'Real Madrid bepaalt opvolger Ancelotti'

door
'Real Madrid bepaalt opvolger Ancelotti'

Bij Real Madrid zwaait Carlo Ancelotti nog steeds de sportieve plak. De Koninklijke zou echter al uitkijken naar een opvolger voor de Italiaan, wiens contract midden 2024 afloopt in de Spaanse hoofdstad.


Ancelotti staat sinds de zomer van 2021 aan het roer in Madrid, en met succes. Onder zijn hoede pakte Real de Spaanse titel en Supercup, de Champions League en de Europese Supercup. En dat terwijl hij in zijn eerste passage bij de club (2013-2015) ook al meerdere prijzen in zijn trofeekast zette. Maar aan alle mooie liedjes komt een eind, en dat eind lijkt voor Ancelotti in 2024 te liggen.

Verschillende pionnen aan de top van Real zouden voorzitter Florentino Perez er nu van willen overtuigen om Xabi Alonso (Bayer Leverkusen) te halen als opvolger. Dat schrijft SPORT. Ze zien hem als een coach met vernieuwende ideeën die een frisse wind zou kunnen laten waaien door Bernabeu. Bovendien kent Alonso het Madrileense huis als geen ander, omdat hij er al actief was tijdens zijn actieve voetbalcarrière. Bovendien zette hij er zijn eerste stapjes als trainer, bij de jeugd. Daarna ging hij aan de slag bij de B-ploeg van Real Sociedad.

KNAPPE INHAALRACE
In Duitsland bewijst Alonso alvast dat hij over heel wat kwaliteiten beschikt. Hij werd er aangesteld toen de club in de onderste regionen vertoefde in de Bundesliga. Op moment van schrijven staat Leverkusen op de negende plek na een knappe inhaalrace. Dat is ook de top in Madrid duidelijk niet ontgaan. Afwachten of Alonso ooit de sportieve baas zal worden bij de Champions League-winnaar van vorig seizoen.

LEES OOK: Vlak voor Clasico: Flick getroffen door persoonlijk drama

Zou Alonso een goede keuze zijn?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

100
100
'Relatiebreuk voor Trossard? Vrouw verwijdert alle foto’s'

Sportief kent Leandro Trossard geweldige tijden. Hij was vandaag alweer bepalend voor Arsenal, maar ...

16
16
Club Brugge slaat toe met miljoenenbod voor topschutter

Club Brugge bereidt zich voor op een mogelijk vertrek van Nicolo Tresoldi, en dat gaat sneller dan ...

460
460
Roef misnoegd: "Hiervoor speel ik geen voetbal"

AA Gent mocht ruim een helft met een man meer spelen tegen RSC Anderlecht. Verder dan een ...

46
46
Trossard grote redder bij Arsenal na sensationeel slot

In de Premier League is de titelstrijd bijzonder spannend. Manchester City won, waardoor Arsenal ook ...

50
50
Taravel ziet groot lichtpunt na draw bij AA Gent

RSC Anderlecht speelde 1-1 op het veld van AA Gent. De Brusselaars speelden ruim een helft met een ...

74
74
Hommeles Antwerp: Oosting opvallend streng na penaltymoment

Antwerp FC heeft zondagnamiddag een erg dure thuisnederlaag tegen Sporting Charleroi geleden. In de ...

92
92
Vlak voor Clasico: Flick getroffen door persoonlijk drama

Zondagavond kan de beslissing vallen in de Spaanse titelstrijd. Uitgerekend in de clash tegen ...

32
32
Flirtend met de grens: Coosemans doet Gent-publiek koken

AA Gent en RSC Anderlecht hebben zondagmiddag de punten gedeeld in de Champions' Play-Offs: 1-1. De ...

205
205
Charleroi telt Antwerp uit: lat fnuikt gedroomde rentree Hairemans

Antwerp FC lijkt uitgeteld voor de eindzege in de Europe Play-Offs. Een week na de pandoering tegen ...

42
42
Cvetkovic geschorst in bekerfinale? Anderlecht krijgt uitsluitsel

De competitiewedstrijd van zondagmiddag op AA Gent was voor RSC Anderlecht tevens de generale ...

315
315
Nog geen Champions League: Burnley voorkomt droomweek Villa

In Engeland blijft de strijd om de landstitel bijzonder spannend. Het gevecht om de Champions ...

17
17
Rood Cvetkovic: aanstoker Van der Heyden klapt uit biecht

RSC Anderlecht is er niet in geslaagd zijn laatste competitiewedstrijd voor de bekerfinale al ...

279
279
De Mil in volle wedstrijd naar binnen: oorzaak bekend

AA Gent is er zondagmiddag wederom niet in geslaagd om zijn eerste zege in de Champions' Play-Offs ...

187
187
Poppen aan het dansen: Gent-Anderlecht escaleert na affluiten

In de Champions' Play-Offs hebben AA Gent en RSC Anderlecht zondagmiddag de punten gedeeld: 1-1. Een ...

533
533
'Europa bibbert: Enrique hamert op supertransfer PSG'

Paris Saint-Germain plaatste zich deze week voor zijn tweede opeenvolgende Champions League-finale. ...

163
163
Rode kaart beslissend: geen winnaar in Gent-Anderlecht

In de Champions' Play-Offs heeft het duel om de vierde plaats tussen AA Gent en RSC Anderlecht geen ...

101
101
Genk-spelers op matje: Hayen onthult inhoud gesprekken

KRC Genk staat zondagavond voor een sleutelwedstrijd. Op eigen veld kunnen de Limburgers zich ...

238
238
Dramatisch rood Anderlecht: DAZN-analisten vellen verdict

RSC Anderlecht leek zondagmiddag verdiend op voorsprong te gaan rusten op bezoek bij AA Gent. Maar ...

384
384
AA Gent wééral ondermaats: "Slechtste ooit in Play-Offs"

In de Champions' Play-Offs waren de ogen zondagmiddag op de Planet Group Arena. AA Gent kreeg immers ...

113
113
Club houdt hart vast: zware consequenties na CPL-farce

Terwijl Club Brugge op de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis afstevent, dreigen de beloften weg ...

690
690
Burgess met schrik vrij na grove uithaal: "Sloeg nergens op"

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor heel wat beroering. Na de nederlaag op STVV haalde ...

438
438
Opstellingen: De Mil grijpt fors in, vreemde kronkel Taravel

In de Champions' Play-Offs staat zondagmiddag een cruciaal duel om de vierde plaats op het ...

79
79
'Crisis doet Real daveren: drastische gevolgen Courtois'

Zondagavond kan FC Barcelona kampioen spelen in Spanje, uitgerekend tijdens de onderlinge clash met ...

140
140
Ruben Van Gucht laat Valentine met verstomming achter

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor de nodige aandacht gezorgd. De sportjournalist van de VRT kwam ...

163
163
TRANSFERUURTJE: 'Kop rolt bij Anderlecht, exodus Club/Antwerp'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

289
289

Meer sportnieuws