Pfaff ziet zwakte bij Mignolet: "Dát mag hij meer doen"

door
Pfaff ziet zwakte bij Mignolet:

Het loopt niet bij Club Brugge. De regerende landskampioen kan maar niet meer winnen in de Jupiler Pro League en is nu zelfs uit de top vier getuimeld. Simon Mignolet deelt in de malaise, ondanks een sterk 2022.


De doelman van Blauw-zwart moet zich de laatste tijd meer omdraaien dan hij gewoon is. Tegen Sporting Charleroi kreeg de Limburger er twee in het mandje. Woensdag kan de Rode Duivel de miserie van blij Club even van zich afzetten. Dan vindt namelijk het gala van de Gouden Schoen plaats. Mignolet is dé grote favoriet voor de trofee. Het zou de eerste keer zijn dat hij de prijs zou winnen.

Ook Jean-Marie Pfaff ziet Mignolet als kandidaat nummer één om met de hoofdprijs te gaan lopen. Al ziet hij wel nog wat verbeterpunten voor de keeper. "Simon is een beetje te braaf en beleefd", denkt Pfaff bij Sporza. "Ik heb de indruk dat hij zijn medemaats niet durft toe te roepen - je krijgt dan nogal snel de stempel van moeilijke jongen. Hij mag wat stouter zijn. Want wie kan hem wat verwijten na alle punten die hij heeft gepakt?", voegt de ex-doelman van Bayern München eraan toe.

1978
Jean-Marie Pfaff weet natuurlijk waarover hij spreekt. De legende van het Belgische voetbal stak de Gouden Schoen in het jaar 1978 zelf op zak als speler van SK Beveren. Daarna verkaste hij naar Bayern München, waar hij nog verschillende andere successen mocht vieren. In de nadagen van zijn carrière speelde Pfaff ook nog voor Lierse SK, waarna hij tot slot nog voor een Turks avontuur koos bij Trabzonspor.

LEES OOK: Club Brugge incasseert mokerslag: sterkhouder valt uit

Heeft Pfaff gelijk?

Meest recent

Degryse vreest voor De Mil: “Dan is het kruis erover”

KAA Gent krijgt stevige klappen. Coach Ivan Leko vertrok naar Club Brugge en de Buffalo’s ...

61
61
Verrassende top 6-kandidaat: “Hangt magie in de lucht”

Royal Antwerp FC komt weer volledig boven water onder Joseph Oosting. De Nederlander werd aangesteld ...

71
71
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Club clashen, Origi naar JPL?’

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

258
258
Binnenkort ‘nieuwe Vanhaezebrouck’ in de Jupiler Pro League?

De Challenger Pro League gaat de winterstop in, maar de kaarten lijken bovenin het klassement al ...

114
114
‘Straffe wending: Real hakt knoop door over Alonso’

Het rommelt bij Real Madrid. Niet alleen zijn er de perikelen rond Vinicius Junior, maar ook coach ...

70
70
Stijnen kent schorsing na rel: waslijst aan beschuldigingen

Stijn Stijnen is één van de meest besproken figuren in de Challenger Pro League. De ...

127
127
Bizarre twist in Brys-oorlog vs Eto'o: “Ongezien”

De situatie van Marc Brys in Kameroen wordt vreemder met de dag. De Belgische oefenmeester leeft al ...

190
190
“Molensteen om de nek” – Hayen meteen zwaar onder druk

KRC Genk heeft Nicky Hayen officieel aangesteld als de nieuwe hoofdtrainer. De Limburgers hebben zo ...

344
344
Ruben Van Gucht verklaart zijn grote liefde na woelige weken

Ruben Van Gucht stond de voorbije weken niet om sportieve redenen in de schijnwerpers. De ...

112
112
Theate onthult: dÍt denken Bundesliga-spelers over Kompany

De eerste helft van het seizoen zit er op in de Bundesliga en het is Bayern München dat met een ...

267
267
'Liverpool pakt uit: transferbom na zware blessure Isak'

Liverpool FC boekte afgelopen weekend een belangrijke zege tegen Tottenham Hotspur, maar zag wel ...

81
81
Opvallende ommekeer: "Nieuwe kans bij Anderlecht? Waarom niet?"

RSC Anderlecht wil tijdens de wintermercato enkele gerichte aanwinsten op de kop tikken, maar mikt ...

338
338
Schoktransfer naar JPL? 'Drastische wending rond Origi'

Destijds werd hij bestempeld als dé toekomst van het Belgische voetbal, maar de ...

281
281
Eddy Snelders opnieuw zwaar aangepakt: slachtoffer spreekt

Voormalig analist Eddy Snelders verdween goed twee jaar geleden definitief van het scherm. De ...

178
178
'Club speelt met vuur: nieuw transferfiasco dreigt'

De sportieve leiding van Club Brugge is momenteel druk in de weer met de voorbereidingen op de ...

436
436
STVV bibbert: smaakmaker in januari naar Belgische topclub?

STVV is voorlopig bezig aan een uitmuntend seizoen. De Limburgers staan momenteel op een straffe ...

384
384
Lukaku gaat viraal na bijzonder beeld met Noa Lang

SSC Napoli heeft een onvergetelijk 2025 nog wat meer glans kunnen geven. De Italiaanse landskampioen ...

101
101
'Janssen naar Anderlecht? Dit ene detail beslist alles'

Sommige namen blijven in Brussel terugkomen, hoe vaak je ze ook wegwuift. Janssen is zo’n ...

858
858
Africa Cup: Salah bevrijdt Egypte in extra tijd, feest voor Broos

In Marokko wordt momenteel de Africa Cup of Nations afgewerkt. Maandag was er alvast wisselend ...

217
217
Grote zorgen bij AA Gent: pijnlijke oorzaak 0 op 6

Rik De Mil blijft voorlopig wachten op zijn eerste overwinning als hoofdcoach van KAA Gent. Zijn ...

370
370
'Hayen drukt stempel: grote veranderingen bij Genk'

De kogel is definitief door de kerk: Nicky Hayen is de nieuwe hoofdcoach van KRC Genk. Tijdens de ...

1358
1358
'Anderlecht en Club in heftige strijd om goudhaantje'

Nog één speeldag te gaan en de winterstop in de Jupiler Pro League kan beginnen. ...

424
424
Club Brugge incasseert mokerslag: sterkhouder valt uit

Club Brugge won zondag de zogenaamde Slag om Vlaanderen tegen AA Gent, waar Rik De Mil de vele ...

675
675
Pro League neemt risico: Belgisch voetbal van de buis?

De soap omtrent de tv-rechten nadert zijn ontknoping. Althans tijdelijk, want een definitieve ...

413
413
Janssen speelt open kaart: van Antwerp naar Anderlecht?

Antwerp leek zondag op weg naar een vierde opeenvolgende zege, maar tegen RSC Anderlecht bleef het ...

924
924

Meer sportnieuws