Pfaff ziet zwakte bij Mignolet: "Dát mag hij meer doen"

426 stemmen
Pfaff ziet zwakte bij Mignolet:

Het loopt niet bij Club Brugge. De regerende landskampioen kan maar niet meer winnen in de Jupiler Pro League en is nu zelfs uit de top vier getuimeld. Simon Mignolet deelt in de malaise, ondanks een sterk 2022.


De doelman van Blauw-zwart moet zich de laatste tijd meer omdraaien dan hij gewoon is. Tegen Sporting Charleroi kreeg de Limburger er twee in het mandje. Woensdag kan de Rode Duivel de miserie van blij Club even van zich afzetten. Dan vindt namelijk het gala van de Gouden Schoen plaats. Mignolet is dé grote favoriet voor de trofee. Het zou de eerste keer zijn dat hij de prijs zou winnen.

Ook Jean-Marie Pfaff ziet Mignolet als kandidaat nummer één om met de hoofdprijs te gaan lopen. Al ziet hij wel nog wat verbeterpunten voor de keeper. "Simon is een beetje te braaf en beleefd", denkt Pfaff bij Sporza. "Ik heb de indruk dat hij zijn medemaats niet durft toe te roepen - je krijgt dan nogal snel de stempel van moeilijke jongen. Hij mag wat stouter zijn. Want wie kan hem wat verwijten na alle punten die hij heeft gepakt?", voegt de ex-doelman van Bayern München eraan toe.

1978
Jean-Marie Pfaff weet natuurlijk waarover hij spreekt. De legende van het Belgische voetbal stak de Gouden Schoen in het jaar 1978 zelf op zak als speler van SK Beveren. Daarna verkaste hij naar Bayern München, waar hij nog verschillende andere successen mocht vieren. In de nadagen van zijn carrière speelde Pfaff ook nog voor Lierse SK, waarna hij tot slot nog voor een Turks avontuur koos bij Trabzonspor.

LEES OOK: Verhaeghe staat Paf! Onverwachte ontmoeting zindert na

Heeft Pfaff gelijk?

Meest recent

'Barcelona volledig los: nieuwe transferbom vlak na Gordon'

FC Barcelona staat op punt een grote slag te slaan op de mercato. Volgens verschillende bronnen is ...

37
37
'Knoop doorgehakt: Club verliest eerste kampioenenspeler'

Club Brugge zal tijdens de zomermercato een aanzienlijk deel van zijn kampioenenploeg kwijtspelen. ...

132
132
Genk zwaar benadeeld: "Geen respect van Pro League"

KRC Genk strijdt aanstaande zondag tegen AA Gent voor het laatste Europese ticket. Maar de ...

195
195
Weer prijs voor Engeland: Palace pakt Conference League

Een week nadat Aston Villa de Europa League veroverde, heeft een Engelse club ook beslag gelegd op ...

47
47
Champions League: Club moet monsterlijke loting vrezen

Club Brugge kroonde zich voor de 20ste keer tot Belgisch landskampioen. Hierdoor mag het komend ...

185
185
'Barça zet mercato in de fik: Kompany perplex na 80M-deal'

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen en dus barst de transferperiode stilaan ...

86
86
De Cat-hype kop ingedrukt: "Potverdekke maar 20 matchen"

Nathan De Cat was één van opvallendste figuren van het voorbije seizoen in de Jupiler ...

392
392
Hete zomer Antwerp: Overmars krijgt cruciale transfertip

Antwerp FC heeft afgelopen weekend een punt gezet achter een tegenvallend seizoen. Het woord is nu ...

329
329
Belgische clubs alert: 'Pocognoli op straat bij Monaco'

Nu het seizoen in het clubvoetbal er nagenoeg opzit, kan de trainerscarrousel op toerental beginnen ...

177
177
"Bestaat niet meer" - trieste conclusie na seizoen Anderlecht

RSC Anderlecht heeft het seizoen afgesloten met een blamage op het veld van Union SG. Maar enkele ...

428
428
Pakkende woorden: Gündogan lucht hart over coach Kompany

Vincent Kompany heeft een uitstekend tweede seizoen als hoofdcoach van Bayern München achter de ...

185
185
‘Miljoenendeal in de maak: Club praat met oude bekende’

Club Brugge grijpt terug naar een transferdossier dat al langer op tafel ligt in Westkapelle. In ...

619
619
'D-Day voor Club Brugge: Stankovic krijgt duidelijkheid'

Club Brugge staat voor een bijzonder drukke zomer. Het zal wellicht weer heel wat smaakmakers ...

448
448
Hasi doet boekje open over ontslag bij Anderlecht

Bij Anderlecht is het een zeer woelig seizoen geweest, dat ook op een valse noot eindigde. Het greep ...

249
249
'Miljoenentransfer Antwerp: opvolger staat al klaar'

Antwerp beleefde een moeilijk seizoen. Met Stef Wils en Joseph Oosting werden alweer twee trainers ...

363
363
Charleroi jubelt: Speler van het Jaar blijft aan boord

Voor Charleroi was het een tegenvallend seizoen met twee trainerswissels en een lange zwakke reeks, ...

22
22
'Uittocht Club: volgende deal komt op gang'

Club Brugge heeft dit seizoen opnieuw de landstitel veroverd en een sterke campagne afgewerkt in de ...

473
473
'Toptransfer voor De Busser na afscheid bekende naam'

De voorbije seizoenen speelde Jari De Busser zich in de kijker bij Go Ahead Eagles. De doelman was ...

90
90
Club Brugge verrast en gaat shoppen bij AA Gent

Club Brugge zal deze zomer zijn werk hebben op de transfermarkt. Het lijkt erop dat er voor heel wat ...

250
250
'Verrassende oude bekende trainerskandidaat bij Anderlecht'

Het eerste werk van Antoine Sibierski als sportief directeur van Anderlecht lijkt het vinden van een ...

471
471
Wat een farce: proces rond verkoop RSCA weer uitgesteld

Normaal gezien zou donderdag eindelijk het proces rond mogelijke fraude bij de verkoop van ...

145
145
Rode Duivel solliciteert: "Ben klaar voor Club Brugge"

Club Brugge gaat een heel drukke zomermercato tegemoet. Er gaan heel veel spelers de club verlaten. ...

636
636
Zetterberg over drie RSCA-spelers: "Hen zeker houden"

Bij RSC Anderlecht gaat er het een en ander gebeuren deze zomer. Antoine Sibierski gaat samen met de ...

396
396
Exit De Bruyne? Napoli schrikt van opvallende evolutie

Kevin De Bruyne heeft zijn eerste seizoen bij Napoli achter de rug. Een groot succes werd dat niet. ...

283
283
Deschacht weet wie dé ideale coach is voor Anderlecht

Bij RSC Anderlecht hopen ze binnen dit en een paar weken de nieuwe coach voor te stellen. Olivier ...

433
433

Meer sportnieuws