Pfaff ziet zwakte bij Mignolet: "Dát mag hij meer doen"

door
Pfaff ziet zwakte bij Mignolet:

Het loopt niet bij Club Brugge. De regerende landskampioen kan maar niet meer winnen in de Jupiler Pro League en is nu zelfs uit de top vier getuimeld. Simon Mignolet deelt in de malaise, ondanks een sterk 2022.


De doelman van Blauw-zwart moet zich de laatste tijd meer omdraaien dan hij gewoon is. Tegen Sporting Charleroi kreeg de Limburger er twee in het mandje. Woensdag kan de Rode Duivel de miserie van blij Club even van zich afzetten. Dan vindt namelijk het gala van de Gouden Schoen plaats. Mignolet is dé grote favoriet voor de trofee. Het zou de eerste keer zijn dat hij de prijs zou winnen.

Ook Jean-Marie Pfaff ziet Mignolet als kandidaat nummer één om met de hoofdprijs te gaan lopen. Al ziet hij wel nog wat verbeterpunten voor de keeper. "Simon is een beetje te braaf en beleefd", denkt Pfaff bij Sporza. "Ik heb de indruk dat hij zijn medemaats niet durft toe te roepen - je krijgt dan nogal snel de stempel van moeilijke jongen. Hij mag wat stouter zijn. Want wie kan hem wat verwijten na alle punten die hij heeft gepakt?", voegt de ex-doelman van Bayern München eraan toe.

1978
Jean-Marie Pfaff weet natuurlijk waarover hij spreekt. De legende van het Belgische voetbal stak de Gouden Schoen in het jaar 1978 zelf op zak als speler van SK Beveren. Daarna verkaste hij naar Bayern München, waar hij nog verschillende andere successen mocht vieren. In de nadagen van zijn carrière speelde Pfaff ook nog voor Lierse SK, waarna hij tot slot nog voor een Turks avontuur koos bij Trabzonspor.

LEES OOK: Club Brugge-pion onthult contact met Union

Heeft Pfaff gelijk?

Meest recent

Dennis (ex-Club) duikt plots op bij deze verrassende club

Emmanuel Dennis leek op weg naar een heel mooie carrière, maar de Nigeriaanse aanvaller kent ...

17
17
Cercle Brugge strikt volgende buitenlandse parel

Cercle Brugge haalt wel vaker jong talent naar Brugge. De Bruggelingen gaan met Alan Minda zo een ...

32
32
'Westerlo op weg naar tweede uitgaande transfer'

De Belgische ploegen moeten spelers verkopen door de DAZN-saga, dat lieten we jullie al eerder ...

118
118
'Hasi houdt adem in: sterkhouders weg bij Anderlecht?'

Mads Kikkenborg mag pas weg wanneer RSC Anderlecht een nieuwe doelman te pakken heeft, maar voor het ...

262
262
'Furo zorgt voor plottwist van jewelste bij Club Brugge'

Als een donderslag bij heldere hemel staat Club Brugge op het punt om afscheid te nemen van Kaye ...

436
436
“Van alle kanten komen ze”: Van Gucht doet boekje open

Hij is een man die zelden onopgemerkt blijft. Wat Ruben Van Gucht zegt of doet, zorgt steevast voor ...

302
302
Familiedrama Beckham escaleert: zoon trekt harde lijn

Wat ooit een droomfamilie leek rond een voetbalicoon is nu pure reality drama. In het huis van David ...

156
156
Witte rook bij AA Gent: Gandelman laat kassa rinkelen

Eerder geraakte reeds bekend dat AA Gent op het punt stond om afscheid te nemen van Omri Gandelman, ...

110
110
'Transferbom bij Club Brugge: tiener levert jackpot op'

Club Brugge dacht om in januari iedereen aan boord te houden, maar één goudhaantje ...

440
440
‘KAA Gent, Standard en STVV strijden om knaltransfer’

De wintermercato is officieel geopend en soms kijken de Belgische elkaar recht in de ogen. Dat is ...

397
397
‘Weer naar de top? Europese grootmacht wil Carrasco’

Yannick Carrasco was jarenlang actief op het allerhoogste niveau in Europa bij clubs zoals ...

114
114
Saintfiet haalt stevig uit naar Belgische clubs

Tom Saintfiet is momenteel actief als bondscoach van Mali op de Afrika Cup. De Belgische keuzeheer ...

128
128
‘Standard draait kar volledig in transferdossier’

Standard Luik wil de selectie voor de tweede seizoenshelft versterken. De Rouches zijn ambitieus, ...

124
124
‘KV Mechelen wil wéér shoppen in eigen land’

De Belgische clubs zijn volop de wintermercato aan het afspeuren voor opportuniteiten. Ook KV ...

120
120
Genk verliest spektakelstuk, KAA Gent wint zakelijk

De Belgische clubs zijn op winterstage ter voorbereiding van de tweede seizoenshelft na de break. ...

203
203
'Club Brugge trekt streep door transferdeal'

Bij Club Brugge maakten ze er de voorbije weken geen geheim van dat ze zich tijdens deze ...

472
472
KV Mechelen wrijft zich in handen met extra offensieve troef

KV Mechelen was één van de revelaties van de eerste seizoenshelft in de Jupiler Pro ...

232
232
'Club wil Union en co aftroeven voor JPL-goudhaantje'

Club Brugge zoekt dezer dagen in de zoektocht naar versterking doorgaans zijn heil in het ...

399
399
'Rode Duivels krijgen grote opsteker voor WK'

Voor de Rode Duivels is het al aftellen naar juni, wanneer ze hun beste beentje kunnen voorzetten op ...

201
201
Defour geeft grote hint over terugkeer als trainer

Verschillende ex-Rode Duivels stapten de voorbije jaren al in het trainersvak, al bleven ze daar ...

127
127
'Club Brugge in shock: winters vertrek Stankovic dreigt'

Club Brugge heeft zich in de eerste dagen van de mercato nog koest gehouden, maar ongetwijfeld mogen ...

607
607
TRANSFERUURTJE: 'Extra miljoenen voor Club, Bayern pakt uit'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

228
228
Saintfiet doet schrijnende onthulling: “Doodsbedreigingen”

Er is nog maar één Belgische coach actief op de Afrika Cup. Tom Saintfiet staat met ...

83
83
Enorme Gouden Schoen-surprise met Kevin De Bruyne

Het is al Gouden Schoen wat de klok slaat. Het gala staat zondagavond op het programma en de details ...

142
142
Hubert vreest: Union-spelers schieten elkaar in de voet

De Gouden Schoen staat voor de deur en de grote favorieten worden naar voren geschoven. ...

134
134

Meer sportnieuws