'Real Madrid richt pijlen op nieuwe Haaland'

door
'Real Madrid richt pijlen op nieuwe Haaland'

Real Madrid lijkt dit seizoen een stevige kluif te hebben aan FC Barcelona voor de titel in Spanje. De Koninklijke staat momenteel drie punten in het krijt op de grote concurrent uit Catalonië. Op de transfermarkt is Real bezig met de toekomst.


Vooral voorin zal er op de niet zo korte termijn toch een serieuze kwaliteitsinjectie mogen doorgevoerd worden in de Spaanse hoofdstad. Karim Benzema zal niet eeuwig meer blijven meegaan en dus moet er een opvolger gezocht worden. Real haalde al het supertalent Endrick binnen, maar die lijkt momenteel eerder een wissel op de toekomst. Erling Haaland, de grote droom van de top, verkaste dan weer naar Manchester City. Het geweer moet dus van schouder veranderd worden.

Volgens Fichajes zou Real de evolutie van Rasmus Hojlund volgen. De Deen van 19 is dit seizoen goed op dreef bij Atalanta, met onder meer vier goals en twee assists in de Serie A. Hij wordt hier en daar vergeleken met Erling Haaland vanwege zijn lengte en zijn neus voor goals. Dat is Real niet ontgaan. De hoofdstedelingen zullen in de toekomst ongetwijfeld bekijken of ze Hojlund naar Bernabeu kunnen halen. Volgens Transfermarkt moet de speler momenteel 15 miljoen euro kosten, maar in de huidige markt lijkt er meer nodig te zullen zijn om hem los te weken.

FC KOPENHAGEN
Hojlund verhuisde afgelopen zomer van het Oostenrijkse Sturm Graz naar Atalanta. Met die transfer was een som van 17 miljoen euro gemoeid. Daarvoor speelde Hojlund ook al voor FC Kopenhagen, de club waar hij een deel van zijn jeugdopleiding kreeg en zijn eerste stapjes zette in het profvoetbal. In 32 duels voor de club uit de Deense hoofdstad scoorde hij vijf keer.

LEES OOK: Bommetje barst bij Chelsea: sterkhouder uit selectie gezet

Moet Real hem halen?

Meest recent

Euvrard laat koppen rollen: Standard dumpt kwartet

Standard hoopt zaterdag tegen OHL voor het eerst in vijf (!) jaar tijd nog eens een wedstrijd te ...

9
9
AA Gent slikt bittere pil: zware blessure toptalent

AA Gent vat maandag in eigen huis de play-offs aan tegen KV Mechelen. Rik De Mil zal het dan wel nog ...

20
20
Leko spreekt klare taal: Mignolet out, Vanaken fit

Club Brugge is alweer de jager in de play-offs, al bedraagt de kloof met koploper Union dit keer ...

140
140
Taravel houdt adem in: Anderlecht zonder De Cat?

Hoewel alle ogen gericht zijn op de bekerfinale, wil RSC Anderlecht ook in de play-offs geen mal ...

136
136
Oosting opgetogen: ziekenboeg Antwerp stroomt leeg

Antwerp opent straks de Europe Play-Offs in eigen huis tegen KRC Genk. Omwille van een ronduit ...

92
92
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

371
371
Leko verrast met uitspraken over Anderlecht en titelstrijd

De Play-Offs gaan van start en Club Brugge kijkt recht in de ogen van grote rivaal RSC Anderlecht. ...

207
207
KAA Gent incasseert ferme domper voor Play-Offs

De Play-Offs gaan vanavond van start. KAA Gent wist zich op de laatste speeldag te verzekeren van ...

142
142
Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

De situatie van Romelu Lukaku begint zorgwekkend te worden. De topscorer aller tijden van de Rode ...

121
121
Mathijssen weet het zeker: “Zij winnen Europe Play-Offs”

De Play-Offs worden vanavond afgetrapt door Royal Antwerp FC en KRC Genk. Die laatstgenoemde zat ...

180
180
Rik De Mil voelt meteen zware PO-druk bij KAA Gent

KAA Gent start Play-Off 1 tegen KV Mechelen. De Buffalo’s spelen thuis en willen meteen met ...

59
59
Opvolger Mignolet: 'Club Brugge verrast met bekende naam'

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met keepen. De doelman was jarenlang een ...

587
587
'Italiaans fiasco eist nu ook de kop van Gattuso'

Vorige week werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld, waardoor alle 48 deelnemende landen nu ...

49
49
Radja voor rechtbank: Nainggolan weet waar hij aan toe is

Rond Radja Nainggolan is het maar zelden stil, ook omdat de ex-Rode Duivel zelden verlegen zit om ...

68
68
Nieuwe coach Cercle eerlijk: "Daarvoor extra tijd nodig"

De Jupiler Pro League wordt dit weekend na een korte break weer op gang getrapt en dat gebeurt ook ...

101
101
Club of Union? Vrancken duidt zijn kampioen aan

Nu het interlandvoetbal weer voorbij is, staat de start van de play-offs in de Jupiler Pro League ...

396
396
Bommetje barst bij Chelsea: sterkhouder uit selectie gezet

Ook in Engeland wordt er dit weekend weer gevoetbald nu de interlandbreak erop zit. Daar zit er bij ...

59
59
Straf: onbekende Belg legt Modric vuur aan de schenen

De Serie A krijgt in ons land doorgaans toch wat minder aandacht dan pakweg de Premier League en dat ...

31
31
TRANSFERUURTJE: 'Club grijpt naast Duivels, Barça gaat los'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

146
146
Rode Duivels wereldkampioen? OPTA is onheilspellend

Alle deelnemers van het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada zijn bekend. De Rode ...

103
103
Vermant is de pineut: Vanhaezebrouck snoeihard voor Tresoldi

Nicolo Tresoldi zit in bloedvorm. De aanvaller scoort bij Club Brugge het ene doelpunt na het ...

169
169
Nicky Hayen slaat op tafel bij KRC Genk en grijpt in

KRC Genk kende een teleurstellend seizoenseinde. De Limburgers hadden uiteindelijk alles in eigen ...

353
353
Boussoufa mengt zich in racismedebat: “Club Brugge-fans...”

Afgelopen interlandperiode was er weer een moment dat heel wat stof deed opwaaien. Tijdens Spanje ...

358
358
'Antwerp zet Gyrano Kerk buiten kern door bizarre reden'

Royal Antwerp FC neemt het vanavond op tegen KRC Genk in Play-Off 2. Joseph Oosting en The Great Old ...

269
269
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

121
121

Meer sportnieuws