KVK-sterkhouder droomt groots: "Wil ooit op een WK spelen"

67 stemmen
KVK-sterkhouder droomt groots:

KV Kortrijk is volop verwikkeld in een strijd tegen de degradatie. De Kerels staan momenteel maar één punt boven de gevarenzone en kunnen dus niet op hun lauweren rusten. Dat weerhoudt één speler er niet van om grote dromen te koesteren.


KVK verloor afgelopen weekend op het veld van KV Mechelen en zag de Maneblussers daardoor een kloofje slaan in het klassement. Geluk bij een ongeluk: de drie ploegen onder KVK konden ook niet winnen. RFC Seraing verloor op eigen veld van RSC Anderlecht, KV Oostende ging thuis de boot in tegen Cercle Brugge, en Zulte Waregem speelde thuis gelijk tegen KVC Westerlo. Alles staat zo op een zakdoek, waardoor het een razend spannende strijd belooft te worden onderin.

In de verdediging tegen KVM: Tsuyoshi Watanabe (25). De Japanner is een vaste pion bij de West-Vlamingen en miste nog geen enkele minuut in de Jupiler Pro League dit seizoen. Hij doet het goed en dat opent perspectieven voor de toekomst. Zelf droomt Watanabe van de Japanse nationale ploeg en een mooie transfer. Daarbij spreekt hij ook zijn voorkeur uit voor een bepaalde Europese competitie.

BUNDESLIGA
"Ik wil de volgende keer deel uitmaken van de Japanse nationale selectie", verklaart de verdediger bij Het Nieuwsblad. "Ik heb de bondscoach wel nog nooit gehoord, maar dat komt misschien nog wel. Het zou een kinderdroom zijn om ooit te mogen spelen op een wereldkampioenschap. Voor de rest heb ik hier nog een contract tot 2025, maar ergens hoop ik wel om volgend jaar een transfer te maken, naar bijvoorbeeld de Bundesliga", aldus Watanabe.

LEES OOK: KV Kortrijk sluit Fins akkoord omtrent volgende transfer

Een van de beste verdedigers in België?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

59
59
Hein spreekt pers en analisten tegen over verguisde Duivel

Er viel heel wat positief nieuws te rapen bij de Rode Duivels na de 0-2-overwinning in Kroatië. ...

24
24
'Standard shopt bij Club: transfersom bekend'

Standard eindigde dit seizoen op pijnlijke wijze, want op de slotspeeldag gaf het nog de eindzege in ...

66
66
Raman zet deur open voor terugkeer naar ex-club

Bij KV Mechelen gaan ze de komende weken en maanden knopen moeten doorhakken. Zo is er onder meer ...

102
102
KRC Genk geeft dé reden voor vertrek Ribeiro

Bij KRC Genk namen ze vandaag afscheid van Michel Ribeiro. De techniektrainer, die als assistent mee ...

157
157
Onana ziet potentiele topper rondlopen bij de Rode Duivels

Amadou Onana speelde tegen Kroatië centraal achteraan. Dat deed hij zeker niet slecht. De Rode ...

90
90
De Cuyper vol lof over Duivel: "Onder de indruk van hem"

Maxim De Cuyper speelde zijn eerste seizoen in de Premier League. Het was een correct eerste jaar ...

115
115
Gok van Garcia krijgt lof van Vandenbempt

Rudi Garcia scoorde punten met zijn tactische vondsten tegen Kroatië. De Belgen hebben er een ...

57
57
Bommetje bij KRC Genk: boegbeeld verlaat de club

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

274
274
'Bayern haakt af: droomscenario voor De Cat?'

Het heeft er alle schijn van dat Nathan De Cat deze zomer Anderlecht zal verlaten. Het lijkt enkel ...

343
343
OHL heeft eerste zomeraanwinst beet: optie gelicht

OH Leuven gaat het volgend seizoen over een andere boeg gooien na alweer een grijs jaar. De voorbije ...

28
28
Kerkhofs onthult waarom Courtois en Hasselt mislukten

KRC Genk kwam deze week met het straffe nieuws dat Thibaut Courtois terugkeert bij de club. De Rode ...

74
74
Marokko verrast met opvallende oproep voor RSCA’er

Alle ogen zijn stilaan gericht op het WK, dat binnen acht dagen officieel van start gaat. Alle ...

176
176
Garcia krijgt volgende opsteker daags na Kroatië

De Rode Duivels wisten hun voorbereiding op het WK dinsdagavond uitstekend te beginnen met een zege ...

68
68
Onana velt duidelijk oordeel over nieuwe rol bij Duivels

Dé grote verrassing bij de Rode Duivels in Kroatië was de nieuwe rol voor Amadou Onana. ...

121
121
Duivels ontdekken belangrijke nieuwe kwaliteit in Kroatië

De Rode Duivels kunnen met een zeer goed gevoel toeleven naar het WK, want hun ...

89
89
'Club haalt slag thuis: goudhaantje blijft aan boord'

Club Brugge staat voor een zeer hete transferzomer. Het moet vrezen dat heel wat spelers gaan ...

526
526
'Antwerp baalt: toptalent niet langer haalbaar'

Antwerp staat voor een belangrijke zomer. Sportief directeur Marc Overmars zal een nagenoeg volledig ...

252
252
TRANSFERUURTJE: ‘Club ziet strijd losbarsten, KAA Gent wil uitpakken’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

365
365
'Dortmund stelt voorwaarde voor transfer Duranville'

Heel wat potentiële Rode Duivels moeten het WK straks vanuit hun zetel volgen. Zo is er ...

212
212
Transferupdate The Athletic: nieuws over Club, Lavia, Godts

De transferzomer gaat stilaan van start. Ook de Europese topclubs beginnen in actie te schieten. Het ...

266
266
'Westerlo aast op tweede transferdeal met Inter'

Bij Westerlo bestaat de transferstrategie er de laatste jaren uit om piepjonge spelers op te pikken ...

69
69
RSCA keert terug naar de roots: grote terugkeer een feit

Het zat er vele weken aan te komen en het is nu ook officieel. Nadat RSC Anderlecht afscheid nam van ...

301
301
Royal Antwerp FC shopt in de Challenger Pro League

Geld voor grote versterkingen is er nog steeds niet, dus moet Royal Antwerp FC op zoek gaan naar ...

184
184
'Anderlecht hakt opvallende knoop door over Hatenboer'

RSC Anderlecht heeft al van een resem spelers afscheid genomen. De vraag is ook wat de toekomst van ...

599
599
Boeckx aangenaam verrast: Garcia krijgt extra wapen

De Rode Duivels speelden een meer dan degelijke partij tegen Kroatië. Ze wonnen verdiend met ...

132
132

Meer sportnieuws