KVK-sterkhouder droomt groots: "Wil ooit op een WK spelen"

door
KVK-sterkhouder droomt groots:

KV Kortrijk is volop verwikkeld in een strijd tegen de degradatie. De Kerels staan momenteel maar één punt boven de gevarenzone en kunnen dus niet op hun lauweren rusten. Dat weerhoudt één speler er niet van om grote dromen te koesteren.


KVK verloor afgelopen weekend op het veld van KV Mechelen en zag de Maneblussers daardoor een kloofje slaan in het klassement. Geluk bij een ongeluk: de drie ploegen onder KVK konden ook niet winnen. RFC Seraing verloor op eigen veld van RSC Anderlecht, KV Oostende ging thuis de boot in tegen Cercle Brugge, en Zulte Waregem speelde thuis gelijk tegen KVC Westerlo. Alles staat zo op een zakdoek, waardoor het een razend spannende strijd belooft te worden onderin.

In de verdediging tegen KVM: Tsuyoshi Watanabe (25). De Japanner is een vaste pion bij de West-Vlamingen en miste nog geen enkele minuut in de Jupiler Pro League dit seizoen. Hij doet het goed en dat opent perspectieven voor de toekomst. Zelf droomt Watanabe van de Japanse nationale ploeg en een mooie transfer. Daarbij spreekt hij ook zijn voorkeur uit voor een bepaalde Europese competitie.

BUNDESLIGA
"Ik wil de volgende keer deel uitmaken van de Japanse nationale selectie", verklaart de verdediger bij Het Nieuwsblad. "Ik heb de bondscoach wel nog nooit gehoord, maar dat komt misschien nog wel. Het zou een kinderdroom zijn om ooit te mogen spelen op een wereldkampioenschap. Voor de rest heb ik hier nog een contract tot 2025, maar ergens hoop ik wel om volgend jaar een transfer te maken, naar bijvoorbeeld de Bundesliga", aldus Watanabe.

LEES OOK: Lommel baalt na turbulent slot in CPL, KVK met gouden punt

Een van de beste verdedigers in België?

Meest recent

Oud-ref messcherp na Burgess-fase: "Een schoolvoorbeeld"

Union SG wist zijn leidersplaats afgelopen weekend met succes te verdedigen. De leider boekte op ...

0
0
Italië smult van Duivel: "Aan perfectie grenzende prestatie"

In de Italiaanse Serie A heeft AC Milan de titelstrijd ietwat levend kunnen houden. De Rossoneri ...

16
16
Sneijder wild van Club-smaakmaker: "Heb je hem zien spelen?"

Club Brugge wil zich in de komende weken en maanden verzekeren van de 20ste landstitel uit zijn ...

75
75
Leko krijgt ijskoude douche: Taravel raakt gevoelige snaar

De 2-2 tegen Anderlecht kwam hard aan bij Ivan Leko. Niet alleen door het resultaat, maar vooral ...

109
109
Hyperspannende strijd: 'Déze ploegen halen Play-Off I'

Nog twee speeldagen te gaan en de reguliere competitie van de Jupiler Pro League. En nog steeds ...

141
141
8.5 op 10 - Kranten kiezen dé uitblinker na Club-Anderlecht

De klassieker tussen Club Brugge en RSC Anderlecht heeft zondagmiddag geen winnaar opgeleverd. Een ...

277
277
Droom KV Mechelen in gevaar? "Dat moet iedereen beseffen"

KV Mechelen had zondag zekerheid kunnen verkrijgen over deelname aan de Champions' Play-Off, maar is ...

107
107
Pikante onthulling: "Hij stopte terugkeer Messi naar Barça"

Het WK van komende zomer wordt wellicht het laatste grote internationale toernooi van Lionel Messi. ...

78
78
Cercle baalt alweer: "Zoals vaker dit seizoen"

Cercle Brugge had zondag naar een veilige plaats kunnen springen, maar dat is niet gelukt. De ...

42
42
AC Milan blaast titelstrijd nieuw leven in met zege in derby

De titelstrijd in de Serie A ligt weer een beetje meer open. Inter leek onbedreigd op weg naar het ...

47
47
Vrancken haalt opgelucht adem na nipte zege tegen Cercle

STVV blijft ook op twee speeldagen van het einde van de reguliere competitie netjes in het spoor van ...

26
26
Wéér niks voor Essevee: "Het wordt moeilijker en moeilijker"

Zulte Waregem moet in de laatste weken van het reguliere seizoen nog bibberen om de Relegation ...

137
137
Gent naar PO1? Van der Heyden onthult struikelblok

AA Gent heeft zich zondag weer in de top zes geknokt. Het profiteerde van de nederlaag van Genk op ...

96
96
Standard ontsnapt nog: "Dan was ik echt gek geworden"

Met nog twee wedstrijden te gaan blijft Standard volop in de running voor de Champions' Play-Off. De ...

51
51
STVV klopt Cercle in spektakelstuk en doet uitstekende zaak

STVV heeft zich zondag herpakt van de nederlaag op Antwerp vorige week. Het klopte Cercle Brugge na ...

85
85
Leko komt met verrassende analyse over De Cat

Club Brugge - Anderlecht was een zeer leuke match, waar Nathan De Cat schitterde. Hij speelde 65 ...

371
371
Standard feest aan de Gaverbeek en doet gouden zaak

Standard had maar één opdracht op het veld van Zulte Waregem: winnen. De Rouches ...

130
130
De Cat legt Vanaken zwaar het zwijgen op in Club-RSCA

Nathan De Cat heeft in de topper tegen Club Brugge opnieuw een stevig statement gemaakt. Net naast ...

542
542
Stankovic sneert naar Anderlecht: "Zoals iedere ploeg in JPL"

Club Brugge beet zijn tanden stuk op een stevig RSC Anderlecht. Het werd 2-2 in het Jan ...

600
600
Crisis compleet bij Ajax: T1 out, ex-JPL-coach neemt over

Het is alwéér grote crisis bij Ajax. Ze verloren dit weekend met 3-1 van FC Groningen ...

84
84
Anderlecht toont zich: "Dit belooft voor de toekomst"

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van Club Brugge. Het 2-2-gelijkspel zal vertrouwen geven ...

386
386
Emoties bij Gent: hartverscheurend verhaal achter tranen Cissé

AA Gent heeft zondagnamiddag een cruciale zege tegen KV Mechelen geboekt. Daarbij sprong de sterke ...

250
250
Grote primus bij Club Brugge: Leko laat zich helemaal gaan

Club Brugge is er zondagmiddag niet in geslaagd om zijjn vijfde opeenvolgende competitiezege te ...

315
315
Gent terug in top zes: pover KVM onderuit na omstreden goals

Een week na de dure nederlaag op KRC Genk, heeft AA Gent zijn plek in de top zes kunnen heroveren. ...

104
104
CPL: Beveren niet af te stoppen, Seraing deelt zware tik uit

In de Challenger Pro League blijft de ongeslagen status van SK Beveren ook na 26 speeldagen intact. ...

78
78

Meer sportnieuws