KVK-sterkhouder droomt groots: "Wil ooit op een WK spelen"

67
KVK-sterkhouder droomt groots:

KV Kortrijk is volop verwikkeld in een strijd tegen de degradatie. De Kerels staan momenteel maar één punt boven de gevarenzone en kunnen dus niet op hun lauweren rusten. Dat weerhoudt één speler er niet van om grote dromen te koesteren.


KVK verloor afgelopen weekend op het veld van KV Mechelen en zag de Maneblussers daardoor een kloofje slaan in het klassement. Geluk bij een ongeluk: de drie ploegen onder KVK konden ook niet winnen. RFC Seraing verloor op eigen veld van RSC Anderlecht, KV Oostende ging thuis de boot in tegen Cercle Brugge, en Zulte Waregem speelde thuis gelijk tegen KVC Westerlo. Alles staat zo op een zakdoek, waardoor het een razend spannende strijd belooft te worden onderin.

In de verdediging tegen KVM: Tsuyoshi Watanabe (25). De Japanner is een vaste pion bij de West-Vlamingen en miste nog geen enkele minuut in de Jupiler Pro League dit seizoen. Hij doet het goed en dat opent perspectieven voor de toekomst. Zelf droomt Watanabe van de Japanse nationale ploeg en een mooie transfer. Daarbij spreekt hij ook zijn voorkeur uit voor een bepaalde Europese competitie.

BUNDESLIGA
"Ik wil de volgende keer deel uitmaken van de Japanse nationale selectie", verklaart de verdediger bij Het Nieuwsblad. "Ik heb de bondscoach wel nog nooit gehoord, maar dat komt misschien nog wel. Het zou een kinderdroom zijn om ooit te mogen spelen op een wereldkampioenschap. Voor de rest heb ik hier nog een contract tot 2025, maar ergens hoop ik wel om volgend jaar een transfer te maken, naar bijvoorbeeld de Bundesliga", aldus Watanabe.

LEES OOK: KV Kortrijk onder druk: Jonckheere ziet oorzaken voor zwakke start

Een van de beste verdedigers in België?

Meest recent

Hubert briest ondanks forfaitzege: “Absoluut niet zien”

Union SG boekte een 5-0 zege tegen Lommel en de vicekampioen draait weer mee bovenin het klassement. ...

18
18
Mevrouw De Bruyne verrast met hartverscheurend verhaal

Voor Kevin De Bruyne en zijn gezin kwam er de voorbije maanden een hoofdstuk tot een einde dat ...

19
19
Verstraete houdt zich niet in: “Goed bij ons kloten”

Oud-Heverlee Leuven zit in de hoek waar de klappen vallen. Tegen Cercle Brugge leken Timmy Simons en ...

53
53
"Pure zelfverheerlijking"-BV gooit bom onder imago Van Gucht

Ruben Van Gucht krijgt opnieuw een bijzonder stevige tik te verwerken. Een bekende BV heeft de ...

57
57
Zorgen bij Union SG: sterkhouder lang buiten strijd?

Union SG won met 5-0 van Lommel SK en raast momenteel doorheen de Jupiler Pro League. Toch kregen de ...

57
57
Ontslag Hayen lonkt: "Moet je niet aan mij vragen"

Nicky Hayen moet vrezen voor een ontslag. Burnley verloor met 3-1 van Swansea City en blijft zo ...

197
197
Alarmbel rond Lukaku bij Fenerbahçe: "Hij is daarvan de dupe"

De kritiek op Romelu Lukaku is al hard. Ook in België. Vlaamse analisten spraken al over een ...

94
94
Degryse waarschuwt Club: "Hij is al behoorlijk nerveus"

Club Brugge kende een moeilijke competitiestart, maar volgens analist Marc Degryse is er geen reden ...

310
310
Burgess looft AA Gent-pion: "Ronduit indrukwekkend"

Christian Burgess is bijzonder onder de indruk gekomen van Josué Vergara. De aanwinst liet ...

149
149
‘Verhaeghe dumpt kampioenenmaker voor spotprijs’

Club Brugge weigerde deze zomer tientallen miljoenen voor een van zijn absolute kampioenenmakers. ...

338
338
Vanhaezebrouck: "Hij moet kansen blijven krijgen bij RSCA"

Bij RSC Anderlecht geven ze elk seizoen de nodige kansen aan spelers van Neerpede. Ook dit seizoen ...

285
285
Club Brugge ziet onverwachte pion Tzolis zijn rol overnemen

Bij Club Brugge vertrok Christos Tzolis naar Arsenal. Er wordt naar Mamdou Diakhon en Jan Virgili ...

437
437
Anderlecht maakt progressie: twee spelers laten sector floreren

Bij RSC Anderlecht boekten ze een zuinige op het veld van KV Mechelen. Het is duidelijk dat RSCA nog ...

285
285
Speler geraakte niet weg bij Bayern, Kompany velt oordeel

Wie stopt Bayern dit seizoen in de Bundesliga? We vermoeden weer niemand. Vincent Kompany neemt het ...

95
95
De Meyer zet spelers op hun plaats, feest bij Beveren

SK Beveren won verdiend met 2-0 van STVV. De Kanaries merkten ook dat de Waaslanders thuis een heel ...

88
88
Arsenal en Real Madrid gunnen hun fans een goed weekend

Arsenal en Real Madrid kwamen vanavond aan de bak in de Premier League en La Liga. Konden de twee ...

46
46
Sterk Union SG met vijfklapper, drama voor OHL

Twee matchen om 20u45 in de Jupiler Pro League. Union SG hoopte zijn goede start verder te zetten ...

199
199
Met een trotse Van Himst: "Maakt het extra mooi"

KVC Westerlo won knap met 4-2 van Standard. De Kemphanen boeken zo een knappe zes op zes en het is ...

145
145
Sibierski geeft zijn doel én filosofie prijs bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht heeft Antoine Sibierski voor een enorme koerswijziging gezorgd. De sportieve baas ...

236
236
Coach Brighton lyrisch over 'nieuwe De Cuyper'

Maxim De Cuyper trok een jaar geleden voor 20 miljoen euro van Club Brugge naar Brighton & Hove ...

223
223
Vermeeren over vertrek bij Antwerp: "Als men dat zou weten..."

Arthur Vermeerden keerde terug naar Royal Antwerp FC. De middenvelder kende geen geslaagde avonturen ...

361
361
Groot feest bij Westerlo: Standard gaat onderuit

Om 18u15 stond er een interessant duel op het programma met KVC Westerlo tegen Standard. Het werd ...

77
77
Weergaloze Moreira dé grote man bij AC Milan

In de Serie A en Premier League begonnen er vroeg op de avond ook twee matchen. Tottenham ging tegen ...

68
68
‘Club Brugge-topaankopen keren zich tegen Leko’

Club Brugge investeerde deze zomer ruim vijftig miljoen euro in een nieuwe ploeg. Toch botsen enkele ...

601
601
Exit bij KRC Genk: "Ik zocht een oplossing"

Bij OH Leuven moet het dringend beter. De ploeg van Timmy Simons pakte nog geen enkel punt en ze ...

101
101

Meer sportnieuws