TRANSFERUURTJE: 'Club strijdt met Gent, Nainggolan vindt onderdak'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club strijdt met Gent, Nainggolan vindt onderdak'

Het nieuwe kalenderjaar is ingezet en dus heeft ook de winterse transferperiode officieel zijn deuren geopend. Heel wat clubs uit binnen- en buitenland zijn dan ook volop bezig met hun transferplannen te ontrollen. VoetbalNieuws verzamelt al het belangrijkste transfernieuws daarom dagelijks om 12u in het Transferuurtje.


JUPILER PRO LEAGUE
Het Griekse Gazzetta meldt dat Club Brugge en AA Gent zondag allebei een scout gestuurd hebben naar de wedstrijd tussen PAOK en Panathinaikos om er Giannis Konstantelias te bekijken. Gent en Club zijn echter lang niet de enige clubs die Konstantelias ontdekt hebben, want de belofteninternational is gegeerd over heel Europa. Ook Red Bull Salzburg, Atalanta, Sevilla, Villarreal, Real Sociedad, Torino, Genoa, FC Groningen, Feyenoord, VfB Stuttgart en Borussia Mönchengladbach volgen hem.

Club Brugge werd door diverse Engelse bronnen in verband gebracht met Chiedozie Ogbene. De Ier van Rotherham United is een sensatie in de Britse Championship, en is met zes doelpunten en twee assists een van de weinige lichtpunten bij de laagvlieger uit de Britse tweede divisie. Toch meldt WalesOnline nu dat Club Brugge geen interesse meer toont in Ogbene. Datzelfde medium weet ondertussen ook dat Swansea de beste papieren heeft om de speler binnen te gaan halen.

Blauw-Zwart werd met nog meer spitsen in verband gebracht. Zo geraakte eerder al bekend dat Timothy Weah op de Brugse verlanglijst zou staan. En dat wordt nu ook bevestigd bij USMNT Only. Daar beweert men dat Club Brugge één van de vier Europese clubs die Weah een nieuwe uitdaging wil aanbieden, naast Borussia Mönchengladbach, Sevilla FC en Torino. Zijn huidige club Lille OSC zou de Amerikaanse international echter ten vroegste komende zomer willen laten gaan.

Volgens Het Nieuwsblad is de Duitse topclub Borussia Dortmund, dat in het verleden ook al interesse toonde, bereid om deze maand nog 10 miljoen euro op tafel te leggen voor Julien Duranville. Daarbovenop zouden ook nog eens bonussen komen. Het zou gaan om een basissom van 10 miljoen euro, maar volgens LDH kan daar via bonussen en variabelen nog eens 10 miljoen euro bovenop komen. Een gepeperde som voor een speler met nog geen 400 speelminuten op de teller bij de eerste ploeg.

De Italiaanse journalist Marco Conterio beweert dat Eintracht Frankfurt de strijd gewonnen heeft om Willian Pacho. Er zou al een akkoord op tafel liggen waarbij Pacho komende zomer de overstap naar Frankfurt zou maken. Welke som Antwerp uiteindelijk zal vangen wordt niet vermeld, maar het lijkt zeker dat het record van 4 miljoen euro voor Benson verpulverd zal worden. Duitse bronnen beweerden onlangs dat de Great Old een transfersom van maar liefst 15 miljoen euro verlangde.

Eindhovens Dagblad meldt dat Antwerp zijn zinnen heeft gezet op Yorbe Vertessen. De Belgische belofte-international is momenteel aan de slag bij PSV, waar hij schippert tussen bank en basis. Vertessen, die onlangs ook aan Anderlecht werd gelinkt, zou niet weigerachtig staan tegenover een verhuis naar Antwerpen.

De Duitse eersteklasser Eintracht Frankfurt zou Paul Onuachu nog naar de Bundesliga willen halen. De Duitse club zou zijn zinnen hebben gezet op de aanvaller van Racing Genk en ook de Italiaanse eersteklasser Salernitana heeft interesse. Al lijkt die laatste club geen optie, want zij zouden een huurdeal met aankoopoptie willen. Dat is uiteraard geen optie voor de leider uit de Jupiler Pro League.

BUITENLAND
Radja Nainggolan wordt door Het Nieuwsblad stevig gelinkt aan SPAL. Bij de Italiaanse tweedeklasser zou Nainggolan ex-Romaploegmaat Daniele De Rossi terugvinden. Samenwerken met De Rossi zou 'Il Ninja' wel als muziek in de oren klinken. Ex-club Cagliari zou zo dus mogelijk nul op het rekest krijgen dit transferdossier, al is er nog zeker niets officieel.

Volgens The Athletic zou Harry Kane langer willen doorgaan bij Tottenham dan zijn contract, dat midden 2024 afloopt. De Spurs lijken zo een goede kans te maken om die overeenkomst te verlengen, ondanks de vele geruchten in het verleden. Het zou Kane vooral een doorn in het oog geweest zijn dat hij nog geen enkele trofee kon pakken met de club, maar nu zou hij zijn kar dus gekeerd hebben.

Met het oog op volgend seizoen wil Real Madrid stevig gaan uithalen op de transfermarkt. Fichajes weet nu dat de Madrilenen tijdens de komende zomermercato Bukayo Saka richting het Santiago Bernabeu willen halen. De 21-jarige Saka speelt op dit moment een werelds seizoen bij Arsenal. Het Spaanse medium weet dat het contract van Saka medio 2024 afloopt, waardoor hij deze zomer wel eens voor een ‘kleiner’ bedrag zou kunnen opgepikt worden.

Volgens Fabrizio Romano heeft AC Milan zijn zinnen gezet op Nicolo Zaniolo. De sterspeler van AS Roma mag vertrekken bij de ploeg uit de Italiaanse hoofdstad, en zou kunnen rekenen op interesse van de Rossoneri. De transfergoeroe meldt dat Milan op dit moment in gesprek is met Roma over een tijdelijke huurdeal met een verplichte aankoopoptie van 25-30 miljoen euro. Ook Tottenham wil Zaniolo naar verluidt.

The Guardian meldt dat Liverpool de situatie rond Mason Mount nauwgezet opvolgt. De 23-jarige international van Engeland is momenteel een vaste waarde bij Chelsea FC. Maar zijn contract op Stamford Bridge loopt na volgend seizoen af en de onderhandelingen over een eventuele verlenging verlopen moeizaam, met name omdat Mount een flinke opwaardering van de voorwaarden verlangt. Het bestuur van de Blues blijft weliswaar optimistisch dat het alsnog tot een akkoord komt, maar bij Liverpool hoopt men natuurlijk op een omgekeerd scenario.

LEES OOK: ‘Antwerp snel verlost van floptransfer’

Moet Nainggolan voor SPAL tekenen?

Meest recent

Anderlecht zoekt trainer: twee grote namen al geschrapt

De wintermercato zit erop in de meeste grote voetballanden, ook in België is de transferperiode ...

51
51
AA Gent trakteert fans op transfer oude JPL-bekende

AA Gent zocht na de zware blessure van Matisse Samoise nog naar een rechterflankverdediger. De ...

81
81
'Anderlecht, opgelet: Frutos gewild door JPL-club'

Bij La Louvière zijn ze zeer tevreden over het werk van Nicolas Frutos. Hij loodste de club ...

209
209
Benzema versiert op 38ste nog een miljoenentransfer

Karim Benzema heeft nog een transfer afgerond. De Franse aanvaller was niet meer tevreden bij ...

38
38
Beerschot maakt vertrekker bekend, Cercle nieuwkomer

Beerschot heeft vandaag nog wat transfers afgerond. Emile Doucouré verliet het Kiel en trok ...

44
44
Anderlecht heeft vervanger Angulo helemaal beet

RSC Anderlecht heeft onverwacht nog een drukke transferdag gekend. De Brusselaars hebben na het ...

346
346
Miljoenendeal Zulte Waregem en deal tussen KVM en Lierse

Zulte Waregem en KV Mechelen hebben op de valreep nog twee uitgaande transfers afgerond. Essevee ...

60
60
Anderlecht maakt gigantische transfer Angulo bekend

Anderlecht heeft op de slotdag nog een smaakmaker van de hand gedaan. Nilson Angulo heeft de club ...

450
450
Mulder helpt Anderlecht en strikt overbodige pion

RSC Anderlecht heeft op de slotdag nog een van zijn vele tegenvallende spelers van de hand gedaan. ...

233
233
'Malaise Anderlecht: bestuur beslist over ontslag Renard'

RSC Anderlecht heeft zondagavond Besnik Hasi bedankt voor bewezen diensten. Maar de hoofdtrainer ...

409
409
'Geldzak ligt klaar voor Genk: nieuw bod van 15 miljoen'

Matte Smets blijft dan toch aan boord bij KRC Genk. Hoewel VfL Wolfsburg bereid was om miljoenen ...

344
344
'Anderlecht tot uiterste: ultieme aanwinst uit La Liga'

RSC Anderlecht beleeft een opvallend drukke slotdag van de wintermercato. Paars-Wit neemt tijdelijk ...

334
334
Nieuwe coach Anderlecht: Vanhaezebrouck terug naar Lotto Park?

Het bestuur van RSC Anderlecht heeft enkele uren na de pijnlijke nederlaag op Standard fors ...

1340
1340
Deadline gekte: last-minute deals Genk, Standard, Antwerp, ...

Maandag om middernacht sluit de wintermercato zijn deuren in verschillende landen, waaronder ook ...

434
434
‘Club Brugge duwt door: pikante deadline-deal op komst’

Club Brugge duwt door in de laatste rechte lijn van de wintermercato. Blauw-Zwart speurt naar een ...

735
735
'De Mil glundert: AA Gent strikt ex-smaakmaker JPL'

AA Gent maakt in het slot van de wintermercato nog naarstig werk van vers bloed achterin. Zo staan ...

322
322
'Anderlecht gaat all-in: dubbelslag op Deadline Day'

RSC Anderlecht leek al een tijdje klaar met zijn huiswerk op de wintermercato, maar op Deadline Day ...

408
408
Topref Bram Van Driessche slaat verrassend nieuwe weg in

Is dit het begin van een afscheid of net het startschot van iets nieuws? Bram Van Driessche, ...

1076
1076
'Leko houdt adem in: lastminute exit bij Club Brugge?'

In de meeste topcompetities nadert de transferdeadline met rasse schreden. Als het van Ivan Leko ...

473
473
'Witte rook in Anderlecht: medische testen aan de gang'

In het absolute slot van de wintermercato valt er bij RSC Anderlecht nog heel wat te beleven. ...

488
488
Vurige liefde: kapitein Dender valt voor knappe kinesiste

De grote liefde vinden op de werkvloer? Het is uiteraard iets dat wel vaker voorkomt. Maar een ...

98
98
Stijnen met JPL-transfer, Westerlo verrast met deal

KVC Westerlo en Patro Eisden hebben zopas nog twee ingaande transfers meegedeeld. De twee clubs ...

61
61
'Anderlecht heeft beet: alsnog ingaande transfer'

RSC Anderlecht gaat dan toch nog versterking halen. De Brusselaars hebben hun volgende nieuwe speler ...

368
368
Beveren pakt alsnog uit met straffe aanwinst

SK Beveren heeft zijn fans nog weten te verwennen op deze Deadline Day. De Waaslanders hebben nog ...

148
148
KV Kortrijk legt flinke som op tafel bij reeksgenoot

KV Kortrijk heeft zoals verwacht op Deadline Day nog een nieuwe spits aangetrokken. De Kerels hebben ...

133
133

Meer sportnieuws