TRANSFERUURTJE: 'Club strijdt met Gent, Nainggolan vindt onderdak'

773 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Club strijdt met Gent, Nainggolan vindt onderdak'

Het nieuwe kalenderjaar is ingezet en dus heeft ook de winterse transferperiode officieel zijn deuren geopend. Heel wat clubs uit binnen- en buitenland zijn dan ook volop bezig met hun transferplannen te ontrollen. VoetbalNieuws verzamelt al het belangrijkste transfernieuws daarom dagelijks om 12u in het Transferuurtje.


JUPILER PRO LEAGUE
Het Griekse Gazzetta meldt dat Club Brugge en AA Gent zondag allebei een scout gestuurd hebben naar de wedstrijd tussen PAOK en Panathinaikos om er Giannis Konstantelias te bekijken. Gent en Club zijn echter lang niet de enige clubs die Konstantelias ontdekt hebben, want de belofteninternational is gegeerd over heel Europa. Ook Red Bull Salzburg, Atalanta, Sevilla, Villarreal, Real Sociedad, Torino, Genoa, FC Groningen, Feyenoord, VfB Stuttgart en Borussia Mönchengladbach volgen hem.

Club Brugge werd door diverse Engelse bronnen in verband gebracht met Chiedozie Ogbene. De Ier van Rotherham United is een sensatie in de Britse Championship, en is met zes doelpunten en twee assists een van de weinige lichtpunten bij de laagvlieger uit de Britse tweede divisie. Toch meldt WalesOnline nu dat Club Brugge geen interesse meer toont in Ogbene. Datzelfde medium weet ondertussen ook dat Swansea de beste papieren heeft om de speler binnen te gaan halen.

Blauw-Zwart werd met nog meer spitsen in verband gebracht. Zo geraakte eerder al bekend dat Timothy Weah op de Brugse verlanglijst zou staan. En dat wordt nu ook bevestigd bij USMNT Only. Daar beweert men dat Club Brugge één van de vier Europese clubs die Weah een nieuwe uitdaging wil aanbieden, naast Borussia Mönchengladbach, Sevilla FC en Torino. Zijn huidige club Lille OSC zou de Amerikaanse international echter ten vroegste komende zomer willen laten gaan.

Volgens Het Nieuwsblad is de Duitse topclub Borussia Dortmund, dat in het verleden ook al interesse toonde, bereid om deze maand nog 10 miljoen euro op tafel te leggen voor Julien Duranville. Daarbovenop zouden ook nog eens bonussen komen. Het zou gaan om een basissom van 10 miljoen euro, maar volgens LDH kan daar via bonussen en variabelen nog eens 10 miljoen euro bovenop komen. Een gepeperde som voor een speler met nog geen 400 speelminuten op de teller bij de eerste ploeg.

De Italiaanse journalist Marco Conterio beweert dat Eintracht Frankfurt de strijd gewonnen heeft om Willian Pacho. Er zou al een akkoord op tafel liggen waarbij Pacho komende zomer de overstap naar Frankfurt zou maken. Welke som Antwerp uiteindelijk zal vangen wordt niet vermeld, maar het lijkt zeker dat het record van 4 miljoen euro voor Benson verpulverd zal worden. Duitse bronnen beweerden onlangs dat de Great Old een transfersom van maar liefst 15 miljoen euro verlangde.

Eindhovens Dagblad meldt dat Antwerp zijn zinnen heeft gezet op Yorbe Vertessen. De Belgische belofte-international is momenteel aan de slag bij PSV, waar hij schippert tussen bank en basis. Vertessen, die onlangs ook aan Anderlecht werd gelinkt, zou niet weigerachtig staan tegenover een verhuis naar Antwerpen.

De Duitse eersteklasser Eintracht Frankfurt zou Paul Onuachu nog naar de Bundesliga willen halen. De Duitse club zou zijn zinnen hebben gezet op de aanvaller van Racing Genk en ook de Italiaanse eersteklasser Salernitana heeft interesse. Al lijkt die laatste club geen optie, want zij zouden een huurdeal met aankoopoptie willen. Dat is uiteraard geen optie voor de leider uit de Jupiler Pro League.

BUITENLAND
Radja Nainggolan wordt door Het Nieuwsblad stevig gelinkt aan SPAL. Bij de Italiaanse tweedeklasser zou Nainggolan ex-Romaploegmaat Daniele De Rossi terugvinden. Samenwerken met De Rossi zou 'Il Ninja' wel als muziek in de oren klinken. Ex-club Cagliari zou zo dus mogelijk nul op het rekest krijgen dit transferdossier, al is er nog zeker niets officieel.

Volgens The Athletic zou Harry Kane langer willen doorgaan bij Tottenham dan zijn contract, dat midden 2024 afloopt. De Spurs lijken zo een goede kans te maken om die overeenkomst te verlengen, ondanks de vele geruchten in het verleden. Het zou Kane vooral een doorn in het oog geweest zijn dat hij nog geen enkele trofee kon pakken met de club, maar nu zou hij zijn kar dus gekeerd hebben.

Met het oog op volgend seizoen wil Real Madrid stevig gaan uithalen op de transfermarkt. Fichajes weet nu dat de Madrilenen tijdens de komende zomermercato Bukayo Saka richting het Santiago Bernabeu willen halen. De 21-jarige Saka speelt op dit moment een werelds seizoen bij Arsenal. Het Spaanse medium weet dat het contract van Saka medio 2024 afloopt, waardoor hij deze zomer wel eens voor een ‘kleiner’ bedrag zou kunnen opgepikt worden.

Volgens Fabrizio Romano heeft AC Milan zijn zinnen gezet op Nicolo Zaniolo. De sterspeler van AS Roma mag vertrekken bij de ploeg uit de Italiaanse hoofdstad, en zou kunnen rekenen op interesse van de Rossoneri. De transfergoeroe meldt dat Milan op dit moment in gesprek is met Roma over een tijdelijke huurdeal met een verplichte aankoopoptie van 25-30 miljoen euro. Ook Tottenham wil Zaniolo naar verluidt.

The Guardian meldt dat Liverpool de situatie rond Mason Mount nauwgezet opvolgt. De 23-jarige international van Engeland is momenteel een vaste waarde bij Chelsea FC. Maar zijn contract op Stamford Bridge loopt na volgend seizoen af en de onderhandelingen over een eventuele verlenging verlopen moeizaam, met name omdat Mount een flinke opwaardering van de voorwaarden verlangt. Het bestuur van de Blues blijft weliswaar optimistisch dat het alsnog tot een akkoord komt, maar bij Liverpool hoopt men natuurlijk op een omgekeerd scenario.

LEES OOK: 'Antwerp tast in buidel: eerste zomeraankoop ligt vast'

Moet Nainggolan voor SPAL tekenen?

Meest recent

Weelde bij Rode Duivels: Garcia laat waanzinnig elftal thuis

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie van 26 spelers bekend. Heel wat jongens vielen uit de boot. Het ...

14
14
Club-fans massaal geraakt door bericht Julie Vanloo

Julie Vanloo blijft niet bij de pakken zitten. Nadat de Belgian Cat onlangs opnieuw een zware ...

50
50
Hayen voert de druk op bij KRC Genk: "Cruciaal!"

KRC Genk staat voor een cruciaal duel tegen Standard. Wie wint lijkt op weg naar het winnen van de ...

33
33
‘PSG in shock door gigantisch plan van Kompany’

Bayern München davert. Vincent Kompany duwt zelf voor een transferstunt van 100 miljoen bij ...

55
55
Anderlecht-fans komen plots in opstand

RSC Anderlecht likt zijn wonden. De barslechte match tussen Union SG en Anderlecht werd in de ...

147
147
Beerschot neemt afscheid van ex-Rode Duivel

Beerschot speelt ook komend seizoen in de Challenger Pro League. De Kielse Ratten gaan de kern ...

22
22
Organisatie bekerfinale een flop: hallucinante taferelen

RSC Anderlecht verloor na een bijzonder zwakke bekerfinale al bij al verdiend met 3-1 na ...

106
106
De Mil broedt op debutant: blessuregolf bij AA Gent

Indien het niet alweer het kneusje van de Champions' Play-Offs wil worden, heeft AA Gent dringend ...

66
66
Coucke dient RSCA-fans & criticasters van antwoord

Met de verloren bekerfinale tegen Union is Marc Coucke alweer een teleurstelling rijker. Na afloop ...

310
310
'Antwerp tast in buidel: eerste zomeraankoop ligt vast'

Voor het derde jaar op rij dreigt Antwerp naast een Europees ticket te grijpen. Werk aan de winkel ...

262
262
'Van 30 miljoen naar gratis: stunt van Anderlecht'

Anderlecht speurt naar een ervaren verdediger die het niveau omhoog kan tillen, en plots duikt er ...

491
491
'Club Brugge dumpt topaankoop: miljoenen de vuilbak in'

Club Brugge gaat een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers de kassa zullen doen ...

484
484
Anderlecht verneemt verdict: De Cat in lappenmand?

Daags na de verloren bekerfinale tegen Union likt RSC Anderlecht zijn wonden. Niet alleen neemt de ...

245
245
Club Brugge zoekt doelman: Leko hakt knoop door

Zondag is het D-Day voor Club Brugge, dat dan Union over de vloer krijgt. Voor dat allicht ...

344
344
Anderlecht slikt bittere pil: einde seizoen sterkhouder

RSC Anderlecht heeft weinig tijd om stil te staan bij de verloren bekerfinale, want in de competitie ...

227
227
Leko sneert vlak voor titelkraker: “Heb ik toen geweend?”

Zondag staat de topper tussen Club Brugge en Union SG in het Jan Breydelstadion op het programma, de ...

270
270
Rudi Garcia verbaast met onthulling over Romelu Lukaku

De definitieve WK-selectie van de Rode Duivels is bekend. Bondscoach Rudi Garcia bracht 26 namen ...

166
166
Anderlecht grijpt hard in na ferme uithaal Bertaccini

De verloren bekerfinale komt hard aan bij RSC Anderlecht. Paars-Wit ging in de verlengingen met 3-1 ...

551
551
Garcia pakt extra speler mee naar WK: hoop voor De Cat?

Bondscoach Rudi Garcia heeft de definitieve selectie van de Rode Duivels bekendgemaakt. De Franse ...

222
222
‘Club Brugge baalt: al twee aanbiedingen van 40 miljoen’

Club Brugge staat voor een hete transferzomer. Verschillende sterkhouders lijken klaar voor een stap ...

349
349
Twee namen zorgen voor Duivelse storm: “Wat een grap!”

Bondscoach Rudi Garcia heeft de selectie voor het WK 2026 bekendgemaakt. De Rode Duivels trekken met ...

403
403
Sels, Openda, Godts: Garcia verklaart grote afwezigen

Vrijdagmiddag heeft Rudi Garcia bekendgemaakt welke 26 Rode Duivels straks mee mogen naar het WK. Om ...

297
297
WK-selectie Duivels: Met Fernandez-Pardo, geen Sels of Openda

De start van het WK nadert met rasse schreden en de Rode Duivels willen in de Verenigde Staten ...

340
340
Odoi moet na halfjaar alweer op zoek naar nieuwe club

Denis Odoi vertrok vorige zomer bij Antwerp, maar moest bijzonder lang wachten tot hij een nieuwe ...

99
99
Anderlecht komt met felle reactie na wangedrag fans

Donderdag moest een hoogdag worden voor Anderlecht, maar dat draaide uiteindelijk anders uit. Het ...

194
194

Meer sportnieuws