TRANSFERUURTJE: 'Club strijdt met Gent, Nainggolan vindt onderdak'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club strijdt met Gent, Nainggolan vindt onderdak'

Het nieuwe kalenderjaar is ingezet en dus heeft ook de winterse transferperiode officieel zijn deuren geopend. Heel wat clubs uit binnen- en buitenland zijn dan ook volop bezig met hun transferplannen te ontrollen. VoetbalNieuws verzamelt al het belangrijkste transfernieuws daarom dagelijks om 12u in het Transferuurtje.


JUPILER PRO LEAGUE
Het Griekse Gazzetta meldt dat Club Brugge en AA Gent zondag allebei een scout gestuurd hebben naar de wedstrijd tussen PAOK en Panathinaikos om er Giannis Konstantelias te bekijken. Gent en Club zijn echter lang niet de enige clubs die Konstantelias ontdekt hebben, want de belofteninternational is gegeerd over heel Europa. Ook Red Bull Salzburg, Atalanta, Sevilla, Villarreal, Real Sociedad, Torino, Genoa, FC Groningen, Feyenoord, VfB Stuttgart en Borussia Mönchengladbach volgen hem.

Club Brugge werd door diverse Engelse bronnen in verband gebracht met Chiedozie Ogbene. De Ier van Rotherham United is een sensatie in de Britse Championship, en is met zes doelpunten en twee assists een van de weinige lichtpunten bij de laagvlieger uit de Britse tweede divisie. Toch meldt WalesOnline nu dat Club Brugge geen interesse meer toont in Ogbene. Datzelfde medium weet ondertussen ook dat Swansea de beste papieren heeft om de speler binnen te gaan halen.

Blauw-Zwart werd met nog meer spitsen in verband gebracht. Zo geraakte eerder al bekend dat Timothy Weah op de Brugse verlanglijst zou staan. En dat wordt nu ook bevestigd bij USMNT Only. Daar beweert men dat Club Brugge één van de vier Europese clubs die Weah een nieuwe uitdaging wil aanbieden, naast Borussia Mönchengladbach, Sevilla FC en Torino. Zijn huidige club Lille OSC zou de Amerikaanse international echter ten vroegste komende zomer willen laten gaan.

Volgens Het Nieuwsblad is de Duitse topclub Borussia Dortmund, dat in het verleden ook al interesse toonde, bereid om deze maand nog 10 miljoen euro op tafel te leggen voor Julien Duranville. Daarbovenop zouden ook nog eens bonussen komen. Het zou gaan om een basissom van 10 miljoen euro, maar volgens LDH kan daar via bonussen en variabelen nog eens 10 miljoen euro bovenop komen. Een gepeperde som voor een speler met nog geen 400 speelminuten op de teller bij de eerste ploeg.

De Italiaanse journalist Marco Conterio beweert dat Eintracht Frankfurt de strijd gewonnen heeft om Willian Pacho. Er zou al een akkoord op tafel liggen waarbij Pacho komende zomer de overstap naar Frankfurt zou maken. Welke som Antwerp uiteindelijk zal vangen wordt niet vermeld, maar het lijkt zeker dat het record van 4 miljoen euro voor Benson verpulverd zal worden. Duitse bronnen beweerden onlangs dat de Great Old een transfersom van maar liefst 15 miljoen euro verlangde.

Eindhovens Dagblad meldt dat Antwerp zijn zinnen heeft gezet op Yorbe Vertessen. De Belgische belofte-international is momenteel aan de slag bij PSV, waar hij schippert tussen bank en basis. Vertessen, die onlangs ook aan Anderlecht werd gelinkt, zou niet weigerachtig staan tegenover een verhuis naar Antwerpen.

De Duitse eersteklasser Eintracht Frankfurt zou Paul Onuachu nog naar de Bundesliga willen halen. De Duitse club zou zijn zinnen hebben gezet op de aanvaller van Racing Genk en ook de Italiaanse eersteklasser Salernitana heeft interesse. Al lijkt die laatste club geen optie, want zij zouden een huurdeal met aankoopoptie willen. Dat is uiteraard geen optie voor de leider uit de Jupiler Pro League.

BUITENLAND
Radja Nainggolan wordt door Het Nieuwsblad stevig gelinkt aan SPAL. Bij de Italiaanse tweedeklasser zou Nainggolan ex-Romaploegmaat Daniele De Rossi terugvinden. Samenwerken met De Rossi zou 'Il Ninja' wel als muziek in de oren klinken. Ex-club Cagliari zou zo dus mogelijk nul op het rekest krijgen dit transferdossier, al is er nog zeker niets officieel.

Volgens The Athletic zou Harry Kane langer willen doorgaan bij Tottenham dan zijn contract, dat midden 2024 afloopt. De Spurs lijken zo een goede kans te maken om die overeenkomst te verlengen, ondanks de vele geruchten in het verleden. Het zou Kane vooral een doorn in het oog geweest zijn dat hij nog geen enkele trofee kon pakken met de club, maar nu zou hij zijn kar dus gekeerd hebben.

Met het oog op volgend seizoen wil Real Madrid stevig gaan uithalen op de transfermarkt. Fichajes weet nu dat de Madrilenen tijdens de komende zomermercato Bukayo Saka richting het Santiago Bernabeu willen halen. De 21-jarige Saka speelt op dit moment een werelds seizoen bij Arsenal. Het Spaanse medium weet dat het contract van Saka medio 2024 afloopt, waardoor hij deze zomer wel eens voor een ‘kleiner’ bedrag zou kunnen opgepikt worden.

Volgens Fabrizio Romano heeft AC Milan zijn zinnen gezet op Nicolo Zaniolo. De sterspeler van AS Roma mag vertrekken bij de ploeg uit de Italiaanse hoofdstad, en zou kunnen rekenen op interesse van de Rossoneri. De transfergoeroe meldt dat Milan op dit moment in gesprek is met Roma over een tijdelijke huurdeal met een verplichte aankoopoptie van 25-30 miljoen euro. Ook Tottenham wil Zaniolo naar verluidt.

The Guardian meldt dat Liverpool de situatie rond Mason Mount nauwgezet opvolgt. De 23-jarige international van Engeland is momenteel een vaste waarde bij Chelsea FC. Maar zijn contract op Stamford Bridge loopt na volgend seizoen af en de onderhandelingen over een eventuele verlenging verlopen moeizaam, met name omdat Mount een flinke opwaardering van de voorwaarden verlangt. Het bestuur van de Blues blijft weliswaar optimistisch dat het alsnog tot een akkoord komt, maar bij Liverpool hoopt men natuurlijk op een omgekeerd scenario.

LEES OOK: Antwerp krijgt eindelijk goed nieuws uit ziekenboeg

Moet Nainggolan voor SPAL tekenen?

Meest recent

Taravel reageert na domme rode kaart Bertaccini

Anderlecht heeft zondagavond de kans laten liggen om al zekerheid te verkrijgen over deelname aan de ...

24
24
'Genk op stelten: Real Madrid dropt 50 miljoen'

KRC Genk zal volgende week alles uit de kast moeten halen om de top zes nog binnen te dringen. Het ...

48
48
Cercle in play-downs: Van der Bruggen trekt harde conclusie

Na FCV Dender is nu ook Cercle Brugge helemaal zeker dat het straks in de Relegation Play-Off aan de ...

37
37
AC Milan laat unieke kans liggen in titelstrijd

De Italiaanse titelstrijd had dit weekend een volledig nieuw elan kunnen krijgen. Leider Inter had ...

21
21
'WK-finale' op slotspeeldag: "Een slopend seizoen3

De slotspeeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League belooft volgende week nog ...

34
34
Anderlecht in zak en as: "Verdienen niet te verliezen"

Anderlecht zal op de laatste speeldag van de reguliere competitie zijn ticket voor de Champions' ...

153
153
Oosting is zeer streng voor Antwerp-schlemiel

Voor Antwerp was de top zes al buiten bereik en dus moet het zich zien klaar te stomen voor de ...

65
65
Emotionele Vanderbiest: "Derde mooiste dag van mijn leven"

De voorbije jaren greep KV Mechelen meermaals op de valreep nog naast deelname aan de Champions' ...

71
71
Cercle moet naar play-downs, La Louvière mag nog hopen

De 29ste speeldag van de Jupiler Pro League werd zondagavond nog afgesloten met een kelderkraker. ...

105
105
Droom Standard spat uiteen: "Nog klein waterkansje"

Standard lijkt zijn droom om de Champions' Play-Off te spelen te mogen gaan opbergen. De Rouches ...

85
85
KV Mechelen klopt in blessuretijd Anderlecht en mag naar PO1

In het duel tussen KV Mechelen en Anderlecht stond zondagavond nog zekerheid over een ticket voor de ...

265
265
Achilleshiel STVV onthuld: "Dat weten andere ploegen nu ook"

STVV lijkt de voeling met Union en Club Brugge wat te verliezen. De Kanaries liepen zondag al tegen ...

106
106
Anderlecht jaagt op grote dubbelslag: nieuwe coach en TD

Anderlecht heeft met Jérémy Taravel tijdelijk duidelijkheid geschapen op de bank. De ...

417
417
'Hoefkens met anderhalf been buiten na gigantische afgang'

In de Nederlandse Eredivisie heeft NAC Breda zondagnamiddag met schandalige 6-0-cijfers verloren van ...

75
75
Tottenham staat op uit doden: Liverpool vloekt in slotminuut

In de Engelse Premier League is Tottenham Hotspur zondagavond opgestaan uit de doden. Op bezoek bij ...

43
43
Club Brugge krijgt eerste blessure-verdict Vanaken te horen

Ondanks de nipte zege op het veld van KVC Westerlo, heerste zaterdagavond grote ongerustheid in het ...

480
480
Toptransfer voor Genk: "Scouts mogen blijven komen"

KRC Genk heeft zijn kansen op de Champions' Play-Offs zondagmiddag intact kunnen houden. Racing won ...

208
208
Barça haalt uit in La Liga, Raphinha heerst met hattrick

In de Spaanse Primera Division heeft FC Barcelona zondagnamiddag gepast gereageerd op de overwinning ...

30
30
Standard gooit PO I te grabbel: Antwerp overleeft penalty en rood

Standard maakt mathematisch gezien nog kans op deelname aan de Champions' Play-Offs, maar heeft ...

123
123
Drie wissels bij KV Mechelen, Bertaccini weer op bank

KV Mechelen en RSC Anderlecht kunnen zich zondag verzekeren van hun ticket voor Play-Off I. Een zege ...

73
73
Paniek bij Club Brugge: opvallende actie na blessure Vanaken

Club Brugge boekte zondagavond een overwinning op het veld van KVC Westerlo, maar daarmee is ook al ...

662
662
United alleen derde: Lammens en co doen gouden zaak in topper

In de Engelse Premier League heeft Manchester United zich tot één van de grote ...

58
58
Duivel volledig afgeschreven: WK-selectie in acuut gevaar

Bondscoach Rudi Garcia maakt aanstaande vrijdag zijn selectie bekend voor de oefenstage eind deze ...

271
271
Daar gaan we wéér: uitfans laten Antwerp-Standard stilleggen

Zondagmiddag stond in de Jupiler Pro League het duel tussen Antwerp FC en Standard op het programma. ...

389
389
'Harde keuze Taravel: topaanwinst moet plots vrezen'

RSC Anderlecht kan zich zondagavond ook mathematisch verzekeren van de Champions' Play-Offs. Een ...

327
327

Meer sportnieuws