'Ajax-spelers unaniem tegen Schreuder, coach blijft aangesteld'

door
'Ajax-spelers unaniem tegen Schreuder, coach blijft aangesteld'

Het draait vierkant bij Ajax. De Amsterdammers wisten al 5 wedstrijden op rij niet verder te komen dan een gelijkspel en staan na 17 speeldagen op de 5de plaats in de Eredivisie. Afgelopen vrijdag, twee dagen voor de Klassieker tegen Feyenoord, lieten alle spelers van Ajax al weten dat ze ontevreden zijn met de huidige staf. 


Dusan Tadic, Steven Berghuis, Edson Alvarez, Davy Klaassen en Jurriën Timber, ook wel de spelersraad van Ajax genoemd, organiseerden vrijdag een gesprek zonder stafleden. De frustratie zit bijzonder hoog bij de spelers en op de vraag van mental coach Joost Leenders wie zich ergerde aan de staf, stak iedereen de hand op. 

Na het 1-1 gelijkspel tegen leider Feyenoord van maandag, kwam het bestuur van de club samen voor een crisisoverleg. Coach Alfred Schreuder zal in ieder geval aanblijven als trainer en krijgt naar alle waarschijnlijkheid een nieuwe assistent. Het bestuur van de Nederlandse topclub gaf ook al toe dat er bepaalde beloftes tegenover Schreuder niet zijn nagekomen en hoopt de situatie snel recht te zetten. 

TWAALF OP TWAALF
De Amsterdammers nemen het de komende weken op tegen FC Volendam (uit), Excelsior (uit), Cambuur (uit) en RKC (thuis). Het bestuur van Ajax verwacht dat er tegen die vier teams twaalf op twaalf gepakt zal worden en dat hun club opnieuw de aansluiting vindt met de top van het klassement. 

LEES OOK: Ajax strikt ex-JPL'er en ziet alweer grote naam vertrekken

Moet Schreuder vertrekken bij Ajax?

Meest recent

'Vuurwerk op Anderlecht: zicht op spectaculaire transfer'

Hoewel RSC Anderlecht de voorbije jaren zijn boekhouding weer ietwat op orde kreeg, blijven de ...

20
20
Belgisch toptalent schittert bij PSV en krijgt grote lof

PSV boekte dinsdagavond een vlotte overwinning in de KNVB Beker tegen amateurclub GVVV en lijkt ...

36
36
Barça en Chelsea voorkomen maar net bekerblamages

In Spanje en Engeland wordt er deze midweek ook bekervoetbal afgewerkt. Dinsdagavond kwamen met FC ...

33
33
Bommetje: kosten Stroeykens en co Congo WK-ticket?

Een tiental dagen geleden werd er al geloot voor de groepsfase van het WK, ook al moeten in maart ...

215
215
PSV bekert verder: droomavond voor jonge Belgen

In heel wat landen staat er deze week bekervoetbal op het programma. Zo ook in Nederland, waar ...

22
22
Toch geen ontslag? Brys brengt update over saga

Volgende week gaat de Africa Cup van start en het is nog altijd de vraag hoeveel Belgische trainers ...

86
86
Gouden kans voor Beveren na dompers Kortrijk en Beerschot

Leider SK Beveren kan deze week een gouden zaak doen in de Challenger Pro League. Het zag ...

116
116
Stoelendans gaat voort: Cercle profiteert van malaise Club

Er vond de voorbije week een ongeziene stoelendans plaats in de Jupiler Pro League, die ingezet werd ...

128
128
'Losada vindt na failliet Deinze eindelijk nieuwe club'

Iets meer dan een jaar geleden speelde zich in Deinze een tragedie af. De tweedeklasser ging ...

72
72
Guardiola meldt enorme domper voor Doku

Manchester City is de laatste weken uitstekend op dreef, onder meer met dank aan een ijzersterke ...

66
66
Verhuurde JPL-spelers: Buffalo's vinden stilaan hun draai

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

51
51
Fellaini na transfer naar Charleroi: "Band met Standard?"

Sporting Charleroi verraste iedereen door Marouane Fellaini als adviseur bij de technische staf te ...

108
108
Vrancken geeft transferplannen van STVV prijs

STVV is bezig aan een fantastisch seizoen. De Truienaars staan knap vierde in de Jupiler Pro League ...

130
130
‘Kelderdeal Anderlecht: straffe transfer bij degradant’

Anderlecht-fans wrijven zich in de ogen: hun club kijkt niet naar een bekende naam uit Europa, maar ...

316
316
Ajax strikt ex-JPL'er en ziet alweer grote naam vertrekken

Het was weer een woelige dag bij Ajax. De Amsterdammers zagen nog maar eens een belangrijke pion in ...

54
54
'Anderlecht baalt: KRC Genk niét in de running'

Bij RSC Anderlecht willen ze in januari af van heel wat spelers. Vooral Majeed Ashimeru, Thomas ...

345
345
'KRC Genk verrast: ex-Rode Duivel in beeld als T1'

Bij KRC Genk schakelen ze snel door na het ontslag van Thorsten Fink. De Limburgers zoeken naar een ...

1123
1123
STVV vindt eindelijk oplossing voor 'persona non grata'

STVV heeft eindelijk een oplossing gevonden voor Loïc Lapoussin. De aanvallende middenvelder ...

78
78
Breuk verteerd: Amy Sonck zet Instagram in vuur en vlam

In wat barre winterse tijden (al lopen de temperaturen nog behoorlijk hoog op) is er steeds Amy ...

179
179
KRC Genk heeft beet: toptalent tekent tot medio 2028

Door het ontslag van Thorsten Fink domineert KRC Genk momenteel tegen wil en dank de krantenkoppen. ...

241
241
Oosting incasseert opdoffer: blessuregolf treft Antwerp

Met een negen op negen in de competitie, en tussendoor de kwalificatie voor de kwartfinale van de ...

698
698
Fink komt met met opvallende reactie na ontslag bij Genk

Een donderslag bij heldere hemel kunnnen we het bezwaarlijk noemen, maar dat KRC Genk maandag ...

743
743
Stoelendans in JPL: AA Gent vist assistent Club Brugge op

De trainerscarrousel draait op volle toeren in de Jupiler Pro League, waar een heuse stoelendans aan ...

437
437
'De Condé draait overuren: Genk stap dichter bij nieuwe T1'

KRC Genk wil naar verluidt zijn tijd nemen bij de zoektocht naar een opvolger voor Thorsten Fink, ...

592
592
'Overmars op dreef: Antwerp all-in voor oude bekende?'

Voor de winterbreak krijgt Antwerp nog Anderlecht en Zulte Waregem over de vloer, maar ook op de ...

183
183

Meer sportnieuws