KVO-spits fileert eigen ploeg: "Ik voel me gewoon shit nu"

door
KVO-spits fileert eigen ploeg:

KV Oostende ging afgelopen weekend met 1-2 de boot in tegen Cercle Brugge. Het is ondertussen al de zesde nederlaag op rij voor de Kustboys, die momenteel de 17e en voorlaatste plaats in het klassement bezetten. Na afloop van de partij was spits Thierry Ambrose niet te spreken over de prestatie van zijn team. 


Ambrose wist voor het eerst sinds oktober nog eens te scoren, maar dat maakt de situatie er niet beter op bij KVO. De spits sprak na de partij tegen Cercle over 'kinderen', nadat zijn team de match tegen Cercle opnieuw uit handen gaf. “We moeten veel meer ervaring tonen. Wanneer je voelt dat je niet kan winnen, moet je tenminste íéts pakken. En daar allemaal samen keihard voorwerken. Punten pakken en wegwezen, dat moeten we doen”, citeert Het Nieuwsblad een gefrustreerde Ambrose. 

Na de wedstrijd werd er dan ook blijkbaar stevig gediscussieerd in de kleedkamer van Oostende, maar ook dat begint op de zenuwen te werken van de spits. “We kunnen zeggen wat we willen. Blijven discussiëren, babbelen... Maar als we niet beter gaan presteren op het veld, helpt dat allemaal niets. Met al die tegengoals zijn we kansloos en kunnen we niets doen. Ik voel me gewoon shit nu.”

KELDERKRAKER
Deze zaterdag speelt Oostende opnieuw een levensbelangrijke partij op het veld van KV Kortrijk. De Kerels staan momenteel op een veilige veertiende plaats met vier punten voorsprong op KVO. Indien de Kustploeg opnieuw onderuit gaat, lijkt dus opnieuw een concurrent voor het behoud gaan vliegen. Een goed resultaat in het Guldensporenstadion is dus de enige oplossing.

Wint Oostende dit weekend van Kortrijk?

Meest recent

Bormans doet boekje open over 'band' met Bayat

Er doken al een aantal geruchten op dat Mogi Bayat inzake uitgaande transfers vaak zaken mag doen ...

1
1
Pakt Club Brugge uit met verrassende doelman?

Club Brugge gaat op zoek naar een nieuwe doelman. Blauw-Zwart werd al met een aantal keepers in ...

40
40
'Anderlecht dreigt transfertarget mis te lopen'

RSC Anderlecht heeft komende zomer nood aan defensieve versterking. Er moet kracht én ...

37
37
Poppen aan het dansen: Real kookt over na UCL-uitschakeling

Het is Real Madrid dan toch niet gelukt om zich te plaatsen voor de halve finales van de Champions ...

177
177
POLL: wie wint de Champions League 2026?

De kaarten in de Champions League zijn geschud, de kwartfinales zijn gespeeld. Twee heerlijke ...

188
188
Roer compleet om bij Antwerp? "Moment is aangebroken"

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

165
165
UCL: Bayern nekt Real na ZINDERENDE clash, ook Arsenal door

Bayern München heeft zich geplaatst voor de halve finales van de Champions League na een ...

97
97
Vanaken onomwonden: "Wat Union meer heeft dan Club?"

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

250
250
Degradatie-climax: beslissing Play-Downs op speeldag 3?

Toen waren ze nog met twee. Afgelopen weekend wisten ook Zulte Waregem en Cercle Brugge zich te ...

240
240
Radja begrijpt niets van Anderlecht: "Alsof ze kampioen zijn"

RSC Anderlecht speelde afgelopen zondag wederom geen goede wedstrijd, maar boekte uiteindelijk wel ...

186
186
'Gevolgen na UCL-kater: toptransfer Barça in stroomversnelling'

FC Barcelona is er dan toch niet in geslaagd om een nieuwe remontada te bewerkstelligen en sneuvelde ...

82
82
Sensatie in München: Neuer gruwelijk in de fout, Bayern reageert meteen

Woensdagavond worden in de Champions League de laatste tickets voor de halve finales uitgedeeld. ...

47
47
"Zeer raar" - uitspraak Hayen roept vragen op bij Genk

KRC Genk verspeelde afgelopen weekend de leidersplaats in de Europe Play-Offs na een flauwe ...

516
516
Eerste clash Union-Club Brugge: titelfavoriet aangeduid

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

371
371
Club Brugge staat perplex: Onyedika‑deal hakt er hard in

Club Brugge wil Raphael Onyedika langer vastleggen, maar dat dossier ligt minder rustig dan het op ...

619
619
'Anderlecht bidt: op deze voorwaarde miljoenen voor Vazquez'

Anderlecht heeft in de zomer heel wat werk voor de boeg om de ploeg te versterken. Daarvoor zullen ...

386
386
Beloftenquota blijft beroeren: advocaat wijst op bizar gevolg

Er was de voorbije maanden heel wat te doen over de nakende competitiehervorming in de Jupiler Pro ...

116
116
'Nieuwe domper dreigt voor STVV'

STVV begon aan de Champions' Play-Off als een outsider voor de titel, want het had slechts een ...

128
128
'Anderlecht schrikt: prijskaartje Lukaku bekend'

Het lijkt er stilaan op dat Romelu Lukaku en Napoli helemaal met elkaar op ramkoers liggen. De ...

472
472
Titelkoorts bij Club: Leko benoemt waar de sleutel ligt

Club Brugge heeft de komende weken nog maar één doel: Union nog van de koppositie ...

174
174
'Anderlecht baalt en loopt nog miljoenen mis'

Voor Anderlecht beloven het zeer drukke maanden te worden. De club is nog steeds op zoek naar een ...

279
279
Braziliaanse legende doet straffe uitspraak over Preud'homme

Op zijn 67ste is Michel Preud'homme intussen al enkele jaren uit de voetbalwereld verdwenen, na een ...

120
120
Club Brugge met straf nieuws: "Alle records verbroken"

Club Brugge hoopt binnen een zestal weken een enorm feest te bouwen. Ze hopen dit de landstitel te ...

281
281
Red Flames balen: "Toch mogen we het zo niet bekijken"

De Red Flames speelden 1-1 gelijk in en tegen Schotland. Dat is een goed resultaat, maar de ...

22
22
'Club Brugge incasseert domper: sterkhouder heeft transfer beet'

Club Brugge zal komende zomer héél wat sterkhouders de club zien verlaten. De ...

489
489

Meer sportnieuws