KVO-spits fileert eigen ploeg: "Ik voel me gewoon shit nu"

door
KVO-spits fileert eigen ploeg:

KV Oostende ging afgelopen weekend met 1-2 de boot in tegen Cercle Brugge. Het is ondertussen al de zesde nederlaag op rij voor de Kustboys, die momenteel de 17e en voorlaatste plaats in het klassement bezetten. Na afloop van de partij was spits Thierry Ambrose niet te spreken over de prestatie van zijn team. 


Ambrose wist voor het eerst sinds oktober nog eens te scoren, maar dat maakt de situatie er niet beter op bij KVO. De spits sprak na de partij tegen Cercle over 'kinderen', nadat zijn team de match tegen Cercle opnieuw uit handen gaf. “We moeten veel meer ervaring tonen. Wanneer je voelt dat je niet kan winnen, moet je tenminste íéts pakken. En daar allemaal samen keihard voorwerken. Punten pakken en wegwezen, dat moeten we doen”, citeert Het Nieuwsblad een gefrustreerde Ambrose. 

Na de wedstrijd werd er dan ook blijkbaar stevig gediscussieerd in de kleedkamer van Oostende, maar ook dat begint op de zenuwen te werken van de spits. “We kunnen zeggen wat we willen. Blijven discussiëren, babbelen... Maar als we niet beter gaan presteren op het veld, helpt dat allemaal niets. Met al die tegengoals zijn we kansloos en kunnen we niets doen. Ik voel me gewoon shit nu.”

KELDERKRAKER
Deze zaterdag speelt Oostende opnieuw een levensbelangrijke partij op het veld van KV Kortrijk. De Kerels staan momenteel op een veilige veertiende plaats met vier punten voorsprong op KVO. Indien de Kustploeg opnieuw onderuit gaat, lijkt dus opnieuw een concurrent voor het behoud gaan vliegen. Een goed resultaat in het Guldensporenstadion is dus de enige oplossing.

Wint Oostende dit weekend van Kortrijk?

Meest recent

Garcia schrikt: verrassende wending Debast tegen Trossard

Zeno Debast is bij Sporting CP uitgegroeid tot een polyvalente speler. Het jeugdproduct van RSC ...

0
0
Degryse snapt niets van Anderlecht: “Vrees ik voor…”

RSC Anderlecht heeft meteen een eerste mokerslag gekregen in de Champions Play-Offs. Paars-Wit ging ...

21
21
‘Charleroi grijpt genadeloos in: Hans Cornelis ontslagen’

Sporting Charleroi koos voor Hans Cornelis als de vervanger voor de naar KAA Gent vertrokken Rik De ...

46
46
‘Amadou Onana op weg naar absolute monstertransfer’

Amadou Onana is niet meer weg te denken bij de Belgische nationale ploeg, maar ook in Engeland ...

34
34
Anderlecht ferm op hun plek gezet: ondergrens bereikt

De topper tussen Club Brugge en RSC Anderlecht zindert nog na. Paars-Wit werd in de eerste helft ...

125
125
Vandenbempt maakt korte metten met Leko

Club Brugge-coach Ivan Leko haalde na de topper tegen RSC Anderlecht ferm uit. De Kroaat zag een ...

87
87
KAA Gent gooit pijnpunten eerlijk op tafel na KV Mechelen

KAA Gent leek op weg naar een eerste driepunter in de Champions Play-Offs, maar tegen KV Mechelen ...

53
53
Mechele legt ziel bloot: Pijn achter succes raakt iedereen

De carrière van Brandon Mechele verloopt sprookjesachtig, al was dat zeker niet altijd zo. De ...

104
104
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht slaat al toe, KV Mechelen jubelt’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

249
249
BAS hakt knoop door: forfaitzege in Challenger Pro League

KV Kortrijk kreeg eerder een forfaitzege tegen RFC Seraing nadat die wedstrijd werd afgelast. ...

141
141
Leko verklaart oorlog aan Garcia en Mannaert: "Géén vrienden"

Ivan Leko deed na de winst tegen RSC Anderlecht enkele opvallende uitspraken. De Kroaat zag een ...

114
114
Anderlecht heeft goud in handen: nieuw toptalent verbaast

RSC Anderlecht legt veel vertrouwen in de jeugdopleiding en elk jaar komen er weer nieuwe talenten ...

211
211
Hans Vanaken zorgt voor diep vertederende beelden na topper

De topper tussen Club Brugge en Anderlecht kende gisteren een bijzonder verloop. Blauw Zwart walste ...

63
63
Napoli-ploegmakkers vellen oordeel over Lukaku

De situatie van Romelu Lukaku is penibel aan het worden bij Napoli. De aanvaller ligt in de clinch ...

218
218
Ivan Leko met de handen in het haar: “Een raadsel”

Club Brugge won afgelopen speeldag met 4-2 van RSC Anderlecht. Blauw-Zwart speelde een ...

137
137
De Cat uitgefloten op Jan Breydel: pittige discussie barst los

RSC Anderlecht incasseerde maandagmiddag een pijnlijke 4-2-nederlaag op het veld van Club Brugge en ...

788
788
'Dortmund wil Rode Duivel: transfer van 30 à 40 miljoen'

Komende zomer komen weer verschillende (kandidaat-)Rode Duivels in aanmerking voor een mooie ...

95
95
'Leko haalt verschroeiend uit: drie spelers geviseerd'

Club Brugge heeft zijn campagne in de Champions' Play-Offs op gang getrapt met een 4-2-zege tegen ...

206
206
Gentse uitblinker baalt als stekker: "Zéér pijnlijk"

AA Gent heeft het nagelaten om een gouden zaak te doen tijdens de openingsspeeldag van de Champions' ...

84
84
Real vs. Bayern: Kompany doet straffe Courtois-uitspraak

Dinsdagavond is het zover, dan trekken de kwartfinales van de Champions League zich op gang. Met ...

136
136
'Brugse afgang maakt eerste slachtoffer bij Anderlecht'

Na een betere tweede helft werd de schade nog ietwat beperkt. Maar de dramatische prestatie in de ...

785
785
Europe Play-Offs: droomscenario KRC Genk ligt klaar

Ook in de Europe Play-Offs zit de eerste speeldag er alweer op. De eerste drie matchen deelden het ...

175
175
'Club slaat de bal mis: opschudding om Mignolet-opvolger'

Club Brugge moet deze zomer niet zomaar een doelman vervangen. Het moet vooral de leegte opvangen ...

286
286
Consequenties voor Lukaku: Napoli drijft conflict op de spits

Het zit momenteel serieus scheef tussen Romelu Lukaku en zijn werkgever SSC Napoli. De Rode Duivel ...

131
131
VAR-fiasco Union zindert na: "Beslissing van 40, 50 miljoen"

De eerste speeldag van de Play-Offs zit erop en heeft meteen al voor de nodige commotie gezorgd. ...

780
780

Meer sportnieuws