KVO-spits fileert eigen ploeg: "Ik voel me gewoon shit nu"

172 stemmen
KVO-spits fileert eigen ploeg:

KV Oostende ging afgelopen weekend met 1-2 de boot in tegen Cercle Brugge. Het is ondertussen al de zesde nederlaag op rij voor de Kustboys, die momenteel de 17e en voorlaatste plaats in het klassement bezetten. Na afloop van de partij was spits Thierry Ambrose niet te spreken over de prestatie van zijn team. 


Ambrose wist voor het eerst sinds oktober nog eens te scoren, maar dat maakt de situatie er niet beter op bij KVO. De spits sprak na de partij tegen Cercle over 'kinderen', nadat zijn team de match tegen Cercle opnieuw uit handen gaf. “We moeten veel meer ervaring tonen. Wanneer je voelt dat je niet kan winnen, moet je tenminste íéts pakken. En daar allemaal samen keihard voorwerken. Punten pakken en wegwezen, dat moeten we doen”, citeert Het Nieuwsblad een gefrustreerde Ambrose. 

Na de wedstrijd werd er dan ook blijkbaar stevig gediscussieerd in de kleedkamer van Oostende, maar ook dat begint op de zenuwen te werken van de spits. “We kunnen zeggen wat we willen. Blijven discussiëren, babbelen... Maar als we niet beter gaan presteren op het veld, helpt dat allemaal niets. Met al die tegengoals zijn we kansloos en kunnen we niets doen. Ik voel me gewoon shit nu.”

KELDERKRAKER
Deze zaterdag speelt Oostende opnieuw een levensbelangrijke partij op het veld van KV Kortrijk. De Kerels staan momenteel op een veilige veertiende plaats met vier punten voorsprong op KVO. Indien de Kustploeg opnieuw onderuit gaat, lijkt dus opnieuw een concurrent voor het behoud gaan vliegen. Een goed resultaat in het Guldensporenstadion is dus de enige oplossing.

LEES OOK: Straffe comeback Jordan Lukaku in de maak?

Wint Oostende dit weekend van Kortrijk?

Meest recent

Wereldpers smult van België: van puinhoop tot record

WAT EEN WEDSTRIJD! België - Senegal is een van de meest historische WK-matchen ooit en ...

80
80
VS legt Bosnië over de knie en treft Rode Duivels

De Verenigde Staten speelden na de match van België tegen Bosnië en Herzegovina. Het ...

27
27
Punten van VN: kapitein trekt de kar, zondebok krijgt 3 op 10

De Rode Duivels hebben zich ten koste van Senegal geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK 2026. ...

592
592
"Wat een circus" - Garcia maakt Duivels-fans horendol

Na een onwaarschijnlijke comeback heeft België zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales ...

110
110
GESCHIEDENIS! Duivels door op WK na penalty in minuut 125

De Rode Duivels hebben zich woensdagavond geplaatste voor de 1/8ste finales van het WK 2026. Tegen ...

266
266
Ongezien! Trossard en Tielemans vliegen mekaar in de haren

De gemoederen liepen woensdagavond hoog op bij de Rode Duivels. Op een moment dat de ...

156
156
'Tottenham gaat als gek tekeer: dubbelslag van 215 miljoen'

Tottenham Hotspur kon afgelopen seizoen slechts op het nippertje de degradatie uit de Premier League ...

102
102
"Hij is te plat voor Duivels" - België op achtervolgen, aanvaller kop van Jut

De Rode Duivels mikten woensdagavond op een plek in de 1/8ste finales van het WK 2026. Daarvoor ...

376
376
WK doet koppen rollen: volgende bondscoach vliegt buiten

Het WK 2026 bleek inmiddels het Waterloo voor verschillende bondscoaches. En ook het volgende ...

126
126
'Deal van 30 mil: topploeg schiet in actie voor Tresoldi'

Club Brugge zal deze zomer verschillende sterkhouders verliezen, maar is zeker niet van plan zijn ...

233
233
Transfers bij KVM en Westerlo, Union legt smaakmaker vast

De ploegen uit de Jupiler Pro League blijven zich roeren op de transfermarkt. Zo passeerde KVC ...

24
24
Vader Vital verklapt: zó reageert Vanaken op keuzes Garcia

Hans Vanaken is één van de meest besproken Rode Duivels dit WK. Zo woedt al wekenlang ...

136
136
"Nog niks gedaan" - tweetal zorgt voor commotie in basiself Duivels

Woensdagavond vormt het Lumen Stadium in Seattle het decor van de 1/16de WK-finales van de Rode ...

86
86
Rode Duivels krijgen al mokerslag net voor Senegal

De Rode Duivels kregen na de groepswinst de loting waar ze op hoopten, maar voor de match tegen ...

620
620
Opstelling Duivels bekend! Garcia maakt statement tegen Senegal

De Rode Duivels strijden woensdagavond tegen Senegal voor een plek in de 1/8ste finales van het WK. ...

312
312
Antwerp tussen hoop en vrees: "Eén ding is zeker ..."

Antwerp FC leeft in grote onduidelijkheid wat de toekomst betreft. Dinsdag verstreek de deadline ...

440
440
Kane flikt het! Engeland doorprikt Congolese droom in slot

Engeland heeft zich woensdagavond geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK. Tegen een dapper DR ...

48
48
'Overmars wil stunten met terugkeer oude bekende'

Antwerp zag de voorbije weken zijn kern gedecimeerd worden. Het zag vooral een pak kwaliteit en ...

421
421
'Antwerp blijft in spanning: dit scenario waarschijnlijkst'

Quo vadis, Royal Antwerp? Deze week werd de toekomst van de Great Old wel heel prangend, want tegen ...

345
345
'Genk casht miljoenen na knaltransfer Saibari'

Bij KRC Genk zullen ze zich de voorbije jaren wel een paar keer voor het hoofd geslagen hebben dat ...

263
263
Westerlo blijft gaan met tweede aanwinst van de dag

Bij Westerlo staan ze voor een zeer drukke transferzomer. De laatste weken bleken er vooral veel ...

23
23
Kompany jubelt: Bayern haalt droomaanwinst binnen

Vincent Kompany zette in de voorbije twee seizoenen Bayern München helemaal naar zijn hand. Met ...

115
115
Rode Duivels trekken na WK weer weg uit Heizel

De Rode Duivels haalden sinds de aanstelling van Rudi Garcia als bondscoach de banden met de ...

67
67
Club Brugge ziet volgende jonge WK-ganger vertrekken

Bij Club Brugge krijgt de eigen jeugd alsmaar meer speelkansen, maar toch ziet Blauw-Zwart ook ...

109
109
Coach kondigt nog transfervuurwerk aan bij Cercle

Binnen iets meer dan een maand gaat het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League van start. De clubs ...

330
330

Meer sportnieuws