Vijfklapper Mbappé en record voor Kane, Inter stelt teleur

112 stemmen
Vijfklapper Mbappé en record voor Kane, Inter stelt teleur

In onze Jupiler Pro League werd de 21ste speeldag gisteren al afgesloten. De KBVB kiest er dan ook steevast voor om het maandagavondvoetbal opnieuw af te zweren na een kortstondige testperiode. In het buitenland is er op maandagavond echter wél heel wat nieuws te bespeuren. Zo werd er in Engeland en Italië lustig gevoetbald, en trad in Frankrijk ook PSG aan. 


In Engeland nam Fulham het in eigen huis op tegen Tottenham. De thuisploeg schoot het best uit de startblokken, maar Harrison Reed liet het na om Craven Cottage in vuur en vlam te zetten. In het slot van een magere eerste helft viel de eerste treffer volledig uit de lucht. Son speelde Kane aan op de rand van de zestien, en de Engelsman liet het niet na om de bal heerlijk in doel te leggen. Voor Kane was het meteen zijn 266ste doelpunt voor de Spurs, waardoor hij op gelijke hoogte komt met clubtopschutter Jimmy Greaves. 

De tweede helft was dan weer een maat voor niets. De Londense derby bracht niet het spektakel wat ervan werd verwacht, en zowel Fulham als Tottenham lieten het na om er nog een interessante partij van te maken. Tottenham haalde het dus met het kleinste verschil, en nadert tot op drie punten van Manchester United. Antonio Conte en co. hebben de CL-plaatsen dus opnieuw in het vizier. 

In Italië nam Internazionale het dan weer op tegen laagvlieger Empoli. In een zwakke partij zorgde Milan Skriniar voor het enige vernoembare feit in de eerste helft. De Slowaak ging twee keer opzichtig in de fout, waardoor hij na 40' al de laan werd uitgestuurd bij de Nerazzurri. Inter mocht van geluk spreken dat het mocht gaan rusten met een 0-0 op het scorebord, maar in de tweede helft kregen de bezoekers uit Empoli wat ze verdienden. Baldanzi werkte knap af op aangeven van Bajrami, en zorgde voor de openingstreffer. Lukaku mocht tijdens het laatste kwartier nog invallen bij de thuisploeg, maar zag zijn ploeg kansloos verliezen tegen het bescheiden Empoli. Koni De Winter speelde op zijn beurt dan weer een volledige partij bij de bezoekers. 

PSG viert feest

Paris Saint-Germain moest vandaag het bescheiden Pays de Cassel partij geven. In de 1/16de finale van de Franse Beker kenden de Parijzenaars weinig moeite met de amateurploeg. Een hattrick van Mbappé én een treffer van Neymar zorgden al voor een droge 0-4 aan het rustsignaal. In de tweede helft deed Mbappé er nog twee doelpunten bij, en mocht ook Soler nog vieren. Door de 0-7 overwinning mag PSG alvast een ronde verder gaan bekeren. 

LEES OOK: ‘PSG in shock door gigantisch plan van Kompany’

Zal Tottenham nog een plaats in de top vier veroveren?

Meest recent

Leko haalt gram: ultieme vernedering voor AA Gent?

Dankzij een spectaculaire 5-0 zege tegen Union diepte Club Brugge het gat met de eerste achtervolger ...

38
38
"Als je hem ziet spelen ..." - Vanaken vaste basisspeler op WK?

Met een vijf sterren-prestatie in de titelclash tegen Union SG, toonde Hans Vanaken zondag nog eens ...

55
55
'Bom in Manchester: Guardiola na slotspeeldag weg bij City'

De ontknoping van de Engelse titelstrijd draait op volle toeren. Maar maandagavond werd de Premier ...

73
73
'STVV op zucht van nieuwe spits, Cercle pakt miljoenen'

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Heel wat ploegen zijn dan ook al ...

50
50
Gouden Schoen: winnaar eerste stemronde nú al bekend?

Het seizoen in het clubvoetbal zit er bijna op, tijd dus om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

139
139
'Mourinho dropt enorme transferbom bij Real-comeback'

Een officiële aankondiging ontbreekt nog, maar alle signalen wijzen erop dat José ...

119
119
Coucke met grond gelijk gemaakt: "Net een oude ABBA-zanger"

Bijna negen jaar geleden verraste Marc Coucke de Belgische voetbalwereld door recordkampioen RSC ...

372
372
'Gheysens droomt van stunt met topcoach'

Antwerp zit opnieuw zonder trainer en op de Bosuil gonst het meteen van de geruchten. Paul Gheysens ...

468
468
Lardot velt verdict: Sykes ontsnapt, penalty voor RSCA?

Na de 5-0 zege van Club Brugge tegen Union lijkt de titelstrijd beslist. Op het optreden van Lothar ...

254
254
Haroun hakt knopen door: 4 slachtoffers bij Antwerp

Na nog geen halfjaar werd Joseph Oosting alweer bedankt voor bewezen diensten door Antwerp, dat de ...

457
457
Jan Breydel ontploft: Brugse fans in brand door één man

Club Brugge lijkt op weg naar de landstitel. Blauw-Zwart veegde gisteren de vloer aan met concurrent ...

431
431
'RSCA kan cashen: 30 miljoen voor voltreffers Renard'

De vierde plaats werd voorlopig veiliggesteld, maar tot zover het goede nieuws bij RSC Anderlecht. ...

574
574
Titelkoorts bij Club Brugge: feestplannen al onthuld

Zelf houden Ivan Leko en co hun voetjes nog op de grond, maar na de forfaitzege tegen Union lijkt ...

250
250
Van Gucht en Charlotte shockeren: “Namen beslissing samen”

Alsof alle ogen al niet genoeg op hen gericht waren, zorgen Ruben Van Gucht en Charlotte Van Looy ...

80
80
Vanderbiest met verrassend oordeel over punt in Anderlecht

KV Mechelen gaf in de slotfase alsnog een zege weg tegen RSC Anderlecht. Al verdienden de ...

245
245
Vandenbempt trekt héél pijnlijke conclusie over Anderlecht

RSC Anderlecht moet nog knokken om een Europees ticket te behalen. Dat is heel erg nodig voor de ...

301
301
KV Mechelen wacht af: ervaren pion mysterieus over vertrek

Bij KV Mechelen hopen ze nog een Europees ticket te behalen, wat voor de club fantastisch zou zijn. ...

152
152
Club Brugge reageert fors na nazigroet

Er was een groot feest na Club Brugge - Union SG, maar één fan zorgde ervoor dat hij ...

393
393
Club Brugge heeft beet en shopt in de Bundesliga

Club Brugge is volop bezig met het scouten van buitenlandse talenten, maar ze wisten ook al een ...

162
162
Hayen baalt: vier pionnen out voor Antwerp

KRC Genk moet aan de bak tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers beseffen dat het van moeten is, want ...

245
245
Sibierski aan zet: blijft 'miscast' dan toch bij Anderlecht?

Bij RSC Anderlecht gaat er heel wat volk de club verlaten komende zomer. Over één ...

663
663
FC Barcelona brengt geweldig nieuws over Flick

FC Barcelona werd dit seizoen op overtuigende wijze kampioen in Spanje. De Catalanen spelen ...

47
47
Nét geen WK met de Rode Duivels, weldra terug in JPL?

Héél wat Belgische clubs zoeken op de transfermarkt naar opportuniteiten. Misschien is ...

123
123
Vandenbempt looft Bruggeling: "Op 1 bij de Gouden Schoen"

Club Brugge wordt kampioen, dat is duidelijk. Blauw-Zwart maakte héél veel indruk in ...

329
329
Anderlecht heeft beet en sluit nieuw contract af

RSC Anderlecht is bij de eerste ploeg al jaren op de dool, maar gelukkig is er Neerpede. Daar zijn ...

211
211

Meer sportnieuws