Vijfklapper Mbappé en record voor Kane, Inter stelt teleur

112 stemmen
Vijfklapper Mbappé en record voor Kane, Inter stelt teleur

In onze Jupiler Pro League werd de 21ste speeldag gisteren al afgesloten. De KBVB kiest er dan ook steevast voor om het maandagavondvoetbal opnieuw af te zweren na een kortstondige testperiode. In het buitenland is er op maandagavond echter wél heel wat nieuws te bespeuren. Zo werd er in Engeland en Italië lustig gevoetbald, en trad in Frankrijk ook PSG aan. 


In Engeland nam Fulham het in eigen huis op tegen Tottenham. De thuisploeg schoot het best uit de startblokken, maar Harrison Reed liet het na om Craven Cottage in vuur en vlam te zetten. In het slot van een magere eerste helft viel de eerste treffer volledig uit de lucht. Son speelde Kane aan op de rand van de zestien, en de Engelsman liet het niet na om de bal heerlijk in doel te leggen. Voor Kane was het meteen zijn 266ste doelpunt voor de Spurs, waardoor hij op gelijke hoogte komt met clubtopschutter Jimmy Greaves. 

De tweede helft was dan weer een maat voor niets. De Londense derby bracht niet het spektakel wat ervan werd verwacht, en zowel Fulham als Tottenham lieten het na om er nog een interessante partij van te maken. Tottenham haalde het dus met het kleinste verschil, en nadert tot op drie punten van Manchester United. Antonio Conte en co. hebben de CL-plaatsen dus opnieuw in het vizier. 

In Italië nam Internazionale het dan weer op tegen laagvlieger Empoli. In een zwakke partij zorgde Milan Skriniar voor het enige vernoembare feit in de eerste helft. De Slowaak ging twee keer opzichtig in de fout, waardoor hij na 40' al de laan werd uitgestuurd bij de Nerazzurri. Inter mocht van geluk spreken dat het mocht gaan rusten met een 0-0 op het scorebord, maar in de tweede helft kregen de bezoekers uit Empoli wat ze verdienden. Baldanzi werkte knap af op aangeven van Bajrami, en zorgde voor de openingstreffer. Lukaku mocht tijdens het laatste kwartier nog invallen bij de thuisploeg, maar zag zijn ploeg kansloos verliezen tegen het bescheiden Empoli. Koni De Winter speelde op zijn beurt dan weer een volledige partij bij de bezoekers. 

PSG viert feest

Paris Saint-Germain moest vandaag het bescheiden Pays de Cassel partij geven. In de 1/16de finale van de Franse Beker kenden de Parijzenaars weinig moeite met de amateurploeg. Een hattrick van Mbappé én een treffer van Neymar zorgden al voor een droge 0-4 aan het rustsignaal. In de tweede helft deed Mbappé er nog twee doelpunten bij, en mocht ook Soler nog vieren. Door de 0-7 overwinning mag PSG alvast een ronde verder gaan bekeren. 

LEES OOK: CL-finale: Vandenbempt haalt genadeloos uit naar Trossard

Zal Tottenham nog een plaats in de top vier veroveren?

Meest recent

Enorme domper Schotland: ster moet afhaken voor WK

Elf dagen voor de start van het toernooi zijn de meeste WK-deelnemers begonnen aan hun ...

2
2
Luis Enrique schaart zich in bijzonder fraai rijtje

Paris Saint-Germain blijft de primus van Europa. Het heeft zaterdagavond immers zijn titel in de ...

9
9
Arteta voelt zich bekocht: "Als ik die fase terugzie..."

Nadat ze al de titel in de Premier League in de wacht gesleept hadden, droomde Arsenal ervan om ook ...

85
85
CL-zege met zwart randje: rellen met PSG-fans in Parijs

Paris Saint-Germain heeft zaterdagavond voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht ...

34
34
Van der Elst voorspelt: Club wil transferblunder voorkomen

Club Brugge gaat een bewogen transferzomer tegemoet. Daarin zal het wellicht heel wat sterkhouders ...

166
166
PSG doet Arsenal-droom sneuvelen vanop de stip

De finale van de Champions League is zaterdagavond uitgedraaid op een thriller. PSG haalde tegen ...

46
46
'Union houdt voet bij stuk: knaltransfer nog niet rond'

Union staat alweer voor een hete transferzomer. Voorzitter Alex Muzio en CEO Philippe Bormans ...

63
63
'De Ketelaere krijgt navolging: transferkopie op komst'

Charles De Ketelaere is intussen al enkele jaren een gevestigde waarde in de Serie A, waar hij ...

78
78
‘Dit kan niet’: Anderlecht-fans huiveren bij trainersbom

Bij Anderlecht draait de zoektocht naar een nieuwe trainer op volle toeren. De club wil weer ...

541
541
Charleroi pakt uit met piepjonge doelpuntenmachine

Voor Charleroi was het een seizoen met twee gezichten. In de winter presteerden de Carolo's zeer ...

22
22
WK-koorts stijgt: Rode Duivels bijna compleet

De start van het WK nadert met rasse schreden. Dat geldt ook voor de Rode Duivels. Zij zetten ...

47
47
'Straffe wending: Slot meteen aan slag bij Europese topper'

Zaterdag viel er een stevige trainersbom in het Engelse voetbal. Liverpool maakte immers bekend dat ...

62
62
'Zulte Waregem telt miljoenen dankzij toptransfer'

Voor Zulte Waregem is de terugkeer op het hoogste niveau een succes geworden. De West-Vlamingen ...

222
222
PSG bestolen in Champions League-finale?

Vorig seizoen won Paris Saint-Germain nog met de vingers in de neus de finale van de Champions ...

116
116
'AA Gent wil in zeer verrassende transfervijver vissen"

AA Gent kan zijn seizoen nog afsluiten met een Europees ticket, maar daarvoor zal het zondag in de ...

137
137
'Frans toptalent van 15 miljoen naar JPL'

Het Belgische voetbalseizoen zit er nog niet helemaal op, maar heel wat clubs zijn toch al bezig met ...

227
227
'Leger grootmachten meldt zich voor Fernandez-Pardo'

Hij kon uitkomen voor Spanje, Italië en Argentinië, maar Matias Fernandez-Pardo koos er ...

76
76
Zulte Waregem kondigt volgende vertrekker aan

Zulte Waregem slaagde erin om in zijn eerste seizoen terug in de Jupiler Pro League het behoud te ...

129
129
Trossard start bij Arsenal, PSG zoals een jaar geleden

Om 18u staat de apotheose van het Europese voetbalseizoen op het programma, want dan wordt in ...

32
32
Volgend seizoen bij Standard? Witsel schenkt klare wijn

Verschillende Rode Duivels zullen deze zomer nog een transfer maken, of dat nu voor of na het WK zal ...

130
130
De Bruyne rouwt niet om vertrek: “Voor mij moest hij niet blijven”

Kevin De Bruyne wordt tijdens het WK 35 jaar en dus is de kans zeer groot dat het zijn laatste grote ...

149
149
Garcia mag dromen: 'Debast zorgt voor WK-mirakel'

Bij een WK liggen uiteraard alle nationale ploegen onder een vergrootglas en dat is bij de Belgen ...

98
98
‘KRC Genk zet zinnen op ervaren international’

KRC Genk gaat in de zomer toch de nodige transfers moeten afronden. De Limburgers hebben vooral nood ...

428
428
'Silva verrast aan gaat aan de slag bij Europese grootmacht'

Bernardo Silva heeft Manchester City transfervrij verlaten. De middenvelder kan daardoor gratis bij ...

138
138
Onrust bij Beveren: "Er is daardoor onzekerheid"

SK Beveren promoveerde naar de Jupiler Pro League, maar achteraf kwam er nieuws dat de Amerikaanse ...

447
447

Meer sportnieuws