Vijfklapper Mbappé en record voor Kane, Inter stelt teleur

door
Vijfklapper Mbappé en record voor Kane, Inter stelt teleur

In onze Jupiler Pro League werd de 21ste speeldag gisteren al afgesloten. De KBVB kiest er dan ook steevast voor om het maandagavondvoetbal opnieuw af te zweren na een kortstondige testperiode. In het buitenland is er op maandagavond echter wél heel wat nieuws te bespeuren. Zo werd er in Engeland en Italië lustig gevoetbald, en trad in Frankrijk ook PSG aan. 


In Engeland nam Fulham het in eigen huis op tegen Tottenham. De thuisploeg schoot het best uit de startblokken, maar Harrison Reed liet het na om Craven Cottage in vuur en vlam te zetten. In het slot van een magere eerste helft viel de eerste treffer volledig uit de lucht. Son speelde Kane aan op de rand van de zestien, en de Engelsman liet het niet na om de bal heerlijk in doel te leggen. Voor Kane was het meteen zijn 266ste doelpunt voor de Spurs, waardoor hij op gelijke hoogte komt met clubtopschutter Jimmy Greaves. 

De tweede helft was dan weer een maat voor niets. De Londense derby bracht niet het spektakel wat ervan werd verwacht, en zowel Fulham als Tottenham lieten het na om er nog een interessante partij van te maken. Tottenham haalde het dus met het kleinste verschil, en nadert tot op drie punten van Manchester United. Antonio Conte en co. hebben de CL-plaatsen dus opnieuw in het vizier. 

In Italië nam Internazionale het dan weer op tegen laagvlieger Empoli. In een zwakke partij zorgde Milan Skriniar voor het enige vernoembare feit in de eerste helft. De Slowaak ging twee keer opzichtig in de fout, waardoor hij na 40' al de laan werd uitgestuurd bij de Nerazzurri. Inter mocht van geluk spreken dat het mocht gaan rusten met een 0-0 op het scorebord, maar in de tweede helft kregen de bezoekers uit Empoli wat ze verdienden. Baldanzi werkte knap af op aangeven van Bajrami, en zorgde voor de openingstreffer. Lukaku mocht tijdens het laatste kwartier nog invallen bij de thuisploeg, maar zag zijn ploeg kansloos verliezen tegen het bescheiden Empoli. Koni De Winter speelde op zijn beurt dan weer een volledige partij bij de bezoekers. 

PSG viert feest

Paris Saint-Germain moest vandaag het bescheiden Pays de Cassel partij geven. In de 1/16de finale van de Franse Beker kenden de Parijzenaars weinig moeite met de amateurploeg. Een hattrick van Mbappé én een treffer van Neymar zorgden al voor een droge 0-4 aan het rustsignaal. In de tweede helft deed Mbappé er nog twee doelpunten bij, en mocht ook Soler nog vieren. Door de 0-7 overwinning mag PSG alvast een ronde verder gaan bekeren. 

LEES OOK: ‘Transferstrijd Vermeeren barst los: 30 miljoen euro’

Zal Tottenham nog een plaats in de top vier veroveren?

Meest recent

Club Brugge slaat slag: “Belgische én buitenlandse talenten”

Club Brugge heeft geschiedenis geschreven in de Youth League. De jonkies van Club NXT dartelde door ...

4
4
Westerlo pakt door: samenwerking met Premier League-club

Het gonst al een tijdje van de geruchten omtrent de toekomst van KVC Westerlo. Onze redactie weet ...

26
26
Vrancken geeft duiding over pittig transfergerucht

Er duiken steeds meer geruchten op over de toekomst van Wouter Vrancken. Dat is de logica zelve bij ...

44
44
Taraval haalt vergeten transfer terug: "Interessante speler'

Bij RSC Anderlecht hebben ze een heel onevenwichtige spelerskern. Dat zorgt er ook voor dat ...

122
122
'Club gaat voor jackpot: transferwending rond Tzolis'

Club Brugge zal komende zomer cashen op verschillende van zijn sterkhouders. Na zijn puike ...

120
120
Historisch! De waanzinnige stats achter superseizoen Beveren

Het doek is gevallen over de reguliere competitie in de Challenger Pro League. Tijdens de ...

85
85
‘Anderlecht pakt uit: Nederland siddert voor toptransfer’

Anderlecht bekijkt opnieuw een profiel dat in Nederland stevig opvalt. Paars-wit ziet in die ...

171
171
Leko moet schuiven: grote verrijzenis bij Club Brugge?

Club Brugge staat zondagavond voor één van zijn belangrijkste wedstrijden van het ...

231
231
'Real grijpt drastisch in: sensationele naam topt trainerslijst'

Nu de uitschakeling in de Champions League een feit is, dreigt Real Madrid af te stevenen op een ...

129
129
Eindelijk doorbraak: 'Anderlecht heeft zijn nieuwe TD beet'

RSC Anderlecht strijdt momenteel volop voor een top 4-notering in de Champions' Play-Offs en is ...

397
397
Irritatie bij Red Flames: "Verrast dat je die vraag stelt"

De Red Flames hopen in eigen huis tegen Schotland een zeer goede zaak te doen. Een zege zou heel ...

37
37
Hayen reageert op kritiek: "Daarom deed ik die uitspraak"

KRC Genk staat stevig onder druk dit weekend. Verliezen tegen KVC Westerlo is absoluut uit den boze. ...

76
76
Arteta vol lof: "Beste manager ooit in Premier League"

In de Premier League maken ze zich klaar voor dé match van het seizoen. In een al bij al ...

76
76
Hubert krijgt pikante vraag: "Wie ik van Club Brugge wil?"

Union SG gaat zondag voluit voor de zege tegen Club Brugge. In het eigen Dudenpark kunnen ze een ...

211
211
'Coach Lierse SK bood zich aan bij drie JPL-clubs'

Lierse SK is een club die relatief weinig aandacht krijgt in de Belgische media. Toch leveren ze ...

182
182
De Mil voert druk op: "Verwacht beter van hem"

AA Gent boekte een 1 op 6 tegen rechtstreekse concurrenten KV Mechelen en RSC Anderlecht. ...

81
81
CPL ontploft: Stijnen triomfeert, dubbel drama onderin

De slotspeeldag in de Challenger Pro League beloofde heel wat drama en dat is er ook gekomen. ...

368
368
Hoeneß komt met héél straf verhaal over Kompany

Bij Bayern München is Uli Hoeneß nog steeds een zeer invloedrijk figuur. Vincent Kompany ...

175
175
Operatie Schoonmaak bij Anderlecht: deze spelers op de wip

RSC Anderlecht gaat in de zomer heel wat nieuwe spelers halen. Paars-Wit moet de kern vooral ...

344
344
Duwt Antwerp in de zomer wél door voor JPL-smaakmaker?

Royal Antwerp FC gaat in de zomer toch het nodige geld moeten vinden om de ploeg heel stevig te ...

281
281
Van Holsbeeck spreekt! Dit zegt hij over Anderlecht

Herman Van Holsbeeck werd vele jaren geleden ontslagen door Marc Coucke. Nadien werd hij een van de ...

307
307
Olise-transferbom: Kompany vangt eerste grote klap

Vincent Kompany lijkt onaantastbaar bij Bayern München, maar net nu dreigt een transferbom zijn ...

208
208
Raman verklaart gemiste buitenlandse toptransfer

Benito Raman was te gast in de podcast Café Constant. De huidige aanvaller van KV Mechelen ...

64
64
'Guardiola dolenthousiast: Man City wil zaken doen met Genk'

Bij Racing Genk lopen heel wat spelers in de kijker. Het ene transfergerucht is al correcter dan het ...

223
223
Kompany is 'hot': "Tuurlijk staat hij het op verlanglijstje"

Vincent Kompany is plots heel ‘hot’. In heel Europa wordt er geschreven over de coach ...

157
157

Meer sportnieuws