Vijfklapper Mbappé en record voor Kane, Inter stelt teleur

door
Vijfklapper Mbappé en record voor Kane, Inter stelt teleur

In onze Jupiler Pro League werd de 21ste speeldag gisteren al afgesloten. De KBVB kiest er dan ook steevast voor om het maandagavondvoetbal opnieuw af te zweren na een kortstondige testperiode. In het buitenland is er op maandagavond echter wél heel wat nieuws te bespeuren. Zo werd er in Engeland en Italië lustig gevoetbald, en trad in Frankrijk ook PSG aan. 


In Engeland nam Fulham het in eigen huis op tegen Tottenham. De thuisploeg schoot het best uit de startblokken, maar Harrison Reed liet het na om Craven Cottage in vuur en vlam te zetten. In het slot van een magere eerste helft viel de eerste treffer volledig uit de lucht. Son speelde Kane aan op de rand van de zestien, en de Engelsman liet het niet na om de bal heerlijk in doel te leggen. Voor Kane was het meteen zijn 266ste doelpunt voor de Spurs, waardoor hij op gelijke hoogte komt met clubtopschutter Jimmy Greaves. 

De tweede helft was dan weer een maat voor niets. De Londense derby bracht niet het spektakel wat ervan werd verwacht, en zowel Fulham als Tottenham lieten het na om er nog een interessante partij van te maken. Tottenham haalde het dus met het kleinste verschil, en nadert tot op drie punten van Manchester United. Antonio Conte en co. hebben de CL-plaatsen dus opnieuw in het vizier. 

In Italië nam Internazionale het dan weer op tegen laagvlieger Empoli. In een zwakke partij zorgde Milan Skriniar voor het enige vernoembare feit in de eerste helft. De Slowaak ging twee keer opzichtig in de fout, waardoor hij na 40' al de laan werd uitgestuurd bij de Nerazzurri. Inter mocht van geluk spreken dat het mocht gaan rusten met een 0-0 op het scorebord, maar in de tweede helft kregen de bezoekers uit Empoli wat ze verdienden. Baldanzi werkte knap af op aangeven van Bajrami, en zorgde voor de openingstreffer. Lukaku mocht tijdens het laatste kwartier nog invallen bij de thuisploeg, maar zag zijn ploeg kansloos verliezen tegen het bescheiden Empoli. Koni De Winter speelde op zijn beurt dan weer een volledige partij bij de bezoekers. 

PSG viert feest

Paris Saint-Germain moest vandaag het bescheiden Pays de Cassel partij geven. In de 1/16de finale van de Franse Beker kenden de Parijzenaars weinig moeite met de amateurploeg. Een hattrick van Mbappé én een treffer van Neymar zorgden al voor een droge 0-4 aan het rustsignaal. In de tweede helft deed Mbappé er nog twee doelpunten bij, en mocht ook Soler nog vieren. Door de 0-7 overwinning mag PSG alvast een ronde verder gaan bekeren. 

LEES OOK: ‘Drie clubs willen Lokonga eindelijk verlossen’

Zal Tottenham nog een plaats in de top vier veroveren?

Meest recent

Leko legt enorme transfereis op tafel bij AA Gent

Na de dramatische play-offs kende AA Gent in het begin van de zomer geen genade: slechts weken na ...

1
1
'Competitieformat op springen: Union en co halen gram'

Binnen een tweetal weken wordt het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League op gang getrapt. Het zou ...

31
31
'AA Gent vindt akkoord: transfersom van 8 à 9 miljoen'

Terwijl coach Ivan Leko zijn spelers klaarstoomt voor de start van het seizoen, blijft AA Gent ook ...

155
155
Anderlecht-fans woest: oorzaak gekend voor Union-deal

Behoudens een negatief advies van de ordediensten, speelt Union SG ook volgend seizoen zijn Europese ...

466
466
'Kompany krijgt topaanwinst: Bayern biedt 52 miljoen'

Na de uitschakeling op het WK voor Clubs, genieten de spelers van Bayern München momenteel van ...

87
87
Europa League: Anderlecht kan tegenstander ruiken na heenmatch

Binnen een tweetal weken gaat het nieuwe seizoen van RSC Anderlecht officieel van start. De ...

274
274
L'Equipe onthult: 'Penders op zucht van nieuwe club'

Aanstaande zondag speelt Chelsea FC de finale van het WK voor clubs tegen Paris Saint-Germain. Mike ...

190
190
'Transferbom bij Club: Inter stelt opzienbarende ruildeal voor'

De top van Club Brugge dook donderdag plots op in Milaan. Daar stond een afspraak met ...

1447
1447
Beerschot haalt versterking in JPL, volgende vertrekker KVK

Binnen een maandje gaat het nieuwe seizoen in de Challenger Pro League weer van start. Beerschot VA ...

158
158
'Monstertransfer op komst: Real vraagt 100 miljoen'

Real Madrid CF sneuvelde woensdag op pijnlijke wijze op het WK voor clubteams. De spelers van de ...

198
198
Drastische wijziging bij Antwerp? Wils komt met reactie

Royal Antwerp FC is nog lang niet klaar met zijn plannen op de transfermarkt, maar haalde inmiddels ...

298
298
Promotie bij Genk: nieuwe rol voor Matte Smets

Om het seizoen zo goed mogelijk voor te bereiden, trok KRC Genk naar Duitsland voor een oefenkamp. ...

325
325
‘“Gekke rotzak” op radar van hongerig Anderlecht’

Een ruwe diamant met een hoek af – dat is het type speler waar Anderlecht momenteel op mikt. ...

451
451
'Toptransfer Tolu: grootmacht meldt zich in Genk'

KRC Genk rondde deze week de miljoenentransfer van Christopher Bonsu Baah naar Saudi-Arabië af. ...

597
597
'Strijd om Rode Duivel barst los: Club Brugge gaat all-in'

Club Brugge wist de voorbije dagen enkele grote uitgaande deals te beklinken en er staan nog ...

1073
1073
'Tottenham gaat volledig los: 134 miljoen op 24 uur tijd'

Ondanks een behoorlijk dramatisch seizoen in eigen land, mag Tottenham Hotspur in de komende ...

151
151
'Bliksemvertrek Simic krijgt vorm: eerste contacten gelegd'

RSC Anderlecht haalde al een zestal aanwinsten voor komend seizoen in huis en speurt naar nog meer ...

610
610
Transfergeweld CPL: deals bij Beerschot, Lommel, KVK én RWDM

Binnen een tweetal maken trekt de Jupiler Pro League zich weer op gang. De ploegen uit de Challenger ...

123
123
'Alonso eist transferbom bij Real na gigantisch PSG-fiasco'

Het wereldkampioenschap voor clubs is uitgedraaid op een sisser voor Real Madrid. De Koninklijke ...

310
310
Transfergekte bij Club Brugge: paparazzi achtervolgt Madou

Ardon Jashari mag zijn droomtransfer naar AC Milan voorlopig op zijn buik schrijven. Toch werd het ...

738
738
'Overmars slaat toe: toptarget geeft jawoord aan Antwerp'

Na een lange adempauze schakelt Antwerp stilaan opnieuw een versnelling hoger op de transfermarkt, ...

589
589
'Grote schoonmaak in Anderlecht: Renard likt wonden'

Hoewel de kassa tot dusver nog niet rinkelde bij RSC Anderlecht bleef Olivier Renard niet bij de ...

774
774
'Doorbraak op til: bestuur Club Brugge gespot in Milaan'

Behoudens een astronomische som blijkt Club Brugge voorlopig niet bereid om Ardon Jashari naar AC ...

676
676
'Overmars draait overuren: verlanglijstje Antwerp bekend'

Naar jaarlijkse traditie belooft de Bosuil ook deze zomer weer een duiventil te worden. Tot dusver ...

376
376
Witte rook: Anderlecht en Union bereiken opvallend akkoord

Union wist zich afgelopen seizoen eindelijk tot landskampioen te kronen. Op die manier zuigen de ...

821
821

Meer sportnieuws