Vijfklapper Mbappé en record voor Kane, Inter stelt teleur

door
Vijfklapper Mbappé en record voor Kane, Inter stelt teleur

In onze Jupiler Pro League werd de 21ste speeldag gisteren al afgesloten. De KBVB kiest er dan ook steevast voor om het maandagavondvoetbal opnieuw af te zweren na een kortstondige testperiode. In het buitenland is er op maandagavond echter wél heel wat nieuws te bespeuren. Zo werd er in Engeland en Italië lustig gevoetbald, en trad in Frankrijk ook PSG aan. 


In Engeland nam Fulham het in eigen huis op tegen Tottenham. De thuisploeg schoot het best uit de startblokken, maar Harrison Reed liet het na om Craven Cottage in vuur en vlam te zetten. In het slot van een magere eerste helft viel de eerste treffer volledig uit de lucht. Son speelde Kane aan op de rand van de zestien, en de Engelsman liet het niet na om de bal heerlijk in doel te leggen. Voor Kane was het meteen zijn 266ste doelpunt voor de Spurs, waardoor hij op gelijke hoogte komt met clubtopschutter Jimmy Greaves. 

De tweede helft was dan weer een maat voor niets. De Londense derby bracht niet het spektakel wat ervan werd verwacht, en zowel Fulham als Tottenham lieten het na om er nog een interessante partij van te maken. Tottenham haalde het dus met het kleinste verschil, en nadert tot op drie punten van Manchester United. Antonio Conte en co. hebben de CL-plaatsen dus opnieuw in het vizier. 

In Italië nam Internazionale het dan weer op tegen laagvlieger Empoli. In een zwakke partij zorgde Milan Skriniar voor het enige vernoembare feit in de eerste helft. De Slowaak ging twee keer opzichtig in de fout, waardoor hij na 40' al de laan werd uitgestuurd bij de Nerazzurri. Inter mocht van geluk spreken dat het mocht gaan rusten met een 0-0 op het scorebord, maar in de tweede helft kregen de bezoekers uit Empoli wat ze verdienden. Baldanzi werkte knap af op aangeven van Bajrami, en zorgde voor de openingstreffer. Lukaku mocht tijdens het laatste kwartier nog invallen bij de thuisploeg, maar zag zijn ploeg kansloos verliezen tegen het bescheiden Empoli. Koni De Winter speelde op zijn beurt dan weer een volledige partij bij de bezoekers. 

PSG viert feest

Paris Saint-Germain moest vandaag het bescheiden Pays de Cassel partij geven. In de 1/16de finale van de Franse Beker kenden de Parijzenaars weinig moeite met de amateurploeg. Een hattrick van Mbappé én een treffer van Neymar zorgden al voor een droge 0-4 aan het rustsignaal. In de tweede helft deed Mbappé er nog twee doelpunten bij, en mocht ook Soler nog vieren. Door de 0-7 overwinning mag PSG alvast een ronde verder gaan bekeren. 

LEES OOK: 'Inter plukt Club Brugge kaal: bod van 50 miljoen?'

Zal Tottenham nog een plaats in de top vier veroveren?

Meest recent

Rode Duivels: drie grootste verliezers na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

69
69
'Titanengevecht Messi en Ronaldo voor knaltransfer'

Het wereldkampioenschap van komende zomer wordt naar alle waarschijnlijkheid het laatste WK van ...

39
39
Play-Offs barsten los: de blikvangers van eerste speeldag

Het interland-voetbal is achter de rug, de beslissende fase van het seizoen in het clubvoetbal kan ...

34
34
Zeven matchen voor behoud: Tottenham presenteert topcoach

Tottenham Hotspur zal in de komende weken vol aan de bak moeten. De Londense club heeft nog zeven ...

31
31
Kantelpunt in stadionplannen Club: twee scenario's op tafel

Donderdag staat voor Club Brugge een erg belangrijke afspraak op de agenda. Zo zal Raad voor ...

486
486
Rode Duivels: drie grootste winnaars na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

238
238
Real Madrid vs. Bayern: Kompany krijgt gigantische opsteker

Volgende week worden de heenmatchen in de kwartfinales van de Champions League afgewerkt. Daarbij is ...

106
106
'Ogen Club Brugge fonkelen: monstertransfer via WK '26'

De Jupiler Pro League zal komende zomer verschillende smaakmakers afleveren op het WK. Ook Club ...

382
382
Italiaans voetbal in brand: vergaande gevolgen na WK-ramp

Het Italiaanse voetbal heeft andermaal een gigantisch drama beleefd. Voor de derde keer op rij ...

134
134
"Slordig en onhandig" - Doorn in het oog bij Rode Duivels

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

209
209
Lukebakio opzijgezet? Garcia kiest andere Duivel

Dodi Lukebakio deed in Amerika zowat alles goed. Drie goals in twee matchen, beslissend op de ...

183
183
'STVV casht: transfer van 8 miljoen op komst'

STVV begint komend weekend aan de Champions' Play-Off als nummer drie in de rangschikking. De ...

142
142
Zulte Waregem kondigt eerste zomertransfer aan

Voor Zulte Waregem eindigde de reguliere competitie met een afknapper, want ondanks een zege tegen ...

97
97
'Straffe wending: Brys mag alsnog naar WK'

Voor Marc Brys zijn de voorbije twee jaar turbulent geweest. Hij ging in april 2024 aan de slag als ...

108
108
Alles op play-offs: opmerkelijke voorbereiding AA Gent

Nu de interlandbreak voorbij is, worden alle ogen weer op de Jupiler Pro League gericht. Komend ...

120
120
Geen WK: Denemarken beslist over ontslag Riemer

Dinsdagavond werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld. Enkele grote landen beten daarbij in ...

69
69
Scout Man Utd gooit alles op tafel over transfer Lammens

Groot was de verbazing in Engeland vorige zomer toen Manchester United besloot om 21 miljoen euro op ...

311
311
Ex-speler haalt uit: "Dat was Anderlecht onwaardig"

Anderlecht blijft hofleverancier van de Rode Duivels, tenminste als we afgaan op het aantal ...

87
87
'Alarmbellen bij KBVB: zware crisis loert om hoek'

De Rode Duivels vertoefden de voorbije dagen in de Verenigde Staten om zich zo in optimale ...

152
152
'Datum voor terugkeer Lukaku bij Napoli bekend'

De voorbije dagen was er heel wat te doen omtrent Romelu Lukaku. De topschutter aller tijden trok ...

152
152
'KRC Genk verlengt contract: transfer in de maak?'

KRC Genk nam eerder deze week afscheid van Luc Hooybergs als CEO. Komende zomer staat er wellicht ...

522
522
Play-Offs barsten los: aanduidingen refs bekend

Vanaf komend weekend gaat het om de knikkers in de Jupiler Pro League. Intussen maakte de ...

380
380
Sven Kums verrast fans met bizarre carrièreswitch

Er zijn van die namen die blijven nazinderen, ook lang nadat het stadionlicht is gedoofd. Sven Kums ...

121
121
'Club Brugge brengt bod uit op peperdure linksback'

Club Brugge moet komende zomer terug naar de tekentafel, want tal van smaakmakers zetten dan allicht ...

527
527
'Bliksemtransfer Hazard: concurrentie op de loer'

Wie dacht dat Thorgan Hazard en RSC Anderlecht er wel zouden uitgeraken zonder zaakwaarnemer en ...

396
396

Meer sportnieuws