Club Brugge kondigt vertrek Sobol aan

140
Club Brugge kondigt vertrek Sobol aan

Bij Club Brugge mag men tot nu toe spreken van een rustige transfermercato. Zo zag het voorlopig enkel Arne Engels en Lennart Mertens vertrekken bij Club NXT, en haalde het Josef Bursik maar één nieuwkomer voor de A-kern. Ondertussen neemt de landskampioen wel nog afscheid van een stille en trouwe kracht.


Club Brugge kondigde zojuist het vertrek van Eduard Sobol aan. De Oekraïner trekt definitief richting het Franse Strasbourg. De linksachter moest de voorbije maanden vooral genoegen nemen met een plaats op de bank bij de landskampioen, en zag Bjorn Meijer zowel de voorkeur genieten van Carl Hoefkens als van Scott Parker. De 27-jarige Sobol speelde al sinds de zomer van 2019 voor de Bruggelingen. In totaal speelde hij er 125 wedstrijden en veroverde hij met Club Brugge ook drie titels en eens Supercup. 

Naar verluidt betaalt Strasbourg ongeveer 2,5 miljoen euro voor Sobol. Dat bedrag werd echter nog niet bevestigd door Club Brugge. Bij Strasbourg ontmoet Sobol alvast een voormalige tegenstander met Maxime Le Marchand (ex-Antwerp). Ook Matz Sels en Eji Kawashima zijn op dit moment actief voor de ploeg uit de Franse Elzas. 

Vervanger? 

Het is nog niet duidelijk of Club Brugge ook op zoek zal gaan naar een vervanger voor Sobol. Met Bjorn Meijer lijkt de landskampioen zijn vaste linksachter beet te hebben. Denis Odoi kan op zijn beurt dan weer gelden als doublure, evenals Sylla. Ook de verhuurde Maxim De Cuyper - die het uitstekend doet bij Westerlo - keert op het einde van het seizoen in principe terug naar het Jan Breydelstadion. 

LEES OOK: Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

Goede zaak dat Club Brugge Sobol laat vertrekken?

Meest recent

STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

STVV pakte een punt tegen het Noorse SK Brann en heeft zo een zeer knappe zeven op negen in de ...

6
6
'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

28
28
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

82
82
Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

20
20
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

24
24
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

38
38
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

56
56
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

91
91
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

111
111
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

46
46
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

53
53
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

275
275
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

583
583
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

74
74
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

23
23
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

145
145
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

80
80
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

149
149
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

180
180
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

330
330
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

641
641
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

241
241
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

195
195
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

578
578
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

101
101

Meer sportnieuws