'Dan toch nieuwe spits voor Club? Henry en Dessers op de radar'

1506 stemmen
'Dan toch nieuwe spits voor Club? Henry en Dessers op de radar'

Club Brugge likt nog steeds zijn wonden na een nieuw puntenverlies tegen Sporting Charleroi. Blauw-Zwart slaagde er alsnog in om een dubbele achterstand goed te maken, maar in de tweede helft kwam het gebrek aan scorend vermogen opnieuw bovendrijven. Het is dan ook niet geheel onlogisch dat de landskampioen toch speurt naar opportuniteiten op de transfermarkt. 


Volgens Het Nieuwsblad polste Club Brugge rond Kerstmis bij de entourage van Thomas Henry en Cyriel Dessers. Eerstgenoemde staat al enkele weken op de radar van RSC Anderlecht, maar raakte tijdens de afgelopen speeldag zwaar geblesseerd. De aanvaller van Hellas Verona scheurde namelijk de kruisbanden, en dient een kruis te maken over de rest van het seizoen. Naast de optie van Henry werd er opvallend genoeg ook geïnformeerd bij Cyriel Dessers. Gezien de Nigeriaan dit seizoen al uitkwam voor KRC Genk én Cremonese - en het niet toegelaten is om in eenzelfde seizoen voor drie clubs in actie te komen - werd die piste al snel geschrapt. 

De krant meldt verder dat de landskampioen dan toch lijkt open te staan voor de komst van een nieuwe spits. Toch liet Scott Parker - net als Vincent Mannaert - tijdens de afgelopen weken al meermaals verstaan dat Club Brugge tevreden is met het aantal aanvallende opties in de spelerskern. Ook de vermeende interesse in Ogbene bleek vandaag maar een gerucht te zijn. De tegenstrijdige berichtgeving roept dus heel wat vraagtekens op. 

All-in op Yaremchuk? 

Scott Parker blijft ondertussen de voorkeur geven aan Roman Yaremchuk bij Club Brugge. Desondanks kon de Oekraïner nog niet scoren onder het bewind van de Engelsman, en wrong hij al tal van kansen de nek om. Of Club Brugge dan toch alles inzet op de recordaankoop, of het nog een rasechte goalgetter naar het Jan Breydelstadion haalt, zal in de slotweek van de wintermercato ongetwijfeld duidelijk worden. 

LEES OOK: 'Oorlog in JPL: Club achter de rug om akkoord met Genkie'

Heeft Club Brugge nog nood aan een nieuwe spits?

Meest recent

Garcia verrast compleet met basisploeg Rode Duivels

Om 5u nemen de Rode Duivels het op tegen Nieuw-Zeeland. Een cruciale partij voor beide ploegen, maar ...

60
60
Leekens lyrisch over twee Duivels: "Besten ooit van België"

Georges Leekens werkte met een aantal Rode Duivels samen die tegen Nieuw-Zeeland een blamage moeten ...

68
68
Beveren maakt nieuwe versterking bekend

SK Beveren maakt zich klaar voor zijn terugkeer in de Jupiler Pro League. De Waaslanders hebben de ...

63
63
Van Geneugden kondigt verrassend vertrek aan

Verrassend nieuws uit Maastricht. Plaatselijke tweedeklasser MVV kondigde aan dat Ronny van ...

30
30
Frankrijk en Senegal halen stevig uit op het WK

Op het WK stond in Groep I de laatste speeldag op het programma. Noorwegen en Frankrijk namen het op ...

36
36
Belgische topclubs, opgelet: ontdek deze ster bij Nieuw-Zeeland

België neemt het op tegen Nieuw-Zeeland. De Kiwi’s zijn zeker niet het zwakste land op ...

34
34
Boskamp begrijpt kritiek op Rode Duivel niet: "Zonnesteek?"

D-day voor de Rode Duivels. Dat is het voor België tegen Nieuw-Zeeland. Tijd voor de grote ...

110
110
Rode Duivels zoeken identiteit: ‘afscheid’ is nodig

De Rode Duivels spelen om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Het is van moeten. Goed voetbal telt niet. Winnen. ...

109
109
Sibierski geeft inzicht in mercato van Anderlecht

Antoine Sibierski sprak voor het eerst echt met de Belgische pers bij de voorstelling van Vitor ...

415
415
Hasi verrast en plukt ervaren pion weg bij Standard

Standard heeft een uitgaande transfer afgerond en toch wel een verrassende. De Luikenaars hebben ...

80
80
Marc Coucke heeft het gehad: "Geen zin om te lachen!"

Marc Coucke ligt al maanden onder vuur bij een deel van de de Anderlecht-aanhang. Supporters trokken ...

155
155
'Sibierski hakt knoop door en zorgt meteen voor ontslag'

Antoine Sibierski begint stilaan zijn stempel te drukken bij Anderlecht. Hij haalde Vitor Bruno als ...

318
318
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

64
64
'Oorlog in JPL: Club achter de rug om akkoord met Genkie'

Een transferbom in de Jupiler Pro League. Club Brugge heeft volgens Het Laatste Nieuws achter de rug ...

935
935
'Basisteam uitgelekt: nieuws over Doku en Vanaken'

De Rode Duivels spelen komende ochtend om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Een partij die ze moeten winnen. ...

508
508
Patro Eisden strikt al zijn vijfde én zesde aanwinst

Patro Eisden laat er geen gras over groeien. De Limburgse tweedeklasser heeft vanavond zijn volgende ...

33
33
Charleroi en JPL-club ronden transfer af

Sporting Charleroi zet een tandje bij op de transfermarkt. De Carolo’s hebben een volgende ...

11
11
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

185
185
Relletje rond stadiondossier: Club Brugge reageert

Bart Verhaeghe kijkt vast met enige jaloezie naar het WK, waar de ene na de andere voetbaltempel de ...

940
940
Anderlecht troeft topploegen af: contract tot 2029

Onder leiding van Antoine Sibierski en Vitor Bruno hoopt RSC Anderlecht een nieuwe koers te varen. ...

160
160
Rode Duivel gooit eigen ruiten in: Garcia grijpt hard in

Indien ze nog langer op het WK willen blijven zit er voor de Rode Duivels wellicht niks anders op ...

449
449
'Sommer naar Club Brugge: laatste struikelblok bekend'

Door het afscheid van Simon Mignolet moet Club Brugge op zoek naar een nieuwe nummer ...

827
827
'Anderlecht baalt: De Cat geeft groen licht voor transfer'

Zijn kersverse coach Vitor Bruno wil hem overtuigen om op post te blijven, terwijl een verlengd ...

568
568
Filip Joos hardhandig aangepakt: VRT dropt pittig statement

Filip Joos is een echt voetbaldier, dat ook op het WK weer heel wat voor-en tegenstanders heeft. ...

356
356
'Grootmacht duwt door: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Hoewel het transfergeweld wellicht pas na het WK helemaal zal losbarsten, draait de geruchtenmolen ...

592
592

Meer sportnieuws