'Dan toch nieuwe spits voor Club? Henry en Dessers op de radar'

1506 stemmen
'Dan toch nieuwe spits voor Club? Henry en Dessers op de radar'

Club Brugge likt nog steeds zijn wonden na een nieuw puntenverlies tegen Sporting Charleroi. Blauw-Zwart slaagde er alsnog in om een dubbele achterstand goed te maken, maar in de tweede helft kwam het gebrek aan scorend vermogen opnieuw bovendrijven. Het is dan ook niet geheel onlogisch dat de landskampioen toch speurt naar opportuniteiten op de transfermarkt. 


Volgens Het Nieuwsblad polste Club Brugge rond Kerstmis bij de entourage van Thomas Henry en Cyriel Dessers. Eerstgenoemde staat al enkele weken op de radar van RSC Anderlecht, maar raakte tijdens de afgelopen speeldag zwaar geblesseerd. De aanvaller van Hellas Verona scheurde namelijk de kruisbanden, en dient een kruis te maken over de rest van het seizoen. Naast de optie van Henry werd er opvallend genoeg ook geïnformeerd bij Cyriel Dessers. Gezien de Nigeriaan dit seizoen al uitkwam voor KRC Genk én Cremonese - en het niet toegelaten is om in eenzelfde seizoen voor drie clubs in actie te komen - werd die piste al snel geschrapt. 

De krant meldt verder dat de landskampioen dan toch lijkt open te staan voor de komst van een nieuwe spits. Toch liet Scott Parker - net als Vincent Mannaert - tijdens de afgelopen weken al meermaals verstaan dat Club Brugge tevreden is met het aantal aanvallende opties in de spelerskern. Ook de vermeende interesse in Ogbene bleek vandaag maar een gerucht te zijn. De tegenstrijdige berichtgeving roept dus heel wat vraagtekens op. 

All-in op Yaremchuk? 

Scott Parker blijft ondertussen de voorkeur geven aan Roman Yaremchuk bij Club Brugge. Desondanks kon de Oekraïner nog niet scoren onder het bewind van de Engelsman, en wrong hij al tal van kansen de nek om. Of Club Brugge dan toch alles inzet op de recordaankoop, of het nog een rasechte goalgetter naar het Jan Breydelstadion haalt, zal in de slotweek van de wintermercato ongetwijfeld duidelijk worden. 

LEES OOK: 'Club Brugge aast op dubbelslag bij PSG'

Heeft Club Brugge nog nood aan een nieuwe spits?

Meest recent

'Grote kuis Sibierski: abrupte exit bij Anderlecht'

Nadat het eerder al een aantal huurlingen uitzwaaide, en enkele aflopende contracten niet meer ...

90
90
Vlak voor WK: De Wever slaat voetbalfans met verstomming

Opvallende beelden vanuit de Wetstraat 16, waar Bart De Wever zich vlak voor de openingswedstrijd ...

69
69
'Club Brugge aast op dubbelslag bij PSG'

Bij Club Brugge lijkt er deze zomer heel wat te gaan bewegen. Het zal vervangers moeten vinden voor ...

202
202
Vossen ziet Genk goudmijn aanboren op transfermarkt

Jelle Vossen is nog op zoek naar een nieuwe uitdaging. De 37-jarige spits nam enkele weken geleden ...

185
185
Standard is toptalent definitief kwijt aan Feyenoord

Standard leek dit seizoen weer wat op te leven, al kon het zijn seizoen uiteindelijk net niet ...

32
32
'Feyenoord drukt door: komst Belg bijna rond'

Feyenoord eindigde vorig seizoen als tweede in de Eredivisie, maar kon PSV nooit bedreigen voor de ...

57
57
'KV Kortrijk keihard: oudgediende naar B-kern gestuurd'

KV Kortrijk is deze week als eerste eersteklasser begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe ...

93
93
'Saibari staat op zucht van droomtransfer'

Bij Anderlecht en Genk kon hij ooit niet doorbreken, maar in Nederland is Ismael Saibari wel ...

44
44
'Anderlecht vangt minder dan gehoopt voor Goto'

Anderlecht staat voor een zeer drukke zomermercato en heeft donderdag een eerste belangrijke deal ...

364
364
'Club Brugge dokt miljoenen voor tienertalent'

Club Brugge ontwikkelde de voorbije jaren een bijzonder succesvolle transferstrategie, met ook een ...

369
369
'Rigaux wil nu ook JPL-smaakmaker naar Feyenoord halen'

Dévy Rigaux trok na het veroveren van de landstitel de deur achter zich dicht als Director of ...

118
118
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe club Hasi, Kompany gooit grote naam buiten'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

204
204
Garcia zet Duivel in de wachtkamer ondanks topseizoen

Het WK staat op het punt te ontploffen. Voor de Rode Duivels is het nog even wachten op de ...

130
130
Degryse zet druk op Duivelse 'jokers' vlak voor WK

Het WK 2026 gaat vanavond van start. De openingswedstrijd tussen Mexico en Zuid-Afrika zal het ...

58
58
Anderlecht bevestigt knaltransfer Goto: ferme miljoenensom

RSC Anderlecht neemt definitief afscheid van Keisuke Goto. De Japanner kwam in 2024 op huurbasis ...

555
555
Broos dankt Garcia en heeft opvallend toekomstnieuws

Hugo Broos beleeft donderdagavond een hoogtepunt in zijn carrière. De 74-jarige staat voor de ...

118
118
Union blijft maar gaan: derde aanwinst is een feit

Union werkte alweer een sterk seizoen af, met bekerwinst, een tweede plaats in de competitie en ...

127
127
Genk heeft beet: JPL-smaakmaker zet handtekening

KRC Genk heeft er een zeer woelig seizoen opzitten. Het slaagde er niet in de top zes te halen en ...

159
159
Marokko slikt enorme dubbele domper voor WK

Vier jaar geleden was Marokko nog dé sensatie van het WK door als eerste Afrikaanse land ooit ...

151
151
Opmerkelijke naam ving bot bij Rode Duivels

De Rode Duivels lijken intussen helemaal geacclimatiseerd te zijn op Amerikaanse bodem, waar de ...

71
71
FIFA kondigt grote verandering in transfersysteem aan

Alle ogen zijn donderdag gericht op de openingswedstrijd van het WK, maar in de schaduw daarvan is ...

452
452
Theate of Mechele? Defour heeft gouden tip voor Garcia

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK. Dan nemen ze het op tegen Egypte. De Rode Duivels ...

145
145
Prioriteit voor Feyenoord: 'Rigaux wil stunten met Belg'

Dévy Rigaux drukt zijn stempel bij Feyenoord. Hij kreeg al veel kritiek vanwege het ...

168
168
Degryse glashelder over verwachtingen voor Duivels

Het WK start met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika, maandag spelen de Rode Duivels tegen Egypte. ...

171
171
'Toptransfer Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Standard wil geen heel drukke zomermercato tegemoet gaan. De kern versterken waar nodig en de betere ...

213
213

Meer sportnieuws