'Dan toch nieuwe spits voor Club? Henry en Dessers op de radar'

1506
'Dan toch nieuwe spits voor Club? Henry en Dessers op de radar'

Club Brugge likt nog steeds zijn wonden na een nieuw puntenverlies tegen Sporting Charleroi. Blauw-Zwart slaagde er alsnog in om een dubbele achterstand goed te maken, maar in de tweede helft kwam het gebrek aan scorend vermogen opnieuw bovendrijven. Het is dan ook niet geheel onlogisch dat de landskampioen toch speurt naar opportuniteiten op de transfermarkt. 


Volgens Het Nieuwsblad polste Club Brugge rond Kerstmis bij de entourage van Thomas Henry en Cyriel Dessers. Eerstgenoemde staat al enkele weken op de radar van RSC Anderlecht, maar raakte tijdens de afgelopen speeldag zwaar geblesseerd. De aanvaller van Hellas Verona scheurde namelijk de kruisbanden, en dient een kruis te maken over de rest van het seizoen. Naast de optie van Henry werd er opvallend genoeg ook geïnformeerd bij Cyriel Dessers. Gezien de Nigeriaan dit seizoen al uitkwam voor KRC Genk én Cremonese - en het niet toegelaten is om in eenzelfde seizoen voor drie clubs in actie te komen - werd die piste al snel geschrapt. 

De krant meldt verder dat de landskampioen dan toch lijkt open te staan voor de komst van een nieuwe spits. Toch liet Scott Parker - net als Vincent Mannaert - tijdens de afgelopen weken al meermaals verstaan dat Club Brugge tevreden is met het aantal aanvallende opties in de spelerskern. Ook de vermeende interesse in Ogbene bleek vandaag maar een gerucht te zijn. De tegenstrijdige berichtgeving roept dus heel wat vraagtekens op. 

All-in op Yaremchuk? 

Scott Parker blijft ondertussen de voorkeur geven aan Roman Yaremchuk bij Club Brugge. Desondanks kon de Oekraïner nog niet scoren onder het bewind van de Engelsman, en wrong hij al tal van kansen de nek om. Of Club Brugge dan toch alles inzet op de recordaankoop, of het nog een rasechte goalgetter naar het Jan Breydelstadion haalt, zal in de slotweek van de wintermercato ongetwijfeld duidelijk worden. 

LEES OOK: Club Brugge mist Potts: vijf alternatieven voor Leko

Heeft Club Brugge nog nood aan een nieuwe spits?

Meest recent

Goudhaantje grijpt kans: Anderlecht dumpt duur duo

Ondanks een grotendeels matige eerste helft won RSC Anderlecht vlot met 4-1 zege van Westerlo. Heel ...

43
43
'Done deal: KRC Genk tast in buidel voor toptalent'

Jess Thorup zit met zijn handen in het spreekwoordelijke haar, want ook in Mechelen kon KRC Genk ...

35
35
Defour gaat straffe uitdaging aan: "Avontuur van mijn leven"

Steven Defour lijkt voorlopig geen actieve rol meer te gaan opnemen in de voetbalwereld. Na zijn ...

10
10
Bruno redt vel: uitstel van executie bij Anderlecht?

Na een resem uitmatchen om snel te vergeten, kon RSC Anderlecht in eigen huis eindelijk nog eens ...

91
91
‘Haaland per direct weg bij City na vertrouwensbreuk’

Erling Haaland tekende in januari 2025 bij Manchester City tot 2034, zonder afkoopclausule. Een half ...

144
144
De Mil kruist vingers: update uit ziekenboeg AA Gent

AA Gent deed afgelopen weekend een slechte zaak in het klassement, want door de 2-0 nederlaag in ...

90
90
'Zwanenzang bij Antwerp: hoofd Compper op kapblok'

Vorige week leek Antwerp nog eindelijk de weg naar boven in te zetten, maar na de 2-1 nederlaag ...

83
83
Club Brugge mist Potts: vijf alternatieven voor Leko

Na een zorgeloze 2-4 overwinning op bezoek bij Zulte Waregem kan de blik bij Club Brugge al snel ...

363
363
Bruno haalt gram: typeploeg Anderlecht krijgt vorm

Alsof zijn stoel nog niet voldoende wankelde voerde het bestuur de druk vooraf nog wat op, maar ...

113
113
'Alarm bij Van Bommel: grote zorgen over De Bruyne'

Binnen iets minder dan twee weken moeten de Rode Duivels opnieuw aan de bak in de Nations League, ...

80
80
Simons krijgt gelijk: held staat op bij OHL

OH Leuven heeft zondag een cruciale zege weten te boeken. Het ging met 1-2 winnen op het veld van ...

100
100
Charleroi blijft verbazen: "We zijn ambitieus, maar..."

De verschillen zijn nog wat kleiner geworden in de top van het klassement van de Jupiler Pro League ...

29
29
Na vroege wissel De Bruyne gaat Napoli pijnlijk onderuit

De prestaties van Napoli blijven dit seizoen zeer wisselvallig. Het is er zondag niet in geslaagd om ...

74
74
Debat laait weer op: "Zuur dat U23-ploegen titelstrijd bepalen"

De strijd om de titel in de Challenger Pro League lijkt dit seizoen een duel te gaan worden tussen ...

284
284
Lommel zorgt voor straffe stunt: "Een verdiende zege"

Op speeldag tien is AA Gent tegen zijn allereerste nederlaag van het seizoen in de Jupiler Pro ...

39
39
Roef legt vinger op de wonde: "Daar niet scherp genoeg"

Vorige week maakte AA Gent nog indruk door Anderlecht met 4-0 te verslaan, maar zondagavond zijn de ...

53
53
Charleroi herpakt zich met spektakelstuk tegen La Louvière

Charleroi kreeg vorige week een verrassende pandoering in Antwerp, maar heeft zich daar uitstekend ...

22
22
Blessureleed Lavia verleden tijd? Alonso legt verschil bloot

Roméo Lavia kende een enorm blessureverleden bij Chelsea. Na zijn monstertransfer kwam de ...

117
117
Lommel smeert KAA Gent eerste nederlaag in JPL aan

KAA Gent heeft een eerste nederlaag geleden in de Jupiler Pro League. De Buffalo’s kwamen met ...

58
58
Bruno door het stof door toptalent: “Voeten laten spreken”

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding en Vitor Bruno leek aanvankelijk gretig gebruikt te ...

224
224
Diego Moreira schittert: vergelijking met Milan-legende

Diego Moreira begint zich volledig in zijn sas te voelen bij AC Milan. De buitenspeler maakte de ...

76
76
Club Brugge-talenten in zak en as: “Dit doet pijn”

Club NXT leek de betere ploeg tegen Sporting Hasselt, maar uiteindelijk trokken de talenten van Club ...

218
218
Real heeft geen kind aan Santander met heerlijke goal

Real Madrid heeft zondag gedaan wat het moest doen om de aansluiting met FC Barcelona en Atletico ...

31
31
Beerschot lacht in vuistje: Dender niet voorbij Jong Genk

Beerschot zal in zijn vuistje lachen. Het staat immers weer wat steviger aan de leiding in de ...

89
89
‘Vanaken voelt zich verraden: Club Brugge plant al afscheid’

Hans Vanaken wilde bij Club Brugge nog jaren bijtekenen, maar kreeg er amper één. ...

1086
1086

Meer sportnieuws