'Dan toch nieuwe spits voor Club? Henry en Dessers op de radar'

1506 stemmen
'Dan toch nieuwe spits voor Club? Henry en Dessers op de radar'

Club Brugge likt nog steeds zijn wonden na een nieuw puntenverlies tegen Sporting Charleroi. Blauw-Zwart slaagde er alsnog in om een dubbele achterstand goed te maken, maar in de tweede helft kwam het gebrek aan scorend vermogen opnieuw bovendrijven. Het is dan ook niet geheel onlogisch dat de landskampioen toch speurt naar opportuniteiten op de transfermarkt. 


Volgens Het Nieuwsblad polste Club Brugge rond Kerstmis bij de entourage van Thomas Henry en Cyriel Dessers. Eerstgenoemde staat al enkele weken op de radar van RSC Anderlecht, maar raakte tijdens de afgelopen speeldag zwaar geblesseerd. De aanvaller van Hellas Verona scheurde namelijk de kruisbanden, en dient een kruis te maken over de rest van het seizoen. Naast de optie van Henry werd er opvallend genoeg ook geïnformeerd bij Cyriel Dessers. Gezien de Nigeriaan dit seizoen al uitkwam voor KRC Genk én Cremonese - en het niet toegelaten is om in eenzelfde seizoen voor drie clubs in actie te komen - werd die piste al snel geschrapt. 

De krant meldt verder dat de landskampioen dan toch lijkt open te staan voor de komst van een nieuwe spits. Toch liet Scott Parker - net als Vincent Mannaert - tijdens de afgelopen weken al meermaals verstaan dat Club Brugge tevreden is met het aantal aanvallende opties in de spelerskern. Ook de vermeende interesse in Ogbene bleek vandaag maar een gerucht te zijn. De tegenstrijdige berichtgeving roept dus heel wat vraagtekens op. 

All-in op Yaremchuk? 

Scott Parker blijft ondertussen de voorkeur geven aan Roman Yaremchuk bij Club Brugge. Desondanks kon de Oekraïner nog niet scoren onder het bewind van de Engelsman, en wrong hij al tal van kansen de nek om. Of Club Brugge dan toch alles inzet op de recordaankoop, of het nog een rasechte goalgetter naar het Jan Breydelstadion haalt, zal in de slotweek van de wintermercato ongetwijfeld duidelijk worden. 

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt ferm uit, Club slikt dompers’

Heeft Club Brugge nog nood aan een nieuwe spits?

Meest recent

‘Hakimi voor de rechter: verkrachtingszaak ontploft’

Achraf Hakimi is één van de sterspelers van het Marokkaanse nationale elftal en een ...

8
8
‘Anderlecht komt op stoom: vier aanwinsten onderweg’

RSC Anderlecht is onder Antoine Sibierski aan een nieuw hoofdstuk begonnen. Paars-Wit hoopt deze ...

209
209
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt ferm uit, Club slikt dompers’

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

300
300
'Club Brugge baalt en loopt nieuwe Nusa mis'

Club Brugge maakt er de laatste jaren een handelsmerk van om piepjonge buitenlandse toptalenten voor ...

119
119
Nainggolan spreekt straffe ambitie voor komend seizoen uit

Alsmaar meer Belgische clubs beginnen aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen. Dat is vooral het ...

38
38
KV Mechelen shopt bij Antwerp: "Ik moest zelf zoeken"

KV Mechelen was één van de aangename verrassingen van het afgelopen seizoen in de ...

190
190
Broos haalt stevig uit naar organisatie en Tsjechië

De groepsfase overleven zal moeilijk worden, maar sowieso moeten Hugo Broos en Zuid-Afrika het WK al ...

74
74
Cercle haalt bekende naam, Westerlo is sterkhouder kwijt

Door het WK zullen de echte toptransfers deze zomer mogelijk wat langer op zich laten wachten, maar ...

77
77
'Club strijdt met PSV om exotisch goudklompje'

Na het vertrek van Dévy Rigaux naar Feyenoord herschikte Club Brugge zijn sportieve cel, met ...

100
100
Antwerp-flop legt uit waarom het fout liep op Bosuil

Voor Antwerp was het afgelopen seizoen ronduit een ontgoocheling, want het raakte eigenlijk nooit ...

146
146
Transfer tijdens WK? Raskin spreekt klare taal

Het WK en de transferzomer vallen samen en dat zorgt ervoor dat het voor clubs en spelers vaak ...

34
34
'Club wil wéér shoppen bij ex-team Jashari en Stankovic'

Club Brugge maakte de voorbije jaren grote indruk met zijn transferbeleid. Daarbij valt op dat het ...

147
147
Straf nieuws voor Rode Duivels: verlenging tot 2034

De Rode Duivels hopen op dit WK hoge ogen te gooien, maar met een gelijkspel tegen Egypte namen ze ...

37
37
Rode Duivels krijgen belangrijk nieuws over rentree Debast

De Rode Duivels stomen zich volop klaar voor hun tweede wedstrijd op dit WK, waarin ze zondag de ...

214
214
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

62
62
'Club Brugge ziet belangrijk dossier plots kantelen'

Het is voorlopig nog wachten tot de zomermercato van Club Brugge echt losbarst. Achter de schermen ...

323
323
Politie grijpt in na aanhoudende protesten tegen Coucke

Bij Anderlecht werd er in de voorbije maanden nog maar eens tabula rasa gemaakt, want in ...

230
230
Club Brugge wil stunten met transfer van 15 miljoen

Club Brugge meent het serieus op de transfermarkt. Blauw-zwart kijkt naar een transfer die richting ...

760
760
'Garcia krijgt enorme opsteker te horen uit spelersgroep'

Nadat ze in hun openingswedstrijd verrassend niet voorbij Egypte raakten, kunnen de Rode Duivels ...

219
219
Horrorblessure bij Canada, Saliba brengt mooi eerbetoon

Bij Anderlecht zullen ze de twee WK-wedstrijden van vrijdagochtend aandachtig gevolgd hebben. Hun ...

88
88
'Liverpool richt pijlen op Rode Duivel na monsterbod'

Een jaar geleden gaf Liverpool nog 500 miljoen euro uit op de transfermarkt en ook nu staat het weer ...

80
80
Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Marc Coucke heeft de voorbije jaren al heel wat geïncasseerd. Kritiek van supporters, sportieve ...

370
370
'Sibierski heeft eerste aanwinst beet: miljoenendeal rond'

Er worden deze zomer heel wat transfers verwacht bij Anderlecht, maar tot dusver bleef het vrij ...

734
734
Mexico als eerste naar zestiende finales, monsterzege Canada

In de nacht van donderdag op vrijdag kwamen op het WK opnieuw twee gastlanden in actie. In groep A ...

63
63
'Wending Tzolis: waanzinnige vraagprijs laat topclub kansloos'

Dat Christos Tzolis deze zomer zal vertrekken bij Club Brugge lijkt een uitgemaakte zaak. En dus ...

571
571

Meer sportnieuws