'Domper voor CDK: Milan duwt door voor vervanger'

279 stemmen
'Domper voor CDK: Milan duwt door voor vervanger'

Van een geslaagd huwelijk tussen Charles De Ketelaere en AC Milan is er vooralsnog nog geen sprake. De voormalige sterkhouder van Club Brugge trok vorige zomer nog voor een recordsom richting de Italiaanse modestad, maar lijkt de hoge verwachtingen maar niet waar te maken. Het is dan ook niet geheel onlogisch te noemen dat de Rossoneri richting interessante opties op de transfermarkt aan het speuren is.


Volgens Fabrizio Romano heeft Milan zijn zinnen gezet op Nicolo Zaniolo. De sterspeler van AS Roma mag vertrekken bij de ploeg uit de Italiaanse hoofdstad, en zou kunnen rekenen op interesse van de Rossoneri. De transfergoeroe meldt dat Milan op dit moment in gesprek is met Roma over een tijdelijke huurdeal met een verplichte aankoopoptie van 25-30 miljoen euro.

Naast Milan probeert ook Tottenham de handtekening van Zaniolo te veroveren. Antonio Conte zou de Italiaan maar al te graag richting Londen willen halen, en volgens Romano maakt ook Tottenham nog kans om Roma en Zaniolo te overtuigen. De 23-jarige Italiaan speelt al sinds 2019 voor Roma, maar werd geremd door tal van zware blessures. Voorheen was Zaniolo ook nog actief bij Internazionale.

Domper voor CDK

De komst van Zaniolo zou wel eens bijzonder slecht nieuws kunnen betekenen voor Charles De Ketelaere. Net als CDK, én Brahim Diaz, is Zaniolo het sterkst op de positie achter de spitsen. Toch kan Zaniolo ook op de rechterflank uit de voeten, wat hem dan weer een rechtstreekse concurrent zou maken van Alexis Saelemaekers. Alles bij elkaar zou een eventuele overgang van de Italiaan wel eens heel nare gevolgen kunnen hebben voor één van de twee Rode Duivels bij Milan.

LEES OOK: 'Raskin en Fofana maken surprise transfer’'

Komt het nog goed met CDK bij Milan?

Meest recent

SK Beveren raast door: vier opvallende vertrekkers

SK Beveren zag Marink Reedijk de club verlaten en stelde met Tim Bakens een verrassende opvolger aan ...

5
5
‘AA Gent richt vizier op volgende ingaande transfer’

AA Gent was al heel aanwezig op de transfermarkt, maar uiteraard heeft de ploeg nog direct inzetbare ...

26
26
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

157
157
'Anderlecht zet door: nieuwe coach bijna in Brussel'

RSC Anderlecht stelde vandaag Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. Maar waar blijft de ...

424
424
Yamal lyrisch: "Hij is de allerbeste speler ooit"

Lamine Yamal viel in tegen Kaapverdië, maar kon het verschil ook niet maken voor Spanje. ...

60
60
Anderlecht slaat toe: eerste zomertransfer een feit

RSC Anderlecht start maandag de veldtrainingen en dat zal met een nieuwe speler zijn. De Brusselaars ...

170
170
Courtois als doelman terug bij Genk? 'El Muro' héél duidelijk

Romelu Lukaku wil zijn carrière afsluiten bij RSC Anderlecht, Axel Witsel liet al weten dat ...

111
111
Garcia dreigt WK van De Bruyne zwaar te verknallen

Kevin De Bruyne blijft bij de Rode Duivels de grote naam, maar na de 1-1 tegen Egypte is de ...

119
119
Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Club Brugge kende een rotseizoen met Club NXT. Ze eindigden troosteloos laatste in de Challenger Pro ...

224
224
Courtois blikt vooruit: stevige waarschuwing voor Duivels

België neemt het zondag op tegen Iran, een partij die ze moeten winnen. De Rode Duivels kunnen ...

36
36
'Vergeten ex-Genkie' wil zich snel tonen bij VS op WK

De Verenigde Staten lieten en zeer goede indruk achter tegen Paraguay. Ze wonnen met 4-1. Bij de VS ...

37
37
Garcia bibbert: loodzwaar parcours voor Rode Duivels?

In hun WK-opener tegen Egypte bleven de Rode Duivels steken op een teleurstellend gelijkspel, en dus ...

144
144
'Fredberg shopt bij Anderlecht: dubbelslag op til'

Om de sportieve lijn uit te stippelen legt RSC Anderlecht zijn eieren voortaan in het mandje van ...

460
460
Vanzeir in, Gerkens out: Gent & Cercle hakken knopen door

De grote kuis lijkt begonnen bij AA Gent, dat intussen al afscheid nam van Samuel Kotto en Daisuke ...

223
223
'Antwerp koud gepakt: goudhaantje blaast akkoord op'

Samen met Union is Antwerp zowat de meest bezige bij op de Belgische transfermarkt, want het ...

209
209
Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Antoine Sibierski moet voor een frisse wind zorgen bij RSC Anderlecht, dat nog maar eens met een ...

134
134
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

86
86
'Club Brugge tast in buidel: nieuw target op shortlist'

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de titel, want deze zomer ligt er heel wat werk ...

438
438
'Sibierski sluit deal: aanwinst gespot in Anderlecht'

Zo'n anderhalve maand na zijn voorstelling bij RSC Anderlecht staat Antoine Sibierski op het punt om ...

335
335
Martinez weer kop van jut: “Hij hielp België al om zeep…”

Het WK is nog maar net begonnen, maar de kritiek op enkele landen is al enorm. Bij Tunesië werd ...

144
144
Beerschot gaat hard op zomermercato: toptarget is binnen

Beerschot liep afgelopen seizoen promotie naar de Jupiler Pro League mis, maar de ambities zijn niet ...

136
136
WK-speech gaat viraal: Van der Bruggen haalt zwaar uit

Het WK heeft al voor enkele opvallende momenten gezorgd. Bij Tunesië werd bondscoach Lamouchi ...

25
25
Rigaux verblijdt Feyenoord met Belgische knaltransfer

Devy Rigaux trok de deur van Club Brugge achter zich dicht om een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

128
128
‘Anderlecht gaat plots voor absolute stunttransfer’

RSC Anderlecht wil weer hoog mikken en dat is ook te zien aan de transfergeruchten op de ...

568
568
Hans Vanaken zorgt voor totaal ongeloof bij VRT-gezicht

Op een WK waar de spotlights vooral naar de grote sterren gaan, kreeg Hans Vanaken onverwacht een ...

349
349

Meer sportnieuws