'Domper voor CDK: Milan duwt door voor vervanger'

door
'Domper voor CDK: Milan duwt door voor vervanger'

Van een geslaagd huwelijk tussen Charles De Ketelaere en AC Milan is er vooralsnog nog geen sprake. De voormalige sterkhouder van Club Brugge trok vorige zomer nog voor een recordsom richting de Italiaanse modestad, maar lijkt de hoge verwachtingen maar niet waar te maken. Het is dan ook niet geheel onlogisch te noemen dat de Rossoneri richting interessante opties op de transfermarkt aan het speuren is.


Volgens Fabrizio Romano heeft Milan zijn zinnen gezet op Nicolo Zaniolo. De sterspeler van AS Roma mag vertrekken bij de ploeg uit de Italiaanse hoofdstad, en zou kunnen rekenen op interesse van de Rossoneri. De transfergoeroe meldt dat Milan op dit moment in gesprek is met Roma over een tijdelijke huurdeal met een verplichte aankoopoptie van 25-30 miljoen euro.

Naast Milan probeert ook Tottenham de handtekening van Zaniolo te veroveren. Antonio Conte zou de Italiaan maar al te graag richting Londen willen halen, en volgens Romano maakt ook Tottenham nog kans om Roma en Zaniolo te overtuigen. De 23-jarige Italiaan speelt al sinds 2019 voor Roma, maar werd geremd door tal van zware blessures. Voorheen was Zaniolo ook nog actief bij Internazionale.

Domper voor CDK

De komst van Zaniolo zou wel eens bijzonder slecht nieuws kunnen betekenen voor Charles De Ketelaere. Net als CDK, én Brahim Diaz, is Zaniolo het sterkst op de positie achter de spitsen. Toch kan Zaniolo ook op de rechterflank uit de voeten, wat hem dan weer een rechtstreekse concurrent zou maken van Alexis Saelemaekers. Alles bij elkaar zou een eventuele overgang van de Italiaan wel eens heel nare gevolgen kunnen hebben voor één van de twee Rode Duivels bij Milan.

POLL: Komt het nog goed met CDK bij Milan?

Meest recent

Vreven en Nainggolan alweer weg bij Lokeren-Temse?

Met nog vier speeldagen voor de boeg nadert ook de reguliere competitie in de Challenger Pro League ...

9
9
Antwerp kondigt eerste zomertransfer officieel aan

Antwerp zal nog stevig uit zijn pijp mogen komen om in de Champions' Play-Off een Europees ticket te ...

41
41
'Knokpartijen leveren Anderlecht alsnog zware sanctie op'

Anderlecht zal in de play-offs nog moeten knokken om opnieuw een Europees ticket te pakken en dus ...

174
174
'OHL wijkt niet en eist 2 miljoen euro na bod'

OH Leuven kan wel wat uitgaand transferverkeer gebruiken, want de club maakt jaarlijks ...

29
29
Club Brugge haalt slag thuis: contract tot 2028

Club Brugge wil de doorstroming van jeugd van eigen bodem naar het eerste elftal ook de komende ...

200
200
Mannaert over kritiek aan zijn adres: "Daarover zeg ik niets meer"

Vincent Mannaert begint aan zijn eerste interlandperiode als CEO van de Koninklijke Belgische ...

24
24
'Anderlecht bevestigt dramatisch nieuws: maanden out'

Bij RSC Anderlecht had dit seizoen al met heel veel blessureleed te maken. Veel te veel om nog van ...

199
199
Riemer zorgt voor 'ophef' met keuze Ronaldo en Messi

Brian Riemer speelt met Denemarken twee topduels tegen Portugal. De Deense bondscoach kreeg op zijn ...

82
82
"Wat heeft Vanhaezebrouck na titel met Gent nog klaargespeeld?"

Rudi Garcia werd aangesteld als de nieuwe bondscoach van de Rode Duivels. De Fransman moet de Belgen ...

260
260
Borkelmans vindt opmerkelijke nieuwe uitdaging

De voorbije jaren bleef het stil rond Vital Borkelmans. Van 2018 tot 2021 was de gewezen Rode Duivel ...

71
71
België te laat voor Anderlecht-talent? "Zo werkt het niet"

Er is dezer dagen heel wat te doen over spelers met een dubbele nationaliteit. Dat is bij de KBVB ...

137
137
Vermant en Gillet mogen EK met België U19 al vergeten

Met de aanstelling van Vincent Mannaert als technisch directeur van de KBVB lijkt ook het beleid bij ...

73
73
DIW maakt Courtois volledig belachelijk: 'Domenico Tabasco is...'

Komt het nog goed tussen Thibaut Courtois en de fans van de Rode Duivels? De meningen blijven alvast ...

182
182
Jashari in de zomer weg bij Club? Rigaux is duidelijk

Na de straffe campagne van dit seizoen in de Champions League lijkt de kans groot dat Club Brugge in ...

586
586
TV-gezicht en Ruben Van Gucht clashen zwaar: 'Liep volkomen uit de hand'

Ruben Van Gucht draait al lange tijd mee in de mediawereld. De VRT-presentator is uiteraard bekend ...

78
78
Mannaert geeft uitleg bij niet-selecties Godts en Smets

De Rode Duivels nemen deze week een frisse start onder de auspiciën van bondscoach Rudi Garcia ...

314
314
'Antwerp heeft beet: tweede zomeraanwinst tekent'

In de Champions' Play-Off hoopt Antwerp nog een Europees ticket voor volgend seizoen uit de brand te ...

354
354
"Dan was El Khannouss Rode Duivel geweest"

Er was de voorbije weken heel veel te doen om de Belgische spelers met een dubbele nationaliteit, ...

152
152
Moet Overmars volledig nieuwe ploeg bouwen bij Antwerp?

Stabiliteit bleek de voorbije jaren voor veel Belgische clubs geen al te grote prioriteit. Bij ...

415
415
'Knaltransfer De Winter: volgende grootmachten melden zich'

Komende zomer lijken een aantal Rode Duivels een mooie transfer te zullen versieren. Zo lijkt het er ...

39
39

Meer sportnieuws