'Domper voor CDK: Milan duwt door voor vervanger'

279 stemmen
'Domper voor CDK: Milan duwt door voor vervanger'

Van een geslaagd huwelijk tussen Charles De Ketelaere en AC Milan is er vooralsnog nog geen sprake. De voormalige sterkhouder van Club Brugge trok vorige zomer nog voor een recordsom richting de Italiaanse modestad, maar lijkt de hoge verwachtingen maar niet waar te maken. Het is dan ook niet geheel onlogisch te noemen dat de Rossoneri richting interessante opties op de transfermarkt aan het speuren is.


Volgens Fabrizio Romano heeft Milan zijn zinnen gezet op Nicolo Zaniolo. De sterspeler van AS Roma mag vertrekken bij de ploeg uit de Italiaanse hoofdstad, en zou kunnen rekenen op interesse van de Rossoneri. De transfergoeroe meldt dat Milan op dit moment in gesprek is met Roma over een tijdelijke huurdeal met een verplichte aankoopoptie van 25-30 miljoen euro.

Naast Milan probeert ook Tottenham de handtekening van Zaniolo te veroveren. Antonio Conte zou de Italiaan maar al te graag richting Londen willen halen, en volgens Romano maakt ook Tottenham nog kans om Roma en Zaniolo te overtuigen. De 23-jarige Italiaan speelt al sinds 2019 voor Roma, maar werd geremd door tal van zware blessures. Voorheen was Zaniolo ook nog actief bij Internazionale.

Domper voor CDK

De komst van Zaniolo zou wel eens bijzonder slecht nieuws kunnen betekenen voor Charles De Ketelaere. Net als CDK, én Brahim Diaz, is Zaniolo het sterkst op de positie achter de spitsen. Toch kan Zaniolo ook op de rechterflank uit de voeten, wat hem dan weer een rechtstreekse concurrent zou maken van Alexis Saelemaekers. Alles bij elkaar zou een eventuele overgang van de Italiaan wel eens heel nare gevolgen kunnen hebben voor één van de twee Rode Duivels bij Milan.

LEES OOK: ‘Mandela Keita staat voor zomerse monstertransfer’

Komt het nog goed met CDK bij Milan?

Meest recent

'Anderlecht zet zijn zinnen op ex-speler van Chelsea'

Anderlecht is zijn voorbereiding begonnen met enkele tegenvallers, want meteen liepen Ilay Camara, ...

81
81
'Plots grote vraagtekens rond toekomst Cuypers'

Uteindelijk koos Rudi Garcia op het WK voor Romelu Lukaku, Charles De Ketelaere en Matias ...

33
33
Geen stunt voor Broos: Canada velt Zuid-Afrika op de valreep

Voor Hugo Broos zit het WK en wellicht ook zijn trainerscarrière erop. Zijn Zuid-Afrika is er ...

28
28
Union-target dringt aan: "ik wil de stap graag zetten"

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het verwacht weer de nodige smaakmakers te ...

25
25
"We waren nooit van plan hem naar Club te laten gaan"

Bij Club Brugge staan ze nog voor een drukke transferzomer. Op heel wat posities zal versterking ...

310
310
'PSG wint titanenstrijd en versterkt aanval nog meer'

Paris Saint-Germain sleepte dit seizoen voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht. ...

50
50
'Anderlecht slikt alweer blessuredomper in voorbereiding'

Anderlecht heeft maar een maand om zich klaar te stomen, want het moet op 23 juli al een eerste keer ...

187
187
'Lewandowski geeft jawoord voor opmerkelijke transfer'

Bij FC Barcelona namen ze na vier seizoenen afscheid van Robert Lewandowski. De 37-jarige spits was ...

37
37
Eén grote afwezige op training Rode Duivels

De Rode Duivels dwongen zaterdagochtend met een ruime zege tegen Nieuw-Zeeland groepswinst en ...

222
222
Degryse ziet Senegal als 'boost' voor de Rode Duivels

België neemt het woensdag op tegen Senegal. Dat is een pittige tegenstander voor de Rode ...

156
156
'Standard: sterkhouder out, oude bekende in?'

Standard was al actief op de transfermarkt, maar de Rouches zijn nog niet klaar met hun huiswerk. ...

105
105
Ryan terug naar Club Brugge? Niemand zag deze klap komen

De mogelijke rentree van Mathew Ryan naar Club Brugge maakt iets los. Veel fans zullen bij zijn naam ...

663
663
Debast terug fit? Verdediger geeft update over blessure

Waar blijft Zeno Debast? Dat is een vraag die de afgelopen dagen toch wel de ronde deed op sociale ...

63
63
Vandenbempt ziet groot gevaar voor de Rode Duivels

België treft Senegal in de zestiende finales. Dat is een heel pittige tegenstander voor de Rode ...

164
164
Hugo Broos bewijst het Belgische voetbal énorme dienst

Anno 2026 wordt voetbal regelmatig benaderd alsof het een exacte wetenschap is. Data, data en nog ...

164
164
'Soap Adedji-Sternberg: Club en Genk zorgen voor nieuwe wending'

Club Brugge en KRC Genk staan momenteel op gespannen voet van mekaar. Dat heeft alles te maken met ...

1044
1044
Klasse! Bondscoach doet bijzondere Messi-onthulling

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

67
67
Nieuw-Zeelanders trekken grote ogen na 'zeldzame' actie Mechele

Brandon Mechele is bezig aan een uiterst sterk WK 2026. De verdediger was in de groepsfase zelfs ...

665
665
'Drietal niet op eerste training Genk: transfer in de maak'

Terwijl het wereldkampioenschap de knock out-fase heeft bereikt, staan de clubs uit de Jupiler Pro ...

442
442
Ryan, Sels of Sommer? 'Club Brugge hakt keepersknoop door'

Ook bij Club Brugge staat de start van de voorbereiding stilaan voor de deur. Maar de Belgische ...

832
832
België tegen VS in 1/8ste finales? Amerikanen kleineren Duivels

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn op het WK 2026. In de 1/16de finales wacht een lastig ...

828
828
'Transferstruikelblok voor Raskin: prijskaartje onthuld'

Nicolas Raskin is momenteel volop gefocust op het WK met de Rode Duivels. Maar de middenvelder kijkt ...

135
135
'Warboel bij Antwerp: miljoenentransfer aan zijden draadje'

Maandag gaat bij Antwerp FC de voorbereiding op het nieuwe seizoen van start. Maar door de ...

487
487
'Inter mikt op nieuwe transferdeal met Club Brugge'

Een jaartje geleden vonden Club Brugge en Internazionale een transferakkoord over Aleksandar ...

803
803
België vs. Senegal: statistieken duiden favoriet al aan

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn in de volgende ronde van het WK. Met Senegal kregen de ...

393
393

Meer sportnieuws