'Domper voor CDK: Milan duwt door voor vervanger'

279 stemmen
'Domper voor CDK: Milan duwt door voor vervanger'

Van een geslaagd huwelijk tussen Charles De Ketelaere en AC Milan is er vooralsnog nog geen sprake. De voormalige sterkhouder van Club Brugge trok vorige zomer nog voor een recordsom richting de Italiaanse modestad, maar lijkt de hoge verwachtingen maar niet waar te maken. Het is dan ook niet geheel onlogisch te noemen dat de Rossoneri richting interessante opties op de transfermarkt aan het speuren is.


Volgens Fabrizio Romano heeft Milan zijn zinnen gezet op Nicolo Zaniolo. De sterspeler van AS Roma mag vertrekken bij de ploeg uit de Italiaanse hoofdstad, en zou kunnen rekenen op interesse van de Rossoneri. De transfergoeroe meldt dat Milan op dit moment in gesprek is met Roma over een tijdelijke huurdeal met een verplichte aankoopoptie van 25-30 miljoen euro.

Naast Milan probeert ook Tottenham de handtekening van Zaniolo te veroveren. Antonio Conte zou de Italiaan maar al te graag richting Londen willen halen, en volgens Romano maakt ook Tottenham nog kans om Roma en Zaniolo te overtuigen. De 23-jarige Italiaan speelt al sinds 2019 voor Roma, maar werd geremd door tal van zware blessures. Voorheen was Zaniolo ook nog actief bij Internazionale.

Domper voor CDK

De komst van Zaniolo zou wel eens bijzonder slecht nieuws kunnen betekenen voor Charles De Ketelaere. Net als CDK, én Brahim Diaz, is Zaniolo het sterkst op de positie achter de spitsen. Toch kan Zaniolo ook op de rechterflank uit de voeten, wat hem dan weer een rechtstreekse concurrent zou maken van Alexis Saelemaekers. Alles bij elkaar zou een eventuele overgang van de Italiaan wel eens heel nare gevolgen kunnen hebben voor één van de twee Rode Duivels bij Milan.

LEES OOK: 'Raskin en Fofana maken surprise transfer’'

Komt het nog goed met CDK bij Milan?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk Anderlecht, Liverpool wil Duivel'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

50
50
Ongeziene stats Messi: hattrick krijgt extra glans

Lionel Messi is het WK uitstekend begonnen met Argentinië. De aanvaller is op zijn 38e nog ...

5
5
‘Oorlog in Portugal: Ronaldo, Fernandes en Neves clashen’

Het gaat van kwaad naar erger met Portugal na het gelijkspel tegen DR Congo. Bondscoach Roberto ...

43
43
Beerschot raast door met sterkhouder van concurrent

Beerschot gaat hard op de zomermercato. Brent Stevens en Sem Audoor werden nog maar net voorgesteld ...

14
14
Dramatisch record Turkije: primeur op WK door Paraguay

Turkije is na twee speeldagen al uitgeschakeld. Tegen Paraguay liep het alweer mis en ging het met ...

42
42
Beerschot bindt trio en stelt nieuwe toptransfer voor

Beerschot zal morgen aan de voorbereiding voor het nieuwe seizoen beginnen. De Kielse Ratten zijn ...

63
63
Courtois weet exact wat er beter moet tegen Iran

De Rode Duivels nemen het zondag op tegen Iran in de tweede groepswedstrijd van het WK in de ...

41
41
'Beerschot strikt speler Club Brugge, sterkhouder weg'

Beerschot gaat komend seizoen voluit voor promotie. De Kielse Ratten gaan weldra een aantal ...

66
66
Courtois doet opvallende oproep aan Belgische pers

Thibaut Courtois heeft altijd goede teksten als hij met de media spreekt. Weinig tot geen ...

52
52
'Anderlecht en Schalke 04 voeren pittige onderhandelingen'

Bij RSC Anderlecht begint er duidelijk beweging in de transfers te komen en weldra komt er ook een ...

327
327
Garcia grijpt in: 'zware WK-optater voor Hans Vanaken'

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran tijdens hun tweede wedstrijd op het WK 2026. ...

772
772
'Anderlecht houdt adem in: De Cat-doorbraak in zicht'

Bij RSC Anderlecht staan dit weekend de medische en fysieke proeven op het programma, vanaf volgende ...

355
355
Mechele eruit voor Debast? "In België geen betere verdedigers"

Volgens de laatste berichten uit de VS verloopt de revalidatie van Zeno Debast voorspoedig. En dus ...

344
344
Anderlecht aast op straffe deal met man van 10 miljoen

Anderlecht lijkt een grote slag geslaan te hebben op de transfermarkt. Paars-wit is ver gegaan voor ...

313
313
Saibari bezorgt Marokko droomstart, Brazilië soort er drie

Brazilië heeft vrijdagnacht zoals verwacht de maat genomen van Haïti en haalde het met ...

38
38
Wat een afgang! Turkije sneuvelt op WK ondanks bizar rood

Voor Turkije zit het wereldkampioenschap er na amper twee wedstrijden op. De Turken verloren ...

235
235
Belgische globetrotter houdt plots halt in Eredivisie

Belgische spelers, trainers en specialisten zijn al jaren steeds populairder geworden in het ...

24
24
'Volgende club haakt wellicht af voor De Cat'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Vertrekt hij bij RSC Anderlecht? Gaat hij ...

242
242
VS charmeert tegen Australië en is zeker van volgende ronde

De Verenigde Staten wilden net als Mexico zich al verzekeren van de volgende ronde. De Amerikanen ...

35
35
La Louvière pakt uit met stevige aanwinst

La Louvière heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Belgische eersteklasser ging ...

41
41
SK Beveren raast door: vier opvallende vertrekkers

SK Beveren zag Marink Reedijk de club verlaten en stelde met Tim Bakens een verrassende opvolger aan ...

93
93
‘AA Gent richt vizier op volgende ingaande transfer’

AA Gent was al heel aanwezig op de transfermarkt, maar uiteraard heeft de ploeg nog direct inzetbare ...

143
143
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

202
202
'Anderlecht zet door: nieuwe coach bijna in Brussel'

RSC Anderlecht stelde vandaag Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. Maar waar blijft de ...

898
898
Yamal lyrisch: "Hij is de allerbeste speler ooit"

Lamine Yamal viel in tegen Kaapverdië, maar kon het verschil ook niet maken voor Spanje. ...

208
208

Meer sportnieuws