'Club Brugge geeft Championship-sensatie definitief op'

door
'Club Brugge geeft Championship-sensatie definitief op'

Club Brugge is het nieuwe jaar allerminst goed gestart. De landskampioen wacht nog steeds op zijn eerste zege, en gezien het huidige spelpeil is het ook niet zeker dat een aankomende driepunter nabij is. Door het publiek wordt er vaak gesmeekt om versterking, maar de leiding van Blauw-Zwart lijkt vooralsnog het vertrouwen te behouden in de huidige spelerskern.


Met Josef Bursik haalde Club Brugge tijdens de wintermercato al één nieuwe naam richting het Jan Breydelstadion. Gezien het feit dat de jonge Engelsman vooral als doublure voor Simon Mignolet werd gehaald, lijkt Bursik niet meteen een grote invloed te gaan hebben op de huidige Brugse prestaties. Met een vertrek van Eduard Sobol en Cyle Larin in de pijplijn zou het ook niet ondenkbaar zijn dat Club Brugge zich tijdens de laatste week van de wintermercato nog zal gaan versterken.

Toch gaf Het Nieuwsblad vorige week nog aan dat het huiswerk van de landskampioen op de mercato af is. Vincent Mannaert zou aangegeven hebben dat Scott Parker niet meteen op nieuwe namen zal gaan mogen rekenen, en dat zou wel eens kunnen verduidelijken waarom Blauw-Zwart inmiddels een interessante transferpiste heeft afgezworen.

Club Brugge werd door diverse Engelse bronnen namelijk in verband gebracht met Chiedozie Ogbene. De Ier van Rotherham United is een sensatie in de Britse Championship, en is met zes doelpunten en twee assists één van de weinige lichtpunten bij de laagvlieger uit de Britse tweede divisie. Toch meldt WalesOnline nu dat Club Brugge geen interesse meer toont in Ogbene. Een specifieke reden gaf het medium niet aan.

Swansea gaat met Iers international gaan lopen

Datzelfde medium weet ondertussen ook dat Swansea de beste papieren heeft om de 25-jarige Ogbene binnen te gaan halen. De snelle flankspeler lijkt dus een binnenlandse transfer te gaan maken. Mogelijks wordt de deal eerstdaags afgerond.

LEES OOK: Club is Stankovic wellicht kwijt: "Trekt onze aandacht"

Had Club Brugge moeten doordrukken voor Ogbene?

Meest recent

Vandenbroeck deelt transfer mee: "Komt naar Zulte Waregem"

Zulte Waregem sloot 2025 af met een onverdiende 2-1-nederlaag op het veld van Royal Antwerp FC. Na ...

18
18
'KV Mechelen wil uitpakken met komst absolute smaakmaker'

KV Mechelen speurt rond naar jonge spelers die ze op termijn met flink wat winst kunnen verkopen. De ...

66
66
Antwerp even in paniek: "Hij was buiten westen"

Royal Antwerp FC won gevleid met 2-1 van Zulte Waregem. De Great Old boekt zo een 10 op 12 en doet ...

71
71
Club is Stankovic wellicht kwijt: "Trekt onze aandacht"

Club Brugge lijkt maar één jaar te kunnen genieten van Aleksander Stankovic. De ...

447
447
Magie van Oosting doet Antwerp plots dromen van PO1

Na een turbulent 2025, is Antwerp plots weer springlevend. The Great Old zwalpte vandaag ...

104
104
Manchester City zet Arsenal heel stevig onder druk

In de Premier League ging Manchester City om 13u30 op bezoek bij Nottingham Forest. The Citizens ...

37
37
'Union SG flikt het weer: Boca Juniors klopt aan voor topdeal'

Union SG ziet dat er weer de nodige interesse is in spelers van hun team. Vanuit Zuid-Amerika duiken ...

75
75
Topper weg, toptalent in bij KV Mechelen?

Bij KV Mechelen kennen ze een goed seizoen. De Maneblussers hopen vandaag 2025 af te sluiten met een ...

246
246
'Standard hoopt deze zes transfers af te ronden'

Standard staat in de top zes en dat is hét doel aan het einde van de reguliere competitie. De ...

168
168
Union SG haalt opgelucht adem: "Geen behoefte om te vertrekken"

Bij Union SG zagen ze de afgelopen jaren héél veel volk vertrekken. Op en naast het ...

28
28
Club Brugge bevoordeeld op Genk? Hayen klaar en duidelijk

Nicky Hayen is er bij zijn debuut als hoofdcoach bij KRC Genk niet in geslaagd om zijn ex-ploeg een ...

463
463
'Kompany bezorgt Bayern eigenhandig enorme transferslag'

Vincent Kompany heeft een uitstekende eerste seizoenshelft achter de rug als hoofdcoach bij Bayern ...

314
314
Nieuwe vrouw duikt op bij Van Gucht: ‘Dit blijft nazinderen’

Ruben Van Gucht pronkte de laatste jaren al met veel vrouwen aan zijn zijde. Privé is de ...

134
134
Anderlecht-Charleroi stilgelegd: Hasi reageert op incident

RSC Anderlecht heeft niet bepaald een goed gevoel overgehouden aan de kerstspeeldag. De Brusselaars ...

324
324
'Club opent wintermercato: eerste vertrekker staat klaar'

Binnen minder dan een week opent de winterse transfermarkt officieel zijn deuren. Maar zowat alle ...

639
639
Jan Boskamp luidt alarmklok: "Dat er een einde aan komt!"

Jan Boskamp heeft nooit veel gehad met franjes, omwegen of mooie woorden om de mooie woorden. Als ...

88
88
'Flick vloekt: Barça neemt drastisch transferbesluit'

FC Barcelona heeft het kalenderjaar afgesloten als koploper in La Liga en staat er ook in de ...

152
152
TRANSFERUURTJE: 'Club wil international, meubelstuk weg bij RSCA'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

354
354
‘Hasi smeekt en hoopt: winters wenslijstje Anderlecht’

RSC Anderlecht stond tegen Sporting Charleroi al snel 0-2 achter. Paars-Wit ging uiteindelijk ...

245
245
Furieuze Casper Nielsen maakt ploegmakker compleet af

Standard Luik ging pijnlijk onderuit tegen Sint-Truiden VV. Vooral de rode kaart van Timothé ...

171
171
'Bloedmooie Sydney Sweeney slaat topvoetballer aan de haak'

Hollywood en topvoetbal lijken opnieuw gevaarlijk dicht bij elkaar te komen. Volgens Italiaanse ...

188
188
‘Verschaeren weg in januari: Anderlecht-vraagprijs bekend’

De wintertransferperiode komt eraan en de Belgische clubs zijn volop in de weer. Ook bij RSC ...

281
281
Hayen komt met duidelijk antwoord op Club Brugge-fans

Nicky Hayen kende grote successen bij Club Brugge, maar na een mindere periode werd hij genadeloos ...

771
771
Burgess haalt stevig uit na rode kaart: “En dan nog zeggen…”

Union SG speelde 1-1 gelijk op het veld van Cercle Brugge. In de wedstrijden trok Lothar ...

445
445
Woedende Vandenbroeck verwoest DAZN-journaliste

Zulte Waregem neemt het vandaag op tegen Royal Antwerp FC. Essevee kon al sinds oktober niet meer ...

505
505

Meer sportnieuws