'Club Brugge geeft Championship-sensatie definitief op'

242 stemmen
'Club Brugge geeft Championship-sensatie definitief op'

Club Brugge is het nieuwe jaar allerminst goed gestart. De landskampioen wacht nog steeds op zijn eerste zege, en gezien het huidige spelpeil is het ook niet zeker dat een aankomende driepunter nabij is. Door het publiek wordt er vaak gesmeekt om versterking, maar de leiding van Blauw-Zwart lijkt vooralsnog het vertrouwen te behouden in de huidige spelerskern.


Met Josef Bursik haalde Club Brugge tijdens de wintermercato al één nieuwe naam richting het Jan Breydelstadion. Gezien het feit dat de jonge Engelsman vooral als doublure voor Simon Mignolet werd gehaald, lijkt Bursik niet meteen een grote invloed te gaan hebben op de huidige Brugse prestaties. Met een vertrek van Eduard Sobol en Cyle Larin in de pijplijn zou het ook niet ondenkbaar zijn dat Club Brugge zich tijdens de laatste week van de wintermercato nog zal gaan versterken.

Toch gaf Het Nieuwsblad vorige week nog aan dat het huiswerk van de landskampioen op de mercato af is. Vincent Mannaert zou aangegeven hebben dat Scott Parker niet meteen op nieuwe namen zal gaan mogen rekenen, en dat zou wel eens kunnen verduidelijken waarom Blauw-Zwart inmiddels een interessante transferpiste heeft afgezworen.

Club Brugge werd door diverse Engelse bronnen namelijk in verband gebracht met Chiedozie Ogbene. De Ier van Rotherham United is een sensatie in de Britse Championship, en is met zes doelpunten en twee assists één van de weinige lichtpunten bij de laagvlieger uit de Britse tweede divisie. Toch meldt WalesOnline nu dat Club Brugge geen interesse meer toont in Ogbene. Een specifieke reden gaf het medium niet aan.

Swansea gaat met Iers international gaan lopen

Datzelfde medium weet ondertussen ook dat Swansea de beste papieren heeft om de 25-jarige Ogbene binnen te gaan halen. De snelle flankspeler lijkt dus een binnenlandse transfer te gaan maken. Mogelijks wordt de deal eerstdaags afgerond.

LEES OOK: 'Club Brugge schrikt op: Tresoldi rond met twee ploegen'

Had Club Brugge moeten doordrukken voor Ogbene?

Meest recent

Transferhonger Union niet te stillen: WK-ganger naar Dudenpark

Union SG toont zich bijzonder actief op de zomermercato. Donderdag werd alweer de zesde ...

7
7
Anderlecht en Meunier: pijnlijke waarheid komt boven

Thomas Meunier lijkt op papier een droomoplossing voor Anderlecht. Transfervrij, Belg, ervaren en ...

158
158
'Club Brugge schrikt op: Tresoldi rond met twee ploegen'

Club Brugge wil Nicolo Tresoldi tijdens de huidige zomermercato aan boord houden. Maar dat wordt ...

133
133
Premier League davert: City verpulvert Brits transferrecord

Na tien gouden jaren onder Pep Guardiola, wil Manchester City komend seizoen een nieuwe ...

24
24
Brusselmans vreest hommeles bij Duivels: "Zij zijn pissig"

Maandagnacht strijden de Rode Duivels met de Verenigde Staten om een plek in de kwartfinales van het ...

117
117
Garcia moet fors ingrijpen: Vanaken en De Ketelaere gedumpt?

De Rode Duivels staan in de 1/8ste finales van het WK 2026 na een onwaarschijnlijke thriller tegen ...

341
341
Garcia slaat voetbalwereld met verstomming: "Gekker, gek, gekst"

Na een onwaarschijnlijke comeback heeft België zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales ...

244
244
'Anderlecht komt te laat: De Cat bereikt voorakkoord'

Na de komst van Giulian Biancone heeft RSC Anderlecht met Léo Pétrot nu al twee ...

477
477
KRC Genk pakt uit: kampioenenmaker viert terugkeer

Voorlopig is Jeppe Erenbjerg nog altijd de enige nieuwkomer bij KRC Genk, dat wel nog op zoek is ...

138
138
Garcia op glad ijs: racismerelletje rond Rode Duivels

Het heeft bloed, zweet en tranen gekost, maar de Rode Duivels zitten in de achtste finale van het ...

198
198
'Club Brugge gaat vol voor winger: bod van 5 miljoen'

Nog geen maand na het veroveren van de titel hervatte Club Brugge maandag de trainingen. Voorlopig ...

427
427
Ruben Van Gucht krijgt zware klappen: "Heel zielig ventje!"

Ruben Van Gucht ligt andermaal (zwaar) onder vuur. De journalist, ondertussen actief voor drie ...

364
364
'Vandenhaute wil Antwerp: akkoord met Gheysens op til'

Van een bommetje gesproken. Eerder deze week geraakte bekend dat niemand minder dan Wouter ...

550
550
Kranten maken sterspeler Rode Duivels met grond gelijk

Na een thriller van jewelste wisten de Rode Duivels zich alsnog te kwalificeren voor de achtste ...

534
534
Filip Joos ontploft hélémaal bij 'Mirakel van Seattle'

Kan een scenario nog knotsgekker geschreven worden? De Rode Duivels zwalpten gisteren ongeveer 85 ...

214
214
'Club schrikt zich hoedje: Arsenal kaapt droomtransfer'

Bij Club Brugge wachten ze nog altijd op hun eerste aanwinst van de zomer. De landskampioen is ...

607
607
PSV-watcher brengt belangrijke De Cat-update

Het blijft een groot vraagteken of Anderlecht volgend seizoen nog op Nathan De Cat zal kunnen ...

173
173
Slechte keuzes van Garcia? Proto reageert met grote lof

De Rode Duivels hebben tegen Senegal één van hun meest iconische WK-wedstrijden ooit ...

233
233
'Club vreest voor Tresoldi: volgende topclub meldt zich'

Club Brugge zal deze zomer weer de nodige smaakmakers verliezen. Na een sterk seizoen waarin ze de ...

235
235
KV Mechelen strikt nu ook talent van Club Brugge

KV Mechelen maakte vorig seizoen indruk door met een jong en veelal Belgisch elftal de zesde plaats ...

125
125
'Oplapwerk en enorm dilemma voor Garcia met Duivels-ster'

De confrontatie met Senegal werd woensdagavond een thriller voor de Rode Duivels. Die leverde ...

249
249
Anderlecht verrast compleet met tweede aanwinst

Anderlecht staat voor een zeer drukke transferzomer, want de kern moet grondig vernieuwd worden. ...

576
576
'Grote kuis bij Duitsland na WK-drama: 5 slachtoffers'

De zestiende finales van het WK hebben meteen al voor verrassingen gezorgd. De Rode Duivels wisten ...

173
173
'Verrassende club mengt zich in strijd om De Cat'

Bij Anderlecht begonnen ze de voorbereiding met enkele dompers, want verschillende spelers liepen ...

299
299
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenen voor Club, Meunier naar Anderlecht?'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

234
234

Meer sportnieuws