'Club Brugge geeft Championship-sensatie definitief op'

door
'Club Brugge geeft Championship-sensatie definitief op'

Club Brugge is het nieuwe jaar allerminst goed gestart. De landskampioen wacht nog steeds op zijn eerste zege, en gezien het huidige spelpeil is het ook niet zeker dat een aankomende driepunter nabij is. Door het publiek wordt er vaak gesmeekt om versterking, maar de leiding van Blauw-Zwart lijkt vooralsnog het vertrouwen te behouden in de huidige spelerskern.


Met Josef Bursik haalde Club Brugge tijdens de wintermercato al één nieuwe naam richting het Jan Breydelstadion. Gezien het feit dat de jonge Engelsman vooral als doublure voor Simon Mignolet werd gehaald, lijkt Bursik niet meteen een grote invloed te gaan hebben op de huidige Brugse prestaties. Met een vertrek van Eduard Sobol en Cyle Larin in de pijplijn zou het ook niet ondenkbaar zijn dat Club Brugge zich tijdens de laatste week van de wintermercato nog zal gaan versterken.

Toch gaf Het Nieuwsblad vorige week nog aan dat het huiswerk van de landskampioen op de mercato af is. Vincent Mannaert zou aangegeven hebben dat Scott Parker niet meteen op nieuwe namen zal gaan mogen rekenen, en dat zou wel eens kunnen verduidelijken waarom Blauw-Zwart inmiddels een interessante transferpiste heeft afgezworen.

Club Brugge werd door diverse Engelse bronnen namelijk in verband gebracht met Chiedozie Ogbene. De Ier van Rotherham United is een sensatie in de Britse Championship, en is met zes doelpunten en twee assists één van de weinige lichtpunten bij de laagvlieger uit de Britse tweede divisie. Toch meldt WalesOnline nu dat Club Brugge geen interesse meer toont in Ogbene. Een specifieke reden gaf het medium niet aan.

Swansea gaat met Iers international gaan lopen

Datzelfde medium weet ondertussen ook dat Swansea de beste papieren heeft om de 25-jarige Ogbene binnen te gaan halen. De snelle flankspeler lijkt dus een binnenlandse transfer te gaan maken. Mogelijks wordt de deal eerstdaags afgerond.

LEES OOK: 'Vermant en Tresoldi strijden met elkaar om knaltransfer'

Had Club Brugge moeten doordrukken voor Ogbene?

Meest recent

'Vermant en Tresoldi strijden met elkaar om knaltransfer'

Club Brugge wist tijdens de wintermercato nog zijn kern samen te houden, maar in de zomer lijkt het ...

7
7
Thorsten Fink verrast alles en iedereen met nieuwe job

Midden december werd Thorsten Fink op straat gezet door KRC Genk als gevolg van de tegenvallende ...

39
39
Martinez geeft zijn grootste spijt bij Rode Duivels aan

Komende zomer hopen de Rode Duivels een mooi parcours af te leggen op het WK in de Verenigde Staten, ...

44
44
Rik De Mil dient ex-club mokerslag toe in strijd om PO1

In de strijd om een plek bij de beste zes ploegen, heeft Rik De Mil met AA Gent een gouden zaak ...

31
31
‘Club Brugge is klaar met hem: exit na maanden twijfel’

Maandenlang hing het dossier te zweven, maar nu lijkt Club Brugge de knoop te willen doorhakken: ...

547
547
Mazzu tempert na explosie van vreugde bij OH Leuven

OH Leuven kent heel leuke weken. Na de zege tegen AA Gent volgde er vandaag een héél ...

18
18
Vrancken gaat voor stunt: "Historische mijlpaal"

STVV neemt het zondagavond op tegen Zulte Waregem. De Limburgers kunnen daar zekerheid verschaffen ...

30
30
Milkon snoeihard voor spelleiding: "Machtsmisbruik!"

FCV Dender leek op weg naar een punt bij OH Leuven, maar in de slotfase ging het alsnog mis. OHL ...

60
60
JPL-smaakmaker naar Anderlecht? "Nu niet aan de orde"

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer het een en ander gaan gebeuren in de spelerskern. Daar maakten ...

157
157
Hubert kijkt nu al uit naar dé match: "Historisch"

Midden mei maakt Brussel zich klaar voor de bekerfinale tussen Union SG en RSC Anderlecht. Een ...

91
91
Lommel ruikt Play-Offs na klinische prestatie in CPL

In de Challenger Pro League heeft Lommel deze namiddag een prima zaak gedaan bovenin. De Limburgers ...

45
45
Hoefkens weigerde héél straffe aanbiedingen

Carl Hoefkens kende al een woelige trainerscarrière. Momenteel moet hij vrezen voor een derde ...

63
63
OHL viert Valentijn met nieuwe zege na laat penaltydrama

OHL lijkt op weg naar een knap slot van de reguliere competitie. De Leuvenaren lieten zich in het ...

32
32
Bayern op cruise control voorbij moedig 'Belgisch' Werder

Bayern München wist wat het namiddag moest doen op het veld van Werder Bremen: winnen. Borussia ...

36
36
"Anderlecht? Leuk, maar niet te vergelijken met Ajax"

RSC Anderlecht en Ajax zijn twee clubs die al jaren op de sukkel zijn, al is het in Amsterdam minder ...

113
113
Beerschot ruikt bloed: "Zou mooi zijn"

Beerschot neemt het vanavond op verplaatsing op tegen KV Kortrijk. Dat is een bijzonder belangrijk ...

165
165
'Antwerp zoekt geld: twee pistes worden plots genoemd'

Het is al héél lang geen geheim dat Royal Antwerp FC deels te koop staat. Een nieuwe ...

316
316
Boskamp gelooft in Anderlecht: "Zou goede keuze zijn"

Johan Boskamp was dertig jaar geleden trainer in een periode dat RSC Anderlecht de nummer ...

332
332
'Standard gaat strijd aan voor absolute knaltransfer'

Standard hoopt de top zes te halen, maar dat wordt bijzonder moeilijk. De Rouches kijken echter ook ...

141
141
'Kassa, kassa bij STVV: miljoenensom lonkt'

Bij STVV kennen ze een fantastisch seizoen, maar dat gaat ook gevolgen hebben. Het lijkt nu al vast ...

174
174
‘Jackpot voor Anderlecht: miljoenen als enorme meevaller’

RSC Anderlecht mag Jesper Fredberg mogelijk nog een bedankbriefje sturen. De kans bestaat dat ...

483
483
D-day voor Hoefkens: ontslag loert om de hoek

Carl Hoefkens staat voor een cruciale periode bij NAC Breda. De Belgische trainer moet vrezen voor ...

59
59
KRC Genk blijft scherp: "Dat moet nog beter"

KRC Genk overtuigde zeker niet altijd, maar wist wel met 2-3 te winnen op het veld van KV Mechelen. ...

135
135
Kwakkelend Tottenham verbaast met nieuwe hoofdcoach

Tottenham Hotspur is andermaal bezig aan een bedroevend seizoen in de Premier League. Deze week werd ...

46
46
'Anderlecht-bestuur geeft Schreuder glasheldere opdracht'

Het blijft voorlopig wachten op een definitieve bevestiging. Maar momenteel heeft het er alle schijn ...

591
591

Meer sportnieuws