'Club Brugge geeft Championship-sensatie definitief op'

door
'Club Brugge geeft Championship-sensatie definitief op'

Club Brugge is het nieuwe jaar allerminst goed gestart. De landskampioen wacht nog steeds op zijn eerste zege, en gezien het huidige spelpeil is het ook niet zeker dat een aankomende driepunter nabij is. Door het publiek wordt er vaak gesmeekt om versterking, maar de leiding van Blauw-Zwart lijkt vooralsnog het vertrouwen te behouden in de huidige spelerskern.


Met Josef Bursik haalde Club Brugge tijdens de wintermercato al één nieuwe naam richting het Jan Breydelstadion. Gezien het feit dat de jonge Engelsman vooral als doublure voor Simon Mignolet werd gehaald, lijkt Bursik niet meteen een grote invloed te gaan hebben op de huidige Brugse prestaties. Met een vertrek van Eduard Sobol en Cyle Larin in de pijplijn zou het ook niet ondenkbaar zijn dat Club Brugge zich tijdens de laatste week van de wintermercato nog zal gaan versterken.

Toch gaf Het Nieuwsblad vorige week nog aan dat het huiswerk van de landskampioen op de mercato af is. Vincent Mannaert zou aangegeven hebben dat Scott Parker niet meteen op nieuwe namen zal gaan mogen rekenen, en dat zou wel eens kunnen verduidelijken waarom Blauw-Zwart inmiddels een interessante transferpiste heeft afgezworen.

Club Brugge werd door diverse Engelse bronnen namelijk in verband gebracht met Chiedozie Ogbene. De Ier van Rotherham United is een sensatie in de Britse Championship, en is met zes doelpunten en twee assists één van de weinige lichtpunten bij de laagvlieger uit de Britse tweede divisie. Toch meldt WalesOnline nu dat Club Brugge geen interesse meer toont in Ogbene. Een specifieke reden gaf het medium niet aan.

Swansea gaat met Iers international gaan lopen

Datzelfde medium weet ondertussen ook dat Swansea de beste papieren heeft om de 25-jarige Ogbene binnen te gaan halen. De snelle flankspeler lijkt dus een binnenlandse transfer te gaan maken. Mogelijks wordt de deal eerstdaags afgerond.

LEES OOK: 'Club Brugge op vinkenslag: koopje bij KV Mechelen?'

Had Club Brugge moeten doordrukken voor Ogbene?

Meest recent

Garcia speelt open kaart over opstelling Rode Duivels

Met een 2-5 zege tegen het gastland begonnen de Rode Duivels op geslaagde wijze aan hun oefenstage ...

47
47
'Anderlecht ruikt buitenkans: Lukaku verlaat Napoli'

Romelu Lukaku ligt alsmaar meer op ramkoers met Napoli. Nu de spanningen blijven oplopen, wordt er ...

67
67
'Club Brugge op vinkenslag: koopje bij KV Mechelen?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin alweer tal van goudhaantjes de ...

100
100
'Klok tikt in Anderlecht: gesprekken De Cat on hold'

De zoektocht naar een nieuwe technisch directeur sleept aan, en dus dreigen ook een paar prangende ...

98
98
Couckes misslag: golf van verontwaardiging na sluiting

Voor Marc Coucke blijft het moeilijk om de negatieve stroom te keren. De ondernemer, die ook ...

73
73
Kompany in de wolken: enorme boost voor Real-clash

Volgende week worden de heenmatchen in de kwartfinales van de Champions League afgewerkt. Daarbij is ...

40
40
Transfervrij vertrek Hazard? 'Anderlecht onderneemt actie'

RSC Anderlecht is bijna twee maanden na het vertrek van Olivier Renard nog steeds op zoek naar een ...

214
214
Garcia helemaal overtuigd: Duivel dwingt WK-basisplaats af

De Rode Duivels vertoefden tijdens de huidige interland-break op Amerikaanse bodem voor een stage en ...

332
332
Geen perfecte week Belgische beloften: Jong Oranje wint nipt

De nationale beloften hebben hun interland-break niet bepaald met een goed gevoel kunnen afsluiten. ...

78
78
'Club Brugge perplex: Tresoldi legt transferwens neer'

Nicolo Tresoldi is de voorbije weken helemaal ontploft bij Club Brugge. Maar die goede prestaties ...

515
515
"Missen als kiespijn" - Tielemans krijgt tik om de oren

De Rode Duivels hebben vertrouwen getankt tijdens hun eerste oefenwedstrijd in aanloop naar het WK. ...

267
267
De Ketelaere onder vuur: Garcia’s geduld staat op springen

Charles De Ketelaere wil diepe spits zijn bij de Rode Duivels. Rudi Garcia blijft hem ook in die rol ...

105
105
Lukaku maakt brokken: nieuwe plottwist in Napoli-soap

Ook zonder Romelu Lukaku troffen de Rode Duivels vijf keer raak tegen de VS. Terwijl het af te ...

121
121
Club Brugge versus AA Gent: bom ontploft in Pro League

Aan de vooravond van de Algemene Vergadering staan de zenuwen weer straksgespannen in de Pro League. ...

398
398
AA Gent licht optie: revelatie nóg langer op post?

Dankzij een knappe eindspurt neemt AA Gent straks deel aan de Champions' Play-Offs. Een van de ...

94
94
'De Cat grof wild: Bayern opent bod, kapers op de kust'

Nathan De Cat vierde zaterdag op amper 17-jarige leeftijd al zijn debuut bij de Rode Duivels. De ...

332
332
KRC Genk betaalt dure flops cash: De Condé onder vuur

KRC Genk greep naast de top zes en mag, ondanks de geslaagde campagne in Europa, dus gerust spreken ...

802
802
'Kompany transfermarkt op: routinier verlaat Bayern'

Vincent Kompany smeedde het voorbije anderhalf jaar bij Bayern München een ijzersterk elftal, ...

45
45
'Club Brugge casht weer: strijd om Seys is helemaal los'

Club Brugge kreeg vorige zomer al te maken met een leegloop en dat zal na dit seizoen wellicht ...

301
301
Ancelotti bevestigt zeer opvallende naam in WK-kern Brazilië

Het wordt uitkijken wie komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico de wereldtitel zal ...

61
61
'Genk hakt knoop door over nieuwe CEO'

Bij KRC Genk viel er maandag verrassend nieuws te rapen. De club kondigde aan dat de samenwerking ...

297
297
'Nieuwe domper voor Malick Fofana'

Voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten moest Rudi Garcia stevig puzzelen. Hij zag ...

87
87
Bounida beroert: Nederlanders hard voor Duivels én Marokko

De Rode Duivels zien weer een groot talent wegvallen voor de toekomst. Nadat hij eerder dit seizoen ...

289
289
Nainggolan pakt uit met opvallend nieuw project

Sinds januari maakt Radja Nainggolan het mooie weer bij Patro Eisden, dat hem kon weglokken bij ...

44
44
'Onthuld: om deze reden speelt De Bruyne niet naast Messi'

Kevin De Bruyne vertoeft momenteel met de Rode Duivels op stage in de Verenigde Staten. Daarmee ...

97
97

Meer sportnieuws