Manchester City versterkt zich met Argentijnse parel

120 stemmen
Manchester City versterkt zich met Argentijnse parel

Manchester City kende tijdens de afgelopen speeldag weinig tot geen moeite met Wolverhampton. Niemand minder dan Erling Haaland was opnieuw dé ster van de wedstrijd met drie doelpunten. Ondanks de driepunter blijven de Citizens vijf punten minder tellen dan de leider in de Premier League: Arsenal.


Daags na de winst tegen Wolverhampton maakte Manchester City bekend dat het Maximo Perrone heeft aangetrokken. De naam van Perrone doet op het eerste zicht geen belletje rinkelen bij de meeste voetbalvolgers, maar daar lijkt in de toekomst ongetwijfeld verandering in te gaan komen. De 20-jarige Perrone is op dit moment namelijk een sensatie bij het Argentijnse Velez Sarsfield, en diens prestaties hebben de scouts van Manchester City ongetwijfeld over de streep getrokken om Perrone zo snel mogelijk te gaan vastleggen.

In totaal betaalt Manchester City ongeveer elf miljoen euro voor Perrone. De Argentijnse jeugdinternational komt het best tot zijn recht als verdedigende middenvelder, maar kan ook een rijtje hoger uit de voeten. Bij de Citizens sluit hij eerst aan bij de beloften, waarna wordt bekeken of hij in de toekomst voor de A-kern kan uitkomen. Perrone zette zijn handtekening onder een contract tot medio 2028.

In het kielzog van Alvarez

De overgang van Perrone richting Manchester City doet heel wat City-supporters denken aan de overgang van Julian Alvarez richting de Citizens tijdens de voorbije zomermercato. Ondanks een statuut als bankzitter – gezien de enorme concurrentie met Erling Haaland – wordt de Argentijn in Manchester als een geslaagde transfer beschouwd. In Engeland is men er ook zeker van dat Alvarez in de toekomst nog een basisplaats zal verzilveren bij Man City. Alvarez was tijdens het voorbije WK ook basisspeler en stille kracht bij wereldkampioen Argentinië.

LEES OOK: 'Mourinho-effect: Real plukt topspeler weg onder neus Barça'

🚀

Knappe transfer van Man City?

Meest recent

Garcia grijpt in: karrenvracht wissels tegen Iran?

Na de puntendeling tegen Egypte is Rudi Garcia al meteen aan bezinning toe. Om een nieuwe ...

58
58
Schok bij Rode Duivels: revelatie weer naar de bank

Met een gelijkspel tegen Egypte hebben de Rode Duivels hun start op het WK enigszins gemist. De ...

194
194
Garcia speelt open kaart: De Ketelaere out, Lukaku in?

Ei zo na begonnen de Rode Duivels met een valse noot aan het WK, maar uiteindelijk sleepten de ...

117
117
Ngoy onthult klare boodschap Garcia na België - Egypte

Na het 1-1 gelijkspel van België tegen Egypte worden er heel wat vragen gesteld over de ...

102
102
Ook De Bruyne ontsnapt niet aan kritiek na Egypte

De analisten keuvelen rustig door na het 1-1 gelijkspel van de Belgen tegen Egypte. Het WK is aldus ...

116
116
Duivels wapen staat op: “WK-tegenstanders huiveren”

Ondanks het gelijkspel van België tegen Egypte zou de sfeer in het Duivelse kamp nog goed zijn. ...

140
140
‘Cercle troeft concurrentie af: toptransfer dichtbij’

Cercle Brugge is naarstig op zoek naar zomerse opportuniteiten om de kern voor volgend seizoen te ...

97
97
Nieuw koningskoppel bij Duivels? “Stond gewoon goed”

Het gelijkspel van België tegen Egypte op het WK maakt heel wat wakker. Ook bij de analisten is ...

246
246
“Kan hem niet uitstaan!”: Rudi Garcia compleet afgemaakt

De Belgen speelden 1-1 gelijk tegen Egypte op de eerste groepswedstrijd van het WK. Geen drama, maar ...

318
318
Frustratie loopt op: Egypte haalt ferm uit na België

Egypte stond dicht bij een stunt tegen de Rode Duivels. Mohamed Salah en consorten kwamen op ...

523
523
‘Schoktransfer Lukaku: Spaanse club all-in voor Rode Duivel’

Waar ligt de toekomst van Romelu Lukaku? De aanvaller kwam afgelopen seizoen amper in actie voor ...

412
412
Grijpt Garcia genadeloos in? “Iemand anders kapitein”

Het 1-1 gelijkspel van de Rode Duivels tegen Egypte zindert nog na. België start niet optimaal ...

498
498
Grote Duivelse vrees bij Vandenbempt: “Een schande!”

De eerste WK-wedstrijd van de Rode Duivels in de Verenigde Staten zit erop. Tegen Egypte kwamen de ...

277
277
Beerschot haalt uit en plukt pion weg bij concurrent

Beerschot greep dit seizoen net naast promotie naar de Jupiler Pro League, maar de Kielse Ratten ...

80
80
TRANSFERUURTJE: ‘Club houdt been stijf, mokerslag Anderlecht’

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

554
554
Mechele briest: "Dit liep er mis bij de Rode Duivels"

Brandon Mechele kreeg tegen Egypte het vertrouwen van Rudi Garcia. De centrale verdediger van Club ...

354
354
Één Rode Duivel volledig afgeserveerd op WK?

De Rode Duivels speelden 1-1 gelijk tegen Egypte. Als vervanger van Romelu Lukaku koos bondscoach ...

367
367
Ngoy slaat op tafel na Egypte: “Tuurlijk ontgoocheling”

België kwam niet verder dan een 1-1 gelijkspel tegen Egypte. De eerste wedstrijd op het WK ...

168
168
Emoties bij Kaapverdië: 40-jarige WK-held gaat viraal

De eerste grote stunt van het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada is een feit. ...

62
62
Burgess verlaat Union voor KAA Gent: grote ambities

Christian Burgess was de afgelopen jaren de steunpilaar van Union SG, maar de ervaren verdediger was ...

300
300
'Opvolger Tzolis: Club Brugge meldt zich in Bundesliga'

Club Brugge nam inmiddels afscheid van Simon Mignolet, Dani van den Heuvel en Aleksandar Stankovic. ...

361
361
L'Equipe buist twee Duivels: kop van Jut krijgt pijnlijke 3

De Rode Duivels hebben geen al te beste beurt gemaakt tijdens hun WK-opener tegen Egypte (1-1). Ook ...

482
482
Mechele bejubelt 'echte leider' bij Duivels: "Op training ..."

Een grootse prestatie was het zeker niet, maar het gelijkspel tegen Egypte bezorgden de Rode Duivels ...

260
260
Grove 'Vanaken-blunder' Garcia: analisten trekken fel van leer

Een puntendeling tegen Egypte is op zich geen slecht resultaat, maar naar het vervolg van het WK ...

1814
1814
'Club Brugge resoluut: Verhaeghe weigert miljoenentransfer'

Club Brugge zag de voorbije weken al enkele belangrijke krachten vertrekken en zal er ongetwijfeld ...

671
671

Meer sportnieuws