Manchester City versterkt zich met Argentijnse parel

door
Manchester City versterkt zich met Argentijnse parel

Manchester City kende tijdens de afgelopen speeldag weinig tot geen moeite met Wolverhampton. Niemand minder dan Erling Haaland was opnieuw dé ster van de wedstrijd met drie doelpunten. Ondanks de driepunter blijven de Citizens vijf punten minder tellen dan de leider in de Premier League: Arsenal.


Daags na de winst tegen Wolverhampton maakte Manchester City bekend dat het Maximo Perrone heeft aangetrokken. De naam van Perrone doet op het eerste zicht geen belletje rinkelen bij de meeste voetbalvolgers, maar daar lijkt in de toekomst ongetwijfeld verandering in te gaan komen. De 20-jarige Perrone is op dit moment namelijk een sensatie bij het Argentijnse Velez Sarsfield, en diens prestaties hebben de scouts van Manchester City ongetwijfeld over de streep getrokken om Perrone zo snel mogelijk te gaan vastleggen.

In totaal betaalt Manchester City ongeveer elf miljoen euro voor Perrone. De Argentijnse jeugdinternational komt het best tot zijn recht als verdedigende middenvelder, maar kan ook een rijtje hoger uit de voeten. Bij de Citizens sluit hij eerst aan bij de beloften, waarna wordt bekeken of hij in de toekomst voor de A-kern kan uitkomen. Perrone zette zijn handtekening onder een contract tot medio 2028.

In het kielzog van Alvarez

De overgang van Perrone richting Manchester City doet heel wat City-supporters denken aan de overgang van Julian Alvarez richting de Citizens tijdens de voorbije zomermercato. Ondanks een statuut als bankzitter – gezien de enorme concurrentie met Erling Haaland – wordt de Argentijn in Manchester als een geslaagde transfer beschouwd. In Engeland is men er ook zeker van dat Alvarez in de toekomst nog een basisplaats zal verzilveren bij Man City. Alvarez was tijdens het voorbije WK ook basisspeler en stille kracht bij wereldkampioen Argentinië.

LEES OOK: ‘Ophef in Nederland: bliksemvertrek Sterling bij Feyenoord’

🚀

Knappe transfer van Man City?

Meest recent

Genk houdt net koppositie vast, averij voor Standard

De Europe Play-Off blijft razend spannend. Leider Genk liet dinsdag immers opnieuw punten liggen en ...

22
22
'Lazio pleziert Sarri met komst Rode Duivel'

Enkele jaren geleden stond Maurizio Sarri nog te boek als één van de beste coaches van ...

0
0
'Anderlecht moet vrezen: droomtransfer gekaapt'

Ondanks dat er de komende weken nog heel veel op het spel staat voor Anderlecht en de zoektocht naar ...

28
28
"Club Brugge? Interesseert me op dit moment niet"

Voor Club Brugge zijn het ontgoochelende dagen geweest. Het zag de titel mogelijk definitief ...

55
55
De Mil komt met update over verguisde Kanga

AA Gent kon in deze play-offs nog niet winnen, met tot dusver een schamele twee op negen tegen KV ...

46
46
Vanderbiest verklapt aanpak: "Als je dat doet tegen Club..."

KV Mechelen pakte voorlopig één punt in de Play-Offs. Tegen Union SG en RSC Anderlecht ...

52
52
Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen-speler maakt wéér indruk

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

48
48
Club Brugge gaat ver met waanzinnige eis rond Tresoldi

Club Brugge voelt dat er iets beweegt rond Nicolò Tresoldi, en dat vertaalt zich meteen in ...

318
318
Anderlecht loopt stevige transferkater op

RSC Anderlecht wordt stilaan aan de nodige spelers gelinkt. Dat is uiteraard logisch, aangezien de ...

75
75
Charaï zwaar onder de indruk van topper KRC Genk

Bij KRC Genk hebben ze héél wat leuke voetballers rondlopen. Een aantal van hen gaan ...

42
42
Taravel maakt keuze: vervanger voor Hazard

Bij RSC Anderlecht staan ze voor een keuze. Thorgan Hazard zal wellicht niet én tegen STVV ...

163
163
'Drukke zomer Anderlecht: eerste toptarget lekt uit'

Ongeacht de verdere afloop van dit seizoen gaat RSC Anderlecht nadien alweer een drukke zomer ...

206
206
Club onder druk: BV komt met onheilspellend bericht

Club Brugge incasseerde afgelopen weekend een mokerslag van jewelste. Tegen rivaal Union ging het ...

254
254
'Overmars houdt adem in: goudhaantjes weg bij Antwerp?'

De nul is van het bord. Na de nederlagen tegen Genk en Charleroi knoopte Antwerp tegen OHL eindelijk ...

125
125
Leko hakt knopen door: duo buitenspel bij Club Brugge

Club Brugge hoopt de nederlaag tegen Union woensdag in eigen huis meteen weer door te spoelen tegen ...

184
184
'Anderlecht kan cashen: Goto richting topcompetitie'

Adriano Bertaccini en Mihajlo Cvetkovic vonden de voorbije weken hun neus voor doelpunten terug, ...

412
412
'AA Gent strijdt met JPL-subtoppers om goalgetter'

Met een magere twee op negen heeft AA Gent zijn start in de play-offs opnieuw gemist. Daar ...

96
96
'Leko grijpt in: drie slachtoffers bij Club Brugge'

De nederlaag tegen Union zindert nog na bij Club Brugge, dat evenwel weinig tijd heeft om stil te ...

579
579
'Anderlecht dumpt flops: Taravel op vingers getikt'

Dankzij een gevleide zes op zes ligt de derde plaats plots opnieuw binnen handbereik voor RSC ...

336
336
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

145
145
KAA Gent en De Mil slikken opdoffer voor Union

KAA Gent neemt het komende speeldag van de Play-Offs op tegen leider Union SG. De Buffalo’s ...

155
155
‘Ophef in Nederland: bliksemvertrek Sterling bij Feyenoord’

Raheem Sterling werd met toeters en bellen binnengehaald bij Feyenoord. De Engelse international ...

81
81
Heftig nieuws: speler Deense topclub in coma na steekpartij

Heftig nieuws uit Denemarken: 19-jarige middenvelder Alamara Djabi werd even in een kunstmatige coma ...

0
0
Cornelis verrast over toekomst: snel weer in België?

Hans Cornelis werd ontslagen bij Sporting Charleroi. De hoofdtrainer blijft echter niet bij de ...

110
110
‘Belgische clubs strijden om Europese sensatie’

De zomermercato komt stilletjes dichterbij en de clubs kijken achter de schermen al vooruit. ...

121
121

Meer sportnieuws