Manchester City versterkt zich met Argentijnse parel

door
Manchester City versterkt zich met Argentijnse parel

Manchester City kende tijdens de afgelopen speeldag weinig tot geen moeite met Wolverhampton. Niemand minder dan Erling Haaland was opnieuw dé ster van de wedstrijd met drie doelpunten. Ondanks de driepunter blijven de Citizens vijf punten minder tellen dan de leider in de Premier League: Arsenal.


Daags na de winst tegen Wolverhampton maakte Manchester City bekend dat het Maximo Perrone heeft aangetrokken. De naam van Perrone doet op het eerste zicht geen belletje rinkelen bij de meeste voetbalvolgers, maar daar lijkt in de toekomst ongetwijfeld verandering in te gaan komen. De 20-jarige Perrone is op dit moment namelijk een sensatie bij het Argentijnse Velez Sarsfield, en diens prestaties hebben de scouts van Manchester City ongetwijfeld over de streep getrokken om Perrone zo snel mogelijk te gaan vastleggen.

In totaal betaalt Manchester City ongeveer elf miljoen euro voor Perrone. De Argentijnse jeugdinternational komt het best tot zijn recht als verdedigende middenvelder, maar kan ook een rijtje hoger uit de voeten. Bij de Citizens sluit hij eerst aan bij de beloften, waarna wordt bekeken of hij in de toekomst voor de A-kern kan uitkomen. Perrone zette zijn handtekening onder een contract tot medio 2028.

In het kielzog van Alvarez

De overgang van Perrone richting Manchester City doet heel wat City-supporters denken aan de overgang van Julian Alvarez richting de Citizens tijdens de voorbije zomermercato. Ondanks een statuut als bankzitter – gezien de enorme concurrentie met Erling Haaland – wordt de Argentijn in Manchester als een geslaagde transfer beschouwd. In Engeland is men er ook zeker van dat Alvarez in de toekomst nog een basisplaats zal verzilveren bij Man City. Alvarez was tijdens het voorbije WK ook basisspeler en stille kracht bij wereldkampioen Argentinië.

LEES OOK: Guardiola schiet uit zijn krammen door Doku-fase: schorsing

Knappe transfer van Man City?

Meest recent

Vanhaezebrouck verrast: uitblinkers weg bij Anderlecht?

RSC Anderlecht wist zondag nog eens zijn voet naast Club Brugge te zetten. Met dank vooral aan ...

40
40
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 29 bekend

Nu de reguliere competitie afstevent op zijn finale ontknoping kan ook de arbitrage zich geen fouten ...

19
19
'Club schrikt zich rot: bliksemvertrek Tresoldi plots concreet'

Club Brugge dreigt na het seizoen verschillende steunpilaren kwijt te spelen. Zo komen jongens als ...

147
147
Maand na ontslag Hasi: drie grootste winnaars onder Taravel

Tenzij er geen oplossing wordt gevonden voor zijn gebrek aan een Pro License-diploma, zal RSC ...

151
151
Belangrijk nieuws uit Napels: "Of De Bruyne blijft?"

Kevin De Bruyne heeft vrijdagavond zijn rentree gemaakt bij SSC Napoli na maanden van blessureleed. ...

42
42
'Wending in WK-selectie: Duivel doet Garcia plots twijfelen'

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het voorbereiden van zijn WK-selectie. Op ...

64
64
Nú al favoriet Gouden Schoen? "Dan is de winnaar praktisch gekend"

Het nieuwe kalenderjaar is inmiddels al een dikke twee maanden ver. En dus zijn ook al de eerste ...

328
328
Groot probleem bij Club Brugge: Leko moet ingrijpen

Club Brugge heeft zondag opnieuw twee punten moeten toegeven op leider Union SG en bleef op eigen ...

298
298
Gheysens bruskeert: ongeziene ommezwaai bij Antwerp FC

Paul Gheysens duwt Antwerp FC plots richting een nieuwe koers. De beslissing komt niet uit de lucht ...

155
155
Done deal: Anderlecht stelt "Zwitsers zakmes" voor

RSC Anderlecht sleepte zondag een 2-2 gelijkspel uit de brand op het veld van aartsrivaal Club ...

293
293
Lardot evalueert speeldag 28: arbitrage de mist in?

In de laatste rechte lijn richting de play-offs neemt de spanning toe in de Jupiler Pro League. ...

880
880
Alderweireld's emotionele boodschap: "Het moet stoppen!"

Voormalig Rode Duivel Toby Alderweireld laat opnieuw van zich horen, maar deze keer niet op het ...

56
56
'Anderlecht hakt knoop door: witte rook rond Taravel'

Ook in zijn vijfde wedstrijd als interimtrainer van RSC Anderlecht bleef Jérémy ...

201
201
Club Brugge deelt heuglijk nieuws: contract tot 2029

Club Brugge bleef zondag steken op een 2-2 gelijkspel tegen aarstrivaal RSC Anderlecht. In de topper ...

283
283
Antwerp-fan Celine Van Ouytsel in shock: "Ze zei ja"

Is er iets groot in de maak in showbizzland? Met de woorden “She said yes” zorgde ...

110
110
Union SG aan zet: Burgess duidelijk over zomers vertrek

Bij Union SG moeten ze stilaan een belangrijke knoop gaan doorhakken. Gaan ze verder of niet met ...

89
89
Transferadvies bij Anderlecht: "Sowieso mooie toekomst"

RSC Anderlecht begint steeds meer op dreef te geraken. De Brusselaars pakten een punt op het veld ...

219
219
Courtois investeert in Belgische club: "Gesprek geweest"

Thibaut Courtois gaat investeren in een Belgische club, dat is al officieel meegedeeld. Er doen ...

216
216
'Club Brugge beloont Tresoldi: pittige bonussen op straat'

Club Brugge haalde afgelopen zomer Nicolo Tresoldi voor 6 miljoen euro weg bij Hannover '96. De ...

361
361
Vandenbempt looft RSCA'er: "Ook bij Club een uitblinker"

RSC Anderlecht pakte inzake kansen een verdiend punt op het veld van Club Brugge. Met een 4 op 6 ...

195
195
Sensatie in Nederland: PSV zet champagne al klaar

Op PSV staat nu toch al een aantal jaren geen maat in Nederland. De club uit Eindhoven is ...

65
65
Club Brugge aan zet: zéér opvallende negatieve statistiek

Club Brugge moet in de Jupiler Pro League een constanter niveau gaan halen. De Bruggelingen ...

152
152
Zeneli stomverbaasd bij Union: "Dit heb ik nog nooit gezien"

Union SG won verdiend met 2-1 van een pover KRC Genk. De Brusselaars zagen dat Besfort Zeneli zijn ...

46
46
Verdwijning bij Club Brugge: "Wordt pijnlijk verhaal"

Club Brugge blijft een wisselvallig seizoen afwerken in de Jupiler Pro League. De Bruggelingen ...

238
238
Anderlecht én Garcia krijgen duidelijk De Cat-advies

Anderlecht wist zondag in de klassieker op het veld van Club Brugge een 2-2-gelijkspel uit de brand ...

241
241

Meer sportnieuws