Manchester City versterkt zich met Argentijnse parel

door
Manchester City versterkt zich met Argentijnse parel

Manchester City kende tijdens de afgelopen speeldag weinig tot geen moeite met Wolverhampton. Niemand minder dan Erling Haaland was opnieuw dé ster van de wedstrijd met drie doelpunten. Ondanks de driepunter blijven de Citizens vijf punten minder tellen dan de leider in de Premier League: Arsenal.


Daags na de winst tegen Wolverhampton maakte Manchester City bekend dat het Maximo Perrone heeft aangetrokken. De naam van Perrone doet op het eerste zicht geen belletje rinkelen bij de meeste voetbalvolgers, maar daar lijkt in de toekomst ongetwijfeld verandering in te gaan komen. De 20-jarige Perrone is op dit moment namelijk een sensatie bij het Argentijnse Velez Sarsfield, en diens prestaties hebben de scouts van Manchester City ongetwijfeld over de streep getrokken om Perrone zo snel mogelijk te gaan vastleggen.

In totaal betaalt Manchester City ongeveer elf miljoen euro voor Perrone. De Argentijnse jeugdinternational komt het best tot zijn recht als verdedigende middenvelder, maar kan ook een rijtje hoger uit de voeten. Bij de Citizens sluit hij eerst aan bij de beloften, waarna wordt bekeken of hij in de toekomst voor de A-kern kan uitkomen. Perrone zette zijn handtekening onder een contract tot medio 2028.

In het kielzog van Alvarez

De overgang van Perrone richting Manchester City doet heel wat City-supporters denken aan de overgang van Julian Alvarez richting de Citizens tijdens de voorbije zomermercato. Ondanks een statuut als bankzitter – gezien de enorme concurrentie met Erling Haaland – wordt de Argentijn in Manchester als een geslaagde transfer beschouwd. In Engeland is men er ook zeker van dat Alvarez in de toekomst nog een basisplaats zal verzilveren bij Man City. Alvarez was tijdens het voorbije WK ook basisspeler en stille kracht bij wereldkampioen Argentinië.

LEES OOK: 'Vette jackpot voor Genk: Man City springt in de dans'

Knappe transfer van Man City?

Meest recent

Bayat en Charleroi ambitieus: JPL-topclub als hét voorbeeld

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportieve baas. De Argentijn ...

17
17
Genk bijna zeker: "Alleen mag dàt niét meer gebeuren"

Club Brugge, Union SG en STVV zijn al zeker van de top zes. RSC Anderlecht bijna, en ook KV Mechelen ...

47
47
Godts komt met pijnlijk verhaal voor KRC Genk

Mika Godts breekt volledig door bij Ajax en is er dit seizoen veruit de beste speler. De Belgische ...

91
91
Grove blunder Anderlecht? Banneling in 'Elftal vd Week'

RSC Anderlecht nam in januari afscheid van enkele spelers die geen hoofdrol meer hadden in de ...

152
152
"Tien speeldagen schorsen!" - Tzolis-aanslag zindert na

Sporting Charleroi leek zondag op weg naar een goed resultaat tegen een matig Club Brugge. Maar de ...

219
219
De Tafel van Gert davert: Ruben Van Gucht onthult alles

Het klettert momenteel in BV-land. Alles begon met een pikante uitspraak van Herman Brusselmans ...

82
82
'Kompany kijkt toe: nieuwe Kane-wenteling bij Bayern'

Nu de landstitel binnen handbereik is voor Bayern München, heeft Vincent Kompany zijn zinnen ...

64
64
'Overmars in actie: oude bekende als eerste zomeraanwinst'

Antwerp FC boekte zaterdag een bijzonder deugddoende zege tegen revelatie STVV, desondanks lijkt de ...

158
158
'Monstertransfer Club: PSG klopt aan voor sterkhouder'

Club Brugge KV toonde zich de voorbije jaren een ideale springplank richting de Europese ...

483
483
Straffe woorden: Lineker en Richards gaan wild op Lammens

Manchester United is de laatste weken uitstekend bezig in de Premier League. Na een puike reeks is ...

192
192
‘Alle remmen los bij Anderlecht: stunttransfer in de maak'

RSC Anderlecht wil deze zomer stunten, en één groot dossier dreigt sneller te ...

725
725
Anderlecht hoopt op meevaller: aanwinst toont zich

RSC Anderlecht rondde dit seizoen een karrenvracht aan transfers af voor de eerste en tweede ploeg. ...

180
180
Hallo, Rudi Garcia? "Rode Duivels? Had al gemoeten"

Deze maand spelen de Rode Duivels in Chicago tegen de Verenigde Staten en Mexico. Door de hoge ...

126
126
Hein luidt alarmbel: "Zo verliezen ze de JPL-titel"

Union SG verloor alweer punten op verplaatsing. Het spelniveau van de landskampioen is al weken te ...

156
156
Deschacht ziet 'onverwachte' uitblinker bij Anderlecht

Het transferbeleid van RSC Anderlecht onder Olivier Renard was niet bepaald een succes. Zo mocht er ...

229
229
Lardot zag één grote bepalende fout in Charleroi-Club Brugge

Club Brugge won met 1-2 van Sporting Charleroi. Bij de Zebra's waren ze woedend over de 10 minuten ...

652
652
Wesley Sonck kiest onverwacht nieuw pad in zijn carrière

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

65
65
'Anderlecht en De Cat: nieuwe contractupdate'

RSC Anderlecht moet snel duidelijkheid verschaffen over de contractsituatie van Thorgan Hazard, al ...

365
365
Stunt richting PO 1: "Ik hoop dat ze het halen"

STVV is al zeker van Play-Off 1 en dat is een zeer grote stunt. De Limburgers weten al dat ze tegen ...

309
309
Druk op Borguet en Bornauw neemt toe: "Verleng het contract"

Thorgan Hazard scoorde vijf keer in twee matchen en plots lezen we dat Anderlecht zijn contract moet ...

181
181
Na aanslag op Tzolis: Bondsparket vordert heel stevige straf

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

424
424
Frutos verklapt: "Of Anderlecht belde na ontslag Renard?"

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportief directeur. Hij kwam ...

202
202
RAFC-fan Tom Waes verrast iedereen: “Vertrek komt eraan”

Tom Waes was de laatste weken in oorlogsgebied. De man achter succesreeksen zoals Kamp Waes en ...

70
70
Charai niet 'happy': "Dat gaan we binnenskamers bespreken"

Bij KVC Westerlo pakten ze een oververdiend punt tegen Union SG. Ze hadden zelfs misschien nog ...

54
54
"Ik sprak met Anderlecht, niet met Club Brugge"

RSC Anderlecht en Club Brugge gaan komende zomer ongetwijfeld offensieve versterking zoeken. De twee ...

319
319

Meer sportnieuws