'Real Madrid wil uitpakken met stevige transferbom'

door
'Real Madrid wil uitpakken met stevige transferbom'

Real Madrid had het gisteren niet makkelijk op het veld van Athletic Bilbao. Ondanks het feit dat Karim Benzema de ban al vrij snel kon breken voor De Koninklijke, was het wachten tot het absolute slot van de partij vooraleer Toni Kroos de bevrijdende 0-2 kon scoren. Door de zege van de Spaanse landskampioen blijven de Madrilenen wel in het spoor van leider FC Barcelona.


Met het oog op volgend seizoen wil Real Madrid stevig gaan uithalen op de transfermarkt. De voorbije weken en maanden werd al duidelijk dat Jude Bellingham hoog op het verlanglijstje van De Koninklijke staat, en daar kwam vandaag nog een absolute wereldster bij. Zo weet Fichajes dat de Madrilenen tijdens de komende zomermercato Bukayo Saka richting het Santiago Bernabeu willen halen.

De 21-jarige Saka speelt op dit moment een werelds seizoen bij Arsenal. De Engelsman is één van de absolute sterkhouders bij de Gunners. Met zeven doelpunten en evenveel assists heeft hij ook een belangrijk aandeel in de knappe leidersplaats van de Londenaars in de Premier League. Het Spaanse medium weet echter dat het contract van Saka medio 2024 afloopt, waardoor hij deze zomer wel eens voor een ‘kleiner’ bedrag zou kunnen opgepikt worden.

Transferwaarde van 100 miljoen euro

Volgens Transfermarkt heeft Bukayo Saka een marktwaarde van 100 miljoen euro. Het ziet er dus wel naar uit dat Real Madrid dus minstens dat bedrag zal moeten evenaren als het Arsenal wil overtuigen om zijn smaakmaker te laten vertrekken. Bij Real Madrid zou Saka dan de concurrentie moeten aangaan met Rodrygo. De Braziliaan is nochtans samen met zijn landgenoot Vinicius één van de smaakmakers bij de Madrilenen, maar dient zich dus mogelijks te gaan verwachten aan een status als bankzitter.

LEES OOK: Ferdinand lyrisch over Rode Duivel: "Belachelijk goed"

Moet Real Madrid alles uit de kast halen voor Saka?

Meest recent

Pro League zet aanval op DAZN verder met vlammende brief

De voorbije maanden bleek het nieuwe televisiecontract een tikkende tijdbom, want een akkoord tussen ...

0
0
Vete laait weer op: Stijnen dreigt met rechtszaak tegen KBVB

Geen trainer die in ons land de voorbije jaren zo vaak in het oog van de storm stond als Stijn ...

12
12
Coup de théâtre: ronduit bizarre trainerswissel in 1B

In de Jupiler Pro League krijgen de trainers dit seizoen opvallend veel respijt. Over halfweg de ...

30
30
Antwerp blijft gaan: 2 jonge talenten tekenen

Het is bij Antwerp dezer dagen meer dan ooit aan de jeugd. Sinds de komst van Paul Gheysens werd er ...

60
60
Rode Duivels en transfer: Meunier doet straffe beloftes

De voorbije jaren zijn heel wat leden van de gouden generatie bij de Rode Duivels al afgehaakt. De ...

53
53
Cath Luyten & Frank Raes verrassen met mooi nieuws

Cath Luyten en Frank Raes waren ooit collega's bij de VRT, maar bovenal jarenlang liefdespartners. ...

47
47
Knaltransfer bij KV Mechelen? "Naar één van de grote drie"

KV Mechelen is bezig aan een sterk seizoen en staat nog altijd op een zeer knappe vijfde plaats in ...

104
104
Van Helden geeft succesrecept van sterk STVV prijs

STVV is bezig aan een fantastisch seizoen. De Truienaars staan knap vierde in de Jupiler Pro League ...

28
28
Fink slaat alarm: drie RSCA-spelers barsten los

KRC Genk is weer beter bezig. Thorsten Fink & co steken nog niet in bloedvorm, maar er is wel ...

188
188
Hasi lyrisch: Genkie maakt gigantische indruk

RSC Anderlecht won in de Jupiler Pro League en Beker van België al vijf matchen op rij. Een ...

140
140
Sneijder wijst WK-favorieten aan: verrassende namen

Vrijdag is er de loting voor het WK van 2026. Dan weten de Rode Duivels wie ze volgende zomer in de ...

113
113
KDB-onthulling doet wenkbrauwen fronsen

Kevin De Bruyne stapte afgelopen zomer transfervrij over van Manchester City naar Napoli. Dat de ...

123
123
Hasi in luxe-positie: verrassende keuzes lonken

RSC Anderlecht zal het tegen KRC Genk zonder zijn absolute smaakmaker in de defensie moeten doen, ...

120
120
Standard-speler door het stof na gemene sneer aan Dender

Standard kreeg dinsdagavond een mokerslag te verwerken, want het zag zijn bekeravontuur al in de ...

98
98
'Antwerp moet snel zijn: Hatenboer is grof wild'

Antwerp beleeft een dramatisch seizoen, maar de laatste dagen is er weer reden tot optimisme op de ...

263
263
'Club maakt zich op voor transferklapper van 40 miljoen'

Club Brugge lijkt alweer een drukke mercato tegemoet te gaan. De tegenvallende resultaten van de ...

351
351
Belgisch toptalent krijgt geweldig nieuws na hartstilstand

Vorige lente kwam er schokkend nieuws over een zeer groot Belgisch talent. In mei werd de toen ...

50
50
'Topcoach zet zijn zinnen op Karetsas'

KRC Genk wist zich vorig weekend eindelijk weer in de top zes te knokken en wil nu op dat elan ...

199
199
Hasi onthult: enorm defensief probleem dreigt bij Anderlecht

Anderlecht is de laatste weken uitstekend op dreef. Het won intussen al vijf officiële ...

184
184
Wout van Aert slaat Club-fans met complete verstomming

Wout van Aert is één van de sympatiekste sporthelden die ons land rijk is. Toch zorgde ...

226
226
Vanhaezebrouck streng: "Daarom slaagde hij niet bij Club"

De Belgische topclubs presteren dit seizoen alweer wisselvallig. Union en Anderlecht presteren min ...

188
188
TD Marseille onthult plan met Vermeeren en Duivelse klepper

Arthur Vermeeren maakte vorige zomer nog maar eens een transfer. Na zes maanden Atletico Madrid en ...

100
100
'Martens moet vrezen voor toekomst bij AZ'

Alsmaar meer trainers lijken hun weg te vinden naar de buitenlandse competities. In de Nederlandse ...

56
56
TRANSFERUURTJE: 'Antwerp shopt bij Anderlecht, toptarget Club bekend'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

243
243
Pro League in alle staten: masterplan DAZN lekt uit

De soap tussen DAZN en de Pro League gaat onverminderd verder. Voorlopig blijft het Belgisch voetbal ...

977
977

Meer sportnieuws