'Verrassende club trekt stevig aan mouw Nainggolan'

door
'Verrassende club trekt stevig aan mouw Nainggolan'

Radja Nainggolan is sinds zijn vertrek bij Royal Antwerp FC nog altijd een vrije speler. Onze landgenoot heeft verschillende opties, maar lijkt toch opnieuw in Italië te gaan voetballen.


Nainggolan zou in België verschillende opties gehad hebben, maar de speler zelf lijkt aan te sturen op een buitenlands avontuur. Een hereniging met Cagliari, zijn ex-club, lijkt de logische keuze, maar tot een transfer kwam het nog niet. En nu liggen er vanuit de Serie B ook kapers op de kust. Volgens Het Nieuwsblad zou SPAL namelijk  sterk geïnteresseerd zijn in de ex-Rode Duivel.

Bij SPAL zou Nainggolan ex-Romaploegmaat Daniele De Rossi terugvinden. Samenwerken met De Rossi zou 'Il Ninja' wel als muziek in de oren klinken. Cagliari zou zo dus mogelijk nul op het rekest krijgen dit transferdossier, al is er nog zeker niets officieel. Het ziet er wel steeds meer naar uit dat de voorkeur van Nainggolan uitgaat naar Italië, het land waar hij groot werd als voetballer en zijn grootste succes vierde. Met Internazionale werd hij kampioen van Italië.

ANTWERP
Na jarenlang in Italië te hebben gespeeld, landde Nainggolan in de zomer van 2021 in ons land bij Royal Antwerp FC. De twee partijen leken voor elkaar gemaakt, maar er kwam alsmaar meer ruis op de relatie te zitten. Nainggolan kwam in opspraak door enkele incidenten naast het veld en werd teruggezet naar de B-kern. Niet veel later volgde de definitieve breuk tussen beide partijen. Antwerp-voorzitter Paul Gheysens liet zich achteraf scherp uit over Nainggolan, die hij verweet het niet meer op te kunnen brengen om als een topsporter te leven.

LEES OOK: 'Bijna Hoefkens-stunt bij Club Brugge'

Welke club moet hij kiezen?

Meest recent

'Anderlecht schakelt door: vier spelers naar de uitgang'

Bij RSC Anderlecht zit de stage erop, en daarover lees je hier meer. De Brusselaars namen 35 spelers ...

110
110
Transfervuurwerk bij Westerlo: drie prangende dossiers

Bij KVC Westerlo gaan er nog een aantal spelers de club verlaten. Het gonst van de geruchten rondom ...

31
31
'Noodkreet Euvrard werkt: Dender shopt in Premier League'

FCV Dender was vorig jaar heel snel klaar, maar dit jaar lijkt het allemaal trager te gaan. De club ...

23
23
Hasi verstuurt bikkelharde boodschap naar spelers Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een geslaagde zomerstage in Nederland achter de rug. Vanaf volgende week wordt ...

228
228
'Club vol voor nieuwe aanvaller: vizier op Frankrijk gericht'

Binnen exact één week gaat het nieuwe seizoen van Club Brugge van start met de ...

447
447
KRC Genk pakt uit: "De meest complete en grootste ooit"

KRC Genk heeft vandaag een nieuwigheid voorgesteld. De nieuwe spelersbus werd officieel getoond aan ...

192
192
'Alle lichten op groen: opzienbarende transfer Modric'

Real Madrid sneuvelde vorige week met een pandoering tegen PSG in de halve finales van het WK. Voor ...

79
79
Mac Allister verstuurt duidelijke waarschuwing richting Club

De ontknoping van de voorbije jaargang zit nog vers in het geheugen, of de start van het nieuwe ...

302
302
Gecontesteerde toptransfer Arsenal: "Walgelijk gedrag"

Arsenal FC wil komend seizoen opnieuw de handschoen opnemen tegen Liverpool FC, Manchester City en ...

77
77
'Noa Lang helpt Club Brugge persoonlijk aan topaanwinst'

Club Brugge KV hield het voorlopig rustig op de transfermarkt aan inkomende zijde. Met Nicolo ...

668
668
Kopzorgen bij Cercle: Cinel legt pijnpunt bloot

Binnen een tweetal weken begint Cercle Brugge aan het seizoen in de Jupiler Pro League met een ...

215
215
'KV Mechelen pakt uit en wint prestigieus transfergevecht'

KV Mechelen maakt zich op voor pittige competitiestart en neemt het tijdens de eerste vijf ...

370
370
'Volstrekte droomtransfer: Kompany wil onverwachte Duivel'

Bayern München beleefde een vrij rustige zomermercato tot dusver, maar daar zal in de komende ...

519
519
'Bod op tafel: Anderlecht gaat voor tweede comeback ex-speler'

Met een dubbele oefenwedstrijd werd zaterdag het oefenkamp van RSC Anderlecht afgesloten. Vanaf ...

747
747
Antwerp heeft nieuwe diamant: "Hou hem in de gaten"

Sinds het behalen van de dubbel is het wat bergaf aan het gaan met  Royal Antwerp FC. Niet ...

593
593
Club komt op oorlogssterkte: twee verse krachten voor Hayen

Het einde van de voorbereiding bij Club Brugge is in zicht. Binnen exact één week ...

1312
1312
'31 miljoen! Napoli pakt uit met tweede zomerbom'

SSC Napoli wordt komend seizoen een interessante ploeg om volgen met Romelu Lukaku en Kevin De ...

176
176
Fink in de wolken: groot voordeel Genk voor seizoensstart

KRC Genk heeft een geslaagde zomerstage achter de rug. Coach Thorsten Fink liet zijn manschappen in ...

469
469
'Barça geeft duidelijk signaal: vaste waarde moet weg'

FC Barcelona begint weldra aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Eind deze maand werkt de ...

208
208
Edozie naar Club Brugge? Analist geeft helder advies

Binnen een weekje gaat het nieuwe seizoen van Club Brugge van start met de supercup tegen Union ...

939
939
'Real legt transferplan bloot: volgende bom bepaald'

Real Madrid haalde de voorbije weken al verschillende aanwinsten in huis, maar heeft nog meer grote ...

223
223
'Twee aanwinsten vast in basis bij vernieuwd Anderlecht'

Het tweede luik van de voorbereiding zit erop voor RSC Anderlecht. Zaterdag werd het oefenkamp in ...

682
682
X sabelt Kiyine genadeloos neer: "Bandieten zoals Waes..."

Is er nog een voetbaltoekomst voor Sofian Kiyine? Die vraag mag luidop gesteld worden, nadat de ...

173
173
TRANSFERUURTJE: 'Knaltransfer Lammens, Club strikt topaanwinst'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

378
378
Infantino vreest voor WK 2026 en heeft boodschap voor Trump

Het WK voor Clubs is een voorbode voor het WK van volgend jaar. Gastland Verenigde Staten wordt op ...

161
161

Meer sportnieuws