'Verrassende club trekt stevig aan mouw Nainggolan'

887 stemmen
'Verrassende club trekt stevig aan mouw Nainggolan'

Radja Nainggolan is sinds zijn vertrek bij Royal Antwerp FC nog altijd een vrije speler. Onze landgenoot heeft verschillende opties, maar lijkt toch opnieuw in Italië te gaan voetballen.


Nainggolan zou in België verschillende opties gehad hebben, maar de speler zelf lijkt aan te sturen op een buitenlands avontuur. Een hereniging met Cagliari, zijn ex-club, lijkt de logische keuze, maar tot een transfer kwam het nog niet. En nu liggen er vanuit de Serie B ook kapers op de kust. Volgens Het Nieuwsblad zou SPAL namelijk  sterk geïnteresseerd zijn in de ex-Rode Duivel.

Bij SPAL zou Nainggolan ex-Romaploegmaat Daniele De Rossi terugvinden. Samenwerken met De Rossi zou 'Il Ninja' wel als muziek in de oren klinken. Cagliari zou zo dus mogelijk nul op het rekest krijgen dit transferdossier, al is er nog zeker niets officieel. Het ziet er wel steeds meer naar uit dat de voorkeur van Nainggolan uitgaat naar Italië, het land waar hij groot werd als voetballer en zijn grootste succes vierde. Met Internazionale werd hij kampioen van Italië.

ANTWERP
Na jarenlang in Italië te hebben gespeeld, landde Nainggolan in de zomer van 2021 in ons land bij Royal Antwerp FC. De twee partijen leken voor elkaar gemaakt, maar er kwam alsmaar meer ruis op de relatie te zitten. Nainggolan kwam in opspraak door enkele incidenten naast het veld en werd teruggezet naar de B-kern. Niet veel later volgde de definitieve breuk tussen beide partijen. Antwerp-voorzitter Paul Gheysens liet zich achteraf scherp uit over Nainggolan, die hij verweet het niet meer op te kunnen brengen om als een topsporter te leven.

LEES OOK: Stijn Stijnen neemt plots afscheid van publiekslieveling

Welke club moet hij kiezen?

Meest recent

Tielemans heerst in finale: Engelse pers door dolle heen

Op zijn 29ste heeft Youri Tielemans een eerste Europese trofee op zijn palmares kunnen zetten. ...

40
40
'Enorme jackpot Club: Tzolis kiest transferbestemming'

Als Club Brugge donderdagavond beslag legt op zijn 20ste landstitel, zal Christos Tzolis daar een ...

185
185
'Ten Hag op tribunes Cegeka Arena: Genkie springt in oog'

KRC Genk bleef dinsdagavond op een 0-0-gelijkspel steken tegen Antwerp FC. Voor de gelegenheid was ...

54
54
Aston Villa wint Europa League! Hoofdrol Tielemans in finale

Aston Villa heeft woensdagavond beslag gelegd op de Europa League. In de finale had de Premier ...

52
52
Straffe vuurdoop Preud'homme: dríé knalaanwinsten voor Club

Club Brugge staat op punt op 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen aan Feyenoord. ...

480
480
'Grote JPL-comeback Carl Hoefkens: gesprekken opgestart'

Terwijl de competitie op zijn laatste benen loopt, zijn heel wat eersteklassers al bezig met de ...

143
143
San Youri! Tielemans breekt finale open met heerlijke volley

Woensdagavond vormde Istanbul de gaststad van de Europa League-finale tussen SC Freiburg en Aston ...

59
59
'Alonso als wervelwind van start: transfervuurwerk Chelsea'

Slechts enkele maanden na zijn ontslag bij Real Madrid, heeft Xabi Alonso een nieuwe job gevonden. ...

103
103
Transfer onvermijdelijk: El Ouahdi doet boekje open

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

326
326
Twijfels duiken op: 'Anderlecht neemt groot risico met Sibierski'

RSC Anderlecht heeft nog twee matchen om zich te verzekeren van een Europees ticket, maar het is ook ...

504
504
Sterkhouder staat op bij Antwerp: "Iedereen kent zijn kwaliteit"

Enkele dagen na het ontslag van trainer Joseph Oosting, heeft Antwerp FC de rug ietwat kunnen ...

305
305
Geruchten nemen toe: heftige spanningen bij Club Brugge

Club Brugge kan bijna de titel vieren, maar in het Basecamp blijft het rommelen. Na het vertrek van ...

617
617
Van Bommel spreekt over mogelijke nieuwe job

Tussen 2022 en 2024 kende Mark van Bommel een zeer succesvolle passage bij Antwerp. In zijn eerste ...

233
233
AA Gent legt nog maar eens talent onder contract

Bij AA Gent hebben ze de laatste jaren een stevige inhaalbeweging qua jeugdopleiding gemaakt. Dat ...

36
36
'Club onvermurwbaar: grootmacht wandelen gestuurd'

Bij Club Brugge verliezen ze met Dévy Rigaux hun sportief directeur aan Feyenoord, maar dat ...

312
312
UEFA kondigt revolutie in EK-voorronde en Nations League aan

Voor de Rode Duivels staan er drukke tijden voor de boeg. In de komende weken bereiden ze zich voor ...

114
114
Antwerp gaat langer verder met debutant

Voor Antwerp zijn de play-offs een ontgoocheling geworden, want het kon eigenlijk nooit echt ...

83
83
'Taquin vindt straffe uitdaging na vertrek bij La Louvière'

La Louvière wist na de verrassende promotie dit seizoen ook het behoud in de Jupiler Pro ...

61
61
Verrassende rentree bij Club voor kampioensmatch

Alle ogen zullen donderdagavond op Club Brugge gericht zijn. Het kan zich immers op de voorlaatste ...

466
466
Union gooit handdoek: "We rekenen niet meer op titel"

Union likte de voorbije dagen zijn wonden na de pandoering van zondag. Het kreeg van Club Brugge een ...

233
233
'Leegloop Antwerp: na Janssen volgende sleutelfiguur weg'

Antwerp sluit zaterdag zijn seizoen af met een thuismatch tegen Westerlo. Het einde van het seizoen ...

290
290
De Mil komt met héél duidelijk statement in Kanga-saga

De fans van AA Gent zijn Wilfried Kanga beu. Zij nemen hem al heel lang op de korrel en vorige week ...

139
139
Taravel doet alsnog oproep aan het publiek

RSC Anderlecht weet wat het moet doen om een beetje rust in de keet te krijgen: winnen van STVV. ...

181
181
'Verrassende transfer Kasper Dolberg op til'

Kasper Dolberg deed het twee jaar en nog een beetje uitstekend bij RSC Anderlecht. De Deense ...

516
516
'Antwerp en toekomst Janssen: kogel is door de kerk'

Royal Antwerp FC is dit seizen een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. De club gaat ook nog ...

304
304

Meer sportnieuws