'Verrassende club trekt stevig aan mouw Nainggolan'

887 stemmen
'Verrassende club trekt stevig aan mouw Nainggolan'

Radja Nainggolan is sinds zijn vertrek bij Royal Antwerp FC nog altijd een vrije speler. Onze landgenoot heeft verschillende opties, maar lijkt toch opnieuw in Italië te gaan voetballen.


Nainggolan zou in België verschillende opties gehad hebben, maar de speler zelf lijkt aan te sturen op een buitenlands avontuur. Een hereniging met Cagliari, zijn ex-club, lijkt de logische keuze, maar tot een transfer kwam het nog niet. En nu liggen er vanuit de Serie B ook kapers op de kust. Volgens Het Nieuwsblad zou SPAL namelijk  sterk geïnteresseerd zijn in de ex-Rode Duivel.

Bij SPAL zou Nainggolan ex-Romaploegmaat Daniele De Rossi terugvinden. Samenwerken met De Rossi zou 'Il Ninja' wel als muziek in de oren klinken. Cagliari zou zo dus mogelijk nul op het rekest krijgen dit transferdossier, al is er nog zeker niets officieel. Het ziet er wel steeds meer naar uit dat de voorkeur van Nainggolan uitgaat naar Italië, het land waar hij groot werd als voetballer en zijn grootste succes vierde. Met Internazionale werd hij kampioen van Italië.

ANTWERP
Na jarenlang in Italië te hebben gespeeld, landde Nainggolan in de zomer van 2021 in ons land bij Royal Antwerp FC. De twee partijen leken voor elkaar gemaakt, maar er kwam alsmaar meer ruis op de relatie te zitten. Nainggolan kwam in opspraak door enkele incidenten naast het veld en werd teruggezet naar de B-kern. Niet veel later volgde de definitieve breuk tussen beide partijen. Antwerp-voorzitter Paul Gheysens liet zich achteraf scherp uit over Nainggolan, die hij verweet het niet meer op te kunnen brengen om als een topsporter te leven.

LEES OOK: Stijn Stijnen neemt plots afscheid van publiekslieveling

Welke club moet hij kiezen?

Meest recent

"Woede, blijdschap, verdriet" - rauwe emoties na titel Club

Het werd nog bijzonder spannend in de slotminuten. Maar Club Brugge is er dan toch in geslaagd om ...

23
23
Impressionant! De spectaculaire legacy van Verhaeghe bij Club

Club Brugge heeft de 20ste landstitel uit zijn clubgeschiedenis beet. Liefst zeven daarvan werden ...

109
109
Anderlecht wint weer: onverwachte held verzilvert vierde plaats

Ondanks de malaise van de voorbije weken heeft RSC Anderlecht beslag kunnen leggen op de vierde ...

183
183
Tweede ster is binnen! Club kampioen na krankzinnig slot

Club Brugge heeft zich donderd voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. Blauw-Zwart ...

127
127
Geen genade Garcia: 'onbegrijpelijke' afwezige in selectie

De Rode Duivels blazen weldra verzamelen om de laatste rechte lijn richting het WK in te zetten. Een ...

127
127
Pijnlijk: Kanga-soap bereikt volgend dieptepunt

Bij AA Gent heeft Wilfried Kanga het helemaal verpest bij de eigen achterban. En de soap rond de ...

84
84
"Niet eerlijk met hem" - Kampioenenmaker staat op bij Club

Club Brugge kreeg donderdag een eerste kans om de titelstrijd te beklinken. Een zege op KV Mechelen ...

98
98
'Tuchel schokt Engeland: grote namen gedumpt voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden en dus maken de deelnemende landen volop hun selecties ...

229
229
Van Bommel onthult: "Dán was ik bij Antwerp gebleven"

Antwerp FC nam afgelopen weekend al na enkele maanden afscheid van Joseph Oosting. Sinds het vertrek ...

226
226
'Kompany-reünie in München: Bayern ziet koopje bij City'

Vincent Kompany en zijn troepen bij Bayern München bereiden zich momenteel voor op de ...

88
88
Club kampioen? Ontdek de basisteams van voorlaatste speeldag

Donderdagavond kan het doek vallen over de titelstrijd in de Champions' Play-Offs. Indien Club ...

38
38
'Maresca zet PL in lichterlaaie met eerste City-transfer'

Een officiële bevestiging ontbreekt nog, maar het heeft er alle schijn van Pep Guardiola zondag ...

78
78
'Genk-bestuur schiet in actie: vizier op JPL-smaakmaker'

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen, maar blijft wel in de running voor eindwinst in ...

529
529
Uitgang wagenwijd open: Anderlecht bevestigt exit na 82 duels

Behoudens het een barragematch om het Europese ticket, werkt RSC Anderlecht donderdagavond zijn ...

187
187
Laatste thuismatch gespeeld? Transferstatement El Ouahdi

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

440
440
Club-fans geloven het niet: bizarre wending rond Vormer

Ruud Vormer blijft in Brugge een naam die iets losmaakt. De ex-kapitein van Club Brugge begint zelf ...

494
494
Milicevic breekt stilte en trapt na richting AA Gent

Voorlopig bezet het nog steeds de vijfde plek, maar AA Gent wacht wel nog altijd op een eerste zege ...

170
170
'STVV vreest leegloop: halve basisploeg richting exit'

Mogelijk krijgt het ticket nog een upgrade, maar STVV is nu al zeker van Europees voetbal tot na ...

90
90
Mignolet bakt het bruin: "We moeten ons niet inhouden hé"

Terwijl Club Brugge zich opmaakt voor mogelijk titelnieuws, liet Simon Mignolet zich van een totaal ...

239
239
Anderlecht glundert: twee talenten in top 10 wereldwijd

Terwijl het seizoen er in een aantal landen al opzit, nadert ook de Jupiler Pro League zijn finale ...

141
141
Ultieme ontknoping Play-Offs: refs slotspeeldag bekend

Mogelijk weten we straks al wie zich dit seizoen tot landskampioen kroont, en ook de Europese ...

88
88
Anderlecht neemt afscheid: Verschaeren zegt vaarwel

RSC Anderlecht maakte zopas officieel bekend dat Thorgan Hazard straks zijn laatste thuismatch ...

336
336
RSCA-STVV: Taravel twijfelt, geen Goto in Anderlecht?

Terwijl de meeste ogen op de ontknoping van de titelrace gericht zijn, staan de zenuwen ook in het ...

256
256
Malinwa bevestigt exit meubelstuk: "Het doet pijn"

KV Mechelen hoopt om het titelfeest van Club Brugge nog even uit te stellen. Hoe dan ook ...

109
109
Alderweireld doorbreekt taboe: verborgen strijd raakt diep

Toby Alderweireld kende een carrière waar miljoenen voetballers alleen maar van kunnen ...

111
111

Meer sportnieuws