Club-supporters zorgen voor pijnlijk dieptepunt

door
Club-supporters zorgen voor pijnlijk dieptepunt

Club Brugge is er tegen Sporting Charleroi opnieuw niet in geslaagd om de drie punten over de streep te trekken. Een partij met twee gezichten eindigde uiteindelijk op 2-2. Scott Parker blijft op die manier wachten op zijn eerste zege als Club-trainer, én ondertussen laten ook de supporters het steeds meer afweten.


Niemand minder dan Youssouph Badji bracht Sporting Charleroi al snel op voorsprong. Nog maar het tweede doelpunt dit seizoen van de Club-huurling, al was het meteen wel een belangrijke. Een pijnlijk eigen doelpunt van Brandon Mechele zorgde er uiteindelijk voor dat de landskampioen al na een halfuur een dubbele achterstand diende goed te maken. Een strafschopdoelpunt van Noa Lang in het slot van de eerste helft zorgde echter voor wat geloof bij Blauw-Zwart.

Na de rust wist invaller Skov Olsen de Bruggelingen al snel op gelijke hoogte te brengen. Ondanks heel wat kansen slaagde de landskampioen er echter niet meer in om de drie punten te pakken. Volgens Het Nieuwsblad is de mindere periode van Club Brugge ondertussen ook al duidelijk voelbaar in de tribunes van het Jan Breydelstadion. Zo kwamen maar liefst 7.250 abonnees niet opdagen voor de wedstrijd tegen Sporting Charleroi.

Pijnlijk dieptepunt

Het aantal ontbrekende thuissupporters is dan ook een pijnlijk dieptepunt voor de landskampioen. Zo slaagde het er de voorbije jaren namelijk steevast in om het Jan Breydelstadion zo goed als compleet te vullen. Gezien Club Brugge op dit moment zijn minste puntenaantal telt sinds 2006-2007 is het niet ondenkbaar dat de fans het stilaan gehad hebben met de mindere sportieve prestaties.

LEES OOK: 'Charleroi pakt pittig prijskaartje op smaakmaker'

Zal Club Brugge opstaan tegen Zulte Waregem?

Meest recent

Neymar-circus: wereldgoals, vechtpartij en steun voor Vini

Neymar wil nog naar het WK 2026 en bij het Braziliaanse Santos hoopt de buitenspeler zich in de ...

2
2
KRC Genk roept straffe ambities na Dinamo Zagreb

KRC Genk won na verlengingen van Dinamo Zagreb. In de heenwedstrijd leek het tweeluik al gespeeld ...

48
48
Fan valt Messi aan: Argentijn neergemaaid op veld

Lionel Messi is één van de grootste supersterren op aarde. Inter Miami profiteert dan ...

20
20
Genkse kassa rinkelt: dit bedrag leverde Europa League al op

KRC Genk heeft donderdagavond een lastige avond beleefd tegen Dinamo Zagreb, maar heeft wel mentale ...

101
101
Club Brugge was bijna wéér trainerstalent kwijt

Club Brugge ontpopte zich de voorbije jaren tot een heuse opleidingsclub. Niet alleen vinden hun ...

53
53
Genk bidt voor Karetsas: Hayen brengt nieuws

KRC Genk heeft zich donderdagavond geplaatst voor de achtste finale van de Europa League, al kostte ...

119
119
Garcia krijgt raad: "Spelverdeler à la Modric"

Binnen enkele weken blazen de Rode Duivels opnieuw verzamelen. Eind maart trekken ze naar de ...

100
100
Overname Standard: François brengt update

Op vier speeldagen van het einde is Standard nog steeds in de running voor de Champions' Play-Off. ...

146
146
Bob Peeters met verstomming geslagen en diep geraakt

SK Beveren zorgde afgelopen weekend voor een huzarenstukje door al in februari de promotie naar de ...

99
99
Keeperskwestie bij Genk? Hayen en Smets reageren

KRC Genk blijft zeer wisselvallig presteren. Na de pandoering tegen Standard van vorig weekend ...

303
303
Ex-Anderlecht-talent droomt van comeback

Met Nathan De Cat wist dit seizoen weer een product van Neerpede helemaal door te breken in de ...

304
304
Red Bull New York pakt uit met verrassende Belg

De laatste jaren slaagt de MLS er alsmaar vaker in om spelers uit Europa te lokken. Ook ...

21
21
‘Alarm bij Club Brugge: Mignolet-bom op springen’

Simon Mignolet ligt opnieuw zwaar onder vuur bij Club Brugge. Na zijn pijnlijke fout tegen ...

700
700
Ito slaat mea culpa: "Had niet mogen gebeuren"

KRC Genk is donderdagavond met de schrik vrijgekomen in de Europa League. Bijna vergooide het tegen ...

62
62
Taravel tot einde seizoen T1? Broer reageert duidelijk

Het is intussen bijna vier weken geleden dat Besnik Hasi ontslagen werd als trainer van Anderlecht. ...

164
164
'Union verliest Khalaili aan topclub uit Premier League'

Union pakte vorig seizoen de titel en ligt dit seizoen zelfs nog op koers voor de dubbel, want het ...

125
125
Hayen ging tekeer tegen spelers: "Het was best heftig"

KRC Genk zet zijn knappe Europese parcours verder en plaatste zich voor de achtste finales van de ...

324
324
Loting Europa League: zware dobber dreigt voor Genk

De tickets voor de 1/8ste finales van de Europese competities zijn verdeeld en er blijft nog ...

446
446
Zucht van opluchting: KRC Genk flikt het in verlengingen

KRC Genk heeft zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales van de Europa League. Donderdagavond ...

190
190
UECL/UEL: AZ redt Nederlandse eer, 9 (!) Engelse clubs door

Donderdagavond worden de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Europa en Conference League ...

125
125
'Nieuwe topjob wenkt: grootmacht zet zinnen op Martinez'

Het Portugal van Roberto Martinez zakt komende zomer als één van de schaduwfavorieten ...

184
184
Ongelooflijk! Genk plots in nesten na monumentale blunder

KRC Genk ging donderdagavond op zoek naar zijn ticket voor de 1/8ste finales van de Europa League. ...

120
120
'Alle hens aan dek bij Club Brugge: zestal nu al grof wild'

Nu de Champions League-campagne erop zit, is het behalen van de 20ste landstitel uit de ...

318
318
UEL/UECL: Ngoy held bij Lille, Fiorentina voorkomt afgang

Donderdagavond worden de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Europa en Conference League ...

62
62
Belgisch goudhaantje voor PSV: contract tot 2030

Met Jorthy Mokio, Rayane Bounida en vooral Mika Godts, zijn er momenteel drie jonge Belgen die het ...

50
50

Meer sportnieuws