Club-supporters zorgen voor pijnlijk dieptepunt

door
Club-supporters zorgen voor pijnlijk dieptepunt

Club Brugge is er tegen Sporting Charleroi opnieuw niet in geslaagd om de drie punten over de streep te trekken. Een partij met twee gezichten eindigde uiteindelijk op 2-2. Scott Parker blijft op die manier wachten op zijn eerste zege als Club-trainer, én ondertussen laten ook de supporters het steeds meer afweten.


Niemand minder dan Youssouph Badji bracht Sporting Charleroi al snel op voorsprong. Nog maar het tweede doelpunt dit seizoen van de Club-huurling, al was het meteen wel een belangrijke. Een pijnlijk eigen doelpunt van Brandon Mechele zorgde er uiteindelijk voor dat de landskampioen al na een halfuur een dubbele achterstand diende goed te maken. Een strafschopdoelpunt van Noa Lang in het slot van de eerste helft zorgde echter voor wat geloof bij Blauw-Zwart.

Na de rust wist invaller Skov Olsen de Bruggelingen al snel op gelijke hoogte te brengen. Ondanks heel wat kansen slaagde de landskampioen er echter niet meer in om de drie punten te pakken. Volgens Het Nieuwsblad is de mindere periode van Club Brugge ondertussen ook al duidelijk voelbaar in de tribunes van het Jan Breydelstadion. Zo kwamen maar liefst 7.250 abonnees niet opdagen voor de wedstrijd tegen Sporting Charleroi.

Pijnlijk dieptepunt

Het aantal ontbrekende thuissupporters is dan ook een pijnlijk dieptepunt voor de landskampioen. Zo slaagde het er de voorbije jaren namelijk steevast in om het Jan Breydelstadion zo goed als compleet te vullen. Gezien Club Brugge op dit moment zijn minste puntenaantal telt sinds 2006-2007 is het niet ondenkbaar dat de fans het stilaan gehad hebben met de mindere sportieve prestaties.

LEES OOK: Razende strijd om PO I: Boeckx doet straffe voorspelling

Zal Club Brugge opstaan tegen Zulte Waregem?

Meest recent

Club zege ontnomen tegen Atlético? Analisten vellen verdict

Club Brugge KV heeft woensdag opnieuw voor een straffe prestatie in de Champions League gezorgd. Zo ...

105
105
Waanzinnige UCL-stunt Bodo/Glimt, peperdure slipper Arsenal

In de Champions League staat een finalist van vorig seizoen op de rand van de uitschakeling in de ...

25
25
Jan Breydel davert! Club laat Atlético sprakeloos na comeback

Club Brugge heeft zijn kansen op de 1/8ste finales van de Champions League gaaf kunnen houden. In de ...

134
134
'Trainerswending Anderlecht: Taravel krijgt voorwaarde'

RSC Anderlecht zou in grote lijnen rond zijn met zijn beoogde nieuwe trainer Alfred Schreuder. Maar ...

235
235
Code rood voor bondscoach Garcia: "Een catastrofe!"

Nog exact 115 dagen te gaan en het wereldkampioenschap 2026 wordt officieel op gang getrapt. Maar ...

523
523
"Pure diefstal" - Club-fans furieus na dubbele penaltyfase

Club Brugge KV beleefde woensdagavon een tegenvallende start van de Champions League-partij tegen ...

164
164
Rampscenario Club: Atlético profiteert van pijnlijke penalty

Club Brugge kruiste woensdagavond in de Champions League de degens met Atlético Madrid. Maar ...

45
45
Sneijder vernietigend na Benfica-Real: "Zó kinderachtig"

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid heeft heel wat stof doen opwaaien. Zo ...

161
161
UCL: Newcastle haalt sloophamer boven, sterspeler scoort 4 keer

Deze week worden de heenmatchen in de tussenronde van de Champions League afgewerkt. In ...

19
19
'Alle remmen los bij City: volgende PL-ster op komst'

Manchester City liet tijdens de voorbije wintermercato opnieuw de nodige milljoenen rollen voor de ...

118
118
Gheysens razend: Kindermans gooit bom bij Anderlecht

RSC Anderlecht zet vol in op een schokwending rond Jean Kindermans. Paars-wit wil hem terug naar ...

1252
1252
Club slikt enorme domper, Atletico op volle sterkte

Club Brugge hoopt opnieuw de achtste finales in de Champions League te halen, maar daarvoor zal het ...

95
95
'Anderlecht overweegt enorme trainersverrassing'

Het blijft bij Anderlecht wachten op witte rook over een nieuwe trainer. Paars-Wit had gehoopt om ...

575
575
Lavia met opvallende tool snel weer op topniveau?

Het is intussen alweer bijna vier maanden geleden dat we Roméo Lavia nog eens op een ...

47
47
'Blessuregolf Standard deint uit: weer dubbele opdoffer'

Standard zal hopen dat het in de laatste vijf wedstrijden van de reguliere competitie alsnog een ...

118
118
Competitie of Europa? Hayen duidt prioriteit aan

Woensdagavond zijn alle ogen gericht op Club Brugge in de Champions League, maar ook KRC Genk is nog ...

157
157
Beerschot moet aan de bak: leegloop op Kiel?

Beerschot mag nog altijd dromen van promotie naar de Jupiler Pro League, al heeft het vorig weekend ...

147
147
Club Brugge-speler ontsnapt op ongeziene wijze aan schorsing

Club Brugge moet woensdagavond alweer aan de bak in de Champions League. Ondanks de ...

263
263
AA Gent krijgt geweldige opsteker voor laatste rechte lijn

Nog vijf speeldagen resten er in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en daarin lijkt ...

152
152
Okon gelooft in stunt Club Brugge en ziet hierdoor grote kans

Paul Okon was enkele jaren geleden assistent-trainer van Carl Hoefkens toen Club Brugge in eigen ...

116
116
Standard heeft prijs en slaat mooie slag

Bij Standard kent alweer een pover seizoen, maar de club hoopt de volgende jaren weer meer ...

97
97
Albert luidt alarmbel over twee Duivels: "Maak me zorgen"

Binnen een viertal maanden gaat het WK van start. De Rode Duivels kennen de nodige problemen, want ...

116
116
Verheyen over smaakmaker Club: "Niet klaar voor grote club"

Bij Club Brugge verkochten ze de afgelopen jaren voor héél veel geld. Geen enkele ...

325
325
Red Flames zien na 112 caps wéér grote naam afhaken

Het is duidelijk dat er stilaan een nieuw tijdperk is bij de Red Flames. De Belgische dames zien ...

40
40
Europese topcoach: "Haal Karetsas weg bij KRC Genk"

Bij KRC Genk weten ze dat ze met Konstantinos Karetsas een fenomeen in de rangen hebben. De jonge ...

698
698

Meer sportnieuws