Club-supporters zorgen voor pijnlijk dieptepunt

1800
Club-supporters zorgen voor pijnlijk dieptepunt

Club Brugge is er tegen Sporting Charleroi opnieuw niet in geslaagd om de drie punten over de streep te trekken. Een partij met twee gezichten eindigde uiteindelijk op 2-2. Scott Parker blijft op die manier wachten op zijn eerste zege als Club-trainer, én ondertussen laten ook de supporters het steeds meer afweten.


Niemand minder dan Youssouph Badji bracht Sporting Charleroi al snel op voorsprong. Nog maar het tweede doelpunt dit seizoen van de Club-huurling, al was het meteen wel een belangrijke. Een pijnlijk eigen doelpunt van Brandon Mechele zorgde er uiteindelijk voor dat de landskampioen al na een halfuur een dubbele achterstand diende goed te maken. Een strafschopdoelpunt van Noa Lang in het slot van de eerste helft zorgde echter voor wat geloof bij Blauw-Zwart.

Na de rust wist invaller Skov Olsen de Bruggelingen al snel op gelijke hoogte te brengen. Ondanks heel wat kansen slaagde de landskampioen er echter niet meer in om de drie punten te pakken. Volgens Het Nieuwsblad is de mindere periode van Club Brugge ondertussen ook al duidelijk voelbaar in de tribunes van het Jan Breydelstadion. Zo kwamen maar liefst 7.250 abonnees niet opdagen voor de wedstrijd tegen Sporting Charleroi.

Pijnlijk dieptepunt

Het aantal ontbrekende thuissupporters is dan ook een pijnlijk dieptepunt voor de landskampioen. Zo slaagde het er de voorbije jaren namelijk steevast in om het Jan Breydelstadion zo goed als compleet te vullen. Gezien Club Brugge op dit moment zijn minste puntenaantal telt sinds 2006-2007 is het niet ondenkbaar dat de fans het stilaan gehad hebben met de mindere sportieve prestaties.

LEES OOK: Compper hakt bikkelharde knopen door bij Antwerp

Zal Club Brugge opstaan tegen Zulte Waregem?

Meest recent

Bruno voert vijf wissels door bij Anderlecht

RSC Anderlecht ontvangt KVC Westerlo. De Brusselaars moeten flink aan de bak, want bij een nieuwe ...

30
30
Heynen en Thorup benoemen pijnpunt na nederlaag

KRC Genk is weer bij af. De Limburgers verloren met 1-0 van KV Mechelen en dat is alweer duur ...

22
22
JPL-trainersontslag op til? "Ik ben ook niet dom"

De druk op Cercle Brugge-coach Lars Friis neemt stilaan ondraaglijke proporties aan. Met amper 3 op ...

30
30
Standard krijgt speler terug na lange lijdensweg

Dimitri Lavalée heeft eindelijk opnieuw minuten kunnen maken bij Standard. Na een lange ...

6
6
Charleroi wil revanche: "Er zijn geen excuses"

De 3-0-nederlaag bij Antwerp is hard aangekomen bij Sporting Charleroi. Na een veelbelovende start ...

3
3
‘Anderlecht dumpt miljoenenflop: titelheld op komst’

Miljoenen betaald, geen enkele goal en zondag negentig minuten op de bank: Oliver Antman zit in een ...

93
93
De Cuyper bepalend in stunt tegen Manchester City

In de Premier League begonnen er om 16u vijf duels. Het was vooral uitkijken naar Manchester City ...

46
46
KV Mechelen stuurt KRC Genk met kater terug naar Limburg

KRC Genk hoopte na drie zeges op rij tegen KV Mechelen de vierde opeenvolgende overwinning te ...

45
45
Nusa en El Khannouss schitteren in de Bundesliga

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vijf duels op het programma. Zo kwamen onder meer Bayer ...

17
17
Tresoldi schrijft geschiedenis bij Club Brugge

Nicolo Tresoldi scoorde gisteren nog maar eens tegen Zulte Waregem. De aanvaller is bezig aan een ...

200
200
Anderlecht-fans laten zich horen na woorden Coucke en Bornauw

Anderlecht is al jaren op zoek naar stabiliteit. Onder Marc Coucke kwam die er nog niet. Die vond ...

100
100
Van der Elst ziet nieuw fenomeen opstaan bij Union SG

Relebohile Mofokeng heeft nog maar net zijn strepen verdiend bij Union SG, maar de Zuid-Afrikaan ...

46
46
Exit Carrick: Chelsea duwt Manchester United kopje onder

Manchester United verkeert in een ongezien grote crisis. Ze gingen vandaag ook onderuit op het veld ...

78
78
Coucke gaat los over Anderlecht, tot één onthulling iedereen wegblaast

Marc Coucke is een man van vele werelden. In Happy Hour, de VTM-talkshow van Ruben Van Gucht, sprak ...

66
66
Degryse helpt Bruno: deze elf moeten spelen

RSC Anderlecht speelt vanavond tegen KVC Westerlo. Er is veel kritiek op Vitor Bruno. Voormalig ...

163
163
KV Mechelen won op de transfermarkt: "Duitsland was optie"

Mike Eerdhuijzen maakte afgelopen zomer de overstap van FC Utrecht naar KV Mechelen. Hoewel de ...

43
43
KRC Genk pakt uit met nieuwe blinkvanger

KRC Genk blijft aandachtig voor vernieuwing. De Limburgers openen later deze maand hun oefencomplex, ...

50
50
Club Brugge zei 'neen': "Ze probeerden Vanaken te halen"

Hans Vanaken is een clubicoon van Club Brugge. Eén van de allerbeste middenvelders die de ...

807
807
Verkocht Anderlecht afgelopen zomer dé missing link?

RSC Anderlecht staat onder hoogspanning. Het is tijd dat bepaalde spelers gaan opstaan, vooral in ...

178
178
KRC Genk wacht op doorbraak: tijd voor goals én assists

Bij KRC Genk lopen zeer veel talentvolle spelers rond. De Limburgers hopen dat een aantal van die ...

73
73
"Ik moet niet zwijgen"-Vannieuwkerke in shock na kustoorlog

De soap bij KV Diksmuide Oostende blijft maar nieuwe hoofdstukken krijgen. Nadat Claude Vindevogel ...

39
39
Union SG geeft statement: sterkhouder verlengt contract

Union SG heeft zijn fans bijzonder goed nieuws meegedeeld. De Belgische bekerwinnaar heeft een van ...

40
40
Westerlo flikt het weer: vierde keer op rij de jackpot

KVC Westerlo heeft een specialiteit gevonden. De Kemphanen weten als geen ander spitsen aan te ...

70
70
Hoe Coucke en Bornauw RSCA zélf onder hoogspanning zetten

RSC Anderlecht staat onder hoogspanning. De Brusselaars moeten winnen. CEO Kenneth Bornauw en ...

64
64
TRANSFERUURTJE: 'Real praat met Liverpool, Brys niet naar JPL'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

50
50

Meer sportnieuws