Club-supporters zorgen voor pijnlijk dieptepunt

door
Club-supporters zorgen voor pijnlijk dieptepunt

Club Brugge is er tegen Sporting Charleroi opnieuw niet in geslaagd om de drie punten over de streep te trekken. Een partij met twee gezichten eindigde uiteindelijk op 2-2. Scott Parker blijft op die manier wachten op zijn eerste zege als Club-trainer, én ondertussen laten ook de supporters het steeds meer afweten.


Niemand minder dan Youssouph Badji bracht Sporting Charleroi al snel op voorsprong. Nog maar het tweede doelpunt dit seizoen van de Club-huurling, al was het meteen wel een belangrijke. Een pijnlijk eigen doelpunt van Brandon Mechele zorgde er uiteindelijk voor dat de landskampioen al na een halfuur een dubbele achterstand diende goed te maken. Een strafschopdoelpunt van Noa Lang in het slot van de eerste helft zorgde echter voor wat geloof bij Blauw-Zwart.

Na de rust wist invaller Skov Olsen de Bruggelingen al snel op gelijke hoogte te brengen. Ondanks heel wat kansen slaagde de landskampioen er echter niet meer in om de drie punten te pakken. Volgens Het Nieuwsblad is de mindere periode van Club Brugge ondertussen ook al duidelijk voelbaar in de tribunes van het Jan Breydelstadion. Zo kwamen maar liefst 7.250 abonnees niet opdagen voor de wedstrijd tegen Sporting Charleroi.

Pijnlijk dieptepunt

Het aantal ontbrekende thuissupporters is dan ook een pijnlijk dieptepunt voor de landskampioen. Zo slaagde het er de voorbije jaren namelijk steevast in om het Jan Breydelstadion zo goed als compleet te vullen. Gezien Club Brugge op dit moment zijn minste puntenaantal telt sinds 2006-2007 is het niet ondenkbaar dat de fans het stilaan gehad hebben met de mindere sportieve prestaties.

LEES OOK: ‘Antwerp met de handen in het haar: verdict Van Helden’

Zal Club Brugge opstaan tegen Zulte Waregem?

Meest recent

‘Club Brugge gokt alles: miljoenen voor tikkende tijdbom’

Club Brugge zet deze winter een gevaarlijke gok: miljoenen op tafel voor een verdediger die tegelijk ...

204
204
'Club en Union niet gerust: STVV pakt wéér uit op mercato'

Na 22 speeldagen in de Jupiler Pro League staat STVV zowaar op slechts één puntje van ...

51
51
'Klokt tikt voor Renard: 7 (!) last-minute transferdossiers'

RSC Anderlecht kondigde dinsdag de komst van verdediger Moussa Diarra aan. Daarmee zijn de ...

124
124
Club-Marseille: Leko voert drastische ingreep door in basiself

Woensdagavond valt het doek over de League Phase in de Champions League en op de slotspeeldag staat ...

147
147
'Club en Anderlecht mengen zich in strijd om JPL-sensatie'

Anderlecht was deze winter al behoorlijk actief op de transfermarkt en haalde al drie nieuwe spelers ...

282
282
'Knoop doorgehakt over transfers Deman en Engels'

De wintermercato krijgt een extra cachet door het WK van volgende zomer. Vele spelers zullen ...

61
61
'Garcia gruwelt na nieuwe wending rond Bounida'

Dit seizoen beleeft Rayane Bounida eindelijk zijn langverwachte grote doorbraak. Het 19-jarige ...

144
144
'Westerlo haalt weer Turk, Kortrijk grijpt naast oude bekende'

Volgende week sluit de wintermercato alweer zijn deuren en dus zijn vele clubs nog snel op zoek naar ...

30
30
'Witte rook bij KVM: Lauberbach out, vervanger bekend'

KV Mechelen kreeg vorig weekend een tik in de strijd om de Champions' Play-Off, want het moest tegen ...

109
109
'Anderlecht-speler gespot op luchthaven: transfer nabij'

Anderlecht stelde dinsdag zijn derde aanwinst van deze winter voor. Na Justin Heekeren en Danylo ...

211
211
Patro sluit aan bij top, enorme stunt Club NXT

Er staat deze week een midweekspeeldag op het programma in de Challenger Pro League. Dinsdagavond ...

188
188
Atalanta-coach: "Dat mist De Ketelaere nog"

Voor Union wordt kwalificatie voor de play-offs van de Champions League schier onmogelijk. De ...

77
77
De Zerbi geeft glasheldere reden voor passeren Vermeeren

Woensdagavond staat de slotspeeldag van de league phase van de Champions League op het programma. ...

151
151
Hubert ziet enorm nadeel voor Union in Champions League

Union SG speelt morgenavond in de Champions League in Brussel tegen Atalanta. Een match die ze ...

66
66
Lierse SK strikt ex-speler Anderlecht en Antwerp

Lierse SK is een club die vooral op de Belgische markt kijkt voor versterking. Ze hebben vandaag een ...

53
53
'Standard drukt door voor aanwinst nummer vier'

Standard gaat mogelijk nog versterking halen de komende dagen. Volgens buitenlandse bronnen hebben ...

112
112
‘Bayern ontploft: Kompany dropt krankzinnige transferbom’

Bayern zet de transfermarkt in brand. Kompany wil tot €100 miljoen gooien op een ster die ...

315
315
Romano: "Club Brugge doet bod op hem"

Club Brugge is heel erg bezig om zich nog te versterken. Ook voor Club NXT. De Bruggelingen hebben ...

266
266
Cercle Brugge pakt uit met miljoenentransfer

Cercle Brugge heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Bruggelingen hebben een verdediger ...

37
37
Verhuurde JPL-spelers: lachende gezichten bij RSCA en Gent

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

148
148
'Done deal: AA Gent zet grootverdiener bij grof huisvuil'

Na een fraaie zes op zes tegen Anderlecht en Standard staat AA Gent opnieuw in de top zes. Om die ...

537
537
Smaakmaker spreekt klare taal over exit bij Club Brugge

Om een plekje te bemachtigen in de knock-outfase van de Champions League rekent Club Brugge woensdag ...

423
423
Bom barst op de Bosuil: 'Gheysens plukt Antwerp kaal'

Voor nieuwjaar leek de lucht op te klaren bij Antwerp, maar intussen gaan alle alarmbellen weer af ...

1413
1413
Hasi maakt gehakt van Anderlecht-flop: "Een kutspeler"

Nu het inkomend huiswerk afgerond lijkt ligt de focus bij RSC Anderlecht in de rest van de ...

737
737
Leko op hete kolen: CL-selectie Club Brugge bekend

Hoogspanning in Jan Breydel, waar Club Brugge woensdag tegen Olympique Marseille een ticket voor de ...

261
261

Meer sportnieuws