Club-supporters zorgen voor pijnlijk dieptepunt

1800 stemmen
Club-supporters zorgen voor pijnlijk dieptepunt

Club Brugge is er tegen Sporting Charleroi opnieuw niet in geslaagd om de drie punten over de streep te trekken. Een partij met twee gezichten eindigde uiteindelijk op 2-2. Scott Parker blijft op die manier wachten op zijn eerste zege als Club-trainer, én ondertussen laten ook de supporters het steeds meer afweten.


Niemand minder dan Youssouph Badji bracht Sporting Charleroi al snel op voorsprong. Nog maar het tweede doelpunt dit seizoen van de Club-huurling, al was het meteen wel een belangrijke. Een pijnlijk eigen doelpunt van Brandon Mechele zorgde er uiteindelijk voor dat de landskampioen al na een halfuur een dubbele achterstand diende goed te maken. Een strafschopdoelpunt van Noa Lang in het slot van de eerste helft zorgde echter voor wat geloof bij Blauw-Zwart.

Na de rust wist invaller Skov Olsen de Bruggelingen al snel op gelijke hoogte te brengen. Ondanks heel wat kansen slaagde de landskampioen er echter niet meer in om de drie punten te pakken. Volgens Het Nieuwsblad is de mindere periode van Club Brugge ondertussen ook al duidelijk voelbaar in de tribunes van het Jan Breydelstadion. Zo kwamen maar liefst 7.250 abonnees niet opdagen voor de wedstrijd tegen Sporting Charleroi.

Pijnlijk dieptepunt

Het aantal ontbrekende thuissupporters is dan ook een pijnlijk dieptepunt voor de landskampioen. Zo slaagde het er de voorbije jaren namelijk steevast in om het Jan Breydelstadion zo goed als compleet te vullen. Gezien Club Brugge op dit moment zijn minste puntenaantal telt sinds 2006-2007 is het niet ondenkbaar dat de fans het stilaan gehad hebben met de mindere sportieve prestaties.

LEES OOK: Oosting compleet afgemaakt bij Antwerp: “Doe toch normaal!”

Zal Club Brugge opstaan tegen Zulte Waregem?

Meest recent

Vandenbempt oordeelt: "Over twee jaar met België op EK"

Rudi Garcia maakte vandaag zijn WK-selectie bekend. Daar zaten niet echt verrassingen bij. De ...

8
8
Fans Antwerp zijn het beu: "Bol het af!"

Royal Antwerp FC is uitgegroeid tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Het is ...

25
25
Aston Villa viert feest na demonstratie tegen Liverpool

In de Premier League speelde Aston Villa vanavond in eigen huis tegen Liverpool. Kon de thuisploeg ...

12
12
OHL haalt zielloos Antwerp genadeloos door gehaktmolen

De Europe Play-Offs zijn voor Antwerp uitgedraaid op een ware martelgang. The Great Old kende ...

29
29
'Real vindt akkoord: grote terugkeer Mourinho een feit'

Real Madrid kent een absoluut horrorjaar. De Koninklijke gaat van coach wisselen, dat staat vast. ...

118
118
Voormalig JPL-legende verovert hart van Miss België

Een voetballer die aanpapt met een Miss België? Het is zeker niet de eerste keer dat het ...

30
30
Euvrard komt met groot nieuws naar buiten

Standard speelt dit weekend een héél belangrijk duel tegen KRC Genk. Bij winst zetten ...

144
144
Vrancken héél tevreden: "Dit is historisch"

STVV kent een waanzinnig mooi seizoen. Zij willen de komende speeldagen het seizoen in schoonheid ...

64
64
Weelde bij Rode Duivels: Garcia laat waanzinnig elftal thuis

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie van 26 spelers bekend. Heel wat jongens vielen uit de boot. Het ...

291
291
Club-fans massaal geraakt door bericht Julie Vanloo

Julie Vanloo blijft niet bij de pakken zitten. Nadat de Belgian Cat onlangs opnieuw een zware ...

296
296
Hayen voert de druk op bij KRC Genk: "Cruciaal!"

KRC Genk staat voor een cruciaal duel tegen Standard. Wie wint lijkt op weg naar het winnen van de ...

132
132
‘PSG in shock door gigantisch plan van Kompany’

Bayern München davert. Vincent Kompany duwt zelf voor een transferstunt van 100 miljoen bij ...

162
162
Anderlecht-fans komen plots in opstand

RSC Anderlecht likt zijn wonden. De barslechte match tussen Union SG en Anderlecht werd in de ...

326
326
Beerschot neemt afscheid van ex-Rode Duivel

Beerschot speelt ook komend seizoen in de Challenger Pro League. De Kielse Ratten gaan de kern ...

44
44
Organisatie bekerfinale een flop: hallucinante taferelen

RSC Anderlecht verloor na een bijzonder zwakke bekerfinale al bij al verdiend met 3-1 na ...

174
174
De Mil broedt op debutant: blessuregolf bij AA Gent

Indien het niet alweer het kneusje van de Champions' Play-Offs wil worden, heeft AA Gent dringend ...

106
106
Coucke dient RSCA-fans & criticasters van antwoord

Met de verloren bekerfinale tegen Union is Marc Coucke alweer een teleurstelling rijker. Na afloop ...

397
397
'Antwerp tast in buidel: eerste zomeraankoop ligt vast'

Voor het derde jaar op rij dreigt Antwerp naast een Europees ticket te grijpen. Werk aan de winkel ...

387
387
'Van 30 miljoen naar gratis: stunt van Anderlecht'

Anderlecht speurt naar een ervaren verdediger die het niveau omhoog kan tillen, en plots duikt er ...

601
601
'Club Brugge dumpt topaankoop: miljoenen de vuilbak in'

Club Brugge gaat een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers de kassa zullen doen ...

694
694
Anderlecht verneemt verdict: De Cat in lappenmand?

Daags na de verloren bekerfinale tegen Union likt RSC Anderlecht zijn wonden. Niet alleen neemt de ...

286
286
Club Brugge zoekt doelman: Leko hakt knoop door

Zondag is het D-Day voor Club Brugge, dat dan Union over de vloer krijgt. Voor dat allicht ...

426
426
Anderlecht slikt bittere pil: einde seizoen sterkhouder

RSC Anderlecht heeft weinig tijd om stil te staan bij de verloren bekerfinale, want in de competitie ...

251
251
Leko sneert vlak voor titelkraker: “Heb ik toen geweend?”

Zondag staat de topper tussen Club Brugge en Union SG in het Jan Breydelstadion op het programma, de ...

303
303
Rudi Garcia verbaast met onthulling over Romelu Lukaku

De definitieve WK-selectie van de Rode Duivels is bekend. Bondscoach Rudi Garcia bracht 26 namen ...

175
175

Meer sportnieuws