Nieuwe datum Eupen-Genk beroert gemoederen: "Absoluut niet ideaal"

door
Nieuwe datum Eupen-Genk beroert gemoederen:

De wedstrijd tussen KAS Eupen en KRC Genk van afgelopen vrijdag werd afgelast door sneeuwval. Het veld van de Panda's was niet bespeelbaar en dus werd de partij niet gespeeld. De Pro League moest op zoek naar een nieuwe datum in een al zeer drukke voetbalkalender.


Lang hebben beide clubs niet moeten wachten op een nieuwe datum. De Pro League maakte maandag bekend dat het duel op woensdag 1 februari ingehaald zal worden. Het aanvangsuur is 18u45. Op dezelfde dag geven Royal Antwerp FC en Union SG elkaar al partij in de Croky Cup. Die partij wordt om 20u45 op gang getrapt. Eupen en Genk moeten daardoor vroeger aan de bak.

Bij Genk zijn ze niet te speken over die beslissing. "Dit is absoluut geen ideaal tijdstip voor onze supporters om op tijd in Eupen te geraken", klinkt het op de clubwebstek. "Voor de oorspronkelijke wedstrijd stonden ruim 800 supporters klaar om richting Eupen te vertrekken. We hopen alsnog dat zoveel mogelijk fans ook op deze woensdagavond de weg richting de Oostkantons zullen vinden om onze ploeg aan de overwinning te helpen", lezen we nog.

VOORSPRONG BEHOUDEN
Genk wil op het veld van Eupen zijn comfortabele voorsprong behouden in de Jupiler Pro League. De Limburgers zagen de Brusselaars dit weekend naderen tot op zes punten, maar hebben dus nog een wedstrijd in handen. Eupen zag dan weer Zulte Waregem op gelijke hoogte komen in het klassement. Of hoe beide clubs de punten maar wat graag zouden willen bijschrijven op 1 februari.

LEES OOK: Slagveld bij Licentiecommissie: 11 clubs moeten vrezen

Wat verwacht je?

Meest recent

Titelvoorspelling uit Brugge: "Zij zijn geen echte kandidaat"

Het wachten is voorbij: de titelstrijd in de Champions' Play-Offs barst komend weekend in alle ...

19
19
'City spitst de oren: nieuwe toekomstwending Guardiola'

Pep Guardiola kon vlak voor de interland-break een League Cup toevoegen aan zijn indrukwekkende ...

25
25
JPL op keerpunt: Play-Offs snel terug in nieuw kleedje?

Vrijdagavond gaan de Play-Offs in de Jupiler Pro League weer van start. Door de grote ...

81
81
Romano dropt cruciaal transfernieuws Club Brugge

In navolging van Simon Mignolet, die donderdag zijn nakend pensioen aankondigde, dreigt Club Brugge ...

182
182
WK 2026: Nieuwe topkandidaat bovenaan favorietenlijstjes

De laatste interland-periode voor het WK zit erop, binnen exact 70 dagen wordt de openingswedstrijd ...

88
88
Soap rond Hazard: Taravel heeft boodschap voor bestuur

Thorgan Hazard is dit seizoen opnieuw van groot belang bij RSC Anderlecht. Desondanks is het ...

131
131
Open mond bij Bayern-sterren: Kompany steelt de show

Vincent Kompany levert uitstekend werk als hoofdcoach bij Bayern München. Maar de voormalige ...

174
174
Frappant! 'Deze club profiteerde meest van Play-Off-systeem'

De jaarlijkse hoogmis van het Belgische voetbal staat voor de deur: komend weekend barsten de ...

365
365
'Real Madrid pakt zwaar uit: drie kleppers op lijstje'

Real Madrid hoopt na de interland-break alsnog beslag te kunnen leggen op de Spaanse titel en wil ...

250
250
'De Zerbi drukt stempel: eerste Spurs-transfer bepaald'

Tottenham Hotspur heeft een nieuwe hoofdcoach. Roberto De Zerbi tekende een meerjarig contract bij ...

77
77
Garcia dumpt 241 caps: vijftal ziet WK-droom verdampen

De laatste interland-periode voor het WK zit erop, bondscoach Rudi Garcia kan de laatste hand gaan ...

638
638
De Cat doet kassa rinkelen: 30 miljoen is nog maar het begin

Nathan De Cat heeft in Amerika niet alleen zijn debuut bij de Rode Duivels gemaakt. Bij Anderlecht ...

212
212
Mignolet als voorbode: halve basisploeg richting exit bij Club

Simon Mignolet heeft zijn afscheid bij Club Brugge aangekondigd. De doelman maakte donderdag bekend ...

244
244
Duivel imponeert: afwezige op stage moet vrezen voor plek

De oefenwedstrijd tegen Mexico (1-1) was niet bepaald hoogstaand, de eerste helft was zelfs van een ...

222
222
Italiaanse bom barst: eerste koppen rollen na WK-blamage

Italië zal voor de derde keer op rij niet deelnemen aan de eindronde van het WK. Die zware ...

102
102
'Flick helemaal verloren: Barça in actie voor superaanwinst'

FC Barcelona hervat komend weekend de Spaanse titelstrijd met een topper tegen Atlético ...

63
63
Play-Offs van start: dé topaffiches van speeldag één

Het interland-voetbal is achter de rug, de beslissende fase van het seizoen in het clubvoetbal kan ...

175
175
'Club Brugge ongenadig: hard verdict voor Jackers'

Aan alle mooie liedjes komt een eind. Zo ook aan dat van Simon Mignolet en Club Brugge, dat komende ...

535
535
Hayen moet puzzelen: tweede titularis haakt af bij Genk

De interlandbreak kwam niet ongelegen voor KRC Genk, dat zo tijd krijg om de kater na het mislopen ...

228
228
Brugse terreuravond: schokkende waarheid komt boven

Opmerkelijk nieuws vanuit Brugge. Daar stond immers een man terecht vanwege brandstichting op een ...

101
101
'Anderlecht dumpt dertigers: kwartet richting exit'

Zoals wel meer topclubs heeft RSC Anderlecht een jonge kleedkamer, met meer tieners en prillle ...

447
447
'Verhaeghe vangt bot: Rode Duivel wijst Club Brugge af'

De play-offs worden straks de afscheidstournee van Simon Mignolet. Een donderslag bij heldere hemel ...

559
559
Thibaut Courtois kiest voor spectaculair nieuw team

Sommige stappen zie je aankomen, andere totaal niet. Thibaut Courtois lijkt de laatste tijd vooral ...

63
63
Keeperskwestie in Genk: Hayen kiest nieuwe nummer één

Op het veld van Antwerp krijgt KRC Genk vrijdag de eer om de play-offs af te trappen. Niet de ...

222
222
'Club Brugge hakt knoop door: ideale opvolger Mignolet'

Wat al langer in de lucht hing, is nu ook officieel: Simon Mignolet houdt het na dit seizoen voor ...

756
756

Meer sportnieuws