'Antwerp is smaakmaker na dit seizoen kwijt'

698
'Antwerp is smaakmaker na dit seizoen kwijt'

Bij Antwerp hebben ze de voorbije jaren stevig geïnvesteerd in een elftal dat dit seizoen eindelijk de titel moet gaan veroveren. Die centen moesten veelal komen van mecenas Paul Gheysens, want tot dusver slaagde Antwerp er nog niet in om grote uitgaande transfers te doen. Maar daar lijkt snel verandering in te gaan komen.


De voorbije weken werd al duidelijk dat Willian Pacho zeer gegeerd is op de internationale markt. De 21-jarige verdediger dwong dit seizoen een basisplaats af en maakte ook deel uit van de Ecuadoraanse WK-selectie, al kwam hij op het toernooi uiteindelijk niet in actie. Hij speelde zich de voorbije maanden desondanks wel in de kijker van onder meer Rangers en Eintracht Frankfurt.

De Italiaanse journalist Marco Conterio beweert nu dat de Duitsers de strijd gewonnen hebben. Er zou al een akkoord op tafel liggen waarbij Pacho komende zomer de overstap naar Frankfurt zou maken. Welke som Antwerp uiteindelijk zal vangen wordt niet vermeld, maar het lijkt zeker dat het record van 4 miljoen euro voor Benson verpulverd zal worden. Duitse bronnen beweerden onlangs dat de Great Old een transfersom van maar liefst 15 miljoen euro verlangde.

DUBBELE CIJFERS
Het valt af te wachten of Frankfurt daadwerkelijk dat bedrag op tafel zal leggen, maar sowieso lijkt Antwerp wel in de dubbele cijfers te gaan belanden met de transfer van Pacho. Die moet bij de Europa League-winnaar van vorig seizoen de opvolger worden van Evan Ndicka, die einde contract is en niet meer gaat bijtekenen. De Fransman is zeer gegeerd en wordt het hof gemaakt door verschillende Europese topclubs.


LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Is dat een mooie transfer voor Pacho?

Meest recent

Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

13
13
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

7
7
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

44
44
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

55
55
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

34
34
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

33
33
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

17
17
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

12
12
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

168
168
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

54
54
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

109
109
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

80
80
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

98
98
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

83
83
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

313
313
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

58
58
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

65
65
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

316
316
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

287
287
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

232
232
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

181
181
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

115
115
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

206
206
HVH maakt Standard-smaakmaker af: “Serieus blijven hè”

Standard Luik kent een wisselvallige periode en de Rouches vinden maar geen aansluiting bij de ...

208
208
Bosz wil Vanaken bij PSV: “Verrassend dat hij bij Club zit”

Hans Vanaken is al jaren dé sterkhouder op het middenveld van Club Brugge. De Rode Duivel ...

262
262

Meer sportnieuws