'Antwerp is smaakmaker na dit seizoen kwijt'

698 stemmen
'Antwerp is smaakmaker na dit seizoen kwijt'

Bij Antwerp hebben ze de voorbije jaren stevig geïnvesteerd in een elftal dat dit seizoen eindelijk de titel moet gaan veroveren. Die centen moesten veelal komen van mecenas Paul Gheysens, want tot dusver slaagde Antwerp er nog niet in om grote uitgaande transfers te doen. Maar daar lijkt snel verandering in te gaan komen.


De voorbije weken werd al duidelijk dat Willian Pacho zeer gegeerd is op de internationale markt. De 21-jarige verdediger dwong dit seizoen een basisplaats af en maakte ook deel uit van de Ecuadoraanse WK-selectie, al kwam hij op het toernooi uiteindelijk niet in actie. Hij speelde zich de voorbije maanden desondanks wel in de kijker van onder meer Rangers en Eintracht Frankfurt.

De Italiaanse journalist Marco Conterio beweert nu dat de Duitsers de strijd gewonnen hebben. Er zou al een akkoord op tafel liggen waarbij Pacho komende zomer de overstap naar Frankfurt zou maken. Welke som Antwerp uiteindelijk zal vangen wordt niet vermeld, maar het lijkt zeker dat het record van 4 miljoen euro voor Benson verpulverd zal worden. Duitse bronnen beweerden onlangs dat de Great Old een transfersom van maar liefst 15 miljoen euro verlangde.

DUBBELE CIJFERS
Het valt af te wachten of Frankfurt daadwerkelijk dat bedrag op tafel zal leggen, maar sowieso lijkt Antwerp wel in de dubbele cijfers te gaan belanden met de transfer van Pacho. Die moet bij de Europa League-winnaar van vorig seizoen de opvolger worden van Evan Ndicka, die einde contract is en niet meer gaat bijtekenen. De Fransman is zeer gegeerd en wordt het hof gemaakt door verschillende Europese topclubs.


LEES OOK: 'Theate naar Engeland, 4 clubs in running voor Khalaili'

🚀

Is dat een mooie transfer voor Pacho?

Meest recent

WK 26': zó denkt Frankrijk dit keer over Rode Duivels

Tijdens de voorbije grote toernooien werd vanuit Frankrijk wel eens neerbuigend gedaan over de Rode ...

47
47
Club-fans geloven oren niet: ongeziene stunt Verhaeghe

Bart Verhaeghe is nog lang niet klaar met Club Brugge. Na de tweede ster droomt de voorzitter van ...

2514
2514
Verbeke duikt plots op in samenwerking met wereldster

Er is in het voorbije jaar bij Anderlecht weer heel wat veranderd. Wouter Vandenhaute begaf ...

31
31
'Real blijft maar gaan en wil nu ook sterkhouder City'

Real Madrid beleefde een tegenvallend seizoen en bleef al voor het tweede jaar op rij achter zonder ...

41
41
Schrik om Doku: ploegmaats komen met update

Als de Rode Duivels straks ver willen raken op het WK, dan zal daarbij een belangrijke rol weggelegd ...

118
118
Saelemaekers tipt Garcia: nieuwe positie op WK?

De Rode Duivels zijn intussen al wat meer gesetteld in hun nieuwe basecamp in Seattle, waar ze ...

43
43
'Club houdt groot talent uit buitenlandse klauwen'

Het is voor Club Brugge een bewogen seizoen geweest, dat het na een razend spannende strijd als ...

130
130
Kortrijk haalt nieuwe spits, Patro gaat weer Duitse toer op

Het Belgische voetbalseizoen zit er nog maar net op, maar voor veel clubs nadert de start van de ...

43
43
Ruben Van Gucht breekt los als DJ: "Het is een leugen!"

Hij is overal tegelijk. Op televisie, in de sportwereld en tegenwoordig ook achter de draaitafels. ...

17
17
AA Gent verrast met komst gewezen JPL-coach

AA Gent eindigde zijn seizoen op de valreep met een Europees ticket, nadat het in de barrage na ...

147
147
Club Brugge pakt uit: groot talent tekent bij

Club Brugge groeide de voorbije jaren uit tot een talentenfabriek, wat dit seizoen nog eens ...

163
163
STVV pakt uit met opvolger voor Wouter Vrancken

STVV verbaasde dit seizoen de Belgische voetbalwereld met een derde plaats in de Jupiler Pro League, ...

156
156
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

95
95
Red Flames met enorme kater ondanks dertien goals

De Red Flames wonnen de afgelopen met 6-0 en 0-7 van Luxemburg. Toch was er héél grote ...

32
32
'Manchester United zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United wil volgend seizoen weer een gooi doen richting landstitel. Daarvoor is uiteraard ...

108
108
Penders volgend jaar bij Chelsea? Dit zegt de doelman

Mike Penders vertoeft momenteel met België op het WK. De doelman heeft dat te danken aan een ...

114
114
'Beerschot vindt versterking bij KRC Genk'

Beerschot wil volgend seizoen promoveren naar de Jupiler Pro League. Het is duidelijk dat er nog ...

108
108
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

118
118
Van der Vaart maakt Rigaux met de grond gelijk

Dévy Rigaux versierde onlangs een opmerkelijke overgang. De Director of Football van Club ...

233
233
Keita spreekt duidelijke taal over transfergeruchten

Hij werd uiteindelijk niet door Rudi Garcia opgenomen in de selectie voor het WK, maar Mandela Keita ...

47
47
"Het is zuur dat ik weg moet bij Beerschot"

Beerschot greep uiteindelijk op het nippertje naast een terugkeer naar de Jupiler Pro League. Ze ...

170
170
Club Brugge en Union kennen hun straffen

Het seizoen in de Jupiler Pro League zit er intussen al enkele weken op, maar enkele clubs moesten ...

356
356
'Iran dreigt: match tegen Rode Duivels stilgelegd?'

Er zullen straks op het WK heel wat ogen gericht zijn op groep G en dat zal niet noodzakelijk zo ...

407
407
'Club wrijft zich in handen: tweede grootmacht wil Ordoñez'

Bij Club Brugge lijken ze deze zomer het vertrek van heel wat smaakmakers te moeten vrezen. Na ...

388
388
KV Kortrijk zwaait clubicoon na decennia uit

KV Kortrijk keert straks na een jaartje afwezigheid weer terug in de Jupiler Pro League, nadat het ...

71
71

Meer sportnieuws