Hommeles in Oostende: "Sommigen worden overbetaald"

door
Hommeles in Oostende:

Het zijn donkere dagen voor KV Oostende. De kustploeg ging afgelopen weekend in eigen stadion met 1-2 onderuit tegen streekgenoot Cercle Brugge en is intussen weggezakt naar de voorlaatste plaats. Ze hebben een achterstand van drie punten op de veilige plaatsen en zien hun situatie alsmaar penibeler worden. Er ontstaat stilaan grote wrijving binnen de club.


Zo haalde Brecht Capon bijzonder hard uit naar zijn ploegmaats na de nederlaag tegen Cercle. "Ik zal tot het bittere einde mijn stinkende best doen, maar ik zal het verschil niet maken. Het zegt wellicht voldoende dat ik nog zo vaak op het veld sta, dat vind ik niet logisch", stelde de 34-jarige verdediger immers bij Sporza. "Ik strijd elke minuut voor Oostende. Dat is heel normaal, want we worden ervoor betaald. Sommigen worden hier overbetaald, maar dat is een andere discussie."

Intussen beginnen ook de fans zich te roeren, waarbij vooral CEO Gauthier Ganaye en trainer Dominik Thalhammer het moeten ontgelden. Die eerste slaagde er na een sterk eerste jaar niet meer in om een evenwichtige kern samen te stellen, terwijl de aanstelling van die laatste tot dusver een ramp gebleken is. Tijdens de match tegen Cercle werd de naam van voorganger Yves Vanderhaeghe gescandeerd.

SLECHTSTE REEKS OOIT
Vanderhaeghe moest eind oktober plaatsmaken voor Thalhammer, die nog debuteerde met een belangrijke zege tegen KV Kortrijk. Enkele dagen later werd in de Croky Cup nog Thes Sport uitgeschakeld, maar daarna begon KVO aan een dramatische reeks. Een 6-0 op Westerlo luidde een reeks van zeven nederlagen op rij in, met een bekeruitschakeling door Union tussen zes verliespartijen in de competitie in. Daarmee zet Oostende zijn slechtste reeks ooit in eerste klasse neer, weet Het Nieuwsblad. Tot dusver hadden ze nooit slechter gedaan dan een nul op vijftien. Als het tij niet gekeerd kan worden in de volgende kelderkraker, zaterdag in Kortrijk, zal het wellicht heet onder de voeten van Thalhammer worden.

Zal KV Oostende degradatie nog vermijden?

Meest recent

Job op het spel: Renard maakt 'grove fout' bij Anderlecht

RSC Anderlecht is momenteel druk op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. En mogelijk moet het vizier ...

25
25
Still verrast met eerste basisploeg, één wissel bij Antwerp

Donderdagavond staat de tweede heenmatch in de halve finales van de Croky Cup op het programma. En ...

143
143
'De Bruyne zet Napoli op scherp met verbluffende reünie'

Nu de uitschakeling in de Champions League een feit is, zet SSC Napoli alles op de competitie en ...

69
69
Dubbele opdoffer Union: Hubert geeft eerste verdict

De eerste partij in de halve finales van de Croky Cup zit erop, maar tussen Sporting Charleroi en ...

101
101
Straffe stoot Club: Eredivisie-sterren massaal naar Brugge?

Club Brugge heeft zich wederom bij de 24 sterkste clubs van Europa geschaard. Voor het tweede ...

441
441
Kompany krijgt groot nieuws, bizarre nieuwe club Dimata

De wintermercato is in de grootste voetbalnaties inmiddels gesloten, maar in bepaalde landen kunnen ...

33
33
Gigantische kaakslag voor Ruben Van Gucht: "Zo laag!"

Ruben Van Gucht trok gisteren bij de Mia's weer alle blikken naar zich toe. De journalist was zelf ...

70
70
'Renard out: droomkandidaat laat Anderlecht koud staan'

Olivier Renard staat bij Anderlecht steeds meer geïsoleerd een een exit is geen taboe meer. ...

454
454
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 24 bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag 24 op de agenda. Om alles in goede banen te ...

57
57
Gheysens op matje geroepen: licentie Antwerp in gevaar?

De kritiek aan zijn adres raakt Paul Gheysens zijn koude kleren niet, terwijl ook de financiële ...

379
379
Anderlecht kookt over: Coucke roert zelf in de potten

Terwijl het bij Anderlecht rommelt, kraakt en sist langs alle kanten, duikt Marc Coucke plots ...

190
190
'Atlético valt aan: Simeone wil shoppen bij Club Brugge'

In de play-offs van de Champions League staat Club Brugge straks een dubbele confrontatie met ...

318
318
Antwerp-fans in alle staten: Gheysens breekt stilte

Na de deugddoende zege tegen Cercle Brugge hoopt Antwerp straks in Anderlecht een stap te zetten ...

237
237
Club Brugge betaalt zich blauw: monsterpremies JPL gelekt

Het lucratieve loon dat profvoetballers opstrijken biedt vaak voer tot discussie. Daarbij gaat het ...

398
398
'Anderlecht zoekt coach: Coucke verrast met wit konijn'

Besnik Hasi werd bedankt voor bewezen diensten, en dus zal Will Still straks voor het eerst in de ...

389
389
Still en Oosting hakken knopen door voor Croky Cup-clash

In de halve finale van de Croky Cup krijgt RSC Anderlecht straks Antwerp over de vloer. Bij de ...

313
313
Filip Joos gooit het roer om: “Het was genoeg”

Filip Joos staat bekend als het vaste gezicht en de stem van de sportredactie, iemand die het spel ...

237
237
Aanwinst bezorgt Essevee meteen serieuze kater

Even mocht Zulte Waregem dromen van de Champions' Play-Off, maar nu lijkt het in de laatste weken ...

119
119
Origi terug naar België? Dit zegt zijn makelaar

De wintermercato is voor Belgische clubs weer voorbij, maar toch valt het niet uit te sluiten dat er ...

210
210
Geen transfers voor Foket en Rits: één man in de wolken

Bij Anderlecht zullen ze met gemengde gevoelens terugblikken op de wintermercato. Op het eerste ...

257
257
'Kompany lacht tanden bloot: Bayern slaat slag bij PSG'

Vincent Kompany is goed op weg om Bayern München een boerenjaar te bezorgen. In de Bundesliga ...

160
160
'Fink stuurt Anderlecht wandelen: echte reden onthuld'

Bij Anderlecht wordt het maar niet rustig. Nadat er de voorbije maanden nog maar eens een ...

1172
1172
KV Mechelen slaat voor tweede keer in twee dagen toe

KV Mechelen is nog volop verwikkeld in de strijd om de top zes, maar desondanks maken ze Achter de ...

88
88
Lommel kondigt achtste(!) uitleenbeurt in 5,5 jaar aan

Lommel prijkt na 22 speeldagen op een knappe vierde plaats in de Challenger Pro League en mag nog ...

41
41
'Vandevoordt door concurrent bij Duivels verlost van bank'

Maarten Vandevoordt maakt intussen al iets meer dan een jaar vast deel uit van de kern van de Rode ...

108
108

Meer sportnieuws