Hommeles in Oostende: "Sommigen worden overbetaald"

door
Hommeles in Oostende:

Het zijn donkere dagen voor KV Oostende. De kustploeg ging afgelopen weekend in eigen stadion met 1-2 onderuit tegen streekgenoot Cercle Brugge en is intussen weggezakt naar de voorlaatste plaats. Ze hebben een achterstand van drie punten op de veilige plaatsen en zien hun situatie alsmaar penibeler worden. Er ontstaat stilaan grote wrijving binnen de club.


Zo haalde Brecht Capon bijzonder hard uit naar zijn ploegmaats na de nederlaag tegen Cercle. "Ik zal tot het bittere einde mijn stinkende best doen, maar ik zal het verschil niet maken. Het zegt wellicht voldoende dat ik nog zo vaak op het veld sta, dat vind ik niet logisch", stelde de 34-jarige verdediger immers bij Sporza. "Ik strijd elke minuut voor Oostende. Dat is heel normaal, want we worden ervoor betaald. Sommigen worden hier overbetaald, maar dat is een andere discussie."

Intussen beginnen ook de fans zich te roeren, waarbij vooral CEO Gauthier Ganaye en trainer Dominik Thalhammer het moeten ontgelden. Die eerste slaagde er na een sterk eerste jaar niet meer in om een evenwichtige kern samen te stellen, terwijl de aanstelling van die laatste tot dusver een ramp gebleken is. Tijdens de match tegen Cercle werd de naam van voorganger Yves Vanderhaeghe gescandeerd.

SLECHTSTE REEKS OOIT
Vanderhaeghe moest eind oktober plaatsmaken voor Thalhammer, die nog debuteerde met een belangrijke zege tegen KV Kortrijk. Enkele dagen later werd in de Croky Cup nog Thes Sport uitgeschakeld, maar daarna begon KVO aan een dramatische reeks. Een 6-0 op Westerlo luidde een reeks van zeven nederlagen op rij in, met een bekeruitschakeling door Union tussen zes verliespartijen in de competitie in. Daarmee zet Oostende zijn slechtste reeks ooit in eerste klasse neer, weet Het Nieuwsblad. Tot dusver hadden ze nooit slechter gedaan dan een nul op vijftien. Als het tij niet gekeerd kan worden in de volgende kelderkraker, zaterdag in Kortrijk, zal het wellicht heet onder de voeten van Thalhammer worden.

LEES OOK: ‘Terugkeer Lukaku naar Anderlecht: pion geeft extra duwtje’

Zal KV Oostende degradatie nog vermijden?

Meest recent

Een koopje? Ajax komt met Godts-statement

De voorbije dagen ging de naam van Mika Godts in heel Europa over de tongen, na zijn geweldige ...

0
0
STVV slaat terug na kritiek: "Ongelijke strijd"

STVV is nog steeds dé revelatie van het seizoen. De Kanaries lijken in de Champions' Play-Off ...

7
7
Grote verandering: hier zal CL vanaf 2027 te zien zijn

De voorbije jaren moest de Belgische voetbalfan zich al stevig aanpassen om naar voetbal te kunnen ...

129
129
'Garcia schokt: 2 certitudes vallen nog uit de boot voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden. In de komende weken zullen de eerste selecties voor ...

106
106
Lukaku biedt zichzelf aan: pikante toptransfer lonkt

Romelu Lukaku werkt nog steeds in België aan zijn terugkeer, nadat eind maart een nieuwe ...

110
110
Zlatan Ibrahimović zet sociale media in brand met één video

Zlatan Ibrahimović heeft opnieuw van zich laten horen op sociale media, en zoals zo vaak deed hij ...

14
14
'Standard 'baalt': geen toptransfer naar Rusland'

Bij Standard gaat er deze zomer sowieso volk vertrekken. De Rouches moeten zoals elke Belgische ...

53
53
'Antwerp hakt knoop door over Janssen en Kerk'

Royal Antwerp FC kent alweer een pover seizoen en heeft de rol aan de Belgische top al even moeten ...

151
151
STVV geeft transferplan prijs: "Dat is de bedoeling"

Bij STVV zijn ze een voorbeeldclub inzake het financiële compartiment, dat maakten we al eerder ...

68
68
Wesley Sonck compleet voor schut gezet: "Wat is dit?"

Wesley Sonck heeft in zijn voetbalcarrière al heel wat meegemaakt. De ex-spits kreeg ...

50
50
Albert ziet Anderlecht fout maken: "Zijn vertrek is slecht nieuws"

RSC Anderlecht gaat nog zware weken tegemoet. De Brusselaars moeten alles op alles zetten voor een ...

184
184
'Ajax-nachtmerrie: Club Brugge-deal hakt er zwaar in'

Ajax zit met een probleem, want Club Brugge duwt stevig door voor een van de revelaties van de ...

299
299
'Alvarez verlaat Atlético: drie clubs en enorme monstersom'

Bij Atlético Madrid hebben ze met Julian Alvarez een topspits in de rangen. De kans is echter ...

76
76
Vanden Borre doet boekje open over RSCA-terugkeer Lukaku

Bij RSC Anderlecht hebben ze nood aan ervaring. Dé grote droomtransfer van de fans is Romelu ...

226
226
Taravel vindt oplossing: verrassende zet bij Anderlecht

RSC Anderlecht speelde een sterk eerste helft tegen Union SG en stond onverdiend achter bij de rust. ...

238
238
Club Brugge in dubio: twee spelers op zijspoor onder Leko

Bij Club Brugge willen ze nog meer de kaart van de jeugd trekken, maar na het vertrek van Kaye Furo ...

277
277
'War on talent bij Club Brugge: ook KRC Genk getroffen'

De transferperiode opent pas binnen enkele weken officieel zijn deuren, maar achter de schermen ...

265
265
VAR-discussie in Madrid: Alderweireld en De Boer duidelijk

In de Champions League hebben Atlético Madrid en Arsenal FC mekaar geen duimbreed toegegeven. ...

50
50
Gedurfde voorspelling: "Zíj́ gaan Club kampioen maken"

Money time is nu echt wel aangebroken in de titelstrijd van de Jupiler Pro League. Vanaf komend ...

342
342
Twee penalty's en VAR-ingreep: geen winnaar in Atlético-Arsenal

Ook de tweede halve finale van de Champions League kan na één wedstrijd nog alle ...

25
25
Gent ruikt extra miljoenen: vijf huurdossiers onder de loep

AA Gent strijdt momenteel nog volop voor een Europees ticket. Dat behalen zou de club alvast een ...

231
231
Penaltyfestijn in Atlético-Arsenal: analisten vellen verdict

In de Champions League stond woensdag de tweede heenmatch van de halve finales op het programma. ...

32
32
'Club Brugge trekt bleek weg: transferbom van 35 miljoen'

Club Brugge lijkt komende zomer verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Zo lijkt ook Aleksandar ...

586
586
Zorgen voor Garcia: grote verandering in WK-basiself?

Nog exact 43 dagen te gaan tot de start van het wereldkampioenschap. In aanloop naar de start van ...

231
231
Deschacht maakt lijstje op: 'Deze spelers moet Anderlecht houden'

RSC Anderlecht wil zijn twee komende duels in de Champions' Play-Offs gebruiken om straks zo in ...

435
435

Meer sportnieuws