TRANSFERUURTJE: 'Uittocht bij Anderlecht, Standard shopt bij Club'

617 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Uittocht bij Anderlecht, Standard shopt bij Club'

Het nieuwe kalenderjaar is ingezet en dus heeft ook de winterse transferperiode officieel zijn deuren geopend. Heel wat clubs uit binnen- en buitenland zijn dan ook volop bezig met hun transferplannen te ontrollen. VoetbalNieuws verzamelt al het belangrijkste transfernieuws daarom dagelijks om 12u in het Transferuurtje.


JUPILER PRO LEAGUE

Het lijkt erop dat er bij Anderlecht de komende dagen een heuse uittocht zal komen. Fabio Silva staat op het punt om zijn overgang naar PSV af te ronden en ook de uitleenbeurt van Sebastiano Esposito zou snel stopgezet moeten worden. Daarnaast kregen ook Hendrik Van Crombrugge en Wesley Hoedt al te horen dat ze moeten vertrekken, terwijl ook Benito Raman en Killian Sardella weg zouden mogen. Ook zou Julien Duranville kunnen vertrekken, omdat het 16-jarige goudhaantje zijn contract niet zou willen verlengen. Adrien Trebel mag nog deze maand vertrekken, want Anderlecht is niet van plan hem nog een nieuw contract te geven.



Die exodus zorgt er wel voor dat Anderlecht de ruimte zou hebben om zich te versterken. Na de nipte zege in Seraing gaf Brian Riemer zondag toe dat het de bedoeling is dat er de komende dagen nog vers bloed neerstrijkt in het Lotto Park. De Deense coach rekent nog op twee à drie nieuwe spelers, vooral in het offensieve compartiment. Eén van de namen die alweer circuleert is die van Joshua Zirkzee, maar de voormalige publiekslieveling staat ook op de radar van Stade Rennes.

Ook bij Club Brugge lijken een paar spelers op weg naar de uitgang. Blauw-Zwart zou het licht op groen gezet hebben voor een vertrek van Eduard Sobol, die amper nog aan de bak komt. Hij zou zondag al naar Frankrijk gereisd zijn om zijn medische testen bij Strasbourg af te leggen. Cyle Larin kwam zondag dan weer in Spanje aan om er zijn transfer naar Real Valladolid af te leggen. Het zou gaan om een uitleenbeurt met een aankoopoptie die onder bepaalde voorwaarden automatisch gelicht zou worden. Ook Cadiz en PAOK deden een bod op de Canadees, maar vissen achter het net.



Daarnaast komt ook Standard mogelijk nog shoppen bij Club. De Rouches zouden namelijk hun zinnen gezet hebben op Ibe Hautekiet. De 20-jarige verdediger is aanvoerder van Club NXT en maakt ook deel uit van de A-kern, maar daar heeft hij geen uitzicht op speelminuten. Dat is in Luik anders en dus zou de overstap voor de jongeling interessant kunnen zijn.

Er zou ook nog steeds de nodige interesse zijn voor Noa Lang. In de wedstrijd tegen Charleroi werd hij naar verluidt gevolgd door een scout van Internazionale. Concreet lijkt de belangstelling van de Nerazzurri echter zeker nog niet te zijn.



Bij Antwerp is er ook nog versterking op komst. CEO Sven Jaecques bevestigde namelijk dat de Great Old op het punt staat om Gyrano Kerk aan te trekken. In de loop van maandag zou de komst van de Nederlandse aanvaller helemaal moeten afronden. Kerk zou tot het einde van het seizoen gehuurd worden van Lokomotiv Moskou.

LEES OOK: 'Enorme jackpot Club: Tzolis kiest transferbestemming'

Zijn drie aanwinsten genoeg om alle vertrekkers bij Anderlecht op te vangen?

Meest recent

Tielemans heerst in finale: Engelse pers door dolle heen

Op zijn 29ste heeft Youri Tielemans een eerste Europese trofee op zijn palmares kunnen zetten. ...

44
44
'Enorme jackpot Club: Tzolis kiest transferbestemming'

Als Club Brugge donderdagavond beslag legt op zijn 20ste landstitel, zal Christos Tzolis daar een ...

201
201
'Ten Hag op tribunes Cegeka Arena: Genkie springt in oog'

KRC Genk bleef dinsdagavond op een 0-0-gelijkspel steken tegen Antwerp FC. Voor de gelegenheid was ...

56
56
Aston Villa wint Europa League! Hoofdrol Tielemans in finale

Aston Villa heeft woensdagavond beslag gelegd op de Europa League. In de finale had de Premier ...

58
58
Straffe vuurdoop Preud'homme: dríé knalaanwinsten voor Club

Club Brugge staat op punt op 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen aan Feyenoord. ...

492
492
'Grote JPL-comeback Carl Hoefkens: gesprekken opgestart'

Terwijl de competitie op zijn laatste benen loopt, zijn heel wat eersteklassers al bezig met de ...

143
143
San Youri! Tielemans breekt finale open met heerlijke volley

Woensdagavond vormde Istanbul de gaststad van de Europa League-finale tussen SC Freiburg en Aston ...

60
60
'Alonso als wervelwind van start: transfervuurwerk Chelsea'

Slechts enkele maanden na zijn ontslag bij Real Madrid, heeft Xabi Alonso een nieuwe job gevonden. ...

108
108
Transfer onvermijdelijk: El Ouahdi doet boekje open

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

326
326
Twijfels duiken op: 'Anderlecht neemt groot risico met Sibierski'

RSC Anderlecht heeft nog twee matchen om zich te verzekeren van een Europees ticket, maar het is ook ...

513
513
Sterkhouder staat op bij Antwerp: "Iedereen kent zijn kwaliteit"

Enkele dagen na het ontslag van trainer Joseph Oosting, heeft Antwerp FC de rug ietwat kunnen ...

306
306
Geruchten nemen toe: heftige spanningen bij Club Brugge

Club Brugge kan bijna de titel vieren, maar in het Basecamp blijft het rommelen. Na het vertrek van ...

623
623
Van Bommel spreekt over mogelijke nieuwe job

Tussen 2022 en 2024 kende Mark van Bommel een zeer succesvolle passage bij Antwerp. In zijn eerste ...

236
236
AA Gent legt nog maar eens talent onder contract

Bij AA Gent hebben ze de laatste jaren een stevige inhaalbeweging qua jeugdopleiding gemaakt. Dat ...

36
36
'Club onvermurwbaar: grootmacht wandelen gestuurd'

Bij Club Brugge verliezen ze met Dévy Rigaux hun sportief directeur aan Feyenoord, maar dat ...

317
317
UEFA kondigt revolutie in EK-voorronde en Nations League aan

Voor de Rode Duivels staan er drukke tijden voor de boeg. In de komende weken bereiden ze zich voor ...

116
116
Antwerp gaat langer verder met debutant

Voor Antwerp zijn de play-offs een ontgoocheling geworden, want het kon eigenlijk nooit echt ...

83
83
'Taquin vindt straffe uitdaging na vertrek bij La Louvière'

La Louvière wist na de verrassende promotie dit seizoen ook het behoud in de Jupiler Pro ...

61
61
Verrassende rentree bij Club voor kampioensmatch

Alle ogen zullen donderdagavond op Club Brugge gericht zijn. Het kan zich immers op de voorlaatste ...

469
469
Union gooit handdoek: "We rekenen niet meer op titel"

Union likte de voorbije dagen zijn wonden na de pandoering van zondag. Het kreeg van Club Brugge een ...

235
235
'Leegloop Antwerp: na Janssen volgende sleutelfiguur weg'

Antwerp sluit zaterdag zijn seizoen af met een thuismatch tegen Westerlo. Het einde van het seizoen ...

291
291
De Mil komt met héél duidelijk statement in Kanga-saga

De fans van AA Gent zijn Wilfried Kanga beu. Zij nemen hem al heel lang op de korrel en vorige week ...

141
141
Taravel doet alsnog oproep aan het publiek

RSC Anderlecht weet wat het moet doen om een beetje rust in de keet te krijgen: winnen van STVV. ...

183
183
'Verrassende transfer Kasper Dolberg op til'

Kasper Dolberg deed het twee jaar en nog een beetje uitstekend bij RSC Anderlecht. De Deense ...

518
518
'Antwerp en toekomst Janssen: kogel is door de kerk'

Royal Antwerp FC is dit seizen een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. De club gaat ook nog ...

306
306

Meer sportnieuws