TRANSFERUURTJE: 'Uittocht bij Anderlecht, Standard shopt bij Club'

door
TRANSFERUURTJE: 'Uittocht bij Anderlecht, Standard shopt bij Club'

Het nieuwe kalenderjaar is ingezet en dus heeft ook de winterse transferperiode officieel zijn deuren geopend. Heel wat clubs uit binnen- en buitenland zijn dan ook volop bezig met hun transferplannen te ontrollen. VoetbalNieuws verzamelt al het belangrijkste transfernieuws daarom dagelijks om 12u in het Transferuurtje.


JUPILER PRO LEAGUE

Het lijkt erop dat er bij Anderlecht de komende dagen een heuse uittocht zal komen. Fabio Silva staat op het punt om zijn overgang naar PSV af te ronden en ook de uitleenbeurt van Sebastiano Esposito zou snel stopgezet moeten worden. Daarnaast kregen ook Hendrik Van Crombrugge en Wesley Hoedt al te horen dat ze moeten vertrekken, terwijl ook Benito Raman en Killian Sardella weg zouden mogen. Ook zou Julien Duranville kunnen vertrekken, omdat het 16-jarige goudhaantje zijn contract niet zou willen verlengen. Adrien Trebel mag nog deze maand vertrekken, want Anderlecht is niet van plan hem nog een nieuw contract te geven.



Die exodus zorgt er wel voor dat Anderlecht de ruimte zou hebben om zich te versterken. Na de nipte zege in Seraing gaf Brian Riemer zondag toe dat het de bedoeling is dat er de komende dagen nog vers bloed neerstrijkt in het Lotto Park. De Deense coach rekent nog op twee à drie nieuwe spelers, vooral in het offensieve compartiment. Eén van de namen die alweer circuleert is die van Joshua Zirkzee, maar de voormalige publiekslieveling staat ook op de radar van Stade Rennes.

Ook bij Club Brugge lijken een paar spelers op weg naar de uitgang. Blauw-Zwart zou het licht op groen gezet hebben voor een vertrek van Eduard Sobol, die amper nog aan de bak komt. Hij zou zondag al naar Frankrijk gereisd zijn om zijn medische testen bij Strasbourg af te leggen. Cyle Larin kwam zondag dan weer in Spanje aan om er zijn transfer naar Real Valladolid af te leggen. Het zou gaan om een uitleenbeurt met een aankoopoptie die onder bepaalde voorwaarden automatisch gelicht zou worden. Ook Cadiz en PAOK deden een bod op de Canadees, maar vissen achter het net.



Daarnaast komt ook Standard mogelijk nog shoppen bij Club. De Rouches zouden namelijk hun zinnen gezet hebben op Ibe Hautekiet. De 20-jarige verdediger is aanvoerder van Club NXT en maakt ook deel uit van de A-kern, maar daar heeft hij geen uitzicht op speelminuten. Dat is in Luik anders en dus zou de overstap voor de jongeling interessant kunnen zijn.

Er zou ook nog steeds de nodige interesse zijn voor Noa Lang. In de wedstrijd tegen Charleroi werd hij naar verluidt gevolgd door een scout van Internazionale. Concreet lijkt de belangstelling van de Nerazzurri echter zeker nog niet te zijn.



Bij Antwerp is er ook nog versterking op komst. CEO Sven Jaecques bevestigde namelijk dat de Great Old op het punt staat om Gyrano Kerk aan te trekken. In de loop van maandag zou de komst van de Nederlandse aanvaller helemaal moeten afronden. Kerk zou tot het einde van het seizoen gehuurd worden van Lokomotiv Moskou.

LEES OOK: 'Verhaeghe verrast: paleisrevolutie bij Club Brugge'

Zijn drie aanwinsten genoeg om alle vertrekkers bij Anderlecht op te vangen?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

22
22
'Verhaeghe verrast: paleisrevolutie bij Club Brugge'

Al ruim een decennium lang rijgt Club Brugge de successen aan mekaar. Ook na het vertrek van Vincent ...

0
0
Anderlecht dropt bommetje over comeback Kindermans

RSC Anderlecht stelde woensdag Antoine Sibierski officieel voor als technisch directeur. Tijdens dat ...

45
45
'Club Brugge op stelten: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Net nu het een bijzonder drukke zomer te wachten staat, dreigt Club Brugge op zoek te moeten gaan ...

176
176
Sibierski onthult concrete doelstellingen in Anderlecht

Op de korte termijn staat er nog veel op het spel voor RSC Anderlecht, maar met de intrede van ...

98
98
Racismerel rond Vinicius krijgt op WK nog staartje

In februari daverde de voetbalwereld enkele dagen op zijn grondvesten na een stevige racismerel in ...

32
32
Bornauw verklaart waarom Anderlecht voor Sibierski koos

Na een zoektocht van drie maanden vond Anderlecht deze week eindelijk zijn nieuwe sportief ...

195
195
'Strijd om Keita is los: 2 volgende clubs melden zich'

Op een selectie voor het WK moet hij wellicht niet meer hopen, maar Mandela Keita is de voorbije ...

53
53
Julie Vanloo na immense shock: Club Brugge als reddingsboei

De klap kwam hard aan voor Julie Vanloo. Enkele dagen voor de start van het nieuwe WNBA-seizoen werd ...

285
285
'KV Kortrijk hakt knoop door over Dejaegere'

KV Kortrijk keert volgend seizoen na één jaar afwezigheid terug in de Jupiler Pro ...

157
157
Antwerp in diepe rouw na overlijden clubicoon

Antwerp kreeg vorig weekend een mokerslag met een pijnlijke 0-5 tegen Standard, maar die verdwijnt ...

0
0
Vrancken zalft na relletje met Burgess

Vorig weekend heeft STVV voor een knappe stunt gezorgd door op Stayen Union over de knie te leggen. ...

82
82
'Lierse pakt uit met zeer opvallende nieuwe coach'

Komend weekend staat nog de finale van de play-offs op het programma, maar voor alle andere teams ...

67
67
Standard deelt Antwerp nieuwe tik uit met transfer

Na enkele magere jaren lijkt Standard weer op te leven. De Rouches prijken op vier speeldagen van ...

113
113
'Grootmacht wacht op antwoord: Club twijfelt over transfer'

Het lijkt er alsmaar meer op dat Club Brugge in de zomer heel wat spelers gaat verliezen. Na alweer ...

345
345
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest Rigaux, opvolger Mignolet gezocht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

149
149
Bom ontploft bij club Hoefkens: Van Hooijdonk stapt op

NAC Breda is en blijft een héél woelige club. De club van trainer Carl Hoefkens heeft ...

71
71
Van der Elst tip Garcia: "Hem als nummer 1 in de spits"

Volgende week vrijdag maakt Rudi Garcia zijn WK-selectie bekend. Franky Van der Elst oordeelde over ...

174
174
'Arne Engels gewild: interesse groeit razendsnel'

Arne Engels is een speler die deze zomer wellicht weer van club gaat veranderen. De voormalige ...

63
63
Anderlecht voor moeilijke keuze: twee talenten weg?

RSCA Futures kende een degelijk seizoen. Er waren enkele Belgische talenten die doorbraken, maar de ...

376
376
Conte en Lukaku in gesprek: details lekken uit

Romelu Lukaku is terug bij Napoli na zijn revalidatie in België. Hij ging daar meteen een ...

244
244
'Onrust bij Genk: drie spelers willen weg?'

Bij Racing Genk gaat er in de zomer wel het een en ander gebeuren. De Limburgers zullen ongetwijfeld ...

762
762
Trossard krijgt lof: Engelse media onder de indruk

Arsenal trekt naar de finale van de Champions League na de zege tegen Atlético Madrid. ...

155
155
Gert Verheyen overvallen door emoties na onverwacht nieuws

Een onverwacht moment rond Gert Verheyen heeft voor heel wat beroering gezorgd bij supporters. ...

422
422
Kompany verovert het voetbal: "FIFA of UEFA leiden"

Vincent Kompany was een topper als speler en ook als coach. We haalden al aan dat hij de grootste ...

78
78
'Schoonmaak KRC Genk: twee ervaren pionnen op de wip'

Bij KRC Genk gaan ze in de zomer toch wel wat spelers van de hand doen. De Limburgers zullen enkele ...

456
456

Meer sportnieuws