Vandenbempt ziet 3 uitblinkers bij Antwerp: "Weldra Rode Duivel?"

door
Vandenbempt ziet 3 uitblinkers bij Antwerp:

Mark van Bommel doet het goed als coach van Royal Antwerp FC. De Great Old zit nog in de Beker van België en mag ook nog dromen van een landstitel. Peter Vandenbempt looft de Great Old, die steeds meer een machine aan het worden is.


Standard werd voor de tweede keer in enkele weken tijd makkelijk over de knie gelegd. In de beker werd het 4-0 en nu 4-1. Vandenbempt zag enkele spelers indruk maken. "Vermeeren is een geweldige ontdekking op het middenveld. Muja vind ik niet de meest verfijnde voetballer, maar wel een waardevolle. Vincent Janssen is van goudwaarde voor Antwerp. En Balikwisha gaat straks toch een keer in de buurt komen van de Rode Duivels", liet hij weten bij Sporza.

GOEDE VORM

Antwerp trekt volgende week zonder de geschorste Janssen naar het Lotto Park. Daar geeft het Anderlecht partij en de kans is groot dat de club dan Gyrano Kerk kan opstellen. De Nederlandse aanvaller, twee jaar geleden in beeld bij Anderlecht, zal eerstdaags voorgesteld worden als nieuwe aanwinst. Na het vertrek van Michael Frey naar Schalke 04 moet Van Bommel dus een oplossing vinden voor de aanval.

De Great Old staat momenteel op een derde plaats in de Jupiler Pro League. De kloof met nummer vijf Club Brugge bedraagt acht punten, die met leider KRC Genk toch nog steeds tien punten. De Limburgers hebben ook nog een match minder gespeeld. Van Bommel maakt deze maand stevig indruk met Antwerp. Het won de toppers tegen AA Gent, KRC Genk (beker) en Standard, alleen tegen Union SG ging het onderuit. Tussendoor werd vlot gewonnen van KV Oostende. Kunnen ze hun goede vorm doortrekken tegen Anderlecht?

LEES OOK: Toby Alderweireld doet fans dromen van grote comeback

Gaat Antwerp meestrijden voor de titel?

Meest recent

Rode Duivels op TV: hier kijk jij naar VS-België

De Rode Duivels trappen zaterdagavond hun oefencampagne richting het WK af. In Atlanta kruisen de ...

13
13
'Milan en PSG doen Barça gruwen: knaltransfer in gevaar'

FC Barcelona is momenteel al drukke plannen aan het maken voor de komende zomermercato. De club zou ...

9
9
Duivels-fans worden gek: De Bruyne dropt toekomstbommetje

Kevin De Bruyne moet komende zomer één van dé Belgische speerpunten op het WK ...

43
43
Interlands: Oranje herpakt zich, Wirtz wervelt, Spaans statement

Vrijdagavond werden heel wat interessante oefenwedstrijden met oog op het WK afgewerkt. Zo wist ...

75
75
Enorme lof voor Anderlecht: "Grootste en beste van België"

RSC Anderlecht heeft niet zijn beste jaren achter de rug, maar blijft beschikken over een puike ...

255
255
Club of Union kampioen? "Half mirakel als zij het halen"

Terwijl de ogen in de komende dagen gericht zijn op de nationale ploeg, is het toch ook al uitkijken ...

255
255
Gouden zege Jonge Duivels: Vermeeren behoedt Vermant van rotavond

De Belgische beloften hebben vrijdagavond een cruciale overwinning geboekt in hun ...

167
167
Garcia geeft basiself-hint: slecht nieuws voor één Duivel

De Rode Duivels staan zaterdagavond voor een interessante test met oog op het WK. In Atlanta wordt ...

201
201
'Liverpool lanceert heuse transferraket na vertrek Salah'

Liverpool FC maakte deze week bekend dat clubboegbeeld Mohamed Salah na het seizoen andere oorden ...

180
180
Duranville doet boekje open over Anderlecht-comeback

De Belgische beloften spelen vrijdagavond een belangrijke EK-kwalificatiewedstrijd tegen Oostenrijk. ...

107
107
Open oorlog Napoli vs. Lukaku: De Bruyne komt met reactie

De voorbije dagen is een heus conflict ontstaan tussen Romelu Lukaku en zijn club SSC Napoli. De ...

118
118
Europese barrages: dé favorieten voor laatste WK-tickets

Tijdens de huidige interland-periode worden de resterende zes ticket voor het WK uitgedeeld. Vier ...

59
59
Onrust groeit rond De Cat: fout van Garcia?

De naam van Nathan De Cat springt in het oog bij de Rode Duivels, maar achter die selectie groeit ...

170
170
"Doet pijn hen zo te zien" - grote zorgen rond RSCA-tweetal

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

444
444
Club Brugge scherpt de messen: zinderend transferoffensief

Terwijl de spotlights deze week op de nationale ploegen zijn gerichten, kunnen de clubs hun plannen ...

376
376
'Anderlecht likt wonden: miljoenenaankoop buitenspel'

De boekhouding kleurt langzaam maar zeker groen bij RSC Anderlecht, dat weliswaar nog altijd op de ...

273
273
'Kroatisch talent zet koers richting Jupiler Pro League'

Onze competitie blijkt alsmaar meer een kweekvijver voor talent. Niet alleen jonge Belgen, ook ...

135
135
Club Brugge klopt tweedeklasser: één opvallende afwezige

Om de benen warm te houden tijdens de interlandbreak staan er bij de meeste ploegen enkele ...

424
424
Mannaert spreekt klare taal over toekomst bij KBVB

Met het oefenkamp in de Verenigde Staten zetten de Rode Duivels de laatste rechte lijn in richting ...

95
95
'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'

Antwerp sloot een teleurstellende campagne in de reguliere competitie zondag op gepaste wijze af met ...

807
807
'Anderlecht op vinkenslag: comeback Lukaku deze zomer?'

Een van de vele targets op de verlanglijst van RSC Anderlecht voor volgende zomer is allicht een ...

286
286
Rigaux haalt gram: nieuwe goudmijn voor Club Brugge

Aleksandar Stankovic keert na amper één jaar wellicht al terug naar Inter, maar ook ...

228
228
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: Nog een nieuw gezin?

Ruben Van Gucht blijft één van de meest besproken gezichten van de VRT, niet alleen ...

175
175
Luc Nilis maakt korte metten met Anderlecht

Luc Nilis was in het verleden spitsentrainer bij RSC Anderlecht, maar uiteindelijk koos Paars-Wit ...

422
422
Nieuwe leider Duivels staat op: “Zéér serieus”

De Rode Duivels zijn momenteel op stage in de Verenigde Staten. Morgen staat de oefenwedstrijd tegen ...

158
158

Meer sportnieuws