Vandenbempt ziet 3 uitblinkers bij Antwerp: "Weldra Rode Duivel?"

door
Vandenbempt ziet 3 uitblinkers bij Antwerp:

Mark van Bommel doet het goed als coach van Royal Antwerp FC. De Great Old zit nog in de Beker van België en mag ook nog dromen van een landstitel. Peter Vandenbempt looft de Great Old, die steeds meer een machine aan het worden is.


Standard werd voor de tweede keer in enkele weken tijd makkelijk over de knie gelegd. In de beker werd het 4-0 en nu 4-1. Vandenbempt zag enkele spelers indruk maken. "Vermeeren is een geweldige ontdekking op het middenveld. Muja vind ik niet de meest verfijnde voetballer, maar wel een waardevolle. Vincent Janssen is van goudwaarde voor Antwerp. En Balikwisha gaat straks toch een keer in de buurt komen van de Rode Duivels", liet hij weten bij Sporza.

GOEDE VORM

Antwerp trekt volgende week zonder de geschorste Janssen naar het Lotto Park. Daar geeft het Anderlecht partij en de kans is groot dat de club dan Gyrano Kerk kan opstellen. De Nederlandse aanvaller, twee jaar geleden in beeld bij Anderlecht, zal eerstdaags voorgesteld worden als nieuwe aanwinst. Na het vertrek van Michael Frey naar Schalke 04 moet Van Bommel dus een oplossing vinden voor de aanval.

De Great Old staat momenteel op een derde plaats in de Jupiler Pro League. De kloof met nummer vijf Club Brugge bedraagt acht punten, die met leider KRC Genk toch nog steeds tien punten. De Limburgers hebben ook nog een match minder gespeeld. Van Bommel maakt deze maand stevig indruk met Antwerp. Het won de toppers tegen AA Gent, KRC Genk (beker) en Standard, alleen tegen Union SG ging het onderuit. Tussendoor werd vlot gewonnen van KV Oostende. Kunnen ze hun goede vorm doortrekken tegen Anderlecht?

LEES OOK: 'Vijf voor twaalf: smaakmaker gratis weg bij Antwerp?'

Gaat Antwerp meestrijden voor de titel?

Meest recent

'Liverpool pakt malaise aan: transferdeal met Club Brugge'

Club Brugge heeft de intentie om zijn sterkhouders tijdens de komende wintermercato aan boord te ...

107
107
'Transferfiasco Anderlecht, januari-exit in de maak'

RSC Anderlecht is van plan om zich tijdens de zomermercato te versterken met enkele gerichte ...

84
84
'Genk hakt knoop door: nieuwe hoofdcoach in aantocht'

De zoektocht naar een opvolger voor Thorsten Fink nadert zijn ontknoping bij KRC Genk. Zo zou Racing ...

532
532
UECL: Verrassingen op slotspeeldag, ontdek eindstand League Phase

Donderdagavond werd de laatste speeldag van de League Phase in de Conference League afgewerkt. Die ...

89
89
Oosting drukt stempel bij Antwerp: Kerk doet boekje open

Enkele weken geleden leek Antwerp FC nog op sterven na dood, maar momenteel is de Great Old weer ...

145
145
Heftige beelden in CPL: Patro-Eupen mondt uit in knokpartij

Donderdag stonden de twee laatste duels van de 18de speeldag in de Challenger Pro League op het ...

282
282
Napoli wipt Milan, uitblinkers met klasse-gebaar bij Lukaku

SSC Napoli heeft zich donderdag als eerste ploeg geplaatst voor de finale van de Italiaanse ...

63
63
"Het is gewoon té veel" - clubleiding Genk op plaats gezet

KRC Genk nam afgelopen maandag zoals verwacht afscheid van Thorsten Fink. En dus moeten de ...

575
575
Sensatie bij Gouden Schoen? Opzienbarende kandidaat genoemd

Het einde van het kalenderjaar nadert en dus sluit weldra ook de tweede stemronde van de Gouden ...

373
373
Straffe woorden: Kane geeft oprechte mening over Kompany

Bayern München is bezig aan een weergaloos seizoen tot dusver. Dat heeft de Duitse kampioen ...

480
480
'KRC Genk schrapt kandidaat-trainer: topfavoriet bekend'

Terwijl interim-trainer Domenico Olivieri de spelers klaarstoomt voor het competitieduel op ...

498
498
'Anderlecht vol voor goudhaantje: 18 goals in 21 duels'

RSC Anderlecht wil tijdens de komende transferperiode enkele gerichte versterkingen in huis halen. ...

260
260
Club Brugge ontploft: titelheld op weg naar Jan Breydel?

Club Brugge wordt gelinkt aan een titelheld die in Zuid-Amerika zowat alles won wat er te winnen ...

1249
1249
Basisploeg Genk op zijn kop? Olivieri dropt grote hint

KRC Genk opent vrijdagavond de 19de speeldag in de Jupiler Pro League met een bezoek aan Sporting ...

364
364
Spanningen Club en Gent lopen hoog op: politie onderneemt actie

Aanstaande zondag staat de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen Club Brugge en AA Gent op het ...

384
384
Conflict met De Bilde: Garcia breekt stilte met bizarre reactie

Rudi Garcia heeft donderdag de tijd genomen om verschillende media te woord te staan. Verschillende ...

147
147
Club Brugge op vingers getikt na markante Leko-moves

Club Brugge zorgde een dik week geleden voor een heuse schokgolf door Ivan Leko bij AA Gent weg te ...

321
321
'Barça laat Kane links liggen: topspits volgt Lewa op'

FC Barcelona zal tijdens de komende wintermercato geen al te gekke dingen doen, maar komende zomer ...

196
196
WK darts schokt fans: De Decker voltooit Belgisch debacle

Het WK Darts is voor de Belgen uitgedraaid op een absolute desillusie. Met vijf verschenen ze aan de ...

83
83
Garcia spreekt klare taal over toekomst bij Rode Duivels

Voor de laatste keer dit kalenderjaar stond Rudi Garcia donderdag de verzamelde pers te woord. De ...

89
89
Crisis bij KRC Genk: Olivieri incasseert opdoffer

Na een magere een op zes hoopt KRC Genk vrijdag in Charleroi weer aan te knopen met de zege. Niet ...

852
852
AA Gent heeft beet: toptalent tekent tot medio 2029

Alsmaar meer Belgische clubs trekken tegenwoordig de kaart van de jeugd. Zo ook AA Gent, waar er een ...

165
165
Biebauw doet boekje open over ontslag bij Club Brugge

In het zog van Nicky Hayen bedankte Club Brugge vorige week ook Wouter Biebauw voor bewezen ...

539
539
Garcia dropt bommetje: Vertonghen terug bij Rode Duivels?

Een week na Vincent Mannaert was het donderdag de beurt aan Rudi Garcia om de verzamelde pers te ...

127
127
'De Condé verrast: KRC Genk richt vizier op Hoefkens'

KRC Genk besloot maandag om afscheid te nemen van Thorsten Fink. Sindsdien wordt er uiteraard druk ...

584
584

Meer sportnieuws