Skov Olsen duidt grote pijnpunt aan bij Club Brugge

door
Skov Olsen duidt grote pijnpunt aan bij Club Brugge

Club Brugge lijkt maar niet meer te kunnen winnen in de Jupiler Pro League. De regerende landskampioen raakte thuis ook niet voorbij Sporting Charleroi, nadat een dubbele achterstand werd weggewerkt. Andreas Skov Olsen speelde een belangrijke rol in de remonte.


De Deen viel begin de tweede helft in en toonde zich meteen bedrijvig. In de 50ste minuut tekende hij voor de Brugse gelijkmaker. Daarna dwong hij Boukamir om hem foutief af te stoppen. De Charleroi-pion kreeg daarvoor rood. De prestatie van Skov Olsen zal hem ongetwijfeld deugd doen na een moeilijke periode met een heupblessure.

Skov Olsen denkt bij Het Nieuwsblad dat Club zich mentaal moet herpakken en dringend meer plezier moet maken op het veld. "Het loopt momenteel nog niet zoals we zouden willen. Waarom niet? Dat is moeilijk te zeggen. Het zit soms tussen de oren, terwijl we als ploeg op dat veld moeten stappen en ons gewoon moeten amuseren", zegt hij bij de krant. Op persoonlijk vlak schijnt er nu wel licht aan het einde van de tunnel. "Ik heb een moeilijke maand achter de rug, maar nu gaat het opnieuw beter. We hebben zo snel mogelijk een zege nodig. Dat zou ongelofelijk deugd doen. We moeten dringend het échte Club Brugge tonen", aldus Skov Olsen.

TEGEN ZULTE WAREGEM DAN MAAR?
Club zal dan maar tegen Zulte Waregem die broodnodige zege moeten pakken. Blauw-Zwart trekt komende zondag naar de Elindus Arena, waar het oude bekende Ruud Vormer in de ogen zal kijken. Parker en co hebben dringend punten nodig. Door het gelijkspel tegen de Carolo's is Gent, dat zelf won tegen STVV, immers naar de vierde plek gesprongen in het klassement.

LEES OOK: Wat een demonstratie! Club maakt brandhout van Monaco

Haalt Club de top vier?

Meest recent

Wat een demonstratie! Club maakt brandhout van Monaco

Club Brugge KV is op ronduit indrukwekkende wijze aan zijn campagne in de League Phase van de ...

1
1
Club-lieveling speelt Monaco aan flarden: héél Europa vol lof

Club Brugge KV is donderdagavond als een wervelwind aan de League Phase van de Champions League ...

34
34
Sneijder maakt brandhout van Godts: "Met zijn kwaliteiten ..."

De Nederlandse clubs zijn tegenvallend aan de League Phase van de Champions League. Na de nederlaag ...

29
29
Mignolet pakt uit met klasse-gebaar na ongeziene rollercoaster

De veelbesproken keeperssituatie bij Club Brugge heeft donderdagavond een nieuwe dimensie gekregen. ...

139
139
Club Brugge-fans spreken schande: "Nóóit penalty!"

Tijdens de openingsspeeldag van de Champions League, kreeg Club Brugge donderdagavond het bezoek van ...

72
72
Hoogspanning bij KRC Genk: supporters roeren zich

KRC Genk heeft woensdagavond andermaal steken laten vallen in de Jupiler Pro League. Zo verloren de ...

158
158
Union slaat Nederland met verstomming: "Beter elftal dan PSV"

Union SG is dinsdag als een wervelwind begonnen aan zijn eerste Champions League-campagne en haalde ...

175
175
Opstellingen Club-Monaco: Hayen slachtoffert basispion

Donderdagavond is het zover, dan begint ook Club Brugge aan zijn campagne in de League Phase ...

63
63
'Comebackbom: Odoi kiest toch voor België'

Denis Odoi nam verrassend afscheid van Royal Antwerp FC en de 37-jarige polyvalente middenvelder zit ...

248
248
Sam Kerkhofs haalt vernietigend uit: “Het is een beerput!”

Sam Kerkhofs is ondertussen een klinkende naam geworden in de Belgische voetbalwereld. De supporter ...

85
85
Woedende Leko trekt aan alarmbel bij KAA Gent

KAA Gent won afgelopen speeldag nog tegen Royal Antwerp FC in de Jupiler Pro League, maar toch zette ...

150
150
'Spectaculaire terugkeer Doumbia bij Antwerp'

Mahamadou Doumbia maakte afgelopen zomermercato de overstap van Royal Antwerp FC naar Al-Ittihad. De ...

396
396
Mourinho heeft beet en briest: bizarre clausule

José Mourinho werd een tijdje geleden ontslagen bij Fenerbahçe. Na de uitschakeling ...

53
53
Simic onthult échte reden Anderlecht-vertrek

Jan-Carlo Simic werd op de valreep nog verkocht aan het Saudische Al-Ittihad. De Servische ...

436
436
Liverpool-fan blijft Simeone pesten: “Krijg ik assist?”

De Champions League-clash tussen Liverpool en Atlético Madrid blijft nazinderen. In het slot ...

53
53
DAZN-affaire moddert aan: Bart Verhaeghe kiest kant

De achtste speeldag van de Jupiler Pro League staat voor de deur en naar alle waarschijnlijkheid ...

1344
1344
'Totale transferwending na topmeeting bij Anderlecht'

Nu de zomermercato achter de rug is, kan de sportieve leiding bij RSC Anderlecht zich toeleggen op ...

556
556
Suprematie doorbroken? "Union mag voet zetten naast Club"

Club Brugge opent donderdagavond zijn campagne in de League Phase van de Champions League. Maar er ...

251
251
Schmeichel komt met verwoestende boodschap voor Lammens

Zaterdag wacht Manchester United een nieuwe topper in de Premier League, want dan komt Chelsea op ...

268
268
Club Brugge kan toch blijven rekenen op goudhaantje

Voor Club Brugge staan er bijzonder drukke maanden voor de boeg. Blauw-Zwart moet in principe nog ...

125
125
Mignolet naar de uitgang geduwd bij Club Brugge?

Na de pijnlijke nederlaag op La Louvière van afgelopen weekend hoopt Club Brugge straks weer ...

257
257
Antwerp pakt nog uit met knap nieuw shirt

Het nieuwe seizoen is intussen toch al bijna twee maanden aan de gang, maar bij Antwerp pakken ze ...

77
77
Albert keihard: "Was ik Hayen, dan nam ik ontslag"

Wanneer Club Brugge straks in de Champions League AS Monaco in de ogen kijkt, zullen wellicht vele ...

540
540
'Anderlecht grijpt stevig in na harde woorden Lukaku'

Nadat hij vorig weekend in het Lotto Park aanwezig was voor de match tussen Anderlecht en Genk, ...

719
719
'Explosieve situatie bij Cercle Brugge'

Cercle Brugge kende dit seizoen weer een lastige start, maar met een 8 op 21 is het nu toch mee in ...

178
178

Meer sportnieuws