Skov Olsen duidt grote pijnpunt aan bij Club Brugge

751 stemmen
Skov Olsen duidt grote pijnpunt aan bij Club Brugge

Club Brugge lijkt maar niet meer te kunnen winnen in de Jupiler Pro League. De regerende landskampioen raakte thuis ook niet voorbij Sporting Charleroi, nadat een dubbele achterstand werd weggewerkt. Andreas Skov Olsen speelde een belangrijke rol in de remonte.


De Deen viel begin de tweede helft in en toonde zich meteen bedrijvig. In de 50ste minuut tekende hij voor de Brugse gelijkmaker. Daarna dwong hij Boukamir om hem foutief af te stoppen. De Charleroi-pion kreeg daarvoor rood. De prestatie van Skov Olsen zal hem ongetwijfeld deugd doen na een moeilijke periode met een heupblessure.

Skov Olsen denkt bij Het Nieuwsblad dat Club zich mentaal moet herpakken en dringend meer plezier moet maken op het veld. "Het loopt momenteel nog niet zoals we zouden willen. Waarom niet? Dat is moeilijk te zeggen. Het zit soms tussen de oren, terwijl we als ploeg op dat veld moeten stappen en ons gewoon moeten amuseren", zegt hij bij de krant. Op persoonlijk vlak schijnt er nu wel licht aan het einde van de tunnel. "Ik heb een moeilijke maand achter de rug, maar nu gaat het opnieuw beter. We hebben zo snel mogelijk een zege nodig. Dat zou ongelofelijk deugd doen. We moeten dringend het échte Club Brugge tonen", aldus Skov Olsen.

TEGEN ZULTE WAREGEM DAN MAAR?
Club zal dan maar tegen Zulte Waregem die broodnodige zege moeten pakken. Blauw-Zwart trekt komende zondag naar de Elindus Arena, waar het oude bekende Ruud Vormer in de ogen zal kijken. Parker en co hebben dringend punten nodig. Door het gelijkspel tegen de Carolo's is Gent, dat zelf won tegen STVV, immers naar de vierde plek gesprongen in het klassement.

LEES OOK: 'Club in lastig transferparket: United komt aankloppen'

Haalt Club de top vier?

Meest recent

Radja breekt lans voor Duivel: "Hij vecht wél voor zijn plek"

Ook in de tweede wedstrijd op het WK 2026 bleven de Rode Duivels onder de verwachtingen. Na een al ...

22
22
Pijnlijke onthulling assistent Garcia: Vanden Borre fulmineert

De Rode Duivels hadden het afgelopen zondag opvallend lastig om de defensieve organisatie van Iran ...

162
162
'Club in lastig transferparket: United komt aankloppen'

Dat Club Brugge deze transferzomer enkele sterkhouders zal verliezen lijkt onvermijdelijk, maar men ...

213
213
Rudi Garcia op weg naar ondergang? "Ik vrees ervoor"

De Rode Duivels zijn tegenvallend aan het WK 2026 en dus wordt met een kritische blik naar de ...

168
168
"Als België serieus genomen wil worden ..." - topanalist messcherp

De Rode Duivels hebben voorlopig geen zieltjes gewonnen op het wereldkampioenschap. Na het ...

317
317
'Garcia grijpt drastisch in: totale WK-wending Vanaken'

De Rode Duivels staan zaterdagochtend onder aanzienlijke druk voor hun laatste WK-groepsmatch tegen ...

501
501
WK-bom ontploft al voor slotmatch: zware gevolgen Garcia

Het WK is nog maar net bezig, maar Rudi Garcia zit al volop in een storm. De rust rond de Rode ...

381
381
Jordanië in rouw: comeback Algerije verbrodt grote WK-stunt

Jordanië is er dinsdagochtend niet in geslaagd zijn eerste punten ooit op het WK te pakken. ...

34
34
'Kompany in zijn nopjes: Bayern legt monstercontract klaar'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

239
239
'Anderlecht op zucht van trainer: onverwachte naam op komst'

RSC Anderlecht is maandag aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen zonder hoofdtrainer. ...

676
676
Topspitsen aan kanon: Mbappé en Haaland heersen in Groep I

Groep I van het wereldkampioenschap wordt momenteel gedomineerd door twee absolute topspitsen. Zowel ...

67
67
Garcia houdt adem in na nieuwe update omtrent Doku

Als een donderslag bij heldere hemel gaf Jérémy Doku zondag verstek tegen Iran. ...

280
280
Vanhaezebrouck velt verdict over basisplaats Vanaken

Na het gelijkspel tegen Egypte geraakten de Rode Duivels nu ook niet voorbij Iran, en dus staan Rudi ...

359
359
Ex-ref spreekt klare taal: Rode Duivels bestolen?

Op het WK is er helaas geen Jonathan Lardot om een woordje uitleg te verschaffen bij de beslissingen ...

247
247
'Ngoy op strafbankje: Garcia broedt op verrassing'

In een sowieso al moeizame partij tegen Iran schoten de Rode Duivels zichzelf tot overmaat van ramp ...

222
222
'Rode Duivels likken wonden: duo in de lappenmand'

Zaterdag is het do or die voor de Rode Duivels tegen Nieuw-Zeeland. Op papier een haalbare affiche, ...

245
245
Nederlanders stomverbaasd: "Vanaken beste speler van België"

Na de tegenvallende WK-start met 2 op 6, krijgt bondscoach Rudi Garcia de nodige kritiek over zich ...

645
645
Magic Messi! Historische goals brengen Argentinië ronde verder

Argentinië blijft voorlopig op koers om zijn wereldtitel te verlengen. De Albiceleste zijn ...

121
121
Nieuwe club voor Renard; AA Gent kondigt vertrek aan

AA Gent begint binnen een maand al aan het nieuwe seizoen in de voorrondes van de Conference League. ...

288
288
Doku vader geworden in Londen! Tijdstip WK-terugkeer bekend

Jérémy Doku en zijn vrouw Shireen Raymond zijn bevallen van hun eerste kindje. Dat ...

342
342
Anderlecht duwt voor WK-transfer: oude bekende in beeld

Anderlecht heeft het dossier van een oude bekende weer op tafel gelegd. Vandaag lijkt het nog een ...

371
371
'Wit konijn Sibierski: nieuwe trainer RSCA onderweg'

RSC Anderlecht vatte maandag de voorbereiding op komend seizoen aan. Nog altijd zonder nieuwe ...

619
619
Bommetje bij RSCA: comeback Kindermans eist slachtoffer

RSC Anderlecht sluit een verloren zoon weer in de armen, want via de clubkanalen werd Jean ...

446
446
Kerkhofs geeft Van Gucht lik op stuk: "Of hij te klein is?"

Sommige uitspraken blijven hangen omdat ze zo onverwacht eerlijk zijn. Dat was ook het geval toen ...

168
168
Garcia slikt bittere pil: WK al afgelopen voor Doku?

Na de magere twee op zes kunnen de Rode Duivels zich geen misstap meer veroorloven. Winst tegen ...

208
208

Meer sportnieuws