Stassin bezorgt RSCA Futures punt in spektakelstuk tegen Lierse

183
Stassin bezorgt RSCA Futures punt in spektakelstuk tegen Lierse

Lierse lijkt de rol met de top drie in de Challenger Pro League stilaan helemaal te moeten lossen. De Pallieters bleven op het veld van RSCA Futures na een spectaculaire wedstrijd steken op een 3-3-gelijkspel. Twee keer wisten ze een achterstand goed te maken en bij 2-3 leek de zege binnen, maar in de slotfase maakte Lucas Stassin alsnog gelijk.


RSCA Futures kon tegen Lierse rekenen op A-kernspeler Ishaq Abdulrazak en ook op winteraanwinst Henrik Bellman. Die laatste beleefde een droomdebuut, want al na drie minuten scoorde hij op prachtige wijze zijn eerste doelpunt voor zijn nieuwe club. De Zweed mocht een hoekschop trappen en krulde die zowaar rechtstreeks in doel. Lierse reageerde pas op het halfuur. Een volley van De Schryver verdween tegen de netten.

Maar de thuisploeg ging toch nog met een voorsprong rusten, want in de slotminuut van de eerste helft kon Lissens een vrijschop nog binnenkoppen. Lierse moest daardoor vol aan de bak in de tweede helft, maar wist in drie dolle minuten rond het uur de scheve situatie helemaal recht te zetten. Eerst kon Pupe een verlengde hoekschop binnenwerken, even later was het Laes die een rebound benutte voor de 2-3. De zege leek binnen voor Lierse, maar in de slotfase zorgde een afgeweken schot van Stassin nog voor 3-3.

Door het gelijkspel ziet Lierse de top drie verder weglopen. Ze volgen nu al op acht punten van leider SK Beveren, zeven punten van RWDM en vijf punten van Beerschot. RSCA Futures valt dan weer weg uit de top zes, want het wordt voorlopig afgeschud door Club NXT.

LEES OOK: Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

Zal Lierse nog meestrijden voor promotie?

Meest recent

Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

3
3
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

62
62
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

18
18
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

5
5
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

41
41
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

41
41
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

75
75
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

101
101
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

224
224
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

429
429
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

196
196
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

156
156
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

396
396
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

67
67
Leko met handen in het haar: Club vreest rampscenario

Club Brugge krijgt weinig tijd om na te genieten van de Champions League-zege tegen PSV, want zondag ...

378
378
‘Do or die’ voor Compper? Antwerp-coach slaat terug

Marvin Compper wordt al een tijdje genoemd bij een ontslag bij Royal Antwerp FC. De resultaten op de ...

46
46
Sam Kerkhofs en Stijn Stijnen lijnrecht tegenover elkaar

Komende speeldag staat een interessante affiche op het programma in de Challenger Pro League. ...

67
67
De Winter-situatie escaleert: Van Bommel verliest pedalen

De situatie van Koni De Winter bij de Rode Duivels staat plots op ontploffen. Mark van Bommel dropte ...

119
119
Van Bommel onthult: Genk en Club-talenten nét niet

Mark van Bommel heeft de selectie van de Rode Duivels bekendgemaakt voor komende interlandperiode. ...

275
275
Uitblinker Koffi legt opvallende actie na Celta-Union uit

Union SG stuntte door met 1-2 te winnen op het veld van Celta de Vigo. De Brusselaars zagen op ...

29
29
Kongolo deelt opmerkelijk verhaal over eerste selectie

Mark van Bommel heeft vrijdag toch voor een grote verrassing gezorgd bij het bekendmaken van zijn ...

82
82
Bondscoach Portugal spreekt na afscheid Ronaldo, Forbs juicht

Portugal verzekerde zich in oktober al van kwalificatie voor de kwartfinales van de Nations League, ...

151
151
Assistent komt met hoopgevende update over Kompany

De voorbije weken moest Bayern München het zien te stellen zonder Vincent Kompany. Onze ...

22
22
Jonge Duivels met Fofana, Vermeeren verrassende afwezige

Naast de Rode Duivels komen in de nakende interlandbreak ook de Jonge Duivels in actie. Zij wisten ...

64
64
Van Bommel sluit deur helemaal voor Duivel: "Zijn beslissing"

Mark van Bommel heeft vrijdag zijn selectie vrijgegeven voor het tweeluik tegen Turkije en ...

383
383

Meer sportnieuws