Parker alweer snoeihard: "Geen ploeg waarmee ik me wil associëren"

door
Parker alweer snoeihard:

Scott Parker wacht nog altijd op zijn eerste overwinning als trainer van Club Brugge. Ook in zijn vierde wedstrijd bleef die weer uit. Na de nederlaag op Genk en gelijke spelen tegen Anderlecht en STVV moest Blauw-Zwart nu ook in eigen huis tegen Charleroi weer vrede nemen met een punt. Het kwam in een dramatische eerste helft 0-2 achter en kon na rust nog een gelijkspel uit de brand slepen, maar ook niet meer dan dat.


Vooral het openingskwartier was rampzalig. Club slikte daarin beide tegendoelpunten, eerst via Badji en daarna een own-goal van Mechele. Ook daarna was het een schim van zichzelf en pas vlak voor het rustsignaal kwam het weer in de partij nadat Lang een zelf afgedwongen strafschop wist om te zetten. Scott Parker was - niet voor het eerst - bijzonder hard voor zijn ploeg.

"De eerste helft waren we ver verwijderd van de ploeg die ik wil zien. We waren te makkelijk om tegen te spelen, toonden geen enkele intensiteit, verloren alle duels. Ik zag geen ploeg waarmee ik mezelf wil associëren. En de fans ook niet, denk ik", verklaarde de Engelsman immers bij Eleven Sports. "Kijk, de drie punten zijn belangrijker, maar ik vind het nog belangrijker hoe we ons presenteren. We hanteren hier een standaard - dat probeer ik elke dag uit te leggen. Als we die standaard respecteren, gaan we weer wedstrijden winnen."

Over de tweede helft van zijn ploeg was Parker al meer tevreden, maar desondanks lijkt hij nog bijzonder veel werk voor de boeg te hebben om Club naar zijn hand te zetten. Maar heel erg veel tijd lijkt hij niet te hebben. Er moeten dringend resultaten geboekt hebben, want anders dreigt Club nog naast Play-Off I te grijpen. Zondagavond kunnen ze al uit de top vier vallen als AA Gent zijn match wint.


LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Genk casht op Oh, eerste zomertransfer Club'

Zal er snel beterschap komen bij Club Brugge?

Meest recent

'Anderlecht zoekt coach: verrassende naam op shortlist'

Besnik Hasi werd bedankt voor bewezen diensten, en dus zal Will Still straks voor het eerst in de ...

90
90
Still en Oosting hakken knopen door voor Croky Cup-clash

In de halve finale van de Croky Cup krijgt RSC Anderlecht straks Antwerp over de vloer. Bij de ...

134
134
Aanwinst bezorgt Essevee meteen serieuze kater

Even mocht Zulte Waregem dromen van de Champions' Play-Off, maar nu lijkt het in de laatste weken ...

50
50
Origi terug naar België? Dit zegt zijn makelaar

De wintermercato is voor Belgische clubs weer voorbij, maar toch valt het niet uit te sluiten dat er ...

77
77
Geen transfers voor Foket en Rits: één man in de wolken

Bij Anderlecht zullen ze met gemengde gevoelens terugblikken op de wintermercato. Op het eerste ...

167
167
'Kompany lacht tanden bloot: Bayern slaat slag bij PSG'

Vincent Kompany is goed op weg om Bayern München een boerenjaar te bezorgen. In de Bundesliga ...

59
59
'Fink stuurt Anderlecht wandelen: echte reden onthuld'

Bij Anderlecht wordt het maar niet rustig. Nadat er de voorbije maanden nog maar eens een ...

791
791
KV Mechelen slaat voor tweede keer in twee dagen toe

KV Mechelen is nog volop verwikkeld in de strijd om de top zes, maar desondanks maken ze Achter de ...

55
55
Lommel kondigt achtste(!) uitleenbeurt in 5,5 jaar aan

Lommel prijkt na 22 speeldagen op een knappe vierde plaats in de Challenger Pro League en mag nog ...

26
26
'Vandevoordt door concurrent bij Duivels verlost van bank'

Maarten Vandevoordt maakt intussen al iets meer dan een jaar vast deel uit van de kern van de Rode ...

82
82
'Anderlecht baalt: gedroomde coach haakt af'

Anderlecht belandde de voorbije weken nog maar eens in een crisis. Na een twee op vijftien in de ...

472
472
TRANSFERUURTJE: 'Genk casht op Oh, eerste zomertransfer Club'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

116
116
‘Halve Belg Sacha Boey maakt alsnog knaltransfer'

De Turkse wintermercato is nog even open en daar profiteren de clubs optimaal van. Fenerbahçe ...

42
42
Smets doet boekje open: Fink naar Anderlecht?

Matte Smets kon afgelopen wintermercato naar Duitsland. Wolfsburg had 19 miljoen euro over voor de ...

406
406
Rampscenario Dams in Saudi-Arabië: "Verhaal is over"

Matteo Dams kwam bij PSV snel op de voorgrond. Het jeugdproduct van Royal Antwerp FC brak volledig ...

146
146
Oosting stuurt duidelijk signaal over toekomst Janssen

Toen Joseph Oosting overnam bij Antwerp, stond de Great Old in de kelder van het klassement. ...

187
187
Harde kern Anderlecht grijpt in en haalt uit naar spelers

Anderlecht hoopt om 20u30 een eerste stap richting de bekerfinale te zetten. Daarvoor zal het wel ...

323
323
'Ajax stelt keiharde eis voor transfer Godts'

Voor Ajax lijkt de titel in Nederland nu al een utopie, want de achterstand op leider PSV bedraagt ...

99
99
'KV Mechelen beslist: eerste zomervertrekker bekend'

Bij KV Mechelen dromen ze nog steeds van de Champions' Play-Off, maar na een matige drie op vijftien ...

127
127
'Chelsea wijzigt transferkoers met gevolg voor Penders'

Anderhalf jaar geleden zorgde Mike Penders voor grote verbazing. De jonge doelman verkaste voor maar ...

182
182
Dubbel gevoel bij Charleroi: "Top zes of bekerfinale?"

De strijd om de bekerfinale ligt nog steeds helemaal open. De eerste heenwedstrijd van de halve ...

40
40
Van Damme ziet één grote transferfout bij Antwerp

Royal Antwerp FC moet RSC Anderlecht uitschakelen in de Croky Cup. De Great Old heeft immers weinig ...

208
208
Deschacht legt de vinger op open RSCA-wonde

RSC Anderlecht moet vandaag aan de bak tegen Royal Antwerp FC. Een zéér belangrijk ...

242
242
PSV zorgt voor 'paniek' in Nederland na demonstratie

In Nederland lijken ze toch wel een probleem te hebben. Daar is er één club die ver ...

88
88
‘Keiharde beslissing: Club Brugge zet speler bij huisvuil’

Wat begon als een statement-transfer, is uitgegroeid tot een dossier vol blessures en twijfel. Na ...

1267
1267

Meer sportnieuws