Parker alweer snoeihard: "Geen ploeg waarmee ik me wil associëren"

805 stemmen
Parker alweer snoeihard:

Scott Parker wacht nog altijd op zijn eerste overwinning als trainer van Club Brugge. Ook in zijn vierde wedstrijd bleef die weer uit. Na de nederlaag op Genk en gelijke spelen tegen Anderlecht en STVV moest Blauw-Zwart nu ook in eigen huis tegen Charleroi weer vrede nemen met een punt. Het kwam in een dramatische eerste helft 0-2 achter en kon na rust nog een gelijkspel uit de brand slepen, maar ook niet meer dan dat.


Vooral het openingskwartier was rampzalig. Club slikte daarin beide tegendoelpunten, eerst via Badji en daarna een own-goal van Mechele. Ook daarna was het een schim van zichzelf en pas vlak voor het rustsignaal kwam het weer in de partij nadat Lang een zelf afgedwongen strafschop wist om te zetten. Scott Parker was - niet voor het eerst - bijzonder hard voor zijn ploeg.

"De eerste helft waren we ver verwijderd van de ploeg die ik wil zien. We waren te makkelijk om tegen te spelen, toonden geen enkele intensiteit, verloren alle duels. Ik zag geen ploeg waarmee ik mezelf wil associëren. En de fans ook niet, denk ik", verklaarde de Engelsman immers bij Eleven Sports. "Kijk, de drie punten zijn belangrijker, maar ik vind het nog belangrijker hoe we ons presenteren. We hanteren hier een standaard - dat probeer ik elke dag uit te leggen. Als we die standaard respecteren, gaan we weer wedstrijden winnen."

Over de tweede helft van zijn ploeg was Parker al meer tevreden, maar desondanks lijkt hij nog bijzonder veel werk voor de boeg te hebben om Club naar zijn hand te zetten. Maar heel erg veel tijd lijkt hij niet te hebben. Er moeten dringend resultaten geboekt hebben, want anders dreigt Club nog naast Play-Off I te grijpen. Zondagavond kunnen ze al uit de top vier vallen als AA Gent zijn match wint.


LEES OOK: Vanaken veegt Union van de mat: "De beste van België"

Zal er snel beterschap komen bij Club Brugge?

Meest recent

Vanaken veegt Union van de mat: "De beste van België"

Club Brugge heeft zijn 20ste landstitel binnen handbereik. Voor Blauw-Zwart kan het nauwelijks nog ...

0
0
Extra ontgoocheling Union: "Was de wereld rondgegaan"

Union lijkt definitief een kruis te moeten maken over de titel nadat het een 5-0 om de oren kreeg ...

67
67
Pakkend afscheid Lewandowski: Barça pakt record

In LaLiga is de titelstrijd al gestreden. Daardoor mocht FC Barcelona wat later op zondagavond aan ...

80
80
Ontknoping Ligue 1: vreugde voor Lille, drama Pocognoli

Zondagavond stond in de Ligue 1 de ontknoping van het seizoen op het programma. Daarin moesten ...

31
31
'Miljoenentransfer Cercle krijgt vorm'

Cercle Brugge kan zich al volop beginnen voorbereiden op volgend seizoen, want hun seizoen zit er al ...

75
75
'Pijnlijke details over Oosting bij Antwerp lekken uit'

Antwerp nam dit weekend een drastische beslissing. Na de pijnlijke 3-0-nederlaag van vrijdag op OH ...

227
227
Vanaken waarschuwt Club voor rampscenario

Club Brugge heeft zondagavond een reuzenstap gezet richting een 20ste landstitel. Het veegde grote ...

447
447
Ferrera haalt snoeihard uit naar arbitrage na pijnlijk slot

Voor Dender lonkt stilaan degradatie uit de Jupiler Pro League. Het ging in zijn heenwedstrijd in de ...

68
68
Pijnlijke cijfers? Hubert wil daar niets van weten

Union zal dit seizoen wellicht niet de dubbel pakken. Donderdag pakte het tegen Anderlecht wel nog ...

281
281
Leko komt met verrassend keepernieuws voor titelmatch

Club Brugge heeft zondagavond opnieuw een enorme stap richting de landstitel gezet door Union met ...

415
415
'Anderlecht ruikt jackpot: Freiburg klopt aan'

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer veel volk vertrekken. Ondanks het zwakke seizoen lopen een ...

373
373
Club Brugge vernedert Union SG en ruikt de titel

Om 18u30 stond dé titelmatch tussen Club Brugge en Union SG op het programma. Het werd nooit ...

363
363
Toptalent Genk breekt door: "Hiervan droomde ik"

KRC Genk heeft héél veel talent rondlopen, maar zij moeten nog beter begeleid worden ...

276
276
'Bom onder Club Brugge: nieuwe TD wordt totale ramp'

Club Brugge dreigt Dévy Rigaux kwijt te spelen aan Feyenoord en dus zoekt het naar eventuele ...

245
245
Anderlecht-vertrek in mineur: fans fluiten smaakmaker uit

RSC Anderlecht hoopte op een droomweek, maar het werd nog maar eens zeer teleurstellend. Er was de ...

479
479
Club Brugge overklast Union: "The King. The Legend"

Club Brugge begon om 18u30 aan zijn thuismatch tegen Union SG. Een beslissende partij voor de eerste ...

315
315
Spectaculaire comeback Sofiane Hanni naar JPL?

RSC Anderlecht hoopt volgend seizoen weer mee te doen voor de titel, maar dan zal er dus versterking ...

296
296
Crisis RSCA: Taravel heeft niet mis te verstane boodschap

RSC Anderlecht heeft zijn vierde plaats in extremis kunnen verdedigen, maar kwam tegen KV Mechelen ...

310
310
Kompany zorgt voor dol moment op titelfeest: Carla brengt redding

Bayern München werd zondag nog eens in de bloemetjes gezet als Duits landskampioen. Daarbij ...

84
84
Anderlecht zakt door het ijs: zondebok krijgt 3 op 10

RSC Anderlecht heeft zondagmiddag in extremis een dure nederlaag tegen KV Mechelen kunnen voorkomen. ...

204
204
Laat delirium in Lommel: 37-jarige doet Dender das om

Lommel SK heeft een stevige optie op promotie genomen. De Limburgers wonnen hun heenmatch van de ...

200
200
Leko hakt keepersknoop door, twee wissels bij Union

Zondagavond staat een cruciaal duel op het programma in de strijd om het kampioenschap. ...

99
99
Anderlecht-fans spotten met tifo-blunder: sneer aan spelers

Het zijn op sportief vlak lastige dagen voor de supporters van RSC Anderlecht. Daar kwam donderdag ...

180
180
Lammens klopt Sels voor plek drie, deceptie Ajax op slotspeeldag

Manchester United heeft beslag gelegd op derde plaats in de Premier League. Na de 3-2-zege tegen ...

64
64
"Per direct buiten" - Taravel met grond gelijk gemaakt

Met nog twee speeldagen te gaan in de Champions' Play-Offs heeft RSC Anderlecht de vierde plaats in ...

329
329

Meer sportnieuws