Parker alweer snoeihard: "Geen ploeg waarmee ik me wil associëren"

805 stemmen
Parker alweer snoeihard:

Scott Parker wacht nog altijd op zijn eerste overwinning als trainer van Club Brugge. Ook in zijn vierde wedstrijd bleef die weer uit. Na de nederlaag op Genk en gelijke spelen tegen Anderlecht en STVV moest Blauw-Zwart nu ook in eigen huis tegen Charleroi weer vrede nemen met een punt. Het kwam in een dramatische eerste helft 0-2 achter en kon na rust nog een gelijkspel uit de brand slepen, maar ook niet meer dan dat.


Vooral het openingskwartier was rampzalig. Club slikte daarin beide tegendoelpunten, eerst via Badji en daarna een own-goal van Mechele. Ook daarna was het een schim van zichzelf en pas vlak voor het rustsignaal kwam het weer in de partij nadat Lang een zelf afgedwongen strafschop wist om te zetten. Scott Parker was - niet voor het eerst - bijzonder hard voor zijn ploeg.

"De eerste helft waren we ver verwijderd van de ploeg die ik wil zien. We waren te makkelijk om tegen te spelen, toonden geen enkele intensiteit, verloren alle duels. Ik zag geen ploeg waarmee ik mezelf wil associëren. En de fans ook niet, denk ik", verklaarde de Engelsman immers bij Eleven Sports. "Kijk, de drie punten zijn belangrijker, maar ik vind het nog belangrijker hoe we ons presenteren. We hanteren hier een standaard - dat probeer ik elke dag uit te leggen. Als we die standaard respecteren, gaan we weer wedstrijden winnen."

Over de tweede helft van zijn ploeg was Parker al meer tevreden, maar desondanks lijkt hij nog bijzonder veel werk voor de boeg te hebben om Club naar zijn hand te zetten. Maar heel erg veel tijd lijkt hij niet te hebben. Er moeten dringend resultaten geboekt hebben, want anders dreigt Club nog naast Play-Off I te grijpen. Zondagavond kunnen ze al uit de top vier vallen als AA Gent zijn match wint.


LEES OOK: Nieuwe marktwaardes JPL: Tzolis breekt alle records

Zal er snel beterschap komen bij Club Brugge?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

68
68
Nieuwe marktwaardes JPL: Tzolis breekt alle records

De zomermercato komt eraan en voor heel wat Belgische clubs belooft die zeer druk te worden. Met het ...

11
11
'STVV krijgt volgende transferaanbieding binnen'

STVV was dé revelatie van het seizoen in de Jupiler Pro League. De Kanaries sloten het ...

20
20
'Tedesco haalt vergeten Rode Duivel naar nieuwe club'

Sinds hij begin 2025 opzijgeschoven werd als bondscoach van de Rode Duivels zat Domenico Tedesco ...

29
29
El Ouahdi kan opgelucht ademhalen: drama vermeden

Zakaria El Ouahdi is één van de vele spelers die er de laatste jaren voor kozen om ...

25
25
Moreira stuurt Garcia boodschap: "Daar speel ik liefst"

De Rode Duivels staan zaterdag voor hun laatste test voor het WK. Dan nemen ze het in het Koning ...

41
41
'Antwerp blijft gaan: volgende tiener op komst'

Antwerp moet voor volgend seizoen heel wat spelers zien te vervangen. De middelen zijn daarvoor ...

66
66
"Coucke buiten": fans Anderlecht roeren zich opnieuw

De fans van RSC Anderlecht zijn het beu. De vele wissels sinds Marc Coucke de club overnam hebben ...

165
165
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil Roemeen, Club keert terug voor target'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

114
114
Peter Vandenbempt slaat VRT-kijker met totale verstomming

Nog voor de eerste bal is getrapt op het WK, heeft Peter Vandenbempt al voor een verrassing gezorgd. ...

140
140
Croonen geeft volgende straffe plannen van KRC Genk prijs

KRC Genk maakte de terugkeer van Thibaut Courtois bekend. CEO Peter Croonen en de doelman van Real ...

172
172
Vanaken: "Als hij terugkeert naar Anderlecht, zou mooi zijn"

Hans Vanaken sprak vandaag de media toe. Zaterdag spelen de Belgen tegen Tunesië en de ...

562
562
Trainer en transfers: Bornauw komt met update

Het blijft voorlopig nog een mysterie hoe Anderlecht er volgend seizoen uit zal zien. Het enige dat ...

286
286
'Strijd om Openda is los: 3 clubs doen bod'

Vier jaar lang maakte hij altijd deel uit van de selectie van de Rode Duivels, maar voor het WK viel ...

140
140
Anderlecht lanceert nieuw thuisshirt met fraaie film

Anderlecht kwam enkele dagen geleden met groot nieuws. Na zeven seizoenen werd de samenwerking met ...

156
156
'Wilmots in actie: transferplannen Standard bekend'

Bij Standard belooft het alweer een drukke transferzomer te worden. Sportief directeur Marc Wilmots ...

124
124
Kandidaat-voorzitter Real kondigt Haaland aan: City steigert

Het wordt maar niet rustig bij Real Madrid. Een tijdje geleden kondigde Florentino Perez op een ...

155
155
‘Ontslag? Oosting slaat razendsnel terug’

Bij Antwerp zijn ze deze zomer nog maar eens op zoek naar een nieuwe trainer. Twee speeldagen voor ...

144
144
Lommel SK begint seizoen met gigantische tegenvaller

Lommel SK vierde onlangs nog groot feest nadat ze zich wisten te verzekeren van promotie naar de ...

55
55
'Cercle Brugge hakt knoop door over Gerkens en Vanzeir'

Cercle Brugge moest de afgelopen dagen een aantal knopen doorhakken omtrent enkele spelers. Onder ...

404
404
'KRC Genk zet zinnen op WK-ganger'

KRC Genk heeft versterking nodig, dat is duidelijk. De Limburgers zouden misschien wel eens een ...

226
226
Coucke gaat helemaal los in interview: "Het moet stoppen!"

Marc Coucke heeft nog steeds meerdere hangijzers in het vuur hangen. Zijn meest bekende, in ...

254
254
Stijnen en Raes gooien grote naam uit basiself Duivels

De Rode Duivels bereiden zich deze week voor met wedstrijden tegen Kroatië en Tunesië. Het ...

399
399
Vanaken zorgt voor ommekeer die niemand zag aankomen

Hans Vanaken leek opnieuw veroordeeld tot een rol als bankzitter bij de Rode Duivels. Maar tegen ...

542
542
'STVV grijpt naast absolute toptransfer'

STVV gaat deze zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De club gaat dus ook heel wat ...

117
117
Club Brugge vreest transferstorm rond zeven spelers

Club Brugge gaat een heel drukke zomer tegemoet. We haalden al aan dat drie spelers toch een keuze ...

317
317

Meer sportnieuws