Parker alweer snoeihard: "Geen ploeg waarmee ik me wil associëren"

door
Parker alweer snoeihard:

Scott Parker wacht nog altijd op zijn eerste overwinning als trainer van Club Brugge. Ook in zijn vierde wedstrijd bleef die weer uit. Na de nederlaag op Genk en gelijke spelen tegen Anderlecht en STVV moest Blauw-Zwart nu ook in eigen huis tegen Charleroi weer vrede nemen met een punt. Het kwam in een dramatische eerste helft 0-2 achter en kon na rust nog een gelijkspel uit de brand slepen, maar ook niet meer dan dat.


Vooral het openingskwartier was rampzalig. Club slikte daarin beide tegendoelpunten, eerst via Badji en daarna een own-goal van Mechele. Ook daarna was het een schim van zichzelf en pas vlak voor het rustsignaal kwam het weer in de partij nadat Lang een zelf afgedwongen strafschop wist om te zetten. Scott Parker was - niet voor het eerst - bijzonder hard voor zijn ploeg.

"De eerste helft waren we ver verwijderd van de ploeg die ik wil zien. We waren te makkelijk om tegen te spelen, toonden geen enkele intensiteit, verloren alle duels. Ik zag geen ploeg waarmee ik mezelf wil associëren. En de fans ook niet, denk ik", verklaarde de Engelsman immers bij Eleven Sports. "Kijk, de drie punten zijn belangrijker, maar ik vind het nog belangrijker hoe we ons presenteren. We hanteren hier een standaard - dat probeer ik elke dag uit te leggen. Als we die standaard respecteren, gaan we weer wedstrijden winnen."

Over de tweede helft van zijn ploeg was Parker al meer tevreden, maar desondanks lijkt hij nog bijzonder veel werk voor de boeg te hebben om Club naar zijn hand te zetten. Maar heel erg veel tijd lijkt hij niet te hebben. Er moeten dringend resultaten geboekt hebben, want anders dreigt Club nog naast Play-Off I te grijpen. Zondagavond kunnen ze al uit de top vier vallen als AA Gent zijn match wint.


LEES OOK: Club Brugge vreest: last minute-vertrek Ordonez?

Zal er snel beterschap komen bij Club Brugge?

Meest recent

Club Brugge vreest: last minute-vertrek Ordonez?

Joel Ordonez wordt al een tijdje in verband gebracht met een toptransfer. Verschillende Europese ...

11
11
‘Hasi neemt afscheid: Anderlecht-profiel onthuld’

Besnik Hasi is de laan uitgestuurd bij RSC Anderlecht. Na de nederlaag tegen grote rivaal Standard ...

71
71
'Transfervuurwerk bij Anderlecht: Ndiaye weg, winger in'

RSC Anderlecht gaat dan mogelijk toch nog een drukke transferdag kennen. Plots duiken er geruchten ...

179
179
AA Gent slaat toe met twee transfers bij KRC Genk

AA Gent heeft op de laatste dag van de transfermarkt nog twee spelers weggehaald. Ze gingen shoppen ...

42
42
Zorgen bij Club Brugge: Vandenbempt ziet groot probleem

De fans van Club Brugge zijn niet bepaald gelukkig. Ze zijn boos dat het bestuur geen nieuwe ...

248
248
'Pure waanzin: KRC Genk weigert astronomisch aanbod'

KRC Genk staat voor een héél pittige laatste dag op de transfermarkt. Dimitri De ...

186
186
Anderlecht zoekt opvolger Hasi: fans kiezen topkandidaat

RSC Anderlecht ontsloeg zoals verwacht Besnik Hasi. Een zeer logisch ontslag, want de coach bakte er ...

303
303
Mignolet en Vanaken balen: dit liep er mis bij Club

Club Brugge verloor terecht met 1-0 van Union SG. Blauw-Zwart blijft te matig voor de dag komen in ...

147
147
Jan Boskamp laat iedereen slikken: "Het is allemaal weg"

Jan Boskamp blijft ook op zijn 77ste een fenomeen dat tot de verbeelding spreekt. Het Nederlandse ...

64
64
Het brokkenparcours van Renard: positie onhoudbaar?

RSC Anderlecht likt zijn wonden. Het nieuwe bestuur heeft (weer) bergen werk te verzetten. Besnik ...

170
170
STVV met straffe transfer: Champions League-clubs afgetroefd

STVV kende al een zeer opvallende mercato. De Truienaars lijken versterkt te zijn, maar dat moet nog ...

64
64
'Club Brugge speelt met vuur na ongezien monsterbod'

Club Brugge KV vatte de huidige transferperiode aan met de intentie om zijn sterkhouders aan boord ...

343
343
Crisis Anderlecht compleet: ook Renard op straat gezet?

RSC Anderlecht heeft zondagavond zoals verwacht afscheid genomen van Besnik Hasi als hoofdcoach. ...

516
516
Atlético pakt uit met knaltransfer, Liverpool dokt 70 miljoen

Het einde van de winterse transferperiode is in zicht, dinsdagnacht sluit de mercato in ...

80
80
'Deadline-drukte bij Genk: dríé grote transferdossiers'

KRC Genk maakte zondag een einde aan zijn maandenlange reeks zonder competitiezege. Hierdoor kan het ...

277
277
2 op 10 - Kranten maken brandhout van Anderlecht-schlemiel

De 2-0-nederlaag op het veld van Standard heeft Besnik Hasi uiteindelijk de kop gekost als trainer ...

230
230
‘Anderlecht ruikt coachwissel: topkandidaat ligt open’

Het is weer crisis in Anderlecht. De positie van Besnik Hasi wankelt, want paars-wit ruikt een ...

469
469
Bom ontploft bij L'OM: Vermeeren betrokken in heftig incident

Olympique Marseille heeft een absolute rotweek achter de rug. De tegenvallende prestaties leidden ...

429
429
'Schok bij Club Brugge: complete U-bocht op transfermarkt'

Dinsdagavond is het zover, dan sluit de transfermakt opnieuw onverbibbelijk zijn deuren. Bij een ...

661
661
Doek valt over Hasi: opzienbarende opvolger al genoemd

Het doek is gevallen over Besnik Hasi als hoofdcoach van RSC Anderlecht. De nederlaag van ...

565
565
'Genk heeft beet en telt 1 miljoen euro neer'

KRC Genk pakte zondag eindelijk nog eens een competitiezege. De laatste overwinning dateerde al van ...

152
152
Vandenbempt waarschuwt Anderlecht in zoektocht naar nieuwe coach

Anderlecht ging zondag opnieuw pijnlijk onderuit, deze keer in de Clasico op het veld van Standard. ...

508
508
'Nottingham Forest grijpt naast Rode Duivel'

Vorig seizoen was Nottingham Forest nog dé sensatie van de Premier League, maar dit seizoen ...

51
51
Leko verklaart bizarre tactische keuze: "Hij was niet fit"

Club Brugge wist zich eerder deze week nog knap te kwalificeren in de Champions League, maar is ...

200
200
'Genk weigert miljoenenbod en haalt nog toptalent'

Bij KRC Genk is het tot dusver een vrij rustige wintermercato geweest, maar maandag lijkt er op de ...

189
189

Meer sportnieuws