Parker alweer snoeihard: "Geen ploeg waarmee ik me wil associëren"

door
Parker alweer snoeihard:

Scott Parker wacht nog altijd op zijn eerste overwinning als trainer van Club Brugge. Ook in zijn vierde wedstrijd bleef die weer uit. Na de nederlaag op Genk en gelijke spelen tegen Anderlecht en STVV moest Blauw-Zwart nu ook in eigen huis tegen Charleroi weer vrede nemen met een punt. Het kwam in een dramatische eerste helft 0-2 achter en kon na rust nog een gelijkspel uit de brand slepen, maar ook niet meer dan dat.


Vooral het openingskwartier was rampzalig. Club slikte daarin beide tegendoelpunten, eerst via Badji en daarna een own-goal van Mechele. Ook daarna was het een schim van zichzelf en pas vlak voor het rustsignaal kwam het weer in de partij nadat Lang een zelf afgedwongen strafschop wist om te zetten. Scott Parker was - niet voor het eerst - bijzonder hard voor zijn ploeg.

"De eerste helft waren we ver verwijderd van de ploeg die ik wil zien. We waren te makkelijk om tegen te spelen, toonden geen enkele intensiteit, verloren alle duels. Ik zag geen ploeg waarmee ik mezelf wil associëren. En de fans ook niet, denk ik", verklaarde de Engelsman immers bij Eleven Sports. "Kijk, de drie punten zijn belangrijker, maar ik vind het nog belangrijker hoe we ons presenteren. We hanteren hier een standaard - dat probeer ik elke dag uit te leggen. Als we die standaard respecteren, gaan we weer wedstrijden winnen."

Over de tweede helft van zijn ploeg was Parker al meer tevreden, maar desondanks lijkt hij nog bijzonder veel werk voor de boeg te hebben om Club naar zijn hand te zetten. Maar heel erg veel tijd lijkt hij niet te hebben. Er moeten dringend resultaten geboekt hebben, want anders dreigt Club nog naast Play-Off I te grijpen. Zondagavond kunnen ze al uit de top vier vallen als AA Gent zijn match wint.


LEES OOK: 'Verhaeghe niet tevreden: spanning bij management Club'

Zal er snel beterschap komen bij Club Brugge?

Meest recent

Ultieme revanche KV Mechelen: vroeg doelpunt nekt Charleroi

KV Mechelen heeft zondagmiddag op gepaste wijze revanche genomen voor de bekeruitschakeling. In een ...

7
7
Westerlo-Anderlecht: Hasi gooit middenveld overhoop

RSC Anderlecht krijgt zondagnamiddag een uitgelezen kans om tweede te worden in de Jupiler Pro ...

74
74
Smets: "Hij is één van de beste spitsen in de JPL"

KRC Genk sneuvelde donderdagavond uit de beker van België na verlengingen tegen RSC Anderlecht. ...

36
36
'Verhaeghe niet tevreden: spanning bij management Club'

Slechts enkele dagen na de bekerkwalificatie in Leuven, kreeg Club Brugge een nieuwe tegenvaller te ...

377
377
Vader Yamal wéér in opspraak: security moet ingrijpen

Lamine Yamal is één van de grootste voetbaltalenten ter wereld en heeft het potentieel ...

49
49
Eén zware terugval bij Anderlecht: basisplaats in gevaar

RSC Anderlecht blijft de goede resultaten opstapelen en kan zondagavond opnieuw een uitstekende zaak ...

309
309
Enorme JPL-verrassing: "Maar beginnen weer vanaf nul"

Enkele weken geleden gaf niemand nog een stuiver voor de kansen van FCV Dender om de laatste plaats ...

131
131
Kansje voor Club? Arsenal met extra domper naar Brugge

De 3-2-nederlaag op STVV was niet bepaald een geslaagde generale repetitie voor Club Brugge op het ...

155
155
Straf werk! Antwerp deelt ultieme teaser voor opening tribune

In de Jupiler Pro League zijn de ogen zondagavond gericht op Deurne-Noord. Antwerp FC krijgt dan ...

192
192
Struikelblok Duivels: "Dan heb je niets te zoeken op WK"

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn gedurende de groepsfase van het WK 2026. Tijdens de ...

303
303
TRANSFERUURTJE: 'Extra jackpot Club, toptransfer Karetsas'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

178
178
Hubert lijnrecht tegenover Leko en co: “Bizarre controverse”

Union SG en KAA Gent deelden de punten, maar toch waren het de Buffalo’s die zich bestolen ...

165
165
Vetlesen briest: groot probleem voor Club Brugge

Club Brugge zit in de hoek waar de klappen vallen. In de competitie kampen Nicky Hayen en consorten ...

353
353
Opvallende terugkeer bij Anderlecht? “Altijd mijn droom”

RSC Anderlecht neemt het zondag op tegen Westerlo. Paars-Wit zit in een goede flow en kan weer een ...

293
293
‘Ramos wil naar WK: sensationele Europese comeback’

Sergio Ramos is al een tijdje naar de achtergrond verdwenen, maar een Europese terugkeer van de ...

83
83
Atalanta in shock: De Ketelaere volledig door het lint

Atalanta kreeg in de Serie A een verrassende mokerslag. Hellas Verona won met 3-1 en vooral voor ...

160
160
Crisis bij Club Brugge? Hayen reageert verrassend

Club Brugge verloor in het slot van Sint-Truiden VV en zag de Kanaries zo naar de tweede plaats ...

334
334
Oosting pakt uit met opvallende KRC Genk-uitspraak

Royal Antwerp FC neemt het op tegen KRC Genk. De Great Old hoopt zijn nieuwe tribune in te weiden ...

303
303
'Kompany diep geraakt: City-droom spat uiteen'

Voor Vincent Kompany is Manchester City nog altijd de club van zijn leven. Jarenlang leek het bijna ...

253
253
Hubert ontkent 'probleem': "Ben ik het niet mee eens"

Union SG heeft het moeilijker en moeilijker om resultaten over de streep te trekken. Tegen Zulte ...

54
54
Emotionele klap: breuk Amy raakt Wesley Sonck diep

Amy Sonck verraste haar volgers met nieuws over een onverwachte breuk, maar achter de schermen was ...

193
193
Hayen ontdekt 'nieuw' wapen bij Club Brugge

Club Brugge verloor weer en pakt zo een 3 op 12. Het zakt stilaan weg in de Jupiler Pro League. ...

440
440
Hasi met 'ongeziene' weelde: duo terug in de ploeg?

RSC Anderlecht is bijzonder goed bezig. Besnik Hasi heeft de richtinggevende matchen tegen Union SG ...

235
235
‘Club Brugge steelt transfershow: 8,5M voor toptarget’

Club Brugge lijkt klaar om zot te doen op de mercato voor een 18-jarige middenvelder uit de ...

456
456
STVV in extase: "Wat kan ik nog zeggen?"

STVV wist met 3-2 te winnen van Club Brugg en staat tot minstens 17u45 vandaag tweede in de Jupiler ...

209
209

Meer sportnieuws