Club Brugge lijdt ondanks comeback 7de puntenverlies op rij

door
Club Brugge lijdt ondanks comeback 7de puntenverlies op rij

Club Brugge bakt er weinig van in de Jupiler Pro League en om 18u30 startte het aan zijn partij tegen Sporting Charleroi. Winnen was de enige optie, want anders was het toch stevig crisis in het Jan Breydelstadion. Blauw-Zwart kwam al snel 0-2 achter, maar het wist de bakens nog deels te verzetten en speelde 2-2. AA Gent kan Club uit de top vier kegelen.


Club Brugge kende een dramatische eerste kwartier. De bezoekers verrasten vriend en vijand en na een kwartier scoorde Badji de verdiende 0-1. Blauw-Zwart moest achtervolgen en enkele minuten later was het wéér Mechele die een own-goal scoorde: 0-2. De thuisploeg kreeg niks voor elkaar en er was veel wrevel tussen de spelers. Veel verwijten naar elkaar en het publiek nam de eigen ploeg steeds meer op de korrel. Badji zette Mignolet nog eens aan het werk. De 0-2 was oververdiend. Tactisch klopte het voor geen meter bij Club Brugge, dat als los zand aan elkaar hing. Op slag van rust kreeg Club plots een penalty na een heel lichte fout van Marcq op Lang. Die zette zich achter de bal en via Koffi werd het zo 1-2. Een levenslijn voor de thuisploeg.

SNELLE GELIJKMAKER

Parker bracht in de tweede helft Skov Olsen voor Nusa en Club begon gretig aan de tweede periode. Het hoopte snel de gelijkmaker te scoren en die kwam er ook. De enorm gretig ingevallen Skov Olsen kreeg een uitstekende pass van Vanaken - zijn eerste van de partij? - en hij schoof de 2-2 onder Koffi. Club Brugge op weg naar de zege? Charleroi zag zwaar af en moest stand proberen te houden. De 3-2 hing in de lucht, al dreigde Descotte aan de overzijde met een knappe knal. De bal ging net naast. Bij Club kreeg Yaremchuk twee goede kansen, maar hij miste. Alweer... Charleroi kreeg twintig minuten voor affluiten een nieuwe domper, want Boukamir haalde de doorgebroken Skov Olsen neer en hij kreeg terecht rood. De daaropvolgende vrije trap van Skov Olsen leverde niets op.

Charleroi moest wel nog 20 minuten met een man min verder. Vanaken zette Koffi aan het werk. Kon Charleroi een gelijkspel over de streep trekken? Ja, want Club kon geen doelpunt meer scoren en boekt zo een 5 op 21.

Scoreverloop:
  • 0-1 (13') Youssouph Badji 
  • 0-2 (16') own-goal Brandon Mechele 
  • 1-2 (45') Noa Lang (pen.)
  • 2-2 (50') Andreas Skov Olsen

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: talent toont zijn enorme potentieel

Is het crisis bij Club?

Meest recent

'Real Madrid brengt Liverpool ongenadige transferboodschap'

Bij Real Madrid moeten we naar goede gewoonte geen transferactiviteit te verwachten tijdens de ...

11
11
AA Gent slaat toe: 'leider' tekent langdurig contract

Bij AA Gent ontdekten ze de voorbije maanden weer enkele talenten uit eigen kweek. Eind vorig ...

4
4
'Standard pakt uit met Franse WK-ganger'

Standard hoopt zich vrijdagavond tegen KV Mechelen te kunnen herpakken, want de Rouches blikken ...

23
23
'Bliksemvertrek bij Westerlo: bestemming al bekend'

Het gaat bij Westerlo dit seizoen nog met ups en downs. Wellicht hadden ze in 't Kuipje halfweg de ...

18
18
'Renard vist in Italië: verbazingwekkend target Anderlecht'

Anderlecht lijkt in januari weer de transfermarkt op te gaan trekken en de zoektocht naar mogelijke ...

104
104
Crisis in Brugge: Borkelmans haalt hard uit

Het zijn niet de beste weken voor het Brugse voetbal. Bij Club heersen er toch de nodige vraagtekens ...

84
84
TRANSFERUURTJE: 'Strijd Club en Anderlecht, zomeraanwinst verlaat RSCA'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

185
185
‘Union SG wrijft zich in de handen: scouts kijken ogen uit'

Union SG deed de afgelopen jaren al heel wat straffe transferdeals en dit seizoen kunnen spelers ...

70
70
Penders verbaast iedereen: nieuw wapen gaat Europa rond

In de Conference League stond Strasbourg tegenover Crystal Palace. De aantrekkelijke affiche, met ...

106
106
Refs speeldag 16: Brusselse derby en pikante affiche

Na een Europese midweekspeeldag staat er alweer een nieuwe speeldag in de Jupiler Pro League op het ...

56
56
Opvallende transferonthulling De Cuyper: “Dankzij Meijer”

Maxim De Cuyper was de afgelopen seizoen één van de smaakmakers bij Club Brugge, maar ...

182
182
Anderlecht mengt zich in strijd met Club Brugge en Union

De Belgische voetbalbond zoekt een nieuwe pion voor de raad van bestuur na het vertrek van Wouter ...

194
194
Van Crombrugge klopt op eigen borst: signaal naar Fink

KRC Genk deed in de Europa League goede zaken. De Limburgers wonnen met 2-1 van Basel. In het slot ...

139
139
'Guardiola gecharmeerd: JPL-parel op radar Manchester City'

Manchester City is weer aan het bouwen aan een team dat de komende jaren de Premier League kan ...

189
189
Fellaini in opspraak: pikant verhaal duikt op

Marouane Fellaini is al een tijdje geen voetballer meer. Hij werd vorige week nog gehuldigd in Luik ...

219
219
'Code rood bij Standard: berucht duo plots op Sclessin'

Standard is nog steeds bezig met het zoeken naar investeerders. De Rouches hebben zwarte sneeuw ...

269
269
'Transferbom Man Utd: bod van 100 miljoen bij Real'

Manchester United draait een iets beter seizoen, maar overtuigend is het zeker niet. De recente 1 op ...

126
126
Fink wil klus afmaken: "Dat is de volgende stap"

KRC Genk won met 2-1 van FC Basel en boekt zo een zeer knappe 10 op 15 in de Europa League. De ...

117
117
STVV aan de bak: deals met twee succespionnen?

Bij STVV lopen heel wat spelers in de kijker. Trainer Wouter Vrancken sprak bij TVL Sportcafé ...

72
72
'Anderlecht slaakt zucht: Union krijgt harde ‘nee’'

RSC Anderlecht wist in het verleden Théo Leoni uit de handen van Union SG te houden. De ...

359
359
Code rood: ook JPL-tv dreigt regelrechte ramp te worden

Na de DAZN-bom schuift een eigen JPL-tv-kanaal plots naar voren als dé oplossing. Eén ...

257
257
'Transferoorlog los: Club vs. Anderlecht om 1 man'

RSC Anderlecht en Club Brugge hebben in januari nood aan versterking. Beide ploegen kunnen op ...

299
299
Overmars voelt hitte: Antwerp eist topbeslissing

Marc Overmars kreeg al veel lof in België, maar de Nederlandse sportief directeur moet aan de ...

467
467
Genk blaast iedereen weg: droom leeft weer op

KRC Genk won met 2-1 van FC Basel. De Limburgers doen het uitstekend in Europa, wat het grijze ...

174
174
'Anderlecht negeert Mourinho: opvallend signaal'

Bij RSC Anderlecht begint de interesse in een aantal spelers serieus toe te nemen. De Brusselaars ...

376
376

Meer sportnieuws