Club Brugge lijdt ondanks comeback 7de puntenverlies op rij

door
Club Brugge lijdt ondanks comeback 7de puntenverlies op rij

Club Brugge bakt er weinig van in de Jupiler Pro League en om 18u30 startte het aan zijn partij tegen Sporting Charleroi. Winnen was de enige optie, want anders was het toch stevig crisis in het Jan Breydelstadion. Blauw-Zwart kwam al snel 0-2 achter, maar het wist de bakens nog deels te verzetten en speelde 2-2. AA Gent kan Club uit de top vier kegelen.


Club Brugge kende een dramatische eerste kwartier. De bezoekers verrasten vriend en vijand en na een kwartier scoorde Badji de verdiende 0-1. Blauw-Zwart moest achtervolgen en enkele minuten later was het wéér Mechele die een own-goal scoorde: 0-2. De thuisploeg kreeg niks voor elkaar en er was veel wrevel tussen de spelers. Veel verwijten naar elkaar en het publiek nam de eigen ploeg steeds meer op de korrel. Badji zette Mignolet nog eens aan het werk. De 0-2 was oververdiend. Tactisch klopte het voor geen meter bij Club Brugge, dat als los zand aan elkaar hing. Op slag van rust kreeg Club plots een penalty na een heel lichte fout van Marcq op Lang. Die zette zich achter de bal en via Koffi werd het zo 1-2. Een levenslijn voor de thuisploeg.

SNELLE GELIJKMAKER

Parker bracht in de tweede helft Skov Olsen voor Nusa en Club begon gretig aan de tweede periode. Het hoopte snel de gelijkmaker te scoren en die kwam er ook. De enorm gretig ingevallen Skov Olsen kreeg een uitstekende pass van Vanaken - zijn eerste van de partij? - en hij schoof de 2-2 onder Koffi. Club Brugge op weg naar de zege? Charleroi zag zwaar af en moest stand proberen te houden. De 3-2 hing in de lucht, al dreigde Descotte aan de overzijde met een knappe knal. De bal ging net naast. Bij Club kreeg Yaremchuk twee goede kansen, maar hij miste. Alweer... Charleroi kreeg twintig minuten voor affluiten een nieuwe domper, want Boukamir haalde de doorgebroken Skov Olsen neer en hij kreeg terecht rood. De daaropvolgende vrije trap van Skov Olsen leverde niets op.

Charleroi moest wel nog 20 minuten met een man min verder. Vanaken zette Koffi aan het werk. Kon Charleroi een gelijkspel over de streep trekken? Ja, want Club kon geen doelpunt meer scoren en boekt zo een 5 op 21.

Scoreverloop:
  • 0-1 (13') Youssouph Badji 
  • 0-2 (16') own-goal Brandon Mechele 
  • 1-2 (45') Noa Lang (pen.)
  • 2-2 (50') Andreas Skov Olsen

LEES OOK: Verbeke doet boekje open over "slechtste transfer ooit"

Is het crisis bij Club?

Meest recent

Verbeke doet boekje open over "slechtste transfer ooit"

Sinds hij het profvoetbal enkele maanden geleden de rug toekeerde verdween Peter Verbeke naar de ...

90
90
'Beproefd recept Club Brugge: opvolger Leko al bekend?'

Het spelpeil laat geregeld te wensen over, maar sinds Ivan Leko het roer overpakte van Nicky Hayen ...

274
274
Taravel grijpt in: 'miscast' Anderlecht maakt brokken

RSC Anderlecht ging zondag met 1-0 onderuit tegen KV Mechelen. De gebeten hond langs Paars-Witte ...

159
159
'Jackpot voor Antwerp: ontdekking lokt leger scouts'

Antwerp bleef zondag steken op een 1-1 gelijkspel tegen Standard. Net zoals de afgelopen weken stond ...

190
190
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

262
262
'Transferfiasco Jonathan David: bliksem-exit in zicht'

Na enkele seizoenen te hebben uitgeblonken bij Lille OSC, versierde Jonathan David afgelopen zomer ...

85
85
Selectie Rode Duivels: 'Vier afhakers, dríé grote verrassingen'

Volgende week gaat de eerste interland-break van 2026 van start, tevens de laatste interland-periode ...

644
644
Drastische titelvoorspelling: "Zij zijn kansloos"

Nog één speeldag te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. ...

324
324
'De Bruyne slaat Napoli met verstomming: totale transferwending'

Kevin De Bruyne maakte afgelopen weekend met zijn sterke invalbeurt namens SSC Napoli. In nog maar ...

230
230
'Toptransfer Club Brugge: opvallende foto gooit olie op vuur'

Club Brugge zal komende zomer afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Eén van de ...

328
328
Garcia verrast: spectaculaire comeback bij Rode Duivels?

Rudi Garcia overweegt een opvallende comeback bij de Rode Duivels. Het gaat om een speler die al ...

225
225
Lardot velt verdict over rode kaart Foulon & Bertaccini

Ook op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie deden enkele beslissingen van de ...

396
396
Sterkhouder spreekt klare taal: "Weg bij Anderlecht?"

Na de nederlaag tegen KV Mechelen heeft RSC Anderlecht nog een waterkansje om uit de top zes te ...

371
371
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

127
127
DAZN pakt uit met fraaie geste voor ontknoping JPL

Volgend weekend staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Voor die ...

501
501
AA Gent deelt dramatisch nieuws: supporter overleden

Dankzij de thuiszege tegen Zulte Waregem blijft AA Gent op koers liggen voor de Champions' ...

0
0
Brusselmans haalt BV's door gehaktmolen: "Absolute sukkels!"

Herman Brusselmans doet weer waar hij al decennia het beste in is: stoken, schoppen en tegelijk ...

227
227
'Openda lanceert zich opnieuw op oude nest'

Vorig weekend waren er opnieuw geen speelminuten weggelegd voor Loïs Openda bij Juventus. Dat ...

110
110
KV Mechelen zet zich schrap voor miljoenentransfer

KV Mechelen mag zich opmaken voor nog elf topmatchen. Het sluit volgend weekend zijn reguliere ...

431
431
Deur open voor vertrek bij Club: "Ik denk erover na, ja"

Bij Club Brugge mogen we in de zomer wellicht een stevige leegloop verwachten. Heel wat sterkhouders ...

397
397
'Gegokt en gewonnen? La Louvière weigert 5 miljoen'

De strijd om het behoud kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending. OH Leuven wipte over Zulte ...

153
153
Vanhaezebrouck is kritisch voor Genkse held El Ouahdi

KRC Genk kan terugblikken op een uitstekende week. Het wist een goede uitgangspositie af te dwingen ...

300
300
'Enorme transferdomper dreigt voor Standard'

Standard mag in principe een kruis maken over een mogelijke deelname aan de Champions' Play-Off. Dat ...

226
226
Nieuwe weg voor Genk? Hayen krijgt boodschap

KRC Genk heeft zondag zijn kansen op de top zes zo gaaf mogelijk gehouden, want het boekte een ...

315
315
Eindelijk oplossing in zicht voor RWDM?

Al een heel seizoen gaan er zeer onrustwekkende berichten rond over RWDM Brussels. De traditieclub ...

170
170

Meer sportnieuws