Club Brugge lijdt ondanks comeback 7de puntenverlies op rij

door
Club Brugge lijdt ondanks comeback 7de puntenverlies op rij

Club Brugge bakt er weinig van in de Jupiler Pro League en om 18u30 startte het aan zijn partij tegen Sporting Charleroi. Winnen was de enige optie, want anders was het toch stevig crisis in het Jan Breydelstadion. Blauw-Zwart kwam al snel 0-2 achter, maar het wist de bakens nog deels te verzetten en speelde 2-2. AA Gent kan Club uit de top vier kegelen.


Club Brugge kende een dramatische eerste kwartier. De bezoekers verrasten vriend en vijand en na een kwartier scoorde Badji de verdiende 0-1. Blauw-Zwart moest achtervolgen en enkele minuten later was het wéér Mechele die een own-goal scoorde: 0-2. De thuisploeg kreeg niks voor elkaar en er was veel wrevel tussen de spelers. Veel verwijten naar elkaar en het publiek nam de eigen ploeg steeds meer op de korrel. Badji zette Mignolet nog eens aan het werk. De 0-2 was oververdiend. Tactisch klopte het voor geen meter bij Club Brugge, dat als los zand aan elkaar hing. Op slag van rust kreeg Club plots een penalty na een heel lichte fout van Marcq op Lang. Die zette zich achter de bal en via Koffi werd het zo 1-2. Een levenslijn voor de thuisploeg.

SNELLE GELIJKMAKER

Parker bracht in de tweede helft Skov Olsen voor Nusa en Club begon gretig aan de tweede periode. Het hoopte snel de gelijkmaker te scoren en die kwam er ook. De enorm gretig ingevallen Skov Olsen kreeg een uitstekende pass van Vanaken - zijn eerste van de partij? - en hij schoof de 2-2 onder Koffi. Club Brugge op weg naar de zege? Charleroi zag zwaar af en moest stand proberen te houden. De 3-2 hing in de lucht, al dreigde Descotte aan de overzijde met een knappe knal. De bal ging net naast. Bij Club kreeg Yaremchuk twee goede kansen, maar hij miste. Alweer... Charleroi kreeg twintig minuten voor affluiten een nieuwe domper, want Boukamir haalde de doorgebroken Skov Olsen neer en hij kreeg terecht rood. De daaropvolgende vrije trap van Skov Olsen leverde niets op.

Charleroi moest wel nog 20 minuten met een man min verder. Vanaken zette Koffi aan het werk. Kon Charleroi een gelijkspel over de streep trekken? Ja, want Club kon geen doelpunt meer scoren en boekt zo een 5 op 21.

Scoreverloop:
  • 0-1 (13') Youssouph Badji 
  • 0-2 (16') own-goal Brandon Mechele 
  • 1-2 (45') Noa Lang (pen.)
  • 2-2 (50') Andreas Skov Olsen

LEES OOK: Rik De Mil dient ex-club mokerslag toe in strijd om PO1

Is het crisis bij Club?

Meest recent

RSCA baalt enorm: "Vol verbazing dat Ajax hem er weghaalde"

Bij Ajax mogen ze hun Belgen bedanken, want Mika Godts, Jorthy Mokio en Rayane Bounida zorgden voor ...

42
42
Vannieuwkerke krijgt absolute mokerslag op Valentijn

Karl Vannieuwkerke groeide binnen de VRT uit tot een waar fenomeen. De man is uiteraard het gezicht ...

18
18
Union SG verliest punten: gigantisch probleem duikt op

Union SG speelde geen goede wedstrijd op het veld van Standard. De landskampioen verspeelde punten ...

38
38
Vanaken laat fans smelten met diep ontroerende beelden

Deze namiddag staat de Brugse derby op het programma tussen Cercle en Club Brugge. Blauw-Zwart kan ...

66
66
Standard likt zijn wonden: "Dit is heel ongelukkig"

Standard leek op weg naar een stuntzege tegen Union SG, maar Guilherme Smith maakte uiteindelijk het ...

48
48
‘Antwerp geschokt: Gheysens beslissing slaat in als een bom'

Antwerp FC staat op scherp. Paul Gheysens zet een beslissing door die intern en extern zwaar ...

238
238
CIES: KRC Genk beste van de klas, Club bijna 600 miljoen

De financiële cijfers van de Pro League bewijzen nog maar eens dat de Belgische clubs boven hun ...

237
237
Nu of nooit voor Marc Coucke: eerste RSCA-stap is gezet

De kritiek was de afgelopen maanden bij RSC Anderlecht vooral richting Wouter Vandenhaute en Olivier ...

289
289
'KRC Genk hakt knoop door over ervaren smaakmaker'

Bij KRC Genk is het bijzonder druk met de strijd voor de top zes en de matchen in de Europa League ...

130
130
Vertrek Hasi bevrijdend voor ‘vergeten’ RSCA-smaakmaker

We haalden het de afgelopen maanden zeer vaak aan toen Besnik Hasi nog coach was van RSC Anderlecht. ...

292
292
Crisis met grote C bij Antwerp: alle alarmbellen gaan af

Royal Antwerp FC boekte een verlies van amper 500.000 euro, maar dat gebeurde wel nog nadat ze voor ...

223
223
Verrassend puntenverlies Union: Hubert viseert refs

Union plaatste zich deze week nog in stijl voor de bekerfinale, maar liet zaterdagavond verrassend ...

166
166
Genk zorgt voor grote ophef: "Dit is schandalig!"

KRC Genk kwam vrijdagavond al in actie en ging toen met 2-3 winnen in Mechelen. Dat stelde de ...

757
757
Godts spreekt na nieuwe knalprestatie helder over transfer

Mika Godts heeft dit seizoen enorme stappen gezet in zijn ontwikkeling. De 20-jarige linksbuiten ...

71
71
Penaltyfestijn bij Real, Inter wint sensationele kraker

Er stonden in Spanje en Italië enkele interessante affiches op het programma. Real Madrid kreeg ...

29
29
Fel Standard maakt kampioen Union het leven meer dan zuur

Standard thuis en uit lijkt wel een andere ploeg. De Rouches leken vanavond lange tijd Union met een ...

105
105
"Rode Duivels? Zeker geen onoverkomelijke uitdaging"

Komende zomer staat er een WK voor de deur en dat doet heel wat spelers dromen. Bij de Rode Duivels ...

37
37
"Ik zit er in"-Ruben Van Gucht pakt spetterend uit

Ruben Van Gucht is dezer dagen weer niet uit de media weg te slaan. Gisteren was er de hele soap ...

93
93
Ajax dankt zijn Belgen voor klinkende zege

Ajax heeft zich zaterdagavond voorlopig naast Feyenoord op de tweede plaats in de Eredivisie ...

55
55
KV Kortrijk doet na zinderend slot gouden zaak in CPL

KV Kortrijk heeft vanavond een gouden zaak gedaan in de promotiestrijd van de Challenger Pro League. ...

58
58
De Mil waarschuwt AA Gent in strijd voor top zes

AA Gent heeft zaterdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de Champions' Play-Off. Het ...

126
126
"Zorgwekkend" - Cornelis ziet groot probleem bij Charleroi

Charleroi was de voorbije anderhalve maand dé sensatie van het land, maar op een week tijd is ...

60
60
'Vermant en Tresoldi strijden met elkaar om knaltransfer'

Club Brugge wist tijdens de wintermercato nog zijn kern samen te houden, maar in de zomer lijkt het ...

232
232
Thorsten Fink verrast alles en iedereen met nieuwe job

Midden december werd Thorsten Fink op straat gezet door KRC Genk als gevolg van de tegenvallende ...

152
152
Martinez geeft zijn grootste spijt bij Rode Duivels aan

Komende zomer hopen de Rode Duivels een mooi parcours af te leggen op het WK in de Verenigde Staten, ...

140
140

Meer sportnieuws