Club Brugge lijdt ondanks comeback 7de puntenverlies op rij

door
Club Brugge lijdt ondanks comeback 7de puntenverlies op rij

Club Brugge bakt er weinig van in de Jupiler Pro League en om 18u30 startte het aan zijn partij tegen Sporting Charleroi. Winnen was de enige optie, want anders was het toch stevig crisis in het Jan Breydelstadion. Blauw-Zwart kwam al snel 0-2 achter, maar het wist de bakens nog deels te verzetten en speelde 2-2. AA Gent kan Club uit de top vier kegelen.


Club Brugge kende een dramatische eerste kwartier. De bezoekers verrasten vriend en vijand en na een kwartier scoorde Badji de verdiende 0-1. Blauw-Zwart moest achtervolgen en enkele minuten later was het wéér Mechele die een own-goal scoorde: 0-2. De thuisploeg kreeg niks voor elkaar en er was veel wrevel tussen de spelers. Veel verwijten naar elkaar en het publiek nam de eigen ploeg steeds meer op de korrel. Badji zette Mignolet nog eens aan het werk. De 0-2 was oververdiend. Tactisch klopte het voor geen meter bij Club Brugge, dat als los zand aan elkaar hing. Op slag van rust kreeg Club plots een penalty na een heel lichte fout van Marcq op Lang. Die zette zich achter de bal en via Koffi werd het zo 1-2. Een levenslijn voor de thuisploeg.

SNELLE GELIJKMAKER

Parker bracht in de tweede helft Skov Olsen voor Nusa en Club begon gretig aan de tweede periode. Het hoopte snel de gelijkmaker te scoren en die kwam er ook. De enorm gretig ingevallen Skov Olsen kreeg een uitstekende pass van Vanaken - zijn eerste van de partij? - en hij schoof de 2-2 onder Koffi. Club Brugge op weg naar de zege? Charleroi zag zwaar af en moest stand proberen te houden. De 3-2 hing in de lucht, al dreigde Descotte aan de overzijde met een knappe knal. De bal ging net naast. Bij Club kreeg Yaremchuk twee goede kansen, maar hij miste. Alweer... Charleroi kreeg twintig minuten voor affluiten een nieuwe domper, want Boukamir haalde de doorgebroken Skov Olsen neer en hij kreeg terecht rood. De daaropvolgende vrije trap van Skov Olsen leverde niets op.

Charleroi moest wel nog 20 minuten met een man min verder. Vanaken zette Koffi aan het werk. Kon Charleroi een gelijkspel over de streep trekken? Ja, want Club kon geen doelpunt meer scoren en boekt zo een 5 op 21.

Scoreverloop:
  • 0-1 (13') Youssouph Badji 
  • 0-2 (16') own-goal Brandon Mechele 
  • 1-2 (45') Noa Lang (pen.)
  • 2-2 (50') Andreas Skov Olsen

LEES OOK: Het beeld van de Croky Cup: Bayat explodeert door VAR

Is het crisis bij Club?

Meest recent

De Busser reageert op interesse van Anderlecht

Bij Anderlecht zijn ze op zoek naar een nieuwe doelman, want Mads Kikkenborg staat op het punt om te ...

17
17
'Perisic kan op 37ste nog knaltransfer maken'

Hij lanceerde zeventien jaar geleden zijn profcarrière helemaal tijdens een uitleenbeurt aan ...

32
32
'Genk krijgt stevige financiële meevaller'

KRC Genk hield zich deze winter tot dusver koest op de mercato. Het zag wel al een sterkhouder ...

73
73
'Charleroi slaat slag: megatransfer in de zomer'

Charleroi zorgde deze week voor een enorme stunt door in de kwartfinale van de Croky Cup bekerhouder ...

53
53
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht beslist over Duranville, knaltransfer Gent'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

146
146
Kompany zorgt voor gefronste wenkbrauwen bij Bayern

Vincent Kompany won al voor een vijftiende keer in de Bundesliga en Der Rekordmeister is op weg naar ...

167
167
Ajax-Belgen zwaar onder vuur: “Schamen ons kapot”

Ajax kreeg een pandoering van jewelste in de Beker van Nederland. Het AZ van Maarten Martens zorgde ...

74
74
Coosemans schiet zichzelf in de voet: “Anderlecht moet ingrijpen"

De situatie rond Colin Coosemans bij RSC Anderlecht wordt penibel. De aanvoerder van Paars-Wit gaf ...

310
310
'Jutgla maakt na zes maanden alweer opvallende transfer'

Club Brugge nam vorige zomer afscheid van Ferran Jutgla, die na drie seizoenen de deur van het Jan ...

195
195
Red Flame breekt alle Belgische records met nieuwe transfer

Verrassend nieuws vanuit het Belgische vrouwenvoetbal. Daar is vandaag een nieuwe recordtransfer ...

81
81
'Castagne op weg naar zeer verrassende transfer'

Volgende zomer staat er een WK op het programma en dus is het voor verschillende (kandidaat-)Rode ...

99
99
De Mil benoemt hét manco bij Gent: "Topkerels, maar..."

Donderdagavond worden de kwartfinales van de Croky Cup afgesloten met een kraker tussen Anderlecht ...

75
75
Saliba doet krasse uitspraak over titelkansen Anderlecht

Deze week heeft het Belgische voetbalseizoen zich weer op gang getrokken na de winterstop. De ...

198
198
'Volgende smaakmaker weg bij Club? Roma meldt zich'

Club Brugge hoopt zich deze winter te versterken, maar voorlopig lijkt het vooral aan uitgaande ...

402
402
'AA Gent mikt hoog en gaat voor absolute toptransfer'

AA Gent is op zoek naar versterking op meerdere posities. De Buffalo's worden stilaan met heel veel ...

328
328
'Stunttransfer Faes zorgt voor grote comeback bij Duivels'

Het WK begint stilaan te naderen. De Rode Duivels hopen komende zomer nog eens te verrassen en heel ...

140
140
Twijfel rond Coosemans groeit bij Anderlecht

Wat brengt de toekomst van Colin Coosemans? Dat is een groot vraagteken. Bij RSC Anderlecht en de ...

208
208
Ex-topman KBVB Manu Leroy slaat verrassend nieuwe weg in

Manu Leroy, jarenlang een boegbeeld binnen de Belgische voetbalbond, begint aan een nieuw hoofdstuk ...

29
29
Hayen blikt terug op ontslag bij Club: eerste gedachte verrast

Club Brugge ontsloeg Nicky Hayen en dat zorgde voor veel commotie in het Belgische voetbal. Een ...

508
508
‘Anderlecht slaat toe: Nederland verstomt door toptransfer’

In Nederland had niemand dit zien aankomen. De naam circuleerde al, maar plots ligt hij op tafel in ...

890
890
'Standard en STVV lonken naar Serie A-deals'

Gaat de Jupiler Pro League weldra twee Belgische verdedigers verliezen? Het zou zomaar kunnen. ...

92
92
Anderlecht slikt: zéér straffe onthulling Dreyer

Een jaar geleden liet RSC Anderlecht Anders Dreyer voor amper 5,5 miljoen euro (inclusief de bonus ...

347
347
Union-fans mogen dromen: nieuwe parel als JPL-attractie

Union SG heeft deze mercato al flink geïnvesteerd in nieuwe spelers. De landskampioen haalde al ...

60
60
Renard en Borguet slaan toe: Anderlecht kraait victorie

Bij RSC Anderlecht willen ze een bijzonder slimme zet doen. Misschien wel een van de slimste van ...

597
597
Waarom KRC Genk al 25 jaar dé norm is in België

KRC Genk is de afgelopen 25 jaar een pionier geweest inzake jeugdopleiding in België. De ...

132
132

Meer sportnieuws