Club Brugge lijdt ondanks comeback 7de puntenverlies op rij

door
Club Brugge lijdt ondanks comeback 7de puntenverlies op rij

Club Brugge bakt er weinig van in de Jupiler Pro League en om 18u30 startte het aan zijn partij tegen Sporting Charleroi. Winnen was de enige optie, want anders was het toch stevig crisis in het Jan Breydelstadion. Blauw-Zwart kwam al snel 0-2 achter, maar het wist de bakens nog deels te verzetten en speelde 2-2. AA Gent kan Club uit de top vier kegelen.


Club Brugge kende een dramatische eerste kwartier. De bezoekers verrasten vriend en vijand en na een kwartier scoorde Badji de verdiende 0-1. Blauw-Zwart moest achtervolgen en enkele minuten later was het wéér Mechele die een own-goal scoorde: 0-2. De thuisploeg kreeg niks voor elkaar en er was veel wrevel tussen de spelers. Veel verwijten naar elkaar en het publiek nam de eigen ploeg steeds meer op de korrel. Badji zette Mignolet nog eens aan het werk. De 0-2 was oververdiend. Tactisch klopte het voor geen meter bij Club Brugge, dat als los zand aan elkaar hing. Op slag van rust kreeg Club plots een penalty na een heel lichte fout van Marcq op Lang. Die zette zich achter de bal en via Koffi werd het zo 1-2. Een levenslijn voor de thuisploeg.

SNELLE GELIJKMAKER

Parker bracht in de tweede helft Skov Olsen voor Nusa en Club begon gretig aan de tweede periode. Het hoopte snel de gelijkmaker te scoren en die kwam er ook. De enorm gretig ingevallen Skov Olsen kreeg een uitstekende pass van Vanaken - zijn eerste van de partij? - en hij schoof de 2-2 onder Koffi. Club Brugge op weg naar de zege? Charleroi zag zwaar af en moest stand proberen te houden. De 3-2 hing in de lucht, al dreigde Descotte aan de overzijde met een knappe knal. De bal ging net naast. Bij Club kreeg Yaremchuk twee goede kansen, maar hij miste. Alweer... Charleroi kreeg twintig minuten voor affluiten een nieuwe domper, want Boukamir haalde de doorgebroken Skov Olsen neer en hij kreeg terecht rood. De daaropvolgende vrije trap van Skov Olsen leverde niets op.

Charleroi moest wel nog 20 minuten met een man min verder. Vanaken zette Koffi aan het werk. Kon Charleroi een gelijkspel over de streep trekken? Ja, want Club kon geen doelpunt meer scoren en boekt zo een 5 op 21.

Scoreverloop:
  • 0-1 (13') Youssouph Badji 
  • 0-2 (16') own-goal Brandon Mechele 
  • 1-2 (45') Noa Lang (pen.)
  • 2-2 (50') Andreas Skov Olsen

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 6 bekend

Is het crisis bij Club?

Meest recent

Vanhaezebrouck verrast: "Union moet Boterberg bedanken"

Dankzij de 2-1 nederlaag tegen STVV gaf Union afgelopen weekend de koppositie uit handen. Achteraf ...

21
21
Pro League in paniek: vlammend statement AA Gent

Dinsdag stond tijdens de Algemene Vergadering van de Pro League opnieuw de discussie omtrent het ...

103
103
'Zorgenkind bij Anderlecht: zware gevolgen voor bekerfinale'

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor een cruciaal tweeluik. Aanstaande zondag staat in de ...

75
75
"Competitievervalsing" - Club drastisch bevoordeeld in titelstrijd?

Met nog vier speeldagen te gaan is het momentum in de titelstrijd volledig gekanteld in het voordeel ...

346
346
'Superaanwinst Kompany: Bayern presenteert vijfjarig contract'

Bayern München bereidt zich momenteel voor op de gehypete terugmatch tegen Paris Saint-Germain ...

67
67
Paniek bij Union SG: “Nonchalance en onderschatting”

De titelstrijd heeft een wending gekregen afgelopen speeldag. Union SG ging onderuit tegen STVV en ...

117
117
Goots geeft Antwerp gouden transferraad: “Hem halen”

Royal Antwerp FC leek weer volop mee te doen voor winst in de Europe Play-Offs, maar afgelopen ...

171
171
Zeno Debast gaat viraal met ongeziene own-goal

Zeno Debast stond de afgelopen weken weer in de basis bij Sporting CP. Ook tegen Vitoria Guimaraes ...

71
71
Makelaar Lukaku dropt grote hint over toekomst

Waar ligt de toekomst van Romelu Lukaku? De aanvaller kampt dit seizoen met veel blessureleed en ook ...

130
130
‘Wéér jackpot Union SG: smaakmaker flirt met knaller’

Union SG heeft de leiding afgelopen speeldag afgegeven aan Club Brugge. De Brusselse club mist al ...

81
81
Nozawa slaat ferm op tafel bij Antwerp: “Mag nooit!”

Royal Antwerp FC ging afgelopen speeldag met de billen bloot tegen Standard Luik. Op de Bosuil werd ...

141
141
Doku briest ondanks glansrol: Rode Duivel in zak en as

Manchester City kreeg een uppercut in de Premier League. The Cityzens speelden 3-3 gelijk tegen ...

59
59
Noa Lang baart opzien met Lil Kleine: grote verrassing

Noa Lang heeft een verleden bij Club Brugge, maar nu maakt de aanvaller het mooie weer bij ...

37
37
KV Mechelen schiet recht in de roos: toptransfer

KV Mechelen boekte afgelopen speeldag een eerste overwinning in de Champions Play-Offs. Malinwa mag ...

237
237
Rudi Garcia opgelet: Real komt met Courtois-statement

Thibaut Courtois ligt in de lappenmand bij Real Madrid, maar de doelman lijkt op de weg terug. Ook ...

93
93
Klacht tegen DAZN: misleidende advertentie voor fans

DAZN is al een tijdje gespreksonderwerp nummer 1 in België. De streamingdienst kwam afgelopen ...

351
351
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht strijdt met rivaal, Club incasseert’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

355
355
Ronny Deila in vieze papieren: seksuele intimidatie

Ronny Deila zit in vieze papieren. De voormalige trainer van Standard Luik en Club Brugge nam in ...

99
99
Oosting krimpt ineen bij Antwerp: fans zijn het beu

Royal Antwerp FC kreeg afgelopen speeldag een pak slaag van jewelste tegen rechtstreekse concurrent ...

198
198
‘Club Brugge gaat vol voor knaltransfer van 15 miljoen euro’

De zomertransfer komt dichterbij en de clubs zijn al op zoek naar opportuniteiten op de ...

387
387
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met Standard'

RSC Anderlecht gaat wellicht een linksachter aantrekken. De Brusselaars worden steeds vaker in ...

185
185
'Bommetje bij Antwerp: vertrekken twee sterke mannen?'

Royal Antwerp FC is een club op drift. Eigenaar Paul Gheysens zal dringend knopen moeten doorhakken ...

384
384
Butera verlaat Ajax: hapt één van deze drie JPL-clubs?

Bij RSC Anderlecht lieten ze de afgelopen jaren enkel talenten vertrekken. Dat pakte soms verkeerd ...

158
158
'Rigaux grijpt in: intens gesprek met Club-sterkhouder'

Club Brugge heeft de titelstrijd in de Champions' Play-Offs helemaal naar zich toe getrokken. Dat ...

390
390
'Consequenties bij Genk: transferrevolutie in de maak'

Mathematisch gezien blijft nog alles mogelijk, maar KRC Genk heeft het zichzelf knap lastig gemaakt ...

376
376

Meer sportnieuws