'Anderlecht denkt aan Marokkaanse WK-held'

door
'Anderlecht denkt aan Marokkaanse WK-held'

Anderlecht heeft met Anders Dreyer al één aanvallende versterking gehaald deze winter, maar daarmee is hun huiswerk nog lang niet af. Door het nakende vertrek van Fabio Silva is nog een extra spits broodnodig, maar ook een bijkomende linksachter is nog meer dan welkom. Op die positie heeft Brian Riemer immers ook amper opties. Moussa N'Diaye is de enige zuivere linksachter in de kern.


Het zou dus een goed idee zijn om een concurrent voor de Senegalees te halen en daarvoor is Anderlecht uitgekomen bij een Marokkaanse WK-held. De Franse journalist Clément Brossard stelt namelijk dat Anderlecht interesse toont in Yahia Attiyat Allah. De 27-jarige maakte deel uit van de Marokkaanse selectie in Qatar, waar hij 90 minuten speelde in de kwartfinale tegen Portugal en de kleine finale tegen Kroatië, alsook een helft in de halve finale tegen Frankrijk.

Voorlopig speelt Attiyat Allah nog in zijn thuisland bij Wydad Casablanca, maar zijn prestaties in Qatar lijken voor de nodige interesse gezorgd te hebben. Anderlecht lijkt niet al te veel kans te maken om hem binnen te halen, want de speler zou een voorkeur hebben voor een overgang naar de Franse Ligue 1. Daar wordt hij het hof gemaakt door Brest en Montpellier.

BOD GEWEIGERD
Die laatste club zou de beste papieren in handen hebben, ook al zagen ze hun eerste bod geweigerd worden. Ze zouden echter snel met een nieuw bod kunnen komen en de verwachting is dat zo'n 700.000 euro genoeg zou moeten zijn om Wydad overstag te doen gaan. Een koopje dus voor de linksachter, die bijna zijn hele carrière in Marokko speelde. Het enige buitenlandse avontuur van Attiyat Allah was een korte passage van een halfjaar bij het Griekse Volos in 2019.


LEES OOK: RSCA overdonderd: Goto kiest voor verrassende transferclash

Zou hij een aanwinst zijn voor Anderlecht?

Meest recent

‘Schoktransfer Lukaku: Rode Duivel krijgt harde voorwaarden’

Romelu Lukaku kent een desastreus seizoen bij Napoli en de Italiaanse club wil afscheid nemen van ...

4
4
Haaland onder vuur na 'walgelijke' actie: "Tragisch gewoon"

Erling Haaland heeft voor flinke ophef gezorgd in Engeland en vooral in eigen land. De spits van ...

4
4
‘Sensationele comeback Toni Kroos in de maak’

Toni Kroos wordt gezien als één van de beste middenvelders van zijn generatie. De ...

13
13
De Mil bonkt op tafel: felle waarschuwing voor KAA Gent

KAA Gent vindt zijn draai maar niet in de Champions Play-Offs. Komende speeldag wacht KV Mechelen, ...

33
33
‘Details switch Mokio onthuld: KBVB grijpt in en géén WK’

Jorthy Mokio heeft al een interland bij de Rode Duivels achter zijn naam staan, maar de verdediger ...

156
156
De Bruyne schittert in opmerkelijk filmpje, Lukaku genegeerd

Kevin De Bruyne is één van de grote sterren in Italië. Sinds zijn transfervrije ...

3
3
Nakende Club-transfer zorgt voor verbazing in Nederland

Bij Club Brugge beginnen ze doorgaans al in de lente te werken aan hun eerste zomertransfers en dat ...

207
207
Van der Elst voorspelt straffe volgende club Kompany

Na dit weekend zullen alle ogen weer gericht zijn op de Champions League, want daarin worden de ...

127
127
'Schok voor Rode Duivels: Mokio keert België rug toe'

De Rode Duivels zagen de voorbije jaren al heel wat grote talenten door de vingers glippen. Spelers ...

107
107
Karl Vannieuwkerke legt financiën bloot: waarheid schokt

Karl Vannieuwkerke is al jaren een bekend gezicht op televisie, maar ook achter de schermen van het ...

30
30
Anderlecht realiseert pikante transfer bij Union

De derby tussen Anderlecht en Union leverde vorig weekend heel wat vuurwerk op, met een zege voor de ...

160
160
'Verrassende uitweg Openda: eerste club meldt zich'

Het heeft er alle schijn van dat het avontuur van Loïs Openda bij Juventus slechts beperkt zal ...

58
58
Hubert rekent af met Anderlecht na Sardella-ophef

De Brusselse derby van vorig weekend tussen Anderlecht en Union heeft heel wat stof doen opwaaien. ...

115
115
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenendeal Club, Anderlecht casht op aankoop'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

200
200
Ruben Van Gucht naar VTM: opvallende details lekken uit

Ruben Van Gucht blijft verrassingen aan mekaar knopen. De blonde 'sportgod' kwam al in het nieuws ...

40
40
'Mourinho in middelpunt van grote rel bij Real Madrid'

Het rommelt bij Real Madrid. De Koninklijke zal dit seizoen géén prijs pakken en coach ...

71
71
Taravel roept straffe taal: Club en Union onder de loep

RSC Anderlecht neemt het komende speeldag op tegen Club Brugge in het Lotto Park. Jeremy Taravel gaf ...

107
107
‘Succescoach SK Beveren plots genoemd bij topclub’

SK Beveren heeft geschiedenis geschreven in de Challenger Pro League. De club speelde kampioen in 1B ...

81
81
Protest tegen WK-deelname Iran barst los: toch wending?

FIFA-baas Gianni Infantino liet weten dat Iran sowieso zal deelnemen aan het WK 2026 in de Verenigde ...

69
69
‘Club Brugge duwt Anderlecht dieper in de put: suprematie’

Club Brugge heeft al een aantal jaren het stokje overgenomen van RSC Anderlecht. Blauw-Zwart zet de ...

574
574
'Kompany in de wolken: droomtransfer Bayern nadert'

Bayern München hoopt volgende week tegen PSG nog een scheve situatie recht te zetten na de ...

56
56
Infantino bezorgt zichzelf gênant moment op FIFA-congres

Binnen iets meer dan een maand gaat het WK van start en dus zoekt FIFA-voorzitter Gianni Infantino ...

71
71
'Klein' nieuw stadion: Union legt uit waarom

De voorbije jaren bleek het voor Belgische teams schier onmogelijk om een nieuw stadion neer te ...

267
267
'Paspoortbom in Nederland: 133 matchen in gevaar'

De voorbije weken was Nederland in de ban van 'paspoortgate'. Het was NAC Breda dat de kat de bel ...

165
165
Mazzu legt spelers OHL forse straf op na wanprestatie

In de Europe Play-Off blijft het spannend omdat geen enkel team er echt bovenuit steekt. Eén ...

54
54

Meer sportnieuws