'Anderlecht denkt aan Marokkaanse WK-held'

door
'Anderlecht denkt aan Marokkaanse WK-held'

Anderlecht heeft met Anders Dreyer al één aanvallende versterking gehaald deze winter, maar daarmee is hun huiswerk nog lang niet af. Door het nakende vertrek van Fabio Silva is nog een extra spits broodnodig, maar ook een bijkomende linksachter is nog meer dan welkom. Op die positie heeft Brian Riemer immers ook amper opties. Moussa N'Diaye is de enige zuivere linksachter in de kern.


Het zou dus een goed idee zijn om een concurrent voor de Senegalees te halen en daarvoor is Anderlecht uitgekomen bij een Marokkaanse WK-held. De Franse journalist Clément Brossard stelt namelijk dat Anderlecht interesse toont in Yahia Attiyat Allah. De 27-jarige maakte deel uit van de Marokkaanse selectie in Qatar, waar hij 90 minuten speelde in de kwartfinale tegen Portugal en de kleine finale tegen Kroatië, alsook een helft in de halve finale tegen Frankrijk.

Voorlopig speelt Attiyat Allah nog in zijn thuisland bij Wydad Casablanca, maar zijn prestaties in Qatar lijken voor de nodige interesse gezorgd te hebben. Anderlecht lijkt niet al te veel kans te maken om hem binnen te halen, want de speler zou een voorkeur hebben voor een overgang naar de Franse Ligue 1. Daar wordt hij het hof gemaakt door Brest en Montpellier.

BOD GEWEIGERD
Die laatste club zou de beste papieren in handen hebben, ook al zagen ze hun eerste bod geweigerd worden. Ze zouden echter snel met een nieuw bod kunnen komen en de verwachting is dat zo'n 700.000 euro genoeg zou moeten zijn om Wydad overstag te doen gaan. Een koopje dus voor de linksachter, die bijna zijn hele carrière in Marokko speelde. Het enige buitenlandse avontuur van Attiyat Allah was een korte passage van een halfjaar bij het Griekse Volos in 2019.


LEES OOK: Drama Anderlecht: toptransfer krijgt vreselijke wending

Zou hij een aanwinst zijn voor Anderlecht?

Meest recent

Anderlecht bestolen? Lardot reageert op rode kaart Sardella

Union SG verdedigde zondagavond zijn leidersplaats in de Champions' Play-Offs met succes en won met ...

8
8
Onthuld! Dít zei Wayne Rooney 'off camera' tegen Doku

Jérémy Doku toonde zich afgelopen weekend andermaal van goudwaarde voor Manchester ...

42
42
Drama Anderlecht: toptransfer krijgt vreselijke wending

Anderlecht wordt verrast door een plotse wending in een transferdossier dat al maanden aansleept. ...

169
169
Luis Enrique roept oorlogstaal richting Kompany

Het Bayern München van Vincent Kompany kijkt Europese grootmacht PSG in de ogen in de halve ...

27
27
STVV bestolen van titelkans? “Refs beter hun werk deden…”

Sint-Truiden VV swingde de afgelopen weken door de Champions Play-Offs. Ook afgelopen speeldag was ...

81
81
Rik Verheye spreekt duidelijke taal over licentie Hasselt

Sporting Hasselt is kampioen in Eerste Amateur. Een hoogtepunt voor eigenaars Sam Kerkhof en Rik ...

77
77
Vanderbiest vloekt erop los na KV Mechelen-pandoering

KV Mechelen kreeg afgelopen speeldag in eigen huis een ferme pandoering. Achter de Kazerne verloor ...

58
58
Er viel Vandenbempt iets op tijdens Anderlecht-Union

RSC Anderlecht verloor in eigen huis met 1-3 van Union SG. De Brusselse rivaal is titelkandidaat ...

200
200
‘Club Brugge duidt transferprioriteit zomermercato aan’

Club Brugge strijdt nog volop om de titel, maar achter de schermen is Blauw-Zwart al bezig met de ...

201
201
Bom in het voetbal: DPG Media & co zijn tv-rechten kwijt

Hert is duidelijk dat er héél veel beweegt in het voetbal. En dan vooral inzake de ...

356
356
'Westerlo wil uitpakken met ingaande toptransfer'

KVC Westerlo gaat een héél drukke zomermercato tegemoet. Er gaan heel wat spelers ...

52
52
'Vermeeren in de problemen: twee clubs willen helpen'

De carrière van Arthur Vermeeren zit in een stevige dip. De Belgische middenvelder zal in de ...

167
167
Luis Enrique onder de indruk: woorden over Kompany

Dinsdagavond staat in Parijs dé topmatch tussen PSG en Bayern München op het programma. ...

84
84
Taravel tevreden na Union SG: waarom RSCA wél hoop koestert

Union SG won met 1-3 van RSC Anderlecht. Maar net als in de heenmatch in het Lotto Park, had Union ...

79
79
'Union SG neemt afscheid: Mac Allister vult de kassa'

Union SG gaat in de zomer weer een resem sterkhouders verliezen. Dat staat nu al vast. Eén ...

269
269
Beerschot haalt slag thuis, leegloop bij Lokeren

Beerschot strijdt nog volop voor promotie en neemt het vanavond op tegen Patro Eisden. De Kielse ...

132
132
Club Brugge heeft plots enorme Ruud Vormer-vibes

Club Brugge is met een 12 op 15 zeer goed bezig in de Play-Offs, al doet Union SG nog altijd beter. ...

479
479
Nood breekt wet: Taravel pakt uit met zeer goede zet

Thorgan Hazard en Anderlecht. Het is een aflopend verhaal. De voormalige Rode Duivel hoopt alsnog in ...

187
187
Blessure Karetsas: KRC Genk komt met officieel verdict

KRC Genk had altijd moeten winnen van Standard. Het werd 1-1, maar de Limburgers misten tal van ...

93
93
'Sardella krijgt stevige schorsing na rode kaart'

De Brusselse derby tussen Anderlecht en Union leverde zondagavond heel wat voer voor discussie op. ...

438
438
'Charleroi mag dromen van Engelse miljoenen'

Charleroi pakte vorig weekend in Leuven nog eens een overwinning. Daarmee gaven ze toch een beetje ...

20
20
De Busser reageert op interesse van Club Brugge

Het belooft een zeer drukke transferzomer te worden bij Club Brugge, waarin heel wat sterkhouders ...

183
183
'Persoonlijk akkoord: Club vangt 40 miljoen euro'

De komende weken gaat bij Club Brugge alle aandacht nog naar de titelstrijd, maar daarna zal er ...

731
731
'Imposant lijstje topclubs ziet Godts wondergoal maken'

De naam van Mika Godts ging de voorbije dagen weer gretig over de tongen. Dat had alles te maken met ...

71
71
'Genk krijgt uitsluitsel over blessure Karetsas'

KRC Genk liep vorig weekend alweer tegen een domper aan. Het kon ook zijn derde thuiswedstrijd in de ...

96
96

Meer sportnieuws