'Anderlecht denkt aan Marokkaanse WK-held'

door
'Anderlecht denkt aan Marokkaanse WK-held'

Anderlecht heeft met Anders Dreyer al één aanvallende versterking gehaald deze winter, maar daarmee is hun huiswerk nog lang niet af. Door het nakende vertrek van Fabio Silva is nog een extra spits broodnodig, maar ook een bijkomende linksachter is nog meer dan welkom. Op die positie heeft Brian Riemer immers ook amper opties. Moussa N'Diaye is de enige zuivere linksachter in de kern.


Het zou dus een goed idee zijn om een concurrent voor de Senegalees te halen en daarvoor is Anderlecht uitgekomen bij een Marokkaanse WK-held. De Franse journalist Clément Brossard stelt namelijk dat Anderlecht interesse toont in Yahia Attiyat Allah. De 27-jarige maakte deel uit van de Marokkaanse selectie in Qatar, waar hij 90 minuten speelde in de kwartfinale tegen Portugal en de kleine finale tegen Kroatië, alsook een helft in de halve finale tegen Frankrijk.

Voorlopig speelt Attiyat Allah nog in zijn thuisland bij Wydad Casablanca, maar zijn prestaties in Qatar lijken voor de nodige interesse gezorgd te hebben. Anderlecht lijkt niet al te veel kans te maken om hem binnen te halen, want de speler zou een voorkeur hebben voor een overgang naar de Franse Ligue 1. Daar wordt hij het hof gemaakt door Brest en Montpellier.

BOD GEWEIGERD
Die laatste club zou de beste papieren in handen hebben, ook al zagen ze hun eerste bod geweigerd worden. Ze zouden echter snel met een nieuw bod kunnen komen en de verwachting is dat zo'n 700.000 euro genoeg zou moeten zijn om Wydad overstag te doen gaan. Een koopje dus voor de linksachter, die bijna zijn hele carrière in Marokko speelde. Het enige buitenlandse avontuur van Attiyat Allah was een korte passage van een halfjaar bij het Griekse Volos in 2019.


LEES OOK: 'Anderlecht met bommetje: Overmars en twee Belgen'

Zou hij een aanwinst zijn voor Anderlecht?

Meest recent

Vanaken eerlijk: "Of ik mee zou kunnen bij ploegen als Bayern?"

Deze week is het weer zover: de knock out-fase van de Champions League gaat van start. Club Brugge ...

55
55
'Kompany helemaal verloren: monstertransfer op komst'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor een belangrijk ...

33
33
Spectaculaire ommekeer Genk: "Als ik hem zie spelen ..."

Met nog vijf speeldagen te gaan in de reguliere competitie, zijn al drie ploegen (quasi) zeker van ...

560
560
‘Alle remmen los bij Club Brugge: stunttransfer in de maak'

Club Brugge zet de toon voor de zomermercato: 40 miljoen bleek zelfs in januari niet genoeg om hen ...

952
952
Leko maakt statement: exit in mineur bij Club Brugge?

Club Brugge heeft op papier wellicht de breedste selectie in België. Wanneer iedereen fit is ...

191
191
'Antwerp houdt adem in: Overmars naar Anderlecht?'

RSC Anderlecht hoopt eerstdaags Alfred Schreuder voor te stellen als nieuwe T1, maar op de ...

204
204
Under Review: Lardot eist sanctie, meeval voor STVV

Speeldag 25 in de Jupiler Pro League stond in het teken van de hevige sneeuwval, maar ook de ...

184
184
'Anderlecht gaat all-in voor Schreuder: plan B bekend'

RSC Anderlecht hoopt liever vandaag dan morgen een nieuwe hoofdcoach aan te stellen. De voornaamste ...

382
382
Leko vloekt: Club Brugge vreest mokerslag uit ziekenboeg

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de derbyzege tegen Cercle Brugge, want in de ...

397
397
Ruben Van Gucht mikpunt van spot: ‘Taxi staat klaar’

Met een zorgvuldig opgebouwde reputatie als sportjournalist leek Ruben Van Gucht jarenlang ...

210
210
Alderwereld geeft raad: "Kies daarom voor België of Marokko"

Toby Alderweireld is alomtegenwoordig. Op tv, in de kranten, online en ook in de Nederlandse pers. ...

302
302
Witte rook: Frutos heeft nieuwe club helemaal beet

Er was de afgelopen dagen wat spanning rondom Nicolas Frutos. Hij leek op weg naar Sporting ...

92
92
JPL-topclub haakt af: Albert ziet top zes verdwijnen

Een aantal clubs kunnen de top zes stilaan vergeten. Eén club kende afgelopen weekend een ...

208
208
'Anderlecht met bommetje: Overmars en twee Belgen'

RSC Anderlecht is na het ontslag van Olivier Renard op zoek naar een nieuwe sportieve baas. Het ...

926
926
Rode Duivel bij Anderlecht: Hein vindt het geen goed idee

RSC Anderlecht speelde alweer geen goede match tegen La Louvière en bleef op 0-0 steken. De ...

211
211
Bayat baalt: "Maakte de coach daar een fout? Neen, wij!"

Sporting Charleroi kende een aantal weken een heropleving met Hans Cornelis, maar zoals wel vaker ...

52
52
Drama bij Ajax: einde seizoen voor winterse topaankoop

Ajax kent een zeer moeilijk seizoen en de club pakte in januari uit met een aantal stevige ...

45
45
Kritiek op keuze Anderlecht: "Laat hem daar!"

Bij RSC Anderlecht verloopt de zoektocht naar een opvolger voor de ontslagen Besnik Hasi bijzonder ...

336
336
'Atletico Madrid wil Club Brugge beroven van toptalent'

Atlético Madrid speelt woensdagavond op het veld van Club Brugge een belangrijk duel in de ...

304
304
Goots waarschuwt voor rampscenario bij Antwerp

Antwerp heeft zondag opnieuw een pijnlijke dag beleefd. In een ondergesneeuwde Bosuil ging het met ...

176
176
'Anderlecht zoekt TD: eerste naam doet de ronde'

RSC Anderlecht ontsloeg Olivier Renard en de Brusselaars zijn ondertussen op zoek naar een opvolger. ...

405
405
'Schreuder naar Anderlecht: nieuwe wending in dossier'

De voorbije dagen was er even euforie bij Anderlecht na de straffe kwalificatie voor de bekerfinale, ...

357
357
Probleempositie Club? "In vergelijking met die toppers..."

Club Brugge deed afgelopen weekend een uitstekende zaak in de titelstrijd. Het naderde tot op drie ...

242
242
Alarmbellen gaan af bij Union na dramatische reeks

De titelstrijd is afgelopen weekend weer wat spannender geworden. STVV en Club Brugge boekten zeges ...

72
72
Clash bij Anderlecht? "Schreuder zal er niet mee lachen"

Het blijft wachten op een nieuwe trainer bij Anderlecht. Paars-Wit richt nog altijd zijn pijlen op ...

405
405

Meer sportnieuws