'Anderlecht denkt aan Marokkaanse WK-held'

door
'Anderlecht denkt aan Marokkaanse WK-held'

Anderlecht heeft met Anders Dreyer al één aanvallende versterking gehaald deze winter, maar daarmee is hun huiswerk nog lang niet af. Door het nakende vertrek van Fabio Silva is nog een extra spits broodnodig, maar ook een bijkomende linksachter is nog meer dan welkom. Op die positie heeft Brian Riemer immers ook amper opties. Moussa N'Diaye is de enige zuivere linksachter in de kern.


Het zou dus een goed idee zijn om een concurrent voor de Senegalees te halen en daarvoor is Anderlecht uitgekomen bij een Marokkaanse WK-held. De Franse journalist Clément Brossard stelt namelijk dat Anderlecht interesse toont in Yahia Attiyat Allah. De 27-jarige maakte deel uit van de Marokkaanse selectie in Qatar, waar hij 90 minuten speelde in de kwartfinale tegen Portugal en de kleine finale tegen Kroatië, alsook een helft in de halve finale tegen Frankrijk.

Voorlopig speelt Attiyat Allah nog in zijn thuisland bij Wydad Casablanca, maar zijn prestaties in Qatar lijken voor de nodige interesse gezorgd te hebben. Anderlecht lijkt niet al te veel kans te maken om hem binnen te halen, want de speler zou een voorkeur hebben voor een overgang naar de Franse Ligue 1. Daar wordt hij het hof gemaakt door Brest en Montpellier.

BOD GEWEIGERD
Die laatste club zou de beste papieren in handen hebben, ook al zagen ze hun eerste bod geweigerd worden. Ze zouden echter snel met een nieuw bod kunnen komen en de verwachting is dat zo'n 700.000 euro genoeg zou moeten zijn om Wydad overstag te doen gaan. Een koopje dus voor de linksachter, die bijna zijn hele carrière in Marokko speelde. Het enige buitenlandse avontuur van Attiyat Allah was een korte passage van een halfjaar bij het Griekse Volos in 2019.


LEES OOK: Anderlecht titelkandidaat? Hasi spreekt duidelijke taal

Zou hij een aanwinst zijn voor Anderlecht?

Meest recent

Hasi roept ferme waarschuwing naar Vrancken en STVV

RSC Anderlecht ging afgelopen speeldag zwaar onderuit tegen Westerlo. Besnik Hasi en consorten zaten ...

43
43
Hubert over trainerscarrousel: “Je bent met mensen bezig…”

De trainerscarrousel in de Jupiler Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Club Brugge liet ...

15
15
Hartverscheurend verhaal De Laet beroert fans héél diep

Ritchie De Laet blijft voor Antwerp-supporters een absolute cultheld. De voormalige rechtsachter ...

35
35
Verhaeghe doet boekje open over trainerswissel Club Brugge

Club Brugge verraste maandag vriend en vijand door Nicky Hayen in te wisselen voor Ivan Leko als ...

158
158
Genk slikt bittere pil: wangedrag fans breekt zuur op

KRC Genk zit tegenwoordig in de hoek waar de klappen vallen. Na de bekeruitschakeling en zware ...

80
80
Leko drukt stempel: Club Brugge vist 'miskoop' weer op

Ivan Leko vierde een comeback in mineur bij Club Brugge, dat woensdag met 0-3 onderuit ging tegen ...

324
324
Anderlecht titelkandidaat? Hasi spreekt duidelijke taal

RSC Anderlecht zat in de zevende hemel na zeges tegen Union SG en KRC Genk, maar Westerlo zette ...

116
116
Fans Rode Duivels in zak en as: WK-fiasco aan het licht

De Rode Duivels nemen het volgende zomer in de groepsfase op tegen Egypte, Nieuw-Zeeland en Iran ...

59
59
De Mil bonkt direct op tafel: “Zeker versterkingen"

Rik De Mil staat voor zijn vuurdoop bij KAA Gent. De oefenmeester verliet Sporting Charleroi voor de ...

161
161
Groot nieuws voor Kompany: Bayern doet ferme geste

Vincent Kompany is dit seizoen geweldig bezig bij Bayern München. De Belgische oefenmeester is ...

76
76
Opvolger De Mil bekend: Bayat verbaast vriend en vijand

Door het ontslag van Nicky Hayen klopte Club Brugge aan bij KAA Gent en door de exit van Ivan Leko ...

328
328
Hasi looft verrassend trio bij Anderlecht: “Stappen gezet”

RSC Anderlecht kreeg afgelopen speeldag een pandoering van Westerlo en komende speeldag wacht ...

219
219
UEFA brengt geweldig nieuws voor Belgische refs

In eigen land is er zeer vaak grote kritiek op de Belgische scheidsrechters. Spelers, trainers en ...

60
60
Anderlecht troeft Standard en buitenland af: dit is waarom

Anderlecht maakte donderdag bekend dat het nog maar eens schuift in zijn organigram. Nadat de ...

207
207
'Napoli heeft masterplan voor Lukaku klaar'

De terugkeer van Romelu Lukaku nadert met rasse schreden. Meer dan vier maanden lag de Rode Duivel ...

56
56
Maxime Lestienne weldra weer op Belgische velden?

Ooit leek Maxime Lestienne voorbestemd voor de Rode Duivels. Een cap zou de flankaanvaller ...

172
172
Ajax-trainer doet boekje open over Godts, Bounida en Mokio

Ajax wist deze week eindelijk zijn eerste punten te pakken in de Champions League door met 2-4 te ...

113
113
Hasi hint naar opmerkelijke wintertransfer: "Hij is welkom"

Anderlecht zat de voorbije weken op een wolk, maar donderde daar vorig weekend weer af met een ...

454
454
TRANSFERUURTJE: 'Club vindt opvolger Ordoñez, weer vertrekker Anderlecht'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

207
207
‘Fans in opstand tegen ‘Anderlechtisering’ van Club Brugge’

Club Brugge verbaasde vriend en vijand door Nicky Hayen de laan uit te sturen. Ivan Leko werd ...

590
590
Leko in zak en as: Club Brugge komt met Mignolet-statement

Simon Mignolet kent dit seizoen veel pech. De doelman van Club Brugge moest ook plots verstek geven ...

467
467
Antwerp fan Huybrechts stort in op WK: 'Pure nachtmerrie'

In het befaamde Ally Pally is gisteren weer de hoogmis van het darts begonnen: het prestigieuze WK. ...

58
58
Mehdi Bayat snauwt na vertrek De Mil: eis om nieuwe regel

Er vond een heuse trainerscarrousel plaats in de Jupiler Pro League. Club Brugge stuurde Nicky Hayen ...

415
415
Coëfficiënt keldert: Belgische clubs vrezen rampscenario

De afgelopen jaren is de Jupiler Pro League aan een opmars bezig. Vooral de sterke prestaties van de ...

146
146
Tielemans schittert weer: grote verrassing in de maak?

Youri Tielemans was de grote man bij Aston Villa in de Europa League-clash tegen het Zwitserse ...

67
67

Meer sportnieuws