Trossard onthult meteen grote doel bij Arsenal

151 stemmen
Trossard onthult meteen grote doel bij Arsenal

Leandro Trossard heeft zijn droomtransfer beet. Onze landgenoot zette zijn handtekening bij Arsenal en werd vrijdag voorgesteld als de nieuwste aanwinst van de Gunners. Alleen maar blije gezichten na de transfer bij de koploper in de Premier League.


Trossard leefde al even in onmin met zijn nu ex-club Brighton & Hove Albion. Roberto De Zerbi, de coach van de club, spaarde zijn kritiek niet op Trossard en deed steeds minder een beroep op de Rode Duivel. Met de transfer naar Arsenal kwam er nu oplossing waar beide partijen beter van worden. Trossard sportief en Brighton financieel. De ex-speler van Genk kijkt nu alleen nog vooruit en onthulde op de clubwebstek van de Londenaren meteen al zijn grote doel.

"Ik ben hier om de droom van Arsenal waar te maken", laat onze landgenoot optekenen. "En om zelf beter te worden. Ik hoop betrokken te zijn in alle doelen die club voor ogen heeft. Het helpt me dat ik veelzijdig ben en op verschillende positief kan spelen. Achter de spits, of op de flanken. Maar als ik zou kunnen kiezen, dan verkies ik de positie achter de spits. Dit seizoen is alvast mijn beste seizoen in de Premier League. Ik heb er enorm veel zin in", is hij enthousiast.

KAMPIOEN SPELEN
De droom van Arsenal dit seizoen is natuurlijk de Premier League winnen. Mikel Arteta en zijn troepen zijn goed op weg om dat doel te realiseren. Arsenal telt momenteel vijf punten meer dan eerste achtervolger Manchester City en heeft zelfs nog een wedstrijd minder gespeeld. Het ziet er dus goed uit voor iedereen met een hart voor Arsenal.

LEES OOK: Blessuregolf bij Belgen: opvallende afwezige op training

Zal Trossard meteen kampioen worden?

Meest recent

Sterke Ronaldo loodst Portugal naar ruime zege

Portugal en Cristiano Ronaldo kregen bijzonder veel kritiek na de 0-0 tegen Congo. Tegen Oezbekistan ...

6
6
Anderlecht heeft zijn nieuwe coach officieel beet

Eindelijk witte rook: RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet. De Brusselaars maakten ...

151
151
Club Brugge verrast met oude bekende van KRC Genk

Club Brugge heeft vandaag een nieuwe assistent-trainer aangesteld. De landskampioen zag de afgelopen ...

71
71
Club Brugge jaagt op PSV-ster: ‘Ploegmaats worden gek’

Club Brugge kijkt naar Nederland voor extra versterking op de flank. Bij PSV loopt een speler rond ...

545
545
Theo Francken zorgt voor grote WK-rel op sociale media

De wedstrijd tussen België en Iran heeft niet alleen sportieve reacties uitgelokt. Minister van ...

57
57
Grote Ronaldo Show: twee records aan diggelen

Cristiano Ronaldo kreeg de afgelopen dagen (overdreven) veel kritiek. Van de 'kenners' op de sociale ...

37
37
Nilis ‘teleurgesteld’ in Duivel: "Hij moet opstaan"

Luc Nilis is een van de technisch meest verfijnde voetballers die België ooit heeft gehad. Hij ...

61
61
STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst

STVV gaat wellicht nog een drukke zomer tegemoet. De Kanaries hebben vandaag wel een speler aan ...

53
53
Club Brugge kondigt deal met Premier League-club aan

Zowel in Europa als in eigen land heeft Club Brugge alweer een geslaagd seizoen achter de rug. Ook ...

143
143
Blessuregolf bij Belgen: opvallende afwezige op training

Vooraf kondigde de laatste match van de poulefase zich aan als een opwarmertje richting de ...

255
255
De Condé slaat toe: Genk stelt nieuwe doelman voor

Tot dusver bleef het nog stil bij KRC Genk, waar nochtans heel wat inkomend en uitgaand verkeer ...

254
254
'Club Brugge vangt 5 miljoen voor overbodige flop'

Het belooft alweer een lucratieve zomer te worden voor Club Brugge, waar na Aleksandar Stankovic nog ...

432
432
'Witte rook in Anderlecht: nieuwe T1 geeft jawoord'

Het is een bijzonder lange zoektocht geweest, maar daags nadat RSC Anderlecht de trainingen weer ...

886
886
België in de ban van Doku: spanning stijgt in Seattle

Winst tegen Nieuw-Zeeland is zaterdag een absolute must voor de Rode Duivels. Samen met Rudi Garcia ...

136
136
'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Na de twee teleurstellingen tegen Egypte en Iran is het zaterdag van moeten voor de Rode Duivels. ...

796
796
Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

209
209
Vanaken deelt pakkend statement voor cruciaal WK-duel

De sfeer rond de Rode Duivels is de voorbije dagen stevig omgeslagen. Waar België met hoge ...

624
624
Aanvoerder Tielemans in vraag gesteld: “Beter hij captain"

Bondscoach Rudi Garcia stelde Youri Tielemans een tijdje geleden aan als de vaste aanvoerder van de ...

218
218
“Rudi Garcia manipuleert posivitisme bij Rode Duivels”

De Rode Duivels zijn op zoek naar een houvast op het WK. Een sterke prestatie om zich aan op te ...

64
64
'Standard pakt uit met opvallende pion: ex-Anderlecht'

Standard Luik wil zo snel mogelijk weer bij de Belgische top horen. De Rouches hebben het volste ...

189
189
Club kijkt jaloers toe: waanzinnig nieuw stadion Man Utd

Club Brugge probeert al jarenlang een nieuw stadion op poten te zetten, maar dat dossier sleept nog ...

165
165
Tielemans doet boekje open over Garcia én Vanaken

Net zoals het WK 2022 in Qatar loopt het niet van een leien dakje in de Verenigde Staten, Mexico en ...

1066
1066
‘Club slaat toe: Leko heeft gewenste aanwinst beet’

Club Brugge is de transfermarkt aan het afspeuren op zoek naar gerichte versterkingen, zeker met het ...

611
611
Rudi Garcia met rug tegen de muur: “Lachertje van WK”

Het is van moeten voor de Rode Duivels. Wat een gemakkelijke groep werd verwacht, draait voorlopig ...

212
212
‘Zomerse toptransfer lonkt plots voor Wout Faes’

Wout Faes werd niet geselecteerd voor het WK 2026 en lijkt in de bovenste schuif te liggen bij ...

75
75

Meer sportnieuws