'Club Brugge dumpt trouwe kracht in Ligue 1'

door
'Club Brugge dumpt trouwe kracht in Ligue 1'

Club Brugge lijkt niet meer te kunnen winnen in de Jupiler Pro League. Het is ondertussen al zes wedstrijden geleden dat Blauw-Zwart nog eens kon proeven van een driepunter. Ook op het veld van Sint-Truiden lukte het niet. Zo wacht Scott Parker nog altijd op zijn eerste zege als Club-coach. De Engelsman ziet nu mogelijk een (overbodige) pion afzwaaien.


Eduard Sobol (27) zou namelijk op weg zijn naar de uitgang bij de regerende landskampioen. Dat schrijven onder meer Het Nieuwsblad en Het Laatste Nieuws. Het Franse Strasbourg zou aan het onderhandelen zijn met de Bruggelingen over een transfer. Afwachten of beide partijen een akkoord vinden over de Oekraïner, die steeds meer uit beeld verdwenen is in West-Vlaanderen sinds de komst van concurrent op links Björn Meijer.

Sobol speelt sinds de zomer van 2019 voor Club Brugge. Hij werd gehuurd van de Oekraïense topclub Shakhtar Donetsk. In de zomer van 2021 kwam de linkerpoot definitief over. Club betaalde toen 3,5 miljoen euro voor zijn handtekening. Sobol zit in totaal aan 124 optredens voor de Bruggelingen. Hij scoorde 4 keer en gaf 14 assists. In zijn prijzenkast staan drie Belgische titels en één Supercup.

DIT SEIZOEN
Dit seizoen zit Sobol meer dan hem lief is op de bank. Hij kwam 14 keer in actie, waarvan slechts sporadisch als basisspeler. De speler zelf lijkt zijn conclusies te trekken en andere oorden te willen opzoeken. Dat lijkt voor beide partijen momenteel de beste oplossing. Het contract van Sobol loopt nog tot midden 2025. Transfermarkt schat zijn huidige marktwaarde op 3 miljoen euro.

LEES OOK: Leko stuurt stevige waarschuwing voor start play-offs

Moet Club Sobol houden?

Meest recent

Taravel maakt eigen spelers met de grond gelijk

Voor Anderlecht viel er zondag ondanks de kwalificatie voor de Champions' Play-Off niets te vieren. ...

43
43
Leko stuurt stevige waarschuwing voor start play-offs

Club Brugge heeft de reguliere competitie afgesloten met een klinkende zege. Het legde met KV ...

135
135
Gent toch in PO1, maar De Mil is niet gerust

De voorbije jaren liet AA Gent een paar keer op de laatste speeldag nog kwalificatie voor de ...

95
95
Ontgoocheling voor Genk: "We geven het zelf weg"

Er moest uiteindelijk nog één topclub uit de boot vallen voor de Champions' Play-Off ...

150
150
Keiharde conclusie Anderlecht: "Het trok op niets"

Anderlecht heeft zondag zijn ticket voor de Champions' Play-Off over de streep getrokken, maar dat ...

194
194
Titelstrijd, Europa en degradatie: zo beginnen de POs

Zondagavond is het doek gevallen over het reguliere seizoen in de Jupiler Pro League. De laatste ...

399
399
Door oog van de naald: OHL voorkomt Play-Downs in 90ste

Ook onderin het klassement in de Jupiler Pro League zijn de kaarten geschud. In navolging van FCV ...

81
81
Gent en Anderlecht bibberen naar PO1, Genk komt tekort

Het was zondagavond op de slotspeeldag van de Jupiler Pro League vooral uitkijken naar de strijd om ...

146
146
Titelstrijd met twee: Union én Club maken Play-Off-statement

Nog voor de Champions' Play-Offs van start zijn gegaan, lijkt nu al duidelijk dat de landskampioen ...

183
183
Courtois-bom: België ontploft na schokkende Real-blunder

Thibaut Courtois voelde al iets in de opwarming, maar speelde toch nog voor Real Madrid. Nu blijkt ...

90
90
City pakt League Cup! Enorme blunder nekt Arsenal in finale

Slechts enkele dagen na de uitschakeling in de Champions League heeft Manchester City zich op fraaie ...

49
49
LIVE Slotspeeldag: Anderlecht en Gent vrezen doemscenario

Zondagavond wordt de volledige slotspeeldag van de reguliere competitie integraal op hetzelfde ...

83
83
Rode Pocognoli pakt 18 op 18, zwarte zondag voor PSV

Het AS Monaco van coach Sébastien Pocognoli blijft maar winnen in de Ligue 1. Zondag werd ook ...

127
127
Garcia in de wolken: drievoudige WK-opsteker voor Duivels

Nog slechts 81 dagen te gaan tot het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ...

43
43
Ultieme strijd om Play-Off I: ontdek de basisopstellingen

Zondagavond worden tijdens de slotspeeldag van de reguliere competitie de twee laatste tickets voor ...

27
27
Leko kiest vervanger Vanaken, KVM zonder aanvoerder

Club Brugge wil zondagavond een mooi einde breien aan de reguliere competitie. Het mikt op eigen ...

77
77
Slotspeeldag JPL: dit staat op het spel in kelder klassement

Zondagavond valt het doek over de reguliere competitie in de Jupiler Pro League. Daarbij is het niet ...

84
84
De Ketelaere doet monden openvallen: Atalanta sprakeloos

Bij Atalanta draait het plots weer volop om Charles De Ketelaere. De timing alleen al doet de ...

208
208
VAR-penalty stelt titelfeest PSV uit, nieuw drama Tottenham

In Nederland moet PSV zijn titelfeest uitstellen tot na de interland-break. Feyenoord pakte zondag ...

57
57
Wie wint reguliere competitie? De scenario's voor Club en Union

Zondagavond staat nog heel wat op het spel tijdens de slotspeeldag van de Jupiler Pro League. Zo ...

146
146
'Atlético lonkt naar Club Brugge: deal van 20 miljoen'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato zal cashen op verschillende sterkhouders, staat inmiddels ...

557
557
Voetbalfans verrassen: "Hij is de gróótste afwezige bij Duivels"

Rudi Garcia maakte vrijdag zijn selectie bekend voor de stage van de Rode Duivels in de VS. In ...

249
249
Droomweek FC Barcelona, Talbi held in Tyne-Wear derby

FC Barcelona kan de interland-break met een goed gemoed inzetten. De koploper in La Liga liet zich ...

49
49
Laatste tickets Play-Off I: Defour geeft zijn voorspelling

Union SG, Club Brugge, STVV en KV Mechelen ... vier ploegen zijn inmiddels al zeker van hun deelname ...

181
181
Play-Off-boost AA Gent: De Mil heeft uitstekend nieuws

Behoudens een onwaarschijnlijke afgang plaatst AA Gent zich zondag voor de Champions' Play-Offs. ...

235
235

Meer sportnieuws