Odoi heeft verrassende verklaring voor mak Club Brugge

door
Odoi heeft verrassende verklaring voor mak Club Brugge

Club Brugge geraakte donderdagavond niet verder dan een 1-1 gelijkspel op het veld van STVV. Dennis Odoi, verdediger bij de Belgische landskampioen, spaarde zijn teamgenoten niet na de makke prestatie.


STVV kegelde Club Brugge enkele dagen geleden ook al met stevige 1-4 cijfers uit de Beker van België en ook gisteren leken de Bruggelingen geen concreet antwoord te vinden op de speelstijl van de Kanaries. Het is ondertussen al de zesde partij op rij dat Blauw-Zwart niet meer kon winnen en dat begint door te wegen op de West-Vlamingen. De teleurstelling in de kleedkamer achteraf was dan ook groot. 

"Een paar spelers hebben hun gedacht gezegd over het verloop van de wedstrijd", aldus Denis Odoi bij Sporza. "Het ligt niet aan een gebrek aan vertrouwen. Ik denk gewoon dat we op dit moment hardleers zijn. We wisten dat we op zoek moesten naar die tweede goal, maar we bleven de bal gewoon rondspelen zonder gevaar te creëren." Ook coach Parker hekelde het feit dat zijn manschappen nooit opzoek gingen naar een tweede doelpunt.

PENALTY
In de eerste helft trok Odoi Hayashi nog tegen de grond in de zestienmeter, maar tot grote verbazing van heel het Sint-Truidense publiek kreeg hun ploeg geen penalty. "Ik had Hayashi niet zien aankomen en had gewoon achter hem moeten blijven. Toen hij wegdraaide, was er wat geharrewar. Dat was niet al te best verdedigd van mij", wist Odoi nog te vertellen. 



LEES OOK: 11 namen: dubbele opsteker voor Club, Hayen grijpt niet in

Had CLub moeten winnen van STVV?

Meest recent

'Pocognoli met handen in haar: plotse leegloop op komst'

Sébastien Pocognoli zorgde in oktober voor ophef door midden in het seizoen te vertrekken bij ...

1
1
Groot nieuws voor Hoefkens: NAC grijpt in

Vorige week viel de naam van Carl Hoefkens nog bij KRC Genk, maar de trainer paste voor een job bij ...

20
20
11 namen: dubbele opsteker voor Club, Hayen grijpt niet in

Om 13u30 wordt de kerstspeeldag in de Jupiler Pro League op gang getrapt. Dat gebeurt meteen met een ...

108
108
'Rode Duivels grijpen nu toch weer naast toptalent'

Er was in 2025 heel wat te doen over spelers met een dubbele nationaliteit bij de Rode Duivels. Heel ...

56
56
TRANSFERUURTJE: 'Club troeft Anderlecht af, Barça ontdekt Gentse parel'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

127
127
Hubert haalt snoeihard uit naar Anderlecht

David Hubert werd een tijdje geleden ontslagen bij RSC Anderlecht. Nu zit de hoofdtrainer bij Union ...

209
209
Vera deelt hartverscheurend verhaal over Nicky Hayen

Het zijn zware weken geweest voor Nicky Hayen, maar zeker ook heftige jaren voor Vera Duchateau. Al ...

190
190
Zulte Waregem roept oorlogstaal naar Antwerp

Zulte Waregem kent dit seizoen wisselvallige resultaten, maar de promovendus doet het behoorlijk in ...

357
357
Held: Vuskovic (ex-Westerlo) redt leven na akelig moment

Luka Vuskovic maakte op 17-jarige leeftijd op huurbasis furore bij Westerlo, maar nu zit de centrale ...

36
36
‘KAA Gent slaat bal mis: wéér toptalent op weg naar exit'

KAA Gent krijgt dit seizoen klappen. De resultaten vallen dik tegen en als klap op de vuurpijl ...

308
308
Einde verhaal? Fans keren zich nu ook tegen Marc Brys

Marc Brys staat officieel nog onder contract als bondscoach van Kameroen, maar de Belgische ...

97
97
'Real schiet in actie: opvolger voor clubicoon bepaald'

Bij Real werkten ze in de voorbije zomers al aan een verjonging van het elftal, met dit seizoen nog ...

66
66
'Afrikaanse kampioen op weg naar Belgische club'

De wintermercato gaat binnen enkele dagen van start en de zoektocht naar versterking is bij de ...

269
269
Tip voor De Mil: "Hij moet meer kansen krijgen"

Rik De Mil heeft tot dusver nog maar weinig plezier beleefd aan zijn overstap naar AA Gent. De ...

167
167
'Paniek bij Club: ook transfer Tzolis weer op tafel'

Club Brugge gaat vrijdagmiddag in Genk nog op zoek naar een resultaat, maar daarna kan het vizier ...

244
244
Ophef op Africa Cup: Saintfiet haalt keihard uit

Op tweede kerstdag wordt er ook op de Africa Cup weer gevoetbald. Daarbij zijn ook twee Belgische ...

143
143
Plots vreemde situatie voor Nicky Hayen

De Kerstspeeldag in de Jupiler Pro League wordt straks om 13u30 afgetrapt met meteen een pikante ...

394
394
'Transferplannen Standard: zes deals op til'

Na twee derde van de reguliere competitie lijken Union, Club Brugge, STVV en Anderlecht al vrijwel ...

282
282
‘Club Brugge schrikt: Broos’ comeback botst direct’

Hugo Broos wil stoppen als coach, maar niet verdwijnen uit het voetbal. Alleen: de manier waarop hij ...

426
426
KV Mechelen in Play-Off I? Revelatie schat kansen in

Vrijdag en zaterdag staan nog de laatste wedstrijden van 2025 in de Jupiler Pro League op het ...

147
147
Marouane Fellaini toch nog langer bij Charleroi?

Charleroi pakte onlangs groots uit met de komst van Marouane Fellaini. De ex-Rode Duivel was sinds ...

32
32
Cinel keert plots helemaal zijn kar bij Cercle

Cercle Brugge sluit zijn kalenderjaar af met een lastige opdracht, want vrijdag komt Union op bezoek ...

325
325
'Club Brugge onderhandelt keihard: 35 miljoen'

Club Brugge gaat vrijdagnamiddag in Genk op zoek naar een mooie afsluiter van 2025. Daarna kan het ...

419
419
Zucht van opluchting bij Club: Leko maakt selectie bekend

Vrijdag gaat de kerstspeeldag in de Jupiler Pro League van start met een bijzonder aantrekkelijke ...

310
310
'City zet nieuwe jaar in met knal: eerste toptransfer 2026'

Na een ietwat aarzelende start van het seizoen, is Manchester City de voorbije weken weer helemaal ...

129
129

Meer sportnieuws