Odoi heeft verrassende verklaring voor mak Club Brugge

door
Odoi heeft verrassende verklaring voor mak Club Brugge

Club Brugge geraakte donderdagavond niet verder dan een 1-1 gelijkspel op het veld van STVV. Dennis Odoi, verdediger bij de Belgische landskampioen, spaarde zijn teamgenoten niet na de makke prestatie.


STVV kegelde Club Brugge enkele dagen geleden ook al met stevige 1-4 cijfers uit de Beker van België en ook gisteren leken de Bruggelingen geen concreet antwoord te vinden op de speelstijl van de Kanaries. Het is ondertussen al de zesde partij op rij dat Blauw-Zwart niet meer kon winnen en dat begint door te wegen op de West-Vlamingen. De teleurstelling in de kleedkamer achteraf was dan ook groot. 

"Een paar spelers hebben hun gedacht gezegd over het verloop van de wedstrijd", aldus Denis Odoi bij Sporza. "Het ligt niet aan een gebrek aan vertrouwen. Ik denk gewoon dat we op dit moment hardleers zijn. We wisten dat we op zoek moesten naar die tweede goal, maar we bleven de bal gewoon rondspelen zonder gevaar te creëren." Ook coach Parker hekelde het feit dat zijn manschappen nooit opzoek gingen naar een tweede doelpunt.

PENALTY
In de eerste helft trok Odoi Hayashi nog tegen de grond in de zestienmeter, maar tot grote verbazing van heel het Sint-Truidense publiek kreeg hun ploeg geen penalty. "Ik had Hayashi niet zien aankomen en had gewoon achter hem moeten blijven. Toen hij wegdraaide, was er wat geharrewar. Dat was niet al te best verdedigd van mij", wist Odoi nog te vertellen. 



LEES OOK: België jubelt: UEFA-coëfficiënt deelt Nederland klappen uit

Had CLub moeten winnen van STVV?

Meest recent

België jubelt: UEFA-coëfficiënt deelt Nederland klappen uit

Het was een hoogdag voor het Belgische voetbal in Europa woensdagavond. Club Brugge won van ...

2
2
Door dit minuscuul detail loopt Union CL-kwalificatie mis

Union SG kan terugkijken op een knappe Champions League-campagne. De Brusselse club werd ...

15
15
'Bellingham maakt monstertransfer van 150 miljoen'

Bij Real Madrid loopt het dit seizoen niet zo vlot als gehoopt en dat zorgde ervoor dat trainer Xabi ...

39
39
Club haalt gram: "Fantastisch dat het net nu lukt"

Er waren de voorbije weken de nodige twijfels rond Club Brugge, zeker na de pijnlijke ...

67
67
Ajax spoelt CL-kater door met komst toptalent Anderlecht

Voor Ajax kwam woensdagavond een pijnlijk einde aan de campagne in de Champions League. Ze leden ...

84
84
De Zerbi snoeihard na zeperd van Marseille tegen Club

Het was woensdagavond alles of niets voor Club Brugge in de Champions League. Het werd uiteindelijk ...

200
200
Feyenoord in de wolken met Belg: contract opengebroken

De titel lijkt voor Feyenoord dit seizoen alweer weg, want het heeft in de Eredivisie al veertien ...

14
14
Club Brugge blundert pijnlijk met boodschap aan Marseille

Club Brugge beleefde woensdag een geweldige Europese avond. Het leverde tegen Olympique Marseille ...

149
149
'Westerlo shopt in Ligue 1, bod op Reynolds'

KVC Westerlo gaat de komende dagen mogelijk nog wat transfers doen. Ze rondden er alvast ...

59
59
Vertrekker bij Anderlecht: "Bedankt, Neerpede"

Bij RSC Anderlecht beweegt er het nodige op de achtergrond. Na het (gedwongen) vertrek van Wouter ...

345
345
De Ketelaere merkt 'irritante' kwaliteit op bij Union SG

Atalanta verloor van Union SG en haalde zo niet de top acht, maar wel de tussenronde. De Italianen ...

180
180
Vanaken dolenthousiast: "Dit voelt heel lekker"

Club Brugge overklaste Marseille en won met 3-0. Hans Vanaken maakte zo alweer een fantastische ...

125
125
Van hoop naar horror: Exit Marseille met ongeziene beelden

Wat een absolute gala-avond werd voor Club Brugge, veranderde in een ware nachtmerrie voor Marseille ...

235
235
‘Club Brugge slaat toe: stunt van de wintermercato’

Club Brugge staat dichter bij een toptransfer dan het de voorbije weken ooit was. Transferwatcher ...

860
860
Doku weer lang out? Guardiola geeft cruciale update

Jérémy Doku speelde Galatasaray 35 minuten lang compleet van de mat, maar toen sloeg ...

89
89
Franse pers lyrisch over Club en ziet één uitblinker

Club Brugge overklaste Marseille en won met 3-0. De Bruggelingen gaan zo naar de tussenronde in de ...

870
870
Union SG trots, maar baalt ook: "Die match in CL..."

Union SG won knap met 1-0 van Atalanta, maar eindigde net buiten de top 24. Toch mogen de ...

122
122
Mignolet geeft signaal: "Gekozen om eerlijk te zijn"

Bij Club Brugge kenden ze nog maar eens een gouden Europese avond. Blauw-Zwart won met 3-0 van ...

503
503
Leko looft twee spelers: "Grote carrière tegemoet"

Ivan Leko mag net zoals Nicky Hayen en Carl Hoefkens een kwalificatie voor de volgende ronde in de ...

694
694
Droomavond Club: kranten geven uitblinker zeldzame 10 op 10

Woensdag 28 januari 2026. Iedereen die Club Brugge KV een warm hart toedraagt, zal deze datum niet ...

833
833
Eindstand UCL: Club Brugge kent potentiële tegenstanders

De League Phase van de Champions League zit erop. Woensdagavond werden alle 18 wedstrijden van de ...

180
180
UCL: sensatie op slotspeeldag, topclub grootste slachtoffer

Woensdagavond werd de volledige slotspeeldag van de League Phase in de Champions League integraal op ...

224
224
Delirium op Jan Breydel: Fenomenaal Club feest verder in CL

Club Brugge zorgde vanavond andermaal voor een geweldige stunt op het kampioenenbal. Het team van ...

215
215
Union neemt met prachtige stunt afscheid van kampioenenbal

Na een prachtige campagne heeft Union zijn laatste thuiswedstrijd verdiend gewonnen van Atalanta. De ...

91
91
Flitsende eerste helft eindigt in nachtmerrie voor Doku

In de Champions League moest Manchester City woensdag nog vol aan de bak om de top 8 te halen. Thuis ...

132
132

Meer sportnieuws