Vandenbempt kraakt pion Anderlecht: "Kan nog veel leren"

693
Vandenbempt kraakt pion Anderlecht:

Het gaat van kwaad naar erger met RSC Anderlecht. De recordkampioen verloor woensdagavond thuis van Zulte Waregem met 2-3 en moet bevreesd achterom kijken in de Jupiler Pro League. Zondag op het veld van RFC Seraing mag absoluut niet verloren worden.


RSCA leek tegen Essevee bij de rust nochtans even op weg naar de zege nadat Raman met een dubbelklapper een achterstand ongedaan had gemaakt. De rust bracht echter geen inspiratie voor Paars-Wit, dat nog kopje onder ging na goals van Ndour en Fadera. Zo blijft Anderlecht steken op plaats 12 in het klassement met een magere 24 punten. Analist Peter Vandenbempt zag verschillende pionnen van Brian Riemer een slechte beurt maken.

Zo liet Zeno Debast zich betrappen op een fout bij de eerste treffer van Zulte Waregem. "Debast is een Rode Duivel, maar hij kan nog veel leren. Dat zie je als hij in de fout gaat bij de 0-1", vertelt Vandenbempt bij Sporza. "Murillo is een eeuwig onzekere factor en Raman scoort twee goals, maar mist ook de kansen om de match te beslissen", voegt Vandenbempt er nog aan toe.

KOPPEN BIJEENSTEKEN
In onze hoofdstad lijken ze meer dan ooit de koppen bijeen te moeten steken om vooruit te gaan. Zondag staat zoals eerder aangegeven een verplaatsing naar RFC Seraing op het programma. Als Anderlecht daar verliest, dan zou de bonus op de gevarenzone wel eens heel klein kunnen worden. En dat is een situatie waar ze in het Lotto Park nog nooit mee hebben moeten omgaan. Er zal deze week een hartig woordje gesproken moeten worden door Riemer en co. Dat lijkt duidelijk.

LEES OOK: 'Van Bommel schrikt: spoeling plots heel dun'

Heeft Debast nog het niveau voor de Rode Duivels?

Meest recent

'Van Bommel schrikt: spoeling plots heel dun'

Om 12u maakt Mark van Bommel zijn tweede selectie bekend als bondscoach van de Rode Duivels. Die ...

5
5
Sikan velt oordeel over pijnpunt bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een mooie Europese avond afgewerkt. De Brusselaars waren heer en meester tegen ...

62
62
Union SG raast door: "Lukte geen enkele Belgische club"

Union SG bezorgde België weer gouden punten in Europa. De Brusselaars wonnen zeer knap met 1-2 ...

63
63
Bruno ziet één gigantisch gevaar bij Club Brugge

Vitor Bruno haalde opgelucht adem. RSC Anderlecht won overtuigend met 2-0 van RB Salzburg. Zondag ...

269
269
'STVV heeft oude bekende beet als nieuwe hoofdcoach'

STVV heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet, dat meldt Het Belang van Limburg. De nieuwe coach zag ...

129
129
Van Bommel zet deur open voor pijnlijke ingreep bij KDB

Kevin De Bruyne speelt bij Napoli verder van doel dan hij zelf wil. Ook Mark van Bommel houdt die ...

114
114
De Mil ziet reden voor pover gelijkspel van AA Gent

AA Gent zit duidelijk in een stevige vormdip. De Buffalo's speelden 0-0 tegen het nietige KuPS, wat ...

77
77
'Grote verrassing Van Bommel bij Rode Duivels'

We zitten nog maar begin november, maar de tweede interlandperiode van de zwaar gecontesteerde en ...

250
250
Anderlecht tankt vertrouwen: "We waren beesten"

Marten Winkler is een goede aanwinst van Antoine Sibierski. De Duitser heeft alles om een smaakmaker ...

144
144
Concurrentie beeft: Club Brugge wint weer de jackpot

De sterke Europese campagne van Club Brugge levert niet alleen sportief succes op, maar ook ...

275
275
Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

191
191
Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

173
173
Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

155
155
WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

119
119
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

217
217
Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

288
288
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

95
95
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

130
130
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

110
110
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

132
132
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

21
21
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

27
27
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

94
94
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

248
248
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

138
138

Meer sportnieuws