Vandenbempt kraakt pion Anderlecht: "Kan nog veel leren"

693 stemmen
Vandenbempt kraakt pion Anderlecht:

Het gaat van kwaad naar erger met RSC Anderlecht. De recordkampioen verloor woensdagavond thuis van Zulte Waregem met 2-3 en moet bevreesd achterom kijken in de Jupiler Pro League. Zondag op het veld van RFC Seraing mag absoluut niet verloren worden.


RSCA leek tegen Essevee bij de rust nochtans even op weg naar de zege nadat Raman met een dubbelklapper een achterstand ongedaan had gemaakt. De rust bracht echter geen inspiratie voor Paars-Wit, dat nog kopje onder ging na goals van Ndour en Fadera. Zo blijft Anderlecht steken op plaats 12 in het klassement met een magere 24 punten. Analist Peter Vandenbempt zag verschillende pionnen van Brian Riemer een slechte beurt maken.

Zo liet Zeno Debast zich betrappen op een fout bij de eerste treffer van Zulte Waregem. "Debast is een Rode Duivel, maar hij kan nog veel leren. Dat zie je als hij in de fout gaat bij de 0-1", vertelt Vandenbempt bij Sporza. "Murillo is een eeuwig onzekere factor en Raman scoort twee goals, maar mist ook de kansen om de match te beslissen", voegt Vandenbempt er nog aan toe.

KOPPEN BIJEENSTEKEN
In onze hoofdstad lijken ze meer dan ooit de koppen bijeen te moeten steken om vooruit te gaan. Zondag staat zoals eerder aangegeven een verplaatsing naar RFC Seraing op het programma. Als Anderlecht daar verliest, dan zou de bonus op de gevarenzone wel eens heel klein kunnen worden. En dat is een situatie waar ze in het Lotto Park nog nooit mee hebben moeten omgaan. Er zal deze week een hartig woordje gesproken moeten worden door Riemer en co. Dat lijkt duidelijk.

LEES OOK: Vandenbempt ziet één megaprobleem bij Rode Duivels

Heeft Debast nog het niveau voor de Rode Duivels?

Meest recent

Leko ontkracht kritiek op Verhaeghe: "Klopt niet"

Club Brugge staat op het punt om Dévy Rigaux te verliezen aan Feyenoord, met als gevolg de ...

93
93
'Code rood bij Antwerp: exit Jaecques & Haroun?'

Na een alweer teleurstellend seizoen is Antwerp aan bezinning toe. Komende zomer is er dan ook nog ...

96
96
'Witte rook bij Essevee: overeenkomst met nieuwe T1'

Ontsnappen aan de Relegation Play-Offs lukte niet, maar daarin bleek Zulte Waregem wel veruit de ...

110
110
'Kogel door de kerk: Anderlecht verkoopt De Cat'

Na de verloren bekerfinale was het andermaal een seizoen om snel te vergeten voor RSC Anderlecht. ...

591
591
Leko haalt gram: ultieme vernedering voor AA Gent?

Dankzij een spectaculaire 5-0 zege tegen Union diepte Club Brugge het gat met de eerste achtervolger ...

302
302
"Als je hem ziet spelen ..." - Vanaken vaste basisspeler op WK?

Met een vijf sterren-prestatie in de titelclash tegen Union SG, toonde Hans Vanaken zondag nog eens ...

142
142
'Bom in Manchester: Guardiola na slotspeeldag weg bij City'

De ontknoping van de Engelse titelstrijd draait op volle toeren. Maar maandagavond werd de Premier ...

140
140
'STVV op zucht van nieuwe spits, Cercle pakt miljoenen'

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Heel wat ploegen zijn dan ook al ...

77
77
Gouden Schoen: winnaar eerste stemronde nú al bekend?

Het seizoen in het clubvoetbal zit er bijna op, tijd dus om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

197
197
'Mourinho dropt enorme transferbom bij Real-comeback'

Een officiële aankondiging ontbreekt nog, maar alle signalen wijzen erop dat José ...

182
182
Coucke met grond gelijk gemaakt: "Net een oude ABBA-zanger"

Bijna negen jaar geleden verraste Marc Coucke de Belgische voetbalwereld door recordkampioen RSC ...

523
523
'Gheysens droomt van stunt met topcoach'

Antwerp zit opnieuw zonder trainer en op de Bosuil gonst het meteen van de geruchten. Paul Gheysens ...

617
617
Lardot velt verdict: Sykes ontsnapt, penalty voor RSCA?

Na de 5-0 zege van Club Brugge tegen Union lijkt de titelstrijd beslist. Op het optreden van Lothar ...

311
311
Haroun hakt knopen door: 4 slachtoffers bij Antwerp

Na nog geen halfjaar werd Joseph Oosting alweer bedankt voor bewezen diensten door Antwerp, dat de ...

571
571
Jan Breydel ontploft: Brugse fans in brand door één man

Club Brugge lijkt op weg naar de landstitel. Blauw-Zwart veegde gisteren de vloer aan met concurrent ...

465
465
'RSCA kan cashen: 30 miljoen voor voltreffers Renard'

De vierde plaats werd voorlopig veiliggesteld, maar tot zover het goede nieuws bij RSC Anderlecht. ...

651
651
Titelkoorts bij Club Brugge: feestplannen al onthuld

Zelf houden Ivan Leko en co hun voetjes nog op de grond, maar na de forfaitzege tegen Union lijkt ...

292
292
Van Gucht en Charlotte shockeren: “Namen beslissing samen”

Alsof alle ogen al niet genoeg op hen gericht waren, zorgen Ruben Van Gucht en Charlotte Van Looy ...

94
94
Vanderbiest met verrassend oordeel over punt in Anderlecht

KV Mechelen gaf in de slotfase alsnog een zege weg tegen RSC Anderlecht. Al verdienden de ...

277
277
Vandenbempt trekt héél pijnlijke conclusie over Anderlecht

RSC Anderlecht moet nog knokken om een Europees ticket te behalen. Dat is heel erg nodig voor de ...

322
322
KV Mechelen wacht af: ervaren pion mysterieus over vertrek

Bij KV Mechelen hopen ze nog een Europees ticket te behalen, wat voor de club fantastisch zou zijn. ...

179
179
Club Brugge reageert fors na nazigroet

Er was een groot feest na Club Brugge - Union SG, maar één fan zorgde ervoor dat hij ...

413
413
Club Brugge heeft beet en shopt in de Bundesliga

Club Brugge is volop bezig met het scouten van buitenlandse talenten, maar ze wisten ook al een ...

171
171
Hayen baalt: vier pionnen out voor Antwerp

KRC Genk moet aan de bak tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers beseffen dat het van moeten is, want ...

266
266
Sibierski aan zet: blijft 'miscast' dan toch bij Anderlecht?

Bij RSC Anderlecht gaat er heel wat volk de club verlaten komende zomer. Over één ...

704
704

Meer sportnieuws