'FC Barcelona sluit spraakmakende Carrasco-deal'

door
'FC Barcelona sluit spraakmakende Carrasco-deal'

Memphis Depay en Yannick Carrasco werden de afgelopen dagen in verband gebracht met een mogelijke ruildeal, plus wat extra geld voor Atlético Madrid, maar die deal gaat niet plaatsvinden. Depay trekt wel definitief naar Madrid, maar Carrasco zal nog niet naar Camp Nou afzakken. Al heeft FC Barcelona wél al een overeenkomst gesloten omtrent de Rode Duivel.


FC Barcelona zat de afgelopen dagen aan tafel met Atlético om over de transfer van Depay te praten. De Nederlander trekt voor drie à vier miljoen euro naar Madrid en zal er voor 2,5 jaar tekenen. De twee teams voerden ook onderhandelingen over een mogelijke transfer van Carrasco. De Belg zal het seizoen uitdoen bij Atlético Madrid.

NIET VERPLICHT

Het Spaanse Sport weet echter dat FC Barcelona een opvallend akkoord heeft bereikt met Atlético Madrid. Het bedong immers een optie om Carrasco komende zomer voor 20 miljoen euro over te nemen. Het gaat niet over een verplichte aankoopoptie. Barça kan in de zomermercato dus beslissen wat het gaat doen: Carrasco kopen of niet. De ex-speler van KRC Genk heeft momenteel een opstapclausule van 60 miljoen euro in zijn contract staan, maar niemand gaat dergelijk bedrag op tafel leggen voor een speler die nog maar tot medio 2024 onder contract ligt.

Carrasco heeft er dus alle baat bij om de komende maanden goed voor de dag te komen bij Atlético Madrid. Als hij zich weet te tonen, lijkt een bijzonder mooie transfer naar FC Barcelona heel dichtbij te komen. Het worden dus spannende maanden voor de Belgische international.

Zal Barça de optie lichten komende zomer?

Meest recent

Heerenveen pakt uit met komst Antwerp-speler

Er heeft deze zomer bij Antwerp alweer een stevige leegloop plaatsgevonden. Negen spelers hebben ...

3
3
'Rode Duivel moet vertrek Wirtz bij Leverkusen opvangen'

Bij Bayer Leverkusen zagen ze deze zomer toch een beetje een einde aan een cyclus komen. Een jaar ...

22
22
TRANSFERUURTJE: 'Club Brugge gaat hard, domper voor Anderlecht en Antwerp'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

205
205
Zoveel verdient Aster Nzeyimana? Het is ronduit schokkend

Aster Nzeyimana maakte enkele jaren geleden de gewaagde overstap vanuit de openbare omroep richting ...

87
87
Bizar: Belgisch supertalent verlaat topclub voor Turkije

Er kloppen tal van talenten op de deur bij de Rode Duivels. Sommige grote beloften vliegen onder de ...

53
53
Sadiki wimpelde drie Europese clubs én Union SG af

Noah Sadiki maakte de overstap van Union SG naar Sunderland. De middenvelder werd kampioen met de ...

73
73
‘Verbazingwekkende transfer: miljoenenbod op Trossard’

Leandro Trossard staat nog tot 2026 onder contract bij Arsenal. De 30-jarige aanvaller wordt ...

116
116
‘Onwaarschijnlijk: flop AA Gent nu plots gewild’

Bij AA Gent zoeken ze naar geld om de kern nadien te versterken. De Buffalo's hopen een paar spelers ...

254
254
KRC Genk slaat toe: tweede zomeraanwinst is een feit

KRC Genk heeft na Daan Heymans zijn tweede zomeraanwinst beet. De Limburgers hebben een opvolger ...

154
154
'Beerschot beslist: vier spelers in beeld'

Beerschot zal nog heel wat versterking mogen halen als ze willen meedingen naar promotie. De Kielse ...

255
255
'Union SG speelt het hard: fenomenaal bod geweigerd'

Bij Union SG verloren ze met Koki Machida (Hoffenheim) en Noah Sadiki (Sunderland) al twee ...

175
175
'Westerlo gaat voor stuntdeal met Internazionale'

KVC Westerlo stelde gisteren met Nacho Ferri een nieuwe spits voor. Daar gaat het echter niet bij ...

124
124
Roda JC nog wat Belgischer met ex-speler Club Brugge

Roda JC is een club waar Belgen zich altijd zeer goed hebben thuisgevoeld. De Nederlandse ...

33
33
'Miljoenentransfer Club in gevaar: dealbraker op tafel'

Net zoals de spelers en trainersstaf, vertoeft ook de directie van Club Brugge momenteel in het ...

640
640
Fink bevestigt toptransfer Genk: "Kwestie van tijd"

De selectie en trainersstaf van KRC Genk vertoeven momenteel op Duitse bodem. In Marienfeld werken ...

376
376
'Real Madrid pakt uit met vierde grote Alonso-aanwinst'

Real Madrid strijdt woensdagavond tegen Paris Saint-Germain voor een plek in de finale van het WK ...

147
147
'Edozie naar Club Brugge: dossier in stroomversnelling'

Club Brugge staat op punt om Chemsdine Talbi voor de nodige miljoenen aan Sunderland FC te ...

1280
1280
'Miljoenenbom: RSCA flikkert publiekslieveling nu al buiten'

Ondanks zijn populariteit en groeipotentieel, staat het vertrek van een sterkhouder hoog op de ...

772
772
WK Clubs: emotioneel geladen droomdebuut bezorgt Chelsea finale

Chelsea FC heeft zich dinsdag als eerste ploeg geplaatst voor de finale van het WK voor clubs. Amper ...

65
65
Jupiler Pro League davert: Union legt officieel klacht neer

De komende jaargang van de Jupiler Pro League wordt normaal gezien de laatste met het ...

650
650
'Bliksemvertrek Tzolis: Club legt riante transfersom vast'

Met de verkoop van Maxim De Cuyper, Ferran Jutgla, Casper Nielsen en de nakende transfer van ...

1457
1457
'Nieuwste aanwinst pusht Anderlecht-speler naar uitgang'

In het Nederlandse Renesse houdt RSC Anderlecht momenteel een zomers oefenkamp. Coach Besnik Hasi ...

591
591
‘Club op oorlogspad: elke linie krijgt versterking’

Club Brugge wordt momenteel vooral geteisterd door uitgaande transferperikelen, maar ook op inkomend ...

635
635
'El Ouahdi out: KRC Genk drukt door voor vervanger'

In het zog van Mike Penders en Christopher Bonsu Baah bereidt KRC Genk zich voor op nog meer ...

282
282
'AA Gent rolt spierballen met peperdure middenvelder'

AA Gent haalde met Wilfried Kanga tot dusver nog maar één nieuwkomer in huis. Ivan ...

517
517

Meer sportnieuws