RSCA polste ex-smaakmaker Standard: "Kon ik niet maken"

335 stemmen
RSCA polste ex-smaakmaker Standard:

RSC Anderlecht heeft in elke sector versterking nodig. In een ideale wereld komen er twee flankverdedigers, een standvastige centrale middenvelder en een centrumspits bij. De Brusselaars polsten alvast bij een ex-speler van Standard. Dat werd geen succes, want vanwege zijn Luiks verleden trok hij niet naar de Belgische recordkampioen.


Cercle Brugge verraste vriend en vijand toen het aankondigde dat het Hugo Siquet op huurbasis overnam van Freiburg. De jonge rechtsachter kwam daar niet aan de bak en tegenover Gazet van Antwerpen kwam hij met een verrassende verklaring. Er was nog heel wat meer interesse in hem.

FLANKVERDEDIGERS

"Ik had mogelijkheden in Nederland en zelfs Spanje en ook Anderlecht en Sint-Truiden hadden interesse, maar ik was het meest onder de indruk van het project van Cercle. Bovendien ben ik een echte Standard-man en eens Rouche, altijd Rouche. Dan is spelen voor Anderlecht absoluut geen optie en zelfs uit den boze. Neen, dan liever Cercle. Ze konden mij overtuigen om hier voor 18 maanden te tekenen", vertelde hij.

Anderlecht moet dus op zoek gaan naar een nieuwe rechtsachter. Paars-Wit heeft links en rechts een probleem, aangezien Moussa N'Diaye en Michael Murillo daar dit seizoen allerminst kunnen overtuigen. Murillo ging gisterenavond nog gruwelijk in de fout en was verantwoordelijk voor de 2-3. Sports Director Jesper Fredberg zal de komende 12 dagen nog stevig van leer moeten trekken, want zonder nog meer versterking lijken de Brusselaars voluit te gaan moeten strijden voor het behoud.

LEES OOK: Hugo Broos met verstomming geslagen na sociale media-storm

🚀

Moet RSCA een links- en rechtsachter kopen?

Meest recent

'Vanaken krijgt basisplaats: groot slachtoffer bij Duivels'

De Rode Duivels reizen donderdag af naar Vancouver, waar het zaterdagochtend het beslissende duel ...

13
13
Doku meteen aan aftrap? Garcia krijgt cruciaal nieuws

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

98
98
Van Stayen naar Champions League: Vrancken heeft nieuwe club

Wouter Vrancken heeft zijn eerste grote buitenlandse uitdaging als hoofdtrainer beet. Donderdag werd ...

36
36
'Vuurwerk bij Club Brugge: drie aanwinsten onderweg'

De vertrekkers vallen straks wellicht niet op één hand te tellen bij Club Brugge, dat ...

236
236
'Mokerslag voor Genk: duo goudhaantjes richting exit'

Om beter te doen dan vorig seizoen lijkt KRC Genk van plan om deels de kaart van de jeugd te ...

90
90
Verschueren spreekt klare taal: Coucke buiten bij RSCA?

RSC Anderlecht begint nog maar eens aan een nieuw hoofdstuk. Na de vele wissels in de bestuurskamer ...

286
286
Garcia met rug tegen de muur: vervanger Ngoy bekend

Zaterdag wordt het alles of niks voor de Rode Duivels, en dus lijken er zich toch een aantal ...

177
177
Jean-Marie Pfaff gaat los en fileert verrassend Rode Duivels

Terwijl de kritiek op de Rode Duivels na de wedstrijden tegen Egypte en Iran steeds luider klinkt, ...

224
224
'Club Brugge op zucht van stunt: topkeeper geeft jawoord'

De zoektocht naar een opvolger voor Simon Mignolet lijkt stilaan in een stroomversnelling te ...

783
783
Anderlecht rolt spierballen: "Titel binnen 2 jaar"

Terwijl alle ogen op de verrichtingen van de Rode Duivels op het WK gericht zijn, eist nu ook RSC ...

475
475
Hugo Broos met verstomming geslagen na sociale media-storm

Na de eerste WK-wedstrijd kreeg hij de wind van voren. Op sociale media werd zijn aanpak afgekraakt ...

291
291
Meteen prijzen voor Anderlecht? Vitor Bruno reageert

Het was een beetje een eerste schooldag voor Anderlecht donderdagmiddag. Met Vitor Bruno stond de ...

263
263
'KV Kortrijk aast op straffe deal bij Juventus'

Het wordt uitkijken wat de drie nieuwkomers het komende seizoen de Jupiler Pro League kunnen ...

118
118
Sibierski wuift kritiekpunt op Vitor Bruno weg

Anderlecht heeft veel geduld moeten oefenen, maar deze week heeft het eindelijk zijn nieuwe trainer ...

150
150
'Niet enkel Sels en Sommer: Club denkt aan straffe rentree'

Wie wordt volgend seizoen de eerste doelman van Club Brugge? Dat is de grote vraag na het pensioen ...

599
599
'Anderlecht stelt belangrijke voorwaarde voor transfer'

Bij Anderlecht lijken de postjes voor volgend seizoen stilaan ingevuld te worden. Met Vitor Bruno ...

305
305
'Transfers Raskin en Lukebakio komen op gang'

Ze zullen op dit moment natuurlijk vooral bezig zijn met de levensbelangrijke slotwedstrijd tegen ...

93
93
Genk baalt: groot talent vertrekt naar Spanje

KRC Genk eindigde het seizoen op de valreep zonder Europees ticket, nadat het in de barrages na ...

229
229
Antwerp stelt nieuwe uitshirt voor met verrassende gast

Voor Antwerp was het afgelopen seizoen een tegenvaller, want ze kampeerden lange tijd onderin het ...

121
121
Verrassende Belg versiert transfer naar Hajduk Split

Af en toe passeren er zeer verrassende transfers de revue. Zo strijkt er bijvoorbeeld nu plots een ...

40
40
TRANSFERUURTJE: 'Club nadert topdoelman, blijft De Cat toch?'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

405
405
Charlie Hebdo zet WK op stelten met cartoon Deschamps

De Franse nationale ploeg zal de laatste groepsmatch tegen Noorwegen afwerken zonder bondscoach ...

96
96
Amadou Onana gaat op WK vol voor opvallende nieuwe carrière

Amadou Onana is een veelbesproken figuur zowel op als naast het veld. De middenvelder houdt zich ...

47
47
‘Vitor Bruno toont meteen harde hand bij Anderlecht’

RSC Anderlecht heeft met Vitor Bruno een nieuwe hoofdtrainer aangesteld. De Portugees is de ...

649
649
'Club helemaal overtuigd en all-in voor knaltransfer'

Club Brugge wacht voorlopig nog altijd op zijn eerste zomeraanwinst, want door het WK lijkt hun ...

677
677

Meer sportnieuws