RSCA polste ex-smaakmaker Standard: "Kon ik niet maken"

door
RSCA polste ex-smaakmaker Standard:

RSC Anderlecht heeft in elke sector versterking nodig. In een ideale wereld komen er twee flankverdedigers, een standvastige centrale middenvelder en een centrumspits bij. De Brusselaars polsten alvast bij een ex-speler van Standard. Dat werd geen succes, want vanwege zijn Luiks verleden trok hij niet naar de Belgische recordkampioen.


Cercle Brugge verraste vriend en vijand toen het aankondigde dat het Hugo Siquet op huurbasis overnam van Freiburg. De jonge rechtsachter kwam daar niet aan de bak en tegenover Gazet van Antwerpen kwam hij met een verrassende verklaring. Er was nog heel wat meer interesse in hem.

FLANKVERDEDIGERS

"Ik had mogelijkheden in Nederland en zelfs Spanje en ook Anderlecht en Sint-Truiden hadden interesse, maar ik was het meest onder de indruk van het project van Cercle. Bovendien ben ik een echte Standard-man en eens Rouche, altijd Rouche. Dan is spelen voor Anderlecht absoluut geen optie en zelfs uit den boze. Neen, dan liever Cercle. Ze konden mij overtuigen om hier voor 18 maanden te tekenen", vertelde hij.

Anderlecht moet dus op zoek gaan naar een nieuwe rechtsachter. Paars-Wit heeft links en rechts een probleem, aangezien Moussa N'Diaye en Michael Murillo daar dit seizoen allerminst kunnen overtuigen. Murillo ging gisterenavond nog gruwelijk in de fout en was verantwoordelijk voor de 2-3. Sports Director Jesper Fredberg zal de komende 12 dagen nog stevig van leer moeten trekken, want zonder nog meer versterking lijken de Brusselaars voluit te gaan moeten strijden voor het behoud.

LEES OOK: 'Twaalf clubs polsten bij KRC Genk: recorddeal in de maak'

Moet RSCA een links- en rechtsachter kopen?

Meest recent

'Haaland naar Real: één superster groot slachtoffer'

Real Madrid haalde tijdens de voorbije mercato opnieuw enkele interessante versterkingen in huis, ...

2
2
Club Brugge-exit na seizoen? Vermant spreekt heldere taal

Club Brugge lanceerde de voorbije maanden weer verschillende spelers richting de Europese ...

38
38
Coucke snoeihard aangepakt: "Kijk eerst in de spiegel"

Het vertrek van Wouter Vandenhaute als voorzitter van RSC Anderlecht is sinds afgelopen vrijdag een ...

145
145
Titelverdediger Rodri duidt winnaar Ballon d'Or aan

Eind deze maand is het zover, dan wordt voor de 69ste keer de Gouden Bal uitgereikt. Door ...

40
40
'Club Brugge schrikt plots op: bod van 20 à 25 miljoen'

Club Brugge is grotendeels klaar met zijn huiswerk op de transfermarkt. Mogelijk vertrekt de ...

546
546
Eén Duivel op rand van afgrond: "Extreem moeilijke keuze Garcia"

Zondagavond kruisen de Rode Duivels in het Lotto Park de degens met Kazachstan. Bondscoach Rudi ...

103
103
'Anderlecht doet ultieme poging voor nieuwe topspits'

RSC Anderlecht nam afgelopen week noodgedwongen afscheid van Kasper Dolberg, die voor de nodige ...

690
690
Onthuld: 'Zo denkt De Bruyne écht over basisplaats Vanaken'

Na de moeizame periode onder Domenico Tedesco, nam Rudi Garcia begin dit kalenderjaar het stokje ...

724
724
Operatie 2026: Barça maakt plaats voor topaanwinst

FC Barcelona heeft een opvallend rustige zomermercato achter de rug. Dat heeft grotendeels te maken ...

230
230
KVM slaat wéér toe: 'strijder' tekent tot medio 2028

Maandag om middernacht sluit de transfermarkt ook in België weer voor enkele maanden zijn ...

94
94
'Lammens trekt grote ogen: schoktransfer bij United'

Senne Lammens gaat vanaf komend weekend strijden voor een basisplaats bij Manchester United. En ...

239
239
'Contacten lopen: transfer Stroeykens op de valreep'

RSC Anderlecht hoopt in het uiterste slot van de zomermercato nog een spits op de kop te tikken. ...

569
569
'Club lacht tanden bloot: nieuwe megatransfer staat al vast'

Over het algemeen heeft Club Brugge een geslaagde transferperiode achter de rug, al werd het wel een ...

1069
1069
'Barça doet LaLiga beven met twee mega-aankopen in 2026'

Ondanks de ongeziene transferdrukte in de rest van Europa, ging het sluiten van de zomermercato ...

415
415
'Houding Courtois zorgt voor verbazing bij Duivels'

De Rode Duivels nemen het zondagavond op tegen Kazachstan. Of Thibaut Courtois dan meer in actie zal ...

601
601
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenenslag Anderlecht, vuurwerk Antwerp en KVM'

De zomermercato is in enkele landen, waaronder België, nog enkele dagen geopend. Verschillende ...

444
444
Knaltransfer na Saudische jackpot? Matteo Dams reageert

Matteo Dams verraste vriend en vijand door op jonge leeftijd naar Saudi-Arabië te trekken. De ...

268
268
‘Einde verhaal: Carrasco incasseert genadeslag'

Yannick Carrasco is volledig uit beeld verdwenen bij de Belgische nationale ploeg. Onder Domenico ...

155
155
‘Overmars haalt uit: straffe dubbelslag Antwerp rond’

Het zijn nog drukke dagen op het slot van de zomermercato voor Royal Antwerp FC. Marc Overmars staat ...

582
582
'Standard verrast met oude bekende Club Brugge én Genk'

Standard Luik is nog niet klaar op de zomermercato. De Rouches zitten in een woelige periode waar ...

446
446
‘KV Mechelen gaat hard: vervanger Schoofs is binnen’

KV Mechelen gaat hard op het slot van de zomermercato. Malinwa zag met Rob Schoofs een belangrijke ...

249
249
‘Garcia zwiert deze Duivel genadeloos in de vuilbak’

De Rode Duivels nemen het namens de WK-kwalificatiewedstrijden op tegen Kazachstan. Liechtenstein ...

518
518
'Twaalf clubs polsten bij KRC Genk: recorddeal in de maak'

Bij KRC Genk gaat Dimitri De Condé nog een miljoenendeal afronden. De Limburgers gaan een van ...

365
365
Comeback Tom Waes zwaar overschaduwd door vraagtekens

Tom Waes heeft zijn comeback op de Vlaamse televisie allerminst gemist. Eén van de ...

178
178
Belgische Eredivisie-smaakmaker gewild: "Veel telefoontjes"

Het kan soms snel gaan in het voetbal. Vraag dat maar aan Jari De Busser. De Belgische doelman deed ...

73
73

Meer sportnieuws