RSCA polste ex-smaakmaker Standard: "Kon ik niet maken"

door
RSCA polste ex-smaakmaker Standard:

RSC Anderlecht heeft in elke sector versterking nodig. In een ideale wereld komen er twee flankverdedigers, een standvastige centrale middenvelder en een centrumspits bij. De Brusselaars polsten alvast bij een ex-speler van Standard. Dat werd geen succes, want vanwege zijn Luiks verleden trok hij niet naar de Belgische recordkampioen.


Cercle Brugge verraste vriend en vijand toen het aankondigde dat het Hugo Siquet op huurbasis overnam van Freiburg. De jonge rechtsachter kwam daar niet aan de bak en tegenover Gazet van Antwerpen kwam hij met een verrassende verklaring. Er was nog heel wat meer interesse in hem.

FLANKVERDEDIGERS

"Ik had mogelijkheden in Nederland en zelfs Spanje en ook Anderlecht en Sint-Truiden hadden interesse, maar ik was het meest onder de indruk van het project van Cercle. Bovendien ben ik een echte Standard-man en eens Rouche, altijd Rouche. Dan is spelen voor Anderlecht absoluut geen optie en zelfs uit den boze. Neen, dan liever Cercle. Ze konden mij overtuigen om hier voor 18 maanden te tekenen", vertelde hij.

Anderlecht moet dus op zoek gaan naar een nieuwe rechtsachter. Paars-Wit heeft links en rechts een probleem, aangezien Moussa N'Diaye en Michael Murillo daar dit seizoen allerminst kunnen overtuigen. Murillo ging gisterenavond nog gruwelijk in de fout en was verantwoordelijk voor de 2-3. Sports Director Jesper Fredberg zal de komende 12 dagen nog stevig van leer moeten trekken, want zonder nog meer versterking lijken de Brusselaars voluit te gaan moeten strijden voor het behoud.

LEES OOK: ‘Paars-wit in shock: Anderlecht botst met sterspeler’

Moet RSCA een links- en rechtsachter kopen?

Meest recent

Van Hooijdonk & co gaan los over Oranje: "Geen ruk aan"

Anno 2025 moet het zwart of wit zijn: grijs verkoopt niet. De spraakmakende quotes vliegen in het ...

3
3
'Bod van 45 miljoen: Liverpool & co lonken naar Rode Duivel'

Rudi Garcia ziet dat héél wat jonge Belgen op de deur kloppen. Zij maken naam en faam ...

45
45
Broos boos op Club Brugge: "Noemen ze dat kansen geven?"

Hugo Broos is een Club Brugge-man en gaat nog zeer vaak kijken als hij de kans heeft. De voormalige ...

181
181
Grote zorgen om Vinicius Jr.: 'Brandweer rukt massaal uit'

Terwijl de Braziliaanse steraanvaller van Real Madrid zich met zijn nationale team voorbereidt op ...

38
38
'Union SG slikt: transferprijs gevraagd van 5 miljoen'

Union SG moet op zoek naar een nieuwe trainer. De Brusselaars gaan Sebastien Pocognoli verliezen aan ...

143
143
Rode Duivels niet meer 'hot'? "Ideale tussenoplossing"

De Rode Duivels spelen vanavond in het stadion van AA Gent tegen Noord-Macedonië. Eerder ...

37
37
Vete met Conte? De Bruyne legt alles op tafel

Er is al héél veel gezegd en geschreven over Kevin De Bruyne en zijn eerste maanden ...

60
60
'Knaltransfer Stassin: verrassende deal in januari?'

Lucas Stassin kende een zeer goed seizoen bij Saint-Etienne en leek afgelopen zomer naar een betere ...

57
57
‘Paars-wit in shock: Anderlecht botst met sterspeler’

Paars-wit davert: bij Anderlecht botst de sportieve nood met het droomscenario van hun jongste ster. ...

411
411
Rode Duivel verrast: "Romano wist transfer eerder dan mij"

De afgelopen zomermercato wisten een aantal Rode Duivels een transfer te versieren. Eén van ...

24
24
Garcia keihard: één Rode Duivel is alles kwijt

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Noord-Macedonië. Een partij die ze moeten winnen in ...

170
170
Opvolger Pocognoli: De Mil en 9 andere kandidaten

Sebastien Pocognoli verlaat Union SG voor AS Monaco. Die transfer wordt weldra officieel meegedeeld. ...

500
500
Opstelling Rode Duivels: Garcia hakt twee knopen door

De Rode Duivels spelen vanavond in de Planet Group Arena van AA Gent tegen Noord-Macedonië. Er ...

111
111
Garcia maakt vreemde keuze: Duivel al jaren op de dool

Rudi Garcia zorgde toch voor een aantal verrassingen. De bondscoach riep Axel Witsel op, maar in de ...

105
105
'Duitsers willen Club-sterkhouder: deal van ruim 20 miljoen'

Club Brugge wist de voorbije seizoenen verschillende spelers te lanceren richting de Europese ...

652
652
De Bruyne gek van mede-Duivel: "Dezelfde golflengte"

De Rode Duivels kunnen vrijdagavond de leiding nemen in hun kwalificatiepoule voor het WK 2026. Dan ...

191
191
Duivels danken Lions: opdoffer Wales ondanks megamisser

De Rode Duivels staan maandagavond voor een belangrijk WK-kwalificatieduel op Wales. In aanloop naar ...

42
42
Nederland kan WK bijna ruiken, Oostenrijk scoort er tien

Donderdagavond werd de Europese kwalificatiecampagne voor het WK 2026 hervat. Nederland liet zich ...

212
212
Schokgolf in Jupiler Pro League: "Dit zet competitie op zijn kop"

Door de interland-break gaat de bal deze week niet aan het rollen in de Jupiler Pro League, toch ...

385
385
'Kwaad naar erger: Zirkzee-bommetje op ontploffen'

Tijdens zijn geslaagde uitleenbeurt aan RSC Anderlecht, werd Joshua Zirkzee een erg mooie toekomst ...

141
141
Garcia content: Duivelse opsteker tegen Noord-Macedonië

De Rode Duivels staan vrijdag opnieuw voor een belangrijke afspraak in hun WK-kwalificatiecampagne. ...

134
134
Stankovic doet boekje open na eerste Club Brugge-maanden

Club Brugge zag tijdens de huidige interland-periode weer een pak internationals uitzwermen. ...

734
734
"Absoluut niet" - Coucke reageert live op tv op RSCA-hervorming

Bij RSC Anderlecht is het reikhalzend uitkijken naar welke grote plannen hoofdeigenaar Marc Coucke ...

642
642
'Contacten lopen: Union vol voor bekend gezicht als T1'

De Jupiler Pro League werd in volle interland-break opgeschrikt door een spraakmakende ...

980
980
Grote verbazing bij Genk: "En de kentering is nog veraf"

KRC Genk heeft het tweede luik van het seizoen kunnen afsluiten met een thuiszege. Maar indruk maken ...

622
622

Meer sportnieuws