'Verrassend ontslag bij RWDM'

door
'Verrassend ontslag bij RWDM'

De komende maanden wordt de titelstrijd in de Challenger Pro League nog razend spannend. Bovenaan het klassement staan immers vijf teams op een zakdoek. Beerschot staat na achttien speeldagen aan de leiding met 35 punten, evenveel als SK Beveren. RWDM volgt op amper één punt, terwijl Lierse tot op twee punten nadert als het zijn inhaalwedstrijd wint. Ook Lommel is op vijf punten nog niet uitgeteld.


Dat vijftal zal er de komende weken dan ook alles aan doen om zich nog te kunnen versterken met het oog op de titelstrijd. Bij RWDM zouden ze op dat vlak alvast een opmerkelijke beslissing genomen hebben. Journalist Sacha Tavolieri meldt dat de Brusselaars midden in de transferperiode afscheid genomen zouden hebben van technisch directeur Julien Gorius.

De 37-jarige Fransman was sinds september 2020 aan de slag bij RWDM, nadat hij van 2005 tot 2008 ook al voor het toenmalige FC Brussels gespeeld had. Daarnaast was Gorius als speler ook nog aan de slag bij FC Metz, KV Mechelen, KRC Genk, Changchun Yatai en OH Leuven.

Als technisch directeur leek Gorius nochtans goed werk te leveren. Hij stelde een ploeg samen die vorig seizoen als tweede eindigde in 1B, maar in de barrages tegen Seraing uiteindelijk net naast promotie naar de Jupiler Pro League greep. Ook dit seizoen doet RWDM dus nog volop mee voor de titel. Mogelijk paste Gorius niet meer in de visie van eigenaar John Textor, die een jaar geleden zijn intrede maakte in Molenbeek.


LEES OOK: Oorlog in Challenger Pro League: “Schandalig en debiel”

Goede beslissing van RWDM?

Meest recent

Anderlecht loopt stevige transferkater op

RSC Anderlecht wordt stilaan aan de nodige spelers gelinkt. Dat is uiteraard logisch, aangezien de ...

1
1
Charaï zwaar onder de indruk van topper KRC Genk

Bij KRC Genk hebben ze héél wat leuke voetballers rondlopen. Een aantal van hen gaan ...

16
16
Taravel maakt keuze: vervanger voor Hazard

Bij RSC Anderlecht staan ze voor een keuze. Thorgan Hazard zal wellicht niet én tegen STVV ...

56
56
'Drukke zomer Anderlecht: eerste toptarget lekt uit'

Ongeacht de verdere afloop van dit seizoen gaat RSC Anderlecht nadien alweer een drukke zomer ...

70
70
Club onder druk: BV komt met onheilspellend bericht

Club Brugge incasseerde afgelopen weekend een mokerslag van jewelste. Tegen rivaal Union ging het ...

105
105
'Overmars houdt adem in: goudhaantjes weg bij Antwerp?'

De nul is van het bord. Na de nederlagen tegen Genk en Charleroi knoopte Antwerp tegen OHL eindelijk ...

60
60
Leko hakt knopen door: duo buitenspel bij Club Brugge

Club Brugge hoopt de nederlaag tegen Union woensdag in eigen huis meteen weer door te spoelen tegen ...

106
106
'Anderlecht kan cashen: Goto richting topcompetitie'

Adriano Bertaccini en Mihajlo Cvetkovic vonden de voorbije weken hun neus voor doelpunten terug, ...

284
284
'AA Gent strijdt met JPL-subtoppers om goalgetter'

Met een magere twee op negen heeft AA Gent zijn start in de play-offs opnieuw gemist. Daar ...

61
61
'Leko grijpt in: drie slachtoffers bij Club Brugge'

De nederlaag tegen Union zindert nog na bij Club Brugge, dat evenwel weinig tijd heeft om stil te ...

444
444
'Anderlecht dumpt flops: Taravel op vingers getikt'

Dankzij een gevleide zes op zes ligt de derde plaats plots opnieuw binnen handbereik voor RSC ...

297
297
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

135
135
KAA Gent en De Mil slikken opdoffer voor Union

KAA Gent neemt het komende speeldag van de Play-Offs op tegen leider Union SG. De Buffalo’s ...

139
139
‘Ophef in Nederland: bliksemvertrek Sterling bij Feyenoord’

Raheem Sterling werd met toeters en bellen binnengehaald bij Feyenoord. De Engelse international ...

68
68
Heftig nieuws: speler Deense topclub in coma na steekpartij

Heftig nieuws uit Denemarken: 19-jarige middenvelder Alamara Djabi werd even in een kunstmatige coma ...

0
0
Cornelis verrast over toekomst: snel weer in België?

Hans Cornelis werd ontslagen bij Sporting Charleroi. De hoofdtrainer blijft echter niet bij de ...

94
94
‘Belgische clubs strijden om Europese sensatie’

De zomermercato komt stilletjes dichterbij en de clubs kijken achter de schermen al vooruit. ...

114
114
‘Lukaku krijgt monsterboete, nieuwe uitdaging nakend’

De soap rond Romelu Lukaku en Napoli blijft voortduren. De laatste update was dat Big Rom weer naar ...

231
231
‘Succesformule Union: weer kassa voor twee goudhaantjes'

Union SG deed afgelopen speeldag een uitstekend zaak in de Champions Play-Offs. De Brusselse club ...

65
65
Kompany legt opvallende aanbiedingen naast zich neer

Vincent Kompany is hot in Duitsland én wereldwijd. De Belgische oefenmeester is Europa aan ...

88
88
Genadeloze Garcia: twee vaste Duivels geschrapt voor WK?

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. Wie selecteert bondscoach Rudi ...

628
628
Leko hakt knoop door over Vanaken: basis tegen KVM?

Hans Vanaken moest afgelopen speeldag op de bank beginnen in de topper tegen Union SG. De ...

188
188
Cornelis maakt korte metten met Frutos na ontslag

Hans Cornelis werd de laan uitgestuurd bij Sporting Charleroi na een desastreuze reeks in de Jupiler ...

278
278
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht verbaast, Antwerp kijkt in JPL’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

342
342
Zoon van Klinsmann breekt nek na horrorblessure

In Italië maakte Jonathan Klinsmann, zoon van Duitse legende Jürgen Klinsmann, een ...

48
48

Meer sportnieuws