'Bayern wil transfermarkt op stelten zetten'

door
'Bayern wil transfermarkt op stelten zetten'

Bij Bayern München versterkten ze zich deze maand al met Daley Blind en zijn ze ook nog op zoek naar een doelman, want Manuel Neuer komt door een beenbreuk dit seizoen niet meer in actie. De Duitse recordkampioen kijkt echter ook al verder en zou in de zomer aan absolute transferstunt aan het plannen zijn.


Volgens The Telegraph is de kans immers groot dat Bayern in de zomer een bod gaat uitbrengen op Harry Kane. Afgelopen zomer zagen ze nog Robert Lewandowski een transfer naar FC Barcelona forceren en het vertrek van de Poolse prijsschutter werd eigenlijk niet echt opgevangen. Dat zou alsnog moeten gebeuren met de komst van Kane, die straks zijn laatste contractjaar ingaat.

Tottenham was de voorbije jaren nooit bereid om mee te werken aan een vertrek van zijn sterspeler, maar na dit seizoen zouden de kaarten anders kunnen liggen. Ze zouden nog steeds een slordige 115 miljoen euro verlangen voor Kane, maar de verwachting is dat die prijs vooral zal gelden voor Engelse teams, omdat ze geen concurrent willen versterken. Voor buitenlandse clubs zou de prijs weleens een stuk kunnen zakken.

CONCURRENTIE VAN REAL
Daar zou Bayern van willen profiteren om zo eindelijk weer een topspits in de rangen te hebben. Ze moeten echter wel uitkijken voor concurrentie van Real Madrid, dat ook op de loer zou liggen. De Koninklijke lijkt evenwel ook andere plannen te hebben. Volgend seizoen gaan ze nog door met Karim Benzema, waarna ze hun pijlen zouden kunnen richten op de veel jongere Erling Haaland of Kylian Mbappé.

LEES OOK: 'Waanzinnig record in zicht: Bayern schiet in actie met Kane'

Zou Kane een goede transfer zijn voor Bayern?

Meest recent

'Genk strijdt met AC Milan om nieuwe parel'

KRC Genk staat voor cruciale weken. Het moet zijn zesde plaats in de Jupiler Pro League over de ...

1
1
Oude bekende van Anderlecht moet Marokko op WK leiden

Op 11 juni gaat het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico van start. Iets meer dan drie ...

4
4
Smaakmaker kondigt zomers vertrek bij Club aan

Club Brugge belooft een hete transferzomer tegemoet te gaan. Het lijkt opnieuw de nodige smaakmakers ...

60
60
Still lokt volgende Anderlecht-pion naar Watford

RSC Anderlecht zag een kleine maand geleden hoe interim-trainer Edward Still plotseling naar het ...

76
76
Ongezien! Trump doet oorlogsbriefing tijdens huldiging Messi en co

Het Inter Miami FC van co-eigenaar David Beckham en sterspeler Lionel Messi, legde vorig seizoen ...

45
45
Crisis totaal: Spurs in acuut degradatiegevaar na nieuwe afgang

Tottenham Hotspur incasseerde de voorbije seizoenen al heel wat klappen. Maar stilaan lijkt de bodem ...

57
57
Zelfs supporters roeren zich: Burgess naar exit bij Union?

Sinds Union SG zijn wederoptreden maakte op het hoogste niveau, behoorde Christian Burgess telkens ...

216
216
'Dossier Ordoñez ontploft: krankzinnige transfersom'

Club Brugge telt momenteel verschillende sterkhouders die allicht aan hun laatste maanden in het ...

336
336
'Barça doet heel Madrid daveren met opvolger Lewandowski'

FC Barcelona werd dinsdagavond uit de halve finales van de Copa del Rey geknikkerd door ...

149
149
Genk vs. Freiburg: statistieken duiden deze favoriet aan

De 1/8ste finales van de Europese competities gaan volgende week van start. Met KRC Genk is nog maar ...

94
94
Anderlecht snel weer kampioen? Hazard speelt open kaart

RSC Anderlecht hoopt in de bekerfinale van 14 mei zijn eerste prijs te pakken sinds 2017. Maar ...

352
352
POLL: Vermant of Tresoldi als eerste spits bij Club?

Nu de uitschakeling in de Champions League, heeft Club Brugge zich enkel nog te focussen op het ...

441
441
'Tactische bespreking met infuus' - grote zorgen om Tedesco

Domenico Tedesco levert dit seizoen goed werk af als hoofdcoach van Fenerbahçe. Maar de ...

97
97
De Bruyne jaagt Napoli op stang: spanning ontploft

Kevin De Bruyne is terug, en dat zet in Napoli meteen alles op scherp. De opluchting is groot, maar ...

75
75
Titanenjob Overmars: ware volksverhuizing op Bosuil?

Antwerp FC wil in de komende maanden alsnog een Europees ticket veroveren via eender welke ...

270
270
Club bij Europese elite: prestigieuze uitnodiging van Barça

Onder meer met zijn knappe prestaties in de Champions League heeft Club Brugge KV de afgelopen ...

528
528
Sprankel hoop voor AA Gent: "Heel de ploeg denkt zo"

Nog drie speeldagen te gaan in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en dus nadert de ...

243
243
Strijd om Play-Off I: deze kandidaat heeft zwaarste programma

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League telt nog drie speeldagen om de resterende drie ...

427
427
Garcia grijnst: nieuw 'wit konijn' voor WK-selectie

Binnen 98 dagen vindt in het legendarische Estadio Azteca de openingsmatch van het WK 2026 plaats. ...

227
227
Ruben Van Gucht schiet raak: nieuwe BV valt in zwijm

Een opvallend televisiemoment zorgt voor beroering rond Ruben Van Gucht. De bekende presentator van ...

170
170
'Waanzinnig record in zicht: Bayern schiet in actie met Kane'

Nu de landstitel binnen handbereik is voor Bayern München, heeft Vincent Kompany zijn zinnen ...

239
239
'Genk kan cashen: knaltransfer in stroomversnelling'

Dankzij een deugddoende zege tegen AA Gent wenkt de top zes voor KRC Genk, dat ook nog actief is in ...

434
434
'Anderlecht met rug tegen de muur: pech voor Taravel?'

De kogel lijkt stilaan door de kerk: als het van RSC Anderlecht zelf afhangt maakt ...

159
159
'Club Brugge heeft beet: recordtransfer krijgt vorm'

De jacht op Union is ingezet bij Club Brugge, waar alles moet wijken voor de twintigste landstitel. ...

659
659
De Cat aan de tand gevoeld: WK en exit Anderlecht?

Dé revelatie op de Belgische velden dit seizoen luistert naar de naam Nathan De Cat. Het ...

242
242

Meer sportnieuws