'Bayern wil transfermarkt op stelten zetten'

326 stemmen
'Bayern wil transfermarkt op stelten zetten'

Bij Bayern München versterkten ze zich deze maand al met Daley Blind en zijn ze ook nog op zoek naar een doelman, want Manuel Neuer komt door een beenbreuk dit seizoen niet meer in actie. De Duitse recordkampioen kijkt echter ook al verder en zou in de zomer aan absolute transferstunt aan het plannen zijn.


Volgens The Telegraph is de kans immers groot dat Bayern in de zomer een bod gaat uitbrengen op Harry Kane. Afgelopen zomer zagen ze nog Robert Lewandowski een transfer naar FC Barcelona forceren en het vertrek van de Poolse prijsschutter werd eigenlijk niet echt opgevangen. Dat zou alsnog moeten gebeuren met de komst van Kane, die straks zijn laatste contractjaar ingaat.

Tottenham was de voorbije jaren nooit bereid om mee te werken aan een vertrek van zijn sterspeler, maar na dit seizoen zouden de kaarten anders kunnen liggen. Ze zouden nog steeds een slordige 115 miljoen euro verlangen voor Kane, maar de verwachting is dat die prijs vooral zal gelden voor Engelse teams, omdat ze geen concurrent willen versterken. Voor buitenlandse clubs zou de prijs weleens een stuk kunnen zakken.

CONCURRENTIE VAN REAL
Daar zou Bayern van willen profiteren om zo eindelijk weer een topspits in de rangen te hebben. Ze moeten echter wel uitkijken voor concurrentie van Real Madrid, dat ook op de loer zou liggen. De Koninklijke lijkt evenwel ook andere plannen te hebben. Volgend seizoen gaan ze nog door met Karim Benzema, waarna ze hun pijlen zouden kunnen richten op de veel jongere Erling Haaland of Kylian Mbappé.

LEES OOK: Domper Duitsland: smaakmaker mogelijk out voor WK

Zou Kane een goede transfer zijn voor Bayern?

Meest recent

Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

1
1
Domper Duitsland: smaakmaker mogelijk out voor WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kwam vandaag met ...

9
9
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

9
9
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

43
43
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

48
48
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

44
44
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

81
81
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

35
35
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

119
119
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

91
91
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

19
19
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

143
143
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

335
335
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

217
217
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

66
66
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

694
694
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

466
466
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

470
470
'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

353
353
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

649
649
'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

325
325
Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

482
482
Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Thierry Henry was een tijdje de assistent bij de Rode Duivels. De Franse legende volgt België ...

133
133
Anderlecht grijpt meteen in na statement aan Coucke

De supporters waren dan wel enthousiast met de aankondiging van Adidas als nieuwe shirtsponsor, het ...

2106
2106
Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia probeerde wat nieuws uit tegen Kroatië en ook tegen Tunesië ljkt de ...

179
179

Meer sportnieuws