'Bayern wil transfermarkt op stelten zetten'

door
'Bayern wil transfermarkt op stelten zetten'

Bij Bayern München versterkten ze zich deze maand al met Daley Blind en zijn ze ook nog op zoek naar een doelman, want Manuel Neuer komt door een beenbreuk dit seizoen niet meer in actie. De Duitse recordkampioen kijkt echter ook al verder en zou in de zomer aan absolute transferstunt aan het plannen zijn.


Volgens The Telegraph is de kans immers groot dat Bayern in de zomer een bod gaat uitbrengen op Harry Kane. Afgelopen zomer zagen ze nog Robert Lewandowski een transfer naar FC Barcelona forceren en het vertrek van de Poolse prijsschutter werd eigenlijk niet echt opgevangen. Dat zou alsnog moeten gebeuren met de komst van Kane, die straks zijn laatste contractjaar ingaat.

Tottenham was de voorbije jaren nooit bereid om mee te werken aan een vertrek van zijn sterspeler, maar na dit seizoen zouden de kaarten anders kunnen liggen. Ze zouden nog steeds een slordige 115 miljoen euro verlangen voor Kane, maar de verwachting is dat die prijs vooral zal gelden voor Engelse teams, omdat ze geen concurrent willen versterken. Voor buitenlandse clubs zou de prijs weleens een stuk kunnen zakken.

CONCURRENTIE VAN REAL
Daar zou Bayern van willen profiteren om zo eindelijk weer een topspits in de rangen te hebben. Ze moeten echter wel uitkijken voor concurrentie van Real Madrid, dat ook op de loer zou liggen. De Koninklijke lijkt evenwel ook andere plannen te hebben. Volgend seizoen gaan ze nog door met Karim Benzema, waarna ze hun pijlen zouden kunnen richten op de veel jongere Erling Haaland of Kylian Mbappé.

LEES OOK: 'Kompany zorgt voor grote wrevel in Duitsland'

Zou Kane een goede transfer zijn voor Bayern?

Meest recent

Taravel grijpt in: 'miscast' Anderlecht maakt brokken

RSC Anderlecht ging zondag met 1-0 onderuit tegen KV Mechelen. De gebeten hond langs Paars-Witte ...

29
29
'Jackpot voor Antwerp: ontdekking lokt leger scouts'

Antwerp bleef zondag steken op een 1-1 gelijkspel tegen Standard. Net zoals de afgelopen weken stond ...

61
61
'Transferfiasco Jonathan David: bliksem-exit in zicht'

Na enkele seizoenen te hebben uitgeblonken bij Lille OSC, versierde Jonathan David afgelopen zomer ...

34
34
Selectie Rode Duivels: 'Vier afhakers, dríé grote verrassingen'

Volgende week gaat de eerste interland-break van 2026 van start, tevens de laatste interland-periode ...

421
421
Drastische titelvoorspelling: "Zij zijn kansloos"

Nog één speeldag te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. ...

249
249
'De Bruyne slaat Napoli met verstomming: totale transferwending'

Kevin De Bruyne maakte afgelopen weekend met zijn sterke invalbeurt namens SSC Napoli. In nog maar ...

98
98
'Toptransfer Club Brugge: opvallende foto gooit olie op vuur'

Club Brugge zal komende zomer afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Eén van de ...

262
262
Garcia verrast: spectaculaire comeback bij Rode Duivels?

Rudi Garcia overweegt een opvallende comeback bij de Rode Duivels. Het gaat om een speler die al ...

189
189
Lardot velt verdict over rode kaart Foulon & Bertaccini

Ook op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie deden enkele beslissingen van de ...

314
314
Sterkhouder spreekt klare taal: "Weg bij Anderlecht?"

Na de nederlaag tegen KV Mechelen heeft RSC Anderlecht nog een waterkansje om uit de top zes te ...

320
320
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

121
121
DAZN pakt uit met fraaie geste voor ontknoping JPL

Volgend weekend staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Voor die ...

450
450
AA Gent deelt dramatisch nieuws: supporter overleden

Dankzij de thuiszege tegen Zulte Waregem blijft AA Gent op koers liggen voor de Champions' ...

0
0
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

232
232
'Openda lanceert zich opnieuw op oude nest'

Vorig weekend waren er opnieuw geen speelminuten weggelegd voor Loïs Openda bij Juventus. Dat ...

92
92
KV Mechelen zet zich schrap voor miljoenentransfer

KV Mechelen mag zich opmaken voor nog elf topmatchen. Het sluit volgend weekend zijn reguliere ...

389
389
Deur open voor vertrek bij Club: "Ik denk erover na, ja"

Bij Club Brugge mogen we in de zomer wellicht een stevige leegloop verwachten. Heel wat sterkhouders ...

364
364
'Gegokt en gewonnen? La Louvière weigert 5 miljoen'

De strijd om het behoud kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending. OH Leuven wipte over Zulte ...

145
145
Vanhaezebrouck is kritisch voor Genkse held El Ouahdi

KRC Genk kan terugblikken op een uitstekende week. Het wist een goede uitgangspositie af te dwingen ...

279
279
'Enorme transferdomper dreigt voor Standard'

Standard mag in principe een kruis maken over een mogelijke deelname aan de Champions' Play-Off. Dat ...

215
215
Nieuwe weg voor Genk? Hayen krijgt boodschap

KRC Genk heeft zondag zijn kansen op de top zes zo gaaf mogelijk gehouden, want het boekte een ...

284
284
Eindelijk oplossing in zicht voor RWDM?

Al een heel seizoen gaan er zeer onrustwekkende berichten rond over RWDM Brussels. De traditieclub ...

164
164
Minachting bij Anderlecht: "Precies alsof ze kampioen zijn"

De partij tussen KV Mechelen en Anderlecht kende zondagavond een sensationele ontknoping. De ...

486
486
Nieuwe titel voor Union: Albert stelt één voorwaarde

De strijd om de titel belooft in de play-offs nog zeer spannend te worden. STVV verloor vorig ...

186
186
Verrast KV Mechelen compleet met 'ultieme bekroning'?

In de allerlaatste editie van de Champions' Play-Off maakt KV Mechelen eindelijk voor de eerste keer ...

160
160

Meer sportnieuws