'Bayern wil transfermarkt op stelten zetten'

326 stemmen
'Bayern wil transfermarkt op stelten zetten'

Bij Bayern München versterkten ze zich deze maand al met Daley Blind en zijn ze ook nog op zoek naar een doelman, want Manuel Neuer komt door een beenbreuk dit seizoen niet meer in actie. De Duitse recordkampioen kijkt echter ook al verder en zou in de zomer aan absolute transferstunt aan het plannen zijn.


Volgens The Telegraph is de kans immers groot dat Bayern in de zomer een bod gaat uitbrengen op Harry Kane. Afgelopen zomer zagen ze nog Robert Lewandowski een transfer naar FC Barcelona forceren en het vertrek van de Poolse prijsschutter werd eigenlijk niet echt opgevangen. Dat zou alsnog moeten gebeuren met de komst van Kane, die straks zijn laatste contractjaar ingaat.

Tottenham was de voorbije jaren nooit bereid om mee te werken aan een vertrek van zijn sterspeler, maar na dit seizoen zouden de kaarten anders kunnen liggen. Ze zouden nog steeds een slordige 115 miljoen euro verlangen voor Kane, maar de verwachting is dat die prijs vooral zal gelden voor Engelse teams, omdat ze geen concurrent willen versterken. Voor buitenlandse clubs zou de prijs weleens een stuk kunnen zakken.

CONCURRENTIE VAN REAL
Daar zou Bayern van willen profiteren om zo eindelijk weer een topspits in de rangen te hebben. Ze moeten echter wel uitkijken voor concurrentie van Real Madrid, dat ook op de loer zou liggen. De Koninklijke lijkt evenwel ook andere plannen te hebben. Volgend seizoen gaan ze nog door met Karim Benzema, waarna ze hun pijlen zouden kunnen richten op de veel jongere Erling Haaland of Kylian Mbappé.

LEES OOK: 'Genk casht miljoenen na knaltransfer Saibari'

🚀

Zou Kane een goede transfer zijn voor Bayern?

Meest recent

Nederlanders gaan los op incident Tielemans/Trossard

Youri Tielemans en Leandro Trossard speelden dinsdag een cruciale rol in de overgetelijke comeback ...

74
74
'Club trekt bleek weg: groots keepersplan op instorten'

Club Brugge had gehoopt om tegen de eerste trainingen een nieuwe doelman beet te hebben. Dat plan ...

129
129
Transferhonger Union niet te stillen: WK-ganger naar Dudenpark

Union SG toont zich bijzonder actief op de zomermercato. Donderdag werd alweer de zesde ...

33
33
Anderlecht en Meunier: pijnlijke waarheid komt boven

Thomas Meunier lijkt op papier een droomoplossing voor Anderlecht. Transfervrij, Belg, ervaren en ...

269
269
'Club Brugge schrikt op: Tresoldi rond met twee ploegen'

Club Brugge wil Nicolo Tresoldi tijdens de huidige zomermercato aan boord houden. Maar dat wordt ...

312
312
Premier League davert: City verpulvert Brits transferrecord

Na tien gouden jaren onder Pep Guardiola, wil Manchester City komend seizoen een nieuwe ...

34
34
Brusselmans vreest hommeles bij Duivels: "Zij zijn pissig"

Maandagnacht strijden de Rode Duivels met de Verenigde Staten om een plek in de kwartfinales van het ...

156
156
Garcia moet fors ingrijpen: Vanaken en De Ketelaere gedumpt?

De Rode Duivels staan in de 1/8ste finales van het WK 2026 na een onwaarschijnlijke thriller tegen ...

388
388
Garcia slaat voetbalwereld met verstomming: "Gekker, gek, gekst"

Na een onwaarschijnlijke comeback heeft België zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales ...

249
249
'Anderlecht komt te laat: De Cat bereikt voorakkoord'

Na de komst van Giulian Biancone heeft RSC Anderlecht met Léo Pétrot nu al twee ...

565
565
KRC Genk pakt uit: kampioenenmaker viert terugkeer

Voorlopig is Jeppe Erenbjerg nog altijd de enige nieuwkomer bij KRC Genk, dat wel nog op zoek is ...

164
164
Garcia op glad ijs: racismerelletje rond Rode Duivels

Het heeft bloed, zweet en tranen gekost, maar de Rode Duivels zitten in de achtste finale van het ...

218
218
'Club Brugge gaat vol voor winger: bod van 5 miljoen'

Nog geen maand na het veroveren van de titel hervatte Club Brugge maandag de trainingen. Voorlopig ...

479
479
Ruben Van Gucht krijgt zware klappen: "Heel zielig ventje!"

Ruben Van Gucht ligt andermaal (zwaar) onder vuur. De journalist, ondertussen actief voor drie ...

370
370
'Vandenhaute wil Antwerp: akkoord met Gheysens op til'

Van een bommetje gesproken. Eerder deze week geraakte bekend dat niemand minder dan Wouter ...

619
619
Kranten maken sterspeler Rode Duivels met grond gelijk

Na een thriller van jewelste wisten de Rode Duivels zich alsnog te kwalificeren voor de achtste ...

571
571
Filip Joos ontploft hélémaal bij 'Mirakel van Seattle'

Kan een scenario nog knotsgekker geschreven worden? De Rode Duivels zwalpten gisteren ongeveer 85 ...

218
218
'Club schrikt zich hoedje: Arsenal kaapt droomtransfer'

Bij Club Brugge wachten ze nog altijd op hun eerste aanwinst van de zomer. De landskampioen is ...

656
656
PSV-watcher brengt belangrijke De Cat-update

Het blijft een groot vraagteken of Anderlecht volgend seizoen nog op Nathan De Cat zal kunnen ...

174
174
Slechte keuzes van Garcia? Proto reageert met grote lof

De Rode Duivels hebben tegen Senegal één van hun meest iconische WK-wedstrijden ooit ...

236
236
'Club vreest voor Tresoldi: volgende topclub meldt zich'

Club Brugge zal deze zomer weer de nodige smaakmakers verliezen. Na een sterk seizoen waarin ze de ...

245
245
KV Mechelen strikt nu ook talent van Club Brugge

KV Mechelen maakte vorig seizoen indruk door met een jong en veelal Belgisch elftal de zesde plaats ...

135
135
'Oplapwerk en enorm dilemma voor Garcia met Duivels-ster'

De confrontatie met Senegal werd woensdagavond een thriller voor de Rode Duivels. Die leverde ...

254
254
Anderlecht verrast compleet met tweede aanwinst

Anderlecht staat voor een zeer drukke transferzomer, want de kern moet grondig vernieuwd worden. ...

587
587
'Grote kuis bij Duitsland na WK-drama: 5 slachtoffers'

De zestiende finales van het WK hebben meteen al voor verrassingen gezorgd. De Rode Duivels wisten ...

179
179

Meer sportnieuws