Dreyer: "Hij sprak heel positief over Anderlecht"

door
Dreyer:

RSC Anderlecht haalde Anders Dreyer weg bij FC Midtjylland. De speler, die een type is zoals Manuel Benson, moet Paars-Wit aanvallend scorend vermogen bijbrengen. Daarnaast hoopt Anderlecht nog eens een speler in huis te hebben gehaald die met een flits een match kan beslissen. De Deen sprak over zijn komst naar de Belgische recordkampioen.


Dreyer speelde de afgelopen jaren voor Brighton, St.Mirren, sc Heerenveen, FC Midtjylland en Rubin Kazan. We hoorden sommige journalisten verklaren dat hij in Engeland niet speelde wegens enkele blessures, maar dat klopt niet. Hij speelde een half jaar voor Brighton, maar daar moest hij vrede nemen met wedstrijden bij de U23. Nadien volgden uitleenbeurten aan St.Mirren en Heerenveen. Daar kwam hij vaak aan de bak. Het was echter pas bij FC Midtjylland en Rubin Kazan dat hij helemaal tot ontbolstering kwam.

MAKKELIJKE KEUZE

Dreyer sprak met enkele oude bekenden over zijn transfer naar de Brusselaars. "Ik sprak met Onyedika (Club Brugge) en ook met Olsson (door Midtjylland gehuurd van RSCA). Hij speelde hier nog en sprak heel goed over Anderlecht. Mijn beste positie is rechts als flankaanvaller, maar ik kan ook links en centraal uit de voeten", zei Dreyer op zijn perspraatje. Ook met Bruun Larsen (die enkele maanden voor Anderlecht speelde) had hij contact over de Brusselaars.

Het is tegenwoordig niet vanzelfsprekend om voor een team als Anderlecht te kiezen. "Anderlecht was een makkelijke keuze, toen ik twee weken geleden voor het eerst over de interesse hoorde. Een grote club, die drie sterren op de badge staan er niet zomaar. Dat streelde mijn ego. Ideaal voor een jonge speler als ik. Zelfs zonder Deense coach en CEO had ik hier getekend", aldus de flankaanvaller. Tegen Zulte Waregem start Dreyer, die eind november voor het laatst in actie kwam, nog op de bank.

LEES OOK: Van Anderlecht naar de vergeethoek in Westerlo: "Oplossing vinden"

Gaat Dreyer schitteren bij RSCA?

Meest recent

Hayen verrast: twee sterkhouders ontbreken bij Club Brugge

Club Brugge moet om 20u45 aan de bak in eigen huis tegen Sporting Charleroi. Van Blauw-Zwart wordt ...

17
17
Opluchting bij Union, frustratie bij Cercle: "Extra man"

Union SG won met 2-0 van Cercle Brugge. De landskampioen speelde zeker geen sterke partij, maar ze ...

13
13
Ajax hakt knoop door: grote beslissing over hoofdtrainer

Bij Ajax ontsloegen ze John Heitinga na de tegenvallende resultaten. Technisch directeur Alex Kroes ...

13
13
Van Anderlecht naar de vergeethoek in Westerlo: "Oplossing vinden"

Bij RSC Anderlecht vertrokken de afgelopen jaren de nodige spelers uit Neerpede. Er waren verhalen ...

64
64
Hoefkens laat PSV stevig zweten in de Eredivisie

PSV is alweer een tijdje op toerental gekomen in de Eredivisie. De landskampioen ging zopas op ...

24
24
FC Barcelona viert terugkeer naar Camp Nou met glansrijke zege

FC Barcelona speelde in de late namiddag voor het eerst sinds zeer lang weer in Camp Nou. De ruim ...

51
51
Union moet zwoegen, maar legt Cercle toch over knie

Na het puntenverlies tegen zwarte beest KV Mechelen voor de interlandbreak heeft Union zaterdag ...

53
53
Bayern schrikt hard, maar haalt toch weer sloophamer boven

Na het verrassende puntenverlies tegen Union Berlin voor de interlandbreak heeft Bayern München ...

52
52
Bounida maakt statement: grote doorbraak in de maak?

Al jaren geldt Rayane Bounida als één van de allergrootste talenten van België. ...

74
74
'Anderlecht drukt door, maar Man City en Utd op de loer'

Anderlecht trekt sinds de komst van Olivier Renard als technisch directeur volop de kaart van ...

117
117
Vanderbiest hielp KV Mechelen aan verrassende aanwinst

KV Mechelen hoopt dit weekend zijn plaats in de top zes te kunnen behouden, maar daarvoor zal het ...

96
96
'Club Brugge krijgt herkansing bij toptalent'

Club Brugge lijkt weer een bewogen mercato tegemoet te gaan. Het wemelt nu al van de geruchten rond ...

243
243
Chelsea pakt belangrijke zege en mengt zich in titelstrijd

De Engelse titelstrijd zou dit seizoen weleens razend spannend kunnen gaan worden. Daar waar ze de ...

21
21
'Duranville neemt drastische toekomstbeslissing'

De voorbije interlandbreak bracht een opsteker voor de Jonge Duivels, want zij konden nog eens ...

123
123
Schot in roos voor Club: oude bekende doet trio ontploffen

Club Brugge kreeg in de zomer te maken met heel wat belangrijke vertrekkers, maar die werden tot ...

248
248
'Strijd om Mokio is los: grootmacht in polepositie'

Ajax neemt het zaterdagavond in de Eredivisie op tegen Excelsior, maar voor Jorthy Mokio zullen ...

71
71
Renard legt doelstellingen van Anderlecht op tafel

Met een prestigieuze zege tegen Club Brugge leek Anderlecht vlak voor de interlandbreak een grote ...

148
148
Ondanks nieuwe onthullingen: "Ajax moet Overmars kans geven"

Het is de laatste weken weer crisis bij Ajax en dat betekent ook dat er weer druk gespeculeerd wordt ...

37
37
Genk slijpt nieuwe diamant: jonkie apart genomen op training

KRC Genk wist de voorbije jaren heel wat jonge talenten uit de eigen jeugdopleiding te lanceren. En ...

264
264
Overmars lacht tanden bloot: groot transfernieuws Antwerp

Antwerp FC is bezig aan een behoorlijk tegenvallend seizoen tot dusver. Dat heeft deels te maken met ...

872
872
Lammens slaat heel United met verstomming: Amorim reageert

In de Premier League wil Manchester United maandagavond tegen Everton FC zijn reeks zonder ...

1099
1099
'Club houdt zich vast: winters miljoenenbod op steunpilaar'

Club Brugge heeft niet de gewoonte om sterkhouders te laten gaan in januari, maar maakte daar in het ...

185
185
"Tegen België op het WK? Zou ik héél vervelend vinden"

De Rode Duivels hebben zich officieel geplaatst voor de WK-eindronde van komende zomer. Maar zij ...

120
120
TRANSFERUURTJE: 'Club haalt topaanwinst, transferbom Kane'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

390
390
'Leko krijgt cruciale update uit ziekenboeg AA Gent'

AA Gent gaat zaterdag op bezoek bij Westerlo. In de stille Kempen wordt het wellicht weer puzzelen ...

144
144

Meer sportnieuws