Dreyer: "Hij sprak heel positief over Anderlecht"

door
Dreyer:

RSC Anderlecht haalde Anders Dreyer weg bij FC Midtjylland. De speler, die een type is zoals Manuel Benson, moet Paars-Wit aanvallend scorend vermogen bijbrengen. Daarnaast hoopt Anderlecht nog eens een speler in huis te hebben gehaald die met een flits een match kan beslissen. De Deen sprak over zijn komst naar de Belgische recordkampioen.


Dreyer speelde de afgelopen jaren voor Brighton, St.Mirren, sc Heerenveen, FC Midtjylland en Rubin Kazan. We hoorden sommige journalisten verklaren dat hij in Engeland niet speelde wegens enkele blessures, maar dat klopt niet. Hij speelde een half jaar voor Brighton, maar daar moest hij vrede nemen met wedstrijden bij de U23. Nadien volgden uitleenbeurten aan St.Mirren en Heerenveen. Daar kwam hij vaak aan de bak. Het was echter pas bij FC Midtjylland en Rubin Kazan dat hij helemaal tot ontbolstering kwam.

MAKKELIJKE KEUZE

Dreyer sprak met enkele oude bekenden over zijn transfer naar de Brusselaars. "Ik sprak met Onyedika (Club Brugge) en ook met Olsson (door Midtjylland gehuurd van RSCA). Hij speelde hier nog en sprak heel goed over Anderlecht. Mijn beste positie is rechts als flankaanvaller, maar ik kan ook links en centraal uit de voeten", zei Dreyer op zijn perspraatje. Ook met Bruun Larsen (die enkele maanden voor Anderlecht speelde) had hij contact over de Brusselaars.

Het is tegenwoordig niet vanzelfsprekend om voor een team als Anderlecht te kiezen. "Anderlecht was een makkelijke keuze, toen ik twee weken geleden voor het eerst over de interesse hoorde. Een grote club, die drie sterren op de badge staan er niet zomaar. Dat streelde mijn ego. Ideaal voor een jonge speler als ik. Zelfs zonder Deense coach en CEO had ik hier getekend", aldus de flankaanvaller. Tegen Zulte Waregem start Dreyer, die eind november voor het laatst in actie kwam, nog op de bank.

LEES OOK: Anderlecht aan zet: Bornauw voert gesprekken op

Gaat Dreyer schitteren bij RSCA?

Meest recent

'Kompany lacht tanden bloot: Bayern contacteert steraanvaller'

Bayern München heeft zaterdagavond geschiedenis geschreven. Tijdens de vlotte zege op St. Pauli ...

10
10
TU: 'Gepeperde transfersom Vermeeren, Club vindt aanvaller'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

82
82
KV Kortrijk promoveert naar JPL: transfervuurwerk op komst

KV Kortrijk zal volgend seizoen weer te zien zijn in de Jupiler Pro League. De Kerels waren zeker ...

103
103
Sebaoui briest na STVV – Club Brugge: ploegmakkers afgemaakt

STVV stond op voorsprong in de eerste helft tegen Club Brugge. De Kanaries speelden een sterke ...

79
79
Uitblinker Godts spreekt over zomerse knaltransfer

Mika Godts behoorde bij Ajax weer tot de uitblinkers. De buitenspeler was goed voor een doelpunt, ...

30
30
Vetlesen zet Club Brugge op scherp: “Assholes…”

Het zag er na 45 minuten op Stayen niet goed uit voor Club Brugge. Blauw-Zwart stond op achterstand ...

171
171
Union Berlin pakt uit met primeur: eerste vrouwelijke T1

Union Berlin staat in de Bundesliga op een elfde plek, op zeven punten van de degradatiestreep. De ...

34
34
Valentine gooit bom rond Van Gucht: Charlotte slaat terug

De liefdesperikelen rond Ruben Van Gucht hebben een nieuwe, opvallende wending genomen. In een ...

74
74
Vanderbiest waarschuwt Club Brugge & co

KV Mechelen pakte vorige week een punt tegen AA Gent. Dat was oververdiend. Vandaag nemen de ...

227
227
Westerlo kietelt KRC Genk: spelers spreken ambitie uit

Waar sommigen misschien hadden verwacht dat Royal Antwerp FC of Standard het KRC Genk nog moeilijk ...

86
86
Paniek in amateur: 'Racismerel beslist kampioenschap'

In de amateurreeksen is het stilaan ook 'money time'. Toch lijkt er in één van die ...

85
85
Vanaken verrast: lof voor opvallende pion

Club Brugge kroop door het oog van de naald tegen STVV. De Kanaries verdienden meer dan een ...

174
174
Kompany schrijft geschiedenis: ongeloof bij iedereen

Bayern München is onstopbaar, zo lijkt het wel. Ze wonnen met 0-5 van St. Pauli en dat met een ...

99
99
Leko velt oordeel over Sabbe, Forbs én Diakhon

Club Brugge won bijzonder gevleid met 1-2 op het veld van STVV. De Truienaars kregen de beste ...

359
359
Vrancken over dé fase: "Heb hier minder problemen mee"

STVV speelde een beresterke partij tegen Club Brugge. De Limburgers verdienden zeker een punt, maar ...

148
148
'Club Brugge zet zinnen op nieuwe sensatie'

Bij Club Brugge staan ze voor een héél drukke zomer. De kans is groot dat er een halve ...

315
315
Bayern staat perplex na ongenadige ingreep van Kompany

Bij Bayern drukt Vincent Kompany niet alleen op het veld zijn stempel door. Ook in de kleedkamer ...

254
254
KRC Genk mikt hoog: absolute droomtransfer op komst

KRC Genk hoopt via Play-Off 2 een Europees ticket te bemachtigen. De Limburgers moeten jaarlijks ...

438
438
Anderlecht aan zet: Bornauw voert gesprekken op

Olivier Renard had kritiek op Jesper Fredberg omwille van het ‘laten liggen’ van enkele ...

231
231
‘Transferstrijd Vermeeren barst los: 30 miljoen euro’

Arthur Vermeeren krijgt amper tot geen kansen meer bij Olympique Marseille. Het ziet er dan ook naar ...

214
214
Boskamp maakt Anderlecht af: “Bende dooie vogeltjes”

RSC Anderlecht ging vorige speeldag met 4-2 onderuit tegen Club Brugge. In de eerste helft werd ...

167
167
Club Brugge pakt zege na drama en blessures op Stayen

Een veerkrachtig Club Brugge heeft na een uiterst spannende wedstrijd een cruciale zege geboekt op ...

288
288
Euvrard reageert verrassend na ‘misser van het seizoen’

Standard Luik ging in eigen huis met 1-2 onderuit tegen Westerlo en zag zo de Kemphanen naar de ...

62
62
Leko maakt Club Brugge-speler kapot: “Einde verhaal?”

Club Brugge kende een desastreuze eerste helft tegen Sint-Truiden VV. Blauw-Zwart kwam op ...

398
398
Spanning in CPL: Beveren viert en balende Vanderhaeghe

SK Beveren blijft nog wat verder bouwen aan zijn droomseizoen. Op de Freethiel werd nu ook ...

132
132

Meer sportnieuws