Dreyer: "Hij sprak heel positief over Anderlecht"

door
Dreyer:

RSC Anderlecht haalde Anders Dreyer weg bij FC Midtjylland. De speler, die een type is zoals Manuel Benson, moet Paars-Wit aanvallend scorend vermogen bijbrengen. Daarnaast hoopt Anderlecht nog eens een speler in huis te hebben gehaald die met een flits een match kan beslissen. De Deen sprak over zijn komst naar de Belgische recordkampioen.


Dreyer speelde de afgelopen jaren voor Brighton, St.Mirren, sc Heerenveen, FC Midtjylland en Rubin Kazan. We hoorden sommige journalisten verklaren dat hij in Engeland niet speelde wegens enkele blessures, maar dat klopt niet. Hij speelde een half jaar voor Brighton, maar daar moest hij vrede nemen met wedstrijden bij de U23. Nadien volgden uitleenbeurten aan St.Mirren en Heerenveen. Daar kwam hij vaak aan de bak. Het was echter pas bij FC Midtjylland en Rubin Kazan dat hij helemaal tot ontbolstering kwam.

MAKKELIJKE KEUZE

Dreyer sprak met enkele oude bekenden over zijn transfer naar de Brusselaars. "Ik sprak met Onyedika (Club Brugge) en ook met Olsson (door Midtjylland gehuurd van RSCA). Hij speelde hier nog en sprak heel goed over Anderlecht. Mijn beste positie is rechts als flankaanvaller, maar ik kan ook links en centraal uit de voeten", zei Dreyer op zijn perspraatje. Ook met Bruun Larsen (die enkele maanden voor Anderlecht speelde) had hij contact over de Brusselaars.

Het is tegenwoordig niet vanzelfsprekend om voor een team als Anderlecht te kiezen. "Anderlecht was een makkelijke keuze, toen ik twee weken geleden voor het eerst over de interesse hoorde. Een grote club, die drie sterren op de badge staan er niet zomaar. Dat streelde mijn ego. Ideaal voor een jonge speler als ik. Zelfs zonder Deense coach en CEO had ik hier getekend", aldus de flankaanvaller. Tegen Zulte Waregem start Dreyer, die eind november voor het laatst in actie kwam, nog op de bank.

LEES OOK: Edward Still heeft 'droomtransfer' helemaal beet

Gaat Dreyer schitteren bij RSCA?

Meest recent

Coach Hoffenheim komt met prachtig Kompany-verhaal

Wat zal Marc Coucke 's nachts nog vaak wakker worden en zich voor het hoofd slaan dat hij Wouter ...

37
37
Edward Still heeft 'droomtransfer' helemaal beet

Edward Still was zondag nog trainer van RSC Anderlecht op het veld van KRC Genk, vandaag tekende hij ...

60
60
Club Brugge vindt nieuw elan: "Pakte goed uit"

Club Brugge won bijzonder makkelijk met 3-0 van Standard. Uiteraard waren ze bijzonder tevreden bij ...

87
87
Rapport Renard: hallucinante balans bij Anderlecht

RSC Anderlecht zette Olivier Renard zoals verwacht op straat. Het transferrapport van Renard kleurt ...

143
143
Strijd top zes barst los: RSCA juicht, Genk baalt toch

Club Brugge, Union SG en STVV gaan zeker de top zes halen. Daaronder strijden héél wat ...

388
388
Vannieuwkerke kruipt uit moeras: emoties laaien hoog op

Wie Karl Vannieuwkerke de voorbije jaren alleen maar kende als het vaste, vertrouwde gezicht van de ...

19
19
Anderlecht met 5 op 24: enkel deze remedie kan hen redden

RSC Anderlecht verloor kansloos met 2-0 van KRC Genk. De Brusselaars boekten een 5 op 24. Hoe kan ...

135
135
Karetsas doet boekje open over Hayen én Fink

KRC Genk won verdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers kunnen zo de top zes weer ruiken. ...

189
189
Anderlecht zoekt sportief directeur: zes mogelijke kandidaten

RSC Anderlecht ontsloeg zoals verwacht Olivier Renard. De Brusselaars lieten weten dat de zoektocht ...

1180
1180
Club Brugge haalt slag thuis met contract tot 2029

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van hun jonge talenten ...

184
184
Bornauw spreekt: update over nieuwe coach én TD

RSC Anderlecht moet op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer en sportief directeur. CEO Kenneth Bornauw ...

315
315
'Anderlecht zoekt coach: 2 topkandidaten, één alternatief'

Het is een chaotische maandag geweest bij Anderlecht met het plotse vertrek van Edward Still en ...

479
479
Nations League: mogelijke tegenstanders Rode Duivels bekend

De komende maanden zal alles bij de Rode Duivels in het teken staan van het WK van volgende zomer. ...

139
139
'Anderlecht neemt beslissing in zoektocht naar coach'

Quo vadis, Anderlecht? Het is dé vraag van de komende dagen, welke richting Paars-Wit uitgaat ...

279
279
Vergissing Anderlecht? "Het zal nu niet beter gaan"

Het was maandag nog maar eens bijltjesdag bij Anderlecht. Hoofdcoach ad interim Edward Still gaf er ...

343
343
'Voormalig toptalent Man Utd naar Belgische (sub)top'

De wintermercato is nog maar net gesloten, maar vele clubs zullen toch nog de nodige ...

69
69
'Anderlecht zet zeer verrassende Belgische coach op lijst'

Bij Anderlecht vond in de laatste week een ongeziene leegloop plaats. Na het ontslag van Besnik Hasi ...

589
589
Razend spannend om PO1: Vandenbempt geeft 3 favorieten

De 24ste speeldag in de Jupiler Pro League heeft opnieuw voor de nodige verschuivingen in het ...

486
486
'Club Brugge greep naast Italiaanse sensatie'

Club Brugge blikt terug op een uiteindelijk vrij rustige wintermercato. Zaid Romero en Kaye Furo ...

204
204
Crisis bij Anderlecht: Proto en Albert wijzen de vinger

Anderlecht is zondag en maandag in een ongeziene crisis beland. Eerst leed het in Genk een zoveelste ...

501
501
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe topkandidaat én leegloop bij Anderlecht'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

487
487
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

94
94
Boost bij Club Brugge:”Goednieuwsshow in Jan Breydel”

Club Brugge had geen moeite met Standard Luik afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League. ...

417
417
‘Deserteur’ bij Anderlecht: “Smalletjes en niet netjes”

Het is een totale leegloop bij RSC Anderlecht. Na het ontslag van Besnik Hasi verlieten ook Lucas ...

637
637
Antwerp in bizarre situatie: “Hoe gek het ook klinkt”

Royal Antwerp FC ging van de hemel naar de hel. In de beker won The Great Old met 0-1 op het veld ...

248
248

Meer sportnieuws