'Belgische clubs grijpen naast ex-Jonge Duivel'

door
'Belgische clubs grijpen naast ex-Jonge Duivel'

De winterse transferperiode duurt nog twee weken en heel wat clubs uit de Jupiler Pro League azen in die periode nog op versterking. Daarbij wordt uiteraard uitgekeken naar Belgische spelers, al was het maar om aan de vereiste zes voetbalbelgen op het wedstrijdblad te raken. Een Jonge Duivel lijkt echter al van de lijstjes geschrapt te mogen worden.


Tuttomercatoweb weet dat verschillende eersteklassers graag Daam Foulon hadden willen huren, maar zij komen van een kale reis terug. De 23-jarige linksachter zou immers geen interesse hebben in een terugkeer naar België en in Italië willen blijven. Daar is hij sinds 2020 aan de slag bij Benevento, waar hij dit seizoen tot dusver zestien keer in actie kwam.

Zijn ploeg staat dit seizoen tot dusver op een teleurstellende vijftiende plaats, maar desondanks is er veel interesse voor Foulon. Verschillende andere teams uit de Serie B zouden ook op zijn diensten azen, waaronder Cosenza en SPAL. Dat eerste team is de rode lantaarn en lijkt daardoor niet meteen een interessante optie voor Foulon, maar SPAL zou hem misschien wel kunnen verleiden.

Foulon kreeg zijn jeugdopleiding bij Anderlecht, maar brak daar niet door in het eerste elftal. Hij verkaste naar Waasland-Beveren, waar hij wel titularis wist te worden. Dat leverde hem een verrassende transfer naar toenmalig Serie A-club Benevento op. Daar kwam hij in 2,5 jaar intussen 70 keer in actie, waarbij hij één keer scoorde en vier assists gaf.

Zou hij beter terugkeren naar de JPL?

Meest recent

De Condé benoemt enorm verschil bij Genk

Niet alleen Club Brugge is deze week aan zet in Europa. Donderdag komt ook KRC Genk in actie, want ...

6
6
Openda en Faes beleven zeer pijnlijke avond in CL

Het is dinsdagavond geen al te beste avond geworden voor de Belgen in de Champions League. Thibaut ...

9
9
Van der Elst stuurt Club grote waarschuwing voor Atletico

Club Brugge haalde vorig seizoen knap de achtste finales van de Champions League en hoopt dat ...

32
32
'Nieuwe knaltransfer Union: meer dan 20 miljoen'

Union moet de Champions League-wedstrijden van deze week op de televisie volgen, nadat de ...

49
49
TRANSFERUURTJE: 'Twijfels rond Schreuder, exit Verschaeren'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

182
182
Mbappé scheldt ‘racist’ de huid vol: “Nooit meer spelen”

De racismerel in de Champions League tussen Real Madrid en Benfica blijft de gemoederen bezighouden. ...

84
84
Vandenbempt draait kar volledig over Club Brugge

Club Brugge staat in de Champions League-tussenronde tegenover Atlético Madrid. De ...

284
284
Noa Lang haalt ferm uit na glansrol bij Galatasaray

Noa Lang verliet Napoli in de winter voor Galatasaray. De concurrentie in Italië was enorm en ...

97
97
Mignolet emotioneel: "Ze vragen alleen of ik pijn heb"

Bij Club Brugge leven ze toe naar wat hopelijk opnieuw een sprookjesachtige avond wordt op Jan ...

145
145
Einde CL-verhaal voor Mignolet? 'Big Si' velt oordeel

Simon Mignolet lijkt bezig aan zijn laatste maanden als doelman van Club Brugge. Hij is er einde ...

268
268
'Anderlecht en Renard: dé oorzaak voor vertrek bekend'

RSC Anderlecht ontsloeg Olivier Renard, wat geen verrassende beslissing was. De sportief directeur ...

329
329
Carrasco over Duivels én transfer: "Wil toch iets zeggen"

Yannick Carrasco kende al een héél mooie carrière, waarbij vooral zijn periode ...

69
69
Speler Club trapt niet in val: "Of ik naar Atlético wil?"

Nicolo Tresoldi praat regellmatig met buitenlandse media. De aanvaller gaf een interview aan het ...

120
120
Anderlecht switcht: enorme koerswijziging op komst

RSC Anderlecht blijft maar veranderen van visie, dat blijkt ook nu weer. Deze keer willen ze meer en ...

481
481
Verhuurde JPL-spelers: twee huurlingen tonen hun klasse

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

32
32
Atlético alert: AS waarschuwt voor twee Club-spelers

Club Brugge droomt ervan om zijn straffe Champions League-prestaties van vorige seizoen te evenaren. ...

142
142
Bizar tafereel in Benfica-Real: "Niet goed bij zijn hoofd"

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid heeft heel wat stof doen opwaaien. Zo ...

99
99
"Fysiek wonder" - Spanjaarden vol lof voor 'rots' bij Club

In de Champions League kruist Club Brugge woensdagavond de degens met Atlético Madrid. De ...

268
268
'Vertrek na 16 seizoenen: Verschaeren nadert nieuwe club'

De clubleiding bij RSC Anderlecht is momenteel druk in de weer met de zoektocht naar een nieuwe ...

913
913
Benfica-Real: Spaanse pers dropt straffe woorden over Courtois

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid werd compleet overschaduwd door de rel ...

285
285
‘Plottwist bij Anderlecht: controversiële TD op komst’

Anderlecht zoekt een nieuwe technisch directeur, en één kandidaat zorgt nu al voor ...

309
309
Club-Atlético: Leko laat opvallende naam uit basiself

Club Brugge moet woensdagavond opnieuw vol aan de bak in de Champions League. In de tussenronde op ...

315
315
Vinicius-rel escaleert: Courtois gooit feiten op tafel

Real Madrid heeft dinsdag een behoorlijke optie op de 1/8ste finales van de Champions League ...

199
199
Groot zorgenkind bij Club: "Valt van zijn gezicht te lezen"

In de Champions League kruist Club Brugge woensdagavond de degens met Atlético Madrid. Om ...

311
311
Mourinho komt met straffe beschuldiging na nederlaag

De wedstrijd tussen Benfica en Real Madrid was dinsdagavond dé blikvanger in de Champions ...

262
262

Meer sportnieuws