Blind speelt open kaart over interesse Antwerp

door
Blind speelt open kaart over interesse Antwerp

Het bleef deze wintermercato tot dusver stil bij Antwerp, want er streken nog geen aanwinsten neer op de Bosuil. De Great Old leek nochtans met een stevige stunt aan het nieuwe jaar te beginnen, want het leek een tijdlang op weg om Daley Blind binnen te hengelen. Uiteindelijk greep het echter naast de Oranje-international.


Wekenlang gonsde het van de geruchten over de mogelijke komst van Blind en de weg leek helemaal open te liggen toen het contract van de 32-jarige verdediger bij Ajax in onderling overleg ontbonden werd. Maar uiteindelijk bleef Antwerp toch met lege handen achter, want Blind tekende verrassend tot het einde van het seizoen bij Bayern München.

Maar Blind heeft wel degelijk nagedacht over een transfer naar de Bosuil. "Het is zeker een serieuze optie geweest", bevestigt Blind aan NOS. De innige band met technisch directeur Marc Overmars leek hem lange tijd over de streep te gaan trekken. "De kans is groot dat ik nog bij Ajax had gespeeld als Overmars was gebleven", stelt hij immers ook.

BAYERN
Toen Blind een vrije speler werd, kwam de interesse echter serieus op gang. Daarna bleek Antwerp kansloos. "Engeland, Spanje, de MLS... Er waren genoeg gesprekken gaande. Er heeft zich een flink aantal clubs gemeld", vertelt zijn makelaar Kees Vos. "Maar als Bayern ertussen zit, waar je aan het eind van het seizoen nog met de Champions League in je handen kan staan en kampioen kan worden... Dat is doorslaggevend geweest."

LEES OOK: Alles of niets: zo starten Antwerp en Anderlecht

Moet Antwerp een andere grote naam zoeken?

Meest recent

'Club Brugge ruikt geld bij deal van 80 miljoen euro'

Club Brugge incasseerde de afgelopen honderden miljoenen euro’s via uitgaande transfers. De ...

29
29
Euvrard geeft toe: zomeraanwinst mag Standard al verlaten

Bij Standard kennen ze alweer een zeer moeilijk seizoen. Vincent Euvrard zal met zijn team moeten ...

9
9
Overname op til? Saudi-Arabië zorgt voor bommetje in JPL

Onze redactie kwam de afgelopen maanden met een aantal primeurs. Zo haalden we al een hele tijd ...

169
169
Belgisch voetbal kreunt: 666 miljoen euro als noodoplossing

Het Belgische voetbal leeft al vele jaren boven zijn stand. Dankzij kapitaalsinjecties van de ...

74
74
Vanderbiest voert druk op: "Bij hén is het van moeten"

KV Mechelen kan vanavond een zeer goede zaak doen in de Jupiler Pro League. Ze nemen het in eigen ...

37
37
'KV Mechelen mist duo, Hayen hakt Genk-knopen door'

KV Mechelen krijgt straks KRC Genk over de vloer, een van de rechtstreekse concurrenten in de jacht ...

252
252
De Mil moet puzzelen: sterkhouders out bij AA Gent

KAA Gent gaat zaterdag op bezoek bij Charleroi, een rechtstreekse concurrent voor de top zes. ...

75
75
Vader Vlasic brandt Van Gucht af na ontkenning scheiding

Wel gescheiden, niet gescheiden en uiteindelijk... blijken Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic toch ...

212
212
Leko verschaft cruciale update uit ziekenboeg Club Brugge

Aanstaande woensdag komt Atlético Madrid op bezoek in Jan Breydel, waar Club Brugge zondag ...

212
212
Schreuder naar Anderlecht: laatste struikelblok bekend

Na de straffe bekerzege tegen Antwerp gaan er hier en daar stemmen op om interimcoach ...

669
669
Jan Mulders hart bloedt: “Ik dacht aan begrafenissen”

Jan Mulder werd een poos geleden genadeloos aan de kant geschoven door VTM. De Nederlandse analist ...

91
91
Kaye Furo meteen naar de achtergrond bij Brentford

Kaye Furo maakte afgelopen wintermercato de verrassende transfer naar Brentford. De aanvaller was ...

172
172
Straffe Anderlecht-comeback? Ariël Jacobs reageert

RSC Anderlecht pakte in de beker een ferme opsteker door zich onverhoopt te kwalificeren voor de ...

405
405
Ophef na Atlético-Barça: Flick compleet over de rooie

FC Barcelona kreeg in de beker een ferm pak slaag van Atlético Madrid, de tegenstander van ...

54
54
De Cat spaart lof niet over Taravel: “Hij had gelijk”

RSC Anderlecht zat de afgelopen weken in de hoek waar de klappen vallen, maar tegen Royal Antwerp FC ...

291
291
‘Romano dropt groot transfernieuws over Stankovic’

Aleksandar Stankovic is een schot in de roos bij Club Brugge. Blauw-Zwart haalde de middenvelder ...

315
315
Openda helemaal afgemaakt door Italiaans icoon

Het was toch een verrassing toen eind augustus het nieuws kwam dat Loïs Openda een toptransfer ...

118
118
'Anderlecht zet verrassende stap in zoektocht naar TD'

Anderlecht plaatste zich donderdagavond voor de bekerfinale en dat was een welkome opsteker in ...

626
626
Kompany balt vuist: Bayern maakt einde aan transfersaga

Vincent Kompany kan zeer tevreden zijn over het seizoen van Bayern München tot dusver. Zijn ...

52
52
Grote transferverrassing rond Igor Thiago

Igor Thiago zag zijn eerste seizoen bij Brentford nog in rook opgaan door aanhoudend blessureleed, ...

103
103
Om deze reden zat Mignolet plots naast Garcia bij loting

Donderdagavond vond in Brussel de loting plaats voor de volgende editie van de Nations League. De ...

202
202
Overname Antwerp op komst? Club bevestigt gesprekken

Er wordt intussen al een hele tijd druk gespeculeerd over de toekomst van Antwerp. Sinds de titel in ...

820
820
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht vol voor Schreuder, exodus bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

281
281
Rode Duivels schrikken: bomvolle speelkalender bekend

De loting van de Nations League heeft België in een loodzware groep in de Nations League ...

107
107
Dejaegere naar JPL? ‘KVK-pion verrast met wending’

Brecht Dejaegere heeft een verleden in de Jupiler Pro League bij KAA Gent, maar dit seizoen speelt ...

393
393

Meer sportnieuws