'Genk weet wanneer El Hadj krabbel zet onder contract'

door
'Genk weet wanneer El Hadj krabbel zet onder contract'

Anouar Ait El Hadj kwam voor het laatst in actie voor Anderlecht in de partij tegen RSC Charleroi op 26 december vorig jaar. Het is dan ook begrijpelijk dat de 20-jarige aanvallende middenvelder andere oorden wil opzoeken. Bij Genk willen ze de jonge Brusselaar dan ook zo snel mogelijk laten meetrainen met de groep.


Het lijkt een uitgemaakte zaak dat El Hadj binnenkort Neerpede verlaat voor een avontuur bij de leider in de Belgische competitie. Het Belang van Limburg liet al verstaan dat er werd verwacht dat de middenvelder maandag de overstap zou maken naar Genk, maar tot op heden staat er nog niets officieel op papier. 

Naar verluid zou El Hadj een contract van 4,5 jaar kunnen tekenen bij de Limburgers, die bereid zijn om twee miljoen neer te tellen voor de speler uit Molenbeek. Bij Anderlecht mocht hij dit seizoen nog maar drie keer opdraven en ook onder coach Riemer ziet het er naar uit dat hij niet meteen speelminuten zal krijgen.

WOENSDAG
Volgens Het Belang van Limburg zou El Hadj nog enkele laatste zaken moeten afronden bij Anderlecht en ten laatste woensdagochtend een handtekening zetten bij zijn nieuwe club. Op die manier zou hij woensdag al een eerste keer kunnen meetrainen bij Genk. De Limburgers nemen het vanavond op tegen Westerlo en trekken vrijdag naar Eupen. De kans lijkt echter klein dat El Hadj dan al in actie zal komen.

LEES OOK: 'Anderlecht heeft beet: alsnog ingaande transfer'

Kan El Hadj bij Genk doorbreken?

Meest recent

'Witte rook in Anderlecht: medische testen aan de gang'

In het absolute slot van de wintermercato valt er bij RSC Anderlecht nog heel wat te beleven. ...

117
117
Stijnen met JPL-transfer, Westerlo verrast met deal

KVC Westerlo en Patro Eisden hebben zopas nog twee ingaande transfers meegedeeld. De twee clubs ...

28
28
Vurige liefde: kapitein Dender valt voor knappe kinesiste

De grote liefde vinden op de werkvloer? Het is uiteraard iets dat wel vaker voorkomt. Maar een ...

35
35
'Anderlecht heeft beet: alsnog ingaande transfer'

RSC Anderlecht gaat dan toch nog versterking halen. De Brusselaars hebben hun volgende nieuwe speler ...

240
240
Beveren pakt alsnog uit met straffe aanwinst

SK Beveren heeft zijn fans nog weten te verwennen op deze Deadline Day. De Waaslanders hebben nog ...

63
63
KV Kortrijk legt flinke som op tafel bij reeksgenoot

KV Kortrijk heeft zoals verwacht op Deadline Day nog een nieuwe spits aangetrokken. De Kerels hebben ...

66
66
OH Leuven stuurt floptransfer naar de Eredivisie

OH Leuven kent voor het zoveelste jaar op rij een grijs seizoen. De club verandert het geweer al ...

17
17
Topref Bram Van Driessche slaat verrassend nieuwe weg in

Is dit het begin van een afscheid of net het startschot van iets nieuws? Bram Van Driessche, ...

469
469
JPL-clubs slapen: Belgische aanvaller versiert transfer

Belgische ploegen speuren vaak in het buitenland rond naar versterking om die witte merel te vinden. ...

73
73
'Geen Club Brugge-deal, Anderlecht waagt plots zijn kans'

Gaat RSC Anderlecht zich nog roeren op de transfermarkt? De kans is klein, maar de Brusselaars ...

412
412
STVV en Cercle Brugge ronden alsnog twee transferdeals af

STVV en Cercle Brugge hebben op de laatste dag van de wintermercato nog twee spelers van de hand ...

46
46
'Transferbom in Anderlecht: smaakmaker naar Premier League'

Een transferbom in Anderlecht. Daar gaan ze op de valreep toch nog een absolute sterkhouder ...

903
903
Zulte Waregem maakt nog twee vertrekkers bekend

Zulte Waregem kent nog een drukke transferdag, hetzij vooral aan uitgaande zijde. Essevee heeft ...

111
111
Club en Anderlecht laten nog talenten vertrekken

Het is nog maar de vraag of we op Deadline Day nog veel activiteit moeten verwachten bij Club Brugge ...

124
124
'Genk baalt en grijpt naast absolute miljoenentransfer'

KRC Genk beleefde tot dusver een vrij rustige wintermercato, al valt het niet uit te sluiten dat er ...

376
376
Van der Elst tackelt Leko: "Rare uitspraak"

Club Brugge zal met gemengde gevoelens terugblikken op de voorbije week. Met een knappe zege tegen ...

197
197
'Anderlecht all-in voor bekende naam als opvolger Hasi'

Voor Anderlecht is 2026 rampzalig begonnen. Het plaatste zich wel voor de halve finale van de beker, ...

714
714
Opgesloten zonder uitleg: Wesley Sonck compleet van slag

Wesley Sonck gaat doorgaans geen uitdaging uit de weg. De ex-voetballer is voornamelijk te zien als ...

66
66
'Ronaldo is het beu en gaat in staking in Saudi-Arabië'

Cristiano Ronaldo is intussen al drie jaar lang hét uithangbord van de Saudische competitie. ...

59
59
'Westerlo sluit nog deals met Rangers en OH Leuven'

Westerlo deed vorig weekend een uitstekende zaak, want met een zege op het veld van Zulte Waregem ...

59
59
'Anderlecht slikt blessure- en transferdomper'

Het werd voor Anderlecht alweer een tegenvallend weekend, met een pijnlijke nederlaag op Standard. ...

370
370
Standard bevestigt vertrek, zomeraanwinst weg bij Antwerp?

Voor Belgische clubs sluit de transfermarkt maandagavond en wellicht zullen er daarvoor nog de ...

188
188
'Club Brugge slaat toch nog toe: aanwinst medisch gekeurd'

Bij Club Brugge gingen er de voorbije weken heel wat geruchten over mogelijke wintertransfers, maar ...

474
474
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk bij Club, Hasi out bij Anderlecht'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

234
234
‘KAA Gent slaat op de valreep toe: toptalent binnen’

KAA Gent zal op het slot van de wintermercato nog toeslaan. Journalist Rudy Galetti laat weten dat ...

293
293

Meer sportnieuws