Vandenhaute kan hetze rond Kompany niet begrijpen

410
Vandenhaute kan hetze rond Kompany niet begrijpen

RSC Anderlecht verkeert momenteel in een diepe crisis. Op sportief vlak loopt het allerminst voor de recordkampioen, en ook in de bestuurskamer heerst er steeds meer onduidelijkheid rond de capaciteiten van de bestuursleden. Op de koop toe hebben de supporters hun onvrede geuit over Wouter Vandenhaute. Die gaf vandaag al tekst en uitleg over een potentieel ontslag en zijn toekomst bij de club, maar had ook enkele woorden over over het vertrek van Vincent Kompany. 


In De Afspraak maakte Vandenhaute duidelijk dat hij de commotie en hetze rond het ontslag van Vincent Kompany bij de club nog steeds niet begrijpt. "Rond het begin van vorig jaar vroegen journalisten mij waarom Kompany nog steeds niet ontslagen werd bij de club. De slechte resultaten werden evenmin gesmaakt bij onze supporters. Enkele maanden geleden werd me dan weer gevraagd waarom we Kompany niet hebben gehouden", klinkt het bij de niet-uitvoerende voorzitter van de Brusselaars. 

"De mayonaise met Kompany pakte niet zo goed als we hadden gewild. We hebben de hele situatie samen besproken, en zijn als vrienden uit elkaar gegaan. Met een goede verstandhouding dus. Toen we Mazzu haalden was iedereen in België positief. Het pakte echter ook niet uit zoals we hadden gewild. Daarvoor neem ik de schuld gerust op mij", laat Vandenhaute nog weten in het Canvas-programma. 

Ideale repetitie voor topper tegen Antwerp

Woensdag neemt Anderlecht het in eigen huis op tegen Zulte Waregem. Aanstaande zondag volgt dan weer een verplaatsing richting Seraing. De twee wedstrijden zijn van levensbelang voor het toekomstig seizoen van de Brusselse recordkampioen. Als Riemer een zes op zes weet te pakken - wat gezien de sterktes van de tegenstander een absolute must is - zou het meteen een ideale generale repetitie zijn voor Anderlecht met de topwedstrijd tegen Antwerp in het vooruitzicht. Die vindt plaats op 29 januari. 


LEES OOK: Bornauw, Club en WK U17: Bruno reageert op hete hangijzers

Had Anderlecht het vertrouwen in Kompany moeten behouden?

Meest recent

Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

83
83
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

221
221
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

149
149
Club Brugge zorgt voor nieuwe CL-stunt op PSV

Club Brugge zet de straffe vorm in de Champions League verder. Na eerdere zeges tegen Internazionale ...

171
171
KV Kortrijk schiet zichzelf ferm in de voet tegen KV Mechelen

KV Mechelen en KV Kortrijk werkten een inhaalmatch af tijdens een Europese midweek. Storm Austen ...

44
44
"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

237
237
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

84
84
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

33
33
Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

28
28
Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

In de komende dagen zal Mark van Bommel bekend maken welke Rode Duivels hij selecteert voor het ...

32
32
Geen rotatie bij Club: Leko komt met verklaring

Club Brugge hoopt straks tegen PSV weer een knap resultaat neer te zetten, nadat het in zijn laatste ...

32
32
Leko kiest verwachte elf, ook geen verrassingen bij PSV

Om 21u is Club Brugge weer aan zet in de Champions League. Na de knappe zes op zes tegen Inter en ...

46
46
'Wéér duel België-Marokko: doorslaggevende factor bekend'

De voorbije jaren zaten België en Marokko elkaar al regelmatig in de haren in de strijd om jong ...

103
103
Union verbaast Spanje: "Eén van beste teams die we al tegenkwamen"

Donderdag is ook Union weer aan zet in de Europa League. De Brusselaars zijn daarin tot dusver ...

94
94
Mokerslag Standard: aanvoerder maandenlang out?

Na de Europese week gaat de focus vrijdag meteen weer op de Jupiler Pro League, voor de laatste keer ...

53
53
Boodschap voor Van Bommel: "Rode Duivels blijven doel"

Anderlecht neemt het donderdag om 18u45 in zijn vierde wedstrijd in de league phase van de Europa ...

36
36
Milkon verrast iedereen met nieuwe club

De laatste jaren krijgen alsmaar meer jonge trainers hun kans in het Belgische voetbal, zij het met ...

26
26
Bormans speelt open kaart over Europese ambitie Union

Donderdag wordt alweer een drukke dag voor de Belgische teams in Europa. Ook Union moet dan opnieuw ...

37
37
Bornauw, Club en WK U17: Bruno reageert op hete hangijzers

Donderdag moet Anderlecht alweer aan de bak, want dan komt op de vierde speeldag in de Europa League ...

126
126
Ronaldo deelt hartverscheurend bericht na tragedie in Spanje

Cristiano Ronaldo speelde een groot stuk van zijn carrière in Spanje, uiteraard bij Real ...

50
50
Leko gelooft het zelf niet: Verhaeghe ruikt ongeziene stunt

Ivan Leko trapt bij Club Brugge bewust op de rem. Na de 3-4 tegen Inter gooit iedereen met ...

267
267
Geen goed voorteken voor Club: NXT verliest in slot van PSV

Club Brugge gaat om 21u op zoek naar zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League. ...

110
110
Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

214
214
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

85
85
Relatie Van Gucht en Charlotte Van Looy onder druk?

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

81
81

Meer sportnieuws