De Ketelaere opnieuw middelpunt van kritiek: "Een echte loser"

door
De Ketelaere opnieuw middelpunt van kritiek:

AC Milan verkeert niet bepaald in bloedvorm. De Rossoneri zag AS Roma vorige week in de slotseconde van de topwedstrijd gelijk maken, en werd enkele dagen nadien ook nog eens uitgeschakeld in de Italiaanse beker. Op de koop toe werd er gisteren ook niet gewonnen van laagvlieger Lecce. Een smaakloze partij eindigde op een 2-2 gelijkspel. 


Alle ogen waren de voorbije partijen opnieuw gericht op Charles De Ketelaere. De peperdure zomertransfer van Milan mocht tegen Roma maar enkele minuten invallen, maar kreeg dan wel weer een basisplaats van Stefano Pioli in de bekerwedstrijd tegen Torino. Daar stelde de Rode Duivel - opnieuw - teleur, waarna hij dit weekend zelfs 90 minuten op de bank bleef tegen Lecce. Het ziet er dus allerminst goed uit voor de duurste uitgaande transfer aller tijden uit onze Jupiler Pro League

Woensdag neemt Milan het in Saudi-Arabië op tegen Inter in de Italiaanse supercup. In de aanloop van die partij werd aan het Milanese clubicoon Arrigo Sacchi gevraagd wat hij vindt van de prestaties van Charles De Ketelaere. "Hij komt het veld op als een loser. Hij lijkt wel doodsbang. Het is misschien nog te vroeg om een oordeel te vellen, want hij is een buitenlander en heeft wellicht meer tijd nodig. Het is wel duidelijk dat hij afziet", klinkt het bij de voormalige succestrainer van de Rossoneri. 

Kans tegen Lukaku? 

Bij Internazionale lijkt Lukaku vrede te moeten gaan nemen met een plaats op de bank in de Supercoppa. De Rode Duivel is nog steeds niet volledig fit na een aanhoudende knieblessure. Voor De Ketelaere zou er dan wel weer hoop zijn voor een eventuele basisplaats, klinkt het bij de Italiaanse media. Zijn vervangers deden het tegen Lecce ook allesbehalve goed, waardoor Pioli mogelijks een nieuwe kans geeft aan het Brugse jeugdproduct. 

Komt het nog goed met De Ketelaere bij Milan?

Meest recent

Transferalarm bij Antwerp: "Wit konijn van Overmars"

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de tweede seizoenshelft in de Jupiler Pro League begonnen. Na ...

6
6
De Cat valt opnieuw uit: Hasi reageert geïrriteerd

RSC Anderlecht beleefde zondag een rotavond. De Brusselaars kwamen tegen FCV Dender ondermaats voor ...

65
65
Club-Marseille: Leko hakt knopen door in basisploeg

Woensdag is het zover, dan volgt de ontknoping in de League Phase van de Champions League. Club ...

91
91
'Man City zet Engeland op stelten met schoktransfer'

Met Marc Guehi en Antoine Semenyo verzekerde Manchester City zich tijdens de huidige mercato al van ...

58
58
Anderlecht zakt door het ijs: sterkhouder krijgt 3 op 10

Aan de vooravond van een cruciaal vierluik, wou RSC Anderlecht voor eigen volk nog eens extra ...

120
120
‘Club Brugge op ramkoers: toptarget kookt van woede’

Club Brugge duwt keihard door voor een absoluut toptarget. Alleen: aan de andere kant groeit de ...

941
941
'Plotse wending Genk: miljoenentransfer in Premier League'

KRC Genk blijft ook onder Nicky Hayen maar aanmodderen in de eigen competitie, deelname aan de ...

244
244
'Vuurwerk in laatste transferweek: Club laat miljoenen rollen'

Club Brugge bereidt zich momenteel voor op het cruciale Champions League-duel van woensdagavond ...

343
343
'Malaise Anderlecht deint uit: ontslag Hasi op tafel'

De tweede seizoenshelft is nog maar net goed op weg, of er hangt alweer een crisis in de lucht bij ...

549
549
Westerlo baalt na late gelijkmaker: "Moeten het binnenhalen"

De afsluiter van de 22ste speeldag in de Jupiler Pro League kreeg zondagavond geen winnaar. KV ...

38
38
'Bizarre wending rond Marc Brys bij Kameroen'

Kameroen schopte het op de voorbije Africa Cup tot de kwartfinales, waarin ze echter uitgeschakeld ...

210
210
Vanderbiest bevestigt: "Zijn laatste match voor Mechelen"

KV Mechelen is zondagavond niet verder geraakt dan een gelijkspel tegen Westerlo, waarmee het een ...

310
310
De Winter scoort, maar Milan verliest terrein in titelstrijd

AC Milan heeft zondag geen goede zaak gedaan in de strijd om de titel. Het slaagde er immers niet in ...

14
14
Hasi viseert drie spelers na dramatische prestatie

In november leek Anderlecht zich nog te ontpoppen tot titelkandidaat na zeges in de toppers tegen ...

489
489
Knaltransfer Carrasco: "Hij is een uitstekende speler"

Yannick Carrasco is intussen 2,5 jaar aan de slag in Saudi-Arabië, waar Al-Shabab in de zomer ...

94
94
Hazard begrijpt fans: "Niet genoeg wat we laten zien"

Anderlecht beleefde zondag alweer een pijnlijke avond in de competitie. Het bleef in eigen stadion ...

122
122
'Nieuwe wending: na basisplaats vertrek bij Anderlecht'

Anderlecht liet zondagavond pijnlijke punten liggen tegen rode lantaarn Dender. Besnik Hasi kon in ...

378
378
Geen goede zaak voor PO1: Mechelen redt pas op valreep punt

De strijd om de top zes is weer een beetje spannender geworden. KV Mechelen liet de concurrentie ...

75
75
Hoogspanning Anderlecht: spelers op matje, ontslag Hasi gevraagd

De motor van RSC Anderlecht blijft voorlopig sputteren in de Jupiler Pro League. Zondagavond raakte ...

694
694
Nieuwe klap Anderlecht: rode lantaarn pakt gouden punt

RSC Anderlecht heeft zondagavond opnieuw averij opgelopen in de Jupiler Pro League. Paars-Wit kon ...

240
240
Rentree in mineur: Juventus verpest grote comeback Lukaku

Romelu Lukaku heeft zijn eerste speelminuten van het seizoen gemaakt. Na maanden revalideren maakte ...

56
56
‘Vermeeren schrikt zich rot: OM maakt schokbeslissing’

Marseille wil z’n middenveld komende zomer compleet hertekenen. En dat nieuws komt als een ...

534
534
Sensatie! United reanimeert titelstrijd met zege op Arsenal

Zelf kampioen worden zit er allicht niet meer in, maar Manchester United drukt wel zijn stempel op ...

102
102
Na turbulent jaar staat Antwerp-fan Tom Waes voor zware test

Tom Waes zal ongetwijfeld blij zijn dat we in een nieuw jaar zitten. 2025 was turbulent voor het ...

26
26
Anderlecht uitgefloten aan rust: 'opvolger Hasi' al genoemd

Na de recente 1 op 9 wou RSC Anderlecht zo snel mogelijk aanknopen met een overwinning in de Jupiler ...

577
577

Meer sportnieuws