De Ketelaere opnieuw middelpunt van kritiek: "Een echte loser"

door
De Ketelaere opnieuw middelpunt van kritiek:

AC Milan verkeert niet bepaald in bloedvorm. De Rossoneri zag AS Roma vorige week in de slotseconde van de topwedstrijd gelijk maken, en werd enkele dagen nadien ook nog eens uitgeschakeld in de Italiaanse beker. Op de koop toe werd er gisteren ook niet gewonnen van laagvlieger Lecce. Een smaakloze partij eindigde op een 2-2 gelijkspel. 


Alle ogen waren de voorbije partijen opnieuw gericht op Charles De Ketelaere. De peperdure zomertransfer van Milan mocht tegen Roma maar enkele minuten invallen, maar kreeg dan wel weer een basisplaats van Stefano Pioli in de bekerwedstrijd tegen Torino. Daar stelde de Rode Duivel - opnieuw - teleur, waarna hij dit weekend zelfs 90 minuten op de bank bleef tegen Lecce. Het ziet er dus allerminst goed uit voor de duurste uitgaande transfer aller tijden uit onze Jupiler Pro League

Woensdag neemt Milan het in Saudi-Arabië op tegen Inter in de Italiaanse supercup. In de aanloop van die partij werd aan het Milanese clubicoon Arrigo Sacchi gevraagd wat hij vindt van de prestaties van Charles De Ketelaere. "Hij komt het veld op als een loser. Hij lijkt wel doodsbang. Het is misschien nog te vroeg om een oordeel te vellen, want hij is een buitenlander en heeft wellicht meer tijd nodig. Het is wel duidelijk dat hij afziet", klinkt het bij de voormalige succestrainer van de Rossoneri. 

Kans tegen Lukaku? 

Bij Internazionale lijkt Lukaku vrede te moeten gaan nemen met een plaats op de bank in de Supercoppa. De Rode Duivel is nog steeds niet volledig fit na een aanhoudende knieblessure. Voor De Ketelaere zou er dan wel weer hoop zijn voor een eventuele basisplaats, klinkt het bij de Italiaanse media. Zijn vervangers deden het tegen Lecce ook allesbehalve goed, waardoor Pioli mogelijks een nieuwe kans geeft aan het Brugse jeugdproduct. 

Komt het nog goed met De Ketelaere bij Milan?

Meest recent

Leko krijgt gigantische opsteker vlak voor Club-Marseille

Club Brugge kijkt woensdag Olympique Marseille recht in de ogen namens de Champions League. ...

1
1
Middenvelder Anderlecht kiest voor straffe Belgische transfer

Bij RSC Anderlecht gaan er ook dit jaar een aantal talenten vertrekken. Vanuit RSCA Futures is er ...

34
34
Vanhaezebrouck snoeihard: “Beschamend voor een topclub”

Naar goede gewoonte neemt Hein Vanhaezebrouck de Belgische clubs onder de loep. Deze keer keek de ...

36
36
‘Club Brugge geeft niet op: nieuw bod op toptarget’

Club Brugge wil deze mercato nog flink uitpakken. Blauw-Zwart kent dit seizoen wisselende resultaten ...

213
213
Achter gesloten deuren: Marc Coucke emotioneel geraakt

Bij RSC Anderlecht stond de sfeer de voorbije dagen onder hoogspanning. Het puntenverlies tegen ...

44
44
‘KAA Gent zit niet stil en lonkt naar verdediger'

KAA Gent is niet van plan om af te remmen op de wintermercato. De Buffalo’s willen op het slot ...

73
73
Frank Boeckx beleeft natte droom bij vrouwelijke collega

Frank Boeckx werd na zijn actieve carrière een meer dan gewaardeerd analist en ...

51
51
‘Oliveir Deman verbaast en heeft knappe transfer beet’

Olivier Deman is op zoek naar een vaste basisstek. De Rode Duivel is volgens Het Nieuwsblad op weg ...

36
36
Club houdt hart vast: veelbesproken ref voor Marseille

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Olympique Marseille. Blauw-Zwart kan zich nog ...

113
113
OM-coach De Zerbi dropt straffe Club Brugge-uitspraak

Woensdagavond is het zover, dan bereikt de League Phase van de Champions League zijn climax. Club ...

344
344
Trainersdebacle bij Anderlecht: "Kompany terughalen?"

Tenzij RSC Anderlecht zich komende zondag herpakt op het veld van Standard, lijkt het over en uit ...

198
198
'Club drukt door: tweede winteraanwinst in aantocht'

Met Félix Lemaréchal haalde Club Brugge afgelopen weekend zijn eerste winteraanwinst ...

612
612
Kompany trekt grote ogen: Kane-bommetje bij Bayern

Bayern München verloor afgelopen weekend zijn eerste match in de Bundesliga, maar is voorts ...

90
90
Hoofd Hasi op kapblok: 'ideale opvolger' wordt genoemd

Besnik Hasi blijft tot nader orde de hoofdtrainer van RSC Anderlecht. Maar als het komende zondag ...

414
414
Grove transferblunder Genk: "Hij is nu al een miskoop"

KRC Genk is bezig aan een tegenvallend seizoen tot dusver, enkel de Europese campagne is een ...

560
560
Politie vreest ergste: forse ingreep voor Club-Marseille

Woensdag wordt de laatste speeldag van de League Phase in de Champions League afgewerkt. Club Brugge ...

245
245
‘Anderlecht ruikt stunt: JPL-topcoach staat te trappelen’

Anderlecht liet zondagavond opnieuw steken vallen, en dat voelde je meteen in de tribunes. De ...

830
830
Zulte Waregem pakt opnieuw uit: ruwe diamant tekent

Zulte Waregem speelde zaterdag een verdienstelijke wedstrijd, maar verloor uiteindelijk wel op Club ...

168
168
Anderlecht schrikt zich rot: Vazquez meteen held in La Liga

Het contrast kon bijna niet groter zijn. Terwijl RSC Anderlecht maandag een crisisoverleg hield ...

264
264
Gheysens buiten geschreeuwd: nieuwe eigenaars bij Antwerp?

Opvallend tafereel zondag in de vernieuwde tribune 2 van de Bosuil. Tijdens de match tegen Charleroi ...

294
294
Malaise Anderlecht: ultimatum Hasi, sterkhouders op matje

RSC Anderlecht trekt komende zondag met het mes op de keel naar Standard. Loopt het in Luik opnieuw ...

209
209
Jackers of Mignolet: Leko hakt Club Brugge-knoop door

Ivan Leko maakt zich naar eigen zeggen weinig zorgen, maar de vele tegengoals zijn toch een thema ...

637
637
Anderlecht likt wonden: rampscenario voor Standard

Na het gelijkspel tegen Dender staan de zenuwen alweer strakgespannen bij RSC Anderlecht, waar ...

261
261
Lardot tikt VAR op vingers: Union door oog van de naald

De afgelopen weken stond de Belgische arbitrage weer in het oog van de storm, maar op speeldag 22 ...

156
156
Coucke onthult masterplan: Anderlecht polst Kompany

Ondanks het crisisoverleg na de recente twee op twaalf mag Besnik Hasi voorlopig in het zadel ...

1056
1056

Meer sportnieuws