De Ketelaere opnieuw middelpunt van kritiek: "Een echte loser"

554 stemmen
De Ketelaere opnieuw middelpunt van kritiek:

AC Milan verkeert niet bepaald in bloedvorm. De Rossoneri zag AS Roma vorige week in de slotseconde van de topwedstrijd gelijk maken, en werd enkele dagen nadien ook nog eens uitgeschakeld in de Italiaanse beker. Op de koop toe werd er gisteren ook niet gewonnen van laagvlieger Lecce. Een smaakloze partij eindigde op een 2-2 gelijkspel. 


Alle ogen waren de voorbije partijen opnieuw gericht op Charles De Ketelaere. De peperdure zomertransfer van Milan mocht tegen Roma maar enkele minuten invallen, maar kreeg dan wel weer een basisplaats van Stefano Pioli in de bekerwedstrijd tegen Torino. Daar stelde de Rode Duivel - opnieuw - teleur, waarna hij dit weekend zelfs 90 minuten op de bank bleef tegen Lecce. Het ziet er dus allerminst goed uit voor de duurste uitgaande transfer aller tijden uit onze Jupiler Pro League

Woensdag neemt Milan het in Saudi-Arabië op tegen Inter in de Italiaanse supercup. In de aanloop van die partij werd aan het Milanese clubicoon Arrigo Sacchi gevraagd wat hij vindt van de prestaties van Charles De Ketelaere. "Hij komt het veld op als een loser. Hij lijkt wel doodsbang. Het is misschien nog te vroeg om een oordeel te vellen, want hij is een buitenlander en heeft wellicht meer tijd nodig. Het is wel duidelijk dat hij afziet", klinkt het bij de voormalige succestrainer van de Rossoneri. 

Kans tegen Lukaku? 

Bij Internazionale lijkt Lukaku vrede te moeten gaan nemen met een plaats op de bank in de Supercoppa. De Rode Duivel is nog steeds niet volledig fit na een aanhoudende knieblessure. Voor De Ketelaere zou er dan wel weer hoop zijn voor een eventuele basisplaats, klinkt het bij de Italiaanse media. Zijn vervangers deden het tegen Lecce ook allesbehalve goed, waardoor Pioli mogelijks een nieuwe kans geeft aan het Brugse jeugdproduct. 

Komt het nog goed met De Ketelaere bij Milan?

Meest recent

Portugal wint 'rood duel', wereldgoal bij de VS

Vanavond stonden er een aantal oefenduels voor het WK op het programma. Onder meer Portugal en ...

0
0
Geen Club Brugge, wel duurste transfer ooit in Zweden

Club Brugge gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen moet onder meer een vervanger ...

27
27
Dezelfde ploeg tegen Egypte? Garcia legt uit

Rudi Garcia verraste met een aantal keuzes in de basisploeg. België won makkelijk met 5-0 van ...

36
36
Lammens laat Man Utd-fans watertanden met uitspraak

Manchester United kende na het ontslag van Ruben Amorim best nog een goed seizoen. Ze eindigden ...

29
29
Garcia over niet-selectie Duivels: "Moeilijkste keuze ooit"

Bondscoach Rudi Garcia selecteerde 26 spelers voor het WK. De Fransman had vooral in twee dossiers ...

71
71
De Ketelaere straalt: "Dat geeft heel veel vertrouwen"

Charles De Ketelaere begint als nummer één in de spits aan het WK. De Rode Duivel ...

29
29
Mechele looft twee ploegmaats: "Een nachtmerrie!"

Brandon Mechele kreeg van bondscoach Rudi Garcia een kans in de basis. De ervaren verdediger kende ...

214
214
Odjidja hangt op 37-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Vadis Odjidja speelde afgelopen seizoen voor Eendracht Aalst Lede. Vanavond raakte bekend dat het ...

84
84
‘Over zijn lijk: Leko blaast Club Brugge-droomtransfer op’

Club Brugge leek in januari al te anticiperen op een mogelijk vertrek van Joël ...

539
539
Argentinië moet puzzelen: Mac Allister toch nog naar WK?

Binnen vijf dagen gaat het WK van start en dus is bij alle deelnemende landen bidden dat ze niet met ...

49
49
Eén grote ergernis bij Duivels na klinkende zege

De Rode Duivels kunnen straks met een zeer goed gevoel afreizen naar de Verenigde Staten voor het ...

237
237
'Tzolis stelt cruciale voorwaarde voor transfer'

Club Brugge staat na het veroveren van de landstitel voor een zeer drukke transferzomer. Het lijkt ...

239
239
Lukaku komt met update over terugkeer naar Anderlecht

Na een moeilijk seizoen lijkt Romelu Lukaku toch nog een leuke troef te gaan worden voor de Rode ...

492
492
Ondanks knalprestatie: Garcia woedend op zijn spelers

Na de overwinning in Kroatië ook nog een klinkende 5-0 tegen Tunesië: de Rode Duivels ...

433
433
Buitenlandse pers trekt conclusie over WK-kansen Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag de fans verwend in hun uitzwaaiwedstrijd. Tunesië werd met 5-0 ...

539
539
Klaar voor basisplaats? Lukaku reageert

Er viel in de voorbije week niets dan goed nieuws te rapen bij de Rode Duivels. Na de fraaie ...

74
74
“We kunnen wereldkampioen worden”: Meunier overtuigd

De Rode Duivels trekken in een uiterst positieve sfeer naar het WK. Ze hebben zaterdag immers ook ...

105
105
Kranten zien Duivel schitteren: "Wordt dé attractie van WK"

De voorbereiding op het WK van de Rode Duivels is uitstekend verlopen. Na de knappe overwinning in ...

172
172
Duivels met vertrouwen naar WK: Tunesië simpel afgemaakt

De Rode Duivels hebben in hun generale repetitie voor het WK nog wat extra vertrouwen getankt. ...

84
84
Antwerp kondigt fraaie Engelse trip aan

Antwerp beleefde een tegenvallend seizoen, waarin het in de grijze middenmoot eindigde en in de ...

92
92
'Transfermeevaller: AA Gent vangt nog 2 miljoen euro'

AA Gent zal zich deze zomer moeten zien te wapenen voor het Europese avontuur van volgend seizoen. ...

221
221
België charmeert, één Duivel grote man: "Sensatie op WK!"

De Rode Duivels begonnen om 15u aan hun laatste oefenmatch voor het WK. Ruim 43.000 fans waren ...

161
161
'Fredberg wil uitpakken met JPL-kampioenenmaker'

Jesper Fredberg is sinds bijna een jaar aan de slag bij Sampdoria in de Serie B. Het eerste seizoen ...

145
145
Degryse scherp voor twee keuzes Garcia: "Vind ik raar"

De Rode Duivels spelen tegen Tunesië hun laatste oefenmatch voor het WK. Bondscoach Rudi Garcia ...

278
278
'Club Brugge zet zinnen op peperdure doelman'

Club Brugge heeft afscheid genomen van Simon Mignolet (gestopt) en Dani van den Heuvel (geen nieuw ...

556
556

Meer sportnieuws