'Leeds blijft Club Brugge-piste grondig bestuderen'

door
'Leeds blijft Club Brugge-piste grondig bestuderen'

Club Brugge slaagde er tegen Anderlecht niet in om een karrenvracht aan kansen af te werken. De landskampioen zag sterkhouders als Vanaken, Buchanan en Nielsen heel wat goede kansen de nek omwringen. Daarnaast toonde ook zomeraankoop Roman Yaremchuk (alweer) niet dat hij een neus voor doelpunten heeft.


Het blijft vooralsnog koffiedik kijken wat Club Brugge tijdens de komende weken nog zal uitvoeren op de wintermercato. De landskampioen haalde met Josef Bursik al een doublure voor Simon Mignolet in huis, waardoor het stilaan duidelijk is dat Senne Lammens binnenkort andere oorden zal gaan opzoeken. Of de jongeling nog in januari zal vertrekken, of eerder opteert voor een transfervrij vertrek na het seizoen, blijft nog maar de vraag.

In Engeland weet men alvast dat Leeds United de perikelen rond Senne Lammens op de voet aan het volgen is. De Engelse eersteklasser toont al enkele weken interesse in de 20-jarige doelman. Gezien het aflopende contract van de Belgische jeugdinternational zou het logisch zijn dat Leeds wacht op een overgang tot aan het einde van het seizoen. De Yorkshirepost stelt echter dat Leeds nog steeds bestudeert of het Lammens niet nu al richting Elland Road kan krijgen.

Minimaal transferbedrag

De marktwaarde van Lammens wordt momenteel geschat op 600.000 euro. Gezien zijn transfervrije status aan het einde van het seizoen zal Leeds mogelijks een stuk minder betalen indien het Lammens nu al naar Engeland wil lokken. Senne Lammens speelde dit seizoen nog niet op het hoogste niveau in België. Bij Club NXT kwam hij al zeven keer in actie. Daar opteert Blauw-Zwart namelijk voor leeftijdsgenoot Nick Shinton onder de palen.

LEES OOK: Wéér slipper United: Engelse pers pakt Lammens onder de loep

Is Leeds een goede keuze van Lammens?

Meest recent

Transferbommetje bij Antwerp: "Verslikte me in mijn koffie"

Antwerp FC wist de voorbije mercato's verschillende spelers voor de nodige miljoenen van de hand te ...

27
27
Historische Gouden Schoen Vanaken? "Zou te makkelijk zijn"

Hans Vanaken kan zondagavond voor een fenomenale mijlpaal zorgen. Indien hij zichzelf opvolgt als ...

21
21
'Barça helemaal overtuigd: eerste zomertransfer al bepaald'

FC Barcelona kruist zondagavond de degens met eeuwige rivaal Real Madrid in de finale van de ...

36
36
'AA Gent pakt uit: publiekslieveling op zucht van terugkeer'

Onder het bewind van nieuwe coach Rik De Mil, wil KAA Gent zich in de komende maanden herpakken na ...

191
191
Coach vh Jaar: ophefmakende naam plots in de running

Zondagavond wordt in Middelkerke de Gouden Schoen uitgereikt. Daarnaast worden ook prijzen ...

255
255
'Recordtransfer Tzolis: minimum-prijs Club Brugge onthuld'

Club Brugge wist in het voorbije kalenderjaar weer een pak miljoenen op te halen met de verkoop van ...

413
413
Courtois maakt Spanjaarden wild: "Reddingsboei Alonso"

Zondagavond wordt in Riyad de finale van de Supercopa de España afgewerkt. Dat wordt ...

206
206
Van Himst verbaast iedereen met Gouden Schoen-favoriet

Zondagavond wordt de 72ste Gouden Schoen uitgereikt. In aanloop naar het Gala regent het aan ...

685
685
Straffe Anderlecht-onthulling: "Werd zelfs met flesje gegooid"

RSC Anderlecht wist de voorbije maanden verschillende knappe resultaten neer te zetten. Maar die ...

442
442
'Bayern verwent Kompany met supertransfer in 2026'

Zondagavond trapt het Bayern München van coach Vincent Kompany zijn tweede seizoenshelft op ...

108
108
Gouden Schoen: grootste concurrent voor Tzolis bekend

Als gerespecteerd commentator/analist mocht ook Peter Vandenbempt mee bepalen wie straks de Gouden ...

247
247
TRANSFERUURTJE: 'Kompany lonkt naar JPL, plotse exodus Antwerp'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

175
175
Skoras open over exit Leko: “Pijnlijk, dat is het ergste”

KAA Gent zag coach Ivan Leko naar Club Brugge vertrekken. De Kroatische oefenmeester werd de ...

123
123
Courtois zint op wraak: oorlogstaal richting Barça

Thibaut Courtois is al jarenlang de absolute nummer 1 onder de lat bij Real Madrid. Toch is er ...

112
112
Vandenbempt maakt Gouden Schoen af: “Kwalijke evolutie”

Vanavond staat de Gouden Schoen op het programma. De grote favorieten zijn bekend en de winnaar zit ...

253
253
'Monstertransfer Jude Bellingham: 180 miljoen euro'

Jude Bellingham is één van de grootste voetbalsterren van het moment. Sinds zijn ...

160
160
‘Twist rond Van Den Bosch, Antwerp grijpt drastisch in’

Royal Antwerp FC dreigt deze wintermercato een ferme transferklap te incasseren. Twee centrale ...

577
577
Skoras doet boekje open over Club: “Zij waren niet eerlijk”

Michal Skoras maakte voor een kleine 2 miljoen euro de overstap van Club Brugge naar KAA Gent. Bij ...

303
303
'Galatasaray klopt aan bij Jupiler Pro League-topclub'

De Belgische ploegen zijn vooral bezig met uitgaande transfers, wat geen verrassing is. Door de ...

93
93
‘Anderlecht in shock: ijskoude douche bij Gouden Schoen’

Niemand zag dit aankomen bij Anderlecht. Wat een bekroning moest worden, dreigt plots misschien een ...

490
490
Miljoenendeal bij Patro: "Er kwam al een bod binnen"

Bij Patro Eisden draaien ze alweer een goed seizoen. De Limburgse tweedeklasser heeft alweer een ...

129
129
'Antwerp ferm verzwakt: twee basispionnen meteen weg'

Antwerp sloot 2025 af met een sterke reeks en houdt daardoor nog uitzicht op een plaats in de top ...

497
497
Anderlecht-drama? Hasi haalt schouders op

RSC Anderlecht moet aan de bak. Er staan zeer veel pittige duels op het programma de komende weken. ...

253
253
Gouden Schoen davert: onverwachte twist rond winnaar

De favoriet ligt voor de hand, maar de discussie is nog niet voorbij. Analisten, spelers en ...

399
399
Vanaken looft één RSCA'er: “Hij is redelijk indrukwekkend”

Hans Vanaken is al tien jaar aan het schitteren in België. De middenvelder van Club Brugge zag ...

613
613

Meer sportnieuws