'Club Brugge zet zinnen op nieuwe opportuniteit uit Engeland'

door
'Club Brugge zet zinnen op nieuwe opportuniteit uit Engeland'

Bij Club Brugge likt men ongetwijfeld nog zijn wonden na het puntenverlies van tegen Anderlecht. Blauw-Zwart was nagenoeg een volledige wedstrijd heer en meester tegen Paars-Wit, maar slaagde er na een karrenvracht aan kansen maar niet in om de driepunter binnen te halen.


Zojuist raakte bekend dat Club Brugge naar alle waarschijnlijkheid geen inkomende transfers meer zal doen tijdens de wintermercato. Toch maken diverse Engelse bronnen melding van het feit dat Club Brugge wel degelijk interesse zou tonen in een speler van het Engelse Rotherham United. Niemand minder dan Chiedozie Ogbene zou op de radar staan van de Belgische landskampioen, weet The Irish Edition

Bij de ploeg uit de Championship is Ogbene al enkele seizoenen één van de sterkhouders. De Ierse international met Nigeriaanse roots speelt ook tijdens deze jaargang een sterk seizoen. Met zes doelpunten en twee assists is Ogbene één van de weinige lichtpunten bij de laagvlieger uit de Championship. De marktwaarde van de Ier wordt geschat op twee miljoen euro.

De 25-jarige rechtsbuiten zou bij Club Brugge wel eens een extra optie op de flank kunnen worden voor de blessuregevoelige Buchanan en Skov Olsen. Zowel de Canadees als de Deen misten dit seizoen al heel wat wedstrijden door kleine blessures. Daarnaast kunnen ze ook allebei rekenen op heel wat interesse. Ogbene zou in de breedte alvast een handige optie zijn voor Scott Parker.

Invloed van Parker?

Het is allerminst opvallend te noemen dat Club Brugge opnieuw gelinkt wordt aan een speler uit de Engelse Championship. Scott Parker kent de competitie namelijk bijzonder goed, en vorige week haalde de landskampioen al Josef Bursik richting het Jan Breydelstadion. De Engelsman – overgekomen van Stoke City – werd als doublure voor Mignolet aangetrokken.

LEES OOK: Rechtstreeks naar UCL? Waarom Club voor deze Europese ploeg supportert

Heeft Club Brugge nog nood aan versterking?

Meest recent

'City dumpt weer grote naam: transferklapper Bernardo'

Manchester City liet de voorbije mercato's verschillende vaste waarden vertrekken. En dat lot dreigt ...

21
21
Rechtstreeks naar UCL? Waarom Club voor deze Europese ploeg supportert

Club Brugge wil ook komend seizoen weer aantreden in de Champions League. Daarvoor moet het beslag ...

82
82
JPL-uitblinker genoemd: "Zet hem bij KRC Genk ..."

KRC Genk dreigt dan toch naast de Champions' Play-Offs te grijpen. De Limburgers vielen afgelopen ...

89
89
Hevige discussie laait op: De Cat mee met Duivels naar WK?

Nathan De Cat pakte afgelopen weekend opnieuw uit met een vijf sterren-prestatie namens RSC ...

191
191
'Zomer-exit Tresoldi: Club Brugge hakt knoop door'

Club Brugge haalde vorige zomer een aantal mooie aanwinsten in huis, maar een aantal daarvan dreigt ...

174
174
Anderlecht ziet Taravel-dossier plots ontploffen

Anderlecht ziet het Taravel-dossier plots volledig kantelen. Wat begon als een tijdelijke oplossing, ...

185
185
Druk stijgt bij Union: Burgess echt op weg naar uitgang?

Union SG boekte afgelopen weekend een belangrijke thuiszege tegen KRC Genk. Bij de koploper behoorde ...

111
111
Toekomst De Bruyne onder druk: Napoli-insider geeft update

Kevin De Bruyne heeft vrijdagavond zijn rentree gemaakt bij SSC Napoli na maanden van blessureleed. ...

104
104
'Anderlecht kiest voor Taravel: meer details bekend'

De kogel is door de kerk: Jérémy Taravel blijft aan als trainer van RSC Anderlecht. ...

174
174
'Knaltransfer bij Club Brugge: top 15 van de wereld'

Club Brugge gaat alweer een lucratieve zomer tegemoet. Terwijl sterkhouders zoals Joel Ordonez, ...

503
503
Vanhaezebrouck verrast: uitblinkers weg bij Anderlecht?

RSC Anderlecht wist zondag nog eens zijn voet naast Club Brugge te zetten. Met dank vooral aan ...

261
261
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 29 bekend

Nu de reguliere competitie afstevent op zijn finale ontknoping kan ook de arbitrage zich geen fouten ...

96
96
Alderweireld's emotionele boodschap: "Het moet stoppen!"

Voormalig Rode Duivel Toby Alderweireld laat opnieuw van zich horen, maar deze keer niet op het ...

90
90
'Club schrikt zich rot: bliksemvertrek Tresoldi plots concreet'

Club Brugge dreigt na het seizoen verschillende steunpilaren kwijt te spelen. Zo komen jongens als ...

262
262
Maand na ontslag Hasi: drie grootste winnaars onder Taravel

Tenzij er geen oplossing wordt gevonden voor zijn gebrek aan een Pro License-diploma, zal RSC ...

259
259
'Wending in WK-selectie: Duivel doet Garcia plots twijfelen'

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het voorbereiden van zijn WK-selectie. Op ...

116
116
Nú al favoriet Gouden Schoen? "Dan is winnaar praktisch gekend"

Het nieuwe kalenderjaar is inmiddels al een dikke twee maanden ver. En dus zijn ook al de eerste ...

427
427
Groot probleem bij Club Brugge: Leko moet ingrijpen

Club Brugge heeft zondag opnieuw twee punten moeten toegeven op leider Union SG en bleef op eigen ...

324
324
Gheysens bruskeert: ongeziene ommezwaai bij Antwerp FC

Paul Gheysens duwt Antwerp FC plots richting een nieuwe koers. De beslissing komt niet uit de lucht ...

228
228
Done deal: Anderlecht stelt "Zwitsers zakmes" voor

RSC Anderlecht sleepte zondag een 2-2 gelijkspel uit de brand op het veld van aartsrivaal Club ...

380
380
Lardot evalueert speeldag 28: arbitrage de mist in?

In de laatste rechte lijn richting de play-offs neemt de spanning toe in de Jupiler Pro League. ...

1082
1082
Antwerp-fan Celine Van Ouytsel in shock: "Ze zei ja"

Is er iets groot in de maak in showbizzland? Met de woorden “She said yes” zorgde ...

119
119
'Anderlecht hakt knoop door: witte rook rond Taravel'

Ook in zijn vijfde wedstrijd als interimtrainer van RSC Anderlecht bleef Jérémy ...

217
217
Club Brugge deelt heuglijk nieuws: contract tot 2029

Club Brugge bleef zondag steken op een 2-2 gelijkspel tegen aarstrivaal RSC Anderlecht. In de topper ...

343
343
Union SG aan zet: Burgess duidelijk over zomers vertrek

Bij Union SG moeten ze stilaan een belangrijke knoop gaan doorhakken. Gaan ze verder of niet met ...

99
99

Meer sportnieuws