'Club Brugge zet zinnen op nieuwe opportuniteit uit Engeland'

door
'Club Brugge zet zinnen op nieuwe opportuniteit uit Engeland'

Bij Club Brugge likt men ongetwijfeld nog zijn wonden na het puntenverlies van tegen Anderlecht. Blauw-Zwart was nagenoeg een volledige wedstrijd heer en meester tegen Paars-Wit, maar slaagde er na een karrenvracht aan kansen maar niet in om de driepunter binnen te halen.


Zojuist raakte bekend dat Club Brugge naar alle waarschijnlijkheid geen inkomende transfers meer zal doen tijdens de wintermercato. Toch maken diverse Engelse bronnen melding van het feit dat Club Brugge wel degelijk interesse zou tonen in een speler van het Engelse Rotherham United. Niemand minder dan Chiedozie Ogbene zou op de radar staan van de Belgische landskampioen, weet The Irish Edition

Bij de ploeg uit de Championship is Ogbene al enkele seizoenen één van de sterkhouders. De Ierse international met Nigeriaanse roots speelt ook tijdens deze jaargang een sterk seizoen. Met zes doelpunten en twee assists is Ogbene één van de weinige lichtpunten bij de laagvlieger uit de Championship. De marktwaarde van de Ier wordt geschat op twee miljoen euro.

De 25-jarige rechtsbuiten zou bij Club Brugge wel eens een extra optie op de flank kunnen worden voor de blessuregevoelige Buchanan en Skov Olsen. Zowel de Canadees als de Deen misten dit seizoen al heel wat wedstrijden door kleine blessures. Daarnaast kunnen ze ook allebei rekenen op heel wat interesse. Ogbene zou in de breedte alvast een handige optie zijn voor Scott Parker.

Invloed van Parker?

Het is allerminst opvallend te noemen dat Club Brugge opnieuw gelinkt wordt aan een speler uit de Engelse Championship. Scott Parker kent de competitie namelijk bijzonder goed, en vorige week haalde de landskampioen al Josef Bursik richting het Jan Breydelstadion. De Engelsman – overgekomen van Stoke City – werd als doublure voor Mignolet aangetrokken.

LEES OOK: 'IJskoude exit dreigt: Club Brugge laat geen traan om Hayen'

Heeft Club Brugge nog nood aan versterking?

Meest recent

Oosting wild van Antwerp-verrassing: "Een openbaring!"

Een tweetal weken geleden was de bodem bereikt bij Antwerp FC, momenteel is de Great Old weer ...

1
1
'Actie bij Anderlecht: twee toptransfers voor titelboost'

RSC Anderlecht heeft zondag gezichtsverlies geleden met een zware 4-0-nederlaag op het veld van KVC ...

68
68
Pijnlijke afgang Real: Spaanse pers pakt Courtois onder de loep

Real Madrid heeft zondag een pijnlijke avond beleefd in La Liga. De Koninklijke verloor, na onder ...

29
29
Belgisch voetbal in diepe rouw: Glen De Boeck plots overleden

Het Belgische voetbal werd maandagochtend opgeschrikt door bijzonder triest nieuws. Voormalig Rode ...

326
326
'IJskoude exit dreigt: Club Brugge laat geen traan om Hayen'

Aan de buitenkant oogt alles nog rustig bij Nicky Hayen. Maar binnen de club groeit het gevoel dat ...

381
381
Union zwaar bevoordeeld? Oud-ref velt keihard verdict

Leider Union SG heeft voor het tweede weekend op rij puntenverlies geleden en beet zaterdag zijn ...

129
129
'Club moddert aan: bestuur grijpt in op transfermarkt'

Wie gehoopt had dat de bekerzege in Leuven de ommekeer zou inleiden bij Club Brugge, kwam zaterdag ...

315
315
"Catastrofe" - analisten vermorzelen 'zwakke schakel' Anderlecht

Wat opnieuw een mooi weekend moest worden, is uitgedraaid op een behoorlijk drama voor RSC ...

200
200
Fink slaat mea culpa: "Foute keuzes gemaakt"

KRC Genk heeft zondag een zeer pijnlijke avond beleefd. Het werd met 3-0 afgedroogd door Antwerp en ...

171
171
Vandenbroeck ziet manco bij Essevee: "Dat miste ik"

De zegeloze reeks van Zulte Waregem is zondagavond nog wat langer geworden. De West-Vlamingen konden ...

72
72
Real beleeft rampavond met nederlaag en 2 rode kaarten

Thibaut Courtois heeft zondagavond geen heldenrol kunnen opeisen bij Real Madrid. De Rode Duivel kon ...

79
79
Napoli wint kraker en grijpt weer de macht in Serie A

De titelstrijd in de Serie A blijft dit seizoen razend spannend. Zondagavond heeft titelverdediger ...

45
45
Harde woorden bij Genk: "Er stond geen ploeg op het veld"

KRC Genk leek in een betere periode te zitten, maar heeft op enkele dagen tijd twee stevige ...

208
208
Mazzu baalt hard: "Twee verloren punten voor ons"

OH Leuven heeft zondag de kans laten liggen om een uitstekende zaak te doen in het klassement. Het ...

33
33
Stevige waarschuwing Duivels: "Wij gaan voor eerste plaats"

De Rode Duivels ontdekten de voorbije dagen hun parcours op het WK van volgende zomer. In de ...

172
172
Antwerp kan plots dromen: "Dan is er veel mogelijk"

Twee weken geleden leek Antwerp nog dood en begraven, maar sindsdien is de Great Old weer helemaal ...

222
222
Pijnlijke remise: OHL & Essevee blijven in zelfde bedje ziek

OHL en Zulte Waregem blijven opnieuw met een zure nasmaak achter. Beide ploegen snakten naar een ...

47
47
Charai verklaart hoe plan tegen Anderlecht werkte

KVC Westerlo gaf voetballes aan RSC Anderlecht. Het werd een ouderwetse pot voetbal in 't Kuipje, ...

126
126
Antwerp in extase: herboren Bosuil slokt Genk volledig op

De Bosuil ademde zondagavond pure nostalgie en nieuw elan. De heropening van de mythische Tribune 2 ...

217
217
Vanderbiest lacht, De Mil baalt: "Geen recht van spreken"

KV Mechelen deed een goede zaak door met 1-0 te winnen van Sporting Charleroi. De Zebra's baalden, ...

124
124
Nederland in de ban van ‘opvolger’ Koeman: 'droomkandidaat'

In Nederland maken ze zich klaar voor het WK 2026. Oranje zit in een groep met Japan, Tunesië ...

78
78
'JPL-topclubs krijgen buitenkans bij ‘Chelsea-imperium''

Chelsea en Straatsburg hebben dezelfde eigenaars. Het is er een komen en gaan van spelers. Misschien ...

157
157
Hasi messcherp voor eigen ploeg na absolute wanprestatie

Een wanprestatie van de bovenste plank. Anders kan je de prestatie van RSC Anderlecht op het veld ...

336
336
Jacques maakt straffe plannen van Antwerp bekend

Royal Antwerp FC heeft vanavond zijn nieuwe tribune officieel geopend. De Great Old kan nu 21.000 ...

326
326
Coosemans loopt leeg na afgang Anderlecht: "Enorme blamage"

Voor RSC Anderlecht is de 17de speeldag van de Jupiler Pro League uitgedraaid op een nachtmerrie. Zo ...

217
217

Meer sportnieuws