'Club Brugge zet zinnen op nieuwe opportuniteit uit Engeland'

door
'Club Brugge zet zinnen op nieuwe opportuniteit uit Engeland'

Bij Club Brugge likt men ongetwijfeld nog zijn wonden na het puntenverlies van tegen Anderlecht. Blauw-Zwart was nagenoeg een volledige wedstrijd heer en meester tegen Paars-Wit, maar slaagde er na een karrenvracht aan kansen maar niet in om de driepunter binnen te halen.


Zojuist raakte bekend dat Club Brugge naar alle waarschijnlijkheid geen inkomende transfers meer zal doen tijdens de wintermercato. Toch maken diverse Engelse bronnen melding van het feit dat Club Brugge wel degelijk interesse zou tonen in een speler van het Engelse Rotherham United. Niemand minder dan Chiedozie Ogbene zou op de radar staan van de Belgische landskampioen, weet The Irish Edition

Bij de ploeg uit de Championship is Ogbene al enkele seizoenen één van de sterkhouders. De Ierse international met Nigeriaanse roots speelt ook tijdens deze jaargang een sterk seizoen. Met zes doelpunten en twee assists is Ogbene één van de weinige lichtpunten bij de laagvlieger uit de Championship. De marktwaarde van de Ier wordt geschat op twee miljoen euro.

De 25-jarige rechtsbuiten zou bij Club Brugge wel eens een extra optie op de flank kunnen worden voor de blessuregevoelige Buchanan en Skov Olsen. Zowel de Canadees als de Deen misten dit seizoen al heel wat wedstrijden door kleine blessures. Daarnaast kunnen ze ook allebei rekenen op heel wat interesse. Ogbene zou in de breedte alvast een handige optie zijn voor Scott Parker.

Invloed van Parker?

Het is allerminst opvallend te noemen dat Club Brugge opnieuw gelinkt wordt aan een speler uit de Engelse Championship. Scott Parker kent de competitie namelijk bijzonder goed, en vorige week haalde de landskampioen al Josef Bursik richting het Jan Breydelstadion. De Engelsman – overgekomen van Stoke City – werd als doublure voor Mignolet aangetrokken.

LEES OOK: Grote verrassing: Ardon Jashari pakt de Gouden Schoen

Heeft Club Brugge nog nood aan versterking?

Meest recent

Grote verrassing: Ardon Jashari pakt de Gouden Schoen

Zondagavond werd in Middelkerke de Gouden Schoen uitgedeeld. Het werd uiteindelijk een feestavond ...

248
248
Verassende beste Belg in buitenland, Belofte van het Jaar ook bekend

Op het Gala van de Gouden Schoen worden zondagavond heel wat prijzen uitgedeeld. De eerste ...

68
68
Kassa rinkelt weer bij Club: knaltransfer Furo officieel

Bij Club Brugge is de eerste transfer van deze winter een feit. Het gaat meteen om een zeer ...

86
86
Club en RSCA vallen in de prijzen, Pocognoli ook

Het gala van de Gouden Schoen is ondertussen begonnen en er is al een eerste prijs uitgedeeld. Zopas ...

347
347
De Bruyne weldra terug? KDB geeft cruciale update

Kevin De Bruyne is vanavond te gast bij het gala van de Gouden Schoen. De Rode Duivel sprak op de ...

32
32
Hatenboer laat zich gelden: RSCA weet niet wat het ziet

RSC Anderlecht kocht een jaar geleden Cedric Hatenboer voor ruim 2 miljoen euro. Hij werd al ...

163
163
'Uittocht bij Westerlo: volgende vertrekker staat klaar'

Bij KVC Westerlo mogen we nog een aantal uitgaande transfers verwachten. De Kemphanen kunnen het ...

43
43
'Clement wil smaakmaker uit de Jupiler Pro League'

Rangers FC is de afgelopen jaren wel vaker in België komen shoppen. Dat was niet altijd een ...

67
67
Kompany opent 2026 met monsterzege, Man Utd in zware crisis

In de Bundesliga opende Bayern München zijn jaar met een thuiswedstrijd tegen VfL Wolfsburg. In ...

65
65
RWDM en Lokeren komen met zeer opvallend nieuws

Bij RWDM en Sporting Lokeren hebben ze twee officiële berichten de wereld ingestuurd. De ...

54
54
United doodziek: nu ook Lammens gruwelijk in de fout

Na een erg woelige week, wou Manchester United FC zondagavond de rust binnen de club doen ...

99
99
'Transferwending Onyedika: nieuw prijskaartje genoemd'

Club Brugge staat op het punt om langs de kassa te passeren met Kaye Furo, die voor zo'n 10 miljoen ...

402
402
Martinelli-show bij Arsenal, peperdure slipper AC Milan

Arsenal FC blijft op koers om met de Engelse dubbel aan de haal te gaan. De leider uit de Premier ...

16
16
Nzeyimana legt pijnlijke waarheid bloot rond Gouden Schoen

Vanavond staat de uitreiking van de Gouden Schoen op het programma, maar dit jaar hangt er een ...

228
228
Hazard doet monden openvallen: sensationele landskampioen?

Komend weekend is het zover, dan barst de Jupiler Pro League weer los. De strijd om de tickets voor ...

321
321
Doelman vh Jaar: Mignolet duidt eigen opvolger al aan

Zondagavond wordt niet enkel de Gouden Schoen uitgereikt, op het gala zullen ook verschillende ...

707
707
Godts scoort in nipte zege Ajax, horror voor Hatenboer

Ajax is met een goed resultaat begonnen aan de tweede seizoenshelft in de Eredivisie. Na onder meer ...

151
151
Clement ziet 'enorme transferuitdaging' Club Brugge

Club Brugge KV wil zich tijdens de huidige transferperiode versterken met minstens één ...

616
616
Transferbommetje bij Antwerp: "Verslikte me in mijn koffie"

Antwerp FC wist de voorbije mercato's verschillende spelers voor de nodige miljoenen van de hand te ...

340
340
Historische Gouden Schoen Vanaken? "Zou te makkelijk zijn"

Hans Vanaken kan zondagavond voor een fenomenale mijlpaal zorgen. Indien hij zichzelf opvolgt als ...

132
132
'Barça helemaal overtuigd: eerste zomertransfer al bepaald'

FC Barcelona kruist zondagavond de degens met eeuwige rivaal Real Madrid in de finale van de ...

121
121
Coach vh Jaar: ophefmakende naam plots in de running

Zondagavond wordt in Middelkerke de Gouden Schoen uitgereikt. Daarnaast worden ook prijzen ...

496
496
'AA Gent pakt uit: publiekslieveling op zucht van terugkeer'

Onder het bewind van nieuwe coach Rik De Mil, wil KAA Gent zich in de komende maanden herpakken na ...

515
515
Verbazend ontslag bij Esssevee: Vandenbroeck prikt terug

Zulte Waregem besloot vlak voor de winterstop een belangrijke wijziging door te voeren binnen de ...

607
607
'Recordtransfer Tzolis: minimum-prijs Club Brugge onthuld'

Club Brugge wist in het voorbije kalenderjaar weer een pak miljoenen op te halen met de verkoop van ...

651
651

Meer sportnieuws