'Club Brugge zet zinnen op nieuwe opportuniteit uit Engeland'

door
'Club Brugge zet zinnen op nieuwe opportuniteit uit Engeland'

Bij Club Brugge likt men ongetwijfeld nog zijn wonden na het puntenverlies van tegen Anderlecht. Blauw-Zwart was nagenoeg een volledige wedstrijd heer en meester tegen Paars-Wit, maar slaagde er na een karrenvracht aan kansen maar niet in om de driepunter binnen te halen.


Zojuist raakte bekend dat Club Brugge naar alle waarschijnlijkheid geen inkomende transfers meer zal doen tijdens de wintermercato. Toch maken diverse Engelse bronnen melding van het feit dat Club Brugge wel degelijk interesse zou tonen in een speler van het Engelse Rotherham United. Niemand minder dan Chiedozie Ogbene zou op de radar staan van de Belgische landskampioen, weet The Irish Edition

Bij de ploeg uit de Championship is Ogbene al enkele seizoenen één van de sterkhouders. De Ierse international met Nigeriaanse roots speelt ook tijdens deze jaargang een sterk seizoen. Met zes doelpunten en twee assists is Ogbene één van de weinige lichtpunten bij de laagvlieger uit de Championship. De marktwaarde van de Ier wordt geschat op twee miljoen euro.

De 25-jarige rechtsbuiten zou bij Club Brugge wel eens een extra optie op de flank kunnen worden voor de blessuregevoelige Buchanan en Skov Olsen. Zowel de Canadees als de Deen misten dit seizoen al heel wat wedstrijden door kleine blessures. Daarnaast kunnen ze ook allebei rekenen op heel wat interesse. Ogbene zou in de breedte alvast een handige optie zijn voor Scott Parker.

Invloed van Parker?

Het is allerminst opvallend te noemen dat Club Brugge opnieuw gelinkt wordt aan een speler uit de Engelse Championship. Scott Parker kent de competitie namelijk bijzonder goed, en vorige week haalde de landskampioen al Josef Bursik richting het Jan Breydelstadion. De Engelsman – overgekomen van Stoke City – werd als doublure voor Mignolet aangetrokken.

LEES OOK: 'Club Brugge dropt bommetje: Mignolet out, Casteels in?'

Heeft Club Brugge nog nood aan versterking?

Meest recent

'Club Brugge dropt bommetje: Mignolet out, Casteels in?'

Deze keer hoefde hij zich niet echt te onderscheiden tegen Atlético Madrid, maar de voorbije ...

23
23
'Hayen waagt gokje: opvallend experiment bij KRC Genk'

In de tussenronde van de Europa League neemt KRC Genk het straks op tegen Dinamo Zagreb. Met welke ...

85
85
Herman Brusselmans woedend: "Agressief gedrag beu!"

Herman Brusselmans is op dreef de laatste dagen. Eerder deze week haalde de schrijver al de ...

163
163
'Anderlecht op dood spoor: ook Schreuder haakt af'

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Zulte Waregem. Behoudens een verrassing nog altijd met ...

329
329
'Club Brugge baalt: goudhaantje valt door de mand'

Met een 3-3 draw tegen Atlético Madrid beleefde Club Brugge alweer een geslaagde avond in de ...

281
281
'Charleroi mag dromen: transfer van 9 miljoen'

Charleroi kreeg in de vorige week een stevige tik, want met drie nederlagen op rij zag het de ...

20
20
Nieuwe goudklomp voor OHL: "Hij wordt een grote speler"

Vorige zomer wist OH Leuven nog een zeer straffe transfer te realiseren. Het wist maar liefst 16 ...

48
48
Vanhaezebrouck keihard voor Verhaeghe: "CL onwaardig"

De laatste jaren drukt Club Brugge alsmaar vaker zijn stempel in de Champions League. Het staat al ...

792
792
Diakhon doet Club watertanden met krasse uitspraak

Club Brugge heeft woensdagavond nogmaals een knap resultaat neergezet in de Champions League. Het ...

239
239
Geen versterking bij Genk: De Condé verdedigt keuze

Lange tijd leek het een grijs seizoen te gaan worden voor KRC Genk, maar de Limburgers kunnen dat nu ...

147
147
Saelemaekers middelpunt van heuse rel na Milan-Como

Woensdagavond waren alle ogen gericht op de Champions League, maar ook in de Serie A werd er ...

125
125
Leko moet puzzelen: Degryse stelt gewaagd plan voor

Club Brugge mag nog steeds dromen van de achtste finales van de Champions League, nadat het ...

178
178
'Thibaut Courtois verbaast en stapt in Franse clubs'

Het lijkt een alsmaar couranter fenomeen te worden: topvoetballers die nog tijdens hun actieve ...

58
58
'Club wil stunten: straffe naam als opvolger Mignolet'

Club Brugge verbaast ook dit seizoen weer in de Champions League, ondanks dat het in de zomer weer ...

697
697
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswending Anderlecht, 20 miljoen voor Union'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

332
332
Jackpot Genk: De Condé duidelijk over knaltransfer Smets

Matte Smets kon afgelopen wintermercato een absolute knaltransfer maken. Het Duitse Wolfsburg had ...

218
218
Mechele zet Club Brugge op scherp: steek naar arbitrage

Club Brugge keek in het Jan Breydelstadion tegen een dubbele achterstand aan tegen Atlético ...

165
165
'Titraoui bezorgt Charleroi Engelse miljoenen'

Charleroi blikt terug op een pijnlijke week met drie nederlagen, waardoor ze hun plaats in de top ...

49
49
Inter stuurt Club duidelijke boodschap over Stankovic

Bij Club Brugge mogen we komende zomer wellicht opnieuw een leegloop verwachten, zeker als het in de ...

885
885
'Deze spelers moeten Antwerp miljoenen opleveren'

Antwerp maakte onlangs zijn jaarrekening bekend. Daaruit bleek dat er wel verbetering is in de ...

202
202
Verhaeghe zaait ondanks topmatch twijfel over Mignolet

Club Brugge heeft woensdag opnieuw voor spektakel gezorgd in de Champions League. Het wist nu ook ...

312
312
Alderweireld richting kookpunt: hevige paniek slaat toe

Alderweireld is de laatste maanden een vaste gast geworden in voetbalprogramma’s, waar hij met ...

75
75
"Ik kon het niet maken om bij Union te tekenen"

Union moest in de zomer alweer op zoek naar vervangers voor heel wat sterkhouders. Daarvoor ging het ...

243
243
Simeone strooit lof naar Club: "Lastigste ploeg in de CL"

Club Brugge is er woensdagavond opnieuw in geslaagd om een zeer knap resultaat neer te zetten in de ...

422
422
RSCA geeft update over nieuwe coach en sportief directeur

RSC Anderlecht ontsloeg Besnik Hasi, wat een zeer logische beslissing was. De zoektocht naar een ...

410
410

Meer sportnieuws