'Club Brugge zet zinnen op nieuwe opportuniteit uit Engeland'

door
'Club Brugge zet zinnen op nieuwe opportuniteit uit Engeland'

Bij Club Brugge likt men ongetwijfeld nog zijn wonden na het puntenverlies van tegen Anderlecht. Blauw-Zwart was nagenoeg een volledige wedstrijd heer en meester tegen Paars-Wit, maar slaagde er na een karrenvracht aan kansen maar niet in om de driepunter binnen te halen.


Zojuist raakte bekend dat Club Brugge naar alle waarschijnlijkheid geen inkomende transfers meer zal doen tijdens de wintermercato. Toch maken diverse Engelse bronnen melding van het feit dat Club Brugge wel degelijk interesse zou tonen in een speler van het Engelse Rotherham United. Niemand minder dan Chiedozie Ogbene zou op de radar staan van de Belgische landskampioen, weet The Irish Edition

Bij de ploeg uit de Championship is Ogbene al enkele seizoenen één van de sterkhouders. De Ierse international met Nigeriaanse roots speelt ook tijdens deze jaargang een sterk seizoen. Met zes doelpunten en twee assists is Ogbene één van de weinige lichtpunten bij de laagvlieger uit de Championship. De marktwaarde van de Ier wordt geschat op twee miljoen euro.

De 25-jarige rechtsbuiten zou bij Club Brugge wel eens een extra optie op de flank kunnen worden voor de blessuregevoelige Buchanan en Skov Olsen. Zowel de Canadees als de Deen misten dit seizoen al heel wat wedstrijden door kleine blessures. Daarnaast kunnen ze ook allebei rekenen op heel wat interesse. Ogbene zou in de breedte alvast een handige optie zijn voor Scott Parker.

Invloed van Parker?

Het is allerminst opvallend te noemen dat Club Brugge opnieuw gelinkt wordt aan een speler uit de Engelse Championship. Scott Parker kent de competitie namelijk bijzonder goed, en vorige week haalde de landskampioen al Josef Bursik richting het Jan Breydelstadion. De Engelsman – overgekomen van Stoke City – werd als doublure voor Mignolet aangetrokken.

LEES OOK: 'Antwerp in alle staten: Club Brugge snoept spits af'

Heeft Club Brugge nog nood aan versterking?

Meest recent

Stijnen steelt show: finalisten Promotion PO's bekend

In de Jupiler Pro League zijn alle ogen gericht op de titelrace, maar ook in de tweede afdeling valt ...

0
0
'Taravel hakt knopen door: De Cat in, Hazard out?'

Na de pijnlijke nul op zes tegen STVV en Union is het alweer alarmfase rood bij RSC Anderlecht, waar ...

6
6
'Antwerp in alle staten: Club Brugge snoept spits af'

Dankzij een fraaie negen op negen mag Antwerp alsnog hoop koesteren op een Europees ticket, maar ...

143
143
Anderlecht in nesten: geen bekerfinale voor Sardella?

RSC Anderlecht leek even op weg naar een comeback tegen Union, tot het licht even uitging bij ...

75
75
Sam Kerkhofs verrast iedereen na waanzinnig titelduel

Wat een waanzinnige ontknoping kregen we gisterennamiddag in Eerste Nationale. Op het derde niveau ...

187
187
Straffe beelden: zó kwam VAR tot rode kaart Sardella

Dat de rode kaart voor Killian Sardella wedstrijdbepalend was in Anderlecht-Union (1-3), is ...

116
116
Kompany creëert machine: Bayern-vertrekker doet boekje open

In de Champions League staat dinsdag de heenwedstrijd tussen Paris Saint-Germain en Bayern ...

123
123
'Transferwending Club Brugge: nationaal record aan flarden'

Club Brugge maakt zich op voor een hete transferzomer waarin het verschillende sterkhouders dreigt ...

325
325
Anderlecht bestolen? Lardot reageert op rode kaart Sardella

Union SG verdedigde zondagavond zijn leidersplaats in de Champions' Play-Offs met succes en won met ...

219
219
Onthuld! Dít zei Wayne Rooney 'off camera' tegen Doku

Jérémy Doku toonde zich afgelopen weekend andermaal van goudwaarde voor Manchester ...

111
111
Drama Anderlecht: toptransfer krijgt vreselijke wending

Anderlecht wordt verrast door een plotse wending in een transferdossier dat al maanden aansleept. ...

259
259
Luis Enrique roept oorlogstaal richting Kompany

Het Bayern München van Vincent Kompany kijkt Europese grootmacht PSG in de ogen in de halve ...

54
54
STVV bestolen van titelkans? “Refs beter hun werk deden…”

Sint-Truiden VV swingde de afgelopen weken door de Champions Play-Offs. Ook afgelopen speeldag was ...

139
139
Rik Verheye spreekt duidelijke taal over licentie Hasselt

Sporting Hasselt is kampioen in Eerste Amateur. Een hoogtepunt voor eigenaars Sam Kerkhof en Rik ...

130
130
Vanderbiest vloekt erop los na KV Mechelen-pandoering

KV Mechelen kreeg afgelopen speeldag in eigen huis een ferme pandoering. Achter de Kazerne verloor ...

72
72
Er viel Vandenbempt iets op tijdens Anderlecht-Union

RSC Anderlecht verloor in eigen huis met 1-3 van Union SG. De Brusselse rivaal is titelkandidaat ...

261
261
‘Club Brugge duidt transferprioriteit zomermercato aan’

Club Brugge strijdt nog volop om de titel, maar achter de schermen is Blauw-Zwart al bezig met de ...

257
257
Bom in het voetbal: DPG Media & co zijn tv-rechten kwijt

Hert is duidelijk dat er héél veel beweegt in het voetbal. En dan vooral inzake de ...

410
410
'Westerlo wil uitpakken met ingaande toptransfer'

KVC Westerlo gaat een héél drukke zomermercato tegemoet. Er gaan heel wat spelers ...

62
62
'Vermeeren in de problemen: twee clubs willen helpen'

De carrière van Arthur Vermeeren zit in een stevige dip. De Belgische middenvelder zal in de ...

198
198
Luis Enrique onder de indruk: woorden over Kompany

Dinsdagavond staat in Parijs dé topmatch tussen PSG en Bayern München op het programma. ...

94
94
Taravel tevreden na Union SG: waarom RSCA wél hoop koestert

Union SG won met 1-3 van RSC Anderlecht. Maar net als in de heenmatch in het Lotto Park, had Union ...

91
91
'Union SG neemt afscheid: Mac Allister vult de kassa'

Union SG gaat in de zomer weer een resem sterkhouders verliezen. Dat staat nu al vast. Eén ...

326
326
Beerschot haalt slag thuis, leegloop bij Lokeren

Beerschot strijdt nog volop voor promotie en neemt het vanavond op tegen Patro Eisden. De Kielse ...

145
145
Club Brugge heeft plots enorme Ruud Vormer-vibes

Club Brugge is met een 12 op 15 zeer goed bezig in de Play-Offs, al doet Union SG nog altijd beter. ...

540
540

Meer sportnieuws