'Spraakmakende terugkeer Nainggolan'

door
'Spraakmakende terugkeer Nainggolan'

Het is nog steeds niet duidelijk waar de toekomst van Radja Nainggolan zal liggen, ondanks dat het intussen al maanden duidelijk is dat hij moet ophoepelen bij Antwerp. Er is echter nog altijd geen klaarheid over het ontbinden van zijn contract en dus blijft de ex-Rode Duivel voorlopig in de wachtkamer zitten. Pas wanneer hij ook officieel een vrije speler is, zal hij wellicht snel een nieuwe club vinden.


De voorbije weken werd wel al druk gespeculeerd over wat de volgende stap in de carrière van de 34-jarige middenvelder zou kunnen zijn. De Amerikaanse MLS werd al naar voor geschoven als mogelijke bestemming, maar toch wordt er vooral van uitgegaan dat Il Ninja zal terugkeren naar Italië, het land waar hij vrijwel zijn gehele profcarrière doorbracht.

Er werd snel geopperd dat Nainggolan zou kunnen terugkeren naar Cagliari, de club waar hij al drie keer eerder aan de slag was. Transferspecialist Gianluca Di Marzio verzekert dat dat scenario nog steeds op tafel ligt. De huidige Italiaanse tweedeklasser zou volop bezig zijn met de rentree van zijn lieveling en die zou zelfs snel afgerond kunnen worden.

RANIERI
Nainggolan moet Cagliari terug naar de Serie A helpen. Hij zou dat moeten doen onder leiding van Claudio Ranieri, die onlangs aangesteld als nieuwe trainer. De ervaren Italiaan, die in 2016 nog Leicester City naar een verrassende titel leidde, keerde zelf na 30 jaar terug naar Sardinië.

Is dat de beste stap voor Nainggolan?

Meest recent

Volgend JPL-ontslag aanstaande? Vandenbempt legt uit

Union SG, Club Brugge, AA Gent, Standard en Royal Antwerp FC wisselden allemaal al van trainer. ...

32
32
Tranen en gif: WK-darts breekt Antwerp-fan Van den Bergh

Het is voorlopig een absoluut horror-WK voor de Belgen in Ally Pally. Gisteren ging met Antwerp-fan ...

16
16
Neerpede-talent geeft héél duidelijk signaal aan Hasi

RSC Anderlecht won verdiend met 2-1 van STVV. Een verdiende zege, maar voetballend was het niet ...

85
85
Vandenbempt waarschuwt topclub: "Voetbal moet beter"

Het niveau in de Belgische eerste klasse is niet bepaald indrukwekkend te noemen dit jaar. Royal ...

96
96
Van Crombrugge velt oordeel over positie van Fink

KRC Genk speelde alweer geen goede match tegen KVC Westerlo. De Kemphanen pakten een punt tegen een ...

86
86
Bornauw speelt open kaart over investeerders bij Anderlecht

RSC Anderlecht maakt al twee jaar op rij nipt winst, maar de Brusselaars moeten financieel een ...

224
224
Legt Antwerp miljoenen op tafel? Hein oordeelt

Royal Antwerp FC is plots zeer goed bezig en de Great Old droomt meer dan ooit van de top zes. ...

204
204
Eén dissonant bij overtuigend Anderlecht: "Uitbrander Hasi"

RSC Anderlecht heeft opnieuw beslag gelegd op de tweede plaats in het klassement. De Brusselaars ...

177
177
Slag om Vlaanderen: Degryse doet drastische voorspelling

De 18de speeldag van de Jupiler Pro League zit erop, maar het is nu al reikhalzend uitkijken naar de ...

576
576
Actie Courtois gaat Europa rond: Spaanse pers gaat los

Real Madrid heeft zijn sluimerende crisis ietwat kunnen bezweren. De Koninklijke moest zondag tegen ...

249
249
‘Club Brugge flirt met ramp: Tzolis-bom op ontploffen’

Club Brugge staat voor een gevaarljike keuze rond Christos Tzolis: nu, of komende zomer, cashen, of ...

501
501
Antwerp zet Jupiler Pro League op stelten: "Onwaarschijnlijk!"

Vlak na de heenronde van de reguliere competitie, was Antwerp FC nog op sterven na dood. Maar ...

544
544
'Supporters keren zich tegen Fink, meeting bestuur gepland'

KRC Genk sleepte zondagavond weliswaar op het nippertje nog een punt uit de brand op eigen veld ...

482
482
Anderlecht aan VAR-fiasco ontsnapt? Oud-ref gaat tekeer

RSC Anderlecht herpakte zich zaterdagavond met een verdiende 2-1-overwinning tegen STVV. Desondanks ...

469
469
Leko drukt stempel: pittige details Brugse ommekeer

Ivan Leko heeft zijn competitierentree als hoofdcoach van Club Brugge niet gemist. Zijn ploeg ...

394
394
Analist pakt Bounida aan: "Hij vergooit zijn eigen kansen"

Lange tijd was het crisis bij Ajax, maar nu kan de Nederlandse topclub terugblikken op een geweldige ...

131
131
Westerlo te zwaar gestraft? "Geel was genoeg"

Westerlo verbaasde vorige week door Anderlecht met 4-0 te kloppen en kwam zondag dicht bij een ...

132
132
Volgend ontslag in 1B: RWDM zet Frans op straat

In de Jupiler Pro League blijft het dit seizoen opvallend rustig qua ontslagen trainers. Nicky Hayen ...

76
76
Alonso voorlopig veilig: Real pakt zeer moeizame zege

De voorbije dagen speculeerde de Spaanse media druk over een mogelijk ontslag van Xabi Alonso bij ...

29
29
Wéér een ontgoocheling: Fink reageert op ontslaggeruchten

KRC Genk blijft op de sukkel. Zondag werd er tegen Westerlo wel een einde gemaakt aan de reeks van ...

395
395
Union struikelt weer: harde woorden bij Hubert

Union lijkt even in een dipje te zitten. De landskampioen denderde aanvankelijk door de competitie ...

224
224
'Stevige blessuredomper voor Club Brugge'

Club Brugge liet zondag na een zeer woelige week de rust weer wat terugkeren met een ruime zege. Op ...

517
517
Net geen droomdebuut voor Cornelis: "Natuurlijk ontgoocheld"

Bij Charleroi beleefden ze een woelige week met het plotse vertrek van Rik De Mil naar AA Gent. ...

43
43
'KV Mechelen dreigt smaakmaker in januari te verliezen'

KV Mechelen blijft dit seizoen hoge ogen gooien in de Jupiler Pro League. Malinwa pakte dit weekend ...

573
573
Fink onder zware druk ondanks late redding tegen Westerlo

Een strijdvaardig Westerlo leek vanavond lange tijd op weg naar een zege in de Cegeka Arena. De ...

226
226

Meer sportnieuws