Vandenbempt doet bizarre vaststelling bij Riemer

door
Vandenbempt doet bizarre vaststelling bij Riemer

RSC Anderlecht speelde een zwakke partij op het veld van Club Brugge, maar toch kwam de recordkampioen weg met een punt. Bij Club waren ze diep ontgoocheld. Bij Anderlecht zullen ze zich ongetwijfeld optrekken aan de puntendeling. Peter Vandenbempt doet een vreemde vaststelling bij het RSCA onder Brian Riemer.


Zo zag de analist dat Anderlecht onder de Deen verloor wanneer het degelijk speelde, maar wel een of meerdere punten pakte als het een tegenvallende prestatie op de mat legde. "Het vreemde is dat Anderlecht onder coach Riemer zijn goede matchen met veelbelovende prestaties verloren heeft: op Genk in de Beker en tegen Union vorige week", aldus Vandenbempt bij Sporza. "Anderlecht pakte wel 4 op 6 na twee non-prestaties: tegen Charleroi en gisteren tegen Club Brugge. Die wisselvalligheid blijft Anderlecht nu al jaren achtervolgen."

Met het puntje schiet Anderlecht wel niet veel op in het klassement. Het is nog altijd oppassen geblazen om niet in de gevarenzone terecht te komen. De twee volgende duels van Paars-Wit zijn in die context heel belangrijk. RSCA neemt het eerst thuis op tegen Zulte Waregem, dat na enkele geslaagde transfers opnieuw helemaal boven water komt. Daarna volgt een verplaatsing naar RFC Seraing, op moment van schrijven de rode lantaarn in de Jupiler Pro League.

EXTRASPORTIEVE PROBLEMEN
Als klap op de vuurpijl heeft Anderlecht ook af te rekenen met extrasportieve problemen. De cijfers in de boekhouding kleuren rood en voorzitter Wouter Vandenhaute staat meer dan ooit ter discussie bij eigen achterban. Al krijgt Vandenhaute wel nog steun van binnenuit. Enkel goede prestaties op het veld lijken de gemoederen nu wat te kunnen bedaren.

LEES OOK: Vandenbempt onthult dé voorwaarde voor ontslag Garcia

Zal Anderlecht nog in de problemen komen?

Meest recent

Loting WK 2026: alsnog 'Poule des Doods' voor Duivels?

De Rode Duivels hebben zich dinsdag geplaatst voor het WK 2026, net zoals 42 van de andere 48 ...

90
90
'Grote WK-verrassing voor Brandon Mechele bij Duivels'

Brandon Mechele kreeg dinsdagavond zijn kans in de basiself bij de Rode Duivels en de sterkhouder ...

103
103
'Transferplan Barça onthuld: Flick's topprioriteit voor 2026'

FC Barcelona wil in de komende weken zijn achterstand op La Liga-koploper Real Madrid verder ...

27
27
Feestavond wordt nachtmerrie: Duivel maanden buiten strijd

De Rode Duivels vierden dinsdagavond hun WK-kwalificatie na een 7-0-monsterzege tegen het weerloze ...

131
131
'Knaltransfer Tzolis krijgt vorm: topclub dient verzoek in'

Een deelname aan het WK 2026 zit er voor hem niet in, maar Christos Tzolis was in de voorbije ...

202
202
Vernieuwde Bosuil bijna af: Antwerp dropt groot nieuws

Antwerp FC hervat komend weekend zijn seizoen met een bezoek van hekkensluiter FCV Dender. Maar de ...

241
241
'Kogel al door de kerk: KBVB hakt knoop door over job Garcia'

Ondanks de kwalificatie voor het WK 2026, hing de voorbije dagen een negatieve sfeer rond bondscoach ...

503
503
Arsenal slikt optater: goed nieuws voor Club Brugge

De laatste interland-break van het kalenderjaar zit erop, het clubvoetbal kan weer in alle hevigheid ...

97
97
Vete Garcia-De Bilde: nieuwe details komen bovendrijven

Wat een mooi feest had moeten worden om de WK-kwalificatie van de Rode Duivels te vieren, werd ...

467
467
'Vazquez out: Anderlecht wil oude bekende als nieuwe spits'

RSC Anderlecht wil vanaf komend weekend de goede lijn van tegen KV Mechelen en Club Brugge ...

543
543
'United past voor toptransfer: Lammens lacht tanden bloot'

De kans dat hij dinsdag tegen Liechtenstein zijn grote debuut als Rode Duivel zal maken, is ...

280
280
Vandenbempt onthult dé voorwaarde voor ontslag Garcia

Er zou een feeststemming moeten heersen rond de Rode Duivels. Er werd dinsdagavond met 7-0 gewonnen ...

174
174
'Stevige opsteker voor Zeno Debast'

Het was bij de Rode Duivels wat zoeken achterin tegen Kazachstan en Liechtenstein. Rudi Garcia kon ...

65
65
WK-selectie Rode Duivels: 20 spelers al zeker van plaats?

Het was al zo goed als zeker, maar dinsdagavond werden ook de laatste twijfels weggenomen: de Rode ...

175
175
Raes uit grote bedenking bij kritiek op Garcia

Rudi Garcia heeft in zijn eerste jaar als bondscoach al zijn doelstellingen behaald. Hij hield de ...

74
74
Assistent onthult straffe aanbiedingen voor Clement

Philippe Clement is weer aan het werk. Negen maanden na zijn ontslag bij Rangers vond onze ...

88
88
'Mislukte samenwerking krijgt voor Beerschot staartje'

Het lijkt Beerschot de laatste maanden weer voor de wind te gaan. De club werd onlangs overgenomen ...

245
245
Anderlecht in paniek: monsterbod op Cvetkovic komt

De 18-jarige Mihajlo Cvetković groeit in snelvaart uit tot Anderlechts belangrijkste spelers. Met 3 ...

685
685
'Juventus en Milan strijden om Belgische WK U17-sensatie'

De Jonge Duivels trokken met hoge verwachtingen naar het WK U17, maar hebben die niet kunnen ...

116
116
Vete explodeert: "Garcia neemt ons niet serieus"

De Rode Duivels mochten dinsdagavond de champagne boven. Niet alleen werd Liechtenstein met 7-0 door ...

196
196
'Kogel door de kerk: Celtic heeft trainer gekozen'

Het is voor de Schotse topclubs nog geen prettig seizoen. Rangers kende een dramatische start met ...

310
310
België vreest problemen: twee verrassingen achterin?

De Rode Duivels gaan naar het WK. Dat is alweer zeer goed nieuws voor het Belgisch voetbal. Rudi ...

255
255
Euvrard ziet één enorm probleem bij Standard

De trainerswissel heeft bij Standard inzake resultaten voorlopig weinig beterschap weten te brengen. ...

152
152
Vannieuwkerke breekt door verdrietige brief aan 15-jarige

Wie Karl Vannieuwkerke op televisie ziet, kent hem als de gedreven sportstem die grote wedstrijden ...

45
45
Rode Duivel eist meer: “Mijn rol moet groter worden”

Het leven zonder Romelu Lukaku is héél zwaar voor de Rode Duivels. Een gebrek aan ...

125
125

Meer sportnieuws