Vandenbempt doet bizarre vaststelling bij Riemer

661 stemmen
Vandenbempt doet bizarre vaststelling bij Riemer

RSC Anderlecht speelde een zwakke partij op het veld van Club Brugge, maar toch kwam de recordkampioen weg met een punt. Bij Club waren ze diep ontgoocheld. Bij Anderlecht zullen ze zich ongetwijfeld optrekken aan de puntendeling. Peter Vandenbempt doet een vreemde vaststelling bij het RSCA onder Brian Riemer.


Zo zag de analist dat Anderlecht onder de Deen verloor wanneer het degelijk speelde, maar wel een of meerdere punten pakte als het een tegenvallende prestatie op de mat legde. "Het vreemde is dat Anderlecht onder coach Riemer zijn goede matchen met veelbelovende prestaties verloren heeft: op Genk in de Beker en tegen Union vorige week", aldus Vandenbempt bij Sporza. "Anderlecht pakte wel 4 op 6 na twee non-prestaties: tegen Charleroi en gisteren tegen Club Brugge. Die wisselvalligheid blijft Anderlecht nu al jaren achtervolgen."

Met het puntje schiet Anderlecht wel niet veel op in het klassement. Het is nog altijd oppassen geblazen om niet in de gevarenzone terecht te komen. De twee volgende duels van Paars-Wit zijn in die context heel belangrijk. RSCA neemt het eerst thuis op tegen Zulte Waregem, dat na enkele geslaagde transfers opnieuw helemaal boven water komt. Daarna volgt een verplaatsing naar RFC Seraing, op moment van schrijven de rode lantaarn in de Jupiler Pro League.

EXTRASPORTIEVE PROBLEMEN
Als klap op de vuurpijl heeft Anderlecht ook af te rekenen met extrasportieve problemen. De cijfers in de boekhouding kleuren rood en voorzitter Wouter Vandenhaute staat meer dan ooit ter discussie bij eigen achterban. Al krijgt Vandenhaute wel nog steun van binnenuit. Enkel goede prestaties op het veld lijken de gemoederen nu wat te kunnen bedaren.

LEES OOK: Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

Zal Anderlecht nog in de problemen komen?

Meest recent

Kranten zien Duivel schitteren: "Wordt dé attractie van WK"

De voorbereiding op het WK van de Rode Duivels is uitstekend verlopen. Na de knappe overwinning in ...

18
18
Duivels met vertrouwen naar WK: Tunesië simpel afgemaakt

De Rode Duivels hebben in hun generale repetitie voor het WK nog wat extra vertrouwen getankt. ...

49
49
Antwerp kondigt fraaie Engelse trip aan

Antwerp beleefde een tegenvallend seizoen, waarin het in de grijze middenmoot eindigde en in de ...

22
22
'Transfermeevaller: AA Gent vangt nog 2 miljoen euro'

AA Gent zal zich deze zomer moeten zien te wapenen voor het Europese avontuur van volgend seizoen. ...

52
52
België charmeert, één Duivel grote man: "Sensatie op WK!"

De Rode Duivels begonnen om 15u aan hun laatste oefenmatch voor het WK. Ruim 43.000 fans waren ...

121
121
'Fredberg wil uitpakken met JPL-kampioenenmaker'

Jesper Fredberg is sinds bijna een jaar aan de slag bij Sampdoria in de Serie B. Het eerste seizoen ...

75
75
Degryse scherp voor twee keuzes Garcia: "Vind ik raar"

De Rode Duivels spelen tegen Tunesië hun laatste oefenmatch voor het WK. Bondscoach Rudi Garcia ...

167
167
'Club Brugge zet zinnen op peperdure doelman'

Club Brugge heeft afscheid genomen van Simon Mignolet (gestopt) en Dani van den Heuvel (geen nieuw ...

329
329
“Wat een grap”: Belgische fans halen uit naar Garcia

Rudi Garcia maakte zijn basisploeg bekend voor de laatste oefenmatch tegen Tunesië. Hij koos ...

241
241
Garcia verrast met basisploeg bij Rode Duivels

België speelt om 15u zijn laatste oefenmatch voor het WK. Na de knappe zege tegen Kroatië ...

148
148
Kan Messi starten aan het WK? Scaloni geeft hét antwoord

Lionel Messi gaat zijn laatste WK beginnen. De Argentijnse sterspeler liep onlangs een blessure op ...

23
23
Red Flames streng na 6-0: "Dit is niet goed genoeg"

De Red Flames wonnen met 6-0 van Luxemburg. Dat is uiteraard een goed resultaat, maar niet goed ...

28
28
Boskamp klaar voor WK: "België of Nederland?"

De Rode Duivels spelen namiddag nog een oefenmatch tegen Tunesië en nadien vertrekken ze naar ...

113
113
Westerlo neemt afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

26
26
Albert ziet gigantisch probleem voor Vanaken

Bepaalde media zijn van mening dat Hans Vanaken in de basisploeg hoort bij België op het WK. ...

141
141
TRANSFERUURTJE: JPL-smaakmakers grof wild, Bayern 'hot'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

157
157
Madou gaat hard in tegen Baro: “Elke dag gefrustreerd…”

Het Laatste Nieuws heeft de clubleiders van de Belgische clubs aan één tafel gezet om ...

716
716
Garcia doet onthulling over Nainggolan: "Ik wist dat"

Radja Nainggolan speelt momenteel bij Patro Eisden in de Challenger Pro League, maar de middenvelder ...

208
208
Belgische terugkeer: Kabasele spreekt duidelijke taal

Christian Kabasele is inmiddels al 35 jaar, maar de centrale verdediger heeft mogelijk net zijn ...

125
125
Rudi Garcia hakt WK-knopen door: “Weiger ik te geloven”

Het WK 2026 staat voor de deur en de analisten zijn volop aan het speculeren over de typeploeg en ...

66
66
DAZN-debat laait weer op: Bornauw roept straffe taal

DAZN hield het Belgische voetbal afgelopen seizoen in een machtsgreep. De rechtenhouder kwam niet ...

410
410
Valse start: Rigaux compleet afgemaakt bij Feyenoord

Devy Riguax maakte de overstap van Club Brugge naar Feyenoord, maar dat valt niet bij iedereen in ...

354
354
Club Brugge dropt grote bom in Jupiler Pro League

Club Brugge werd dit jaar terug kampioen en speelt volgend jaar de Champions League. Dat is alweer ...

868
868
Domper Duitsland: smaakmaker verlaat nu al het WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kreeg ook nog eens ...

152
152
Fit of niet? Ancelotti geeft update over Neymar

De tijd dat Brazilië nog tot verbeelding sprak met talloze geniale voetballers in de selectie, ...

26
26

Meer sportnieuws