'Club Brugge denkt aan Engelse opportuniteit'

door
'Club Brugge denkt aan Engelse opportuniteit'

Club Brugge heeft zijn draai nog niet gevonden onder Scott Parker, die bij de landskampioen debuteerde met een één op zes in de competitie tegen Genk en Anderlecht. Desondanks drukt de Engelsman wel meteen zijn stempel op Blauw-Zwart. Vanuit de spelersgroep klinken positieve geluiden over zijn aanpak en Parker lijkt ook meteen zijn stempel te drukken op het transferbeleid.


Club lijkt immers alsmaar meer de Engelse toer op te gaan. Le Progrès meldt dat de Bruggelingen interesse tonen in Etienne Green, de 22-jarige doelman van Saint-Etienne. Bij de rode lantaarn in de Ligue 2 begon Green nog als titularis aan het seizoen, maar hij verloor zijn basisplaats en mag deze winter vertrekken. Hij kan potentieel een koopje zijn, want zijn transferwaarde zakte volgens Transfermarkt het voorbije seizoen van 10 miljoen euro naar 5 miljoen.

Concreet werd de interesse van Club nog niet en de kans lijkt ook eerder klein dat er nog een bod zal komen. Club was de voorbije weken immers op zoek naar een vervanger voor de vertrekkende Senne Lammens, maar vond die inmiddels al met Josef Bursik, net als Green een Engels belofteninternational. De 22-jarige Bursik werd deze week overgenomen van Stoke City.

Het valt wel op dat Club meteen na de aanstelling van Parker Engelse pistes bewandelt. Het wordt uitkijken of er de komende weken nog meer Engelse spelers aan Club gelinkt zullen worden en misschien ook in het Belfius Basecamp zullen neerstrijken.


LEES OOK: Solden bij Belgische topclubs: wie vertrekt vandaag nog?

Was hij een betere keuze geweest dan Bursik?

Meest recent

Oh slaat keihard terug na mislukte toptransfer

KRC Genk leek deze zomer ongelooflijk te cashen. Eerst werd Tolu Arokodare voor een recordbedrag ...

17
17
Thibaut Courtois pakt uit met grote plannen naast het veld

Thibaut Courtois kende net zoals alle Rode Duivels een heerlijk tweelijk uit in deze ...

55
55
Anderlecht-fans watertanden na boodschap Doku

Terwijl RSC Anderlecht op de sukkel is speelden de Rode Duivel de pannen van het dak in het Lotto ...

77
77
"Pray for Ruben"-Van Gucht in allerijl naar spoed gebracht

Ruben Van Gucht kreeg het de laatste jaren al meermaals hard te verduren. Eén van de ...

37
37
Garcia jubelt: nieuw wapen bij Rode Duivels ontdekt

De Rode Duivels hebben het tweeluik tegen Liechtenstein en Kazachstan tot een goed einde gebracht. ...

135
135
Vandenbempt: "Hij is de grote verliezer bij de Rode Duivels"

België scoorde twaalf keer in twee duels. Het WK 2026 mag deze ploeg niet ontglippen. Peter ...

126
126
'Standard heeft prijs en strikt oude JPL-bekende'

Standard is van plan zich vandaag nog te versterken. De Rouches zouden volgens transferinfluencer ...

124
124
Vandenbempt strooit met lof naar Duivel: "Is mijn favoriet"

België lijkt de fans weer te kunnen plezieren. Na de spektakelmatch tegen Wales, waren er nu ...

159
159
Anderlecht onder zware druk: transfergekte barst plots los

Olivier Renard gaat vandaag, samen met Tim Borguet, een drukke dag tegemoet. Paars-Wit moét ...

568
568
Solden bij Belgische topclubs: wie vertrekt vandaag nog?

Vandaag kunnen de Belgische clubs nog ingaande transfers afronden, maar ze willen uiteraard ook nog ...

435
435
'Anderlecht weigerde absolute stunttransfer bij Union SG'

RSC Anderlecht kende tot op heden geen geslaagde mercato. Een aantal cruciale posities werden niet ...

492
492
Club Brugge compleet vernederd in Skoras-dossier

AA Gent haalt Michal Skoras binnen voor een prikje en legt hem vast tot 2029. De Poolse ...

765
765
De Ketelaere verklapt: zo reageerde Garcia na Kazachstan

Charles De Ketelaere heeft zondagavond één van zijn betere wedstrijden in het shirt ...

214
214
Gekkenhuis: Anderlecht-supporters smeken om Batshuayi

Maandagavond verstrijkt de transferdeadline ook in België. Bij RSC Anderlecht hoopt men vlak ...

354
354
Albert snoeihard: "Hij is dé grote verliezer bij Duivels"

De eerste interland-periode van het seizoen zit er alweer op voor de Rode Duivels. De tegenstand was ...

531
531
RSCA-fans in extase: Coucke gespot in opvallend gezelschap

De Rode Duivels wonnen zondagavond met 6-0 van Kazachstan in een wedstrijd die voor de gelegenheid ...

855
855
Trossard doet Garcia ontploffen: alarmfase rood

Leandro Trossard stapte onzichtbaar van het veld en dat beeld vat alles samen: bij de Rode Duivels ...

346
346
"Te traag" - Kranten zien dissonant op Duivelse gala-avond

In hun kwalificatiecampagne voor het WK 2026 hebben de Rode Duivels zondagavond opnieuw flink ...

673
673
Anderlecht tot uiterste: transfervuurwerk vlak voor deadline

Maandagavond sluit ook de zomermercato in België zijn deuren. Bij een aantal ploegen maakt men ...

1084
1084
Garcia noemt twee uitblinkers bij naam na demonstratie

Rudi Garcia kan niet anders dan tevreden zijn over het voorbije tweeluik van zijn Rode Duivels. De ...

464
464
Europese pers kijkt jaloers toe: één Duivel eist headlines op

De Rode Duivels hebben de afgelopen dagen een flinke stap richting het WK 2026 gezet. Na ...

1094
1094
Kazachse bondscoach neemt ontslag meteen na Duivelse afstraffing

De Rode Duivels hebben zondagavond opnieuw zwaar uitgehaald. Vier dagen na de 0-6 in Liechtenstein ...

189
189
De Bruyne waarschuwt Duivels meteen na galapartij

De Rode Duivels hebben hun fans zondagavond flink verwend. Ze draaiden Kazachstan met 6-0 door de ...

166
166
De Bruyne zorgt voor Duivelse mijlpaal met tweeklapper

De Rode Duivels kunnen terugblikken op een uitstekend tweeluik. Tegen Liechtenstein en Kazachstan ...

91
91
Swingend Spanje blaast Turken weg, Duitsland met schrik vrij

Naast de Rode Duivels kwamen zondagavond ook nog enkele andere toplanden in actie in de ...

196
196

Meer sportnieuws