Inter profiteert van puntenverlies Milan en nadert stadsgenoot

door
Inter profiteert van puntenverlies Milan en nadert stadsgenoot

In de Serie A heeft Internazionale zaterdagavond nog een goede zaak gedaan. Het boekte een nipte zege tegen Hellas Verona en komt zo zeer dicht bij stadgenoot AC Milan, dat eerder op de avond punten liet liggen. De regerende kampioen raakte op het veld van Lecce niet verder dan een gelijkspel en mocht daar eigenlijk nog blij mee zijn.


Milan begon immers rampzalig aan de wedstrijd. Het stond halfweg de tweede helft al 2-0 in het krijt na een vroege own-goal van Hernandez en een goal van Baschirotto. Na rust knokten de Rossoneri echter nog terug. Vlak voor het uur bracht Leão hen terug in de wedstrijd en 20 minuten voor tijd zorgde Calabria nog voor de gelijkmaker.

De Belgen beleefden in Lecce geen al te fijne avond. Alexis Saelemaekers begon in de basis, maar werd al bij de rust naar de kant gehaald. Divock Origi mocht ongeveer 20 minuten invallen, Aster Vranckx kreeg amper vier minuutjes. Charles De Ketelaere bleef zelfs de hele match aan de bank gekluisterd. Bij Lecce bleef met rechtsachter Mats Lemmens (20) ook een jonge Belg de hele match op de bank.

GEEN LUKAKU
Internazionale moest het tegen Hellas Verona nog steeds doen zonder de geblesseerde Romelu Lukaku. Het kwam desondanks al na drie minuten op voorsprong dankzij Lautaro Martinez. Daar bleef het uiteindelijk ook bij. Door de zege komt Inter wel naast Juventus op de derde plaats en nadert het al tot op één punt van Milan. Woensdag staan de twee stadsrivalen tegenover elkaar in de Italiaanse Supercup.

LEES OOK: Degryse noemt trio voor Gouden Schoen: Union in de kou

Wie zal de Italiaanse Supercup winnen?

Meest recent

Barça toont geen genade: met forfait-zege naar finale

De top van het Spaanse voetbal is momenteel verzameld in Saudi-Arabië, waar gestreden wordt om ...

2
2
'STVV beslist over toptransfer gegeerde Ito'

STVV is voorlopig bezig aan een uitmuntend seizoen. De Limburgers staan momenteel op een straffe ...

35
35
'Renard aan de bak: Anderlecht vindt nieuwe flankaanvaller'

RSC Anderlecht heeft zijn eerste officieuze match van 2026 verloren en ging woensdag met 1-2 ...

125
125
Toptransfer bij KRC Genk: Karetsas gooit kaarten open

KRC Genk lijkt in 2026 opnieuw afscheid te moeten nemen van enkele smaakmakers. Zo is de kans ...

155
155
Serie A: De Ketelaere goud waard, Gift Orban gaat boekje te buiten

In de Italiaanse Serie A wordt midweeks de volledige 19de speeldag afgewerkt. Atalanta BC wist ...

88
88
‘Anderlecht duizelt: dribbelkoning op weg naar RSCA’

Anderlecht-fans voelen het meteen. RSCA kijkt naar een dribbelkoning en dat maakt iets los. Het ...

348
348
Barça heeft eerste aanwinst beet: Deco bevestigt deal

FC Barcelona prijkt voorlopig wel opnieuw aan de leiding in LaLiga, maar de voorbije maanden werd ...

47
47
'Union slaat weer toe: 5,5 miljoen voor tweede aanwinst'

Terwijl bij de meeste teams in de Jupiler Pro League de wintermercato nog echt van start moet gaan, ...

114
114
Hasi doet voorspelling over komst nieuwe spits

Anderlecht zal na een tegenvallende decembermaand uit een ander vaatje moeten tappen om in de tweede ...

190
190
AA Gent pakt uit: revelatie tekent bij tot 2030

Bij AA Gent bereiden ze zich momenteel in Spanje voor op de tweede seizoenshelft. Daarbij geeft Rik ...

103
103
"Zo word ik sneller dronken”: Messi onthult favoriete drankje

Lionel Messi staat bekend als het toonbeeld van rust en discipline, maar achter dat kalme imago ...

45
45
Club liet JPL-revelatie glippen: "Ze begrepen het niet"

Club Brugge zag de voorbije jaren al heel wat spelers uit de eigen jeugdopleiding doorbreken, ...

183
183
CEO gooit transferplannen Beerschot op tafel

In de Challenger Pro League lijkt de strijd om de twee rechtstreekse promotietickets al gestreden te ...

328
328
'Genk moet echt vrezen: deze club drukt door voor El Ouahdi'

Voor KRC Genk belooft het nog een hete transferwinter te worden. De Limburgers dreigen immers ...

376
376
Soap escaleert: Nainggolan maakt duidelijk transferstatement

Het lijkt erop dat we in de Challenger Pro League een heuse transfersoap gaan krijgen. Het ...

178
178
Arteta komt met straffe uitspraken over Trossard

Een halfjaar geleden leek het er nog op dat Leandro Trossard vrede zou moeten nemen met een rol in ...

101
101
'Antwerp haakt af: kampioenenspeler niét terug'

Antwerp maakte de voorbije maand een serieuze remonte. Dankzij een tien op twaalf wipte het van de ...

461
461
Anderlecht begint 2026 meteen met enorme domper

RSC Anderlecht speelde om 14u30 op oefenstage zijn enige oefenduel. De Brusselaars namen het op ...

574
574
Stijnen ontkent 'lek' bij Patro: "Nainggolan wil graag"

Sinds vorige winter is Radja Nainggolan opnieuw aan de slag op de Belgische velden. Na een passage ...

145
145
Vermant dropt straf nieuws: "Daar wil ik spelen"

Romeo Vermant is de laatste weken goed bezig bij Club Brugge. De Belgische aanvaller vond regelmatig ...

165
165
KRC Genk verliest opvallende pion aan Roda JC

KRC Genk heeft een van zijn pionnen binnen de jeugdafdeling moeten laten gaan. Kevin Van Dessel, die ...

151
151
Leko lyrisch over smaakmaker rivaal: "Dé verrassing in JPL"

Ivan Leko is sinds enkele weken trainer van Club Brugge en voordien was hij aan de slag bij AA Gent. ...

123
123
Thorgan Hazard gooit toekomstplannen op tafel

Bij Anderlecht ligt er deze winter heel veel werk op de plank voor sportief directeur Olivier ...

250
250
'De Bruyne schokt met bliksemvertrek bij Napoli'

Kevin De Bruyne maakte vorige zomer toch een opvallende carrièremove nadat duidelijk werd dat ...

2301
2301
'Nieuwe domper Hayen: Genk verliest nog sterkhouder'

KRC Genk reisde dinsdag af naar Spanje, waar Nicky Hayen zijn troepen helemaal moet zien klaar te ...

509
509

Meer sportnieuws