Inter profiteert van puntenverlies Milan en nadert stadsgenoot

door
Inter profiteert van puntenverlies Milan en nadert stadsgenoot

In de Serie A heeft Internazionale zaterdagavond nog een goede zaak gedaan. Het boekte een nipte zege tegen Hellas Verona en komt zo zeer dicht bij stadgenoot AC Milan, dat eerder op de avond punten liet liggen. De regerende kampioen raakte op het veld van Lecce niet verder dan een gelijkspel en mocht daar eigenlijk nog blij mee zijn.


Milan begon immers rampzalig aan de wedstrijd. Het stond halfweg de tweede helft al 2-0 in het krijt na een vroege own-goal van Hernandez en een goal van Baschirotto. Na rust knokten de Rossoneri echter nog terug. Vlak voor het uur bracht Leão hen terug in de wedstrijd en 20 minuten voor tijd zorgde Calabria nog voor de gelijkmaker.

De Belgen beleefden in Lecce geen al te fijne avond. Alexis Saelemaekers begon in de basis, maar werd al bij de rust naar de kant gehaald. Divock Origi mocht ongeveer 20 minuten invallen, Aster Vranckx kreeg amper vier minuutjes. Charles De Ketelaere bleef zelfs de hele match aan de bank gekluisterd. Bij Lecce bleef met rechtsachter Mats Lemmens (20) ook een jonge Belg de hele match op de bank.

GEEN LUKAKU
Internazionale moest het tegen Hellas Verona nog steeds doen zonder de geblesseerde Romelu Lukaku. Het kwam desondanks al na drie minuten op voorsprong dankzij Lautaro Martinez. Daar bleef het uiteindelijk ook bij. Door de zege komt Inter wel naast Juventus op de derde plaats en nadert het al tot op één punt van Milan. Woensdag staan de twee stadsrivalen tegenover elkaar in de Italiaanse Supercup.

LEES OOK: 'Flick helemaal verloren: Barça in actie voor superaanwinst'

Wie zal de Italiaanse Supercup winnen?

Meest recent

'Witte rook nabij: Anderlecht op zucht van nieuwe TD'

RSC Anderlecht speurt inmiddels al een hele poos naar een nieuwe technisch directeur. Maar die ...

0
0
Titelpredictie Vandenbempt: "Geef ze 59 procent kans"

Volgt Union SG zichzelf op als kampioen? Kan Club Brugge de macht heroveren? Of staat alsnog een ...

19
19
Voorbeeld Brughmans: deze Genk-goudhaantjes staan al klaar

KRC Genk opende vrijdagavond zijn campagne in de Europe Play-Offs met de 17-jarige Lucca Brughmans ...

58
58
De Bruyne lucht zijn hart: “Kan geen normale papa zijn”

Het leven van Kevin De Bruyne speelt zich al jaren af onder een vergrootglas. Waar hij ook gaat, ...

19
19
Comeback Kompany? 'City heeft ideale opvolger Guardiola'

Of hij doet zijn contract tot medio 2027 uit. Of hij zet er na dit seizoen al een punt achter. Feit ...

40
40
Scherprechter Sint-Truiden: Sebaoui tipt nieuwe kampioen

Zaterdagavond wordt de openingsspeeldag van de Champions' Play-Offs op gang getrapt. Leider Union SG ...

81
81
Champions' Play-Offs: zes namen extra onder vergrootglas

De Champions' Play-Offs gaan dit weekend van start. Voor de spelers van de zes deelnemers wordt dat ...

99
99
'Club knokt met Ajax en co: peperdure zomeraanwinst'

Club Brugge dreigt na het seizoen verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Daar moet ook de ...

184
184
Woede Bosuil terecht? Somers velt verdict over penaltyfase

Antwerp FC heeft op de eerste speeldag van de Europe Play-Offs meteen averij opgelopen. De Great Old ...

177
177
Courtois deelt intrigerend bericht dat fans doet gissen

Zonder aankondiging, zonder context en precies daardoor zo opvallend. Thibaut Courtois zette zijn ...

31
31
TU: 'Pittig prijskaartje De Cat, Club wil bekende doelman'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

171
171
Transfersoap bij Chelsea: sterkhouder hint naar vertrek

Het is de voorbije jaren maar zelden rustig geweest bij Chelsea. Sinds de overname door BlueCo ...

20
20
Vloek op leider in play-offs? Dit vindt Hubert ervan

Om 20u45 wordt ook de Champions' Play-Off in de Jupiler Pro League afgetrapt. Daarin begint Union ...

43
43
‘Club Brugge ruikt buitenkans op mercato: Leko huivert’

Club Brugge ziet richting zomer een buitenkans op de transfermarkt opduiken, maar intern is niet ...

252
252
Geruchten over bliksemvertrek bij Napoli: De Bruyne spreekt

Na enkele maanden afwezigheid is Kevin De Bruyne helemaal terug. Voor de interlandbreak kon hij al ...

74
74
Duitse media smullen van Kompany’s hilarisch persmoment

Vincent Kompany werkte vrijdag zijn persconferentie af in aanloop naar de uitwedstrijd van Bayern ...

42
42
Wilmots doet transferplannen Standard uit de doeken

Standard trapt dit weekend zijn campagne in de Europe Play-Off af met een bezoek aan OH Leuven. De ...

113
113
Van der Elst ziet enorm transferdilemma voor Club

Club Brugge gaat in de play-offs op zoek naar de titel en daarna volgt ongetwijfeld weer een drukke ...

164
164
Taravel spiegelt zich aan Leko: "Dat wil ik ook"

Het is op de eerste speeldag van de Champions' Play-Off vooral uitkijken naar de kraker tussen Club ...

39
39
Vanaken breekt stilte: blessure zat dieper dan gedacht

Met de Champions’ Play-offs voor de deur lijkt Club Brugge zijn kapitein net op tijd terug te ...

112
112
Nederland in shock: Hoefkens legt schandaal bloot

Wat eerst leek op een juridisch staartje na de 6-0-nederlaag van NAC Breda, de club van Carl ...

141
141
'Italië verrast met opvallende keuze als bondscoach'

Bij Italië is alweer een nieuw hoofdstuk van de crisis begonnen. Gennaro Gattuso stapte vrijdag ...

140
140
‘Bliksemvertrek Mignolet bij de KBVB?’

Simon Mignolet stopt na dit seizoen als profvoetballer en hij gaat een avontuur aan bij de KBVB. ...

191
191
'Mokerslag voor Anderlecht: Club wil 2 toptargets wegkapen'

Het keepersdossier van Club Brugge en Anderlecht dreigt deze zomer opvallend hard door elkaar te ...

580
580
Afscheid bij Club Brugge? Vanaken gooit kaarten op tafel

Club Brugge wil in de komende weken de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis veroveren. Daarvoor ...

535
535

Meer sportnieuws