Mulder spijkerhard voor Anderlecht: "Gevangen in een web"

557 stemmen
Mulder spijkerhard voor Anderlecht:

Anderlecht speelt morgen de topper in Jan Breydel tegen Club Brugge. Al kunnen we op dit moment moeilijk van een 'echte' kraker spreken, daarvoor staat Paars-Wit te laag in het klassement en mits een nederlaag... dreigt zelfs een lang gevecht tegen de degradatie. De val van de fiere recordkampioen beroert ook veel ex-Anderlecht coryfeeën.


Het team van Riemer parkeert momenteel op de elfde plaats, slechts zes punten voor nummer 16 en die plek is op het einde van het seizoen goed voor... degradatie naar 1B. Vermoedelijk zal het zo ver wel niet komen maar het toont toch aan hoe diep de club van Wouter Vandenhaute is weggezakt. De voorzitter was zelf eerder deze week kop van jut, inclusief een open brief met dreigementen van de verschillende supportersclubs.

Tal van Anderlecht-iconen kwamen de laatste dagen al aan het woord om de situatie bij hun geliefde club in te schatten en de kritiek is meestal spijkerhard, zo ook bij DPG-analist Jan Mulder. “Anderlecht zit gevangen in een web van foute beslissingen. Amuzu kon voor 9 miljoen naar Nice, nou doen! Neen, na één redelijke wedstrijd gingen ze twijfelen of dat wel de juiste beslissing was. Zo gaan er kansen voorbij."

VERTONGHEN
Maar ook bij de transfer van Jan Vertonghen stelt Mulder zich heel wat vragen. Die zit momenteel in zijn nadagen, zo klinkt het bij Het Laatste Nieuws. Wat Anderlecht volgens de analist vooral mist, is kwaliteit voorin. Fabio Silva speelde zich snel in de harten van de aanhang maar zijn doelpuntenproductie viel even snel weer stil. Afgelopen weekend kon de stijlrijke aanvaller nog wel eens scoren in de (verloren) wedstrijd tegen Union. De supporters van Paars-Wit hopen dat hun goudhaantje ook opstaat in Jan Breydel.

LEES OOK: 'Anderlecht zet zijn zinnen op ex-speler van Chelsea'

Ziet u Anderlecht iets rapen op Jan Breydel?

Meest recent

Extra geluksbrenger: Duivels zorgen voor WK-primeur tegen Senegal

Woensdagavond is het zover, dan staan de Rode Duivels voor hun 1/16de finale op het WK 2026. Het ...

8
8
Waarschuwing Garcia: "Als hij speelt, is België kansloos"

De Rode Duivels staan voor een zware dobber in de 1/16de finales van het WK 2026. Zo wacht een duel ...

166
166
Definitief einde carrière? Broos reageert na WK-eliminatie

Voor Zuid-Afrika zit het wereldkampioenschap erop. Bafana Bafana sneuvelde zondagavond in de 1/16de ...

19
19
'Geheim plan PSG onthuld: Club Brugge ruikt miljoenen'

Club Brugge wist de voorbije zomermercato's steevast miljoenen op te halen met de verkoop van ...

209
209
Vanaken bevrijder Rode Duivels? Wilmots gaat op rem staan

Hans Vanaken kreeg tegen Nieuw-Zeeland dan toch zijn kans in de basiself bij de Rode Duivels. En de ...

456
456
Scaloni doet boekje open: Messi toont klasse met groots gebaar

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

90
90
Nieuwe WK-rel hangt alweer in de lucht bij Rode Duivels

Bij de Rode Duivels leek de rust eindelijk terug. Toch hangt er alweer een nieuwe WK-rel in de ...

181
181
Gesloten spelersmeeting Duivels: deze boodschap hadden anciens

De Rode Duivels bereiden zich momenteel voor op hun 1/16de finale op het WK 2026 tegen Senegal. Na ...

148
148
'Anderlecht zet zijn zinnen op ex-speler van Chelsea'

Anderlecht is zijn voorbereiding begonnen met enkele tegenvallers, want meteen liepen Ilay Camara, ...

283
283
'Plots grote vraagtekens rond toekomst Cuypers'

Uteindelijk koos Rudi Garcia op het WK voor Romelu Lukaku, Charles De Ketelaere en Matias ...

70
70
Geen stunt voor Broos: Canada velt Zuid-Afrika op de valreep

Voor Hugo Broos zit het WK en wellicht ook zijn trainerscarrière erop. Zijn Zuid-Afrika is er ...

49
49
Union-target dringt aan: "ik wil de stap graag zetten"

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het verwacht weer de nodige smaakmakers te ...

37
37
"We waren nooit van plan hem naar Club te laten gaan"

Bij Club Brugge staan ze nog voor een drukke transferzomer. Op heel wat posities zal versterking ...

526
526
'PSG wint titanenstrijd en versterkt aanval nog meer'

Paris Saint-Germain sleepte dit seizoen voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht. ...

76
76
'Anderlecht slikt alweer blessuredomper in voorbereiding'

Anderlecht heeft maar een maand om zich klaar te stomen, want het moet op 23 juli al een eerste keer ...

250
250
'Lewandowski geeft jawoord voor opmerkelijke transfer'

Bij FC Barcelona namen ze na vier seizoenen afscheid van Robert Lewandowski. De 37-jarige spits was ...

52
52
Eén grote afwezige op training Rode Duivels

De Rode Duivels dwongen zaterdagochtend met een ruime zege tegen Nieuw-Zeeland groepswinst en ...

253
253
Degryse ziet Senegal als 'boost' voor de Rode Duivels

België neemt het woensdag op tegen Senegal. Dat is een pittige tegenstander voor de Rode ...

182
182
'Standard: sterkhouder out, oude bekende in?'

Standard was al actief op de transfermarkt, maar de Rouches zijn nog niet klaar met hun huiswerk. ...

124
124
Ryan terug naar Club Brugge? Niemand zag deze klap komen

De mogelijke rentree van Mathew Ryan naar Club Brugge maakt iets los. Veel fans zullen bij zijn naam ...

758
758
Debast terug fit? Verdediger geeft update over blessure

Waar blijft Zeno Debast? Dat is een vraag die de afgelopen dagen toch wel de ronde deed op sociale ...

69
69
Vandenbempt ziet groot gevaar voor de Rode Duivels

België treft Senegal in de zestiende finales. Dat is een heel pittige tegenstander voor de Rode ...

194
194
Hugo Broos bewijst het Belgische voetbal énorme dienst

Anno 2026 wordt voetbal regelmatig benaderd alsof het een exacte wetenschap is. Data, data en nog ...

185
185
'Soap Adedji-Sternberg: Club en Genk zorgen voor nieuwe wending'

Club Brugge en KRC Genk staan momenteel op gespannen voet van mekaar. Dat heeft alles te maken met ...

1146
1146
Nieuw-Zeelanders trekken grote ogen na 'zeldzame' actie Mechele

Brandon Mechele is bezig aan een uiterst sterk WK 2026. De verdediger was in de groepsfase zelfs ...

761
761

Meer sportnieuws