Mulder spijkerhard voor Anderlecht: "Gevangen in een web"

door
Mulder spijkerhard voor Anderlecht:

Anderlecht speelt morgen de topper in Jan Breydel tegen Club Brugge. Al kunnen we op dit moment moeilijk van een 'echte' kraker spreken, daarvoor staat Paars-Wit te laag in het klassement en mits een nederlaag... dreigt zelfs een lang gevecht tegen de degradatie. De val van de fiere recordkampioen beroert ook veel ex-Anderlecht coryfeeën.


Het team van Riemer parkeert momenteel op de elfde plaats, slechts zes punten voor nummer 16 en die plek is op het einde van het seizoen goed voor... degradatie naar 1B. Vermoedelijk zal het zo ver wel niet komen maar het toont toch aan hoe diep de club van Wouter Vandenhaute is weggezakt. De voorzitter was zelf eerder deze week kop van jut, inclusief een open brief met dreigementen van de verschillende supportersclubs.

Tal van Anderlecht-iconen kwamen de laatste dagen al aan het woord om de situatie bij hun geliefde club in te schatten en de kritiek is meestal spijkerhard, zo ook bij DPG-analist Jan Mulder. “Anderlecht zit gevangen in een web van foute beslissingen. Amuzu kon voor 9 miljoen naar Nice, nou doen! Neen, na één redelijke wedstrijd gingen ze twijfelen of dat wel de juiste beslissing was. Zo gaan er kansen voorbij."

VERTONGHEN
Maar ook bij de transfer van Jan Vertonghen stelt Mulder zich heel wat vragen. Die zit momenteel in zijn nadagen, zo klinkt het bij Het Laatste Nieuws. Wat Anderlecht volgens de analist vooral mist, is kwaliteit voorin. Fabio Silva speelde zich snel in de harten van de aanhang maar zijn doelpuntenproductie viel even snel weer stil. Afgelopen weekend kon de stijlrijke aanvaller nog wel eens scoren in de (verloren) wedstrijd tegen Union. De supporters van Paars-Wit hopen dat hun goudhaantje ook opstaat in Jan Breydel.

LEES OOK: Grove blunder Anderlecht? Banneling in 'Elftal vd Week'

Ziet u Anderlecht iets rapen op Jan Breydel?

Meest recent

Bayat en Charleroi ambitieus: JPL-topclub als hét voorbeeld

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportieve baas. De Argentijn ...

19
19
Genk bijna zeker: "Alleen mag dàt niét meer gebeuren"

Club Brugge, Union SG en STVV zijn al zeker van de top zes. RSC Anderlecht bijna, en ook KV Mechelen ...

49
49
Godts komt met pijnlijk verhaal voor KRC Genk

Mika Godts breekt volledig door bij Ajax en is er dit seizoen veruit de beste speler. De Belgische ...

91
91
Grove blunder Anderlecht? Banneling in 'Elftal vd Week'

RSC Anderlecht nam in januari afscheid van enkele spelers die geen hoofdrol meer hadden in de ...

156
156
"Tien speeldagen schorsen!" - Tzolis-aanslag zindert na

Sporting Charleroi leek zondag op weg naar een goed resultaat tegen een matig Club Brugge. Maar de ...

224
224
De Tafel van Gert davert: Ruben Van Gucht onthult alles

Het klettert momenteel in BV-land. Alles begon met een pikante uitspraak van Herman Brusselmans ...

87
87
'Kompany kijkt toe: nieuwe Kane-wenteling bij Bayern'

Nu de landstitel binnen handbereik is voor Bayern München, heeft Vincent Kompany zijn zinnen ...

66
66
'Overmars in actie: oude bekende als eerste zomeraanwinst'

Antwerp FC boekte zaterdag een bijzonder deugddoende zege tegen revelatie STVV, desondanks lijkt de ...

163
163
'Monstertransfer Club: PSG klopt aan voor sterkhouder'

Club Brugge KV toonde zich de voorbije jaren een ideale springplank richting de Europese ...

488
488
Straffe woorden: Lineker en Richards gaan wild op Lammens

Manchester United is de laatste weken uitstekend bezig in de Premier League. Na een puike reeks is ...

194
194
‘Alle remmen los bij Anderlecht: stunttransfer in de maak'

RSC Anderlecht wil deze zomer stunten, en één groot dossier dreigt sneller te ...

725
725
Anderlecht hoopt op meevaller: aanwinst toont zich

RSC Anderlecht rondde dit seizoen een karrenvracht aan transfers af voor de eerste en tweede ploeg. ...

181
181
Hallo, Rudi Garcia? "Rode Duivels? Had al gemoeten"

Deze maand spelen de Rode Duivels in Chicago tegen de Verenigde Staten en Mexico. Door de hoge ...

127
127
Hein luidt alarmbel: "Zo verliezen ze de JPL-titel"

Union SG verloor alweer punten op verplaatsing. Het spelniveau van de landskampioen is al weken te ...

157
157
Deschacht ziet 'onverwachte' uitblinker bij Anderlecht

Het transferbeleid van RSC Anderlecht onder Olivier Renard was niet bepaald een succes. Zo mocht er ...

231
231
Lardot zag één grote bepalende fout in Charleroi-Club Brugge

Club Brugge won met 1-2 van Sporting Charleroi. Bij de Zebra's waren ze woedend over de 10 minuten ...

652
652
Wesley Sonck kiest onverwacht nieuw pad in zijn carrière

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

65
65
'Anderlecht en De Cat: nieuwe contractupdate'

RSC Anderlecht moet snel duidelijkheid verschaffen over de contractsituatie van Thorgan Hazard, al ...

367
367
Stunt richting PO 1: "Ik hoop dat ze het halen"

STVV is al zeker van Play-Off 1 en dat is een zeer grote stunt. De Limburgers weten al dat ze tegen ...

311
311
Druk op Borguet en Bornauw neemt toe: "Verleng het contract"

Thorgan Hazard scoorde vijf keer in twee matchen en plots lezen we dat Anderlecht zijn contract moet ...

182
182
Na aanslag op Tzolis: Bondsparket vordert heel stevige straf

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

425
425
Frutos verklapt: "Of Anderlecht belde na ontslag Renard?"

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportief directeur. Hij kwam ...

203
203
RAFC-fan Tom Waes verrast iedereen: “Vertrek komt eraan”

Tom Waes was de laatste weken in oorlogsgebied. De man achter succesreeksen zoals Kamp Waes en ...

70
70
Charai niet 'happy': "Dat gaan we binnenskamers bespreken"

Bij KVC Westerlo pakten ze een oververdiend punt tegen Union SG. Ze hadden zelfs misschien nog ...

55
55
"Ik sprak met Anderlecht, niet met Club Brugge"

RSC Anderlecht en Club Brugge gaan komende zomer ongetwijfeld offensieve versterking zoeken. De twee ...

322
322

Meer sportnieuws