Mulder spijkerhard voor Anderlecht: "Gevangen in een web"

557 stemmen
Mulder spijkerhard voor Anderlecht:

Anderlecht speelt morgen de topper in Jan Breydel tegen Club Brugge. Al kunnen we op dit moment moeilijk van een 'echte' kraker spreken, daarvoor staat Paars-Wit te laag in het klassement en mits een nederlaag... dreigt zelfs een lang gevecht tegen de degradatie. De val van de fiere recordkampioen beroert ook veel ex-Anderlecht coryfeeën.


Het team van Riemer parkeert momenteel op de elfde plaats, slechts zes punten voor nummer 16 en die plek is op het einde van het seizoen goed voor... degradatie naar 1B. Vermoedelijk zal het zo ver wel niet komen maar het toont toch aan hoe diep de club van Wouter Vandenhaute is weggezakt. De voorzitter was zelf eerder deze week kop van jut, inclusief een open brief met dreigementen van de verschillende supportersclubs.

Tal van Anderlecht-iconen kwamen de laatste dagen al aan het woord om de situatie bij hun geliefde club in te schatten en de kritiek is meestal spijkerhard, zo ook bij DPG-analist Jan Mulder. “Anderlecht zit gevangen in een web van foute beslissingen. Amuzu kon voor 9 miljoen naar Nice, nou doen! Neen, na één redelijke wedstrijd gingen ze twijfelen of dat wel de juiste beslissing was. Zo gaan er kansen voorbij."

VERTONGHEN
Maar ook bij de transfer van Jan Vertonghen stelt Mulder zich heel wat vragen. Die zit momenteel in zijn nadagen, zo klinkt het bij Het Laatste Nieuws. Wat Anderlecht volgens de analist vooral mist, is kwaliteit voorin. Fabio Silva speelde zich snel in de harten van de aanhang maar zijn doelpuntenproductie viel even snel weer stil. Afgelopen weekend kon de stijlrijke aanvaller nog wel eens scoren in de (verloren) wedstrijd tegen Union. De supporters van Paars-Wit hopen dat hun goudhaantje ook opstaat in Jan Breydel.

LEES OOK: Anderlecht troeft topploegen af: contract tot 2029

Ziet u Anderlecht iets rapen op Jan Breydel?

Meest recent

Leekens lyrisch over twee Duivels: "Besten ooit van België"

Georges Leekens werkte met een aantal Rode Duivels samen die tegen Nieuw-Zeeland een blamage moeten ...

52
52
Beveren maakt nieuwe versterking bekend

SK Beveren maakt zich klaar voor zijn terugkeer in de Jupiler Pro League. De Waaslanders hebben de ...

56
56
Van Geneugden kondigt verrassend vertrek aan

Verrassend nieuws uit Maastricht. Plaatselijke tweedeklasser MVV kondigde aan dat Ronny van ...

29
29
Frankrijk en Senegal halen stevig uit op het WK

Op het WK stond in Groep I de laatste speeldag op het programma. Noorwegen en Frankrijk namen het op ...

35
35
Belgische topclubs, opgelet: ontdek deze ster bij Nieuw-Zeeland

België neemt het op tegen Nieuw-Zeeland. De Kiwi’s zijn zeker niet het zwakste land op ...

32
32
Boskamp begrijpt kritiek op Rode Duivel niet: "Zonnesteek?"

D-day voor de Rode Duivels. Dat is het voor België tegen Nieuw-Zeeland. Tijd voor de grote ...

107
107
Rode Duivels zoeken identiteit: ‘afscheid’ is nodig

De Rode Duivels spelen om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Het is van moeten. Goed voetbal telt niet. Winnen. ...

108
108
Sibierski geeft inzicht in mercato van Anderlecht

Antoine Sibierski sprak voor het eerst echt met de Belgische pers bij de voorstelling van Vitor ...

402
402
Hasi verrast en plukt ervaren pion weg bij Standard

Standard heeft een uitgaande transfer afgerond en toch wel een verrassende. De Luikenaars hebben ...

77
77
Marc Coucke heeft het gehad: "Geen zin om te lachen!"

Marc Coucke ligt al maanden onder vuur bij een deel van de de Anderlecht-aanhang. Supporters trokken ...

152
152
'Sibierski hakt knoop door en zorgt meteen voor ontslag'

Antoine Sibierski begint stilaan zijn stempel te drukken bij Anderlecht. Hij haalde Vitor Bruno als ...

313
313
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

64
64
'Oorlog in JPL: Club achter de rug om akkoord met Genkie'

Een transferbom in de Jupiler Pro League. Club Brugge heeft volgens Het Laatste Nieuws achter de rug ...

924
924
'Basisteam uitgelekt: nieuws over Doku en Vanaken'

De Rode Duivels spelen komende ochtend om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Een partij die ze moeten winnen. ...

506
506
Patro Eisden strikt al zijn vijfde én zesde aanwinst

Patro Eisden laat er geen gras over groeien. De Limburgse tweedeklasser heeft vanavond zijn volgende ...

33
33
Charleroi en JPL-club ronden transfer af

Sporting Charleroi zet een tandje bij op de transfermarkt. De Carolo’s hebben een volgende ...

11
11
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

185
185
Relletje rond stadiondossier: Club Brugge reageert

Bart Verhaeghe kijkt vast met enige jaloezie naar het WK, waar de ene na de andere voetbaltempel de ...

933
933
Anderlecht troeft topploegen af: contract tot 2029

Onder leiding van Antoine Sibierski en Vitor Bruno hoopt RSC Anderlecht een nieuwe koers te varen. ...

159
159
Rode Duivel gooit eigen ruiten in: Garcia grijpt hard in

Indien ze nog langer op het WK willen blijven zit er voor de Rode Duivels wellicht niks anders op ...

442
442
'Sommer naar Club Brugge: laatste struikelblok bekend'

Door het afscheid van Simon Mignolet moet Club Brugge op zoek naar een nieuwe nummer ...

821
821
'Anderlecht baalt: De Cat geeft groen licht voor transfer'

Zijn kersverse coach Vitor Bruno wil hem overtuigen om op post te blijven, terwijl een verlengd ...

566
566
Filip Joos hardhandig aangepakt: VRT dropt pittig statement

Filip Joos is een echt voetbaldier, dat ook op het WK weer heel wat voor-en tegenstanders heeft. ...

353
353
'Grootmacht duwt door: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Hoewel het transfergeweld wellicht pas na het WK helemaal zal losbarsten, draait de geruchtenmolen ...

588
588
Zoals tegen Kroatië: masterplan van Garcia onthuld?

Win or go home. Dat is het devies voor de Rode Duivels in hun laatste poulematch tegen ...

159
159

Meer sportnieuws