Mulder spijkerhard voor Anderlecht: "Gevangen in een web"

door
Mulder spijkerhard voor Anderlecht:

Anderlecht speelt morgen de topper in Jan Breydel tegen Club Brugge. Al kunnen we op dit moment moeilijk van een 'echte' kraker spreken, daarvoor staat Paars-Wit te laag in het klassement en mits een nederlaag... dreigt zelfs een lang gevecht tegen de degradatie. De val van de fiere recordkampioen beroert ook veel ex-Anderlecht coryfeeën.


Het team van Riemer parkeert momenteel op de elfde plaats, slechts zes punten voor nummer 16 en die plek is op het einde van het seizoen goed voor... degradatie naar 1B. Vermoedelijk zal het zo ver wel niet komen maar het toont toch aan hoe diep de club van Wouter Vandenhaute is weggezakt. De voorzitter was zelf eerder deze week kop van jut, inclusief een open brief met dreigementen van de verschillende supportersclubs.

Tal van Anderlecht-iconen kwamen de laatste dagen al aan het woord om de situatie bij hun geliefde club in te schatten en de kritiek is meestal spijkerhard, zo ook bij DPG-analist Jan Mulder. “Anderlecht zit gevangen in een web van foute beslissingen. Amuzu kon voor 9 miljoen naar Nice, nou doen! Neen, na één redelijke wedstrijd gingen ze twijfelen of dat wel de juiste beslissing was. Zo gaan er kansen voorbij."

VERTONGHEN
Maar ook bij de transfer van Jan Vertonghen stelt Mulder zich heel wat vragen. Die zit momenteel in zijn nadagen, zo klinkt het bij Het Laatste Nieuws. Wat Anderlecht volgens de analist vooral mist, is kwaliteit voorin. Fabio Silva speelde zich snel in de harten van de aanhang maar zijn doelpuntenproductie viel even snel weer stil. Afgelopen weekend kon de stijlrijke aanvaller nog wel eens scoren in de (verloren) wedstrijd tegen Union. De supporters van Paars-Wit hopen dat hun goudhaantje ook opstaat in Jan Breydel.

LEES OOK: Anderlecht pakt plots uit met verrassende WK-ganger

Ziet u Anderlecht iets rapen op Jan Breydel?

Meest recent

Einde tijdperk: Griezmann voorgesteld bij verrassende club

Het Europees voetbal neemt na het seizoen andermaal afscheid van een grote naam. Zo zal Antoine ...

32
32
Voetbalbond slaat toe: meubelstuk verlaat KV Mechelen

Eindelijk is het zover voor KV Mechelen, dat op de valreep voor de eerste keer mag deelnemen aan de ...

13
13
Anderlecht pakt plots uit met verrassende WK-ganger

Er staat de komende maanden nog heel wat op het spel voor RSC Anderlecht, dat met de beker eindelijk ...

68
68
KRC Genk verschaft belangrijke update uit ziekenboeg

Na het spektakelstuk in La Louvière moet KRC Genk genoegen nemen met de Europe Play-Offs. ...

26
26
Nieuw format JPL: Anderlecht bekvecht met Club Brugge

Het laatste woord is er ongetwijfeld nog niet over gezegd, maar behoudens een nieuwe plottwist ...

350
350
Meunier dropt bommetje: transfer naar ... Anderlecht?

Woensdag vertrekken de Rode Duivels naar Amerika voor een tweeluik tegen Mexico en de VS. Een van de ...

305
305
Zorgwekkende update rond Boskamp: fans reageren geschokt

De zorgen rond Jan Boskamp nemen toe. Tijdens een recente uitzending liet René van der Gijp ...

140
140
Lukaku haakt af bij Rode Duivels: puzzelen voor Garcia

Dinsdag bliezen de Rode Duivels verzamelen in Tubeke, om daags nadien koers te zetten richting de ...

127
127
Anderlecht moet dokken: spelers passeren langs de kassa

Met de hakken over de sloot verzekerde RSC Anderlecht zich van een plekje in de Champions' ...

176
176
Brusselmans zorgt voor kippenvel: "Zou het nooit doen"

Herman Brusselmans heeft met een onverwacht gezinsmoment iedereen naar de keel gegrepen. De ...

28
28
Madou zet Club Brugge op scherp: straffe woorden voor PO's

Club Brugge gaat Play-Off 1 in als achtervolger. De ambities van Blauw-Zwart zijn duidelijk: ...

217
217
Meunier verbaast iedereen met toekomstplannen

Thomas Meunier was afgelopen speeldag de grote man bij Lille met een doelpunt en een assist. De ...

144
144
Zinho Vanheusden doet emotionele bekentenis

Zinho Vanheusden stopte op 26-jarige leeftijd al met profvoetbal. De centrale verdediger kende ...

122
122
Debast doet boekje open over Anderlecht én De Cat

De Rode Duivels kampen met een blessuregolf. Bondscoach Rudi Garcia kan over verschillende pionnen ...

196
196
STVV primus van de JPL: groot wapen Vrancken in PO’s

Het viel op afgelopen speeldag, veel doelpunten vanuit stilstaande fases. Het Laatste Nieuws vond ...

52
52
Noa Lang doet pittige onthulling over horrorblessure

Het waren geen beelden voor gevoelige kijkers. Noa Lang liep tijdens de Champions League-clash ...

72
72
Anderlecht in vrije val: dit wordt nu duidelijk

RSC Anderlecht heeft zich geplaatst voor Play-Off 1, maar de afgelopen weken sputtert de motor weer. ...

332
332
Hayen krijgt raad: Genk-miscast moet er meteen uit

KRC Genk greep net naast een ticket voor Play-Off 1. De Limburgers sloten het seizoen af met een 5-5 ...

275
275
Code rood bij Antwerp: Oosting zwaar onder vuur

Royal Antwerp FC wist Play-Off 1 niet te bereiken. The Great Old keek zelfs even tegen ...

264
264
Steven Defour maakt brandhout van Anderlecht

RSC Anderlecht ging op de laatste speeldag van de reguliere competitie pijnlijk onderuit tegen ...

163
163
Jan Vertonghen mee naar WK? Mannaert hakt knopen door

Wie Rode Duivels zegt, zegt Jan Vertonghen (157 caps). De recordinternational is inmiddels al ...

134
134
TRANSFERUURTJE: ‘Standard en Club kijken in JPL, Anderlecht dubt’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

194
194
Ruben Van Gucht duikt in pikant avontuur met blonde BV

Hij slijpt de messen. Letterlijk en figuurlijk. Ruben Van Gucht lijkt klaar om opnieuw toe te slaan, ...

72
72
Titelrace barst los: Union, Club Brugge of underdog?

Union, Club Brugge, STVV, AA Gent, KV Mechelen en RSC Anderlecht. Ziedaar de zes ploegen die straks ...

110
110
'Hard verdict Hayen: sterkhouder out bij KRC Genk?'

KRC Genk verspeelde zondag een uitgelezen kans om zich op de valreep alsnog bij de top zes scharen. ...

362
362

Meer sportnieuws