Boskamp scherp over El Hadj-transfer

door
Boskamp scherp over El Hadj-transfer

Het is slechts een kwestie van tijd vooraleer de transfer van Anouar Ait El Hadj naar KRC Genk officieel aangekondigd wordt. Volgens Het Laatste Nieuws betaalt de autoritaire koploper een kleine twee miljoen euro om El Hadj over te nemen van Paars-Wit, waar hij al een tijdje op een zijspoor was beland.


Daarnaast bedong Anderlecht, dat de 20-jarige dribbelkont nochtans bij voorkeur niet wilde verkopen aan een Belgische topploeg, tevens een doorverkooppercentage. Intussen handelen beide ploegen nog de laatste details af, maar de transfer is dus zo goed als rond. Zelf ligt er voor El Hadj, die vrijdag afscheid kwam nemen van zijn ploegmaats in Neerpede, een contract tot medio 2027 klaar in de Cegeka Arena.

Als vervanger van Ait El Hadj zouden de Brusselaars op hun beurt alvast weldra de komst van Anders Dreyer aankondigen. Spannende uren dus in zowel Genk als het Lotto Park, waar witte rook nu louter nog een kwestie van tijd lijkt. Ondertussen heeft Johan Boskamp zijn mening klaar over de toch wel verrassende en opmerkelijke transfer van El Hadj van Anderlecht naar Genk.

Boskamp vertelt aan Het Belang van Limburg dat hij hoopt dat El Hadj bij Genk weer boven water komt. De aanvallende middenvelder toonde in zijn eerste jaar onder Kompany mooie dingen, maar daarna is hij ver teruggevallen. Dat komt volgens Boskamp omdat er bij Anderlecht te veel verwacht wordt van de jonge spelers. “Bij Genk zal hij niet meteen de ploeg moeten dragen, maar kan hij rustig meegroeien in het geheel. Zo hoort het ook voor een twintigjarige”, aldus Boskamp.

LEES OOK: Kassa kassa in JPL: 120 miljoen voor vier smaakmakers

Is dit een goede transfer voor El Hadj?

Meest recent

Stijnen zet Patro na pijnlijke dag met voeten op de grond

In de Challenger Pro League kent de reguliere competitie in de komende twee weken zijn ontknoping. ...

0
0
Mysterie rond rode kaart: exate woorden Camara onthuld

Scheidsrechtersbaas Jonathan Lardot gaf tijdens de interlandbreak aan dat hij het niveau van de ...

11
11
Pocognoli zet zegereeks verder, Inter haalt zwaar uit

Er stonden ook op zondagavond nog enkele interessante affiches op het programma in het buitenland. ...

23
23
'Real verandert gedacht en schrapt twee kleppers'

Real Madrid beleefde een pijnlijk weekend met een verrassende nederlaag in Mallorca. Het maakte nog ...

23
23
Charaï blijft kritisch ondanks sterke start Westerlo

De Europe Play-Off lijkt een competitie op twee snelheden te worden. Op de eerste speeldag klopten ...

12
12
Charleroi genaaid door ref: "Hij kwam zich excuseren"

Ook in de play-offs blijft de miserie van Charleroi verder duren. De Carolo's konden al sinds 31 ...

31
31
'Club kent prijskaartje voor gedroomde opvolger Mignolet'

Bij Club Brugge viel er deze week een bommetje met de aankondiging van Simon Mignolet dat hij het na ...

253
253
Ex-ref ziet Union goed wegkomen: "Penalty én tweede geel"

De Champions' Play-Off werd zaterdagavond afgetrapt met een zege van Union tegen STVV. De ...

115
115
Westerlo klopt Charleroi na bizarre rode kaart

In de Europe Play-Off blijft Westerlo in de nek hijgen van leider Genk. De Kemphanen namen zondag ...

35
35
'PSG gaat all-in voor Rode Duivel'

Vorig seizoen wist Paris Saint-Germain na talloze vruchteloze pogingen eindelijk de Champions League ...

77
77
‘Transferbreuk verrast iedereen: Club Brugge wil toeslaan’

Wat begon als moeilijke contractonderhandelingen, dreigt stilaan uit te monden in een transferbreuk. ...

386
386
Club-bestuur voert druk op: "De voorzitter kennende ..."

Club Brugge begint maandag tegen RSC Anderlecht aan zijn weken van de waarheid. In de Champions' ...

165
165
Sensatie in halve finales FA Cup, Castro-Montes nekt Theate

Ook op de buitenlandse velden werd dit weekend de laatste rechte lijn van het seizoen ingezet. In ...

30
30
Waanzinnige misser Essevee: Colpaert geeft reactie

Zulte Waregem is er niet in geslaagd om zijn campagne in de Relegation Play-Offs te openen met een ...

65
65
Onthuld: zó spreken Bayern-spelers off the record over Kompany

Vincent Kompany levert uitstekend werk af als hoofdcoach bij Bayern München. De spectaculaire ...

336
336
Toekomstsignaal? Opvallende afwezigen in selectie Club

Club Brugge opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs. En er staat meteen ...

347
347
CPL: frustrerende namiddag Patro, Stijnen voortijdig naar binnen

In de Challenger Pro League draait de ontknoping van de reguliere competitie op volle toeren. ...

100
100
Kassa kassa in JPL: 120 miljoen voor vier smaakmakers

De Jupiler Pro League geldt al jaren als een ideale springplank richting de Europese topcompetities. ...

286
286
Opschudding na Union-STVV: "Ongelooflijk op dit niveau"

Union SG heeft zijn start in de Champions' Play-Offs niet gemist. De winnaar van de reguliere ...

355
355
'United grijpt hard in: Lammens krijgt cruciaal transfernieuws'

Ook bij Manchester United werd van de afgelopen interland-break gebruik gemaakt om de ...

472
472
Thorgan weg bij Anderlecht? "Als je zijn fysieke data ziet ..."

RSC Anderlecht opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs met een bezoek aan ...

365
365
'Flick helemaal verloren: Barça in actie voor superaanwinst'

FC Barcelona wil zich in de komende weken verzekeren van de Spaanse titel én de Champions ...

123
123
Feyenoord faalt: PSV vanuit zetel kampioen van Nederland

PSV heeft zich voor de derde keer op rij tot Nederlands gekroond. Dat zat er natuurlijk al een hele ...

49
49
Beerschot vs. Kortrijk: promotiestrijd beslist voor BAS?

Terwijl de Play-Offs in de Jupiler Pro League op gang zijn getrapt, is de ontknoping van de ...

698
698
Hete transferzomer Club Brugge: vijf topaanwinsten onderweg

Simon Mignolet kondigde afgelopen donderdag aan dat hij na het seizoen met pensioen gaat als ...

804
804

Meer sportnieuws