Boskamp scherp over El Hadj-transfer

1781 stemmen
Boskamp scherp over El Hadj-transfer

Het is slechts een kwestie van tijd vooraleer de transfer van Anouar Ait El Hadj naar KRC Genk officieel aangekondigd wordt. Volgens Het Laatste Nieuws betaalt de autoritaire koploper een kleine twee miljoen euro om El Hadj over te nemen van Paars-Wit, waar hij al een tijdje op een zijspoor was beland.


Daarnaast bedong Anderlecht, dat de 20-jarige dribbelkont nochtans bij voorkeur niet wilde verkopen aan een Belgische topploeg, tevens een doorverkooppercentage. Intussen handelen beide ploegen nog de laatste details af, maar de transfer is dus zo goed als rond. Zelf ligt er voor El Hadj, die vrijdag afscheid kwam nemen van zijn ploegmaats in Neerpede, een contract tot medio 2027 klaar in de Cegeka Arena.

Als vervanger van Ait El Hadj zouden de Brusselaars op hun beurt alvast weldra de komst van Anders Dreyer aankondigen. Spannende uren dus in zowel Genk als het Lotto Park, waar witte rook nu louter nog een kwestie van tijd lijkt. Ondertussen heeft Johan Boskamp zijn mening klaar over de toch wel verrassende en opmerkelijke transfer van El Hadj van Anderlecht naar Genk.

Boskamp vertelt aan Het Belang van Limburg dat hij hoopt dat El Hadj bij Genk weer boven water komt. De aanvallende middenvelder toonde in zijn eerste jaar onder Kompany mooie dingen, maar daarna is hij ver teruggevallen. Dat komt volgens Boskamp omdat er bij Anderlecht te veel verwacht wordt van de jonge spelers. “Bij Genk zal hij niet meteen de ploeg moeten dragen, maar kan hij rustig meegroeien in het geheel. Zo hoort het ook voor een twintigjarige”, aldus Boskamp.

LEES OOK: Senegal incasseert enorme mokerslag vlak voor België

Is dit een goede transfer voor El Hadj?

Meest recent

Ngoy of Theate in basis? "Laat Brandon Mechele beslissen"

De Rode Duivels strijden woensdagavond voor een plekje in de 1/8ste finales van het WK. Het belooft ...

13
13
"Rampzalig" - Duitse pers verwoestend na WK-nachtmerrie

Voor aanvang van het WK werd Duitsland nog bij de schaduwfavorieten voor de eindzege gerekend. Na ...

37
37
‘De Ketelaere versiert toptransfer na WK-masterclass’

Charles De Ketelaere heeft zijn WK plots een andere wending gegeven. Tegen Nieuw-Zeeland scoorde hij ...

189
189
Sensatie op WK! Marokko wipt Nederland, ook Duitsland sneuvelt

De tweede dag van de knock out-fase op het WK 2026 heeft de kop gekost van twee grote Europese ...

192
192
Romelu Lukaku legt ‘emotie’-debacle haarfijn uit

Romelu Lukaku is één van de leiders van de Belgische nationale ploeg. De topscorer ...

51
51
Senegal incasseert enorme mokerslag vlak voor België

De Rode Duivels nemen het woensdag op tegen Senegal in de 1/16e finales. Een gevaarlijke ...

191
191
Vrancken haalt meteen bekende naam naar Hearts

Wouter Vrancken kende een topseizoen bij Sint-Truiden VV, maar de oefenmeester liet snel verstaan ...

79
79
Timmy Simons roept zéér straffe taal bij OHL

Timmy Simons gaat volgend seizoen aan de slag bij Oud-Heverlee Leuven. De oefenmeester hoopt van OHL ...

101
101
Lukaku laat Anderlecht-fans jubelen met uitspraken

Romelu Lukaku heeft al aangegeven ooit te zullen terugkeren bij RSC Anderlecht. De aanvaller komt ...

475
475
Wout Faes krijgt genadeloos transfernieuws te horen

Waar ligt de toekomst van Wout Faes. De verdediger was afgelopen seizoen een basispion bij AS Monaco ...

117
117
'Union haalt wéér uit: miljoenen voor komst WK-ganger'

Hoewel het wereldkampioenschap nog volop bezig is, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League al ...

170
170
Hans Vanaken richting Eredivisie? "Als hij betaalbaar is ..."

Hans Vanaken heeft een goede beurt gemaakt bij zijn eerste basisplaats ooit op het WK. Zijn ...

612
612
Brazilië door kleinste gaatje: Japan kraakt in 96ste minuut

Brazilië heeft zich maandagavond als tweede land geplaatst voor de 1/16de finales van het WK ...

66
66
Beste spelers WK 2026: Twee Duivels duiken top 50 in

Het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico wordt aan een razend tempo ...

273
273
'Commotie bij Anderlecht: topclub biedt op Stroeykens'

RSC Anderlecht is inmiddels al een week terug aan het trainen. Ook Mario Stroeykens tekende present ...

405
405
Na Club Brugge-akkoord: nachtmerrie voor Adedeji-Sternberg

Noah Adedeji-Sternberg heeft zijn keuze gemaakt: hij wil naar Club Brugge. Alleen is Genk daar ...

1409
1409
Hayen doet boekje open over transfersoap Genk & Club Brugge

Dé transfersoap van deze zomer lijkt nu reeds een feit. Club Brugge bereikte achter de rug ...

605
605
AA Gent verrast en stelt vierde zomeraanwinst voor

AA Gent verzekerde zich op de valreep nog van een Europees ticket, maar na alweer een teleurstellend ...

203
203
Marc Coucke en Gert Verhulst pakken samen grote crisis aan

Terwijl de storm rond Anderlecht de voorbije maanden stevig bleef woeden, lijkt Marc Coucke zich ...

220
220
'Tzolis out, Sommer in: transferupdate bij Club Brugge'

Club Brugge staat op het punt om de overbodige Zaid Romero definitief van de hand te doen, maar ook ...

878
878
Vertonghen maakt gehakt van Wilmots: "Pure onkunde"

In het kader van zijn stage bij de voetbalbond leek Jan Vertonghen even te zullen meegaan naar het ...

647
647
Waarom Sporza-commentatoren plots zwaar onder vuur liggen

Het WK in de Verenigde Staten (en Mexico en Canada) blijkt niet alleen een beproeving voor de ...

289
289
Mirakel van Diego Armando Maradona: exact 40 jaar geleden

Het is vandaag exact 40 jaar geleden dat Argentinië wereldkampioen werd. Het werd hét ...

23
23
Lommel SK geeft stevige transferplannen prijs

Lommel SK promoveerde naar de Jupiler Pro League. De Limburgers moeten nog de nodige versterking ...

153
153
Goots ziet heel verrassende titelkandidaten in CPL

De Challenger Pro League start binnen een aantal weken. Patrick Goots heeft opvallend genoeg al ...

221
221

Meer sportnieuws