Boskamp scherp over El Hadj-transfer

1781 stemmen
Boskamp scherp over El Hadj-transfer

Het is slechts een kwestie van tijd vooraleer de transfer van Anouar Ait El Hadj naar KRC Genk officieel aangekondigd wordt. Volgens Het Laatste Nieuws betaalt de autoritaire koploper een kleine twee miljoen euro om El Hadj over te nemen van Paars-Wit, waar hij al een tijdje op een zijspoor was beland.


Daarnaast bedong Anderlecht, dat de 20-jarige dribbelkont nochtans bij voorkeur niet wilde verkopen aan een Belgische topploeg, tevens een doorverkooppercentage. Intussen handelen beide ploegen nog de laatste details af, maar de transfer is dus zo goed als rond. Zelf ligt er voor El Hadj, die vrijdag afscheid kwam nemen van zijn ploegmaats in Neerpede, een contract tot medio 2027 klaar in de Cegeka Arena.

Als vervanger van Ait El Hadj zouden de Brusselaars op hun beurt alvast weldra de komst van Anders Dreyer aankondigen. Spannende uren dus in zowel Genk als het Lotto Park, waar witte rook nu louter nog een kwestie van tijd lijkt. Ondertussen heeft Johan Boskamp zijn mening klaar over de toch wel verrassende en opmerkelijke transfer van El Hadj van Anderlecht naar Genk.

Boskamp vertelt aan Het Belang van Limburg dat hij hoopt dat El Hadj bij Genk weer boven water komt. De aanvallende middenvelder toonde in zijn eerste jaar onder Kompany mooie dingen, maar daarna is hij ver teruggevallen. Dat komt volgens Boskamp omdat er bij Anderlecht te veel verwacht wordt van de jonge spelers. “Bij Genk zal hij niet meteen de ploeg moeten dragen, maar kan hij rustig meegroeien in het geheel. Zo hoort het ook voor een twintigjarige”, aldus Boskamp.

LEES OOK: 'Genk casht miljoenen na knaltransfer Saibari'

Is dit een goede transfer voor El Hadj?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Miljoenen voor Club, Meunier naar Anderlecht?'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

4
4
Vandenbempt maakt korte metten met Rudi Garcia

De Rode Duivels wisten tegen Senegal een 0-2 achterstand om te zetten in 3-2 winst na verlengingen. ...

98
98
Lierse slaat terug op zomermercato met ex-Antwerp-speler

Lierse SK zag al verschillende spelers vertrekken, maar de club is niet van plan om zich koest te ...

18
18
Oorlog in Senegal na België: “Ik speel niet meer onder hem”

De Rode Duivels wisten een ongelooflijke comeback te verwezenlijken in de 1/16e finales van het WK ...

171
171
'Union zet zich schrap voor nieuw megabod'

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het haalde al vijf nieuwe spelers binnen en ...

32
32
Ruben Van Gucht krijgt zware klappen: "Heel zielig ventje!"

Ruben Van Gucht ligt andermaal (zwaar) onder vuur. De journalist, ondertussen actief voor drie ...

123
123
'Matthys (ex-Beerschot) versiert verrassende transfer'

Ver weg van de spotlights van het WK zijn vele Belgische spelers nog op zoek naar een nieuwe club. ...

22
22
Garcia oogst zelfs complimenten van... Zlatan

De voetbalwereld keek woensdagavond vol verbazing naar de wedstrijd van de Rode Duivels tegen ...

161
161
Garcia en Trossard reageren na opstoot met Tielemans

De Rode Duivels mogen zich opmaken voor de achtste finales van het WK, maar het heeft weinig ...

275
275
Vandenbempt voorspelt: 2 Duivelse sterren naar de bank

De Rode Duivels hebben bijna dag op dag acht jaar na de historische comeback tegen Japan voor een zo ...

635
635
Trieste Senegalezen bijten op hun tong over strafschop

De Rode Duivels mogen zich opmaken voor de achtste finale van het WK, maar flirtten woensdagavond ...

441
441
Filip Joos ontploft hélémaal bij 'Mirakel van Seattle'

Kan een scenario nog knotsgekker geschreven worden? De Rode Duivels zwalpten gisteren ongeveer 85 ...

132
132
Mechele: "Gebeurden dingen die ik nog nooit zag"

België had het ongeveer 55 minuten héél lastig met de snelle aanvallen van ...

391
391
Zet de wekker maar: België speelt op deze datum tegen de VS

De Rode Duivels wisten met 3-2 te winnen van Senegal na een ronduit epische partij in Seattle. Een ...

230
230
Degryse scherp voor twee matige sterren bij de Rode Duivels

België won met 3-2 van Senegal. Het werd een waanzinnige partij, maar uiteraard ging er ook ...

612
612
Garcia: "Ik wil in de Belgische geschiedenisboeken komen"

Rudi Garcia was uiteraard een zéér gelukkige trainer na de 3-2-zege tegen Senegal. De ...

170
170
Feest slaat om: horrorscenario treft Rode Duivels

De Rode Duivels mochten na Senegal heel even dromen. De route naar de kwartfinale leek open te ...

583
583
Tielemans redder van België: "Zij maakten het verschil"

Youri Tielemans werd de redder van het vaderland. Met twee goals wist de aanvoerder België naar ...

120
120
Hoe Garcia België stroomstoot gaf met 'geniale' ingeving

België won na verlengingen met 3-2 van Senegal. Het werd een van de meest historische matchen ...

240
240
Lukaku na wéérgaloze pot voetbal: "Heb er genoeg van"

Romelu Lukaku is een fenomeen. Als hij invalt is zijn impact o zo groot. Was al bepalend tegen ...

407
407
Wereldpers smult van België: van puinhoop tot record

WAT EEN WEDSTRIJD! België - Senegal is een van de meest historische WK-matchen ooit en ...

698
698
VS legt Bosnië over de knie en treft Rode Duivels

De Verenigde Staten speelden na de match van België tegen Bosnië en Herzegovina. Het ...

126
126
Punten van VN: kapitein trekt de kar, zondebok krijgt 3 op 10

De Rode Duivels hebben zich ten koste van Senegal geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK 2026. ...

1252
1252
"Wat een circus" - Garcia maakt Duivels-fans horendol

Na een onwaarschijnlijke comeback heeft België zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales ...

188
188
GESCHIEDENIS! Duivels door op WK na penalty in minuut 125

De Rode Duivels hebben zich woensdagavond geplaatste voor de 1/8ste finales van het WK 2026. Tegen ...

340
340

Meer sportnieuws