Boskamp scherp over El Hadj-transfer

1781 stemmen
Boskamp scherp over El Hadj-transfer

Het is slechts een kwestie van tijd vooraleer de transfer van Anouar Ait El Hadj naar KRC Genk officieel aangekondigd wordt. Volgens Het Laatste Nieuws betaalt de autoritaire koploper een kleine twee miljoen euro om El Hadj over te nemen van Paars-Wit, waar hij al een tijdje op een zijspoor was beland.


Daarnaast bedong Anderlecht, dat de 20-jarige dribbelkont nochtans bij voorkeur niet wilde verkopen aan een Belgische topploeg, tevens een doorverkooppercentage. Intussen handelen beide ploegen nog de laatste details af, maar de transfer is dus zo goed als rond. Zelf ligt er voor El Hadj, die vrijdag afscheid kwam nemen van zijn ploegmaats in Neerpede, een contract tot medio 2027 klaar in de Cegeka Arena.

Als vervanger van Ait El Hadj zouden de Brusselaars op hun beurt alvast weldra de komst van Anders Dreyer aankondigen. Spannende uren dus in zowel Genk als het Lotto Park, waar witte rook nu louter nog een kwestie van tijd lijkt. Ondertussen heeft Johan Boskamp zijn mening klaar over de toch wel verrassende en opmerkelijke transfer van El Hadj van Anderlecht naar Genk.

Boskamp vertelt aan Het Belang van Limburg dat hij hoopt dat El Hadj bij Genk weer boven water komt. De aanvallende middenvelder toonde in zijn eerste jaar onder Kompany mooie dingen, maar daarna is hij ver teruggevallen. Dat komt volgens Boskamp omdat er bij Anderlecht te veel verwacht wordt van de jonge spelers. “Bij Genk zal hij niet meteen de ploeg moeten dragen, maar kan hij rustig meegroeien in het geheel. Zo hoort het ook voor een twintigjarige”, aldus Boskamp.

LEES OOK: Hoofdscout voorspelt transferboost voor KRC Genk

Is dit een goede transfer voor El Hadj?

Meest recent

'Totale chaos bij Antwerp: duidelijkheid wél op komst'

Royal Antwerp FC heeft momenteel een kern die niet waardig is voor de Jupiler Pro League. Dat is een ...

16
16
De Ketelaere ziet vriendin zwaar uitpakken: fans smelten weg

Charles De Ketelaere kende tot nu toe een wisselvallig WK, al zijn het uiteraard grote schoenen om ...

17
17
STVV geeft stevige transferplannen prijs

STVV stelde vandaag Frederic De Meyer voor als de nieuwe coach. Hij krijgt de enorm zware taak om ...

11
11
Anderlecht in zee met Qatar? Verschueren héél duidelijk

RSC Anderlecht is een héél interessante club voor investeerders. De afgelopen jaren ...

128
128
Lukaku zet puntjes op de i met één zinderend bericht

Er werd getwijfeld aan zijn vorm, aan zijn fitheid en zelfs aan zijn rol binnen deze generatie Rode ...

64
64
Niet alleen Trossard: ook andere Duivel plots onmisbaar

De Rode Duivels pakten een 5 op 9 en zijn zo zeker van groepswinst en de volgende ronde. Bij de ...

68
68
Broos de Belgische Advocaat? Plotse twist is mogelijk

Hugo Broos wist met Zuid-Afrika zich te plaatsen voor de volgende ronde. Daarin treffen ze vanavond ...

34
34
Eerste barst bij Rode Duivels: ploegmaats pikken dit niet

De Rode Duivels hebben hun WK weer nieuw leven ingeblazen, maar de rust is nog niet helemaal terug. ...

426
426
Bruno ziet deze rol voor Bertaccini én looft 'nieuwe' spits

Vitor Bruno sprak voor het eerst de pers toe. De Portugese trainer zei daarbij twee opvallende ...

294
294
België treft Senegal: volgende tegenstanders ook bekend

België mag bewijzen dat het tegen Nieuw-Zeeland zijn WK écht is gestart. In de zestiende ...

164
164
Zware loting Rode Duivels, Messi slaat wéér toe

De groepsfase van het WK ligt achter de rug. De laatste matchen werden afgelopen nacht afgewerkt. ...

224
224
Drukte bij La Louvière: 3 nieuwkomers, sterkhouder vertrekt

La Louvière wist afgelopen seizoen als promovendus het behoud te verzekeren, maar bevestigen ...

47
47
Bekritiseerde Duivel haalt gram: "Zijn beste match ooit"

De Rode Duivels hebben zaterdagochtend komaf gemaakt met alle twijfels. Ze boekten in hun laatste ...

77
77
Perisic schaart zich in zéér straf rijtje met jubileum

Om 23u wordt in groep L de slotspeeldag op gang getrapt. Kroatië moet daarin nog vol aan de bak ...

29
29
'Standard heeft volgende aanwinst in het vizier'

Standard is deze zomer al snel in actie geschoten op de transfermarkt. De Rouches haalden de ...

69
69
'Westerlo vangt deze miljoenensom voor Ferri'

Westerlo ontwikkelde zich de voorbije jaren tot een club die zeer goed spelers kan verkopen. Dat zal ...

125
125
Hoofdscout voorspelt transferboost voor KRC Genk

KRC Genk kijkt met heel wat interesse naar wat zich op het WK afspeelt. Heel wat (ex-)spelers van de ...

391
391
AA Gent boekt meteen ruime zege in eerste oefenmatch

Heel wat Belgische eersteklassers zijn stilaan aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. ...

148
148
Vanhaezebrouck vindt dat 2 Duivels moeten blijven staan

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran stonden de Rode Duivels onder grote druk tegen Nieuw-Zeeland, ...

372
372
'Club Brugge speelt spelletje blufpoker met FC Barcelona'

Club Brugge staat voor een zeer drukke transferzomer. Het zag al Aleksandar Stankovic naar Inter ...

503
503
Cody Gakpo getroffen door hartverscheurend nieuws

Voor Nederland klaarde sportief de hemel op na het gelijkspel op de eerste speeldag van dit WK. ...

41
41
Club Brugge en Sommer: pijnlijke waarheid duikt op

Yann Sommer naar Club Brugge klinkt als een stunt. Maar er duikt meteen een pijnlijke waarheid op. ...

1231
1231
'Westerlo passeert met topdeal langs de kassa'

KVC Westerlo kent een heel drukke mercato. De Kemphanen gaan de nodige in- en uitgaande transfers ...

43
43
PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Cristiano Ronaldo is een van de beste aanvallers ooit, dat weet ondertussen iedereen wel. CR7 brak ...

51
51
Courtois reageert met klasse op 'kritiek op 'oudjes''

Rudi Garcia vond het nodig om na een 1-5-zege en kwalificatie voor de volgende ronde zelf een ...

130
130

Meer sportnieuws