'Anderlecht informeert bij ervaren WK-ganger'

door
'Anderlecht informeert bij ervaren WK-ganger'

RSC Anderlecht zoekt naar opportuniteiten op de transfermarkt. Het moet uiteraard opletten op de uitgaven. Daarom moet het ook op zoek gaan naar spelers die inzake transfersom amper iets kosten. Eén speler loopt in de kijker volgens onze bronnen.


Anderlecht hoopt Hendrik Van Crombrugge de komende dagen van de hand te doen. Het wil daarmee een zwaar loon schrappen en hoopt ook nog wat geld te vangen voor de ervaren keeper, die het best goed deed bij Anderlecht. RSCA zou wel van plan zijn om nog een extra doelman te halen als Van Crombrugge daadwerkelijk weg is. Met Bart Verbruggen en Colin Coosemans lopen er nog twee rond, maar bij de Futures hebben ze er ook minstens twee nodig. Nog iemand doorschuiven als derde keeper zou daarom niet handig zijn. Het is dus zeker geen overbodige luxe om een extra doelman te halen als Van Crombrugge een nieuwe club heeft gevonden.

Dat mag echter niet te veel kosten. Onze redactie vernam dat Anderlecht informeerde bij Sean Johnson. Dat is een 33-jarige Amerikaanse doelman die momenteel geen club heeft. Johnson was op het WK nog invallersdoelman bij de Verenigde Staten. Hij speelde jarenlang voor Chicago Fire en New York City FC. Johnson, die 10 keer uitkwam voor de VS, speelde in totaal 397 wedstrijden in de Verenigde Staten en hij wist daarin 101 keer de nul te houden.

TORONTO FC

Bij die laatste club was hij de afgelopen jaren de onbetwistbare nummer één en zij hopen dat hij nog een nieuw contract gaat ondertekenen. Daarnaast is Toronto FC heel erg concreet en Johnson was er de afgelopen dagen alvast op bezoek. Op zijn 33ste ziet hij een Europees avontuur zeker zitten, maar bij Anderlecht - dat ook nog andere doelmannen op de shortlist heeft staan - is er enkel budget als er spelers vertrekken. Voorlopig deed de club hem nog geen voorstel, maar daar kan snel verandering in komen als Van Crombrugge weg is.

CR

LEES OOK: Saliba verrast: "Heel goede aanwinst voor Anderlecht"

Moet RSCA voluit voor hem gaan?

Meest recent

Antwerp haalt slag thuis met nieuw contract

Royal Antwerp FC heeft nog heel weinig financiële middelen en de eigen jeugd is belangrijker ...

29
29
De Mil ziet valkuil voor AA Gent: "Ik ben benieuwd"

AA Gent kende even een heropleving, maar tegen La Louvière speelden ze na een matige ...

15
15
Saliba verrast: "Heel goede aanwinst voor Anderlecht"

RSC Anderlecht zit zwaar in de problemen. Ze kunnen amper nog winnen en de crisis wordt met de match ...

114
114
Beresterk STVV maakt statement op veld van Westerlo

In de Jupiler Pro League stond er met Westerlo-STVV een zeer leuk duel op het programma. Twee ...

85
85
Biglia weg bij Anderlecht: dit is dé reden voor zijn vertrek

Lucas Biglia verliet vandaag tot ieders verrassing RSC Anderlecht. De Argentijn was sinds begin dit ...

119
119
“Beste van België” – Euvrard onthult plan tegen Club Brugge

Standard Luik won vorige speeldag de rivalenstrijd van RSC Anderlecht, maar er wacht weer een topper ...

159
159
Hauspie over Vandenhaute: "Had geen vat op hem bij RSCA"

RSC Anderlecht is weer bij af. Het seizoen lijkt nu al slechter te worden dan vorig jaar. Olivier ...

204
204
Major League Soccer heeft er een wereldster bij

Hoe zou het nog zijn met James Rodriguez? De Colombiaanse aanvallende middenvelder was ooit een ...

11
11
Riemer geeft dé oorzaak voor zoveelste RSCA-crisis

RSC Anderlecht is al jaren op de dool. De laatste keer dat het goed ging was een drietal jaar ...

341
341
Murillo (ex-Anderlecht) versiert miljoenentransfer

Amir Murillo heeft Olympique Marseille verlaten. De rechtsachter heeft een transfer beet. De Fransen ...

54
54
Verliest Club Brugge talent? “Spannende maanden”

Club Brugge heeft met Club NXT een succesvolle talentenfabriek dat elk seizoen spelers aflevert aan ...

158
158
Vermeeren aan de schandpaal: totale oorlog in Marseille

Van publiekslieveling naar bankzitter in een paar weken: Arthur Vermeeren is in Marseille plots ...

234
234
Vrancken verrast bij STVV: "Mooi en heel dankbaar"

STVV neemt het vanavond op tegen KVC Westerlo. De Truienaars willen met een zege Club Brugge en ...

55
55
Antwerp komt met héél verrassend nieuws voor de fans

Royal Antwerp FC scoorde het voorbij jaar weinig punten bij de eigen aanhang. Zij vonden de ...

196
196
Leverde Renard méér op dan Fredberg? Dit zijn de cijfers

Olivier Renard krijgt de volle laag. Niet onlogisch als we Anderlecht zien sukkelen. Peter ...

246
246
De Mil maakt winterbalans op: nog één eis voor KAA Gent

De wintermercato zit erop. De Belgische clubs kunnen geen spelers meer binnenhalen, maar dat geldt ...

123
123
Leko op zijn hoede voor Standard: “In topmatch telt dat niet”

Club Brugge bekampt in de Jupiler Pro League Standard Luik. Blauw-Zwart wist in de Champions League ...

158
158
Eden Hazard duwt topcoach naar Chelsea: "Mijn droom"

Eden Hazard kende een illustere carrière, maar blessureleed zorgde voor een vervroegd ...

69
69
Bom in Anderlecht: clubicoon verlaat het Lotto Park

Het blijft rommelen bij RSC Anderlecht. De club ontsloeg Besnik Hasi en Paars-Wit maakte zopas ...

531
531
Hubert bevestigt ferme domper én meevaller Union SG

Union SG werd nipt uitgeschakeld in de Champions League, maar de Brusselse club is wel nog steeds de ...

49
49
SK Beveren slaat bijzonder grote slag

SK Beveren lijkt op weg naar de Jupiler Pro League. Er wordt goed werk geleverd op de Freethiel. De ...

122
122
Druk op Genk stijgt: Hayen spreekt over Anderlecht

KRC Genk neemt het komende speeldag in de Jupiler Pro League op tegen RSC Anderlecht. De Limburgers ...

317
317
KV Mechelen ziet pion nog naar Liverpool verkassen

De wintermercato is voorbij, maar toch ziet KV Mechelen nog een pion naar Liverpool trekken. Op de ...

72
72
Leko hakt knopen door bij Club Brugge: “Sweet dilemma’s”

Club Brugge hoopt na de nederlaag tegen Union SG in de competitie de rug te rechten tegen Standard ...

458
458
Vandenbempt verrast met uitspraken over Anderlecht

RSC Anderlecht zit in een moeilijke periode. Paars-Wit ontsloeg coach Besnik Hasi en onder ...

499
499

Meer sportnieuws