'Anderlecht informeert bij ervaren WK-ganger'

door
'Anderlecht informeert bij ervaren WK-ganger'

RSC Anderlecht zoekt naar opportuniteiten op de transfermarkt. Het moet uiteraard opletten op de uitgaven. Daarom moet het ook op zoek gaan naar spelers die inzake transfersom amper iets kosten. Eén speler loopt in de kijker volgens onze bronnen.


Anderlecht hoopt Hendrik Van Crombrugge de komende dagen van de hand te doen. Het wil daarmee een zwaar loon schrappen en hoopt ook nog wat geld te vangen voor de ervaren keeper, die het best goed deed bij Anderlecht. RSCA zou wel van plan zijn om nog een extra doelman te halen als Van Crombrugge daadwerkelijk weg is. Met Bart Verbruggen en Colin Coosemans lopen er nog twee rond, maar bij de Futures hebben ze er ook minstens twee nodig. Nog iemand doorschuiven als derde keeper zou daarom niet handig zijn. Het is dus zeker geen overbodige luxe om een extra doelman te halen als Van Crombrugge een nieuwe club heeft gevonden.

Dat mag echter niet te veel kosten. Onze redactie vernam dat Anderlecht informeerde bij Sean Johnson. Dat is een 33-jarige Amerikaanse doelman die momenteel geen club heeft. Johnson was op het WK nog invallersdoelman bij de Verenigde Staten. Hij speelde jarenlang voor Chicago Fire en New York City FC. Johnson, die 10 keer uitkwam voor de VS, speelde in totaal 397 wedstrijden in de Verenigde Staten en hij wist daarin 101 keer de nul te houden.

TORONTO FC

Bij die laatste club was hij de afgelopen jaren de onbetwistbare nummer één en zij hopen dat hij nog een nieuw contract gaat ondertekenen. Daarnaast is Toronto FC heel erg concreet en Johnson was er de afgelopen dagen alvast op bezoek. Op zijn 33ste ziet hij een Europees avontuur zeker zitten, maar bij Anderlecht - dat ook nog andere doelmannen op de shortlist heeft staan - is er enkel budget als er spelers vertrekken. Voorlopig deed de club hem nog geen voorstel, maar daar kan snel verandering in komen als Van Crombrugge weg is.

CR

LEES OOK: Renard bijzonder scherp voor twee RSCA'ers: "Schokte me"

Moet RSCA voluit voor hem gaan?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Barça vol voor Duivel, bliksemexit bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

20
20
Stankovic wijst naar woorden Leko: “Mooiste compliment”

Bij Club Brugge is Aleksandar Stankovic compleet losgebarsten. De zoon van Inter-legende Dejan is ...

24
24
Turkse fans pakken Tedesco genadeloos aan: “Parasiet!”

Domenico Tedesco was in het verleden de bondscoach van de Rode Duivels, maar dat draaide uit op een ...

21
21
Engeland wild van Lammens: “In voetsporen van legende”

Senne Lammens speelde in het verleden bij Club Brugge en Royal Antwerp FC, maar de Belgische doelman ...

56
56
Antwerp pakt uit met glorieus nieuw shirt: 145 jaar

Royal Antwerp FC bestaat al sinds 1880 en voor het 145-jarige bestaan heeft de club uitgepakt met ...

26
26
Dejan Stankovic dropt grote hint over toekomst zoonlief

Aleksandar Stankovic is niet meer weg te denken uit de basisopstelling van Club Brugge. Op korte ...

233
233
Scherpe De Mil vreest voor Play-Off 1: “Op deze manier…”

KAA Gent kreeg een ferme mokerslag vrijdagavond. In eigen huis werd verloren van laagvlieger Cercle ...

75
75
Renard bijzonder scherp voor twee RSCA'ers: "Schokte me"

Olivier Renard gaf een zeer pittig interview aan La Capitale. Daar haalde hij heel hard uit naar het ...

282
282
Vanzeir neemt wraak: "Toon me dat ik blind ben, zei hij"

Rik De Mil blijft het moeilijk hebben om standvastige resultaten te boeken. Met een 13 op 27 zijn ...

126
126
Taravel zet RSCA-speler op zijn plaats: "Hij gaf mij gelijk"

Bij RSC Anderlecht hebben ze heel wat problemen. Sportief kent het een zeer matig seizoen. Alleen ...

213
213
Verschaeren verlaat Anderlecht: 'ideale nieuwe club' bekend

Yari Verschaeren kan dit weekend zijn 250ste match voor de hoofdmacht van RSC Anderlecht spelen. De ...

411
411
Vermeeren kopje onder: Franse pers haalt botte bijl boven

Habib Beye heeft zijn debuut als hoofdcoach van Olympique Marseille helemaal gemist. Vrijdagavond ...

167
167
‘Code rood Anderlecht: basisspeler stoomt naar uitgang’

Anderlecht is bereid mee te werken aan een vertrek van een basisspeler, als de juiste voorwaarden op ...

301
301
Muilpeer voor pover Gent: "Ligt me zwaar op de maag"

In de strijd om de Champions' Play-Offs heeft AA Gent vrijdagavond een bijzonder slechte zaak ...

139
139
'Alarm Club Brugge: bliksemvertrek Tresoldi krijgt vorm'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders te verliezen. Daarbij jongens die al een ...

371
371
'Trainersdossier Anderlecht: grandioze wending in de maak'

Ondertussen is het alweer een drietal weken geleden dat Besnik Hasi ontslagen werd en van een nieuwe ...

740
740
'Simonis zeker niet Anderlecht: volgende club bekend'

Paul Simonis werd gelinkt aan RSC Anderlecht, maar de Nederlander zal zeker niet de nieuwe trainer ...

110
110
Presidentskandidaat FC Barcelona gaat voor megatransfer

Bij FC Barcelona gaat er weer een strijd losbarsten voor het presidentsschap van de club. Uiteraard ...

111
111
Uitgerekend Vanzeir deelt AA Gent gigantische mokerslag uit

In de Jupiler Pro League stond er met AA Gent tegen Cercle Brugge een heel belangrijk duel op het ...

151
151
Blijft Vrancken bij STVV? Coach geeft belangrijke update

Wouter Vrancken is bezig aan een fantastisch seizoen bij STVV. De Truienaars staan tweede en doen op ...

233
233
'Anderlecht baalt: Club Brugge deelde transferslag uit'

Club Brugge en RSC Anderlecht zijn de twee ploegen die dit seizoen het meest spendeerden aan ...

785
785
RSCA Futures pakt scalp Jong Genk, Club NXT onderuit

In de Challenger Pro League stonden er om 20u matchen op het programma. RSCA Futures ontving Jong ...

103
103
Renard verklaart met straffe verhalen mislukte wintermercato

RSC Anderlecht is verzwakt, en niet versterkt zoals CEO Kenneth Bornauw aanhaalde, uit de mercato ...

302
302
Zware domper Union SG: wéér speler wekenlang out

Zorgen bij Union SG. Daar krijgt trainer David Hubert de laatste tijd met de nodige blessures af te ...

105
105
Kritiek op Oosting neemt toe: coach bijt van zich af

Royal Antwerp FC staat voor een héél moeilijke parcours met matchen tegen Union SG en ...

177
177

Meer sportnieuws