'Anderlecht informeert bij ervaren WK-ganger'

door
'Anderlecht informeert bij ervaren WK-ganger'

RSC Anderlecht zoekt naar opportuniteiten op de transfermarkt. Het moet uiteraard opletten op de uitgaven. Daarom moet het ook op zoek gaan naar spelers die inzake transfersom amper iets kosten. Eén speler loopt in de kijker volgens onze bronnen.


Anderlecht hoopt Hendrik Van Crombrugge de komende dagen van de hand te doen. Het wil daarmee een zwaar loon schrappen en hoopt ook nog wat geld te vangen voor de ervaren keeper, die het best goed deed bij Anderlecht. RSCA zou wel van plan zijn om nog een extra doelman te halen als Van Crombrugge daadwerkelijk weg is. Met Bart Verbruggen en Colin Coosemans lopen er nog twee rond, maar bij de Futures hebben ze er ook minstens twee nodig. Nog iemand doorschuiven als derde keeper zou daarom niet handig zijn. Het is dus zeker geen overbodige luxe om een extra doelman te halen als Van Crombrugge een nieuwe club heeft gevonden.

Dat mag echter niet te veel kosten. Onze redactie vernam dat Anderlecht informeerde bij Sean Johnson. Dat is een 33-jarige Amerikaanse doelman die momenteel geen club heeft. Johnson was op het WK nog invallersdoelman bij de Verenigde Staten. Hij speelde jarenlang voor Chicago Fire en New York City FC. Johnson, die 10 keer uitkwam voor de VS, speelde in totaal 397 wedstrijden in de Verenigde Staten en hij wist daarin 101 keer de nul te houden.

TORONTO FC

Bij die laatste club was hij de afgelopen jaren de onbetwistbare nummer één en zij hopen dat hij nog een nieuw contract gaat ondertekenen. Daarnaast is Toronto FC heel erg concreet en Johnson was er de afgelopen dagen alvast op bezoek. Op zijn 33ste ziet hij een Europees avontuur zeker zitten, maar bij Anderlecht - dat ook nog andere doelmannen op de shortlist heeft staan - is er enkel budget als er spelers vertrekken. Voorlopig deed de club hem nog geen voorstel, maar daar kan snel verandering in komen als Van Crombrugge weg is.

CR

LEES OOK: Opschudding bij Anderlecht - AA Gent: "Schandalig!"

Moet RSCA voluit voor hem gaan?

Meest recent

Opschudding bij Anderlecht - AA Gent: "Schandalig!"

RSC Anderlecht en AA Gent hebben de eerste helft afgewerkt in het Lotto Park. De Buffalo's zijn ...

38
38
'Club Brugge zet zinnen op nieuwe sensatie'

Bij Club Brugge staan ze voor een héél drukke zomer. De kans is groot dat er een halve ...

396
396
Fluitconcert in Cegeka Arena: Hayen heeft verklaring

Na amper twee speeldagen is KRC Genk zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs (voorlopig) kwijt. De ...

28
28
CPL: voorlaatste ticket uitgedeeld, duel om laatste PO-plek

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League. ...

32
32
Straffe reeks doorprikt: Vanderbiest geeft reden slipper KVM

KV Mechelen was bezig aan een straffe reeks tegen Union SG. Sinds 2019 had Malinwa niet meer op ...

29
29
Genk bijt tanden stuk op OHL: Westerlo leider in Play-Off II

Verrassende wending in de Europe Play-Offs. Tijdens zijn eerste thuismatch van de nacompetitie ...

65
65
Enorme verrassing bij Anderlecht, één wissel bij AA Gent

RSC Anderlecht ging in zijn drie voorbije wedstrijden telkens onderuit. Zondagavond moet dan ook een ...

111
111
Spurs virtueel op degraderen, dure slipper De Bruyne en co

In Engeland is de crisis bij Tottenham Hotspur compleet. De Londense club verloor zondag ook van ...

42
42
Wout wint Roubaix! Voetbalwereld smult mee van droomzege Van Aert

Wout van Aert heeft zondag een mooi stukje wielergeschiedenis geschreven. Na een beklijvend duel van ...

179
179
Totale afgang Diakhon: pijnlijke details raken bekend

Club Brugge boekte zaterdagavond op het veld van STVV een cruciale driepunter (1-2), maar maakte ...

388
388
'Carrick legt transfereis neer: United-bom van 90 miljoen'

Na een uitstekende reeks in de voorbije weken, is Manchester United goed op weg naar de derde plaats ...

92
92
Ongeziene dominantie: Beveren gaat voor historie in CPL

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de Challenger Pro League afgewerkt. Het wordt dan ...

125
125
Union doorbreekt Mechelse vloek: met 6 op 6 naar titelclash

Union SG is met een perfect rapport aan de Champions' Play-Offs begonnen. Dankzij een doelpunt van ...

92
92
Hayen voert één wissel door, Mazzu grijpt stevig in

KRC Genk is met belangrijke uitoverwinning aan de Europe Play-Offs begonnen. Dat vraagt wel om een ...

14
14
Toptarget speelt open kaart: "Transfer naar Club Brugge?"

Of hij nog in actie zal komen bij Club Brugge, zal afhangen van zijn revalidatie. Maar feit is dat ...

198
198
Leko dropt hint: essentiële wissel in basiself Club?

Club Brugge wist zaterdagavond de volle buit te pakken na een erg moeizame wedstrijd op het veld van ...

134
134
'Maat is vol: RSCA-titularis speelt plek definitief kwijt'

RSC Anderlecht krijgt zondagavond het bezoek van AA Gent. De algemene verwachting is dat coach ...

259
259
'Kompany lacht tanden bloot: Bayern contacteert steraanvaller'

Bayern München heeft zaterdagavond geschiedenis geschreven. Tijdens de vlotte zege op St. Pauli ...

159
159
'Standard ruikt centen: transfersom van 10 miljoen'

Standard hoopt in de komende weken alsnog met de eindzege in de Europe Play-Offs aan de haal te ...

187
187
KV Mechelen - Union: Vanderbiest en Hubert wisselen één keer

Union SG is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen, maar moet zondagmiddag wel bevestigen op ...

24
24
Hayen klopt op tafel bij Genk: "Gaan er alles aan doen"

KRC Genk kan voorlopig niet tevreden zijn over het seizoen tot dusver. Maar de Limburgers hebben in ...

221
221
'City steekt zomermercato in de fik met topmiddenvelder'

Manchester City maakt zich op voor Premier League-toppers die de Engelse titelstrijd in een ...

77
77
TU: 'Gepeperde transfersom Vermeeren, Club vindt aanvaller'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

240
240
KV Kortrijk promoveert naar JPL: transfervuurwerk op komst

KV Kortrijk zal volgend seizoen weer te zien zijn in de Jupiler Pro League. De Kerels waren zeker ...

327
327
Sebaoui briest na STVV – Club Brugge: ploegmakkers afgemaakt

STVV stond op voorsprong in de eerste helft tegen Club Brugge. De Kanaries speelden een sterke ...

147
147

Meer sportnieuws