'Anderlecht informeert bij ervaren WK-ganger'

door
'Anderlecht informeert bij ervaren WK-ganger'

RSC Anderlecht zoekt naar opportuniteiten op de transfermarkt. Het moet uiteraard opletten op de uitgaven. Daarom moet het ook op zoek gaan naar spelers die inzake transfersom amper iets kosten. Eén speler loopt in de kijker volgens onze bronnen.


Anderlecht hoopt Hendrik Van Crombrugge de komende dagen van de hand te doen. Het wil daarmee een zwaar loon schrappen en hoopt ook nog wat geld te vangen voor de ervaren keeper, die het best goed deed bij Anderlecht. RSCA zou wel van plan zijn om nog een extra doelman te halen als Van Crombrugge daadwerkelijk weg is. Met Bart Verbruggen en Colin Coosemans lopen er nog twee rond, maar bij de Futures hebben ze er ook minstens twee nodig. Nog iemand doorschuiven als derde keeper zou daarom niet handig zijn. Het is dus zeker geen overbodige luxe om een extra doelman te halen als Van Crombrugge een nieuwe club heeft gevonden.

Dat mag echter niet te veel kosten. Onze redactie vernam dat Anderlecht informeerde bij Sean Johnson. Dat is een 33-jarige Amerikaanse doelman die momenteel geen club heeft. Johnson was op het WK nog invallersdoelman bij de Verenigde Staten. Hij speelde jarenlang voor Chicago Fire en New York City FC. Johnson, die 10 keer uitkwam voor de VS, speelde in totaal 397 wedstrijden in de Verenigde Staten en hij wist daarin 101 keer de nul te houden.

TORONTO FC

Bij die laatste club was hij de afgelopen jaren de onbetwistbare nummer één en zij hopen dat hij nog een nieuw contract gaat ondertekenen. Daarnaast is Toronto FC heel erg concreet en Johnson was er de afgelopen dagen alvast op bezoek. Op zijn 33ste ziet hij een Europees avontuur zeker zitten, maar bij Anderlecht - dat ook nog andere doelmannen op de shortlist heeft staan - is er enkel budget als er spelers vertrekken. Voorlopig deed de club hem nog geen voorstel, maar daar kan snel verandering in komen als Van Crombrugge weg is.

CR

LEES OOK: Red Flames zien na 112 caps wéér grote naam afhaken

Moet RSCA voluit voor hem gaan?

Meest recent

Okon gelooft in stunt Club Brugge en ziet hierdoor grote kans

Paul Okon was enkele jaren geleden assistent-trainer van Carl Hoefkens toen Club Brugge in eigen ...

13
13
Standard heeft prijs en slaat mooie slag

Bij Standard kent alweer een pover seizoen, maar de club hoopt de volgende jaren weer meer ...

18
18
Albert luidt alarmbel over twee Duivels: "Maak me zorgen"

Binnen een viertal maanden gaat het WK van start. De Rode Duivels kennen de nodige problemen, want ...

29
29
Verheyen over smaakmaker Club: "Niet klaar voor grote club"

Bij Club Brugge verkochten ze de afgelopen jaren voor héél veel geld. Geen enkele ...

110
110
Red Flames zien na 112 caps wéér grote naam afhaken

Het is duidelijk dat er stilaan een nieuw tijdperk is bij de Red Flames. De Belgische dames zien ...

24
24
Europese topcoach: "Haal Karetsas weg bij KRC Genk"

Bij KRC Genk weten ze dat ze met Konstantinos Karetsas een fenomeen in de rangen hebben. De jonge ...

229
229
Transferplan Club Brugge: Rigaux doet boekje open

Club Brugge heeft het voorbije decennium een straffe ontwikkeling doorgemaakt. Het groeide uit tot ...

174
174
'Toptransfer in de maak voor Amadou Onana'

Komende zomer staat er een WK op het programma en dat toernooi zal ongetwijfeld een invloed hebben ...

73
73
Mechele zorgt voor straffe primeur bij Club Brugge

Club Brugge hoopt om 21u opnieuw een Europese topavond te beleven. Dan komt Atletico Madrid op ...

109
109
UEFA grijpt in na racismerel rond Vinicius

Het werd dinsdag helaas geen feestavond in de Champions League. Alle sportieve verdiensten van de ...

186
186
Garcia moet volgende Rode Duivel schrappen voor maart

De Rode Duivels trekken in maart op stage naar de Verenigde Staten. Het wordt de laatste bijeenkomst ...

79
79
Aster Nzeyimana spuwt het uit: "Om van te kokhalzen"

Ze deelden recent nog ontroerend nieuws na een moeilijke periode. Aster Nzeyimana en Lize Feryn ...

60
60
De Condé benoemt enorm verschil bij Genk

Niet alleen Club Brugge is deze week aan zet in Europa. Donderdag komt ook KRC Genk in actie, want ...

118
118
Openda en Faes beleven zeer pijnlijke avond in CL

Het is dinsdagavond geen al te beste avond geworden voor de Belgen in de Champions League. Thibaut ...

33
33
Van der Elst stuurt Club grote waarschuwing voor Atletico

Club Brugge haalde vorig seizoen knap de achtste finales van de Champions League en hoopt dat ...

90
90
'Nieuwe knaltransfer Union: meer dan 20 miljoen'

Union moet de Champions League-wedstrijden van deze week op de televisie volgen, nadat de ...

97
97
TRANSFERUURTJE: 'Twijfels rond Schreuder, exit Verschaeren'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

325
325
Mbappé scheldt ‘racist’ de huid vol: “Nooit meer spelen”

De racismerel in de Champions League tussen Real Madrid en Benfica blijft de gemoederen bezighouden. ...

124
124
Vandenbempt draait kar volledig over Club Brugge

Club Brugge staat in de Champions League-tussenronde tegenover Atlético Madrid. De ...

426
426
Noa Lang haalt ferm uit na glansrol bij Galatasaray

Noa Lang verliet Napoli in de winter voor Galatasaray. De concurrentie in Italië was enorm en ...

126
126
Mignolet emotioneel: "Ze vragen alleen of ik pijn heb"

Bij Club Brugge leven ze toe naar wat hopelijk opnieuw een sprookjesachtige avond wordt op Jan ...

215
215
Einde CL-verhaal voor Mignolet? 'Big Si' velt oordeel

Simon Mignolet lijkt bezig aan zijn laatste maanden als doelman van Club Brugge. Hij is er einde ...

315
315
'Anderlecht en Renard: dé oorzaak voor vertrek bekend'

RSC Anderlecht ontsloeg Olivier Renard, wat geen verrassende beslissing was. De sportief directeur ...

422
422
Carrasco over Duivels én transfer: "Wil toch iets zeggen"

Yannick Carrasco kende al een héél mooie carrière, waarbij vooral zijn periode ...

81
81
Speler Club trapt niet in val: "Of ik naar Atlético wil?"

Nicolo Tresoldi praat regellmatig met buitenlandse media. De aanvaller gaf een interview aan het ...

150
150

Meer sportnieuws