'Anderlecht informeert bij ervaren WK-ganger'

223 stemmen
'Anderlecht informeert bij ervaren WK-ganger'

RSC Anderlecht zoekt naar opportuniteiten op de transfermarkt. Het moet uiteraard opletten op de uitgaven. Daarom moet het ook op zoek gaan naar spelers die inzake transfersom amper iets kosten. Eén speler loopt in de kijker volgens onze bronnen.


Anderlecht hoopt Hendrik Van Crombrugge de komende dagen van de hand te doen. Het wil daarmee een zwaar loon schrappen en hoopt ook nog wat geld te vangen voor de ervaren keeper, die het best goed deed bij Anderlecht. RSCA zou wel van plan zijn om nog een extra doelman te halen als Van Crombrugge daadwerkelijk weg is. Met Bart Verbruggen en Colin Coosemans lopen er nog twee rond, maar bij de Futures hebben ze er ook minstens twee nodig. Nog iemand doorschuiven als derde keeper zou daarom niet handig zijn. Het is dus zeker geen overbodige luxe om een extra doelman te halen als Van Crombrugge een nieuwe club heeft gevonden.

Dat mag echter niet te veel kosten. Onze redactie vernam dat Anderlecht informeerde bij Sean Johnson. Dat is een 33-jarige Amerikaanse doelman die momenteel geen club heeft. Johnson was op het WK nog invallersdoelman bij de Verenigde Staten. Hij speelde jarenlang voor Chicago Fire en New York City FC. Johnson, die 10 keer uitkwam voor de VS, speelde in totaal 397 wedstrijden in de Verenigde Staten en hij wist daarin 101 keer de nul te houden.

TORONTO FC

Bij die laatste club was hij de afgelopen jaren de onbetwistbare nummer één en zij hopen dat hij nog een nieuw contract gaat ondertekenen. Daarnaast is Toronto FC heel erg concreet en Johnson was er de afgelopen dagen alvast op bezoek. Op zijn 33ste ziet hij een Europees avontuur zeker zitten, maar bij Anderlecht - dat ook nog andere doelmannen op de shortlist heeft staan - is er enkel budget als er spelers vertrekken. Voorlopig deed de club hem nog geen voorstel, maar daar kan snel verandering in komen als Van Crombrugge weg is.

CR

LEES OOK: Boskamp: "Had hem graag bij Anderlecht gezien"

Moet RSCA voluit voor hem gaan?

Meest recent

Drukte bij La Louvière: 3 nieuwkomers, sterkhouder vertrekt

La Louvière wist afgelopen seizoen als promovendus het behoud te verzekeren, maar bevestigen ...

23
23
Bekritiseerde Duivel haalt gram: "Zijn beste match ooit"

De Rode Duivels hebben zaterdagochtend komaf gemaakt met alle twijfels. Ze boekten in hun laatste ...

44
44
Perisic schaart zich in zéér straf rijtje met jubileum

Om 23u wordt in groep L de slotspeeldag op gang getrapt. Kroatië moet daarin nog vol aan de bak ...

17
17
'Standard heeft volgende aanwinst in het vizier'

Standard is deze zomer al snel in actie geschoten op de transfermarkt. De Rouches haalden de ...

36
36
'Westerlo vangt deze miljoenensom voor Ferri'

Westerlo ontwikkelde zich de voorbije jaren tot een club die zeer goed spelers kan verkopen. Dat zal ...

103
103
Hoofdscout voorspelt transferboost voor KRC Genk

KRC Genk kijkt met heel wat interesse naar wat zich op het WK afspeelt. Heel wat (ex-)spelers van de ...

291
291
AA Gent boekt meteen ruime zege in eerste oefenmatch

Heel wat Belgische eersteklassers zijn stilaan aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. ...

113
113
Vanhaezebrouck vindt dat 2 Duivels moeten blijven staan

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran stonden de Rode Duivels onder grote druk tegen Nieuw-Zeeland, ...

313
313
'Club Brugge speelt spelletje blufpoker met FC Barcelona'

Club Brugge staat voor een zeer drukke transferzomer. Het zag al Aleksandar Stankovic naar Inter ...

401
401
Cody Gakpo getroffen door hartverscheurend nieuws

Voor Nederland klaarde sportief de hemel op na het gelijkspel op de eerste speeldag van dit WK. ...

34
34
Club Brugge en Sommer: pijnlijke waarheid duikt op

Yann Sommer naar Club Brugge klinkt als een stunt. Maar er duikt meteen een pijnlijke waarheid op. ...

1070
1070
'Westerlo passeert met topdeal langs de kassa'

KVC Westerlo kent een heel drukke mercato. De Kemphanen gaan de nodige in- en uitgaande transfers ...

41
41
PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Cristiano Ronaldo is een van de beste aanvallers ooit, dat weet ondertussen iedereen wel. CR7 brak ...

43
43
Courtois reageert met klasse op 'kritiek op 'oudjes''

Rudi Garcia vond het nodig om na een 1-5-zege en kwalificatie voor de volgende ronde zelf een ...

114
114
Boskamp: "Had hem graag bij Anderlecht gezien"

RSC Anderlecht stelde Vitor Bruno voor als nieuwe hoofdtrainer. De Portugees won dus het pleit. De ...

423
423
Vandenbempt stelt zich grote vragen bij aanpak Garcia

België won met 1-5 van Nieuw-Zeeland. Een goede prestatie van de Belgen, maar dat mocht wel ...

159
159
Vanden Borre komt met héél straffe België-uitspraken

België is door naar de volgende ronde, Hugo Broos flikte het ook en heel wat ex-spelers uit de ...

175
175
Eden Hazard verrast iedereen met opvallende WK-zet

Eden Hazard zit nog steeds in de harten van miljoenen Belgische fans. Eén van de absolute ...

84
84
SK Beveren aan zet: coach Bakens geeft stand van zaken

SK Beveren promoveerde op indrukwekkende wijze naar de Jupiler Pro League. De Waaslanderen haalden ...

122
122
'Union SG vangt bot: volgend bod geweigerd'

Union SG was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

69
69
'Arsenal verrast met Belg als nieuwe topman'

De Belgen beginnen in steeds meer topfuncties in het buitenland te komen. Nils Koppen is op weg naar ...

72
72
Koeman 'vreest' ex-speler van Anderlecht en KRC Genk

Nederland boekte een 7 op 9 in de groepsfase. Ze eindigden eerste in hun poule, maar met Marokko ...

257
257
'Monstertransfer Union SG: Inter klopt aan'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt, maar de bekerwinnaar gaat ook zeker nog wat ...

150
150
Chadli geeft WK-kansen Rode Duivels prijs: "Is mogelijk!"

De Rode Duivels wonnen met 1-5 van Nieuw-Zeeland en werden zo alsnog groepswinnaar. Met 5 op 9 ...

129
129
Sporting Hasselt laat grote naam naar Nederland verkassen

Sporting Hasselt maakte al een aantal nieuwkomers bekend, maar er vertrokken ook al heel wat ...

50
50

Meer sportnieuws