De Ketelaere in onderste schuif bij Milanese fans

door
De Ketelaere in onderste schuif bij Milanese fans

De uitschakeling van AC Milan in de achtste finale van de Coppa Italia is nog steeds niet verwerkt bij de Milanese fans. Opnieuw kreeg Charles De Ketelaere bakken kritiek te verwerken van de aanhang van de Rossoneri, al blijft het bestuur nog steeds geloven in de jonge West-Vlaming.


Charles De Ketelaere, nog steeds amper 21 jaar oud, had zich zijn transfer naar het grote AC Milan waarschijnlijk anders voorgesteld. De Rode Duivel stond in de bekerpartij tegen Torino 90 minuten op het veld en zag zijn ploeg met 0-1 verliezen. Na afloop nam Paolo Maldini het op voor CDK. “We hebben het over een 21-jarige speler, voor wie we een project op lange termijn hebben uitgetekend. Je mag niet denken dat een Coppa Italia-wedstrijd in januari de laatste kans is voor een speler zoals De Ketelaere. Er is evenwicht nodig.”

Bij de fans daarentegen lijkt het geduld stilaan op te zijn. Zij verwachtten veel van dé aankoop van afgelopen zomer en De Ketelaere wist de hoge verwachtingen nog niet in te lossen. Op Twitter werd er dan ook stevig uitgehaald naar de jonge West-Vlaming. "Komaan, stuur hem terug met Amazon. Hij is echt ongelofelijk slecht", schreef Marco Verduz. Amazon reageerde op de boodschap met de vraag hoe ze de Twitteraar konden helpen. "Ja, ik heb een pakketje uit België dat ik zou willen terugsturen", klonk het cynisch. 

KLOOF MET NAPOLI
Milan staat na 17 speeldagen op een gedeelde tweede plaats met Juventus op zeven punten van leider Napoli. Zaterdag nemen de Rossoneri het op tegen Lecce, dat de 11de plaats bezet in de Serie A 

LEES OOK: Club houdt hart vast: veelbesproken ref voor Marseille

Speelt De Ketelaere ook volgend jaar nog bij AC Milan?

Meest recent

Hubert ziet enorm nadeel voor Union in Champions League

Union SG speelt morgenavond in de Champions League in Brussel tegen Atalanta. Een match die ze ...

2
2
Lierse SK strikt ex-speler Anderlecht en Antwerp

Lierse SK is een club die vooral op de Belgische markt kijkt voor versterking. Ze hebben vandaag een ...

10
10
'Standard drukt door voor aanwinst nummer vier'

Standard gaat mogelijk nog versterking halen de komende dagen. Volgens buitenlandse bronnen hebben ...

26
26
‘Bayern ontploft: Kompany dropt krankzinnige transferbom’

Bayern zet de transfermarkt in brand. Kompany wil tot €100 miljoen gooien op een ster die ...

183
183
Romano: "Club Brugge doet bod op hem"

Club Brugge is heel erg bezig om zich nog te versterken. Ook voor Club NXT. De Bruggelingen hebben ...

131
131
Cercle Brugge pakt uit met miljoenentransfer

Cercle Brugge heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Bruggelingen hebben een verdediger ...

21
21
Verhuurde JPL-spelers: lachende gezichten bij RSCA en Gent

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

90
90
'Done deal: AA Gent zet grootverdiener bij grof huisvuil'

Na een fraaie zes op zes tegen Anderlecht en Standard staat AA Gent opnieuw in de top zes. Om die ...

210
210
Smaakmaker spreekt klare taal over exit bij Club Brugge

Om een plekje te bemachtigen in de knock-outfase van de Champions League rekent Club Brugge woensdag ...

214
214
Bom barst op de Bosuil: 'Gheysens plukt Antwerp kaal'

Voor nieuwjaar leek de lucht op te klaren bij Antwerp, maar intussen gaan alle alarmbellen weer af ...

675
675
Hasi maakt gehakt van Anderlecht-flop: "Een kutspeler"

Nu het inkomend huiswerk afgerond lijkt ligt de focus bij RSC Anderlecht in de rest van de ...

513
513
Leko op hete kolen: CL-selectie Club Brugge bekend

Hoogspanning in Jan Breydel, waar Club Brugge woensdag tegen Olympique Marseille een ticket voor de ...

212
212
Brusselmans breekt na zitting: "Het moet stoppen!"

Voor Herman Brusselmans zijn het al moeilijke tijden geweest. De schrijver/columnist stond plots in ...

162
162
'Anderlecht vindt akkoord: Renard rondt huiswerk af'

Plots gaat het snel bij RSC Anderlecht, dat met Moussa Diarra zopas al een derde winteraanwinst ...

349
349
D-Day in Brugge: Leko zaait mist over Tzolis en Mignolet

Woensdag is het money time voor Club Brugge, dat in eigen huis wellicht nood heeft aan zege tegen ...

167
167
Achter gesloten deuren: Marc Coucke emotioneel geraakt

Bij RSC Anderlecht stond de sfeer de voorbije dagen onder hoogspanning. Het puntenverlies tegen ...

318
318
The Last Dance: Nainggolan naar Jupiler Pro League?

Radja Nainggolan blijft vriend en vijand verbazen. De middenvelder maakte de overstap van Lokeren ...

226
226
‘Cercle Brugge pakt plots uit met miljoenentransfer’

Cercle Brugge is van plan om ferm uit te pakken op de wintermercato. Groen-Zwart vecht ook dit ...

203
203
Karetsas krijgt volle laag: KRC Genk de grote schuldige?

KRC Genk krijgt de trein ook onder Nicky Hayen niet op stoom. Toptalent Konstantinos Karetsas (18) ...

381
381
Meunier geeft Club gouden raad: “Dat moet Leko uitbuiten”

Club Brugge staat voor een belangrijke Europese clash tegen Marseille. In het Jan Breydelstadion ...

274
274
Het gaat snel: Anderlecht stelt nieuwe aanwinst voor

RSC Anderlecht werd eerder op de dag nog genoemd voor een nieuwe wintertransfer en op de ...

426
426
Winters vertrek Ordonez? Leko doet boekje open

Club Brugge focust zich volledig op de Europese clash tegen Olympique Marseille, maar achter de ...

203
203
‘Monstertransfer: entourage Haaland onthult grote droom’

Erling Haaland is één van de grote sterren van het huidige topvoetbal. De Noor staat ...

188
188
Club Brugge krijgt gigantisch nieuws over stadiondossier

Club Brugge en het stadiondossier is een ongeziene soap in het Belgische voetbal. Blauw-Zwart wil al ...

648
648
‘KV Mechelen rondt toptransfer af: akkoord gevonden’

KV Mechelen staat op een zucht van een uitgaande toptransfer. Journalist Nicolo Schira laat weten ...

233
233

Meer sportnieuws