De Ketelaere in onderste schuif bij Milanese fans

door
De Ketelaere in onderste schuif bij Milanese fans

De uitschakeling van AC Milan in de achtste finale van de Coppa Italia is nog steeds niet verwerkt bij de Milanese fans. Opnieuw kreeg Charles De Ketelaere bakken kritiek te verwerken van de aanhang van de Rossoneri, al blijft het bestuur nog steeds geloven in de jonge West-Vlaming.


Charles De Ketelaere, nog steeds amper 21 jaar oud, had zich zijn transfer naar het grote AC Milan waarschijnlijk anders voorgesteld. De Rode Duivel stond in de bekerpartij tegen Torino 90 minuten op het veld en zag zijn ploeg met 0-1 verliezen. Na afloop nam Paolo Maldini het op voor CDK. “We hebben het over een 21-jarige speler, voor wie we een project op lange termijn hebben uitgetekend. Je mag niet denken dat een Coppa Italia-wedstrijd in januari de laatste kans is voor een speler zoals De Ketelaere. Er is evenwicht nodig.”

Bij de fans daarentegen lijkt het geduld stilaan op te zijn. Zij verwachtten veel van dé aankoop van afgelopen zomer en De Ketelaere wist de hoge verwachtingen nog niet in te lossen. Op Twitter werd er dan ook stevig uitgehaald naar de jonge West-Vlaming. "Komaan, stuur hem terug met Amazon. Hij is echt ongelofelijk slecht", schreef Marco Verduz. Amazon reageerde op de boodschap met de vraag hoe ze de Twitteraar konden helpen. "Ja, ik heb een pakketje uit België dat ik zou willen terugsturen", klonk het cynisch. 

KLOOF MET NAPOLI
Milan staat na 17 speeldagen op een gedeelde tweede plaats met Juventus op zeven punten van leider Napoli. Zaterdag nemen de Rossoneri het op tegen Lecce, dat de 11de plaats bezet in de Serie A 

LEES OOK: Origi terug naar België? Dit zegt zijn makelaar

Speelt De Ketelaere ook volgend jaar nog bij AC Milan?

Meest recent

Onterechte rode kaart voor Anderlecht? De Cat sust

De zwakke reeks van Anderlecht werd donderdag verdergezet met een thuisnederlaag tegen Antwerp. ...

3
3
‘Club Brugge zet druk: Genk-topper is doelwit’

Club Brugge zet de druk erop: komende zomer wil blauw-zwart een nieuwe nummer zes binnenhalen. En ...

110
110
Union baalt: sterkhouder hint naar vertrek

Union is alweer bezig aan een straf seizoen. Het zag vorige zomer na het veroveren van de titel ...

7
7
Coosemans optimistisch na nederlaag: "Alles is speelbaar"

Het ontslag van Besnik Hasi bracht donderdagavond nog geen zoden aan de dijk voor Anderlecht. Ook ...

22
22
Riemer duikt plots op bij Anderlecht: dit is de echte reden

Anderlecht is er donderdagavond niet in geslaagd om zich tegen Antwerp te herpakken. Het leed een ...

50
50
Ondanks zege: unanieme ontgoocheling bij Antwerp

Antwerp heeft donderdagavond een uitstekende uitgangspositie gepakt in de halve finale van de Croky ...

77
77
"Hoe dom, hoe lomp" - Vandenbempt maakt gehakt van RSCA'er

Indien het alsnog de bekerfinale wil halen, zal RSC Anderlecht volgende zwaar aan de bak moeten. Het ...

265
265
Anderlecht benadeeld? Still vloekt na uitsluiting Sardella

RSC Anderlecht heeft zijn heenmatch in de halve finales van de Croky Cup tegen Antwerp FC met 0-1 ...

168
168
3 op 10: Anderlecht-zondebok keihard uitgefloten

RSC Anderlecht raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. De Brusselaars verloren ...

265
265
De Ketelaere wint Coppa-clash, nieuwe klap Pocognoli

Ook elders in Europa stond donderdagavond bekervoetbal op het programma. Zo wisten Charles De ...

72
72
Bloedrode avond Anderlecht: Antwerp kan bekerfinale ruiken

Antwerp FC heeft donderdagavond een stevige optie op de finale van de Croky Cup genomen. Dankzij een ...

333
333
Kompany maakt Bayern wild: zwaargewicht houdt zich niet in

Vincent Kompany is bezig aan een uitmuntend tweede seizoen als hoofdcoach van Bayern München. ...

118
118
Dubbele opdoffer Union: Hubert geeft eerste verdict

De eerste partij in de halve finales van de Croky Cup zit erop, maar tussen Sporting Charleroi en ...

161
161
Anderlecht schreeuwt om penalty: Van der Elst reageert fors

In de Croky Cup stond donderdag weer een erg fraaie affiche op het programma. Zo werkten RSC ...

858
858
Anderlecht-Antwerp lokt opvallende gast naar Lotto Park

In de Croky Cup stond donderdagavond de tweede heenmatch van de halve finale op het programma. Zo ...

176
176
Saudische soap: superdebuut Benzema gooit olie op vuur

De Saudische competitie stond de voorbije dagen op zijn kop. Uiteraard door de staking van Cristiano ...

53
53
Job op het spel: Renard maakt 'grove fout' bij Anderlecht

RSC Anderlecht is momenteel druk op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. En mogelijk moet het vizier ...

311
311
Straffe stoot Club: Eredivisie-sterren massaal naar Brugge?

Club Brugge heeft zich wederom bij de 24 sterkste clubs van Europa geschaard. Voor het tweede ...

1095
1095
'De Bruyne zet Napoli op scherp met verbluffende reünie'

Nu de uitschakeling in de Champions League een feit is, zet SSC Napoli alles op de competitie en ...

216
216
Still verrast met eerste basisploeg, één wissel bij Antwerp

Donderdagavond staat de tweede heenmatch in de halve finales van de Croky Cup op het programma. En ...

189
189
Gigantische kaakslag voor Ruben Van Gucht: "Zo laag!"

Ruben Van Gucht trok gisteren bij de Mia's weer alle blikken naar zich toe. De journalist was zelf ...

127
127
Kompany krijgt groot nieuws, bizarre nieuwe club Dimata

De wintermercato is in de grootste voetbalnaties inmiddels gesloten, maar in bepaalde landen kunnen ...

45
45
'Bliksemvertrek bij Club Brugge: Engelse miljoenen in spel'

Club Brugge wist tijdens de afgelopen wintermercato zijn sterkhouders dan toch aan boord te ...

800
800
'Renard out: droomkandidaat laat Anderlecht koud staan'

Olivier Renard staat bij Anderlecht steeds meer geïsoleerd een een exit is geen taboe meer. ...

564
564
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 24 bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag 24 op de agenda. Om alles in goede banen te ...

74
74

Meer sportnieuws