De Ketelaere in onderste schuif bij Milanese fans

251
De Ketelaere in onderste schuif bij Milanese fans

De uitschakeling van AC Milan in de achtste finale van de Coppa Italia is nog steeds niet verwerkt bij de Milanese fans. Opnieuw kreeg Charles De Ketelaere bakken kritiek te verwerken van de aanhang van de Rossoneri, al blijft het bestuur nog steeds geloven in de jonge West-Vlaming.


Charles De Ketelaere, nog steeds amper 21 jaar oud, had zich zijn transfer naar het grote AC Milan waarschijnlijk anders voorgesteld. De Rode Duivel stond in de bekerpartij tegen Torino 90 minuten op het veld en zag zijn ploeg met 0-1 verliezen. Na afloop nam Paolo Maldini het op voor CDK. “We hebben het over een 21-jarige speler, voor wie we een project op lange termijn hebben uitgetekend. Je mag niet denken dat een Coppa Italia-wedstrijd in januari de laatste kans is voor een speler zoals De Ketelaere. Er is evenwicht nodig.”

Bij de fans daarentegen lijkt het geduld stilaan op te zijn. Zij verwachtten veel van dé aankoop van afgelopen zomer en De Ketelaere wist de hoge verwachtingen nog niet in te lossen. Op Twitter werd er dan ook stevig uitgehaald naar de jonge West-Vlaming. "Komaan, stuur hem terug met Amazon. Hij is echt ongelofelijk slecht", schreef Marco Verduz. Amazon reageerde op de boodschap met de vraag hoe ze de Twitteraar konden helpen. "Ja, ik heb een pakketje uit België dat ik zou willen terugsturen", klonk het cynisch. 

KLOOF MET NAPOLI
Milan staat na 17 speeldagen op een gedeelde tweede plaats met Juventus op zeven punten van leider Napoli. Zaterdag nemen de Rossoneri het op tegen Lecce, dat de 11de plaats bezet in de Serie A 

LEES OOK: 'Saelemaekers kent verdict: datum terugkeer bekend'

Speelt De Ketelaere ook volgend jaar nog bij AC Milan?

Meest recent

Anderlecht mag dromen: recordtransfer van 30 miljoen

RSC Anderlecht wist zijn boekhouding de voorbije jaren weer ietwat in evenwicht te krijgen, maar ...

3
3
Van Gucht ziet kijkers weglopen: grote verrassing op komst

Ruben Van Gucht krijgt voorlopig maar weinig reden om op zijn lauweren te rusten. Zijn talkshow ...

2
2
Druk op Thorup neemt gevoelig toe: cruciaal vijfluik Genk

KRC Genk heeft een behoorlijk tegenvallend eerste luik van het seizoen achter de rug. De resultaten ...

34
34
'Arsenal doet Premier League daveren: supertransfer in 2027'

Met 12 op 15 is Arsenal FC meer dan behoorlijk begonnen aan de queeste om zijn Engelse titel te ...

27
27
De Bruyne doet Parijs ontploffen met onverwachte stunt

Kevin De Bruyne schitterde de afgelopen weken nog eens als vanouds bij de Rode Duivels. Vooral zijn ...

27
27
Gouden transfermove Club: Barça volgt situatie van dichtbij

Club Brugge haalde afgelopen zomer heel wat verse krachten in huis. Een aantal daarvan maakte de ...

142
142
Van Bommel uitgespuwd in Wallonië: Mannaert springt in de bres

Naar aanleiding van zijn benoeming als CEO van de KBVB, heeft Vincent Mannaert een uitgebreid ...

132
132
"One-season wonder" - twijfels bij miljoenenaanwinst Anderlecht

RSC Anderlecht haalde afgelopen zomer een elftal nieuwe krachten in huis. Een aantal daarvan liet ...

181
181
Marc Coucke zorgt voor groot mysterie aan Belgische kust

Marc Coucke weet als geen ander hoe hij de nieuwsgierigheid moet prikkelen. De eigenaar van ...

18
18
City in diepe problemen: 'eerste grote sanctie' al gelekt

Het clubvoetbal staat weer in de startblokken, maar in Engeland blijft de situatie rond Manchester ...

218
218
Van Bommel stelt groot doel na ondergang in Parijs

Mark van Bommel heeft een goede start genomen als Belgisch bondscoach. Maar de Nederlander maakte ...

380
380
Absolute topper is dé grote verliezer onder Van Bommel

Vier matchen in elf dagen onder Mark van Bommel, en de Rode Duivels hebben hun eerste grote ...

295
295
De Mil slikt bittere pil: abrupte exit bij AA Gent

Na zeven speeldagen staat AA Gent mee op kop. Rik De Mil duimt dan ook dat zijn troepen de lijn ...

314
314
'Club Brugge ruikt jackpot: toptransfer Seys in januari?'

Club Brugge heeft alweer een lucratieve zomer achter de rug, waarin onder meer Christos Tzolis en ...

176
176
Anderlecht keert kar: laatste kans voor verguisd duo

Na het late transferoffensief van Antoine Sibierski bleef RSC Anderlecht achter met een bijzonder ...

348
348
Sonck kiest ultieme 11 uit JPL: één club domineert

De eerste interlandbreak van het seizoen is achter de rug. Tijd dus om de aandacht opnieuw naar de ...

358
358
'De Condé op hete kolen: code rood voor KRC Genk'

De befaamde jeugdacademie leverde KRC Genk afgelopen zomer alweer grof geld op, want Konstantinos ...

341
341
Bruno terug naar tekentafel: extreme make-over bij RSCA

Na de lange interlandbreak begint RSC Anderlecht zaterdag aan een heuse marathon, met maar liefst ...

212
212
'Klok tikt bij Club Brugge: Belgisch trio kan beschikken'

Het seizoen is nog lang, maar in de bestuurskamer van Club Brugge wordt er ongetwijfeld al ...

636
636
Bloedbad in JPL: televisiecontract straks gehalveerd?

Het is een turbulent jaar geweest voor het Belgische voetbal, dat even op een financieel bloedbad ...

544
544
Update Transfermarkt: explosies bij Club en Union

De transferzomer is intussen alweer een tijdje voorbij en het seizoen 2026/27 heeft intussen ook ...

186
186
Zorgen voor Bruno: Anderlecht met onthoofde defensie?

De Jupiler Pro League trekt zich dit weekend weer op gang. Bij Anderlecht kijken ze daar alvast ...

149
149
Stijnen geeft dé reden waarom hij geen kans krijgt in JPL

Stijn Stijnen zorgde tijdens de interlandbreak toch voor een verrassing door een stap opzij te ...

144
144
'Saelemaekers kent verdict: datum terugkeer bekend'

In zijn eerste selectie als bondscoach van de Rode Duivels had Mark van Bommel meteen enkele ...

33
33
Gaat Kompany straks shoppen bij SK Beveren?

Vincent Kompany is intussen al bezig aan zijn derde seizoen bij Bayern München. Wie gedacht had ...

125
125

Meer sportnieuws