De Ketelaere in onderste schuif bij Milanese fans

door
De Ketelaere in onderste schuif bij Milanese fans

De uitschakeling van AC Milan in de achtste finale van de Coppa Italia is nog steeds niet verwerkt bij de Milanese fans. Opnieuw kreeg Charles De Ketelaere bakken kritiek te verwerken van de aanhang van de Rossoneri, al blijft het bestuur nog steeds geloven in de jonge West-Vlaming.


Charles De Ketelaere, nog steeds amper 21 jaar oud, had zich zijn transfer naar het grote AC Milan waarschijnlijk anders voorgesteld. De Rode Duivel stond in de bekerpartij tegen Torino 90 minuten op het veld en zag zijn ploeg met 0-1 verliezen. Na afloop nam Paolo Maldini het op voor CDK. “We hebben het over een 21-jarige speler, voor wie we een project op lange termijn hebben uitgetekend. Je mag niet denken dat een Coppa Italia-wedstrijd in januari de laatste kans is voor een speler zoals De Ketelaere. Er is evenwicht nodig.”

Bij de fans daarentegen lijkt het geduld stilaan op te zijn. Zij verwachtten veel van dé aankoop van afgelopen zomer en De Ketelaere wist de hoge verwachtingen nog niet in te lossen. Op Twitter werd er dan ook stevig uitgehaald naar de jonge West-Vlaming. "Komaan, stuur hem terug met Amazon. Hij is echt ongelofelijk slecht", schreef Marco Verduz. Amazon reageerde op de boodschap met de vraag hoe ze de Twitteraar konden helpen. "Ja, ik heb een pakketje uit België dat ik zou willen terugsturen", klonk het cynisch. 

KLOOF MET NAPOLI
Milan staat na 17 speeldagen op een gedeelde tweede plaats met Juventus op zeven punten van leider Napoli. Zaterdag nemen de Rossoneri het op tegen Lecce, dat de 11de plaats bezet in de Serie A 

LEES OOK: De Ketelaere kiest nieuw pad en verrast vriend en vijand

Speelt De Ketelaere ook volgend jaar nog bij AC Milan?

Meest recent

Club Brugge pakt uit met fraai initiatief in Madrid

Club Brugge hoopt dinsdag opnieuw te kunnen stunten in de Champions League. Om 18u45 opent het de ...

19
19
Dick Advocaat verrast: ex-trainer Anderlecht naar WK

Komende zomer wordt in de Verenigde Staten, Canada en Mexico voor de eerste keer het WK met 48 ...

9
9
Bezorgt crisis alsnog Anderlecht zijn verhoopte trainer?

Anderlecht had gehoopt om snel een opvolger te vinden voor Besnik Hasi, maar dat bleek toch lastiger ...

108
108
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswending Anderlecht, Real meldt zich bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

144
144
Zulte-fans viseren Vandenbroeck: T1 reageert scherp

Zulte Waregem speelde lang niet slecht tegen RSC Anderlecht, maar toch bleef Essevee weer zonder ...

184
184
Drama voor Dick Advocaat: bondscoach toch niet naar WK

Dick Advocaat (78) heeft een verleden bij de Belgische nationale ploeg waar hij uiteindelijk werd ...

81
81
Schrikwekkende blessure Karetsas: Genk krijgt nieuws

Het was een schrikwekkend beeld afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League: Konstantinos Karetsas ...

289
289
Hazard krijgt stevige tik van Vandenbempt

RSC Anderlecht pakte een heel belangrijke zege op het veld van RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

252
252
'Openda op de wip: twee opties liggen op tafel'

Juventus verraste vriend en vijand door afgelopen zomer Loïs Openda over te nemen van RB ...

110
110
Ongeziene data: Zulte Waregem overklaste Anderlecht

RSC Anderlecht won met 2-4 van Zulte Waregem. Thorgan Hazard zorgde met zijn klasse voor de ...

173
173
Nieuwe titelfavoriet duikt plots op in JPL

De strijd om de top zes woedt nog hevig, maar de eerste drie staan al vast. Peter Vandenbempt ...

359
359
Vrancken looft smaakmakers: "Mooi om hen bij STVV te hebben"

STVV blijft bijzonder sterk voor de dag komen. De Kanaries wonnen heel knap met 1-4 van FCV Dender. ...

100
100
Onmisbare pion bij RSCA: impact is gigantisch groot

RSC Anderlecht won onverdiend met 2-4 van Zulte Waregem, dat een karrenvracht aan kansen kreeg. ...

272
272
Anderlecht zeker naar PO I? Albert stelt voorwaarde

Nog vier speeldagen te gaan in de reguliere competitie en de strijd om de tickets voor de Champions' ...

192
192
Het wit konijn van Garcia? "Beste speler in Eredivisie"

De Rode Duivels vertrekken eind maart naar de Verenigde Staten voor een oefenkamp. Maar in aanloop ...

215
215
'Vervanger voor Onyedika: Leko deelt pijnlijke tik uit'

Club Brugge kruist dinsdagavond de degens met Atlético Madrid, daarbij is een ticket voor de ...

427
427
Peeters geniet na sensationele promotie: "Vanavond géén Bob"

Het is amper eind februari en de eerste promovendus naar de Jupiler Pro League is al bekend. Zo is ...

185
185
Zorgenkind ondanks zege Anderlecht: kranten geven 4 op 10

Voor het eerst sinds 13 december heeft RSC Anderlecht nog een competitiewedstrijd kunnen winnen. ...

314
314
Grote zorgen Lukaku, De Bruyne: Conte doet boekje open

Eind volgende maand trekken de Rode Duivels naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage ...

178
178
‘Club Brugge bereidt schoktransfer voor’

Club Brugge roert zich in Duitsland — en dat maakt daar nu al heibel. Blauw-Zwart mikt op een ...

216
216
Genk schrikt op: eerste verdict na akelig beeld Karetsas

KRC Genk heeft zondagnamiddag flinke averij opgelopen in de strijd om een deelname aan de Champions' ...

396
396
'Trainersdossier op zijn kop: wending Anderlecht compleet'

RSC Anderlecht heeft voor het eerst sinds 13 december nog eens een competitiematch kunnen winnen en ...

559
559
Westerlo mag plots dromen: "De Champions' Play-Off?"

Met nog vier speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie blijft de strijd om de top zes in de ...

118
118
Zeer verrassende transferwending Thorgan Hazard?

Anderlecht zat de voorbije weken met een stevig spitsenprobleem. Met Adriano Bertaccini, Mihajlo ...

456
456
Moreira maakt einde aan indrukwekkende reeks van ex-club

Zondagavond stond er in de Ligue 1 nog een interessante affiche op het programma. Olympique Lyon zag ...

44
44

Meer sportnieuws